Prosim o radu,nemuzu vyloudit zadnej zvuk z ONKYO NR 575.V navodu je radek SPEAKER na ktery nejde kliknout.Ono se to na zacatku podle navodu melo zapnout dalkacem a ze se melo ukazat nejaky menu ted co s tim.3dny s tim blbnu.
Na našem webu používáme:
Technické cookies
Ty jsou nezbytně nutné pro fungování webu a jeho funkcí, které se rozhodnete využívat. Bez nich by náš web nefungoval, např. by nebylo možné se přihlásit k uživatelskému účtu.Funkční cookies
Tyto cookies nám umožňují zapamatovat si Vaše základní volby a vylepšují uživatelský komfort. Jde například o zapamatování si jazyka či umožnění zůstat trvale přihlášen.Cookies sociálních sítí
Tyto cookies nám umožňují komfortně Vás propojit s Vaším profilem na sociálních sítích a například Vám umožnit sdílet produkty a služby s přáteli a rodinou.Personalizace obsahu
Tyto cookies nám umožní zobrazit Vám obsah a reklamy dle údajů, které jsou o Vás dostupné tak, abychom se co nejlépe strefili do Vašich potřeb. Jde zejména o to, jaký obsah jste si zobrazili, či na jakém zařízení na naše stránky přicházíte.Nepersonalizovaná reklama
Tyto cookies nám umožňují zobrazovat Vám obecnou reklamu na produkty a služby.Personalizovaná reklama
Díky těmto cookies Vám my a ?naši partneři? můžeme nabídnout relevantní produkty a služby na míru a to na základě Vašich nákupů, Vašeho chování a Vašich preferencí.Měření publika
Tyto cookies nám umožňují optimalizovat naše stránky pro Vaše komfortní používání a to na základě toho, jak je používáte. Cílem je zapamatovat si či předpokládat Vaše volby. Jde například o využívání funkcí, jejich umístění, chování na stránce.Cookies třetích stran
Tyto cookies jsou cookies třetích stran (např. Google business safety & privacy and terms site), přičemž více informací o nich a našich partnerech naleznete zde.Udělením souhlasu se zpracováním cookies budou na Váš přístroj, který k prohlížení webu používáte, nainstalovány výše uvedené cookies (kliknutím na tlačítko "Rozumím" obě kategorie, případně si můžete vybrat jen jednu z kategorií kliknutím na tlačítko "Nastavení"). Technické cookies instalujeme na Vaše zařízení vždy, tedy i bez Vašeho souhlasu, protože bez nich by náš web nefungoval.
Svůj souhlas se zpracováním cookies můžete odvolat. V souvislosti se zpracováním cookies ze strany naší společnosti máte dále práva na: přístup ke cookies, výmaz cookies, úpravu, doplnění a opravu cookies, omezení zpracování a právo podat stížnost k ÚOOÚ. Více o Vašich právech.
Ještě podrobnější informace o tom jak cookies zpracováváme naleznete v našich Podmínkách ochrany os. údajů.
Prosim o radu,nemuzu vyloudit zadnej zvuk z ONKYO NR 575.V navodu je radek SPEAKER na ktery nejde kliknout.Ono se to na zacatku podle navodu melo zapnout dalkacem a ze se melo ukazat nejaky menu ted co s tim.3dny s tim blbnu.
Prosim o radu,nemuzu vyloudit zadnej zvuk z ONKYO NR 575.V navodu je radek SPEAKER na ktery nejde kliknout.Ono se to na zacatku podle navodu melo zapnout dalkacem a ze se melo ukazat nejaky menu ted co s tim.3dny s tim blbnu.
Dobry den,prosim o info ohledne propojeni s TV prostrednictvim kabelu HDMI,nedari se mi zprovoznit funkci ARC,ac je u jednoho vstupu HDMI do TV oznaceni ARC uvedeno.AV receiver mi pri zakladnim nastaveni vzdy hlasi,ze TV neni kompatibilni s touto funkci.TV Samsung je cca 6 let stara,dle specifikaci je HDMI 1.4a.Nevite,co delam spatne?Moc diky.
Dobry den,prosim o info ohledne propojeni s TV prostrednictvim kabelu HDMI,nedari se mi zprovoznit funkci ARC,ac je u jednoho vstupu HDMI do TV oznaceni ARC uvedeno.AV receiver mi pri zakladnim nastaveni vzdy hlasi,ze TV neni kompatibilni s touto funkci.TV Samsung je cca 6 let stara,dle specifikaci je HDMI 1.4a.Nevite,co delam spatne?Moc diky.
Dobrý den, mám dotaz ohledně tohoto receiveru - umí přehrát zvuk z NAS v síti - konkrétně vícekanálový zvuk u filmu? Pro sledování filmů na TV využívám NAS připojenou přes LAN a chtěl bych na TV pustit film z NAS, přes HDMI (nebo jiný kabel) propojit s receiverem. Popř.jaké zapojení pro propojení TV (Samsung QE55Q60), NAS a receiver. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, mám dotaz ohledně tohoto receiveru - umí přehrát zvuk z NAS v síti - konkrétně vícekanálový zvuk u filmu? Pro sledování filmů na TV využívám NAS připojenou přes LAN a chtěl bych na TV pustit film z NAS, přes HDMI (nebo jiný kabel) propojit s receiverem. Popř.jaké zapojení pro propojení TV (Samsung QE55Q60), NAS a receiver. Předem děkuji za odpověď.
Dobrý deň mám tento reciever Onkyo a dokúpil som ešte jeden subwoofer takze budem mat 5.2.2. kanál Dolby Atmos. Zaujíma má či len stačí zapojiť ten druhý subwoofer do vstupu č.2 na subwoofer a Onkyo si ho pri kalibrácii nájde a nastaví alebo treba niečo v nastavení zapnúť pre druhý subwoofer. Ďakujem za odpoved
Dobrý deň mám tento reciever Onkyo a dokúpil som ešte jeden subwoofer takze budem mat 5.2.2. kanál Dolby Atmos. Zaujíma má či len stačí zapojiť ten druhý subwoofer do vstupu č.2 na subwoofer a Onkyo si ho pri kalibrácii nájde a nastaví alebo treba niečo v nastavení zapnúť pre druhý subwoofer. Ďakujem za odpoved
Dobry den, je tento receiver kompatibilny s 4K? Mam totiz 4K BluRay prehravac prepojeny s 4K TV. Vdaka za odpoved.
Dobry den, je tento receiver kompatibilny s 4K? Mam totiz 4K BluRay prehravac prepojeny s 4K TV. Vdaka za odpoved.
Dobrý den, umí tento receiver přehrávat přes DLNA z domácího NAS. Děkuji
Dobrý den, umí tento receiver přehrávat přes DLNA z domácího NAS. Děkuji
Dobrý den,prosím o informaci,jestli výstup HDMI podporuje funkci eARC(nebo jen ARC).Díky moc.
Dobrý den,prosím o informaci,jestli výstup HDMI podporuje funkci eARC(nebo jen ARC).Díky moc.
Dobrý den, hledám vhodný receiver do 12. tis. Kč na propojení tv Samsung ue 43ru7092, 2 sloupové reproduktory Magnat 1002 a gramofon s vestavěným predzesilovacem, který se dá vypnout. Jde mi u receiveru o impedanci 4-16 ohmů. Chci využít potenciál reproduktorů. V žádném případě nechci receiver s impedancí 6 ohmů. Děkuji předem za odpověď. S pozdravem Kanta
Dobrý den, hledám vhodný receiver do 12. tis. Kč na propojení tv Samsung ue 43ru7092, 2 sloupové reproduktory Magnat 1002 a gramofon s vestavěným predzesilovacem, který se dá vypnout. Jde mi u receiveru o impedanci 4-16 ohmů. Chci využít potenciál reproduktorů. V žádném případě nechci receiver s impedancí 6 ohmů. Děkuji předem za odpověď. S pozdravem Kanta
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli lze v tomto zařízení mixovat najednou zvuk z více vstupů. Např. smísit dohromady zvuk z dvou optických vstupů (upravovat jednotlivé hlasitosti a podobně).
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli lze v tomto zařízení mixovat najednou zvuk z více vstupů. Např. smísit dohromady zvuk z dvou optických vstupů (upravovat jednotlivé hlasitosti a podobně).
dobrý den sháním 5.1 + reciever ale aby podporoval pasivní woofer vyrábí se vůbec?
dobrý den sháním 5.1 + reciever ale aby podporoval pasivní woofer vyrábí se vůbec?

