Alzaboxy Q1 Final Fantasy

Half-Life 3 – Vše, co víme (SPEKULACE)

Zobrazit katalog

• Autor: Filip Němec

Od vydání Half-Life 2: Episode 2 uběhlo přes 17 let, a přestože jsme se dočkali vynikajícího VR titulu Half-Life: Alyx zasazeného mezi první a druhý díl, fanoušci série i po letech stále doufají v oznámení legendární střílečky s Gordonem Freemanem jménem Half-Life 3. V tomto článku najdete nejen vše, co zatím o Half-Life 3 víme, ale také jsme v něm shrnuli celou strastiplnou cestu této hry, lemovanou nadějnými úniky a oznámeními o vývoji, až po jeho zrušení a snahy opět vývoj nastartovat.

Half-Life 3; screenshot: cover

Ilustrační obrázek, zdroj: reddit

Half-Life 3 ve zkratce

    Half-Life 3

  • Žánr: FPS
  • Vývojář: Valve
  • Vydavatel: Valve
  • Čeština, česká lokalizace: ?

  • Datum vydání a platformy: ?

Half-Life 3: Vše, co víme – OBSAH

Half-Life 3: Datum vydání, platformy a vývoj


I když se o Half-Life 3 mluví již dlouhé roky a jak se dozvíte dále, je veřejně známo, že byla hra i (nejednou) ve vývoji, v tuto chvíli nevíme o tom, jestli se na Half-Life 3 vůbec pracuje, a tak neznáme případné datum vydání ani platformy. Pokud se tak ale někdy stane, stoprocentně hra vyjde na PC a nejspíše také na konzolích.

Rány fanoušků série Half-Life řádně posolil moderátor Geoff Keighley a jeho dokumentu Half-Life: Alyx – Final Hours z roku 2020. Ten prozrazuje, že v minulosti bylo ve vývoji celkem pět her z Half-Life univerza, nicméně všechny byly zrušeny, a to včetně údajně plnohodnotného! třetího dílu. Za jeho zrušení prý mohl v té době nedokončený Source 2 engine a další problémy při vývoji (popisu dalších zrušených titulů jsme se věnovali zde.)

Half-Life 3; screenshot: Gordon Freeman

Hlavní postavou všech dílů kromě Half-Life: Alyx je teoretický fyzik Gordon Freeman, Ph.D, který již několikrát zachránil svět před kompletní zkázou. Zajímavostí je, že do dnešního dne nepromluvil jediné slovo, přesto je miláčkem hráčů.

Gabe Newell navíc v roce 2020 prozradil, že ve Valve pracovali již na několika verzích Half-Life 3, pokaždé ale došli k závěru, že koncept není příliš zajímavý nebo se při vývoji dostali do slepé uličky. Podle dalších spekulací měl být dokonce vývoj Half-Life 3 zrušen ve prospěch Half-Life: Alyx, protože Valve přišla virtuální realita zajímavější.

Koncem roku 2021 fanoušky nepotěšil ani známý Insider Tyler McVicker a jeho YouTube kanál Valve News Network. Podle jeho zdrojů se v té době ve Valve na žádném velkém pokračování nepracovalo. Pokud podle McVickera ve Valve někdo na Half-Life 3 pracuje, je to jen malý, v tichosti operující tým, od kterého ještě dlouho nic neuvidíme. Přesto se však podle něj na jednom titulu z Half-Life univerza určitě pracuje. Má jím být nadějně působící hra Citadel kombinující střílečku a real-time strategii... tedy žádný Half-Life 3, ale aspoň něco.

Half-Life 3; screenshot: Half-life Alyx Citadel

Ilustrační obrázek, zdroj: Valve

Pravděpodobně prozatímní název hry odkazuje na do nebes sahající budovu rasy Combine uprostřed města City 17. Je ovšem těžké si z aktuálních informací hru jakkoli zaškatulkovat, McVicker ji totiž popisuje jako mix her Half-Life, Left 4 Dead a Alien Swarm, a to vše říznuté žánrem real-time strategií. Moc moudří z toho nejsme.

Přesto se ale od vydání Half-Life: Alyx něco změnilo. Závěr tohoto VR skvostu totiž nelze chápat jinak, než že příběh Gordona Freemana ještě nebyl ukončen. Jestli něco konec hry zcela jasně říká, tak že poslední minuty příběhu Half-Life 2: Episode 2 jsou spíše jen začátek a já pevně věřím, že se ve Valve jednou konečně naučí napočítat do tří a naruší letitou rovnováhu. Více se příběhu HL: Alyx a případné návaznosti na Half-Life 3 věnujeme v kapitole Příběh.

Half-Life 3: Čeština, česká lokalizace


Otázka českého překladu je v současnou chvíli velmi nejasná především proto, že Half-Life 3 není ani oficiálně oznámen. Pokud ale někdy hra vyjde, je velká šance, že nabídne podobně jako Half-Life: Alyx oficiální české titulky. 

Half-Life 3: Příběh


Tato kapitola obsahuje spoilery z konce hry Half-Life: Alyx a uniklý příběh Half-Life 2: Episode 3.

Už víme, že Half-Life 3 byl v minulosti ve vývoji, ještě předním ale měla vyjít Half-Life 2: Episode 3. Je tak velmi těžké odhadovat či jen spekulovat, o čem další velký díl mohl být, když neznáme předchozí dílky skládačky. Nebo ano? Konec VR titulu Half-Life: Alyx totiž na další příběh série vrhá úplně nové světlo.

Alyx Vance, hlavní postava hry a parťačka Gordona Freemana z Half-Life 2, je v samotném závěru HL: Alyx přenesena do budoucnosti (HL: Alyx se totiž odehrává mezi prvním a druhým dílem) až na konec příběhu Half-Life 2: Episode 2, kde změní události známé z druhé epizody a zachrání svého otce Eliho, načež je G-Manem uvedena do stáze jako jeho nový agent namísto Gordona.

V potitulkové scéně HL: Alyx pak vidíme pouze Gordona Freemana, Eliho a Alyxina psa jménem Dog. Eli podává Gordonovi ikonické páčidlo a sděluje mu, že ho čeká hodně práce. Potitulková scéna se přitom odehrává z Gordonova pohledu. To celé tak naznačuje nejenom to, že tu je nějaký další příběh, který je třeba odvyprávět, ale také že se to stane právě z pohledu Gordona Freemana, což rozhodně zní jako Half-Life 3. 

Half-Life 3; screenshot: vysvětlení příběhu

Ilustrační obrázek, zdroj: The Gamer

Další dílek do časové osy série Half-Life poskytl v roce 2017 scénárista prvních dvou dílů a epizod HL2 Marc Laidlaw, který v roce 2017 opustil Valve. Ten totiž pro magazín Arcade Attack prozradil kostru příběhu Half-Life 2: Episode 3.

V té Gordon Freeman společně s Alyx Vance cestují na Antarktidu (s tím korespondují uniklé koncepty, kde je Alyx oblečená do teplého zimního oblečení, kterým se věnujeme v dalších kapitolách). Třetí epizoda pak měla údajně skončit tak, že Alyx Vance zavraždí Dr. Mossmanovou, která fungovala jako dvojitý agent a kterou Alyx viní za smrt svého otce Eliho (toho však cestou v čase v HL: Alyx zachrání) a poté se ukáže G-Man, který Alyx vezme pryč. Gordon přežije jen díky náhlé pomoci Vortigautů a jeho úloha je, alespoň jak Laidlaw zamýšlel, v rámci série splněna.

Half-Life 3; screenshot: sólo

Ilustrační obrázek, zdroj: Tiger Team

Tuto variantu je navíc možné prožít díky modifikaci, která sice není příliš dlouhá, ale zmíněnou verzi příběhu přivádí k životu.

V roce 2023 Laidlaw prohlásil, že zveřejnit tyto informace byla chyba. Nejen protože se okamžitě rozjela mašinérie fanouškovských rozborů, ale i proto, že tím prý Laidlaw způsobil problémy bývalým kolegům ve Valve. Mohli snad s podobnou zápletkou stále počítat pro další epizodu, či snad dokonce případný třetí díl? Možné to rozhodně je. Dnes ale slouží tento plánovaný příběh třetí epizody jen jako zajímavost. Cokoli, co se v ní stalo nebo mělo stát, změnila Alyx a její výlet do budoucnosti v HL: Alyx, kde vytvořila alternativní a v rámci série Half-Life nyní nejspíše hlavní dějovou linii.

Laidlaw ve zmíněném rozhovoru z roku 2017 také prozradil, že každý díl měl končit otevřeně, aby na něj vždy šlo navázat. Prozradil také několik variant možných konců. V jednom z nich je Dr. Mossmanová strčena do portálu a ne zabita, nebo se v samotném závěru hry Gordon vrátí do zařízení Black Mesa, načež zjišťujeme, že právě v okamžiku, než nastoupí do metra před samotným začátkem Half-Life 1. Jde vám z toho všeho hlava kolem? Nám tedy určitě!

Half-Life 3; screenshot: City 17

Ilustrační obrázek, zdroj: DeviantArt

V jedné z verzí Half-Life 3 se údajně měl příběh posunout o 20 let kupředu, kdy jsou USA kompletně v troskách a pod naprostou nadvládou rasy Combine. Gordon Freeman přitom není opěvovaný spasitel, jako dříve, ale naopak je mu vše zlé z části přisuzováno.

Half-Life 3: Gameplay


Valve je známo experimentováním v rámci hratelnosti i technologií. Podle uniklých informací tak Half-Life 3 měl původně být opět střílečkou z pohledu první osoby, avšak s řadou novinek. Hra se měla například více spoléhat na stealth a procedurálně generovaný obsah – některé přestřelky měly být tvořeny tak, že vstoupíte do budovy a v ní se náhodně rozmístí civilisté, nepřátelé a vygeneruje se jediný bod úniku. Po vydání Half-Life: Alyx se také začalo spekulovat o tom, že by příští Half-Life mohl být čistě VR titulem, když s HL: Alyx slavilo Valve takový úspěch.

Nám se ale zatím nejvíce líbí myšlenka toho, že půjde i tentokrát o FPS střídající akční pasáže s průzkumem otevřenějších lokací a opět silným důrazem na prostorové a fyzikální puzzly a hádanky. Vlastně bychom se nedivili, kdyby šlo o hru v kompletně otevřeném světě, toto směřování série ukázal druhý díl i následné epizody. Half-Life 2 navíc představil možnost jezdit autem a takové otevřené City 17 rozhodně nezní špatně.

Half-Life 2 Episode Two Trailer Official Full HD 1080p

zdroj: Mike

Half-Life nikdy nebyl jen obyčejnou střílečkou. Sázel na logické puzzly, hrátky s fyzikou a propracovaný příběh. Ve Valve ale rádi zkouší nové věci, takže další Half-Life bude zase více či méně jiný.

Half-Life 3: Multiplayer


Valve se proslavilo právě díky svým multiplayerovým střílečkám, ostatně legendární Counter-Strike, který v roce 2023 vstoupil do nové éry jako Counter-Strike 2, je právě modifikací pro Half-Life 1 z roku 1998.

Také Half-Life 2 obsahoval multiplayer (i když dnes si už na samostatný titul Half-Life: Deathmatch málokdo vzpomene), je tak vcelku logické očekávat, že také Half-Life 3, pokud se ho někdy dočkáme, nabídne svůj online režim… a třeba také kooperaci, kdo ví. To vše je ale zatím ve hvězdách.

Half-Life 3: Od Half-Life 1 až po Half-Life 2: Episode 2 (1995–2006)


Dnes je Valve především společností starající se o distribuční platformu Steam a do vývoje vlastních her se, až na výjimky jako je Counter-Strike 2, již moc nežene. Začátek byl ale zcela opačný, v roce 1995 totiž dva bývalí zaměstnanci Microsoftu Gabe Newell a Mike Harrington založili společnost Valve, od id Softwaru si licencovali jejich engine a roku 1998 vypustili svou první hru s názvem Half-Life. Z té se okamžitě stává titul pasovaný nejen na hru roku, ale také na nejlepší hru všech dob a během pár týdnů se prodá první milion kusů (což bylo tehdy opravdu hodně). O rok později pak vychází modifikace s názvem Counter-Strike, která se brzy stane nejhranější multiplayerovou hrou vůbec.

Half-Life 3; screenshot: Gabe Newell (1998)

Ilustrační obrázek, zdroj: Valve

Gabe Newell hrající Half-Life 7 měsíců předtím, než hra vyšla a navždy změnila herní svět.

V listopadu 2004 pak vychází druhý díl, vytvořený již na vlastním enginu a situace se opakuje. Half-Life 2 způsobil revoluci na poli grafiky, realistické fyziky, umělé inteligence či zvuků. Vyhrává 39 ocenění Hra roku a stejně jako první díl je označován za nejlepší hru všech dob. Valve se poté přesouvá k vydávání menších, ale častějších epizod. Vyhýbá se tím zdlouhavému a drahému vývoji velkých her a zároveň využívá sílu své digitální distribuční platformy Steam. Vychází tak Half-Life 2: Episode 1, Episode 2 a…?

Třetí epizoda bohužel nikdy nevyšla, přestože se na ní pracovalo. A nejen na ní, také na čtvrté epizodě. Její vývoj Valve nejprve svěřilo novému studiu Junction Point, které založil režisér Deus Ex, legendární Warren Spector. Valve ale nebylo s vývojem spokojené, a tak po asi roce práci převzali Arkane Studios. Ti u kormidla zůstali o něco déle, Valve ale vývoj údajně stoplo kvůli vysokým nákladům. Hra, kterou v Arkane považovali spíše za spin-off než Episode 4, se měla odehrávat v Ravenholmu z Half-Life 2 a hlavní novinkou byla zbraň Magnet Gun, schopná vrhat kovové předměty nebo řešit puzzly založené na elektřině.

Série Half-Life tak skončila prakticky během chvilky a to bez vysvětlení či jasného prohlášení, co bude s touto značkou dál. V následujících letech se ale vynořovaly více či méně zajímavé spekulace, prohlášení a detaily z vývoje odhalující, že se na Half-Life 3 skutečně pracovalo, a to hned několikrát. Pojďme se společně podívat na to, co se kolem Half-Life 3 dělo od roku 2006 až zhruba do roku 2016. Nejnovější a tím pádem nejrelevantnější zprávy shrnujeme v kapitole Datum vydání.

This is "Ravenholm" - The Cancelled Half-Life Game from Arkane Studios

zdroj: Noclip - Video Game Documentaries

V roce 2022 jsme se dočkali zveřejnění hodiny záběrů z Ravenholmu od Arkane Studios.

Half-Life 3: Předchozí spekulace a úniky o vývoji a zrušení HL3 (2007–2016)


2007: Spekulace začínají

Z počátku vše vypadalo naprosto idylicky. Roku 2006 Valve oficiálně oznamuje Half-Life 2: Episode 3 a dokonce u této příležitosti padly zmínky o čtvrté epizodě! Budoucnost značky se zdála být zářivá a fanoušci házeli nadšením páčidla do vzduchu. Gabe Newell, ředitel Valve Corporation, slíbil, že jednotlivé epizody od sebe budou vzdálené 6 až 9 měsíců. Slibovaný konec roku 2007 však třetí epizodu nepřinesl. Half-Life 2: Episode 3 nikdy nevyšlo. Následující rok už odstartoval vlnu spekulací, falešných screenshotů a dalších fake news, které v podstatě trvají dodnes.

Half-Life 3; screenshot: fake

O nepravosti tohoto screenshotu, který měl potvrdit vývoj třetího dílu, nebylo pochyb. Přesto dokázal vzbudit plané naděje a ve své době jste ho mohli vidět na každém herním magazínu.

Falešný screenshot pouze ukázal, jak je komunita hladová po dalším dobrodružství mlčenlivého Gordona Freemana a zároveň schopná chytit se každého stébla, které ji herní svět nabídne. Odstartovala tak léta trvající série falešných nadějí a nejasných odkazů. Ve hře Alien Swarm (na té pracovali přímo ve Valve, avšak šlo o vývojáře najaté z moderské scény) vytvořené na Source enginu našli hráči objekty s názvy odkazující na HL2: Episode 3. V kódu Portalu 2 pak figuroval objekt „Combine Advisor“, což je nepřítel, jenž se ukázal v předchozích epizodách, ale šlo o zcela nový řádek kódu. Valve ho dokonce později z Portalu 2 odstranilo, snažili se tedy něco zamaskovat?

V prosinci roku 2011 se na internet dostala fotografie údajného zaměstnance Valve, který na sobě má tričko s logem Half-Life 3, s největší pravděpodobností se však jednalo pouze o žert. Ještě téhož roku nějaký šprýmař na store.steamppowered.com vyvěsil obrázek s informací, že Half-Life 3 je již ke stažení, čehož se bohužel některá média chytla a opět bylo zaděláno na fake news, z něhož mnozí fanoušci nebyli daleko od infarktu.

2012: Half-Life 3 v zimním prostředí?

V následujícím roce na internet uniklo velké množství konceptů, na kterých je Alyx Vance v různorodém oblečení naznačující, že se ocitá ve velmi chladném prostředí. Nic takového ale Half-Life zatím neukázal, a protože vznik těchto skic je datován k roku 2008, opět se začalo spekulovat nad případným třetím dílem. V témže roce pak přišel velký šok, kdy se veletrh Gamescom pochlubil seznamem vystavovaných her, kde figuroval právě Half-Life 3. Ještě než ale začal prodej lístků, došlo ke smazání záznamu a pořadatel výstavy zmínku o třetím díle vysvětlil jako prostou chybu.

Half-Life 3; screenshot: zima

Ilustrační obrázek, zdroj: Valve

Výlet do zimního prostředí dává smysl, žádný z dílů série Half-Life se totiž v zasněžené oblasti zatím neodehrával.

Právě v těchto letech byly naděje na třetí díl přiživovány nejvíce. Přispěl k tomu například i dodnes nepotvrzený únik seznamu emailů z Valve, které byly přiřazeny k projektu „Half-Life 3“ a také nešťastně zveřejněný post skutečným vývojářem z Valve, jenž informoval o interním testování Half-Life 3, prý však šlo údajně o nevinný test publikování příspěvků na Steamu, o kterém netušil, že se dostane k tolika lidem.

2013: Vývoj Half-Life 3 pozastaven

V roce 2013 přišla mrzutá zpráva. Dva dabéři klíčových postav série totiž prozradili, že práce na Half-Life 3 nepokračují kvůli problémům s motion capture natáčením. Týden poté se sice jeden z dabérů opravil a napsal, že „neví nic o ničem“, ale my si samozřejmě myslíme své. Nedlouho poté si dokonce Valve zaregistrovalo název Half-Life 3 pro evropský trh a bylo to jasné – HALF-LIFE 3 JE (už zase) POTVRZEN! Bohužel, o týden později byla registrace zrušena. Proč, proč nám to Valve pořád dělá?

Half-Life 3; screenshot: Gamescom 2016

Gamescom ještě jednou: v roce 2016 si někdo objednal reklamu u hlavního vchodu, kde pod logem Half-Life 3 stálo: „Half Life: 3 editors who played it back then“. V překladu jde o vzkaz tří lidí, kteří hráli první Half-Life. Velmi chytré!

Od té doby jsme se dočkali několika falešných „oficiálních“ stránek, dalších náznaků v kódech her, kde nechyběla například DOTA 2, nikde však žádné oficiální potvrzení. Nebo snad ano? Gabe Newell na Redditu v roce 2007 prohlásil něco velmi zajímavého: „Číslo tři se neříká. A všechny ty nepodložené zprávy? Já osobně věřím všem anonymním zdrojům na internetu.“ Jak to chápat? Chtěl Newell nepřímo fanouškům naznačit, že šance tu stále je? Nebo si z nás spíše střílí a plané naděje na vysněné pokračování drží uměle při životě, protože přeci jen je každý hoax malou reklamou pro Valve samotné? Sami nevíme. Aktuálním zprávám o Half-Life 3 se podrobně věnujeme v kapitole Datum vydání.

Half-Life 3: Jak si zkrátit čekání na další díl?


Pokud nás Valve najednou nepřekvapí bombastickým oznámením, že za měsíc vychází Half-Life 3, nejspíše si na třetí díl, či nějaké jiné pokračování, ještě nějaký čas počkáme. Naštěstí je tu celá řada titulů, kterými si můžeme to čekání zpříjemnit.

Pochopitelně je tu samotný Half-Life. První díl oslavil koncem roku 2023 své 25. narozeniny a Valve, jinak poslední roky předstírající, že o této sérii už ani nechce mluvit, připravilo zajímavou aktualizaci. Hra nově nabízí Half-Life: Uplink, malou kampaň určenou původně pouze pro tištěné magazíny a výrobce PC. Do multiplayeru přibyly hned 4 nové mapy, staré se vrátily a stejně tak vývojáři přidali některé legendární skiny z alfa verze hry. Pamětníci pak mohou zapnout původní vzhled hlavní nabídky nebo se podívat na originální intro s dobovým logem Valve. Vhod přijdou i nové grafické funkce, díky nimž je hra o kapku hezčí nebo třeba podpora gamepadu. Dostupná je také modifikace přidávají podporu ray-tracingu.

Half-Life: 25th Anniversary Documentary

zdroj: Valve

Společně s narozeninovým updatem vyšel také nový oficiální dokument vzpomínající na vývoj hry Half-Life a vznik studia Valve.

A pak je tu samozřejmě neméně legendární Half-Life 2. Ten si lze zakoupit v tak zvaném Orange Boxu, což je bundle samotné hry, obou epizod, Portalu a Team Fortress 2. To vše za necelé dva dolary na Steamu. Tím ale oficiální výlet sérií Half-Life nekončí. Od poloviny roku 2023 je původně čistě VR titul Half-Life: Alyx hratelný na PC kompletně bez jakéhokoliv VR headsetu jen pomocí myši a klávesnice. Samozřejmě se ochudíte o autory připravený zážitek z virtuální reality City 17, s minimálními kompromisy ale můžete díky skriptu Half-Life: Alyx NoVR prožít dobrodružství Alyx Vance, které dost možná formovalo právě příběh Half-Life 3.

Half-Life Movie (Live Action) The Freeman Chronicles: Episode 1

zdroj: Ian James Duncan

Vyplnit čekání na další díl se snaží i všemožná fanouškovská díla. Mezi ty nejlepší patří epizodický seriál The Freeman Chronicles.

Za připomenutí stojí také fanouškovské projekty. Koncem roku 2022 vyšel komunitou skvěle přijatý mód do Half-Life: Alyx s podtitulem Levitation. Stojí za ním animátor Corey Laddo vytvářející úchvatná videa v Source Filmmakeru (často právě na téma série Half-Life) a také Shawn Snelling, populární tvůrce map pro CS:GO. Mód nabízí zhruba 4 hodiny dlouhou kampaň, ve které Alyx zkoumá podivné události ve vznášející se budově v Sektoru X města City 17. Pro všechny majitele Half-Life: Alyx je mód dostupný zdarma.

Half-Life Alyx: LEVITATION Trailer

zdroj: CoreyLaddo

Half-Life 3: Videa, trailery, screenshoty


V tuto chvíli nejsou ke hře dostupné žádné oficiální obrazové materiály. Jakmile se tak stane, najdete je na Youtube kanálu studia a homepage série Half-Life.

Half-Life 3: Recenze a metacritic


Na Half-Life 3 nejsou dostupné žádné recenze.

Half-Life 3: Hardwarové nároky na PC


HW požadavky Half-Life 3 nejsou oznámeny.


Minimální HW požadavky Doporučené HW požadavky
Operační systém bude oznámeno bude oznámeno
Procesor bude oznámeno bude oznámeno
Grafická karta bude oznámeno bude oznámeno
DirectX bude oznámeno bude oznámeno
Operační paměť bude oznámeno bude oznámeno
Pevný disk bude oznámeno bude oznámeno
i

• Zdroje: Arcade Attact, Blendo Games, Kotaku, Lambda Generation, Gamespot, Reddit, Twitter (Chandana Ekanayake), YouTube (Chariotdrive)Valve Time, pcgamer.com, screenrant.com, gamespot.com, half-life.fandom.com, pcgamer.com


5,0
BioShock Infinite
Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční a střílečky,
599,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE000017
5,0
BioShock: The Collection DIGITAL
Herní doplněk / DLC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: RPG a Střílečky, pro uplatnění je vyžadována základní hra Steam
1 130,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE001233
BioShock: The Collection - Xbox Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, RPG a střílečky,
1 299,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD0718
BioShock Infinite (MAC)
Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční a střílečky,
689,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE000076
1,0
BioShock 2
Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční a střílečky,
222,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE000009
BioShock Infinite: Burial at Sea - Episode 2 (MAC)
Herní doplněk / DLC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční a Střílečky, pro uplatnění je vyžadována základní hra
399,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE000372
4,8
BioShock
Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční a střílečky,
222,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE000008
BioShock Infinite Columbia’s Finest (MAC)
Herní doplněk / DLC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční a Střílečky, pro uplatnění je vyžadována základní hra
119,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE000078
BioShock Infinite Clash in the Clouds (MAC)
Herní doplněk / DLC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Střílečky, pro uplatnění je vyžadována základní hra
119,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE000077
BioShock Infinite: Clash in the Clouds
Herní doplněk / DLC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: Akční a Střílečky, pro uplatnění je vyžadována základní hra
119,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE000028
STALKER 2: Heart of Chornobyl
Hra na PC - krabicová verze, české titulky, žánr: akční a střílečky, - Prozkoumejte rozsáhlou uzavřenou zónu Černobylu plnou nebezpečných nepřátel, smrtících anomálií a silných artefaktů. Ujměte se role osamoceného stalkera a prozkoumejte fotorealistický otevřený svět
Novinka
1 539,-
Datum vydání: 5. září 2024
Objednací kód: WG1325
STALKER 2: Heart of Chornobyl - Xbox Series X
Hra na konzoli - Xbox Series X, krabicová verze, české titulky, žánr: akční a střílečky, - Prozkoumejte rozsáhlou uzavřenou zónu Černobylu plnou nebezpečných nepřátel, smrtících anomálií a silných artefaktů. Ujměte se role osamoceného stalkera a prozkoumejte fotorealistický otevřený svět
Novinka
1 499,-
Datum vydání: 5. září 2024
Objednací kód: XBSE0076
5,0
Mass Effect: Legendary Edition - Xbox
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: RPG a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, - Mezi lidstvem a největší hrozbou v jeho dějinách stojí jedna jediná osoba. Připomeňte si legendu o veliteli Shepardovi / velitelce Shepardové z cenami ověnčené trilogie Mass Effect. Zahrnuje základní obsah pro jednoho hráče pro všechny tři hry a více než 40 položek ke stažení, s více než 100 hodinami obsahu, který je celý propojen v jedné sáze. Poznejte úžasně bohatý a podrobný svět s ohromujícími vizuálními detaily.
Zlevněno -39 %
399,- 659,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: XBSE0029
Mass Effect: Legendary Edition - Xbox Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: RPG a střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold, - Mezi lidstvem a největší hrozbou v jeho dějinách stojí jedna jediná osoba. Připomeňte si legendu o veliteli Shepardovi / velitelce Shepardové z cenami ověnčené trilogie Mass Effect. Zahrnuje základní obsah pro jednoho hráče pro všechny tři hry a více než 40 položek ke stažení, s více než 100 hodinami obsahu, který je celý propojen v jedné sáze. Poznejte úžasně bohatý a podrobný svět s ohromujícími vizuálními detaily.
1 799,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1752
5,0
Armored Core VI Fires Of Rubicon Launch Edition - Xbox
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: akční, - Hra obsahuje vysoce mobilní a dobře přizpůsobitelné mecha roboty, postaví hráče do rychlých bitev, v nichž mohou plně využívat útočné i obranné manévry na zemi i ve vzduchu k překonání nepřátel.
1 449,-
Skladem 4 ks u dodavatele
Objednací kód: XBSE0356
Armored Core VI Fires Of Rubicon Launch Edition - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční, - Hra obsahuje vysoce mobilní a dobře přizpůsobitelné mecha roboty, postaví hráče do rychlých bitev, v nichž mohou plně využívat útočné i obranné manévry na zemi i ve vzduchu k překonání nepřátel.
1 299,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MSX1471
5,0
Armored Core VI Fires Of Rubicon Launch Edition - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční, - Hra obsahuje vysoce mobilní a dobře přizpůsobitelné mecha roboty, postaví hráče do rychlých bitev, v nichž mohou plně využívat útočné i obranné manévry na zemi i ve vzduchu k překonání nepřátel.
1 249,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: PSV0439
4,8 15×
Returnal - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční, - Procedurální svět hry Returnal tě pokaždé přiměje smést prach porážky ze tváře a s každým dalším znovuzrozením se vrhnout do neustále se měnícího světa. Každá nová smyčka tě konfrontuje s novými kombinacemi, jež tě postaví na hranici tvých možností.
Cenová bomba
1 099,- Ušetříte 300,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PSV0049
Returnal - PC DIGITAL
Hra na PC - elektronická licence, žánr: akční,
1 781,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE005896
4,5 22×
Far Cry 6 - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a střílečky, - jako Dani Rojas budete bojovat za svobodu na fiktivním ostrově Yara, inspirován Kubou, na kterém vládne pevnou rukou diktátor Anton Castillo.
Cenová bomba
449,- Ušetříte 150,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PSV0094
4,6 35×
Far Cry 6 - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a střílečky, - jako Dani Rojas budete bojovat za svobodu na fiktivním ostrově Yara, inspirován Kubou, na kterém vládne pevnou rukou diktátor Anton Castillo.
Cenová bomba
249,- Ušetříte 848,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MSX869s
4,7 19×
Far Cry 6 - Xbox
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: akční a střílečky, - jako Dani Rojas budete bojovat za svobodu na fiktivním ostrově Yara, inspirován Kubou, na kterém vládne pevnou rukou diktátor Anton Castillo
Cenová bomba
249,- Ušetříte 1 700,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: MXO766s
Far Cry 6: Gold Edition - Xbox Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a střílečky, - jako Dani Rojas budete bojovat za svobodu na fiktivním ostrově Yara, inspirován Kubou, na kterém vládne pevnou rukou diktátor Anton Castillo.
2 699,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1683
5,0
Far Cry 6 - Xbox Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a střílečky, - jako Dani Rojas budete bojovat za svobodu na fiktivním ostrově Yara, inspirován Kubou, na kterém vládne pevnou rukou diktátor Anton Castillo.
1 799,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1684
Far Cry 6: Ultimate Edition - Xbox Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční a střílečky, - jako Dani Rojas budete bojovat za svobodu na fiktivním ostrově Yara, inspirován Kubou, na kterém vládne pevnou rukou diktátor Anton Castillo.
2 999,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1685
5,0
Far Cry 6: Gold Edition - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a střílečky, - jako Dani Rojas budete bojovat za svobodu na fiktivním ostrově Yara, inspirován Kubou, na kterém vládne pevnou rukou diktátor Anton Castillo. Gold Edition navíc obsahuje Season Pass (přístup ke 3 větším DLC po vydání hry).
499,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: MSX869g
Vytisknout
P-DC1-WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací