Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Rychlé dárky do obálky Zpátky do formy

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/cue-a-corsair-interface-clanek.jpg

S tuningem PC vám pomůže Corsair iCUE

Ohledně vývoje nových multibarevných RGB LED světel bylo jen otázkou času, s čím výrobci hardwaru přijdou, protože snaha oživit celý segment je dlouhodobá. I proto společnost Corsair vyvinula komplexní sadu počítačového příslušenství, které ve spolupráci s aplikací iCUE rozsvítí vaše herní doupě neuvěřitelným způsobem. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-3090-phoenix-gs-24g-recenze.jpg

Gainward GeForce RTX 3090 Phoenix GS 24G (RECENZE A TESTY)

Tím nejvýkonnějším, čím se může společnost GAINWARD ve své nabídce pochlubit, jsou grafické karty řady GeForce RTX 3090. Grafická karta Gainward GeForce RTX 3090 Phoenix GS 24G patří právě do této nejvýkonnější řady a my jsme ji pro vás na Alza.cz otestovali!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-aorus-rtx-3080-xtreme-10g-recenze-nahled.jpg

Gigabyte AORUS GeForce RTX 3080 XTREME 10G (RECENZE A TESTY)

Jedním ze zástupců elitní edice grafických karet AORUS XTREME společnosti GIGABYTE je Gigabyte AORUS GeForce RTX 3080 XTREME 10G a je tak téměř jisté, že tato grafická karta asi nebude žádné ořezávátko. Jestli tomu tak ale opravdu je, se můžete přesvědčit sami, protože my jsme ji pro vás na Alza.cz otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cyberpunk-2077-hra-nahled.jpg

Testy GPU – Cyberpunk 2077

Testovali jsme grafické karty na hře Cyberpunk 2077. Jak jsme hru nastavili, abychom z ní vydolovali maximální výkon? Jak test dopadl? Dozvíte se v našem článku!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/intel-rocket-lake-recenze.jpg

Intel Rocket Lake (SPEKULACE)

Téměř za dveřmi je další zásadní launch a tentokrát je na tahu Intel se svými procesory Rocket Lake-S. Nové čipy, které budou první pořádnou změnou od doby Intel Skylake, čeká ale nelehký úkol, a to držet dech s AMD Ryzen 5000 a pokud možno opět obhájit své prvenství v herním i aplikačním výkonu. Jak už je zvykem, těšit se můžeme i na nové čipsety řady 500, na PCIe 4.0, na vysoké takty a pravděpodobně i na vysokou spotřebu. Rocket Lake přináší několik zajímavostí a v dnešním spekulačním článku se na ně podíváme trochu podrobněji.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/teplovodiva-pasta-jak-vybrat.jpg

Teplovodivé pasty (NÁVOD a TEST)

Při stavbě počítače mnohdy zapomínáme na teplovodivou pastu. Boxované chladiče mají obvykle strojově nanesenou vrstvu pasty, aftermarket chladiče jsou pak dodávány s malou tubou zvlášť. Ne vždy je to však ta nejlepší volba. V dnešním testu se zaměříme na 9 teplovodivých past, jejich výkon a možnosti aplikace. Díky pomůcce z plexiskla se podíváme, jak se taková pasta mezi procesorem a chladičem chová, a na závěr si řekneme, na co si dát při aplikaci pasty pozor.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/inno3d-rtx-3060-ti-twin-x2-oc-8g-recenze.jpg

Inno3D GeForce RTX 3060 Ti TWIN X2 OC 8G (RECENZE A TESTY)

Pokud při výběru nové grafické karty upřednostňujete zejména dobrý poměr výkonu a ceny, jistě byste neměli opomenout nabídku společnosti Inno3D, která své grafické karty nabízí za poměrně atraktivní ceny. Jedním ze zástupců těchto grafických karet je pak Inno3D GeForce RTX 3060 Ti TWIN X2 OC 8G, kterou jsme pro vás dnes na Alza.cz důkladně otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-3060-ti-gaming-x-trio-8g-recenze-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 3060 Ti Gaming X TRIO 8G (RECENZE A TESTY)

Jen těžko se najde hráč počítačových her, který by neznal a nepřál si mít ve svém PC nějakou z grafických karet herní řady Gaming TRIO společnosti MSI. Tím nejnovějším přírůstkem v této edici je grafická karta MSI GeForce RTX 3060 Ti Gaming X TRIO 8G a my jsme ji pro vás na Alza.cz samozřejmě hned otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/wd-black-nahled.jpg

Vyhrajte s WD_Black herní počítač v hodnotě 80 tisíc

Chcete se dostat k nedostižnému hernímu PC, které má hodnotu 80 tisíc korun a je vybaveno na to, aby zvládlo i ty nejnáročnější herní pecky? Není to zase tak těžké. Stačí mít jen trochu štěstí v soutěži, kterou pořádá značka WD Black. Jak se k výhře dostat?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/assassins-creed-valhalla-hra-nahled.jpg

Testy GPU – Assassin's Creed: Valhalla

Testovali jsme grafické karty na hře Assassin's Creed: Valhalla. Jak jsme hru nastavili, abychom z ní vydolovali maximální výkon? Jak test dopadl? Dozvíte se v našem článku!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-3060-ti-phoenix-gs-8g-recenze-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 3060 Ti Phoenix GS 8G (RECENZE A TESTY)

Jste středně náročným až náročnějším hráčem počítačových her? Pokud ano, pak by vás jistě mohla oslovit grafická karta Gainward RTX 3060 Ti Phoenix GS 8G, která nabízí nejen dostatek výkonu, ale také dobrou výbavu a nadstandardní frekvence. Však posuďte sami, my jsme ji totiž pro vás na Alza.cz otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rtx.jpg

GeForce RTX 3060 Ti je nejlevnější grafika s čipem NVIDIA Ampere

Paříte moderní hry ve Full HD nebo ve WQHD rozlišení? V tom případě je přesně pro vás určena nová grafika NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti, která vás oslní svým výkonem. O kolik je lepší než grafiky z předchozí generace?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nvidia-reflex-key-visual-ogimage.jpg

Jak funguje technologie NVIDIA Reflex?

NVIDIA Reflex je zajímavá technologie, která vám pomůže rychleji zamířit na cíl a vystřelit. Právě to je klíčem k úspěchu v esport hrách. Co za tím vším vězí?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/geforce-rtx-3060-ti-recenze-test.jpg

NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti Founders Edition (RECENZE A TESTY)

Informační embargo kolem nových grafických karet GeForce RTX 3060 Ti společnosti NVIDIA právě skončilo, a my se tak s vámi můžeme podělit o první zkušenosti. Dnes jsme totiž pro vás na Alza.cz otestovali grafickou kartu NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti Founders Edition!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/geforce-rtx-3070.jpg

(Ne)dostupnost grafických karet: kdy se situace zlepší?

Zakoupit novou grafickou kartu není v současné době nic jednoduchého. A to přitom teprve nedávno došlo na uvedení grafických karet GeForce RTX 30 a Radeon RX 6800. Co za tím vězí? A kdy se situace zlepší? Z našeho článku se dozvíte vše podstatné!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-tuf-geforce-rtx-3070-o8g-gaming-recenze-test.jpg

Asus TUF GeForce RTX 3070 O8G Gaming (RECENZE A TESTY)

Další z řady nových grafických karet GeForce RTX 3070, které jsme pro vás na Alza.cz důkladně otestovali, je grafická karta Asus TUF GeForce RTX 307 O8G Gaming. A že si v našich testech nevedla věru zle, o tom se můžete sami přesvědčit právě v této recenzi.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-geforce-rtx-3070-phoenix-gs-8g-recenze-test.jpg

Gainward GeForce RTX 3070 Phoenix GS 8G (RECENZE A TESTY)

Pokud při pořízení grafické karty preferujete zejména dobrý poměr výkonu a ceny, v nabídce společnosti GAINWARD jsou pro vás určeny především grafické karty z herní edice PHOENIX. Grafická karta Gainward GeForce RTX 3070 Phoenix GS 8G je zástupcem právě této řady a my jsme ji pro vás na Alza.cz samozřejmě nezapomněli otestovat.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-tuf-geforce-rtx-3080-o10g-recenze-test.jpg

Asus TUF GeForce RTX 3080 O10G Gaming (RECENZE A TESTY)

Herní grafické karty společnosti ASUS nenaleznete výhradně v té nejluxusnější edici ROG (Republic of Gamers), ale také v edici TUF (The Ultimate Force), která se může pochlubit lepším poměrem ceny a výkonu. Asus TUF RTX 3080 O10G Gaming je zástupcem právě této cenově výhodnější řady grafických karet a my jsme ji pro vás na Alza.cz samozřejmě otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-geforce-rtx-3070-gaming-oc-8g-recenze-test.jpg

Gigabyte GeForce RTX 3070 Gaming OC 8G (RECENZE A TESTY)

Nabídka nových grafických karet GeForce RTX 3070 na Alza.cz se začíná pomalu rozrůstat, a my tak máme možnost srovnávat. První grafickou kartou z této řady, kterou jsme dnes důkladně otestovali, je Gigabyte RTX 3070 Gaming OC 8G. A jak dopadla?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/amd-ryzen-5000-recenze-test.jpg

AMD Ryzen 5000 (RECENZE A TESTY)

Dlouho očekávaný moment, na který se hráči a kreativci netrpělivě těšili, je opět tu! Když Lisa Su slibovala, že se dočkáme agresivního postupu AMD na trhu, moc váhy jsem tomu osobně nepřikládal. AMD ale přichází s další generací Ryzen procesorů na architektuře Zen 3 pod kódovým označením Vermeere a ve smyslu posledních událostí musím uznat, že to asi opravdu myslela vážně. Dost ale řečí, pojďme na reálné testy!

Přečíst více »
123...
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB24
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi