Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Rychlé dárky do obálky Přihraj si
Zobrazit katalog

Far Cry 6; wallpaper: cover

Far Cry 6: Vše, co víme

Speciál: • Autor: Filip Němec

Far Cry patří mezi nejúspěšnější značky francouzského vydavatelství Ubisoft, a přestože neprošla v posledních letech takovou proměnou jako třeba sesterská série Assassin's Creed, šestý díl této open world FPS přináší několik novinek. Ve Far Cry 6 se podíváme do nové oblasti inspirované současnou Kubou a pokusíme se svrhnout nelítostného diktátora. A to vše pochopitelně ve jménu zábavné sandboxové hratelnosti. Vše, co potřebujete o Far Cry 6 vědět, najdete v tomto článku.


Alza Magazín

Nejnovější updaty

(30. 3. 2021) Článek vytvořen, obsahuje základní informace a podrobnosti ohledně platforem a data vydání. Nastiňuje gameplay a příběh Far Cry 6, svět, do něhož je hra situována a naleznete zde i dosud publikované oficiální videa a screenshoty.


Zdroj obrázku: Ubisoft

Far Cry 6: Vše, co víme – OBSAH

Far Cry 6: Základní informace

Alza Magazín

Far Cry 6 (hra) | Far Cry (IP)

FPS Far Cry 6 je pokračování herní série Far Cry vyvíjené a vydávané společností Ubisoft. Hra vychází mezi dubnem 2021 a březnem 2022 na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X a Stadii. Titul bude obsahovat online kooperaci a zřejmě nebude mít českou lokalizaci. | Homepage


Články: | Speciál: Vše, co víme

Far Cry 6 nás opět zavede do úplně nového prostředí, představí novou (patřičně vyšinutou) Nemesis i hlavní postavu. Příběh se tentokrát odehrává na smyšleném ostrově Yara, kde se v kůži vůdce místního odboje pokusíme svrhnout despotického vůdce Antóna Castilla. Přestože je ostrov sám o sobě smyšleným místem, herní svět má svou reálnou předlohu v současné Kubě, přičemž kromě tropického ráje připomínající prostředí Far Cry 3 se vůbec poprvé v sérii podíváme do civilizace. Právě v hlavním městě Esperanza totiž sídlí Antón Castillo a jeho syn Diego, který ve Far Cry 6 rovněž sehraje důležitou roli.

Také gameplay se příliš nezmění, stejně jako předchozí díly nabídne i Far Cry 6 volnomyšlenkářskou sandboxovou hratelnost v otevřeném světě sestávající nejen ze soubojů, ale také prozkoumávání tropického ostrova. To vše se i tentokrát ponese ve jménu příběhové kampaně, kterou však bude možné po vzoru předchozích dílů absolvovat ve společnosti dalšího hráče, jiný multiplayer režim nežli online kooperace však zatím oznámen není. Datum vydání prozatím neznáme, víme pouze to, že Far Cry 6 vyjde mezi dubnem 2021 a březnem 2022, a to na většinu současných platforem. Bohužel však s pravděpodobně bez české lokalizace.

Far Cry 6; screenshot: Castilo Diego

Far Cry 6 byl oficiálně oznámen 12. července 2020 na online akci Ubisoft Forward, už den předtím však existenci hry nechtěně odhalil hongkongský PlayStation Store.

zdroj: Ubisoft

Far Cry 6: Recenze, preview, dojmy z hraní


Protože Far Cry 6 prozatím nevyšel, nejsou v současnou chvíli dostupné žádné recenze. Ubisoft zároveň hru doposud nikde neprezentoval, takže nejsou dostupná preview nebo dojmy z hraní.

Far Cry 6: Datum vydání, platformy, edice


Původně měl šestý díl oblíbené série Far Cry vyjít už 18. února 2021, hra však byla spolu s dalšími tituly od Ubisoftu odložena na neurčito. Zatím tedy přesné datum vydání Far Cry 6 neznáme. Jediným vodítkem je informace určená akcionářům Ubisoftu, kterým pracovník finančního oddělení Frederick Duguet v roce 2020 oznámil, že Far Cry 6 vyjde v následujícím fiskálním roce. Ten začíná dubnem 2021 a končí březnem 2022. Někdy v tomto rozmezí tak můžeme Far Cry 6 očekávat.

Vzhledem k původnímu únorovému datu odhadujeme, že hra vyjde ještě v průběhu tohoto roku, a to na již potvrzené platformy PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a Google Stadia. V rámci oznámení hry vývojáři rovněž potvrdili, že majitelé PS4 a Xbox One verzí obdrží bezplatný next-gen upgrade. To ale bylo v době, kdy měl ještě Far Cry 6 vyjít letos v únoru, doufejme tedy, že se po odsunu vydání na původním slibu nic nezmění.

Far Cry 6: Cinematic Title Sequence Trailer

Charizmatického Antóna Castilla ztvárnil herec Giancarlo Esposito známý ze seriálů Breaking Bad či The Mandalorian. Jeho syna Diega v roli Anthonyho Gonzalese zase můžeme znát ze seriálu American Dad! nebo animovaného filmu Coco.

zdroj: Ubisoft

Vývoj Far Cry 6 začal ještě v době, kdy se dokončoval díl pátý. Hra je tedy ve vývoji více než pět let. „Dělal jsem zrovna na Far Cry 5 a současně jsme začali (pracovat na Far Cry 6) se skupinkou deseti lidí někde v přístěnku v Ubisoft Toronto,“ popisuje hlavní scénárista Navid Khavari začátky vývoje šestého dílu. Loni však už na hře pracovalo přes 900 lidí a zapojila se také studia Ubisoft Berlin, Shanghai a Montreal.

Hra je prozatím oznámena v klasické verzi (digitální i fyzické), třech speciálních a jedné sběratelské. Gold edice obsáhne nad rámec hry season pass (zatím však neznáme jeho obsah), Gold edition steelbook pak nad rámec season passu nabídne ještě kovový steelbook s obrázkem hlavní postavy Dani Rojas. Ultimate edice ke všemu zmíněnému přidá ještě několik in-game balíčků. Sběratelská edice kromě výše zmíněných bonusů bude obsahovat také mapu ostrova, soundtrack a artbook, přičemž dominantou bude replika plamenometu, který si ve hře bude možné vyrobit.

Far Cry 6; screenshot: sběratelská edice

Pokud bude plamenomet ve skutečnosti vypadat tak dobře jako na propagačních materiálech, sběratelská edice by mohla mít úspěch.

zdroj: Ubisoft

Far Cry 6: Čeština, česká lokalizace


Navzdory předchozím rokům se Ubisoft rozhodl již nepřekládat své hry do češtiny (poslední hrou s českými titulky bylo Immortals: Fenyx Rising). Far Cry 6 je tak doposud oznámen bez české lokalizace.

Jistou nadějí však je nedávný průzkum Ubisoftu, jenž některým majitelům právě Immortals: Fenyx Rising rozeslal dotazník s hodnocením překladu této hry. Může jít pouze o běžný průzkum trhu bez dalších následků, čeští vydavatelé zastupující Ubisoft však v tomto kroku vidí naději, že by další hry od Ubisoftu přeci jen mohly u nás opět vycházet s českým překladem. Vzhledem k závěrečné fázi vývoje Far Cry 6 je ale i v takovém případě pravděpodobné, že hra u nás skutečně vyjde bez české lokalizace. Na PC by mohl situace zvrátit pouze fanouškovský překlad.

Far Cry 6; screenshot: Castillo oteca a syn

Vypadá to, že Far Cry 6 by se mohl zaměřit na příběh a jeho vyprávění více než předchozí díly. O to více chybějící české titulky zamrzí.

zdroj: Ubisoft

Far Cry 6: Příběh


Šestý díl, podobně jako předchozí hry série Far Cry, na své předchůdce nijak nenavazuje, i tentokrát však stojí na stejném fundamentu – opět se podíváme do země s vlastními pokřivenými pravidly, kde je u moci despotický vůdce vládnoucí železnou rukou vymáhající svou verzi práva zejména vojenskou silou. Tentokrát by však mohl být kladen ještě větší důraz na příběh a jeho vyprávění, podobně jako v Assassin's Creed Valhalla si totiž budeme vybírat, jestli se vžijeme do role mužské či ženské hlavní postavy a oproti přechozím dílům si vůbec poprvé budeme moci sami sebe také poslechnout v příběhových filmečcích.

Far Cry 6 - Official Reveal Trailer | Ubisoft Forward

Ostrov Yara si v minulosti prošel vleklou ekonomickou krizí a obyvatelé si Castilla zvolili jako svého vůdce, který měl ostrov opět pozvednout a navrátit mu původní věhlas. Podle autorů se však jeho heslem stalo rčení „vybuduji ráj, ale ráj není pro všechny“, a tak se mnoho jeho dřívějších voličů nakonec obrátilo proti němu. Zejména v hlavním městě má ale velké množství přívrženců, kam patří mimo jiné i armáda a další ozbrojené složky, s nimiž budeme bojovat.

zdroj: IGN

Ať už se ale vydáte estrogenovou cestou či sáhnete po postavě s převahou testosteronu, v občance budete mít jméno Dani Rojas a stanete se vůdcem (či vůdkyní) odboje pokoušejícího se ostrov osvobodit od svého tiranského vládce Antóna Castilla, který je u moci již padesát let. Vašim hlavním nepřítelem bude krajinou ostrova Yara i ulicemi hlavního města Esperanza prohánějící se armáda, jež svádí neustálý boj s místním odbojem. Ten vyznává guerillové taktiky a vládne podomácku vyrobenými zbraněmi.

Z ostrova Yara je cítit přísný diktátorský režim vynucený vojenskou silou a současná snaha vytvořit opět ráj na zemi, kterým byl tento ostrov za vlády Castillova otce, jenž byl před padesáti lety popraven při vzpouře. Antón Castillo věří, že pouze jeho rodina dokáže ostrov vést vstříc lepším zítřkům a připravuje na to také svého syna Diega, který ale žije ve svém vlastním světě privilegovaného rozmazlence odtrženého od surového světa tam venku. Jak moc se bude příběh váš, tedy Dani Rojase, Antóna Castilla a jeho syna Diega prolínat, zatím nevíme. Hra se nicméně tváří, že se více zaměří na příběh a jeho vyprávění, což by mohlo být příjemné okořenění jinak místy dosti bláznivé sandboxové hratelnosti.

Far Cry 6; screenshot: Castillo oteca a syn

Ubisoft prozatím neosvětlil, jakým způsobem se osud hlavní postavy Dani Rojas proplete s Castillem a jeho synem Diegem, hlavní scénárista Far Cry 6 Khavari však považuje právě tento pomyslný trojúhelník postav za „zcela zásadní“.

zdroj: Dexerto

Far Cry 6: Gameplay


Je s podivem, že propagační materiály v čele s trailery se prozatím zaměřovaly zejména na příběh Far Cry 6 a samotné hratelnosti se věnovaly jen minimálně. Zároveň ale nemůže být pochyb o tom, že také šestý díl se ponese ve jménu sandboxové hratelnosti, kde je volnost a kreativita nadřazena všem ostatním aspektům hry. K dispozici dostaneme opět rozlehlý svět, jehož průzkum a následné dobývání bude čistě v našich rukou.

Far Cry 6; screenshot: kůň Far Cry 6; screenshot: vesnice, svět

Základní kameny hratelnosti nejspíše Far Cry 6 nijak nenaruší. Jistě se ale dočkáme alespoň pár nových prvků.

zdroj: Ubisoft

Dá se předpokládat, že postup hrou bude podmíněn obsazováním jednotlivých oblastí tak jako v předchozích dílech, zároveň ale budeme mít jistou volnost v tom, kterým aktivitám se chceme věnovat a kterým nikoliv. Hlavní složkou hratelnosti budou pochopitelně souboje, jež mají dle slov tvůrců hrát více na guerillovou notu. Ke slovu se tak dostanou podomácku vyrobené zbraně, ale i vozidla, jež k sérii Far Cry už neodmyslitelně patří. Vývojáři zároveň slibují větší zaměření na vertikální souboje, dominantou ostrova Yara bude totiž město Esperanza, kde se pustíme do křížku s Castillem ovládanou armádou nejen v ulicích města, ale také na střechách výškových budov.

Součástí hry bude i online kooperace pro dva hráče, zatím však nevíme jistě, jestli do hry přizvaný parťák bude jen pomocnou rukou a postup hrou se uloží jen jednomu z hráčů, anebo oběma. Návrat slaví rovněž tzv. „Guns for Hire“, tedy umělou inteligencí řízení parťáci, které si můžete zavolat ve vypjatých chvílích na pomoc. Miláčkem hráčů se rychle stal po oznámení hry jezevčík Chorizo, jehož zadní končetiny podpírá roztomilé psí kolečkové křeslo.

Far Cry 6; screenshot: Guns for hire, Chorizo

Zatímco původně byl Chorizo pouze jeden z mnoha parťáků na zavolání, po oznámení hry se fanouškům tak zalíbil, že se z něj rychle stal neoficiální maskot Far Cry 6.

zdroj: Ubisoft

Far Cry 6: Herní svět, rozsah a délka hry


Protože na sebe jednotlivé díly série Far Cry nenavazují, nemají autoři problém měnit dějiště hry. I tentokrát nás tak čeká nové prostředí, konkrétně fiktivní ostrov Yara, který je inspirován reálnou Kubou z 50. a 60. letech minulého století. Zatímco tvář přísného diktátorského režimu je znát zejména v hlavním městě ostrova s názvem Esperanza, okolní příroda připomíná oblast karibského moře, nádechem tropického ostrova se tak Far Cry 6 hodně přibližuje zejména třetímu dílu série. S inspirací reálnou Kubou to navíc autoři mysleli natolik vážně, že se řada z nich skutečně na Kubu vypravila.

Far Cry 6; screenshot: souboj s tankem

Při zhruba měsíční návštěvě Kuby prý vývojáři dokonce mluvili s bývalými členy místního odboje.

zdroj: Ubisoft

„Chtěli jsme vyprávět příběh o revoluci, a když vyprávíte příběh o revoluci, mluvíte o guerillové válce. A když mluvíte o guerillové válce, vydáte se na Kubu,“ popisuje základní inspiraci pro Far Cry 6 hlavní scénárista Navid Khavari, který zároveň vysvětluje, že ačkoli se příběh odehrává v současnosti, díky schopnosti totalitních režimů zakonzervovat určitá místa v čase budeme na ulicích potkávat auta z poloviny minulého století, protože přesně tam se společnost ostrova Yara zasekla.

Délka hry bude i tentokrát odpovídat rozloze mapy i expertíze společnosti Ubisoft, kterou jsou právě hry s rozsáhlými otevřenými světy. Soudě podle předchozích dílů série očekáváme, že průchod hlavní příběhové kampaně zabere zhruba dvacet hodin, pokud byste však chtěli prozkoumat všechna zákoutí ostrova Yara a splnit veškeré vedlejší úkoly, jistě se dostanete na dvojnásobek. Prozatím jde ale pouze o náš odhad.

Far Cry 6; screenshot: budovy Far Cry 6; screenshot: Esperanza, město

„Vertikálnost je naprostý game-changer,“ tvrdí hlavní scénárista Far Cry 6 Khavari. „Mít možnost běhat po střechách, používat zapadlé uličky a bojovat proti jedněm z nejhorších protivníků ve hře v tomto prostředí je podle mě unikátní a svěží.“

zdroj: Ubisoft

Far Cry 6: Multiplayer, Online kooperace


Od Far Cry 3 neobsahoval žádný následující díl klasický online multiplayer, kde se mohli hráči utkat proti sobě. Naopak s každým dalším dílem vývojáři vylepšují možnosti kooperace v příběhové kampani a tato možnost nebude chybět ani ve Far Cry 6. Bohužel zatím nevíme, jak se vývojářům podařilo vyřešit problém sdílení postupu hrou, v případě Far Cry 5 se totiž společně dosažený progress uložil pouze hostiteli hry a připojený hráč přišel o vše, tedy nejen že nemá ve své hře dokončenou žádnou ze společně odehraných misí (vedlejších i hlavních), ale také mu zmizí všechna nasbíraná výbava. Snad tento problém Far Cry 6 odstraní. Co naopak již víme, je to, že kooperace bude možná pouze online, ani Far Cry 6 tak nenabídne stále populární splitscreen.

Far Cry 6: Videa, trailery, screenshoty


V této kapitole najdete ta nejzajímavější oficiální videa (zejména tedy trailery) a obrazové materiály (především screenshoty), které byly k Far Cry 6 vydány.

Oficiální screenshoty a obrázky, galerie

Far Cry 6; screenshot: zbraň Far Cry 6; screenshot: zbraň, plamenomet

zdroj: Ubisoft

(12. 7. 2020): Far Cry 6 - Official Reveal Trailer | Ubisoft Forward

Far Cry 6 - Official Reveal Trailer | Ubisoft Forward

zdroj: IGN

(12. 7. 2020): Far Cry 6: Cinematic Title Sequence Trailer

Far Cry 6: Cinematic Title Sequence Trailer

zdroj: Ubisoft

Far Cry 6: Hardwarové nároky na PC


Oficiální hardwarové požadavky nebyly doposud představeny. Musíme se tedy prozatím spokojit s odhady.


Minimální HW požadavky (předpoklad) Doporučené HW požadavky (předpoklad)
Operační systém Windows 10 64-bit Windows 10 64-bit
Procesor Intel Core i5-4460 3.2GHz / AMD FX-8350 Intel Core i7-5820K 6-Core 3.3GHz / AMD Ryzen R7 1700X
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 970 4GB / Radeon R9 390 NVIDIA GeForce RTX 2070 / Radeon RX Vega 64 Liquid 8GB
DirectX DirectX 12.0 DirectX 12.0
Operační paměť 8 GB 16 GB
Pevný disk 50 GB 50 GB

• Zdroj: game-debate.com (30. 3. 2021)

S jakým herním PC na Far Cry 6?

Chcete si ulehčit výběr? Níže pro vás máme tipy na vhodné herní počítače podle náročnosti.

Alza GameBox Core GTX1650

Základní sestava:

Alza GameBox Core GTX1650

Alza BattleBox Core RTX3060 Gungnir

Optimální sestava:

Alza BattleBox Core RTX3060 Gungnir

Alza BattleBox Ryzen RX 6800 XT Master

Sestava pro náročné:

Alza BattleBox Ryzen RX 6800 XT Master

i

To jsou tedy veškeré podstatné informace, které v současné chvíli o Far Cry 6 máme. Tento speciál budeme pravidelně aktualizovat s tím, jak se budou objevovat nové detaily nejen z oficiálních zdrojů.

• Zdroje: gameinformer.com, news.ubisoft.com, xbox.com


Far Cry 6
Hra na PC - krabicová verze, klíč pro Uplay, žánr: akční a FPS/Střílečky - jako Dani Rojas budete bojovat za svobodu na fiktivním ostrově Yara, inspirován Kubou, na kterém vládne pevnou rukou diktátor Anton Castillo.

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Far Cry 6 - Libertad Pack

Předp. cena
1 549,- bez DPH 1 280,-
Předobjednat
Datum vydání: prosinec 2021
Objednací kód: WG1266
Far Cry 6: Limited Edition - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a FPS/Střílečky - jako Dani Rojas budete bojovat za svobodu na fiktivním ostrově Yara, inspirován Kubou, na kterém vládne pevnou rukou diktátor Anton Castillo. Limited Edition navíc obsahuje Jungle Expedition Pack (Jungle Expedition Outfit, zbraň SBS a talisman pro zbraň Compass).

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Far Cry 6 - Libertad Pack - PS4

Předp. cena
1 799,- bez DPH 1 487,-
Předobjednat
Datum vydání: prosinec 2021
Objednací kód: MSX869
Far Cry 6 - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a FPS/Střílečky - jako Dani Rojas budete bojovat za svobodu na fiktivním ostrově Yara, inspirován Kubou, na kterém vládne pevnou rukou diktátor Anton Castillo.

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Far Cry 6 - Libertad Pack - PS4

Předp. cena
1 799,- bez DPH 1 487,-
Předobjednat
Datum vydání: prosinec 2021
Objednací kód: MSX869s
Far Cry 6: Limited Edition - Xbox
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: akční a FPS/Střílečky - jako Dani Rojas budete bojovat za svobodu na fiktivním ostrově Yara, inspirován Kubou, na kterém vládne pevnou rukou diktátor Anton Castillo. Limited Edition navíc obsahuje Jungle Expedition Pack (Jungle Expedition Outfit, zbraň SBS a talisman pro zbraň Compass).

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Far Cry 6 - Libertad Pack - Xbox One

Předp. cena
1 799,- bez DPH 1 487,-
Předobjednat
Datum vydání: prosinec 2021
Objednací kód: MXO766
Far Cry 6: Gold Edition - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a FPS/Střílečky - jako Dani Rojas budete bojovat za svobodu na fiktivním ostrově Yara, inspirován Kubou, na kterém vládne pevnou rukou diktátor Anton Castillo. Gold Edition navíc obsahuje Season Pass (přístup ke 3 větším DLC po vydání hry).

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Far Cry 6 - Libertad Pack - PS4

Předp. cena
2 699,- bez DPH 2 231,-
Předobjednat
Datum vydání: prosinec 2021
Objednací kód: MSX869g
Far Cry 6 - Xbox
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: akční a FPS/Střílečky - jako Dani Rojas budete bojovat za svobodu na fiktivním ostrově Yara, inspirován Kubou, na kterém vládne pevnou rukou diktátor Anton Castillo

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Far Cry 6 - Libertad Pack - Xbox One

Předp. cena
1 799,- bez DPH 1 487,-
Předobjednat
Datum vydání: prosinec 2021
Objednací kód: MXO766s
Far Cry 6: Ultimate Edition - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a FPS/Střílečky - jako Dani Rojas budete bojovat za svobodu na fiktivním ostrově Yara, inspirován Kubou, na kterém vládne pevnou rukou diktátor Anton Castillo. Gold Edition navíc obsahuje Season Pass (přístup ke 3 větším DLC po vydání hry) a Ultimate Pack (zahrnuje 3 dodatečné balíčky s vybavením: Vice Pack, Croc Hunter Pack a o Jungle Expedition Pack).

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Far Cry 6 - Libertad Pack - PS4

Předp. cena
2 999,- bez DPH 2 479,-
Předobjednat
Datum vydání: prosinec 2021
Objednací kód: MSX869u
Far Cry 6: Ultimate Edition - Xbox
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: akční a FPS/Střílečky - jako Dani Rojas budete bojovat za svobodu na fiktivním ostrově Yara, inspirován Kubou, na kterém vládne pevnou rukou diktátor Anton Castillo. Gold Edition navíc obsahuje Season Pass (přístup ke 3 větším DLC po vydání hry) a Ultimate Pack (zahrnuje 3 dodatečné balíčky s vybavením: Vice Pack, Croc Hunter Pack a o Jungle Expedition Pack).

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Far Cry 6 - Libertad Pack - Xbox One

Předp. cena
2 999,- bez DPH 2 479,-
Předobjednat
Datum vydání: prosinec 2021
Objednací kód: MXO766u
Far Cry 6: Gold Edition - Xbox
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: akční a FPS/Střílečky - jako Dani Rojas budete bojovat za svobodu na fiktivním ostrově Yara, inspirován Kubou, na kterém vládne pevnou rukou diktátor Anton Castillo. Gold Edition navíc obsahuje Season Pass (přístup ke 3 větším DLC po vydání hry).

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Far Cry 6 - Libertad Pack - Xbox One

Předp. cena
2 699,- bez DPH 2 231,-
Předobjednat
Datum vydání: prosinec 2021
Objednací kód: MXO766g
PlayStation 5
Herní konzole - k TV, SSD 825 GB, možnost hraní ve 4K, menu v češtině, 1x herní ovladač - V současné chvíli bohužel z důvodu celosvětové nedostupnosti neznáme konkrétní termín naskladnění zboží. Veškeré objednávky budou odbavovány postupně podle termínu vytvoření předobjednávky.

Předp. cena
13 490,- bez DPH 11 149,-
Předobjednat
Přijímáme předobjednávky
Objednací kód: MSX005
PlayStation 5 Digital Edition
Herní konzole - k TV, SSD 825 GB, možnost hraní ve 4K, menu v češtině, 1x herní ovladač - V současné chvíli bohužel z důvodu celosvětové nedostupnosti neznáme konkrétní termín naskladnění zboží. Veškeré objednávky budou odbavovány postupně podle termínu vytvoření předobjednávky.

Předp. cena
10 790,- bez DPH 8 917,-
Předobjednat
Přijímáme předobjednávky
Objednací kód: MSX005DE
Xbox Series S - Herní konzole
Xbox Series S
Herní konzole - k TV, SSD 512 GB, bez mechaniky (nepřehrává fyzické disky), menu v češtině, 1x herní ovladač, barva bílá

7 999,- bez DPH 6 611,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 29 prodejnách
Objednací kód: MXO001s
Xbox Series S + 2x Xbox Wireless Controller
Herní konzole - k TV, SSD 512 GB, bez mechaniky (nepřehrává fyzické disky), menu v češtině, 1x herní ovladač, barva bílá

9 199,- bez DPH 7 602,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 21 prodejnách
Objednací kód: MXO001sb1
Xbox Series X
Herní konzole - k TV, SSD 1024 GB, Blu-ray (4K), možnost hraní ve 4K, menu v češtině, 1x herní ovladač, barva černá

Předp. cena
13 490,- bez DPH 11 149,-
Předobjednat
Očekáváme květen 2021
Objednací kód: MXO001a
Alza GameBox RTX2060 PLAYzone
Herní PC Intel Core i5 9400F Coffee Lake 4.1 GHz, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, RAM 16GB DDR4, SSD 960 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 4× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

29 990,- bez DPH 24 785,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: sklRB4b10b
Alza BattleBox Ryzen RTX3070 Aorus
Herní PC AMD Ryzen 7 5800X 4.7 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3070 8GB, RAM 32GB DDR4, SSD 1000 GB + HDD 2 TB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 4× USB 3.2, 4× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Pro

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

-2% 64 990,-
63 990,- bez DPH 52 884,-
Koupit
NEO pronájem
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Budějovická
Objednací kód: sklSCL3070p
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi