Extrifit

EXTRIFIT

EXTRIFIT® – absolutní špička mezi výrobci doplňků stravy

Česká značka EXTRIFIT® má na trhu s doplňky stravy výjimečné postavení. Prvotřídní kvalitou produktů, rozsahem sortimentu a schopností nabídnout zákazníkovi vždy jen to nejlepší za poctivou cenu se totiž zcela vymyká běžným standardům. Značka EXTRIFIT® posouvá hranice dál než ostatní. Vedle bezkonkurenční kvality a mimořádně vysokého obsahu účinných látek se EXTRIFIT® zaměřuje na dokonalou vstřebatelnost, snadnou stravitelnost a v neposlední řadě na vynikající chuť svých výrobků.

EXTRIFIT protein

Proteiny EXTRIFIT® – bílkoviny v té nejvyšší kvalitě

Bílkoviny běžně přijímáme prostřednictvím stravy, ale v mnoha případech je jejich množství nedostatečné. Abychom podpořili úsilí o získání nebo udržení svalové hmoty, je suplementace prostřednictvím kvalitního proteinu ve formě doplňku stravy tím nejlepším řešením. Proteiny EXTRIFIT® jsou ucelenou řadou pro každý druh pohybové aktivity. Jednotlivé proteiny se liší použitou surovinou a poměrem bílkovin, tuků a sacharidů.

Pre-workouty EXTRIFIT® – pro intenzivnější trénink

Produkty určené k užití před tréninkem mají za úkol zvýšit prokrvení svalstva, iniciovat tělo a pomoci s přípravou na intenzivní silový trénink. Liší se složením i délkou účinku a jejich užívání by vždy mělo přiměřeně odpovídat fyzické kondici a zdravotnímu stavu konzumenta. Mezi všemi před-tréninkovými prostředky na českém trhu má výsadní postavení kultovní EXTRIFIT® AGREZZ. Ten se stal pomyslným měřítkem pro celou kategorii těchto produktů.

EXTRIFIT Agrezz
EXTRIFIT kreatiny

Kreatiny EXTRIFIT® – pro sílu a svalovou hmotu

Příjem kreatinu ve formě doplňku stravy zlepšuje fyzický výkon při tréninku, například kulturistickém či kondičním posilování. Značka EXTRIFIT® nabízí celkem 4 různé druhy kreatinu, všechny ve špičkové farmaceutické kvalitě a bez příchuti. Jedná se o výrobky CREA Monohydrate v prášku, CREATINE Monohydrate ve formě kapslí, CREATINE Creapure® s patentovanou německou recepturou a CREA Ethyl Ester ve formě snadno vstřebatelných kapslí.

235 položek
5,0 5×
Hlídat dostupnost nebo cenu
Extrifit Protein Pancake 20 % 10 x 50 g banana chocolate
Směs na palačinky , Energetická hodnota na 100 g: 398 kcal - 538 Kč/1 kg
  269,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Objednací kód: SPTsupl0586
4,9 8×
Hlídat dostupnost nebo cenu
Extrifit Aminofree Peptides 400 g raspberry
Aminokyseliny komplexní s příchutí malina - 1 863 Kč/1 kg
  745,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: SPTsupl0506
4,0 1×
Hlídat dostupnost nebo cenu
Extrifit Protein Pudding Isolate 900 g chocolate
Puding - proteinový, příchuť čokoláda, 65 g bílkovin a 352 kalorií na 100 g, hmotnost 900 g - 1 332 Kč/1 kg
  1 199,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: SPText356
Hlídat dostupnost nebo cenu
Extrifit Maltox 100 1500 g
Gainer - bez příchuti, maltodextrin,, energetická hodnota 390 kcal/100 g, hmotnost balení 1500 g - 119 Kč/1 kg
  179,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Objednací kód: SPText17
Hlídat dostupnost nebo cenu
Extrifit Fatherm Shot 15 × 90 ml black currant
Spalovač tuků - komplexní, v ampulích, příchuť černý rybíz, balení o objemu 1350 ml - 459 Kč/1 l
  619,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: SPText324
Hlídat dostupnost nebo cenu
Extrifit Dextrose 100 1500 g
Gainer - bez příchuti, dextroza,, energetická hodnota 364 kcal/100 g, hmotnost balení 1500 g - 93 Kč/1 kg
Cenová bomba 139,- Ušetříte 20,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Objednací kód: SPText16
Hlídat dostupnost nebo cenu
Extrifit Magnezz Shot! 15 × 90 ml lime
Hořčík - kombinace hořčíku ( 375 mg) a vitamínu B6 ( 5 mg) v jedné dávce, limetková příchuť, 15x 90 ml
Super cena 440,- Ušetříte 35,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Objednací kód: EXTRmin001
Hlídat dostupnost nebo cenu
Extrifit Fatherm Shot 15 × 90 ml lemon
Spalovač tuků - komplexní, v ampulích, příchuť citron, balení o objemu 1350 ml - 459 Kč/1 l
  619,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: SPText325
Hlídat dostupnost nebo cenu
Extrifit WPC 80 CFM Instant Natural 1000 g
Protein - syrovátkový, koncentrát, 79 % bílkovin, 33 porcí, příchuť bez příchuti - 1 199 Kč/1 kg
  1 199,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: SPText352
Hlídat dostupnost nebo cenu
Extrifit Palatinox 100 1500 g
Gainer - bez příchuti, palatinoza,, energetická hodnota 378 kcal/100 g, hmotnost balení 1500 g - 306 Kč/1 kg
  459,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Objednací kód: SPText18
Hlídat dostupnost nebo cenu
Extrifit Beef Hydro Peptides 420 cps
Aminokyseliny - až 8 000 mg peptidů a aminokyselin v denní dávce, 420 kapslí - 1 816 Kč/1 kg
  799,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: SPTami001
Hlídat dostupnost nebo cenu
Extrifit ZMB 6! Premium!, 120 cps
Minerály - noční klasika ZMA ve vylepšené podobě, hořčík (300 mg), zinek (15 mg), vitamin B6 (7 mg), selen (55 mcg v denní dávce), 120 kapslí
  489,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Objednací kód: EXTmin001
Hlídat dostupnost nebo cenu
Extrifit Super Hydro 80 DH 32 2000 g chocolate
Protein - syrovátkový, koncentrát, hydroizolát, 73 % bílkovin, 66 porcí, příchuť čokoláda - 1 150 Kč/1 kg
  2 299,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: SPText347
Hlídat dostupnost nebo cenu
Extrifit Liver Detox Max 120 cps
Doplněk stravy - směs česneku, ostropestřce a zázvoru, vegan, 120 kapslí
  499,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Objednací kód: HEALaaa0988
Hlídat dostupnost nebo cenu
Extrifit Whey Hydro Peptides 420 cps
Aminokyseliny Čisté syrovátkové peptidy z enzymaticky hydrolyzovaného koncentrátu s nejvyšším stupněm hydrolýzy DH 32. - 1 850 Kč/1 kg
  999,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: SPTami002
Hlídat dostupnost nebo cenu
Extrifit Protein Caffe Isolate 1000 g
Protein - syrovátkový, izolát, 79,8 % bílkovin, 32 porcí, příchuť bez příchuti - 1 649 Kč/1 kg
Zlevněno -15 % 1 649,- 1 944,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: SPText346
4,6 89×
Hlídat dostupnost nebo cenu
Extrifit Agrezz 20,8 g mango - pineapple
Anabolizér speciální, ve formě prášku, 20,8g, příchuť mango, ananas
  od  39,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: SPTsupl0464
4,6 89×
Hlídat dostupnost nebo cenu
Extrifit Agrezz 20,8 g wild strawberry & mint
Anabolizér speciální, ve formě prášku, 20,8g, příchuť jahoda, máta
  od  39,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: SPTsupl0467
4,6 89×
Hlídat dostupnost nebo cenu
Extrifit Agrezz 20,8 g orange
Anabolizér speciální, ve formě prášku, 20,8g, příchuť pomeranč
  od  39,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: SPTsupl0465