Dobrý den, podle návodu by se měla váha automaticky při nečinnosti vypnout. Pokaždé když se váha vypne, tak se okamžitě znovu zapne. Jde o vadný kus a měla bych ho reklamovat?
Dobrý den, podle návodu by se měla váha automaticky při nečinnosti vypnout. Pokaždé když se váha vypne, tak se okamžitě znovu zapne. Jde o vadný kus a měla bych ho reklamovat?