Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

vega Hitman 3 - Hidden empty P
Zobrazit katalog
Kena: Bridge of Spirits; wallpaper: cover

Kena: Bridge of Spirits: Vše, co víme

Speciál: • Autor: Alexandra Vaníková

Akční adventura Kena: Bridge of Spirits je prvním počinem studia Ember Lab. V roli hlavní hrdinky Keny bude hráč pátrat po posvátném útočišti, objevovat rozsáhlý magický svět a bojovat proti nepřátelům pomocí speciálních schopností. Co všechno o prvotině od studia Ember Lab víme, se dočtete v našem speciálu.


Alza Magazín

Nejnovější updaty

(13. 1. 2021) Článek vytvořen, obsahuje základní informace a podrobnosti ohledně platforem a data vydání. Nastiňuje gameplay a příběh Kena: Bridge of Spirits a naleznete zde i dosud publikované oficiální videa a screenshoty.


Kena: Bridge of Spirits: Vše, co víme – OBSAH

Kena: Bridge of Spirits: Základní informace

Alza Magazín

Kena: Bridge of Spirits (hra)

Akční adventuru Kena: Bridge of Spirits vyvíjí a vydává studio Ember Lab. Hra vychází během roku 2021 na PC, PS4 a PS5 bez české lokalizace a neobsahuje multiplayer. | Homepage


Články: | Speciál: Vše, co víme

Kena: Bridge of Spirits je nově představená akční adventura a zároveň první projekt od studia Ember Lab. Příběh hry se odehrává v magickém světě (není otevřený – vesnička, kterou hráč navštíví, funguje jako hub jednotlivých oblastí). Gameplay zahrnuje průzkum pohádkově vypadající země, řešení puzzle a boj proti zákeřným duchům. Titul neobsahuje multiplayer a zatím neznáme přesné datum vydání a nevíme ani to, zda se dočkáme češtiny. O platformách, na které se Kena podívá, už ale informace máme.

Kena: Bridge of Spirits Announcement Trailer

zdroj: Ember Lab

Kena: Bridge of Spirits: Datum vydání, platformy


Titul měl původně vyjít na podzim roku 2020, ale situaci zkomplikoval koronavirus, v jehož důsledku museli tvůrci pracovat z domu a vývoj se tak prodloužil. Vydání Kena: Bridge of Spirits je nakonec po odkladu naplánované na první čtvrtletí roku 2021. Hra se podívá na PC (Epic Games Store), PlayStation 4 a PlayStation 5 a protože nepůjde o ultra dlouhou a rozsáhlou hru, nemělo by jít o 60dolarovou položku. Titul by neměl obsahovat mikrotransakce.

Majitelé PlayStation 4 verze budou mít možnost bezplatného upgradu na PlayStation 5. Rozdíl ve výkonu PlayStation 4 a PlayStation 5 se samozřejmě ve hře projeví – konkrétně rozdílem v množství zobrazených chlupatých černých potvůrek Rot. Jejich vyšší množství logicky uvidíme při hraní na PlayStation 5, jehož výkon to umožňuje. Kena: Bridge of Spirits také využívá kvality PlayStation 5 ovladače DualSense – adaptivní triggery a haptickou odezvu. Tvůrci často uvádějí příklad s odporem, který hráč díky adaptivním triggerům pocítí při střelbě z luku.

Kena: Bridge of Spirits; screenshot: vodopády Kena: Bridge of Spirits; screenshot: dřevěný rytíř odráží útok

Kochání se zázraky přírody vystřídá v Kena: Bridge of Spirits souboj na život a na smrt.

zdroj: Ember Lab

Kena: Bridge of Spirits: Čeština, česká lokalizace


O české lokalizaci zatím nejsou dostupné žádné informace. Naděje, že se v Kena: Bridge of Spirits dočkáme minimálně českých titulků však stále žije. Hra se totiž kromě PC podívá i na PlayStation 4 a PlayStation 5 a zástupci české pobočky společnosti se vyjádřili, že neustále usilují o to aby bylo do češtiny přeložených co nejvíce nadcházejících titulů.

Kena: Bridge of Spirits: Příběh


Děj hry se odehrává v kouzelném univerzu inspirovaném dalekým východem. Hlavní postavou je duchovní průvodkyně Kena, která pomáhá duším zesnulých opustit pozemský svět a najít klid v tom spirituálním. Na své pouti za nalezením posvátného útočiště bude hráč očima Keny nejen poznávat a objevovat okolí, ale zároveň bojovat s nepřátelskými entitami a navazovat přátelství s roztomilými huňatými obyvateli magické země – Rot, kteří udržují rovnováhu v přírodě rozkládáním mrtvých a hnijících elementů.

Kena: Bridge of Spirits; screenshot: schody Kena: Bridge of Spirits; screenshot: společníci

Podaří se Keně odhalit všechna tajemství opuštěné vesničky a jejích obyvatel?

zdroj: Ember Lab

Kena: Bridge of Spirits: Gameplay


Vývojáři se netají tím, že se pro jejich projekt stala inspirací i „nintenďácká“ Zelda. Důraz je v titulu z pohledu třetí osoby kladen na průzkum, díky kterému nejen že objevíte záhady magického světa, ale také vybudujete mini armádu z roztomilých zvířátek jménem Rot (celkem jich můžete „naverbovat“ sto). Rot vám následně mohou pomoci při řešení logických hádanek a získávání nových schopností (v Kena: Bridge of Spirits je přítomen i strom dovedností, které lze následně levelovat). Rot se ale předvedou také v boji proti děsivě vyhlížejícím temným duším, kdy dokážou nepřítele odlákat nebo navýšit sílu Kenina lehkého a těžkého útoku.

Kena: Bridge of Spirits; screenshot: nepřítel Kena: Bridge of Spirits; screenshot: puzzle Kena: Bridge of Spirits; screenshot: vesnice

Spolupráce Keny a potvůrek Rot bude na denním pořádku.

zdroj: Ember Lab

Skvělou zprávou je, že malí Rot jsou nesmrtelní a Kenu tak nikdy neopustí. Z dostupných záběrů je zřejmé, že hlavní hrdinka může v zápasech používat svůj luk, ale také kouzla a pomocí nich například odrážet útoky nepřátel. Podle portálu GameInformer by se v týmu vývojářů z Ember Lab našel i nejeden fanoušek souls žánru, což se promítlo i do náročnosti dílka. Sice by nemělo by jít o žádné herní galeje, i tak Kena: Bridge of Spirits prý dokáže hráče potrápit na vyšší obtížnosti.

Kena: Bridge of Spirits: Multiplayer


Multiplayer ve hře přítomen pravděpodobně nebude.

Kena: Bridge of Spirits: Recenze, preview, dojmy z hraní


Preview, dojmy z hraní nebo recenze k dispozici nejsou, protože hra nevyšla a zatím byly zveřejněny jen screenshoty a trailer.

Kena: Bridge of Spirits: Videa, trailery, screenshoty


Oficiální screenshoty a obrázky, galerie:

Oficiální screenshoty a obrázky, galerie

Kena: Bridge of Spirits; screenshot: Beni, Saiya
Kena: Bridge of Spirits; screenshot: rot
Kena: Bridge of Spirits; screenshot: Kena Kena: Bridge of Spirits; screenshot: oltář
Kena: Bridge of Spirits; screenshot: průzkum Kena: Bridge of Spirits; screenshot: souboj Kena: Bridge of Spirits; screenshot: oheň
Kena: Bridge of Spirits; screenshot: Kena Kena: Bridge of Spirits; screenshot: světlo Kena: Bridge of Spirits; screenshot: meditace
Kena: Bridge of Spirits; screenshot: příroda Kena: Bridge of Spirits; screenshot: noc Kena: Bridge of Spirits; screenshot: setkání
Kena: Bridge of Spirits; screenshot: rot Kena: Bridge of Spirits; screenshot: duchové Kena: Bridge of Spirits; screenshot: duchovní průvodce
Kena: Bridge of Spirits; screenshot: lesní stvůry Kena: Bridge of Spirits; screenshot: život ve vesnici Kena: Bridge of Spirits; screenshot: les

zdroj: Ember Lab

(30. 6. 2020): Kena: Bridge of Spirits - Developer Interview | Summer of Gaming 2020

Kena: Bridge of Spirits - Developer Interview | Summer of Gaming 2020

zdroj: IGN

(11. 6. 2020): Kena: Bridge of Spirits Announcement Trailer

Kena: Bridge of Spirits Announcement Trailer

zdroj: Ember Lab

Kena: Bridge of Spirits: Hardwarové nároky na PC


Oficiální hardwarové nároky pro Kena: Bridge of Spirits:


Minimální HW požadavky Doporučené HW požadavky
Operační systém Windows 7/8.1/10 64-bit Windows 7/8.1/10 64-bit
Procesor Intel i3-3220 / AMD FX-6100 Intel i7-6700K / AMD Ryzen 7 1700
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 650 / AMD Radeon HD 7750 NVIDIA GTX 1070 / AMD RX Vega 56
DirectX DirectX 11.0 DirectX 11.0
Operační paměť 8 GB 16 GB
Pevný disk 25 GB 25 GB

• Zdroj: epicgames.com (4. 1. 2021)

S jakým herním PC na Kena: Bridge of Spirits?

Chcete si ulehčit výběr? Níže pro vás máme tipy na vhodné herní počítače podle náročnosti.

Alza GameBox Ryzen GTX1650 SUPER

Základní sestava:

Alza GameBox Ryzen GTX1650 SUPER

Alza GameBox Core RTX3060Ti

Optimální sestava:

Alza GameBox Core RTX3060Ti

Alza GameBox Core RTX3070

Sestava pro náročné:

Alza BattleBox Core RTX3080 Cougar

i Mohlo by vás zajímat

To jsou tedy veškeré podstatné informace, které v současné chvíli o Kena: Bridge of Spirits máme. Tento speciál budeme pravidelně aktualizovat s tím, jak se budou objevovat nové detaily nejen z oficiálních zdrojů.

• Zdroje: Game Informer, Ember Lab


Co jsme dříve napsali o Kena: Bridge of Spirits

Studio Ember Lab představuje dobrodružství hrdinky Keny

V Bridge of Spirits se budeme na svět dívat očima Keny, duchovní průvodkyně, která se pouští do pátrání po posvátném útočišti. Čeká na nás postupné levelování skillů prostřednictvím spolupráce s příšerkami „Rot“ i akčních soubojů, a také řešení logických hádanek. To vše navíc v krásné grafice, která plně reprezentuje zkušenosti členů týmu s animací a tvorbou krátkých filmů. Podobně jako ostatní exkluzivní tituly pro PlayStation 5, i Kena: Bridge of  Spirits využívá nový hardware naplno a příkladem je i haptická odezva, která bude v titulu simulovat odpor Kenina luku.

Kena: Bridge of Spirits Announcement Trailer

Hra připomíná barevným vizuálem animované filmy od Disney či Pixaru. Pokud ho dokáže vhodně zkombinovat s herními prvky, máme se na co těšit.

Zmíněné huňaté příšerky Rot se nacházejí všude kolem vás, stačí je jen najít a vytvořit si tak chlupatou armádu, díky které odemknete nové bojové možnosti a interakce s prostředím (v traileru můžeme vidět, jak se Rot vrhly na nepřítele). Potvůrky pravděpodobně sehrají podstatnou roli i v řešení hádanek (v ukázce pomáhají Keně přenést sochu na určené místo). Zajímá mě také, jak se jejich počet odrazí na celkové hratelnosti a zdolávání hry. Bude možné hrát sólo, nebo nás hra do dalšího levelu nepustí, pokud při nás nebudou cupitat Rot? Tvůrci lákají i na možnost prozkoumávání, je však obtížné posoudit, do jaké míry bude svět opravdu otevřený a zda poskytne příležitosti na znovuhratelnost. Na tyto otázky bychom měli znát odpověď koncem roku 2020, kdy hra vychází na PlayStation 4, PlayStation 5 a i PC.

• Zdroje: blog.playstation.com, YouTube, tisková zpráva

PlayStation 5
Herní konzole - k TV, SSD 825 GB, možnost hraní ve 4K, menu v češtině, 1x herní ovladač - V současné chvíli bohužel z důvodu celosvětové nedostupnosti neznáme konkrétní termín naskladnění zboží. Veškeré objednávky budou odbavovány postupně podle termínu vytvoření předobjednávky.

Předp. cena
13 490,- bez DPH 11 149,-
Předobjednat
Přijímáme předobjednávky
Objednací kód: MSX005
PlayStation 5 Digital Edition
Herní konzole - k TV, SSD 825 GB, možnost hraní ve 4K, menu v češtině, 1x herní ovladač - V současné chvíli bohužel z důvodu celosvětové nedostupnosti neznáme konkrétní termín naskladnění zboží. Veškeré objednávky budou odbavovány postupně podle termínu vytvoření předobjednávky.

Předp. cena
10 790,- bez DPH 8 917,-
Předobjednat
Přijímáme předobjednávky
Objednací kód: MSX005DE
PlayStation 5 DualSense Wireless Controller
Gamepad pro PS5, bezdrátové připojení, 3,5mm Jack (na ovladači), USB-C (na ovladači), integrovaná baterie, vibrace, podsvícení, analogové páčky, reproduktor, mikrofon, haptická odezva, bílá barva

1 899,- bez DPH 1 569,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes do 1:30
Objednací kód: MSX005DS1
Immortals: Fenyx Rising - Limited Edition - PS4 - Hra na konzoli
-41%
Immortals: Fenyx Rising - Limited Edition - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční a adventura - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii. Limited Edition obsahuje speciální digitální obsah: Orionův balíček požehnaných zbraní a Duhová křídla.

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Immortals: Fenyx Rising - A Tale of Fire and Lightning - PS4

-41% 1 699,-
999,- bez DPH 826,-
Koupit
Velkolepý výprodej
Skladem 1 ks
Můžete mít zítra od 17:45
Objednací kód: MSX726le
Immortals: Fenyx Rising - Gold Edition - PS4 - Hra na konzoli
-36%
Immortals: Fenyx Rising - Gold Edition - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii. Gold Edition obsahuje základní hru + Season Pass.

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Immortals: Fenyx Rising - A Tale of Fire and Lightning - PS4

-36% 2 499,-
1 599,- bez DPH 1 321,-
Koupit
Velkolepý výprodej
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes do 1:30
Objednací kód: MSX726g
Immortals: Fenyx Rising - PS5 - Hra na konzoli
-41%
Immortals: Fenyx Rising - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii.

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Immortals: Fenyx Rising - A Tale of Fire and Lightning - PS5

-41% 1 699,-
999,- bez DPH 826,-
Koupit
Velkolepý výprodej
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 8:15
Objednací kód: PSV0012
Immortals: Fenyx Rising - Hra na PC
-38%
Immortals: Fenyx Rising
Hra na PC - krabicová verze, české titulky, žánr: akční - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii.

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Immortals: Fenyx Rising - A Tale of Fire and Lightning

-38% 1 599,-
999,- bez DPH 826,-
Koupit
Velkolepý výprodej
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 8:00
Objednací kód: WG1198
Immortals: Fenyx Rising - PS4 - Hra na konzoli
-41%
Immortals: Fenyx Rising - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii.

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Immortals: Fenyx Rising - A Tale of Fire and Lightning - PS4

-41% 1 699,-
999,- bez DPH 826,-
Koupit
Velkolepý výprodej
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 8:15
Objednací kód: MSX726
Immortals: Fenyx Rising - Nintendo Switch
Hra na konzoli - Nintendo Switch, krabicová verze, české titulky, žánr: akční - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii.

+ ZDARMA Dárek Immortals: Fenyx Rising - Steelbook
+ ZDARMA Promo elektronický klíč Immortals: Fenyx Rising - A Tale of Fire and Lightning - Nintendo Switch

1 699,- bez DPH 1 404,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes do 1:30
Objednací kód: NSW586
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB27
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi