Ujíždíme na zimních sportech Stormred

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/asus-strix-rtx-3050-o8g-gaming-nahled.jpg

Asus STRIX GeForce RTX 3050 O8G Gaming (RECENZE A TESTY)

Chcete se dozvědět, jakým výkonem a provozními vlastnostmi disponují nejnovější grafické karty GeForce RTX 3050 společnosti NVIDIA? Pak tu pro vás máme recenzi grafické karty Asus STRIX GeForce RTX 3050 O8G, ve které jsme pro vás vše důkladně otestovali!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-3080-suprim-x-12g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 12G (RECENZE A TESTY): Jak se 2 GB navíc projeví na výkonu?

V minulém týdnu společnost NVIDIA potichu představila nové grafické karty GeForce RTX 3080 se 12 GB grafické paměti. Jakým výkonem a provozními vlastnostmi tyto nové grafické karty disponují? O tom se můžete sami přesvědčit právě v této recenzi grafické karty MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 12G!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-3070-gaming-trio-plus-8g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 3070 Gaming TRIO Plus 8G (RECENZE A TESTY)

Jen velmi těžko dnes mezi hráči počítačových her naleznete někoho, kdo by neznal či dokonce nechtěl mít doma nějakou grafickou kartu z elitní herní řady Gaming TRIO společnosti MSI. Grafická karta MSI GeForce RTX 3070 Gaming TRIO Plus 8G spadá právě do této elitní edice a my jsme ji pro vás na Alza.cz důkladně otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nvidia-rtx-3050-recenze.jpg

Oficiální představení GeForce RTX 3050 na CES 2022 (VÝKON A DATUM PRODEJE)

Rok 2022 začíná technologickým veletrhem CES, na kterém ukázala zajímavé novinky i společnost NVIDIA. Kromě extrémní GeForce RTX 3090 Ti došlo i na oficiální představení dlouho očekávané GeForce RTX 3050. V dnešním článku si shrneme, co můžeme od nejnižší modelové řady GPU NVIDIA očekávat. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rtx-3090-ti-nejlepsi-graficka-karta.jpg

CES 2022 | NVIDIA RTX 3090 Ti má být nejvýkonnější grafická karta

Máme tu začátek roku a už posouváme hranice hi-endu. A nejen hi-endu, ale i spotřeby. Na CES prezentaci vytasil Jeff Fisher z NVIDIE na diváky referenční RTX 3090 Ti. Půjde o poslední a nejvýkonnější model grafické karty na Ampere architektuře, který těm nejnáročnějším uživatelům poskytne nějaký ten extra výkon navíc oproti stávajícím RTX 3090, než koncem roku dorazí NVIDIA RTX 4000 na zbrusu nové architektuře Lovelace. Více v tomto článku!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nahled_12.jpg

AMD na CES 2022: Mobilní AMD Ryzen 6000 a levný Radeon RX 6500 XT

Řada procesorů Ryzen 5000 byla pro AMD přelomovým okamžikem, který ukázal, že se dokáže konkurenci vyrovnat a často ji i překonat. To se týkalo jak desktopových, tak notebookových procesorů. V první polovině letošního roku se však AMD zaměří výhradně na notebooková CPU v podobě právě oznámené generace Ryzen 6000. Co je nového? Na jaké notebooky se můžete těšit? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nahled_13.jpg

CES 2022: Intel kompletně představil CPU Alder Lake a i9 na 5,5 GHz!

Nová, 12. generace procesorů Intel Alder Lake se na CES 2022 ukázala v celé své kráse. Konečně si lze vybrat i z řady i3 nebo i5. Již brzy také dorazí očekávané mobilní varianty. Jaký výkon nabídnou v praxi? A kdy se dočkáme prvních notebooků? A jak to vypadá se samostatnými grafickými kartami Intel Arc?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sapphire-pulse-rx-6800-16g-nahled.jpg

Sapphire PULSE Radeon RX 6800 16G (RECENZE A TESTY)

PULSE, nebo snad raději NITRO? Přesně na tuto otázku dostanete odpověď v naší recenzi grafické karty Sapphire PULSE Radeon RX 6800 16G, ve které jsme ji pro vás na Alza.cz také důkladně otestovali!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/amd-ryzen-7000-clanek.jpg

AMD Ryzen 7000 – 5 GHz na všech jádrech?!

Druhá polovina letošního roku bude stát opravdu za to. Modrý tým vytasí svou 13. generaci procesorů Intel Raptor Lake v návaznosti na aktuálně nejvýkonnější herní procesory 12. generace Intel Alder Lake. Červený tým odpoví zbrusu novou 5nm architekturou Zen 4 a na ní postavenými procesory AMD Ryzen 7000. A tedy i zbrusu novou platformou AM5 s novou paticí, PCIe 5.0 a operačními pamětmi DDR5. A teď se podržte, podle všeho by měly tyto procesory zvládat 5 GHz na všech jádrech! Více v dnešním článku! Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/amd-ces-2022.jpg

AMD Ryzen 5800X3D V-CACHE: Nejrychlejší herní procesor?

Rok 2022 rozjel Intel uvedením svých non-K procesorů 12. generace, které nižším modelům AMD Ryzen 5600X a 5800X zatápějí nejen cenou, ale i výkonem. Další tah bude na straně AMD s vylepšeným Ryzenem 7 5800X3D upgradovaným o takzvanou V-CACHE. Ta by měla podle dosavadních informací vyrovnat skóre s i9-12900K a leckde ho i výrazně předehnat. Více o této novince v dnešním článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-dual-rtx-3060-ti-o8g-v2-nahled.jpg

Asus DUAL GeForce RTX 3060 Ti O8G V2 (RECENZE A TESTY)

Za normálních okolností patří grafické karty řady DUAL společnosti ASUS k těm, které se mohou pyšnit příznivějším poměrem ceny a výkonu. Ačkoliv to v dnešní době nedostatku grafických karet, a tudíž také jejich výrazně vyšších cen příliš moc neplatí, jednoho zástupce této edice jsme pro vás přeci jen otestovali. Jedná se o grafickou kartu Asus DUAL GeForce RTX 3060 Ti O8G V2 a my vám dnes ukážeme, jak dopadla v našich testech.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/snyo.jpg

Bezplatné zálohování Synology Active Backup for Business

Zálohujte celou svou firmu, ne pouze svá data. Vyzkoušejte si aplikaci Active Backup for Business, kterou lze snadno a hlavně bezplatně nainstalovat do NAS serveru od společnosti Synology. Jak to celé funguje? A zvládne nasazení i počítačový laik?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/obrázek-008.jpg

Výkonný zdroj Fortron HYDRO G PRO 850 se zárukou na 10 let

Chcete kvalitní, ale současně tichý zdroj do svého počítače? Využijte služeb modelu HYDRO G 850 PRO od společnosti Fortron. Svým pojetím je určen přesně pro náročné uživatele, kterým dopřeje i zcela pasivní režim v ECO módu. Jak funguje v praxi? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rx-6600-mech-2x-8g-nahled.jpg

MSI Radeon RX 6600 MECH 2X 8G (RECENZE A TESTY)

Další grafickou kartou z nové řady Radeon RX 6600 společnosti AMD, kterou si dnes na Alza.cz představíme a také důkladně otestujeme, je grafická karta z dílny tchajwanské společnosti MSI s označením MSI Radeon RX 6600 MECH 2X 8G. Jak si tento MECH vedl v našich testech? Jen posuďte sami!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-aorus-rx-6700-xt-elite-12g-nahled.jpg

Gigabyte AORUS Radeon RX 6700 XT ELITE 12G (RECENZE A TESTY)

Pokud patříte mezi příznivce taiwanské společnosti GIGABYTE, pak jistě dobře víte, že to vůbec nejlepší z její bohaté nabídky všemožných produktů na sobě nese logo hlavy sokola a je zařazeno do elitní edice AORUS. Také grafická karta Gigabyte AORUS Radeon RX 6700 XT ELITE 12G patří do této elitní sokolnické edice, a dá se tedy předpokládat, že by svým případným kupcům měla krom dobrého výkonu přinést také nějakou tu přidanou hodnotu navíc, jako jsou například nadstandardní provozní vlastnosti či výbava. Jestli tomu tak ale opravdu je, se můžete sami přesvědčit v naší recenzi, v níž jsme pro vás tuto grafickou kartu na Alza.cz otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-tuf-rtx-3080-ti-o12g-gaming-nahled.jpg

Asus TUF GeForce RTX 3080 Ti O12G Gaming (RECENZE A TESTY)

Za jakousi dvojku v pořadí oblíbenosti bych v nabídce společnosti ASUS označil herní edici grafických karet TUF (The Ultimate Force). Grafické karty této herní řady se sice nemohou chlubit takovou výbavou jako grafické karty z edice ROG STRIX, svým výkonem a provozními vlastnostmi však za nimi nijak zvlášť nezaostávají. Grafická karta Asus TUF GeForce RTX 3080 Ti O12G Gaming spadá právě do této „Ultimátní“ edice a my jsme ji pro vás na Alza.cz dnes důkladně otestovali.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/REFLEX.jpg

Nejlepší e-sportové zážitky s NVIDIA GeForce RTX 30

Nejvýkonnější grafické karty NVIDIA GeForce RTX jsou ideálním řešením pro všechny hráče e-sportů. Díky dostatečné síle totiž zajistí vysokou snímkovou frekvenci v prakticky každé hře. Jaké technologie a příslušenství vás dotlačí k výhře možná už zrovna v příštím kole?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/geforce-ampere-rtx-laptops.jpg

Zahrajte si nejnovější pecky na noteboocích s RTX 30

S notebooky vybavenými grafickými kartami NVIDIA GeForce RTX 30 nemusíte dělat žádné kompromisy. Jsou totiž postavené na oceňované architektuře Ampere, nových jádrech RT a Tensor a nových streaming multiprocesorech. Díky tomu přináší dosud nejrealističtější ray tracingovou grafiku a špičkové funkce umělé inteligence. V jakých hrách si ten boží výkon užijete?

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sapphire-pulse-rx-6600-8g-nahled.jpg

Sapphire PULSE Radeon RX 6600 8G (RECENZE A TESTY)

Jste středně náročným hráčem počítačových her a navíc také fanouškem grafických karet Radeon společnosti AMD? Pak byste měli zbystřit, protože dnes jsme pro vás na Alza.cz připravili recenzi grafické karty Sapphire PULSE Radeon RX 6600 8G!

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-aorus-rtx-3090-xtreme-12g-nahled.jpg

Gigabyte AORUS GeForce RTX 3090 XTREME 24G (RECENZE A TESTY)

Ta absolutně nejvýkonnější vzduchem chlazená grafická karta v současné nabídce společnosti GIGABYTE nese označení Gigabyte AORUS GeForce RTX 3090 XTREME 24G a může se pyšnit obrovským systémem chlazení a nadstandardně bohatou výbavou. Jak však tento špičkový AORUS dopadl v našich testech na Alza.cz? Jen posuďte sami. My jsme ho totiž pro vás na Alza.cz důkladně otestovali.

Přečíst více »
123...
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací