Levé ucho Alza dny 3D soutěž LEGO

Bitdefender

Zobrazit katalog
Cena
-
Bitdefender Total Security

Bitdefender: špička v kybernetické ochraně

Bitdefender je světovým lídrem v kybernetické ochraně a již od založení v roce 2001 se stará o bezpečný chod počítačů i mobilů. Specializuje se nejen na ochranu proti virům, malwarům a jiným hrozbám, ale také na bezpečné brouzdání na internetu i používání chytrého telefonu. Proto jsou programy i aplikace Bitdefender vybaveny těmi nejnovějšími technologiemi, algoritmy, a především více než 440 patenty plných inovací. Srdce běžných i profesionálních uživatelů si navíc získává hardwarovou nenáročností, takže se nemusíte bát, že by skenování zařízení zpomalilo ostatní procesy. Vybrat si můžete samostatné programy nebo kompletní balíček Total Security Bitdefender pro ultimátní ochranu až 10 zařízení.

Bitdefender Antivirus Plus

Bitdefender Antivirus Plus nedá virům v PC ani šanci

O tu nejlepší ochranu počítače se s přehledem postará program Bitdefender Antivirus Plus. Specializuje se na nejrůznější hrozby, na které můžete během práce či zábavy narazit – poradí si s viry, malwary, ransomwary, rootkity, trojskými koni, spywary a mnoha dalšími. Antivirus Bitdefender se chlubí nejen velkou databází virů, ale také neuvěřitelně rychlou obrannou reakcí, díky níž předejde infekci dřív, než se vir o něco pokusí.

Bitdefender Internet Security pro vaši ochranu na internetu

Pro ochranu vašich dat a soukromí už nemusíte hledat dále. Program Bitdefender Internet Security chrání před ransomwary, kyberútoky, škodlivými odkazy i podvodnými stránkami. Vaše soukromí poté zabezpečí blokováním webkamery, digitální peněženkou pro osobní data a blokováním trackerů, které sbírají na webových stránkách všelijaká osobní data. Bitdefender Internet Security obsahuje samozřejmě i VPN s šifrováním dat i rodičovským zámkem pro ochranu i těch nejmladších webových surfařů.

Bitdefender Internet Security
Bitdefender Mobile Security

Bitdefender Mobile Security zabezpečí mobilní telefon

S aplikací Bitdefender Mobile Security pro Android i iOS si budete moci zabezpečit i váš chytrý telefon. Dokáže ochránit před škodlivými aplikacemi a varovat před rizikovými a nebezpečnými webovými stránkami. Díky Bitdefender Mobile Security se už ani nebudete obávat připojení na veřejné sítě WiFi. Dále se chlubí funkcím proti krádeži zařízení, zámkem aplikací i možností propojení s chytrými hodinkami.

20 položek
4,9 17×
Bitdefender Mobile Security pro Android pro 1 zařízení na 1 rok (elektronická licence)
Internet Security Bitdefender Mobile Security určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení, kompatibilní s operačním systémem Android, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
299,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLB0035a
4,7 26×
Bitdefender Internet Security (elektronická licence)
Internet Security Bitdefender Internet Security, přenositelná, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
Zlevněno -30 %
od  490,- 699,-
Dostupnost dle položek v sadě
Objednací kód: SWLB0014NAD
4,8 21×
Bitdefender Total Security (elektronická licence)
Internet Security Bitdefender Total Security, přenositelná, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
od  1 199,-
Dostupnost dle položek v sadě
Objednací kód: SWLB0026NAD
4,7
Bitdefender Antivirus Plus pro 1 zařízení na 3 roky (elektronická licence)
Antivirus Bitdefender Antivirus určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 36 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
1 399,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLB0010
4,8 21×
Bitdefender Total Security pro 10 zařízení na 3 roky (elektronická licence)
Internet Security Bitdefender Total Security určený pro 10 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 36 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS a iOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
3 999,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLB0031
4,7
Bitdefender Antivirus Plus (elektronická licence)
Antivirus Bitdefender Antivirus, přenositelná, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
od  549,-
Dostupnost dle položek v sadě
Objednací kód: SWLB0002NAD
1,0
Bitdefender Mobile Security for Android pro 1 zařízení na 1 měsíc (elektronická licence)
Internet Security Bitdefender Mobile Security určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení, kompatibilní s operačním systémem Android, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: SWLB0054
5,0
Bitdefender Antivirus for Mac pro 1 zařízení na 3 roky (elektronická licence)
Antivirus Bitdefender Antivirus určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 36 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem macOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
1 399,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLB0042
5,0
Bitdefender Antivirus pro Mac (elektronická licence)
Antivirus Bitdefender Antivirus, přenositelná, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem macOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
od  549,-
Dostupnost dle položek v sadě
Objednací kód: SWLB0036NAD
4,7 26×
Bitdefender Internet Security pro 3 zařízení na 3 roky (elektronická licence)
Internet Security Bitdefender Internet Security určený pro 3 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 36 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
1 999,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLB0023
5,0
Bitdefender Family Pack (elektronická licence)
Internet Security Bitdefender Family pack, přenositelná, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
od  1 899,-
Dostupnost dle položek v sadě
Objednací kód: SWLB0032NAD
Bitdefender Family Pack pro 15 zařízení na 1 měsíc (elektronická licence)
Internet Security Bitdefender Family pack určený pro 15 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
182,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: SWLB0053
4,7
Bitdefender Antivirus Plus pro 3 zařízení na 3 roky (elektronická licence)
Antivirus Bitdefender Antivirus určený pro 3 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 36 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
1 799,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLB0011
4,7
Bitdefender Antivirus Plus pro 5 zařízení na 3 roky (elektronická licence)
Antivirus Bitdefender Antivirus určený pro 5 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 36 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
Zlevněno -39 %
1 514,- 2 499,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLB0012
5,0
Bitdefender Antivirus for Mac pro 3 zařízení na 3 roky (elektronická licence)
Antivirus Bitdefender Antivirus určený pro 3 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 36 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem macOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
1 799,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLB0043
5,0
Bitdefender Family Pack pro 15 zařízení na 3 roky (elektronická licence)
Internet Security Bitdefender Family pack určený pro 15 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 36 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
4 199,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLB0034
4,7 26×
Bitdefender Internet Security pro 10 zařízení na 3 roky (elektronická licence)
Internet Security Bitdefender Internet Security určený pro 10 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 36 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
3 499,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLB0025
3,7
Bitdefender Internet Security na 1 měsíc (elektronická licence)
Internet Security Bitdefender Internet Security, přenositelná, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem
od  67,-
Dostupnost dle položek v sadě
Objednací kód: SWLB0050NAD
3,0
Bitdefender Antivirus Plus na 1 měsíc (elektronická licence)
Antivirus Bitdefender Antivirus, přenositelná, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
od  53,-
Dostupnost dle položek v sadě
Objednací kód: SWLB0051NAD
Bitdefender Total Security na 1 měsíc (elektronická licence)
Internet Security Bitdefender Total Security, přenositelná, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
od  115,-
Dostupnost dle položek v sadě
Objednací kód: SWLB0062NAD

Bitdefender

P-DC1-WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací