VIP LENOVO boost VIP LENOVO boost

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/last-train-home-keyart-nahled.jpg

Last Train Home (RECENZE) – Přes Sibiř do Československa

Počátky Československa se nám připomínají každý rok a nejen díky státnímu svátku. Při příležitosti oslav vzniku republiky se totiž často vzpomíná na heroické tažení legionářů napříč Ruskem, aby se mohli dostat do nově ustavené domoviny. O posledním vlaku řítícím se po Transsibiřské magistrále vytvořilo české studio Ashborne Games počítačovou strategii Last Train Home. Více o ní v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gta-6-herni-svet-nahled.jpg

GTA 6: Herní svět a mapa (TÉMA)

Jedním z nejdiskutovanějších aspektů nového Grand Theft Auto 6 je také jeho herní svět a není se čemu divit, protože jde o jednu z kruciálních součástí gameplaye. Tvůrci i vydavatel z Rockstar Games zatím jakékoli detaily o hře drží pod pokličkou, fanoušci už však celá léta na internetu divoce spekulují o tom, jak bude mapa v GTA 6 vlastně vypadat, a my jsme se k nim s radostí přidali. V našem článku naleznete přehled těch nejzajímavějších neoficiálních informací o možné podobě herního světa nejnovějšího GTA. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dune-spice-wars-keyart-game-pass.jpg

Xbox a PC Game Pass (NOVINKY): Dune: Spice Wars, Persona 5 Tactica a další

Ve druhé polovině listopadu si budou majitelé Game Passu vysypávat písek z bot, zataktizují si po boku populární partičky z japonských RPG a naučí se efektním trikům na bruslích. Vše podstatné se dozvíte v článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-modern-warfare-iii-zombies-nahled.jpg

Call of Duty – Zombies (TÉMA)

Sérii akčních FPS Call of Duty již celá léta definují velkolepé příběhové kampaně i multiplayerové módy umožňující pustit se do online zápolení. Běžnou součástí těchto populárních stříleček se ale postupně staly i kooperativní módy, mezi něž patří i dobře známý PvE Zombies režim. Doposud se objevoval téměř výlučně v titulech od studia Treyarch, našel si už ale cestu i do her vyvíjených Infinity Ward či Sledgehammer Games. Všechno, co o tomto kooperativním módu v nejnovějším Call of Duty potřebujete vědět, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/call-of-duty-modern-warfare-iii-keyart.jpg

Call of Duty: Modern Warfare 3 (RECENZE – Souhrn)

Ikonická série akčních stříleček Call of Duty se i letos rozrostla o další díl, tentokrát pod taktovkou studií Sledgehammer Games a Infinity Ward. Titul nese název Call of Duty: Modern Warfare III a jde o přímé pokračování COD: MW II z loňského roku. Příběhová kampaň i multiplayer COD: Modern Warfare III nabízí hned několik novinek. O nich, stejně jako o zahraničních recenzích či multiplayerových sezónách se dočtete více v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/grand-theft-auto-six-nahled.jpg

GTA 6 – Vše, co víme

Jen těžko byste v hráčské komunitě našli živou duši, která by neznala sérii Grand Theft Auto, neboli GTA. Titul z rodiny těchto kultovních akčních adventur s číslovkou „6“ či „VI“ za názvem je stále zahalen rouškou tajemství a zatím s jistotou víme pouze to, že se na něm pracuje. I přes nedostatek konkrétních informací jsme se však směle pustili do spojování indicií a věrohodnějších spekulací o GTA VI. Co o hře prozrazují (zatím) neověřené informace? Dozvíte se v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/alien-isolation-nahled.jpg

Alien: Isolation 2 – Vše, co zatím víme (SPEKULACE)

Legendární filmový Vetřelec Ridleyho Scotta se dočkal již řady herních adaptací, jednou z nejlepších ale do dnešních dnů zůstává ta od tvůrců z Creative Assembly. Jejich Alien: Isolation mistrně našroubovalo prvky survival hororu na reálie kultovní filmové značky s vraždícím xenomorfem, výsledkem čehož je nezapomenutelný, husí kůži nahánějící herní zážitek. Mnoha fanouškům se tak oprávněně sbíhají kyselinové slinky na Alien: Isolation 2, o kterém se v internetových kuloárech už divoce spekuluje. Co všechno o tomto pokračování zatím víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/top-akcni-adventury-nahled.jpg

Nejlepší akční adventury na PC, PS, Xbox a Switch: TOP 20

Libujete si v herních dobrodružstvích, ve kterých není nouze o hutnou dávku emocí, akce, případně logických hlavolamů? Prožívat napínavé příběhy, bojovat proti zástupům nepřátel a objevovat zákoutí fascinujících světů můžete právě v akčních adventurách. Tipy na ty nejlepší kousky v tomto žánru vám přinášíme v našem pravidelně aktualizovaném článku, kde naleznete tituly na PC, PlayStation 4 a 5, Xbox One, Series X/S i Nintendo Switch. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/manor-lords-keyart-nahled.jpg

Manor Lords – Vše, co víme

Real-time strategie Manor Lords, ve které se snoubí komplexní budování středověkého městečka s rozsáhlými taktickými bitvami, padla do oka mnoha fanouškům žánru již při svém představení ještě v roce 2020 díky obrovské míře detailů i komplexně působícímu gameplayi. Manor Lords vypadá s každým dalším bližším představením lépe, a ještě obdivuhodnější je, že jde o výtvor jediného vývojáře z polského studia Slavic Magic – Grega Styczena. Všechno, co o hře potřebujete vědět včetně data vydání, detailů o gameplayi a dalších informací, se dočtete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/battlefield-4-keyart-nahled.jpg

Battlefield „7“ – Vše, co zatím víme (SPEKULACE)

Výlučně multiplayerový Battlefield 2042 z roku 2021 ani zdaleka nenaplnil očekávání fanoušků a mnozí tak nedočkavě vyhlížejí příchod dalšího, mnohem kvalitnějšího dílu v této ikonické sérii FPS. Dobrou zprávou je, že zástupci Electronic Arts práce na dalším Battlefieldu již potvrdili, na bližší detaily o Battlefieldu „7“ jsou však zatím skoupí. To nám ale nabrání si zaspekulovat a posvítit si na neoficiální zprávy, které naznačují, jak by zbrusu nový přírůstek v sérii mohl vypadat. Čtěte tedy dál a dozvíte se vše, co o Battlefield „7“ potřebujete vědět. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cod-modern-warfare-iii-keyart-aaa.jpg

Nové hry: listopad 2023 – Call of Duty: Modern Warfare III, Super Mario RPG a další

Hrami přeplněný říjen je za námi, listopad však nabídkou lákavých titulů za ním nijak nezaostává a vychází během něj celá řada titulů, které si zaslouží pozornost. Za všechny zmiňme předělávku kultovního supermariovského dobrodružství, při kterém mnohé z nás zaplaví příjemný pocit nostalgie, či pokračování legendární série FPS v podobě Call of Duty: Modern Warfare III. Na co se tento měsíc ještě můžeme těšit? Čtěte dále... Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/tomb-raider-I-III-remastered-keyart-nahled.jpg

Tomb Raider I-III Remastered – Vše, co víme

Legendární archeoložka Lara Croft od vydání svého prvního videoherního dobrodružství ušla už pořádný kus cesty. Na její úplný začátek se nyní vydáme díky remasterům prvních tří Tomb Raider her (1996 – 1998), pod které se podepsala studia Crystal Dynamics a Aspyr. Všechno, co o této definitivní edici trojice Lařiných výprav za vzácnými artefakty víme, včetně rozdílů oproti originálu či datu vydání, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-finals-game-keyart-nahled.jpg

The Finals – Vše, co víme

Relativně mladé studio Embark založené bývalými vývojáři FPS série Battlefield se opět připomíná svojí multiplayerovou akční střílečkou The Finals, kde se hráči utkají o titul šampiona v plně zničitelných arénách inspirovaných ikonickými světovými lokalitami. Co lze očekávat od gameplaye a na jakých platformách si The Finals vlastně zahrajeme? Tyto i další informace naleznete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sonic-superstars-keyart-nahled.jpg

Sonic Superstars (RECENZE – Souhrn)

Modrý bodlináč Sonic už stihl za více než 30 let své existence prosvištět řadou různých herních žánrů, od závodních her až po 2.5D plošinovky. Do poslední jmenované kategorie patří také nejnovější titul Sonic Superstars, který je zmodernizovaným návratem ke kořenům celé série. Všechno, co o nejnovějším herním dobrodružství ikonického superrychlého ježka potřebujete vědět, se dočtete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/top-hororove-hry-min-nahled.jpg

Nejlepší hororové hry na PC, PS, Xbox a Switch: TOP 20

Máte pro strach uděláno a přemýšlíte, co si (večer) zahrát? Pak jste na správné adrese: v našem pravidelně aktualizovaném článku vám přinášíme tipy na nejlepší hororové hry, které by si neměl nechat ujít žádný fanoušek děsivých herních zážitků. Ať už dáváte přednost tíživé atmosféře, lekačkám nebo se nejraději bojíte ve společnosti dalších hráčů, z našich tipů si vybere každý. Vybírali jsme z kousků dostupných na platformách PC, PlayStation 4 a 5, Xbox One a Series X/S a Nintendo Switch. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/baldurs-gate-3-top-hry-na-mac-nahled.jpg

Nejlepší hry na Macu a MacBooku: TOP 15

Přestože počítače od společnosti Apple patří mezi mimořádně výkonná zařízení, Macy a MacBooky jsou stále vnímány spíše jako pracovní než herní stroje. V posledních letech si ovšem na jablečné notebooky i stolní počítače nachází cestu stále více kvalitních titulů. V našem pravidelně aktualizovaném článku vám přinášíme tipy na ty nejlepší hry pro MacBook i Mac. Čtěte dál a možná budete sami překvapeni, do jakých herních lahůdek se můžete zakousnout. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dayz-2-concept-keyart-nahled.jpg

DayZ 2 – Vše, co víme (SPEKULACE)

Multiplayerový post-apokalyptický survival DayZ původně vznikl jako mód pro střílečku Arma 2, ale vyklubal se z něj fenomén, jehož kouzlu podlehly desítky tisíc hráčů. Pokud mezi ně patříte i vy, potěšíme vás. Podle zákulisních informací se totiž skutečně dočkáme DayZ 2, pod které se opět podepíšou tuzemští tvůrci z Bohemia Interactive. Kdy se znovu vrhneme do sekání zombíků a boje o poslední zbytky zásob s ostatními přeživšími a co od DayZ 2 můžeme očekávat? Bližší informace naleznete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-plus-og-logo.png

PlayStation Plus Hry měsíce: listopadové hry zdarma

Od 7. listopadu si budou moci majitelé předplatného PS Plus svoji herní knihovnu rozšířit o jeden z českých klenotů, asymetrické multiplayerové dobrodružství z univerza Dragon Ball i kooperativní survival, kde se postaví kultovnímu xenomorfovi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/detroit-become-human-keyart-nahled.jpg

Detroit: Become Human 2 – Vše, co víme (SPEKULACE)

Pro milovníky interaktivních filmů a příběhových adventur, kde jsou těžištěm hráčova rozhodnutí, je už nějaký ten pátek modlou francouzské studio Quantic Dream, které má na kontě akční adventury Heavy Rain a Beyond: Two Souls. Jejich nejnovějším dílem je futuristické Detroit: Become Human (2018) vyprávějící příběh tří různých androidů sloužících lidem v dystopické Americe. Detroit: Become Human je (komerčně) nejúspěšnější hrou od Quantic Dream, fanoušci tak právem vyhlížejí druhý díl. Co o něm vlastně víme? Mají ho vývojáři vůbec v plánu a co bychom ve hře rádi viděli? Více se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/alicia-vikander-lara-croft-tomb-raider-movie-keyart-nahled.jpg

Tomb Raider seriál od Amazonu – Vše, co víme

Ve šlépějích Joela a Ellie z úspěšné seriálové adaptace The Last of Us od HBO, Netflixových Arcane: League of Legends nebo Cyberpunk: Edgerunners se nově vydá nejznámější videoherní archeoložka. Dobrodružství Lary Croft budeme po 19 hrách a 3 filmech nově sledovat i v Tomb Raider (neoficiální název) seriálu od Amazonu. Všechno, co o něm víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací