Dobrý den. Nepodařilo se mi nikde na jít (ani na HP stránkách), jaké maximální rozlišení je možné přes hdmi zvolit pro externí monitor. Zvládne to 2560 × 1440, nebo pouze fullHD? dík
Dobrý den. Nepodařilo se mi nikde na jít (ani na HP stránkách), jaké maximální rozlišení je možné přes hdmi zvolit pro externí monitor. Zvládne to 2560 × 1440, nebo pouze fullHD? dík