vega Far Cry 6 - Hidden empty P

Transformeři na Netflixu rozpoutají válku o Cybertron (NOVINKA)

Zobrazit katalog

• Autor: Štěpán Lenk

Obří roboti schopní měnit tvar (převážně) na automobily a zpět si v 80. letech vybudovali masivní fanouškovskou základnu díky solidnímu animovanému seriálu a jejich popularita dodnes nevyhasla. Pro mnoho lidí jsou tak Transformeři opravdovou nostalgickou bombou a návratem do dětství. A právě ty by mohl zajímat trailer na blížící se třídílnou minisériii Transformers: War for Cybertron od Netflixu.

Transformers (Netflix); screenshot: War for Cybertron

Planetu Cybertron zachvátí občanská válka

První trailer na animované Transformery vznikající pod taktovkou americké streamovací služby Netflix, se zaměřuje na první kapitolu z plánované trilogie filmů War For Cybertron. První část ponese název Siege a zavede nás přímo do konfliktu mezi Autoboty (ti hodní) a Deceptikony (ti zlí) na planetě Cybertron, kde zuří brutální občanská válka.

Transformers: War For Cybertron Trilogy: Siege | New York Toy Fair | Netflix

Filmová trilogie Transformers: War for Cybertron vás zavede do nejtemnějšího období domovské planety Transformerů.

Obě skupiny pátrají po předmětu zvaném Allspark (Prajiskra), který by měl být schopný přeformátovat Transformery a spasit planetu Cybertron, které hrozí bezprostřední zničení. Trailer láká na potemnělou atmosféru, zajímavý vizuální styl připomínající japonské anime a hlavně na oblíbené Transformery. Objeví se Autoboti Optimus Prime, Bumblebee, Jetfire, nebo třeba Deceptikoni Megatron, Shockwave, Soundwave, Starscream a mnoho dalších populárních robotů.

Datum vydání Transformers: War for Cybertron bohužel zatím není známo, Netflix prozatím všude uvádí okřídlené „coming soon”. Tak doufejme, že na exkurzi do světa obřích robotů bojujících o záchranu své planety nebudeme muset čekat moc dlouho.

• Zdroje: Netflix, YouTube

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi