Reklamace či vrácení? AlzaPlus+

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/AMD-Ryzen-3d-v-cache.jpg

AMD Ryzen 9 7950X3D (RECENZE A TESTY)

Zatímco výkon grafických karet s každou novou generací výrazně roste, u procesorů už to taková sláva není. A právě rychlé a výkonné procesory jsou to, bez čeho se jednoduše neobejdeme, obzvlášť v případě hraní her. V dnešní recenzi se podíváme na horkou novinku Ryzen 9 7950X3D, šestnáctijádrový procesor s V-CACHE, která slibuje výrazné navýšení herního výkonu. Zároveň jsme čerstvě otestovali celkem 20 procesorů jak od Intelu, tak od AMD. Má upgrade či změna platformy smysl? Posuďte sami! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rx-7900-xt-gaming-trio-classic-20g-nahled.jpg

MSI RX 7900 XT GAMING TRIO Classic 20G (RECENZE A TESTY)

Pokud jste si oblíbili grafické karty herní řady GAMING TRIO tchajwanské společnosti MSI, pak byste měli zpozornět, protože my se dnes na Alza.cz podíváme na zoubek nejnovějšímu přírůstku této oblíbené herní edice, a to grafické kartě MSI Radeon RX 7900 XT GAMING TRIO Classic 20G.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/inno3d-rtx-4070-ti-x3-12g-nahled.jpg

Inno3D GeForce RTX 4070 Ti X3 12G (RECENZE A TESTY)

Nemáte ve své počítačové skříni dostatek prostoru pro novou grafickou kartu, a sháníte proto nějakou, která by svou délkou nepřesáhla hraničních 300 mm? Možným řešením by mohla být grafická karta Inno3D GeForce RTX 4070 Ti X3 12G, která kromě rozumných rozměrů nabízí celokovové provedení a k tomu také zajímavou pořizovací cenu. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nahled_56.jpg

Přehřívá se vám M.2 disk? Chladiče Axagon CLR-M2 nabízí řešení

Známá česká společnost Axagon uvádí na trh novou generaci chladičů pro M.2 disky označenou jako CLR-M2. Moderní M.2 disk se v provozu poměrně rychle zahřívá, čímž postupně klesá jeho výkon. Této nepříjemné situaci můžete předejít právě instalací chladiče od značky Axagon. O kolik klesnou teploty? A je instalace takového chladiče složitá záležitost? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-tuf-rtx-4070-ti-o12g-gaming-nahled.jpg

Asus TUF GeForce RTX 4070 Ti O12G Gaming (RECENZE A TESTY)

Grafické karty TUF z nabídky společnosti ASUS jsou mezi hráči počítačových her velmi oblíbené kvůli kvalitnímu zpracování, bohaté výbavě, spolehlivosti a dobrým provozním vlastnostem. Grafická karta ASUS TUF GeForce RTX 4070 Ti O12G Gaming je součástí právě této oblíbené herní řady a my jsme ji pro vás na Alza.cz nezapomněli také důkladně otestovat. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/amd-ryzen-9-7900x3d-recenze-nahled.jpg

AMD Ryzen 9 7900X3D (RECENZE A TESTY)

Dlouho očekávané herní verze loni vypuštěných Ryzenů 7000 jsou konečně tu. Tyto procesory dostaly upgrade formou 3D V-CACHE, která slibuje nejen výrazně vyšší výkon v náročných hrách na procesor, ale také výbornou energetickou efektivitu. V této recenzi se podíváme na výkon Ryzenu 7900X3D od AMD v těch nejnáročnějších hrách a scénářích. Při této příležitosti jsme zároveň naměřili 20 modelů procesorů, abyste měli z čeho vybírat. Tak pojďme na to! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rtx-4070-ti-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty GeForce RTX 4070 Ti

Líbí se vám výkon grafických karet NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti a plánujete si jednu pořídit do svého herního PC? Pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V něm se totiž na tyto grafické karty podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi vybrat ty absolutně nejlepší. Díky jejich porovnání podle rozličných kritérií si budete moci udělat přehledný obrázek o tom, která z nich by mohla být tou nejlepší volbou právě pro vás. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dlss.jpg

Co je to DLSS?

DLSS je jedna z nejzajímavějších technologií, která se objevila s příchodem grafických karet NVIDIA GeForce RTX. Jak vlastně funguje a k čemu je dobrá? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rx-7900-xt-gaming-oc-20g-nahled.jpg

Gigabyte Radeon RX 7900 XT GAMING OC 20G (RECENZE A TESTY)

Vysoký výkon za velmi slušnou cenu, tak můžeme v krátkosti charakterizovat nedávno vydané grafické karty Radeon RX 7900 XT společnosti AMD. Jedním ze zástupců těchto nových grafických karet je také Gigabyte Radeon RX 7900 XT GAMING OC 20G, kterou jsme pro vás na Alza.cz nezapomněli důkladně otestovat. Jak tedy tato nová grafická karta ze série GAMING společnosti GIGABYTE dopadla v našich testech? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nahled_47.jpg

Pevné disky Seagate IronWolf jsou vhodné i pro NAS v režimu 24/7

Potřebujete mimořádně kvalitní a spolehlivý disk pro svůj NAS nebo je nutné navýšit kapacitu diskového úložiště? V tom případě zvolte pevné disky Seagate IronWolf nebo IronWolf Pro s ověřenou spolehlivostí i v provozním režimu 24/7. Jaké máme k dispozici kapacity? A není lepší použít do NAS třeba SSD? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rx-6650-xt-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty Radeon RX 6650 XT

Je vám výkon grafických karet AMD Radeon RX 6650 XT sympatický a plánujete si jednu pořídit do svého herního PC? Pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V něm se totiž na tyto grafické karty podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi vybrat ty absolutně nejlepší. Koneckonců, díky jejich srovnání podle rozličných kritérií si budete moci i vy udělat přehledný obrázek o tom, která z nich by mohla být tou nejlepší volbou právě pro vás.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-vybrat-disk_1.jpg

Jak vybrat vhodné disky pro upgrade?

Moderní disky nabízí řadu alternativ pro upgrade. Některé jsou vhodnější k ukládání dat, jiné jako systémové disky. Dnes se s Michalem Rybkou podíváme na jejich výhody a nevýhody! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-strix-rtx-4070-ti-o12g-gaming-nahled.jpg

Asus STRIX GeForce RTX 4070 Ti O12G Gaming (RECENZE A TESTY)

Jste příznivcem tchajwanské společnosti ASUS a přitom také dáváte přednost kvalitě před pořizovací cenou? Pak by vám jistě neměla uniknout tato recenze luxusní grafické karty Asus ROG STRIX GeForce RTX 4070 Ti O12G, kterou jsme pro vás na Alza.cz připravili.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/intel-vs-amd-ryzen-5-recenze-test.jpg

AMD Ryzen 5 7600 vs Intel Core i5-13400F – duel budgetových procesorů

Vybíráte budgetový procesor a nevíte si rady? V dnešním duelu jsme proti sobě postavili AMD Ryzen 5 7600 a Intel Core i5-13400F, tedy procesory v cenovém rozpětí od 5 500 Kč do 6 500 Kč. Ideální ke středně výkonné grafické kartě nejen na hraní ve fullHD či QHD rozlišení, ale i na nějakou tu běžnou a kreativní práci, rendering či práci s videem. Který z procesorů obstál v našich testech lépe? Čtěte dále! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rtx-4070-ti-gaming-oc-12g-nahled.jpg

Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti GAMING OC 12G (RECENZE A TESTY)

Při vydání grafických karet GeForce RTX 4070 Ti nezůstala pozadu ani tchajwanská společnost GIGABYTE, která okamžitě ve své nabídce představila hned několik modelů těchto nových grafických karet. My si dnes na Alza.cz představíme a také důkladně otestujeme prvního zástupce z této bohaté nabídky, a to grafickou kartu Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti GAMING OC 12G. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nahled_51.jpg

Jaké výhody má technologie NVIDIA Max-Q?

Notebooky osazené grafickými kartami NVIDIA GeForce RTX jsou nejlepší pro tvorbu a hraní her, případně pro kreativní tvůrce obsahu. Díky nadstandardnímu výkonu zrychlují a zlepšují kvalitu obrazu ve hrách i aplikacích, například pomocí technologie NVIDIA DLSS. O bezproblémové fungování notebooků i pod maximální zátěží se stará technologie NVIDIA Max-Q. Jaké přináší novinky ve své už 5. generaci? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cpu.jpg

Kdy upgradovat částečně – a kdy měnit celý stroj?

Do výměny celého počítače se většině lidí nechce – stačí se podívat na celkovou sumu, na to, kolik stojí nové sestavy. A většina lidí si řekne: Můj počítač je dost dobrý, stačí jen vylepšit to a tamto! Někdy to je pravda, jindy ne – a souvisí to nejenom s tím, jak svůj počítač používáte, ale také s tím, jak se mění generace hardwaru. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-tuf-rx-7900-xt-o20g-gaming-nahled.jpg

Asus TUF Radeon RX 7900 XT O20G Gaming (RECENZE A TESTY)

V pořadí druhou grafickou kartou z nové rodiny RDNA 3, kterou nám společnost AMD před nedávnem představila, je grafická karta Radeon RX 7900 XT. My si dnes na Alza.cz představíme a také řádně otestujeme prvního zástupce těchto zbrusu nových grafických karet generace RDNA 3, a to konkrétně grafickou kartu Asus TUF Radeon RX 7900 XT O20G Gaming, kterou můžete nalézt v bohaté nabídce společnosti ASUS. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-maximus-z790-apex-recenze.jpg

ASUS ROG MAXIMUS Z790 APEX (RECENZE A TESTY)

Intel procesory 13. generace Raptor Lake jsou bezesporu těmi nejvýkonnějšími herními CPU, které tu kdy byly. V případě i9-13900KF však nejde o žádné ořezávátko, a pokud chcete provozovat nejrychlejší chip současnosti, měli byste mít i pořádnou základní desku. A není lepší volby než model určený pro trhání rekordů hluboko pod podem mrazu, kterou je ASUS ROG MAXIMUS Z790 APEX, na které nedávno padl světový rekord 9 GHz. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nejlepsi-graficke-karty-rtx-4090-nahled.jpg

Nejlepší grafické karty GeForce RTX 4090

Líbí se vám výkon grafických karet NVIDIA GeForce RTX 4090 a plánujete si jednu pořídit do svého herního PC? Pak byste rozhodně neměli přehlédnout tento článek. V něm se totiž na tyto grafické karty podíváme pod drobnohledem a pokusíme se mezi nimi vybrat ty absolutně nejlepší. Díky jejich porovnání podle rozličných kritérií si budete moci udělat přehledný obrázek o tom, která z nich by mohla být tou nejlepší volbou právě pro vás. Přečíst více »
123...
P-DC1-WEB02
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací