Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Hitman 3 - Hidden empty L Hitman 3 - Hidden empty P

Immortals Fenyx Rising (RECENZE) – Řecká mytologie, jak ji ještě neznáte

Zobrazit katalog

• Autor: Filip Němec

Ubisoft je (pro mnohé nechvalně) znám tím, že neustále vydává další a další pokračování svých sérií a do inovací se moc nehrne. Také proto bylo příjemným překvapením loňské oznámení akčního RPG Immortals Fenyx Rising, tehdy ještě pod názvem Gods and Monsters. Za hrou stojí vývojáři z Ubisoft Québec, kteří před dvěma lety vytvořili Assassin's Creed Odyssey, mají tak nejen zkušenosti s tvorbou akčních RPG, pyšní se také pečlivě nastudovanou řeckou mytologii. Nesešli však autoři nakonec z cesty a není Immortals Fenyx Rising jen hravěji vypadající kopírkou série Assassin's Creed? Nejen to se dozvíte v naší recenzi.

Immortals Fenyx Rising; wallpaper: cover
Alza Magazín

Immortals Fenyx Rising (hra)

Akční adventuru Immortals Fenyx Rising (dříve známá jako Gods & Monsters) vyvíjí studio Ubisoft Québec a vydává společnost Ubisoft. Hra vychází 3. 12. 2020 na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Switch a Stadii. Titul dorazí s českou lokalizací a nebude obsahovat multiplayer. | Homepage


Články: Recenze | Speciál: Vše, co víme

Immortals Fenyx Rising (RECENZE Xbox Series X) – Obsah článku

 1. A tenhle znáte? Sejde se Odysseus, Achilles a Perseus v hospodě…
 2. Fenyx Rising se inspiruje sériemi Assassin's Creed a The Legend of Zelda
 3. Fenyx jako bojovník i moudrý myslitel
 4. Krása a lesk starověkého Řecka
 5. Perfektně odladěný open-world
 6. Immortals Fenyx Rising je prvotřídní kopie
 7. Recenze Immortals Fenyx Rising: závěrečné hodnocení
 8. HW nároky pro Immortals Fenyx Rising PC

A tenhle znáte? Sejde se Odysseus, Achilles a Perseus v hospodě…

Stejně jako Assassin's Creed Odyssey také Immortals Fenyx Rising čerpá z téměř bezedné studnice řecké mytologie, ale zatímco Odyssey naroubovalo svou hratelnost na nejznámější řecké mýty a báje, Fenyx Rising naopak vzalo řeckou mytologii jako základní fundament hry a pomyslnou studnici vysálo do poslední kapičky. V začátku hry se ujmete role mladého štítonoše (nebo štítonošky, volba pohlaví je, jak je nyní u Ubisoftu zvykem, na vás) Fenyxe, který sice moc bojů zatím nevyhrál, jak ale záhy zjistíte, z nějakého (vyššího) důvodu jako jeden z mála lidí nezkameněl a nepodlehl zkáze svrženou na svět Týfónem – prastarým titánem, kterého Zeus uvěznil v Tartaru.

Immortals Fenyx Rising: Launch Trailer

Řeckou mytologii v kresleném podání jsme tu dlouho neměli. K humornému nádechu ale hravá grafika skvěle sedí.

Tomu se však podařilo uniknout a mstí se bohům, kteří ho do propasti svrhli. Áres, temperamentní a výbušný bůh války, je proměněn v plachého kohouta, zatímco pyšná, sebestředná Afrodita se stala stromem, který nyní netouží po ničem jiném než rozdávat jablíčka divoké zvěři. Podobný, trapně-zábavný osud potkal i další bohy. Jediný, kdo náhodou unikl běsnění Týfóna, je jeho hlavní věznitel. Zeus totiž zrovna v tu chvíli byl na návštěvě v podsvětí, i tak se ale Týfónovi podařilo sebrat Diovi velkou část jeho moci, a právě i díky dočasné bezmoci je Zeus jedním z vypravěčů. Hlavní slovo ale má Prometheus, kterého Zeus po mnoha tisíciletích uvolní z jeho věčného trestu.

Moudrého Promethea však bude svými průpovídkami doplňovat právě Zeus, sebestředný starý vládce bohů, jenž se neustále vychvaluje, zjemňuje své chyby a shazuje Fenyxe a s ním celé lidstvo, které je podle něj pod jeho úroveň. Výsledkem je skvěle pojatý, a především zábavný děj, který není vyprávěn jen skrze příběhové cutscény. Prometheus a Zeus vstupují svými prupovídkami do hry prakticky kdykoli, hbitě a vtipně komentují, co právě děláte, a srší nepřeberným množstvím znalostí o řecké mytologii, kterou čas od času prošpikují vtipnou popkulturní narážkou. Ačkoli se tedy Fenyx Rising řadí mezi hry s otevřeným světem, jež ze své podstaty často plynutí příběhu výrazně zpomalují, vše je díky dvojici pohotových komentátorů úzce spjato s příběhovým vyprávěním a vy se ani na sekundu nenudíte.

Immortals Fenyx Rising; gameplay: Typhon Immortals Fenyx Rising; gameplay: Zeus
Prometheus věří, že Fenyx zkoušku zvládne, ostatně má to ve své povaze. Mnozí z vás jistě vědí, že Prometheus stvořil lidstvo a dal mu oheň, za což ho Zeus přikoval ke skále. Ve hře Zeus Promethea osvobodí, když mu slíbí, že mu pomůže v boji s Týfónem. Zeus totiž v úspěch Fenyxe nevěří, protože lidstvo je podle něj podřadné, což často rád a velmi vtipně glosuje.

Fenyx Rising se inspiruje sériemi Assassin's Creed a The Legend of Zelda

Mladičký Fenyx během první hodiny hraní získá naprostou většinu klíčových schopností a základní varianty špičkové výbavy: Odysseův meč, křídla sestrojený samotným Daidalem a kupu dalších dovedností, které byste čekali, že si osvojíte až po mnoha hodinách hraní. To však má svůj důvod – autoři se totiž inspirovali ještě u další věhlasné série. Předlohou pro základní hratelnost se totiž stala The Legend of Zelda, respektive poslední díl s podtitulem Breath of the Wild

Ihned od začátku hry máte k dispozici celý svět a je pouze na vás, kam se vydáte a v jakém pořadí budete většinu úkolů plnit. Také hlavní schopnosti (s nimiž máte zachránit Zlatý ostrov, kde bohové sídlí) jako dvojskok, plachtění pomocí křídel nebo telekinetické ovládání předmětů, jsou vám dány do vínku hned z kraje. To je pro ubisoftí hry větší změna, než byste čekali, výsledek však funguje skvěle. Až tak, že bych si osobně přál podobný přístup také v sérii Assassin's Creed. Nemusíte sbírat zkušenostní body pro svou postavu, lepší výbavu zkrátka získáváte tím, že hrajete a nečekají vás žádná hluchá místa, kdy musíte chtě nechtě splnit řadu vedlejších questů, aby váš hrdina „naleveloval“ a mohl čelit dalším příběhovým výzvám. V tomto případě děláte vedlejší úkoly zkrátka proto, že chcete a protože vás baví. Celá hra tak má velmi příjemný spád, nikde se nezadrhává, nemá hluchá místa a od začátku do konce mě Fenyx Rising neskutečně bavilo.

Immortals Fenyx Rising; gameplay: vchod do tartaru Immortals Fenyx Rising; gameplay: medvěd
Obrázek 1: Díry v zemi označují vchody do dungeonů v Tartaru. Obrázek 2: Jindy vás však na něco zajímavého může upozornit netradičně sedící medvěd.

Naopak vliv asasínské série je znát především v soubojovém systému. Ten je v základu nachlup stejný, lehký útok na pravém bumperu (R1 na PlayStationu) a silný útok na spoušti. Hlavní doménou vašeho repertoáru pak je parry a útokům, které nelze odrazit, se musíte vyhnout úskokem. Ovládací schéma je stejné jako v posledních dílech série Assassin's Creed, takže možnosti s chladnými zbraněmi (ano, nechybí ani luk) jsou poměrně strohé, ale dobře zvládnuté. Vše samozřejmě doplňují magické dovednosti, které jsou podobně variabilní a klíčové (a také místy hodně podobné) jako v případě Assassin's Creed. Souboje ale ve výsledku nepůsobí jako prachsprostá kopie asasínského stylu, potyčky jsou totiž obohaceny o boj ve vzduchu, takže ve výsledku bojový styl připomíná něco mezi posledními díly série Assassin's Creed a Devil May Cry.

Fenyx jako bojovník i moudrý myslitel

Ačkoli však Fenyx hned ze startu příběhu dostane špičkovou, v tomto případě by se chtělo říct božskou výbavu, i tu budete nadále vylepšovat. Za z nepřátel padající krystaly plošně zvyšujete poškození všech zbraní, z truhel vytahujete nové druhy mečů a kladiv s novými bonusy a za plnění nesčetných soubojových, ale i mozek namáhajících výzev obdržíte Charónovy mince, za které lze upgradovat už tak široký arzenál dovedností. Rychlejší plachtění ve vzduchu, nová komba pro jednotlivé útoky, rychlejší úskoky či protiútoky a tak dále.

Immortals Fenyx Rising; gameplay: truhla Immortals Fenyx Rising; gameplay: puzzle Immortals Fenyx Rising; gameplay: benchpress
Díky „zeldovské“ hratelnosti probíhá vylepšování postavy velmi organicky. Tam otevřete truhlu, tady dokončíte prostorovou hádanku... a váš Fenyx postupně sílí.

Ne však pouze bojem je Fenyx živ. Inspirace v Breath of the Wild je znát rovněž v designu celého světa. Stejně jako ostří meče je důležitá vaše břitká mysl. Prostorové puzzly a hádanky jsou pevnou součástí hry, nikoli pouze dobrovolným doplňkem s diamanty napěchovanou truhličkou na konci. Jakmile po pár hodinách přijdete na univerzální základní principy, bude pro vás většina puzzlů stále obtížnou, ale zvládnutelnou výzvou, která do základní hratelnosti skvěle zapadá. Na mladší hráče nebo jedince s menší trpělivostí pak čeká nápověda, takže se není třeba puzzlů příliš bát.

Immortals Fenyx Rising; gameplay: dungeon Immortals Fenyx Rising; gameplay: dungeon puzzle Immortals Fenyx Rising; gameplay: podsvětí
Šikovné prolnutí puzzlů a soubojů je znát nejvíce v dungeonech, jež se odehrávají v Tartaru.

Krása a lesk starověkého Řecka

Inspirace Breath of the Wild a tedy ihned od počátku kompletně dostupný svět nabízí několik vizuálně odlišných oblastí, z nichž každá je zasvěcena jednomu z hlavních bohů. Vůbec poprvé se z úvodní „tutoriálové“ lokace podíváte do části věnované krásné Aforiditě a čeká vás tak bujná vegetace plná obrovských stromů, kvetoucích rostlin, roztomilých jezírek a pasoucí se zvěře. Bohužel ne každá z oblastí je vyloženě dechberoucí. Bitvami sužovaný kraj boha války musí zákonitě působit depresivněji, některé oblasti ale jako by zkrátka vypadaly hůře, než jiné a pobyt v nich mi nečinil takové potěšení jako v jiných případech.

Rovněž průzkum světa a jeho principy nepřekvapí nikoho, kdo hrál Breath of the Wild. Všechna tajemství, truhly, vedlejší úkoly a další aktivity nepodléhající hlavní příběhové lince si musíte najít sami. Nestačí pouze otevřít mapu a sledovat záplavu otazníků, jako tomu je u série Assassin's Creed. Přesto si autoři pomohli dobře udělanou berličkou v podobě ostřížího zraku hlavního hrdiny, který dokáže při pohledu z vyvýšených míst lokalizovat zajímavé body na mapě. Cesta na zvolené místo či zkrátka pohyb obecně pak probíhá na hřbetu nějakého ochočeného zvířete či za pomocí křídel, které ale umí pouze plachtit, takže slouží podobně jako padák v Zeldě. Stejně jako Link i Fenyx umí lézt po všech površích, avšak jen po takovou dobu, jakou mu dovolí stamina. Průzkum světa je tak do jisté míry puzzlem sám o sobě.

Immortals Fenyx Rising; gameplay: ochočení zvířete Immortals Fenyx Rising; gameplay: Daidalova křídla
Obrázek 1: Ochočit lze hned několik druhů zvířat. Obrázek 2: K rychlému pohybu po mapě poslouží i Daidalova křídla. Jen se moc nepřibližujte ke slunci!

Perfektně odladěný open-world

Při pohledu na okolní screenshoty vás jistě napadlo, že Immortals Fenyx Rising je nádherně vypadající hrou. Pokud by autoři Breath of the Wild měli k dispozici větší výkon, asi nějak takhle by vypadal výsledek. Je jasné, že vývojáři spíše hrají na uměleckou notu a realistické textury nahrazují kontrastní barvy a jednoduché, leč působivé detaily, jako jsou barevné lístky poletující na loukách a hejna ptáků naštvaně odlétajících od kopyt vašeho čtyřnohého dopravního prostředku.

Immortals Fenyx Rising je mezigenerační titul, takže věřím, že autoři museli udělat nejeden ústupek, aby hra běžela plynule také na starších konzolích. Ostatně možná i proto si lze v případě next-gen verze vybrat mezi lepší kvalitou obrazu a vyšším snímkováním. Já jsem zvolil vyšší obrazovou kvalitu, protože i v tomto módu nemá hra na Series X absolutně žádné problémy s plynulostí a zároveň není tak frenetickou akcí, abyste vyšší fps nutně potřebovali.

Immortals Fenyx Rising; gameplay: příroda Immortals Fenyx Rising; gameplay: západ slunce Immortals Fenyx Rising; gameplay: stezka
Po většinu času je hra opravdu nádherná, některé lokace ale nehýří tolika barvami ani líbivými efekty.

V obou režimech ale hra vypadá nádherně a co víc, netrápí jí žádné technické problémy, což je v případě open world her od Ubisoftu opravdu hodně velké překvapení a zároveň důkaz, že to skutečně jde. Zážitek z tohoto žánru pak na next-gen konzolích vylepšuje SSD disk, díky kterému je rychlé cestování napříč celou mapou skutečně rychlé a dohledová vzdálenost prakticky neomezená. PlayStation 5 verze podle autorů podporuje haptickou odezvu a adaptivní triggery ovladače DualSense, podle zahraničních kolegů však nejde o tak výrazné vylepšení, v jaké byste asi doufali.

Immortals Fenyx Rising je prvotřídní kopie

Závěrečné titulky uvidíte dle mého odhadu po necelých 25 hodinách, ale pouze v případě, že půjdete čistě po příběhových misích. Proč podle mého odhadu? Ne, že bych hru nedohrál. Rozhodně jsem se však nevěnoval pouze hlavní dějové lince. Autorům se podařilo okopírovat principy Breath of the Wild tak zdařile, že zkrátka nedokážete odolat sebemenšímu volání jakéhokoliv puzzlu, truhlice s pokladem či dokonce souboji se skupinkou řadových nepřátel.

Immortals Fenyx Rising; gameplay: výhled Immortals Fenyx Rising; gameplay: louka Immortals Fenyx Rising; gameplay: chrám
Pravděpodobně i díky novým konzolím nemuseli autoři řešit mlhu zakrývající krajinu v dáli, a tak je vidět na první pohled celý ostrov. Snad i proto je hraní tolik vtahující.

Inspirace sériemi The Legend of Zelda a Assassin's Creed je naprosto evidentní a pochopím, pokud někteří z vás budou z tohoto důvodu ve výsledném hodnocení hře ubírat body. Inovacemi zkrátka Fenyx Rising nehýří. Pro mě osobně je však dostatečnou protiváhou velmi zábavné zpracování příběhu a jeho ještě zábavnější podání. Ve společnosti moudrého Promethea a sebestředného Dia se budete skvěle bavit a často nepůjde pouze o mírné pousmání se v hloubi duše. Skutečně jsem se mnohokrát nahlas rozesmál – a to pravda mnoho her nedokáže.

Výsledný skvělý pocit nakonec dotváří velmi kvalitní české titulky, i když občas bojují s nepřesným načasováním. Díky nim je však Immortals Fenyx Rising daleko přístupnější hrou, kterou si dokážu představit i jako titul určený rodičům s mladšími hráči, kteří zábavnou cestou poznají řeckou mytologii, zocelí svou mysl četnými puzzly a hádankami a co především, zahrají si vynikající hru, která je tak zábavná, že ji s klidem odpustím kopírování jiných titulů.

Immortals Fenyx Rising; gameplay: humor
Autoři využívají každého okamžiku, aby si z vás udělali srandu a odlehčili situaci.

Tato recenze byla napsaná pro Xbox Series X verzi hry. Kopii pro recenzi poskytl distributor Comgad.

• Zdroje: Vlastní

Recenze Immortals Fenyx Rising: závěrečné hodnocení

        Hodnocení 88 % Alza Magazín
Verdikt:

Immortals Fenyx Rising je neskutečně zábavnou výpravou do řecké mytologie, která vás vtáhne do poutavého světa řeckých bájí a pověstí. Od návratu do reality vás bude odrazovat nejen skvělá hratelnost, ale také velmi vtipný příběh vynahrazující fakt, že většinu herních mechanik autoři okopírovali z jiných her.

Immortals Fenyx Rising; recenze

Klady

 • Pohlcující otevřený svět
 • Skvěle navržené prostorové puzzly a hádanky
 • Zábavné vyprávění příběhu
 • Povedený soubojový systém
 • Kvalitní české titulky
 • Poutavě zpracovaná řecká mytologie
 • Nádherná grafika i chytlavá hudba

Zápory

 • Někomu by mohla vadit přílišná inspirace jinými hrami
 • Ne všechny části ostrova působí stejně úchvatně
Alza Magazín, banner, slim 2020

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

Filip Němec

Filip Němec

Hry byly mým nejlepším přítelem i milenkou již od dětství. O hrách jsem začal psát už na střední škole, čímž jsem vysedávání u herních strojů ospravedlňoval nejdříve před rodiči a nyní před manželkou. V minulosti jsem ve formě textu i herních pořadů přispíval pro magazíny jako Games.cz, Eurogamer.cz či Zing.cz. V Alza Magazínu mám na starosti herní konzole všeho druhu a z her pak zejména závody, v osobní rovině jsem navíc hlavním strůjcem vyostřených diskusí mezi konzolisty a PC Master Race.

HW nároky pro Immortals Fenyx Rising PCVelmi nízké nastavení – 720p/30FPS Vysoké nastavení – 1080p/30FPS Vysoké nastavení – 1080p/60FPS Velmi vysoké nastavení – 1440p/60FPS Velmi vysoké nastavení – 4K/30FPS
Operační systém Windows 7 64-bit Windows 10 64-bit Windows 10 64-bit Windows 10 64-bit Windows 10 64-bit
Procesor Intel Core i5-2400 / AMD FX-6300 Intel Core i7-3770 / AMD FX-8350 Intel Core i7-6700 / AMD Ryzen 7 1700 Intel Core i7-8700K / AMD Ryzen 5 3600X Intel Core i7-8700K / AMD Ryzen 7 3700X
Grafická karta GeForce GTX 660 / AMD R9 280X GeForce GTX 970 / AMD R9 290 GeForce GTX 1070 / AMD RX Vega 56 GeForce RTX 2070 Super / AMD RX 5700 GeForce RTX 2070 / AMD RX Vega 56
Operační paměť 8 GB 8 GB 16 GB 16 GB 16 GB
Pevný disk 28 GB HDD 28 GB SSD 28 GB SSD 28 GB SSD 28 GB SSD

• Zdroj: store.ubi.com (9. 12. 2020)

S jakým herním PC na Immortals Fenyx Rising?

Chcete si ulehčit výběr? Níže pro vás máme tipy na vhodné herní počítače podle náročnosti.

Alza GameBox Ryzen GTX1650 SUPER

Základní sestava:

Alza GameBox Ryzen GTX1650 SUPER

Alza GameBox Core RTX3060Ti

Optimální sestava:

Alza GameBox Core RTX3060Ti

Alza GameBox Core RTX3070

Sestava pro náročné:

Alza BattleBox Core RTX3080 Cougar

i Mohlo by vás zajímat
Immortals: Fenyx Rising - Nintendo Switch
Hra na konzoli - Nintendo Switch, krabicová verze, české titulky, žánr: akční - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii.

+ ZDARMA Dárek Immortals: Fenyx Rising - Steelbook
+ ZDARMA Promo elektronický klíč Immortals: Fenyx Rising - A Tale of Fire and Lightning - Nintendo Switch

1 699,- bez DPH 1 404,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít v úterý 26.1. od 17:45
Objednací kód: NSW586
Immortals: Fenyx Rising - Limited Edition - PS4 - Hra na konzoli
-41%
Immortals: Fenyx Rising - Limited Edition - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční a adventura - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii. Limited Edition obsahuje speciální digitální obsah: Orionův balíček požehnaných zbraní a Duhová křídla.

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Immortals: Fenyx Rising - A Tale of Fire and Lightning - PS4

-41% 1 699,-
999,- bez DPH 826,-
Koupit
Velkolepý výprodej
Skladem 3 ks
Můžete mít dnes od 19:15
Objednací kód: MSX726le
Immortals: Fenyx Rising - Hra na PC
-38%
Immortals: Fenyx Rising
Hra na PC - krabicová verze, české titulky, žánr: akční - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii.

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Immortals: Fenyx Rising - A Tale of Fire and Lightning

-38% 1 599,-
999,- bez DPH 826,-
Koupit
Velkolepý výprodej
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Objednací kód: WG1198
Immortals: Fenyx Rising - Gold Edition - PS4 - Hra na konzoli
-36%
Immortals: Fenyx Rising - Gold Edition - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii. Gold Edition obsahuje základní hru + Season Pass.

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Immortals: Fenyx Rising - A Tale of Fire and Lightning - PS4

-36% 2 499,-
1 599,- bez DPH 1 321,-
Koupit
Velkolepý výprodej
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: MSX726g
Immortals: Fenyx Rising - PS5 - Hra na konzoli
-41%
Immortals: Fenyx Rising - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii.

-41% 1 699,-
999,- bez DPH 826,-
Koupit
Velkolepý výprodej
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: PSV0012
Immortals: Fenyx Rising - PS4 - Hra na konzoli
-41%
Immortals: Fenyx Rising - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii.

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Immortals: Fenyx Rising - A Tale of Fire and Lightning - PS4

-41% 1 699,-
999,- bez DPH 826,-
Koupit
Velkolepý výprodej
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 19:15
Objednací kód: MSX726
Immortals: Fenyx Rising - Xbox - Hra na konzoli
-41%
Immortals: Fenyx Rising - Xbox
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, české titulky, žánr: akční a adventura - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii.

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Immortals: Fenyx Rising - A Tale of Fire and Lightning - Xbox

-41% 1 699,-
999,- bez DPH 826,-
Koupit
Velkolepý výprodej
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na prodejně Ostrava
Objednací kód: MXO675
Immortals: Fenyx Rising - Gold Edition - Xbox - Hra na konzoli
-36%
Immortals: Fenyx Rising - Gold Edition - Xbox
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, české titulky, žánr: akční a adventura - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii. Gold Edition obsahuje základní hru + Season Pass.

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Immortals: Fenyx Rising - A Tale of Fire and Lightning - Xbox

-36% 2 499,-
1 599,- bez DPH 1 321,-
Koupit
Velkolepý výprodej
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 19:15
Objednací kód: MXO675g
Immortals: Fenyx Rising - Gold Edition - Xbox Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, české titulky, žánr: akční a adventura - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii.

2 599,- bez DPH 2 148,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1670
Immortals: Fenyx Rising - Xbox Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, české titulky, žánr: akční a adventura - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii.

1 829,- bez DPH 1 512,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1671
Immortals: Fenyx Rising - Small Credits Pack (500) - Xbox Digital - Herní doplněk
-87%
Immortals: Fenyx Rising - Small Credits Pack (500) - Xbox Digital
Herní doplněk / kredit - Xbox One S/Xbox One X, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční

-87% 999,-
129,- bez DPH 107,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1679
Immortals: Fenyx Rising - Overflowing Credits Pack (6500) - Xbox Digital
Herní doplněk / kredit - Xbox One S/Xbox One X, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční

1 299,- bez DPH 1 074,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1678
Immortals: Fenyx Rising - Medium Credits Pack (1050) - Xbox Digital - Herní doplněk
-74%
Immortals: Fenyx Rising - Medium Credits Pack (1050) - Xbox Digital
Herní doplněk / kredit - Xbox One S/Xbox One X, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční

-74% 999,-
259,- bez DPH 214,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1677
Immortals: Fenyx Rising - Large Credits Pack (2250) - Xbox Digital - Herní doplněk
-47%
Immortals: Fenyx Rising - Large Credits Pack (2250) - Xbox Digital
Herní doplněk / kredit - Xbox One S/Xbox One X, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční

-47% 999,-
529,- bez DPH 437,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1676
Immortals: Fenyx Rising - Colossal Credits Pack (4100) - Xbox Digital - Herní doplněk
-8%
Immortals: Fenyx Rising - Colossal Credits Pack (4100) - Xbox Digital
Herní doplněk / kredit - Xbox One S/Xbox One X, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční

-8% 999,-
919,- bez DPH 760,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1675
Immortals: Fenyx Rising - Season Pass - Xbox Digital
Herní doplněk / DLC - Xbox One S/Xbox One X, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční, pro uplatnění je vyžadována základní hra - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii.

1 049,- bez DPH 867,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1674
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
WEB7
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi