Legends of Runeterra (TIPY) – Přehled balíčků, aneb jakou kombinací navýšit své šance na úspěch

Zobrazit katalog

• Autor: Ondřej Zeman

Všechny karetní hry disponují stovkami karet, jež je třeba správně nakombinovat tak, aby vám finální mix zajistil vítězství. V Legends of Runeterra máme rovnou šest specifických regionů, které lze vždy spárovat. O osvědčených kombinacích, mezi nimiž najdete jak ty, u nichž není třeba tolik přemýšlet, tak i balíčky vyžadující delší plánování, vám poví následujících řádky našeho speciálu.

Legends of Runeterra; wallpaper: Darius

Legends of Runeterra (TIPY)  – Obsah článku

  1. Pokud chcete při hraní Legends of Runeterra vsadit na přímý útok, na pěchotu zaměřená frakce Demacia je pro vás ideální
  2. Za pomoci mrazu odoláte s Freljordem sebesilnějšímu nepříteli
  3. Noxus je sázkou na hrubou sílu a omračování
  4. Na výpady ze stínů se zaměřují zástupci Ionie
  5. Technologie vyznávají v Legends of Runeterra následovníci Piltover & Zaun
  6. S obyvateli Shadow Isles nadělíte protivníkovi bolest a utrpení
  7. Pět základních tipů pro vítězství Legends of Runeterra
Legends of Runeterra; screenshot: Demecia

Demacia

Pokud chcete při hraní Legends of Runeterra vsadit na přímý útok, na pěchotu zaměřená frakce Demacia je pro vás ideální

Snad každý fanoušek hry League of Legends si při slovu Demacia vybaví svalnatého Garena trestajícího své nepřátele ultimátní schopností za křiku tohoto hesla. Hlavními hrdiny tohoto uskupení jsou z užívání magie těžící Lux, životy si regenerující Garen, duelantka Fiora a dynamický Lucien, doprovázený svou láskou Sennou, jejíž smrt jej zasáhne vždy natolik, že z toho automaticky postoupí na vyšší úroveň. Magie tu není až tak zásadní jako jinde, protože v rámci útoku se sází především na muže ochotné pro vás zemřít, což dělá z této frakce trošku méně náročné uskupení, takže u ní není třeba na startu tolik přemýšlet.


Legends of Runeterra; screenshot: Garen Legends of Runeterra; screenshot: Braum Legends of Runeterra; screenshot: Judgement
Judgement je jedním z mála kouzel v Legends of Runeterra, jež dokáže během chvíle zdecimovat řady nepřátel natolik, že to může vést až k vašemu vítězství.

V případě, že se rozhodnete pro balíček tvořený čistě kartami této frakce, v základu je nutné mít třikrát legendární horu svalů Garena, jehož vývoj je až překvapivě jednoduchý, protože pro postup potřebuje pouze párkrát udeřit nepřítele. Vedle něj je dobré do paklíku zamíchat primárně elementární bojovníky tohoto uskupení, jež disponují buď redukcí utrpěného zranění, nebo schopností přitáhnout si protivníky. Celkově se dá říct, že se jedná o válečníky, za něž zaplatíte maximálně 6 bodů many. Kouzla jsou v tomto výběru cenově o něco náročnější, jelikož se mezi nimi nachází plošný úder pro jedinou postavu (Judgement), povolání dvou jednotek posilujících ostatní bojovníky (Reinforcements), nebo duel díky němuž máte možnost vyzvat s jednou kartou jinou.

Na jednoduchých základech postavený balíček sestavený jen z Demacie samozřejmě není jedinou možností, která se nám při hraní osvědčila. Druhou sázkou na jistotu se stala v kombinaci s Freljordem. Této variaci dominoval zranění snášející hrdina Braum disponující, podobně jako Garen, regenerací, umožňující mu vždy na konci kola zacelit svá zranění. Do jeho armády nacpete čtyři typy karet obsahující chlupaté příšerky Pory s nízkými náklady na nasazení do pole. Ty v pozdějších etapách hry spojíte do jedné obrovské chlupaté koule kombinující dovednosti všech chlupáčů, jež máte aktuálně v poli. Oproti první variaci s Garenem je tato více zaměřena na kouzla (Iceborn Legacy) a posílení (Battle Fury), skrze něž uděláte z roztomilých plyšáků smrtící stroje na zabíjení. 

Legends of Runeterra - Primarily Demacia + Freljord Deck | Alza Gaming (Gameplay)

Správný výběr jednotek dělá z Demacie těžkotonážní frakci, které se v rámci pěchoty vyrovná jen málokdo.


Legends of Runeterra; screenshot: Freljord

Freljord

Za pomoci mrazu odoláte s Freljordem sebesilnějšímu nepříteli

Freljord je severská krajina. Většina karet, které ji zastupují, je proto v Legends of Runeterra tvořena především drsným obyvatelstvem a o nic méně tvrdou faunou, jež má v karetním balíčku této frakce vždy místo. Primárními šampiony tohoto lidu jsou mrazivé šípy vystřelující Ashe, rány snášející Braum, plošně zaměřená Anivia a Tryndamere, pro něhož smrt znamená jen další šanci k tomu, aby škodil nepřátelům více než před ní. Zásadním mechanizmem u Freljordu je mrazivá magie, již aplikujete nejen skrze kouzla, ale také přes jednotky, které vyvoláte do pole. Stačí jen, aby byl protivník příliš silný nebo naopak slabý, a už má na sobě mrazivou krustu redukující jeho útočnou hodnotu na nulu, čímž se z něj stává snadný cíl pro monstra vyloženě těžící z neblahých účinků zimy. 


Legends of Runeterra; screenshot: Anivia Legends of Runeterra; screenshot: triple Legends of Runeterra; screenshot: Tryndamare
Anivia spolu s Tryndamerem patří mezi nejzajímavější hrdiny Freljordu. Pokud je zařadíte do své hromádky, značně tím zvýšíte své šance na vítězství.

Pokud vám v Legends of Runeterra moc nevyhovuje kombinování různých balíčků, je Freljord možné podobně jako Demacii hrát bez toho, abyste vyloženě potřebovali karty jiné frakce. Jedná se totiž o uskupení s relativně slušnou škálou možností, jehož primárním esem je už zmíněný mráz. V základní sestavě je tudíž dobré mít několik kopií hrdinky Ashe vystřelující do nejsilnějšího oponenta mrazivý šíp. Scházet by vám v ní taktéž neměl Braum schopný minimálně po dobu prvních kol bránit nexus, aniž by ho to vyloženě ohrožovalo na životě. Za toto duo následně naskládáte bestie a válečníky těžící hlavně ze své výdrže. Jakmile budete mít dostatečně silnou linii, můžete si zbývající prostor vyplnit magií posilující vaše jednotky, nebo naopak zmrazující protivníky. 

Toužíte-li totožně jako u předchozího národu po vytvoření nenáročné kombinace, u jejíhož hraní se váš mozek moc nezapotí, umístěte do svého balíčku třikrát Tryndamereho spolu se dvěma Gareny. Na tuto smrtící dvojici následně navážete asi třicet jednotek Freljordu, jejichž škála bude tvořena pestrou nabídkou válečníků profitujících z utrpěného zranění, zvířat schopných na sebe navázat protivníka a monster sesílajících na vyloženě slabé oponenty mráz. Nalézt v ní lze dokonce i desítkovou kartu She Who Wanders, která po svém příjezdu na bojiště zničí vše, co má menší sílu než čtyři. Za vyloženě zajímavou u této sestavy považuji skutečnost, v ní naleznete jen dvě kouzla. Příšery vyvolávající Tall Tales a jednotlivce posilující Battle Fury, jež navyšuje jak útok, tak i zdraví vyvoleného šampiona.

Legends of Runeterra - Primarily Freljord Deck | Alza Gaming (Gameplay)

Při správném užívání mrazivých kouzel se protivník v Legends of Runeterra nezmůže na odpor.


Legends of Runeterra; screenshot: Noxus

Noxus

Noxus je sázkou na hrubou sílu a omračování

Zatímco Freljord těžil především z mrazu a Demacie z výdrže svých mužů, u Noxusu se hraje na brutalitu, s níž jeho věrní proráží šiky nepřítele. Jejím hlavním hrdinou není díky této skutečnosti nikdo jiný než Darius, doprovázený svým bratrem Dravenem, ohebnou Katarinou a v krvi se topícím Vladimirem. Jednotky, jež toto uskupení na bojišti zastupují, jsou silně ofenzivně laděné, většina z nich má navíc dovednost převálcovat svého oponenta, což v praxi znamená, že pokud má vyšší útočné číslo než nepřítel životní energii, zbývající poškození nejde nikam jinam než do nexusu. Za určitých okolností je tím pádem nemá smysl vůbec vykrývat a raději se zaměřit na jejich společníky. Kouzla tohoto národa jsou primárně ofenzivní, a Noxus je tak ideální pro agresivně naladěné hráče.


Legends of Runeterra; screenshot: Darius Legends of Runeterra; screenshot: Draven Legends of Runeterra; screenshot: Decimate
Když ve hře už máte vyhozenou kartičku určitého šampiona, další karta s jeho obrázkem se promění ve speciální schopnost, jíž disponuje. Pokud jí však nepoužijete, po smrti hrdiny se v něj promění, takže jej bude možné znovu vynést.

Vzhledem k přítomnosti mechanizmu převálcování se tato frakce často hraje bez přispění okolních uskupení. V čele vašeho balíčku stanou při zvolení takovéto alternativy Darius s Dravenem, jež je třeba každého zastoupit rovnou třemi kartami, aby se vám do ruky dostali co nejčastěji. Útok se za Noxus vede od samého počátku, takže jednotky, jimiž se vybavíte, nejsou cenově moc náročné, některé z těch levnějších však nedisponují možností bránit. Využít je tím pádem lze jen při útoku, který má u této sestavy pro někoho možná až nepříjemnou intenzitu, jelikož je opět podobně jako Demacia tvořen převážně normálními bojovníky. Kouzla by v něm měla být zastoupena minimálně, prakticky byste si měli vzít jen sílu navyšující Might a Brothers Bond, jež posílí rovnou dva muže.

Těm z vás, kterým balíček složený čistě z Noxus karet kvůli své přílišné agresivitě moc nesedí, nabízí tato frakce samozřejmě alternativy vzniklé sloučením s ostatními frakcemi. Za vyloženě silnou považuji kupříkladu formu, v jejímž rámci se slučuje brutalita Noxusu s Ionií. První housle v této kombinaci hraje do balíčku třikrát zamíchaný Yasuo, který po vynesení těží z každého omráčení, jež v průběhu hry použijete. Oproti sestavě, ve které naleznete Dariuse s Dravenem, zde použijete o poznání menší objem jednotek, většina z nich ovšem musí určitým způsobem profitovat z užití dočasného vyřazení nepřátel. Pár z nich jej dokonce může samo způsobovat. Kouzla je tentokrát potřeba více než v předchozím případě, takže si do paklíku lze naskládat až sedmnáct zaříkadel zacílených na kontrolu.

Legends of Runeterra - Primarily Noxus Deck | Alza Gaming (Gameplay)

Decimate je jedním z primárních kouzel Noxusu hlavně kvůli tomu, že poškozuje čistě jen nepřátelský nexus.


Legends of Runeterra; screenshot: Ionia

Ionia

Na výpady ze stínů se zaměřují zástupci Ionie

Doposud prezentované národy sázely primárně na přímý útok, vedený různými způsoby. Ionia je v tomto ohledu značně odlišná, protože namísto průraznosti, vysoké výdrže nebo odolných jednotek preferuje specialisty, jejichž výpadu se téměř nedá zabránit. Hlavní tváří Ionie je u hráčů velmi neoblíbený Zed spolu se štíty vytvářejícím Shenem, omráčení využívajícím Yasuem a Karmou, jejíž unikátní schopností je tvorba náhodných kouzel. V boji budou v jejím jménu umírat primárně zabijáci všeho druhu, jimž často asistují studenti mnichů se svými mentory. Když už se jim náhodou něco postaví do cesty, mají se možnost protivníkovu výpadu vyhnout aplikací některého ze štítových kouzel, omráčením nebo využitím úskoku posílající ty, na něž je použit, zpět do ruky jejich vlastníka.


Legends of Runeterra; screenshot: startující Zed Legends of Runeterra; screenshot: Deny Legends of Runeterra; screenshot: Death Mark
Vzhledem k tomu, že je Zed jednou z levnějších karet je častým tahounem řady Ionia balíčků. Deny vám v něm však také nesmí chybět, spolu s Death Mark přenášejícím dočasnost na nepřátele.

V průběhu hraní Legends of Runeterra jsem se hodně často setkal s hráči, kteří vzali základní balíček Ionie, prakticky ničím ho neobohatili a pustili se do hry. Elementárním kamenem jejich hromádky se nestal nikdo jiný než nízkorozpočtový šampion Zed, kterého jedna část komunity nesnáší a druhá naopak miluje. Jak by také ne, když se jedná o jednu z nejhranějších postav vůbec. Po jeho boku je dobré postavit specialisty vybavené nepostižitelností, která jim zajišťuje, že při útoku se jim mohou bránit jen profesionálové s totožnou dovedností, jichž není u ostatních frakcí mnoho. Ideální skladba zaříkadel by měla být složena ze štítů, rušení nepřátelské magie, vytváření prchavých kopií a různých záchranných karet, jež odstaví z pole zraněného nebo na životě ohroženého jednotlivce.

I když lze Ionii hrát bez jiných národů, patří mezi jeden z nejflexibilnějších karetních balíčků Legends of Runeterra. Sloučit ho díky této skutečnosti můžete prakticky s kterýmkoliv uskupením, jež v této hře naleznete. Fungovat bude s Freljordem, Piltover & Zaun nebo Demacií. Abych však pravdu řekl, nejvíce se mi líbil v kombinaci s Noxusem. Otěže v této variaci převzali Yasuo s Katarinou, která dokázala svého partnera řádně posilovat skrze svou schopnost po zdárném výpadu ihned opustit bojiště, jelikož takto fakticky pomalu navyšovala jeho úroveň. Monstra, jež by je měla doprovázet, je dobré volit hlavně dle přítomnosti schopností těžících určitým způsobem z omráčení soka. Stejně tak je nutno vybrat také podobně navržená kouzla. 

Legends of Runeterra - Primarily Ionia + Shadow Isles Deck | Alza Gaming (Gameplay)

Všichni zástupci Ionie vám budou za určité frakce světa Legends of Runeterra dělat problém, protože je nebudete mít jak zabít.


Legends of Runeterra; screenshot: Piltover & Zaun

Piltover & Zaun

Technologie vyznávají v Legends of Runeterra následovníci Piltover & Zaun

Hrubá síla není v Piltover & Zaun ničím, co by jeho obyvatelé vyznávali. Jeho hrdiny díky této skutečnosti nejsou žádní bijci, nýbrž geniální osobnosti, jež mají hodně blízko k šílenství. Ujmout se v něm můžete nenápadného Teema, agilního Ezreala, narušené Jinx a robotické věže stavějícího Heimerdingera. Škála bojovníků tohoto skupenství je tvořena vynálezci, vědci a jejich vynálezy, jež čas od času podporují různé nájemné síly. Značný důraz je tu kladen na magii všeho druhu a různé záškodnické praktiky. Hodně oblíbené je tu kupříkladu sázení otrávených houbiček do oponentova balíčku, jenž následně po vytažení některé z postižených karet poškodí svůj nexus.


Legends of Runeterra; screenshot: Teemo Legends of Runeterra; screenshot: Puffcap Legends of Runeterra; screenshot: Ezreal
Tato trojice karet vám v Legends of Runeterra za Piltover & Zaun zajistí nejedno vítězství.

Jestliže se rozhodnete odstartovat svou karetní dráhu za Piltover & Zaun bez jiných skupenství Legends of Runeterra, dobrou volbou je pro začátečníka kombinace, v níž si naskládáte třikrát houbičkami posedlého Teema a dvakrát zastoupíte Ezreala. Doprovod je dobré sestavit hlavně z karet, které navyšují generaci toxických hub, spolu s těmi, jež profitují z užívání magie. Variaci zaklínadel je tentokrát třeba nastavit tak, abyste v ní měli jak útočné dovednosti, tak i různé sestavovací plánky, jichž Piltover & Zaun nemá málo. Sázet budete v tomto případě na rychlé zamoření soupeřova balíčku mochomůrkami, díky čemuž může ve finále na jedinou kartu připadnout klidně pět až osm nebezpečných biologických bombiček rozleptávajících nexus.

Vcelku efektivně lze Piltover & Zaun kombinovat téměř s každým uskupením Legends of Runeterra. Osobně se mi líbilo třeba v podobě, v níž se k němu připojil Noxus. Jednalo se totiž o mix, jemuž dominovala Katarina s Jinx, ke kterým bylo nutno přiřadit dvacet nízkorozpočtových postav poškozujících svými schopnostmi nexus i bez toho, aby jej přímo zasáhli. Na obdobné vlně jako jednotky by se měla nést také kouzla, jejichž spektrum by mělo být tvořeno vyloženě eliminačními svitky, sílu posilujícími lektvary a magií narušující stabilitu nexusu.

Legends of Runeterra - Primarily Piltover & Zaun + Freljord Deck | Alza Gaming (Gameplay)

Piltover & Zaun je frakcí jejíž technologická kouzla vám často pomohou vyhrát i na první pohled prohraný zápas.


Legends of Runeterra; screenshot: Shadow Isles

Shadow Isles

S obyvateli Shadow Isles nadělíte protivníkovi bolest a utrpení

Přestože jsem v průběhu měsíce otestoval všechny různé kombinace a frakce, nakonec jsem skončil u Shadow Isles. V mnohém mi totiž přišla taktičtější než sousední státy založené jen na hrubé síle, či počtu věrných. Spektrum šampionů je u ní tvořeno pavoučí královnou Elise, oštěpy probodanou Kalistou, smrt milujícím Threshem a kentaurem Hecarimem. Samotná škála jednotek je tu tvořena především nemrtvými a jejich přisluhovači, jež je různorodě posilují. Hodně častým jevem je u tohoto uskupení tvorba prchavých karet (existují jen jedno kolo), spolu se zabíjením vlastních vyznavačů, kteří se následně znovu zrodí nebo transformují do jiné podoby. Magie Shadow Isles je v Legends of Runeterra zaměřena na vyvolávání, vysávání a samozřejmě zabíjení jednotlivců či mas.


Legends of Runeterra; screenshot: Zed Legends of Runeterra; screenshot: Ledros Legends of Runeterra; screenshot: Hecarim
V balíčku Shadow Isles do hodnocených zápasů by vám neměly rozhodně scházet tyto kousky, minimálně tedy pokud chcete těžit z hlavních atributů této frakce.

Hraní Shadow Isles bez ostatních frakcí se mi v Legends of Runeterra moc neosvědčilo. Frakce samotná je totiž navržena tak, aby ji hráč kombinoval s určitými uskupeními. Pro začátečníky je nejlepší volbou ji namixovat s Noxusem. Jedná se totiž o národ, který má ve své škále věrných hodně pavoučích příšer, na něž některá kouzla a schopnosti hrdinů Shadow Isles cílí. Navíc tento mix není příliš náročný na hraní. Dobrou osvědčenou sestavu představuje kupříkladu balíček, jehož jediným šampionem je Elise. Určitě vás nepřekvapí, když řeknu, že většinu této sestavy musí tvořit různě nároční mnohonozí tvorové, díky nimž může po čase hrdinka postoupit na vyšší úroveň, čímž posílí nejen sebe, ale také své nestvůrné přisluhovače. Kouzla a počet jednotek je tu dobré vyvážit.

V rámci různých taktických kombinací se mi u Shadow Isles nejvíce osvědčilo spojenectví s Ionií. Balíček jsem postavil na Zedovi a Hecarimovi. Oba totiž po nasazení do pole ihned vyvolali prchavé pomocníky. Prakticky totožně jako u ostatních frakcí jsem si i zde vložil dvě karty od každého ze zmíněných šampionů. Pokud jde o počet obyčejných jednotek, v tomto případě jsem si zamíchal do své karetní hromádky pouze šestnáct postav disponujících buď prchavostí, nebo určitou formou možnosti nějak vytěžit z jejich smrti. Nejdražší částí paklíku se stal Ledros, kterýž ihned po zahrání ubral polovinu životů nepřátelskému nexusu. Prim v tomto případě hrála kouzla vytvářející klony stávajících účastníků boje, vyvolávající mrtvé nebo ve správný čas eliminující vše živé v poli i mimo něj.

Legends of Runeterra - Primarily Shadow Isle Ledros + Ionia Deck | Alza Gaming (Gameplay)

V rámci dostupnosti nepatří Commander Ledros mezi nejlevnější karty. Když jej však použijete, velmi rychle zjistíte, že si obhájí každý vynaložený bod many.


Pět základních tipů pro vítězství Legends of Runeterra

Po shrnutí jednotlivých herních balíčků a nabídnutí možných kombinací tu pro vás ještě máme pár rad, jež vám pomohou ve světě Legends of Runeterra vůbec přežít. Prvním tipem, který je hodně zásadní pro úspěch, je nesázet vyloženě na jediného šampiona. Přestože vypadá na první pohled fajn postavit si balíček okolo z omračování těžícího Yasua, není to úplně ideální, jelikož ho máte v celém paklíku jen 3x. V praxi to znamená, že jakmile jej nepřítel několikrát zabije, zažene vás tím do kouta, ze kterého se nebudete schopni dostat, a tak se vzdáte klidně i s nepoškozeným nexusem, protože už nebudete mít co hrát. Ideální je proto mít vaši strategii založenou minimálně na dvou hrdinech, nebo bezpočtu menších karet, jejichž ztráta vás ve finále tolik nezasáhne.

Legends of Runeterra - Primarily Shadow Isle + Ionia Deck | Alza Gaming (Gameplay)

Legends of Runeterra aktuálně nabízí desítky a možná i stovky různých variací, díky čemuž je možné, že vám plně vyhovující balíček si vytvoříte až po měsíci hraní.

Druhou zásadou, o kterou je dobré se v Legends of Runeterra opřít, je nevytahovat hrdinu na konci vašeho vlastního kola, nebo na začátku nepřítelova. V obou případech je totiž ihned vystaven případnému útoku v podobě smrtícího kouzla nebo karty, jež ho pošle zpátky do balíčku, což samozřejmě nechcete. Pokud přemýšlíte nad tím, kdy ho tedy vyslat do pole, nejlepší dobou je konec tahu soupeře, kdy má po ruce méně než čtyři jednotky many. Právě okolo energie se točí i náš třetí tip, jehož základní myšlenkou je fakt, že tu tento prvek funguje jinak než v Hearthstone. K dispozici tu totiž máte tříbodovou rezervu, která vlastně v prvních etapách hry zabraňuje úplnému propadnutí použitelných bodů, nebo naopak umožňuje seslání silných kouzel přesahujících vaše možnosti. 

Čtvrtý princip je překvapivě prostý. Vždy si přepočítejte to, jaké poškození dají vaše jednotky, matematika je totiž v této hře nesmírně důležitá a často definuje to, kdo přežije a komu v následujícím kole exploduje hlava. Poslední a finální radou, kterou vám v tomto článku dám, je zachovat si klid. Nic totiž nesníží vaše šance na vítězství tolik jako zbytečná toxicita nebo podrážděnost, protože se tím naprosto rozhodí vaše taktické myšlení, které rozhodne o tom, zda v Legends of Runeterra vyhrajete, či nikoliv. Velmi zásadní je dle mého kvůli udržení celkové pohody vypnout reakce soka, jež zejména ruští a polští hráči užívají primárně k tomu, aby svého soupeře připravili o pozornost neustálým nahazováním různorodých obrázků. 

Legends of Runeterra; screenshot: těsné vítězství
Nikdy se v Legends of Runeterra nevzdávejte, protože i s jedním životem jste schopni situaci ještě obrátit ve svůj prospěch.

Pokud jste náš článek dočetli až sem, pak doufám, že vám naše rady a informace pomohou a snad se vám bude při hraní tohoto povedeného díla dařit více, než před jeho přečtením. V případě, že dojde k razantním změnám, můžete počítat s rozšířením tohoto článku, v němž vám pomůžeme se s nimi vypořádat. Zatím tedy kartám zdar a hodně štěstí při postupování skrze hodnocený žebříček.

• Zdroje: Vlastní

i Mohlo by vás zajímat

Legends of Runeterra vychází 24. ledna 2020 v otevřené betě na PC.

5,0
GWENT - Výtvarné umění zaklínačské karetní hry
Kniha - autor Marcin Batylda, 248 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá
573,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: FKP241826
4,5
XCOM 2 Collection (PC/MAC/LX) DIGITAL
Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční a strategie,
2 499,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE002731
4,9 501×
Grand Theft Auto V (GTA 5)
Hra na PC - krabicová verze, klíč pro Rockstar Launcher, žánr: akční, - užijte si Los Santos díky výpočetní síle moderních počítačů ve vyšším rozlišení, s lepšími detaily,hustší dopravou, větší dohledností, vylepšenou AI, novými exteriéry, pokročilejším systémem počasí a efekty poškození, GTA Online
799,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: WG131f
4,7 30×
Red Dead Redemption 2 (PC) DIGITAL
Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Rockstar Launcher, žánr: akční, - Amerika, 1899. Konec éry divokého západu začal a muži zákona loví poslední zbývající psanecké gangy. Ti, kteří se nevzdají nebo nepodlehnou, jsou zabiti. Red Dead Redemption 2 od tvůrců Grand Theft Auto V a Red Dead Redemption je epický příběh o životě v Americe za úsvitu moderní doby.
1 499,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE004816
Vytisknout
P-DC1-WEB02
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací