Den dětí Vyneseme. Zapojíme.

MARKETINGOVÁ SOUTĚŽ „Dostaňte se do formy“

Zobrazit katalog

1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

1.1. Obchodní společnost Alza.cz a.s. se sídlem Praha 7, Jankovcova 1522/53, PSČ 170 00, IČO: 27082440, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8573, (dále jen „Alza“) organizuje ve spolupráci s obchodní společností MADETA a.s. se sídlem Rudolfovská tř. 246/83, České Budějovice 4, 370 01, IČO: 63275635 (dále jen „Madeta“) v termínu od 00:01 hodin dne 3. 1. 2022 do 23:59 hodin dne 31. 3. 2022 (dále jen „Doba konání“) marketingovou soutěž nazvanou „Dostaňte se do formy“ (dále jen „Kampaň“) a tímto stanoví pravidla a podmínky Kampaně. Pravidla a podmínky Kampaně jsou k dispozici na internetové stránce https://www.alza.cz/dostante-se-do-formy-podminky.

1.2. Alza upozorňuje na skutečnost, že i na tuto kampaň se vztahují podmínky pro reklamní sdělení, které Alza uvádí na internetové stránce www.alza.cz/reklama.

2. ZÁKLADNÍ PODMÍNKY KAMPANĚ

2.1. Zákazník – spotřebitel s doručovací adresou v České republice (včetně spotřebitelů, kteří ještě nenabyli plné svéprávnosti – ti se mohou zapojit do soutěže se souhlasem, případně prostřednictvím zákonného zástupce) (dále jen „Účastník“) se zapojí do soutěže o (i) chytré hodinky Fitbit Sense Lunar White/Soft Gold Stainless Steel a (ii) fitness náramek Fitbit Charge 5 Black/Graphite Stainless Steel (dále jen „Výhra“) tím, že splní podmínky Kampaně uvedené v těchto pravidlech, zejména:

2.1.1. má registraci na Alze (jí provozovaném e-shopu);

2.1.2. v Době konání zakoupí v libovolném obchodě některý z níže uvedených dezertů společnosti Madeta: 

 • Jihočeský tvaroh jogurt bílý;
 • Jihočeský tvaroh jogurt jahoda;
 • Jihočeský tvaroh jogurt čokoláda; 
 • Jihočeský tvaroh jogurt vanilka;
 • Jihočeský tvaroh jogurt broskev; 
 • Jihočeský tvaroh jogurt stracciatella
 • (dále jen „Produkt“) se soutěžním víčkem (na soutěžním víčku je obrázek postavičky Alzáka) a unikátní kód natištěný na spodní části obalu Produktu vloží do registračního formuláře uvedeného na webových stránkách www.alza.cz/vyhrajhodinky.

2.2. Z Kampaně budou vyloučeni ti, kteří:

2.2.1. Nesplní podmínky Kampaně uvedené v těchto pravidlech;

2.2.2. K platbě použijí kartu, které nejsou oprávnění držitelé;

2.2.3. Budou jednat v rozporu se zákonem a/nebo s dobrými mravy a/nebo se dopustí podvodného jednání v souvislosti s Kampaní;

2.2.4. Uvedou v Kampani nepravdivé nebo neúplné informace;

2.2.5. Jsou v pracovním nebo obdobném poměru ve vztahu k Alze nebo k Madetě, jakož i k osobám s Alzou nebo Madetou personálně a majetkově spjatými, včetně jejich příbuzných a osob jim blízkých.

2.3. Alza výslovně zákazníky upozorňuje, že tato Kampaň není určena pro podnikatele, tedy v souladu s všeobecnými obchodními podmínkami Alzy není určená mj. pro kupující, kteří mají ve své registraci vyplněné své identifikační číslo (IČO).

2.4. V případě vyloučení Účastníka nemá takový Účastník právo na náhradu nákladů či škody, která by mu mohla vzniknout.

3. DALŠÍ PODMÍNKY – URČENÍ VÝHERCE A DORUČENÍ VÝHRY

3.1. Účastník, který splní podmínky pro účast v Kampani uvedené v těchto pravidlech, se zařadí do slosování o Výhru.

3.2. Alza vybere výherce v celkem třech slosováních, které proběhnou v termínech:

 1. losování v týdnu od 1. 2. 2022 do 6. 2. 2022;
 2. losování v týdnu od 1. 3. 2022 do 6. 3. 2022;
 3. losování v týdnu od 4. 4. 2022 do 10. 4. 2022.

3.3. V každém slosování vybere Alza určitý počet vítězů Výhry (i) chytré hodinky Fitbit Sense Lunar White/Soft Gold Stainless Steel, a to následujícím způsobem:

 1. losování – 2 výherci;
 2. losování – 3 výherci;
 3. losování – 5 výherců.

3.4. Zároveň v každém slosování vybere Alza určitý počet vítězů Výhry (ii) fitness náramek Fitbit Charge 5 Black/Graphite Stainless Steel, a to následujícím způsobem:

 1. losování – 4 výherci;
 2. losování – 6 výherců;
 3. losování – 10 výherců.

3.5. Každý Účastník se může do Kampaně zapojit po Dobu konání i vícekrát, tedy zadat více unikátních kódů z Produktů, a tím zvýšit svou šanci v losování.

3.6. Výběr výherce proběhne prostřednictvím náhodného losu, a to nejpozději v termínech uvedených v odst. 3.2. těchto podmínek. Účastníkem zadaný unikátní kód zůstává zařazen do soutěže po celou Dobu konání pro všechna slosování. Vyřazují se pouze kódy, které byly již jednou vylosovány a staly se výherními, a kódy účastníků, kteří nesplnili podmínky Kampaně.

3.7. Výhercem se stává Účastník, který bude Alzou vylosován prostřednictvím náhodného mechanismu, přičemž na jeden vylosovaný kód lze získat pouze jednu Výhru. Zjistí-li se, že vylosovaný Výherce nesplňuje podmínky Kampaně, nemá nárok na Výhru a Alza je oprávněná vylosovat náhradního výherce.

3.8. Účastník, který se stane výhercem, bude o této skutečnosti informován e-mailem ze strany Alzy, přičemž v rámci tohoto e-mailu obdrží výherce odkaz pro získání Výhry v e-shopu www.alza.cz.

3.9. Účastník bude po rozkliknutí odkazu v e-mailu přesměrován do „košíku“ (tj. objednávkového systému) na stránkách www.alza.cz, kde se mu zobrazí příslušná výhra se slevou 100 %. Účastník následně dokončí proces objednávky stejným způsobem, jako kdyby prováděl běžný nákup, tzn. zadá své přihlašovací údaje k zákaznické registraci a vybere způsob doručení Výhry. Náklady na doručení Výhry hradí Účastník sám. Nebude-li slevový poukaz na Výhru ve výši 100 % ceny ze strany Účastníka uplatněn, Výhra tímto propadá a Alza nebude losovat náhradního výherce.

4. VÝHRY V KAMPANI

4.1. Předmětem Výhry v Kampani jsou:

 • chytré hodinky Fitbit Sense Lunar White/Soft Gold Stainless Steel; 
 • fitness náramek Fitbit Charge 5 Black/Graphite Stainless Steel. 

4.2. Alza výslovně uvádí, že Výhru není možné proplatit v hotovosti, není určena k dalšímu prodeji. Výherce je oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u Výhry, do 24 měsíců od doručení Výhry.

4.3. Na poskytnutí Výhry nemá Účastník garantovaný nárok.

5. OSOBNÍ ÚDAJE

5.1. Alza tímto informuje Účastníka, že osobní údaje Účastníka budou zpracovány za účelem účasti v Kampani v nezbytně nutném rozsahu, zejména jméno, příjmení a e-mailová adresa, a následujícími způsoby – slosování Výhry, kontrola splnění podmínek Kampaně ze strany Účastníků, kontaktování výherce a zveřejnění informace o Výhrách (anonymizované, např. text ve stylu „výhru získali Jana K., Petr M“. apod.). 

5.2. Správcem osobních údajů Účastníka je Alza. Kontakt na Alzu je na www.alza.cz/kontakt. Vedle Alzy je správcem osobních údajů Účastníka rovněž Madeta. Kontakt na Madetu je na https://www.madeta.cz/kontakty

5.3. Účelem zpracování osobních údajů Výherce nebo náhradního Výherce Alzou je řádná účast v Kampani a s tím související činnosti jako jsou např. kontrola a vyhodnocení splnění podmínek Kampaně ze strany Účastníků, kontaktování Výherce. Účelem zpracování osobních údajů Výherce nebo náhradního Výherce Madetou je zasílání marketingových zpráv Madetou jejím zákazníkům.

5.4. Právním základem zpracování je oprávněný zájem Alzy na vlastní propagaci formou pořádání Kampaně. Proti zpracování osobních údajů tímto způsobem je možné vznést námitku prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře (alza.cz/kontakt > ostatní > osobní údaje > vznesení námitky). Právním základem pro zpracování osobních údajů Madetou je oprávněný zájem Madety na zasílání marketingových zpráv jejím zákazníkům. Námitky proti tomuto zpracování může subjekt údajů uplatnit písemně na adrese Rudolfovská tř. 246/83, 370 01 České Budějovice nebo na elektronickou adresu [email protected]

5.5. Další podmínky zpracování osobních údajů a práva Účastníků a Výherců jsou uvedeny na www.alza.cz/privacy-policy a na https://www.madeta.cz/zasady-zpracovani-osobnich-udaju.

6. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

6.1. Alza nenese žádnou odpovědnost za rychlost ani přenos dat prostřednictvím sítě internet.

6.2. Alza prohlašuje, že není odpovědná za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.

6.3. Alza si vyhrazuje právo měnit podmínky Kampaně, nahradit Výhry v Kampani za výhry podobného typu nebo v odpovídající hodnotě, případně Kampaň zcela zrušit.

6.4. Účastník nemá právo na náhradu nákladů spojenou s účastí v Kampani.

6.5. Tato pravidla Kampaně nabývají účinnosti dnem jejich vyhlášení, přičemž každý Účastník svým zařazením do Kampaně vyjadřuje souhlas s těmito pravidly.

6.6. Veškeré případné spory, které vyplývají z této Kampaně nebo vzniklé v souvislosti s ní, řeší výhradně Alza.

V Praze, dne 22. 12. 2021

0
Vytisknout
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací