Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/kingdom-come-deliverance-2-henry-na-koni2-nahled.jpg

Kingdom Come: Deliverance 2 – Vše, co potřebujete vědět

Český středověký hit Kingdom Come Deliverance dostane v roce 2024 pokračování, které nás opět v kůži Jindřicha ze Skalice zavede do Čech v 15. století. Kingdom Come: Deliverance 2 naváže na příběh prvního dílu, tentokrát má být ale vyprávění velkolepější, stejně jako svět samotný. Oslnit nás má nejen česká krajina, ale také zalidněné oblasti v čele s Kutnou Horou. Vše, co o Kingdom Come: Deliverance 2 potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hogwarts-legacy-vse-co-vime-logo-nahled.jpg

Hogwarts Legacy – Vše, co potřebujete vědět

Hogwarts Legacy se podařilo zacelit díru na trhu i trhlinu v herních srdcích „potterheads“. Nejenom že jde o splněný sen každého fanouška Harryho Pottera, ale jde také samo o sobě o kvalitní akční RPG přinášející nádherný otevřený svět plný zábavných aktivit, poutavý příběh a v neposlední řadě také perfektně zpracované kouzelnické souboje. Vše, co potřebujete o Hogwarts Legacy vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-5-slim-design-obe-verze-nahled.jpg

PlayStation 5 Slim – Vše, co potřebujete vědět

Nový PlayStation 5 Slim začátkem prosince 2023 dorazil do České republiky a v obchodech postupně nahradil původní model konzole. PS5 Slim je menší, lehčí, má upravený design a větší 1 TB SSD disk. Digitální verzi navíc jde rozšířit o blu-ray mechaniku. Vše, co o PlayStationu 5 Slim potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/halo-serial-2-serie-master-chief-nahled.jpg

Halo 2. série – Vše, co potřebujete vědět

V roce 2022 byl uveden seriál Halo, který vznikl podle stejnojmenné videoherní série. První řada sice nezaznamenala takový úspěch, jak se očekávalo, podmanivý vesmír plný mimozemských civilizací, nebezpečných ale krásných planet, a především dlouholeté války mezi lidmi a Covenanty, v níž vede lidstvo legendární voják Master Chief, ale můžete od 8. února 2024 obdivovat také v druhé sérii. Vše, co o 2. řadě seriálu Halo potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/stalker-legends-of-the-zone-trilogy-logo-nahled.jpg

S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy – Vše, co potřebujete vědět

Březnová akce Xbox Partner Preview vypustila nečekanou bombu – představila a rovnou hned oznámila vydání S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy pro konzole, obsahující zatím všechny tři doposud vydané díly série S.T.A.L.K.E.R. Fanoušci tohoto zbídačeného koutu světa dvakrát vybuchlou Černobylskou elektrárnou plnou zmutovaných zvířat a tajemných anomálií tak mohou ještě před vydáním S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl prožít vše, co druhému dílu předcházelo. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/harry-potter-hbo-serial-hermiona-ron-bradavice-nahled.jpg

Harry Potter seriál – Vše, co potřebujete vědět

Svět brýlatého čaroděje s jizvou na čele je tu s námi už 25 let a nepřestává bavit. Filmová série Fantastická zvířata u fanoušků příliš nezabodovala, stanice HBO však chce Harryho Pottera oživit prostřednictvím nového seriálu. Každá série převypráví příběh jedné z knih od J. K. Rowlingové, která se na tvorbě seriálu podílí z pozice výkonné producentky. Vše, co zatím o seriálu víme a co od něj očekáváme, zjistíte v článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/avatar-frontiers-of-pandora-logo.jpg

Avatar: Frontiers of Pandora – Vše, co potřebujete vědět

Na filmovém plátně je Avatar jako doma, v herním světě jde ale o úplného zelen… nováčka. Akční adventura Avatar: Frontiers of Pandora od studia Massive Entertainment však na snímky Avatar a Avatar: Cesta vody Jamese Camerona příběhově navazuje. Také Frontiers of Pandora vás zavede na překrásnou, ale smrtelně nebezpečnou planetu Pandora, kde se v kůži členky národa Na'vi musíte postavit lidské armádě RDA. Vše, co o Avatar: Frontiers of Pandora potřebujete vědět, včetně toho, jak hra dopadla v recenzích, zjistíte v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-portal-thumb-nahled.jpg

PlayStation Portal – Vše, co potřebujete vědět

Sony začátkem roku 2024 (v Americe a dalších zemích o dva měsíce dříve) vydala nové přenosné zařízení s názvem PlayStation Portal. Nejde ale o nástupce PlayStation Portable či konkurenci pro Switch nebo Steam Deck. Do PlayStation Portal je totiž možné pouze streamovat vaše hry nainstalované na PS5. Jak přesně zařízení funguje, jak uspělo v recenzích, zkrátka vše, co o PlayStation Portal potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/alan-wake-2-special-logo.jpg

Alan Wake 2 – Vše, co potřebujete vědět

Finské studio Remedy má v srdcích hráčů milujících temné thrillery nezastupitelné místo. Vedle série Max Payne a mysteriózního Control musíme vzpomenout také spisovatele Alana Wakea, kterého dohnaly vlastní noční můry v zapadlém městečku Bright Falls. V roce 2023 vyšel jeho druhý díl a v tomto článku se dozvíte vše, co Alan Wake 2 potřebujete vědět.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/exodus-concept-art-nahled.jpg

Exodus – Vše, co potřebujete vědět

Cestování vesmírem, dilatace času, záchrana lidstva a v hlavní roli herec Matthew McConaughey. Ne, to není popis snímku Interstellar, ale nová hra Exodus od bývalých tvůrců série Mass Effect. V roce 2019 vzniklé studio Archetype Entertainment plné veteránů herního průmyslu představilo své nové příběhové RPG, ve kterém budeme činit důležitá rozhodnutí při objevování dalekého vesmíru. Vše, co o hře Exodus potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/mario-party-jamboree-key-art-nahled.jpg

Super Mario Party Jamboree – Vše, co potřebujete vědět

Populární série párty her od Nintenda se vrací v doposud největším díle. Super Mario Party Jamboree se odehrává v rozsáhlém exotickém resortu, ve kterém na vás čeká přes 110 nejrůznějších miniher, od golfu až po zatloukání hřebíků na čas nebo závody pro 20 hráčů. Vše, co o Super Mario Party Jamboree potřebujete vědět, zjistíte v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-legend-of-zelda-echoes-of-wisdom-key-art-nahled.jpg

The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom – Vše, co potřebujete vědět

Království Hyrule je opět v nesnázích, tentokrát ho ale nebude zachraňovat udatný rytíř Link, ale samotná princezna Zelda, po které se celá série jmenuje. The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom vizuálně a částečně i hratelností navazuje na úspěšný remake Link's Awakening z roku 2019 a přichází s originální hratelností postavenou na kouzelnických schopnostech Zeldy. Vše, co o The Legend of Zelda: Echoes of Wisdom potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/assassins-creed-shadows-key-art-logo-nahled.jpg

Assassin's Creed Shadows – Vše, co potřebujete vědět

Další velký „Asasín“ nás zavede do feudálního Japonska v 16. století a naváže na Assassin's Creed Valhalla. Opět tedy půjde o rozsáhlé akční RPG s otevřeným světem, jehož dohrání zabere desítky hodin. Hlavní novinkou jsou dvě hratelné postavy, muž samuraj a žena nindža, oba přitom nabídnou odlišný styl boje i příběh. Vše, co o Assassin's Creed Shadows víme, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/stalker-2-heart-of-chornobyl-key-art-nahled.jpg

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl – Vše, co potřebujete vědět

Kultovní FPS S.T.A.L.K.E.R. z dílen vývojářského studia GSC Game World se po řadě let ticha vrací na naše pevné disky. Jaká nebezpečenství se nám v S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl postaví do cesty, kde se odehrává jeho příběh a řadu dalších detailů, které o této střílečce víme, najdete v našem speciálu.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/game-access-conference-24-nahled.jpg

Game Access 24 – Pět nejlepších indie her z Brna (REPORTÁŽ)

To, co v roce 2016 začalo jako malá akce pro nezávislé tvůrce her, se postupně přerodilo v některých ohledech až v pompézní herní konferenci, kde vystupují zkušení harcovníci herního průmyslu z celého světa. Sedmý ročník se opět konal na Brněnském výstavišti, jeho pavilon P praskal ve švech pod náporem nezávislých titulů, herní hudby, cosplayů a přednášek. To nejzajímavější z celé akce najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/xbox-series-x-vertikalne-nahled_3.jpg

Xbox Series X: recenze, updaty, novinky

V tomto článku se dozvíte vše potřebné o konzoli Xbox Series X, nejnovější herní mašině z dílen Microsoftu. V první části speciálu se dozvíte základní informace, jako jsou cena, hardwarové specifikace či jaké hry si novém Xboxu zahrajete. Dobrou představu o tom, co tato konzole přináší a jaké jsou její výhody i nedostatky, si uděláte pro přečtení recenze kolegů z kanálu AlzaTech či našeho komentáře

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-5-uvodni-obrazek-nahled.jpg

PlayStation 5: recenze, updaty, novinky

PlayStation 5 zaznamenal nejlepší start v historii herních konzolí a zabodoval jak u hráčů, tak i v recenzích (tu naši od kolegů z AlzaTechu najdete zde). Do světa her přinesl řadu novinek i osvědčených receptů a my jsme v tomto článku shromáždili vše, co o PlayStationu 5 potřebujete vědět. Kolik stojí, jaké hry si na nové konzoli od Sony zahrajete, jak moc je ve skutečnosti PS5 výkonný, jak je to s podporou her z PlayStationu 4 nebo proč je nový ovladač DualSense takový pokrok – to a mnohem víc zjistíte v tomto pravidelně aktualizovaném článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/batman-arkham-shadow-key-art-nahled.jpg

Batman: Arkham Shadow – Vše, co potřebujete vědět

Oceňovaná série Batman: Arkham se dočká nového přírůstku, tentokrát ale v trochu jiném stylu a od jiných autorů. Batman: Arkham Shadow je totiž akční adventura určená pouze pro VR headsety Meta Quest 3, za hrou navíc nestojí Rocksteady Studios, autoři původní Batman: Arkham trilogie, ale studio Camouflaj, tvůrci povedeného Iron Man VR. Vše, co o Batman: Arkham Shadow zatím víme, najdete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/delta-force-hawk-ops-key-art-nahled.jpg

Delta Force: Hawk Ops – Vše, co potřebujete vědět

Pamětníkům dobře známá série taktických akcí Delta Force se po dlouholeté odmlce vrací ve formě free to play střílečky. Delta Force: Hawk Ops opět sází na realizmus a taktický přístup, kromě multiplayeru, který si budou moci zahrát společně jak majitelé PC a konzolí, tak i mobilních telefonů, ale nabídne i příběhovou kampaň inspirovanou filmem Black Hawk Down (Černý jestřáb sestřelen). Vše, co o Delta Force: Hawk Ops potřebujete vědět, najdete v tomto článku. Přečíst více »
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací