Otázka na majiteľov :)
DCI-P3 teda najlepší formát farieb, aký zvládne tento monitor si dokážete nastaviť popri plnom HDR, v akej obnovovacej frekvencií na akej grafickej karte ?
Otázka na majiteľov :)
DCI-P3 teda najlepší formát farieb, aký zvládne tento monitor si dokážete nastaviť popri plnom HDR, v akej obnovovacej frekvencií na akej grafickej karte ?