Alza Dny květen 2. týden BOOST JBL

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/elden-ring-shadow-of-the-erdtree-cover-nahled.jpg

Elden Ring – Vše, co potřebujete vědět

Elden Ring od japonského studia FromSoftware, tedy jedna z nejlepších her roku 2022, hráče po celém světě ohromil díky organickému open-worldu, tuhým soubojům s bossy, tajuplnému světu s bohatou mytologií a především k dokonalosti vypilovaným soulsborne mechanismům. V našem článku se dozvíte vše potřebné jak o základní hře, tak i o chystaném DLC Shadow of the Erdtree. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fortnite-battle-royale-chapter-5-season-2-cover-nahled_2.jpg

Fortnite Battle Royale (NOVINKY): Star Wars event a další info

Multiplayerový počin Fortnite od společnosti Epic Games se už několik let řadí mezi nejhranější tituly světa, zejména díky neskutečně populárnímu battle royale režimu. Hra se ale díky pravidelným updatům neustále vyvíjí, mění a přidává nový obsah, pokud tedy lačníte po informacích o aktuální druhé sezóně páté kapitoly, nebo snad přemýšlíte o tom, že byste si hru vyzkoušeli na vlastní kůži, v našem speciálu se o Fortnite dozvíte vše potřebné. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/netflix-novinky-05-24-nahled.jpg

Netflix: novinky květen 2024

Příval nových titulů na streamovací platformy je nikdy nekončící záležitostí, což samozřejmě platí i pro Netflix. Jaké novinky si pro nás tato populární VOD služba přichystala v dubnu roku 2024? To se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/baldurs-gate-3-cover-nahled_1.jpg

Kooperativní hry pro dva a více hráčů na PC, PS, Xbox a Switch: TOP 30

V tomto pravidelně aktualizovaném článku najdete výběr 30 her nejrůznějších žánrů, které mají vedle vysoké kvality společné jedno – představují ideální volbu, pokud už vás nudí hraní solo a chcete se pobavit s přáteli.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rise-of-the-ronin-cover-nahled.jpg

Rise of the Ronin – Vše, co víme

Rise of the Ronin je akční RPG od japonského studia Team Ninja, které má na svědomí například úspěšnou souls hrami inspirovanou sérii Nioh či samostatný titul Wo Long: Fallen Dynasty. Tentokrát nás ovšem tvůrci zavedli přímo do Japonska 19. století, kde probíhá krvavý střet dvou kultur. Jak se hra povedla a další podrobnosti naleznete v tomto článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hry-na-mobily-a-tablety-nahled.jpg

Nejlepší hry pro tablety/mobily: TOP 30

Hry na mobilech či tabletech dennodenně hrají miliony, dost možná i miliardy lidí. I přes jejich nesmírnou popularitu má ale toto odvětví herního byznysu dosti pošramocenou pověst, paradoxně možná nejvíce u „hardcore” fanoušků videoher. Ti mobilní tituly často vnímají v lepším případě jako záležitost pro malé děti, v tom horším jako nestoudné ždímačky peněz, existují však i kvalitní kousky a v tomto speciálu najdete náš výběr těch nejlepších.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/stellar-blade-key-art-nahled.jpg

Stellar Blade (RECENZE) – Hvězdný příběh EVE

Korejské studio Shift Up se v minulosti soustředilo především na mobilní tituly, před nějakou dobou ale vývojáři oznámili práce na zajímavě vypadající AAA záležitosti jménem Project EVE, která byla později přejmenována na Stellar Blade. Jak se první výprava do hvězdného světa velkých her studiu Shift Up povedla, se dozvíte v naší recenzi. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/deadpool-and-wolverine-logo-nahled.jpg

Deadpool & Wolverine – Vše, co víme

Nájemný zabiják Deadpool má za sebou kromě nespočtu komiksů i dva nadmíru úspěšné celovečerní snímky, jeho třetí výprava na filmová plátna tak byla pouhou otázkou času. A když se ukázalo, že se k Deadpoolovi tentokrát připojí i Wolverine v podání Hugh Jackmana, nadšení fanoušků ještě stouplo. Kdy se očekávaný akční snímek Deadpool & Wolverine dostane do kin, kdo se v něm objeví a další důležité informace, naleznete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/house-of-dragon-season-2-cover-nahled.jpg

Rod draka 2. série – Vše, co potřebujete vědět

Fantasy show Rod draka (2022) rozvíjí populární univerzum stvořené spisovatelem Georgem R. R. Martinem, ze kterého před několika lety vzešel megapopulární seriál Hra o trůny. Rod draka nicméně zastává roli prequelu, odehrává se zhruba 200 let před Hrou o trůny a popisuje osud a historii mocného rodu Targaryenů. Všechny potřebné informace o dlouze očekávané druhé řadě naleznete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jezek-sonic-3-logo-nahled.jpg

Ježek Sonic 3 – Vše, co víme

Prvním dvěma filmovým dobrodružstvím Ježka Sonica se na plátně dařilo víc než dobře, oznámení příprav třetího dílu tak překvapilo asi jen málokoho. Kdy se modrý bodlinatý hrdina vrátí do kin, kdo se ve filmu objeví a o čem vlastně bude, se dozvíte v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/stellar-blade-eve_4.jpg

Stellar Blade – Vše, co víme

Akční adventura Stellar Blade (původně známá jako Project Eve) hráče zavede na zničenou Zemi, kde budou v roli hlavní hrdinky Eve bojovat o záchranu lidstva. Titul vyvinulo korejské studio Shift Up a jeho vydání si vzalo na starost Sony Interactive Entertainment. V našem článku o tomto sci-fi dobrodružství najdete všechny podstatné informace. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/helldivers-2-key-art-nahled.jpg

Helldivers 2 (RECENZE – Souhrn)

Vývojáři z Arrowhead Game Studios v pokračování své úspěšné kooperativní top-down střílečky Helldivers opět vypráví osudy stejnojmenné bojové jednotky ve sci-fi prostředí, poněkud odvážně ale přesedlali na plně 3D zobrazení. Jak se Helldivers 2 povedlo a další důležité informace, naleznete v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fallout-tv-cover-nahled.jpg

Fallout (seriál) (RECENZE – Souhrn)

Seriály jako Arcane či Cyberpunk: Edgerunners trhaly rekordy sledovanosti a zbořily mýty o tom, že z herní adaptace pro stříbrné plátno nebo TV nelze vytvořit nic kloudného. Své štěstí v tomto případě zkusil i Amazon se značkou Fallout a světe div se, ono to vyšlo. V našem článku o tomto postapokalyptickém dobrodružství v alternativní realitě, kde nukleární válka zanechala svět v troskách, naleznete všechny potřebné informace. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/black-panther-ea-key-art-nahled.jpg

Black Panther – Vše, co víme

Marvelovští superhrdinové se ve videoherní podobě objevují čím dál častěji, tentokrát se na naše herní zařízení chystá obratný Black Panther, jehož dobrodružství vzniká pod záštitou vydavatelského dómu EA. Co všechno o chystané hře zatím víme? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/disney-plus-top-filmy-serialy-dokumenty-nahled_1.jpg

Disney+: Nejlepší filmy a seriály v češtině

Disney+ možná patří mezi ty nejmladší hráče na poli streamovacích služeb, na kvalitě nabízeného obsahu ale věk není vůbec poznat. Jádro knihovny zde tvoří kreslené i hrané disneyovky, animované seriály, marvelovky a Star Wars bijáky, zkrátka je toho dost. A abyste brouzdáním místní filmotékou nakonec nestrávili více času než samotným sledováním, mohl by vám přijít vhod náš výběr těch nejlepších filmů, seriálů a dokumentů, jaké zde momentálně jsou k vidění.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/hbo-max-cover-nahled.jpg

HBO Max: Nejlepší filmy a seriály v češtině

Streamovací služba HBO Max, která plně nahradila HBO GO, je v našich luzích a hájích dostupná od začátku roku 2022. A protože zorientovat se v rozsáhlé knihovně a záplavě nových i starých titulů může být náročné, nabízíme vám pravidelně aktualizovaný výběr těch nejlepších filmů, seriálů a dokumentů, jaké HBO Max právě teď nabízí.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/no-mans-sky-interceptor-update-cover-nahled.jpg

No Man's Sky – Vše, co víme

Survival simulátor nekonečného vesmíru No Man's Sky (2016) od studia Hello Games se i několik let od původního vydání těší solidní fanouškovské základně, která se díky pravidelným updatům a vylepšením ze strany vývojářů stále rozrůstá. Co všechno o tomto populárním titulu víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/netflix-filmy-serialy-nahled.jpg

Nejlepší filmy a seriály na Netflixu v češtině

Popularita streamovacích služeb neustále roste, koneckonců, za pár stovek korun měsíčně svým uživatelům nabízí zdánlivě nekonečnou knihovnu kvalitních filmů a seriálů, které často nikde jinde nenajdete. Nový obsah ovšem přichází takřka neustále a udržet si povědomí o těch nejlepších pořadech tak není vůbec nic jednoduchého. A právě proto by vám mohl přijít vhod náš redakční výběr těch nejlepších filmů, seriálů a dokumentů, které si momentálně na Netflixu můžete pustit.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/star-wars-outlaws-nahled.jpg

Star Wars Outlaws – Vše, co víme

Švédské studio Massive Entertainment ve spolupráci s vydavatelskou společností Ubisoft vyvíjí open-world akční adventuru Star Wars Outlaws, ve které se vžijeme do mladé zlodějky a zažijeme známé univerzum z trochu jiné perspektivy. Co vše o očekávané hře zatím víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-witcher-new-saga-logo.jpg

„The Witcher 4“ Polaris – Vše, co víme

Polské studio CD Projekt RED se vrací ke svým kořenům a po futuristickém Cyberpunku 2077 se uznávaní vývojáři opět vydají do univerza zaklínače. „The Witcher 4“ Polaris, jak se prozatím (interně ve studiu) nejnovější dílo o zmutovaných zabijácích příšer nazývá, má být první díl z nové „plánované AAA trilogie“. Co všechno o tomto netrpělivě očekávaném titulu zatím víme, se dozvíte v našem článku. Přečíst více »
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací