Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, jak jde lépe chladit tento notas, jestli pomůže chladicí podložka, nebo nějaká jiná přídavná věc. Při hraní mám docela vysoké teploty cpu i gpu. Díky
Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat, jak jde lépe chladit tento notas, jestli pomůže chladicí podložka, nebo nějaká jiná přídavná věc. Při hraní mám docela vysoké teploty cpu i gpu. Díky