Alzaboxy Resident Evil 4

World of Warcraft Classic (TIPY/NÁVOD) 10 nejoblíbenějších addonů a jak je nainstalovat

Zobrazit katalog

Článek

Aktualizováno

Klasika je klasika, ale ani ta někdy nemusí chutnat přesně tak, jak si ji pamatujeme. Do jisté míry za to mohou tzv. addony, které hraní World of Warcraft v mnoha ohledech usnadňovaly a usnadňují dodnes v Battle for Azeroth. Ale co Classic? Jaké addony používat a mít jistotu, že se budou pravidelně aktualizovat? A jak tyto přídavky vlastně nainstalovat? To a ještě více se dozvíte v dnešním článku zaměřeném na co největší hráčské pohodlí v klasickém Azerothu.

Addon GuideTipy

World of Warcraft Classic;addony; addons: návod

Části článku:


Addony, jak je nainstalovat a které si do začátku vybrat – Obsah

 1. Co jsou to addony a jak je nainstalovat
 2. Questie výrazně zjednoduší levelování postavy
 3. ArkInventory Classic sjednotí batohy
 4. Bartender4 uspořádá action bary
 5. OmniCC pomůže s cooldowny
 6. Track Resources pro všechny craftery
 7. ClassicThreatMeter usnadní tankování
 8. Auctionator zpřehlední aukční systém
 9. Details! Damage Meter analyzuje souboje
 10. Vendor Price vás zbaví zátěže
 11. Classic Castbars pomůže při soubojích

Co jsou to addony a jak je nainstalovat

• Tipy: 21. 10. 2019 • Autor: Jiří Fait

Addon je v podstatě to samé, co mód v singleplayerové hře. Upravuje, vylepšuje nebo jinak mění herní zážitek. World of Warcraft byl ve své době sice průlomovým MMORPG, ale co se týče „user-friendly“ ovládání, mělo co dohánět. A než abychom dlouhé měsíce čekali na opravné patche, které by některé věci zjednodušily, pomohli jsme si sami právě addony. Blizzardi nic moc nenamítali, jelikož tímto způsobem za ně hráči vlastně dělali velký kus práce. V dnešní (Battle for Azeroth) době jsou addony vlastně už natolik zažité, že se ty nejpoužívanější postupně implementovaly do základní hry oficiálně.

Jak je do Classicu dostat? Existují dvě jednoduché cesty, jak na to:

Manuálně: Manuální cesta je jednodušší, pokud se vám nechce instalovat další program, který by běžel na pozadí. Většinou to zahrnuje stáhnutí .zip/.rar archivů, které následně zkopírujete do příslušné složky. Cesta k „Wowku“ většinou vypadá následovně:

C:\Program Files\World of Warcraft\_classic_\Interface\AddOns.

Pokud složku AddOns v adresáři Interface nemáte, klidně ji tam vytvořte. Do této složky pak budete házet všechny stažené addony. Ty je třeba ale prvně rozbalit, než je do složky AddOns přesunete! Po spuštění hry pak v levém dolním rohu uvidíte tlačítko AddOns, kde si můžete jednotlivé přídavky aktivovat (defaultně jsou aktivní) a případně vypínat. Nevýhodou tohoto způsobu instalace je nutnost rovněž manuálně kontrolovat stránky pro aktualizace addonu a případné stahování novějších verzí, protože ty staré už nemusí fungovat například s novým oficiálním patchem od Blizzardů.

Pomocí Twitch aplikace: Aplikace pro Twitch má kromě možnosti sledování oblíbených streamerů také záložku Modifikace, díky které své addony můžete udržovat mnohem snáze. Aplikaci si můžete stáhnout zde. Po instalaci a spuštění se přihlásíte na svůj twitch účet (nebo si vytvoříte nový) a v záložce Modifikace můžete vyhledávat nové addony pro World of Warcraft. Je však třeba vyhledávat „classic“ nebo „wow classic“, jelikož WoW je sice addony napěchované, ale většinou jsou pro retail verzi (tj. standardní, ne-Classic World of Warcraft). Výhodou twitch aplikace je to, že hned vidíte, jestli je addon aktuální, nebo je třeba jej aktualizovat, čehož docílíte jedním kliknutím. Nikde nemusíte nic hledat, stahovat a rozbalovat.

A teď k samotným addonům:

Questie výrazně zjednoduší levelování postavy

Vanilla verze WoWka neměla na mapě zvýrazněné zadavatele questů a ani neukazovala, kam byste se měli vydat daný úkol splnit. Museli jste si prostě přečíst zadání a řídit se podle něj. Strašlivé pomyšlení! Muset na něco přijít sám! Questie přesně tento „nedostatek“ napraví – na mapu a minimapu přidá chybějící ukazatele pro questy, jenž jsou dostupné pro váš nynější level. Addon můžete stáhnout zde.

World of Warcraft Classic; addon: questie

World of Warcraft: Classic – addons guide

S questie se ve World of Warcraft už tak snadno neztratíte.

ArkInventory Classic sjednotí batohy

Tento batohový manažer sjednotí všechny vaše pytle/tašky do jednoho přehledného okénka, takže nebudete muset každý batoh otevírat zvlášť a hledat tu zapadlou kůži raptora, o které byste přísahali, že jste ji měli v potrhaném lněném báglu! ArkInventory Classic navíc zobrazuje všechny předměty vašich altů (ostatních charakterů, které máte na účtu), ukazuje, jestli daný předmět vlastní víc než jedna z vašich postav, kolik stejných předmětů máte a jestli jsou uložené v inventáři nebo v bance. Navíc ArkInventory přidá úhledné barevné ohraničení okolo předmětu, díky kterému hned víte, o jakou kvalitu jde. Addon můžete získat zde. Nebo si můžete stáhnout Bagnon, který funguje v podstatě úplně stejně.

World of Warcraft Classic; addon: arkinventory classic

World of Warcraft: Classic – addons guide

ArkInventory Classic zpřehlední váš inventář.

Bartender4 uspořádá action bary

Tento addon vám dovolí si libovolně uspořádat action bars podle svých představ. Můžete je zmenšovat, zvětšovat, přidávat nové, zprůhlednit je, zamknout a tak dále. Bartender4 vám navíc dá kontrolu nad určitými prvky UI (user interface), jako je XP bar, stance (bojové stance warriora) a okna batohů. Bartender4 seženete zde.

World of Warcraft Classic; addon: bartender4

World of Warcraft: Classic – addons guide

Políčka pro quick-sloty (action bars) jsou nedílnou součásti WoWka. S bartender4 jich můžete mít ještě více.

OmniCC pomůže s cooldowny

Addon OmniCC přidá do hry číselné hodnoty pro cooldowny ke všem vašim schopnostem, díky čemuž mnohem přesněji poznáte, kdy budete moci vystřelit další Aimed Shot nebo jak dlouho ještě čekat na Revenge. Čísla se rovněž zobrazují u consumables (jídlo, lektvary atd.) ve vašich batozích. Pro někoho může jít o maličkost, ale v tuhém PvP chcete mít co nejpřesnější informace, s čímž vám OmniCC pomůže. Stahujte zde.

World of Warcraft Classic; addon: omnicc

World of Warcraft: Classic – addons guide

Číselná hodnota cooldownu. Maličkost, ale významná.

Track Resources pro všechny craftery

Jedná se o užitečný addon, který na mapě zaznamenává všechny pozice, na kterých jste si utrhli kytku pro alchymii nebo vytěžili žílu při miningu. Takže pokud se hodláte zaměřit na sbírání surovin, rozhodně si Track Resources pořiďte. Zaznamenané pozice potencionálních míst pro těžbu rudy a bylin se přenášejí mezi všemi vašimi charaktery. Track Resource naleznete zde.

World of Warcraft Classic; addon: track resources

World of Warcraft: Classic – addons guide

Ne každý si pamatuje, kde urval kterou kytku a kde „sfáral“ pro železnou rudu.

ClassicThreatMeter usnadní tankování

Pokud se rozhodnete v dungeonech a raidech pro pozici tanka, tento addon vám přijde nesmírně vhod. Kromě toho, že sbírá data ze všech zabitých nepřátel a přidává skutečné číselné hodnoty k jejich health baru, vypočítává pak také (na základě těchto informací) threat (jak vás nepřítel vnímá coby hrozbu) k vaší postavě. Čím vyšší threat působíte, tím spíš se na vás daný nepřítel zaměří. ClassicThreatMeter se ovšem nevztahuje pouze na tankovací charaktery, což pomůže i DD (damage dealer) postavám. Stahujte zde.

World of Warcraft Classic; addon: classicthreatmeter

World of Warcraft: Classic – addons guide

Je dobré vědět, kdy útočit a kdy nechat tanka, aby na sebe natáhl blízké nepřátele.

Auctionator zpřehlední aukční systém

Používání Auction house ve World of Warcraft Classic může být ze začátku pěkně otravné. V záplavě všeho možného zboží různě rozesetého na menší a větší hromádky se občas těžko hledá a ještě hůře cenově srovnává. Auctionator řeší přesně tento problém. Vyhledá požadované předměty, úhledně je seřadí od nejdražší po nejlevnější (nebo naopak), ukáže přesné stacky (hromádky), zapisuje si ceny, za které se předměty v aukci prodávají a tak dále. Je toho opravdu hodně, a jelikož je aukční systém ve Wowku v podstatě hra sama o sobě, tento addon doporučuji všemi deseti. Auctionator naleznete zde.

World of Warcraft Classic; addon: auctionator

World of Warcraft: Classic – addons guide

Aukční síň je rozsáhlý, ale poněkud komplikovaný herní prvek ve World of Warcraft. Auctionator z něj udělá pohodlný kauf.

Details! Damage Meter analyzuje souboje

Details! Damage Meter je jeden z nejpopulárnějších addonů v moderním World of Warcraft, takže není divu, že se dostal také do Classicu. Zaznamenává, jaké zranění působíte vy a vaše dungeon či raid družina. Addon ukazuje v podstatě všechno, co se v každém souboji stane – kolik zranění způsobíte, kolik ho obdržíte, za kolik léčíte, dispelly a interrupty (přerušení nepřátelských schopností). Pokud si tedy chcete vést záznamy o tom, jak si vy a vaše grupa vedete v boji, rozhodně si Details! Damage Meter stáhněte – zde.

World of Warcraft Classic; addon: details! damage meter

World of Warcraft: Classic – addons guide

Kdo koho probodl a za kolik. Details! vám poví přesně tohle.

Vendor Price vás zbaví zátěže

Pro mě poměrně nepostradatelný addon, jelikož se často nacházím v situaci, kdy mám batohy narvané k prasknutí a nemůžu sebrat důležitý questový předmět. Vendor Price vám kdekoli u většiny předmětů ukáže ceny, za něž je od vás NPC obchodník odkoupí. Takže si u sebe můžete nechat to nejdražší a levnějších cetek se zbavit, čímž si v inventáři uděláte místo. Addon naleznete zde.

World of Warcraft Classic; addon: vendor price

World of Warcraft: Classic – addons guide

Znát cenu předmětu se vyplatí. Zvlášť v situaci, kdy toho více neunesete.

Classic Castbars pomůže při soubojích

Věřte, nevěřte, ve World of Warcraft Classic nevidíte, jaké kouzlo na vás nepřítel sesílá. Classic Casbars tento problém řeší, takže hned víte, jestli se nepřítel chystá vyléčit nebo prostě kouzlí nějakou generickou schopnost, kterou ani nemá cenu přerušovat. Není to žádný game-breaker a nijak vás to neposílí, ale v informacích je síla, takže pokud chcete mít přehled o tom, co se na vás zrovna řítí, stahujte Classic Castbars zde.

World of Warcraft Classic; addon: classic castbars

World of Warcraft: Classic – addons guide

Classic Castbars je nepostradatelný pomocník při soubojích hlavně s mágy.

• Zdroje: Vlastní, Curseforge. Wowhead.classic

World of Warcraft Classic – Tipy

 1. World of Warcraft Classic je v mnoha ohledech jiný než poslední datadisk Battle for Azeroth
 2. Na výběru rasy opravdu záleží!
 3. Svět působí znovu obřím dojmem
 4. Ve WoW Classic budete stále na mizině
 5. Zvyšování úrovně bude pomalé. Legendárně pomalé
 6. Budete potřebovat přátele a dobrou vůli cizinců
 7. Ve World of Warcraft budete umírat. Opakovaně.
 8. Pokud se nechcete ztratit, měli byste číst zadání questu
 9. Takže si to shrňme

World of Warcraft Classic je v mnoha ohledech jiný než poslední datadisk Battle for Azeroth

• Tipy: 22. 9. 2019 • Autor: Jiří Fait

To je celkem jasná věc, ale v jakých ohledech konkrétně? Je to přece stále WoW od Blizzardů, takže kromě více komiksovější grafiky (tím pádem třeba rozplizlejší trollí hrdinové v portrétu) a možná zastaralejšího ovládání to přece nebude o tolik jiné, ne? Opak je pravdou. World of Warcraft procházel velkými změnami v podstatě s každým nově vydaným datadiskem, takže pokud se chystáte z Battle for Azeroth (BfA) naskočit na nostalgický Classic, čeká vás tak trochu šok. A ten bude o to větší, pokud jste třeba vanilla (původní z roku 2004) verzi vůbec nehráli a do onlinový svět Warcraftu jste navštívili až v době, kdy se Arthas rozhodl odmrazit své nemrtvé pozadí z ledového trůnu a přinesl s sebou datadisk Wrath of the Lich King (2008).

Zmíněný šok ale vůbec nemusí znamenat nic špatného. Podle mě budete spíše šokování z toho, jak moc si lidé pomáhají – například chviličku poté, co jsem se nedávno lognul do hry, mě zastavila milá Taurenka, otevřela mi obchodovací panel, vyfrkla „Here you go,“ a najednou jsem byl o 4 vlněné batohy bohatší, což je v Classicu opravdu velká věc!

A také – objevování světa působí zase nově! Vím, jak moc to musí někomu znít ironicky. Nové objevování v 15 let staré hře. Ale ono to tak skutečně je. Těžko se ukazuje prstem na konkrétní věc, proč na mnoho lidí World of Warcraft Classic takto působí. Takže jsem si alespoň nachystal několik věcí, na které by se měli hráči připravit, pokud hodlají nasednout na gnómskou podzemku a odfrčet do WoWka v době, kdy se ještě Worgenové stahovali z kůže a Horda neměla své emo Blood Elf paladiny.


Na výběru rasy opravdu záleží!

Každá rasa je jiná a má odlišné pasivní a aktivní traity (schopnosti). Orkové například dostanou bonus k ovládaní podřízených, takže pokud si zvolíte orčího Warlocka nebo Huntera, váš pet/démon bude způsobovat větší zranění. Lidé zase mají schopnost Perception, díky které mají větší šanci odhalit plíživého zloděje (Rogue), anebo Diplomacii, jež jim umožňuje získávat reputační body o něco rychleji než ostatním rasám. Pokud vám na žádné z těchto věcí nezáleží a jen se chcete ponořit do světa Azerothu, pochopitelně můžete.

Ovšem později se může ukázat, že vámi zvolený Night Elf v roli Priesta nemusela být ta nejlepší volba, až vám začnou přicházet soukromé zprávy o tom, že byste měli zvážit změnu rasy na trpaslíka, jelikož má lepší kněžské schopnosti. A věřte mi, lidé se vám budou snažit neustále a vehementně vysvětlit, proč jste s Nočním elfem udělali „chybu“. Má rada zní – postavte Role Playing (vcítění se do charakteru) na stejnou úroveň s výhodami, jež může ta či ona rasa přinést.

World of Warcraft Classic Tipy; screenshot: rasa

Důležité jsou popisky u rasy celkově. Obrázek se objevil na redditu ještě před vydáním World of Warcraft Classic, takže byl čistě spekulativní, ale rasové bonusy jsou popsány v podstatě správně.


Svět působí znovu obřím dojmem

Pokud jste si zvykli shlížet na Azeroth ze hřbetu vašeho věrného draka nebo se prohánět velkou rychlostí na epickém hřebci, asi byste měli rychle brzdit… (koně i draka), Ve WoW Classic neexistují žádné létající potvory, které byste si mohli osedlat, pokud nepočítám automaticky řízené gryfy, hippogryfy nebo mantikory. Což ve výsledku znamená, že se na většinu míst budete dostávat hezky postaru – chůzí/během.

A že se naběháte! Pokud si nezvolíte Huntera, Druida nebo Shamana, kteří mají k dispozici schopnosti pro zrychlení běhu (Ghost Wolf pro Shamana, Aspect of Cheetah pro Huntera a Travel form pro Druida), máte do 40. levelu smůlu. Což nás přivádí k dalšímu bodu.

World of Warcraft Classic Tipy; gameplay: mapa

Na první pohled se to nezdá jako moc, ale jakmile se například dostanete za Hordu do oblasti Barrens, dostane tato mapa úplně jiné, gigantické, rozměry.


Ve WoW Classic budete stále na mizině

Pokud se bavíte v Battle for Azeroth tím, že se na svém mountu, jež vašemu hrdinovi poskytuje 310% movement speed, proháníte po okolí (ať už koňmo nebo vzduchem), budete v Classicu nemile překvapeni. Jestli si totiž chcete pořídit svou první herku, která bude vozit vaše hrdinské pozadí po světě, připravte se na pořádný grind. Většinu financí totiž využijete na nákup nových skillů/kouzel a řeknu vám, že se zvyšujícím se levlem vám ony skilly začnou pěkně lézt do šrajtofle.

Vezměte na vědomí, že dříve nebo později nastane chvíle, kdy si nějakou schopnost u cvičitele prostě nezaplatíte, protože se vám bude zdát méně užitečná (ve skutečnosti na onu schopnost prostě nebudete mít finance) a raději se rozhodnete šetřit. Což je oproti BfA, kde hráči rozhazují tisíce zlaťáků kolem sebe, doslova nevídané. Takže jakmile dosáhnete levelu 40, kdy si budete moci zaplatit u místního Jožky lekce jezdectví, připravte si neuvěřitelných 100 zlaťáků, které… prostě mít asi nebudete.

World of Warcraft Classic Tipy; gameplay: gold

Taková příšera by se mohla čas od času zjevit každému hrdinovi a pomoci mu z tíživé finanční situace.


Zvyšování úrovně bude pomalé. Legendárně pomalé

Kdysi dávno, v době vanilla WoW, jsem považoval dosažení úrovně 10 během čtyř hodin za takový malý zázrak. Levelování vám zabere většinu času a několikrát se stane, že vám v určité lokaci dojdou questy, takže pokud se chcete vyhnout grindění u jednoho a tohoho samého NPC, vydáte se raději do jiné lokace i za cenu časově náročné vycházky. Někdy ona vycházka bude zahrnovat i dlouhou plavbu přes moře nebo let vzducholodí, ale věřte mi – stále je to lepší než bezmyšlenkovitě zabíjet stále to samé prase znovu a znovu.

Grindu se ale ani tak nevyhnete, pokud si chcete pořídit svého oře na 40. úrovni. Zde záleží na tom, co pro vás Classic znamená. Někoho myšlenka na občasný grind spolehlivě odpudí, zatímco jiní jej budou vítat, protože grind v tomto případě není jen nezbytné zlo, ale jde také o samotnou cestu, díky které jste něčeho dosáhli. I když to byl v tomto případě grind.

World of Warcraft Classic Tipy; gameplay: grind

Někdy je dobré vědět, které monstra lze bezpečně grindit a kterým se vyhnout. Zde je názorný příklad toho, že velká příšera hned neznamená velkou odměnu, ale spíše pochroumané zdraví.


Budete potřebovat přátele a dobrou vůli cizinců

V době klasického World of Warcraft neexistovali žádné dungeon findery (automatické vyhledávaní party pro dungeon) a stejně tak žádné raid findery. Neexistoval dokonce žádný nástroj pro vyhledávaní party jako takové. Všechno se dělo pomoci chatu a manuálního připojování. Takže se v Classicu připravte na hlášky typu „LFG for DM“ (Looking for group for Deadmines) v Trade Chatu a podobné.

Ještě důležitější bude ale najít tu správnou a vyváženou grupu, pokud nechcete v prvním dungeonu zařvat při prvním elitním příšerákovi, který se na vás jen zle podívá. No a pokud si chcete levelování ještě více zjednodušit, najděte si co nejdříve skupinku/guildu, která vám s tímto problémem bude pomáhat po zbytek hry. Ve World of Warcraft Classic je to velmi snadné, jelikož vás do guildy pozve každý druhý Ferda, který právě běží kolem. Ovšem těmto náhodným týpkům bych se spíše vyhýbal, jelikož vaše fungování v nově vytvořené guildě může mít velmi krátkého trvání.

World of Warcraft Classic Tipy; gameplay: friends

najděte si ty správné společníky a jednoho dne, po 300+ odehraných hodinách, se možná i vy podíváte na zoubek dračici Onyxii.


Ve World of Warcraft budete umírat. Opakovaně.

Jedna věc spjatá se WoW Classic/vanilla je skutečnost, jak smrtící tato verze byla/je. Ovšem na rozdíl třeba od luž v té době etitého EverQuestu jste ve WoW nepřišli po smrti o zkušenosti. Zde se prostě objevíte ve formě ducha na hřbitově a vydáte se směrem ke své nebohé, mnohdy pěkně vzdálené mrtvolce, abyste se mohli navrátit mezi živé. Klasický svět Warcraftu má skutečně mnoho příležitostí, díky kterým svůj obličej opakovaně zanoříte do hlíny.

Potvory běžně chodí ve skupinkách dvou až tří a věřte mi, že začít bojovat se dvěma zároveň, to už je celkem výzva. Jakmile se z ovšem zezadu přižene třetí, je čas vzít nohy na ramena a zkusit to později. Navíc je třeba kolem nepřátelských mobů probíhat s rozmyslem, protože čím vyšší level ve srovnání s tím vaším jsou, tím větší je také zóna, ve které vás zmerčí. Ve World of Warcraft Classic není nic neobvyklého spatřit sprintujícího reka s vláčkem řvoucích koboldů za zády.

World of Warcraft Classic Tipy; gameplay: smrt

Tenhle výjev uvidíte poměrně často. Hlavně pokud půjde o nějaký dungeon a onu zprávu: „had no mana“ přečtete ještě častěji. Pokud se rozhodnete zhostit se role léčitele a špatně odhadnete sílu nepřítele a management zásoby many, nezbude vám nic jiného, než jen sledovat, jak vaše družina rychle vymírá a mění se v duchy. Proto vám poradím – nespamujte svá nejsilnější léčivá kouzla na každého, komu se zrovna spustila krev z nosu. Šetřete s manou a nebojte se používat slabší kouzla, klidně i několikrát za sebou.


Pokud se nechcete ztratit, měli byste číst zadání questu

Questy jsou nedílnou součástí každého MMORPG a ne jinak je tomu ve World of Warcraft Classic. Takže mrknete na minimapu, přiběhnete k nejbližšímu panákovi s vykřičníkem nad hlavou (zadavatel questu), hodíte řeč, rychle odkliknete, že teda quest berete, otevíráte mapu, abyste se podívali kde teda jít a koho zabít a … máte smůlu! Pokud si tedy nestáhnete nějaký questovací addon, musíte si pozorně pročíst zadáni questu. Na mapě se vám totiž nezobrazí zlatá tečka ukazující polohu záporáka, který má být o hlavu kratší.

Pro někoho to může být otrava, ale ostatní to do světa Warcraftu více vtáhne a možná se také dozvědí něco o obsáhlém lore (příběhu) světa Azerothu, o který by jinak přišli. S questy obecně se také pojí specifické úkoly pro různá povolání. Pokud totiž chcete svou classu (třídu) využít naplno, tyto mise plňte skutečně spíše dříve, než později, jelikož tak můžete přijít o dovednosti, jež byste jinak nezískali.

World of Warcraft Classic Tipy; gameplay: quest

Proč vlastně zabíjím všechny tyhle Zhevry? A proč se jmenují Zhevry a ne Zebry? A pro koho to vlastně dělám? Občas se ocitnete v situaci, kdy budete mít moc questů a jestliže si nepamatujete, kdo vám určitý úkol zadal, můžete to znamenat celkem problém.


Takže si to shrňme

World of Wacraft Classic není pro každého. Je to v podstatě nahlédnutí do minulosti, kdy se věci dělaly jinak. Lépe nebo hůře, to záleží na úhlu pohledu. Jisté ale je, že WoW Classic je pro hráče trpělivé, kteří myslí dopředu, nebojí se interakce s cizinci a nevadí jim, že v podstatě nemají ani na chleba, protože si zrovna koupili možnost vzkřísit mrtvé, což je, co si budeme povídat, mnohem lepší než suchý chleba!

Příště si možná povíme něco o addonech, které podle mě ještě zvýší prožitek z World of Warcraft Classic bez toho, aby narušily onu nostalgii ze syrového wowka. Tak tedy na shledanou v Azerothu!

• Zdroje: Vlastní, Wowhead classic

i Mohlo by vás zajímat
World of Warcraft 1
Kniha – První díl fantasy ságy ze světa herního megahitu. - autor Walter Simonson, 384 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá

289,-
Skladem > 10 ks u partnera
Objednací kód: FKP0139926
5,0
World of Warcraft 2
Kniha - 176 stran, česky

289,-
Skladem > 10 ks u partnera
Objednací kód: FKP156372
5,0
World of Warcraft 3
Kniha - 176 stran, česky

Cenová bomba
275,- Ušetříte 48,-
Skladem > 10 ks
Objednací kód: FKP175717
5,0
World of Warcraft 4
Kniha - 144 stran, česky

289,-
Skladem > 10 ks u partnera
Objednací kód: FKP196279
Vytisknout
P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací