FMCG akce AD mini

Zobrazit katalog
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/elden-ring-shadow-of-the-erdtree-cover-nahled.jpg

Elden Ring – Vše, co víme

Elden Ring lze označit za jednu z nejlepších her roku 2022. Japonští vývojáři z FromSoftware využili všechny své zkušenosti, které během tvorby souls-borne her získali a za malé pomoci spisovatele George R. R. Martina vytvořili kolosální akční RPG. To obsahuje organický open-world, tuhé souboje s bossy, tajuplný svět s bohatým lore a přitom si zachovává tu „fromSoftí stopu“, kterou se fanoušci tohoto studia naučili milovat a nenávidět zároveň.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/fallout-4-next-gen-update-key-art-nahled.jpg

Fallout 4 – Vše, co víme

Poslední singleplayerový počin z univerza Fallout, v tomto případě čtvrtý díl, má za sebou již řadu let, ale jeho oblíbenost stále neupadá. Lví podíl na tom má hlavně herní komunita, která RPG od Bethesdy zásobuje stále lepšími a sofistikovanějšími módy, ale ani „oficiálnější“ média nezůstávají pozadu – Fallout se brzy dočká televizního seriálu a v říjnu 2022 oznámili vývojáři next-gen update pro Fallout 4. Co od něj můžeme očekávat? Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/judas-logo.jpg

Judas – Vše, co víme

Pokud vám něco říká jméno Ken Levine a pokud si jej náhodou spojujete se sérii Bioshock, vaše myšlenky se ubírají správným směrem – nový projekt, příběhová akční FPS nazvaná Judas, bude prvotinou tohoto renovovaného vývojáře v novém studiu Ghost Story Games. Již z prvních záběrů je patrná inspirace a celkový „feel“ hry Judas, jež sérii Bioshock připomíná. Co vše o Judas zatím víme, se dozvíte níže. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nove-hry-unor-2024-skull-and-bones-cover-nahled.jpg

Nové hry: únor 2024 – Skull and Bones, Final Fantasy VII Rebirth a další

Nejkratší měsíc v roce letos rozhodně nenabízí nejchudší nadílku, spíše naopak – takto bohatý únor jsme tu už dlouho neměli. Spíše než kvantita je tentokrát otázkou kvalita, čeká nás totiž hned několik těžkých vah, u nichž si ale vůbec nejsme jisti, jestli nakonec nepůjde o těžké propadáky. Řeč je o snad stokrát odloženém Skull and Bones od Ubisoftu a Suicide Squad od milovaného studia Rocksteady, které se však tentokrát rozhodlo vydat do nebezpečných vod live-service her. No, uvidíme, jak to dopadne. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rise-of-the-ronin-cover-nahled.jpg

Rise of the Ronin – Vše, co víme

Rise of the Ronin je chystané akční RPG od japonských Team Ninja, kteří mají na svědomí například úspěšnou souls hrami inspirovanou sérii Nioh či samostatný titul Wo Long: Fallen Dynasty. V roce 2022 ovšem studio oznámilo první informace ohledně dobrodružství samuraje bez pána (ronin) zasazeného do Japonska 19. století pojmenované Rise of the Ronin. Vše, co o této hře potřebujete vědět, naleznete zde. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/squid-game-season-2-logo.png

Hra na oliheň (Squid Game) 2. série – Vše, co víme

První řada dystopického dramatu Hra na oliheň (Squid Game) v září 2021 zcela ovládla streamovací službu Netflix a od té doby se řadí k nejsledovanějším seriálům vůbec. Osudy jihokorejských dlužníků a vyvrhelů společnosti uchvátily miliony diváků, kteří si víc než cokoli jiného přáli okamžité pokračování. Druhá řada Hry na oliheň dorazí v roce 2024 a zde naleznete vše, co o ní zatím víme. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/silent-hill-2-remake-cover-nahled.jpg

Silent Hill 2 Remake – Vše, co víme

Když nás poprvé v roce 2001 strašily sestřičky bez tváře, pyramidový kat a všudypřítomná mlha obestírající děsuplné městečko Silent Hill, už tehdy bylo zřejmé, že máme v rukou hororový kult, který jen tak nezmizí. Silent Hill 2 byl ve srovnání s prvním dílem vylepšen téměř ve všech ohledech a nabídl nám strastiplný (a hrůzostrašný příběh) o bolesti, ztrátě, lásce a nesmazatelně se zapsal do srdcí všech milovníků survival hororů. Silent Hill 2 Remake od polských Bloober Team to vše chce zopakovat a pokud možno, zážitek ještě umocnit. Vše, co o chystaném remaku víme, naleznete zde. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/arcane-druha-rada-logo.jpg

Arcane 2. série – Vše, co víme

Milované univerzum League of Legends od studia Riot Games se na konci roku 2021 rozrostlo o animovaný projekt Arcane, který debutoval na streamovací službě Netflix a stal se živoucím důkazem toho, že i videoherní adaptace mohou být kvalitním dílem samo o sobě. A protože na pokračování už se samozřejmě pilně pracuje, v našem článku o druhé sérii Arcane naleznete vše podstatné. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/starfield-key-art-nahled_1.jpg

Nejlepší hry na PC: TOP 30

PC scéna je rozmanitá a her na tuto platformu je celá řada. Pokud přemýšlíte, kterou si zahrát a nemůžete si v tom herním moři vybrat tu „pravou“, možná vám ve výběru pomůže náš článek Nejlepší hry na PC: TOP 30. Naleznete zde několik skvělých novinek z posledních roků a také klasiky, které sice už nejsou nejmladší, ale to jim nic neubírá na kráse a hlavně zábavnosti. Článek je pravidelně aktualizován. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/playstation-plus-og-logo.png

PlayStation Plus Hry měsíce: únorové hry zdarma

Od 6. února budou moci majitelé předplatného PS Plus soupeřit v pěnových arénách, naučit se umění střelby a bruslení a v neposlední řadě si vyřídit účty s vraždícími roboty Ludvíka XVI.. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/stormgate-logo.jpg

Stormgate – Vše, co víme

Po zhlédnutí prvního traileru by si možná někteří z vás mohli myslet, že se společnost Blizzard vrátila ke strategiím. Nebyli byste tak daleko od pravdy (nejen kvůli samotnému logu hry) – Stormgate je free-to-play a na kooperaci zaměřená RTS, kterou momentálně kuchtí nové studio Frost Giants. To se sestává hlavně z ex-blizzardích zaměstnanců, jež mají hromadu zkušeností právě se strategiemi jako StarCraft 2 a Warcraft 3. Jak se Stormgate bude hrát, kdy jej lze očekávat a spoustu dalších informací zjistíte v článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/the-witcher-new-saga-logo.jpg

„The Witcher 4“ Polaris – Vše, co víme

CD Projekt RED se vrací ke svým kořenům. Po futuristickém (a značně problémovém) Cyberpunku 2077 se polští vývojáři vytasili s dalším zaklínačem. „The Witcher 4“ Polaris, jak se prozatím (interně ve studiu) nejnovější dílo o zmutovaných zabijácích příšer nazývá, má být první díl z nové „plánované AAA trilogie“. Je tedy jisté, že toto dílo bude velmi ostře sledováno a jeho konečná podoba ukáže, jestli si tým z CD Projektu dokáže napravit svou pošramocenou pověst. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/homeworld-3-logo.jpg

Homeworld 3 – Vše, co víme

Série Homeworld od Relic Entertainment dnes již patří do zlatého fondu vesmírných strategií. První dva díly navíc obdržely přeleštěný háv v remasterované edici a malou odbočku z kosmu na zemský povrch si střihla povedená strategie Homeworld: Deserts of Kharak, kterou již vyvíjelo studio Blackbird Interactive, jež má na svědomí právě i chystaný Homeworld 3. Co můžeme od pokračování této legendární strategie očekávat a kdy se ho dočkáme, se vám pokusíme přiblížit v tomto článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cyberpunk-2077-key-art-nahled_1.jpg

Cyberpunk 2077 – Vše, co víme

Akční RPG Cyberpunk 2077 od polského studia CD Projekt Red na naše herní zařízení dorazilo v prosinci 2020, tvůrci ale od té doby prakticky neustále pracují na odladění technického stavu a postupně svou hru více a více vylepšují. Pokud hledáte aktuální informace o stavu hry, nejnovějších updatech a další podrobnosti, najdete je v našem článku.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/dragon-age-dreadwolf-logo.jpeg

Dragon Age: Dreadwolf – Vše, co víme

Studio BioWare chystá již čtvrtý výlet do RPG světa Dragon Age. Že se pokračování dočkáme, naznačovala už i konečná část příběhu v DLC Trespasser pro Dragon Age: Inquisition a vývojáři již pokračování přímo potvrdili. Jak se bude Dragon Age: Dreadwolf hrát? A potkáme nějaké staré známé z předchozích dílů? V tomto článku naleznete vše podstatné, co o chystaném titulu zatím víme.

Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/warhammer-40k-rogue-trader-cover-nahled.jpg

Warhammer 40000: Rogue Trader (RECENZE – Souhrn)

Temné univerzum světa Warhammeru 40000 uchvátilo další studio, tentokrát jsou to lidé z OwlCat Games, kteří stojí za výborným CRPG Pathfinder: Kingmaker (a jeho pokračováním Wrath of the Righteous). Rogue Trader nerozbíjí tradici a opět půjde o klasické (i když mírně pozměněné) RPG, kde sice nebudeme hrát za jednu z kapitol neohrožených Space Marines, ale to neznamená, že bychom měli být ochuzení o řádně krvavé a zajímavé dobrodružství. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/total-war-pharaoh-cover-nahled.jpg

Total War: Pharaoh (RECENZE – Souhrn)

Studio Creative Assembly se vrací na historická bitevní pole. Po fantasy Warhammeru si bere na paškál starověký Egypt, přesněji řečeno období tzv. Nové říše (na konci doby bronzové). Total War: Pharaoh slibuje nové herní mechanismy, které mají ozvláštnit celkovou hratelnost v mixu tahové a real-time strategie, na kterou jsme u série zvyklí. V našem článku se o tomto titulu dozvíte všechny důležité informace. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/final-fantasy-xvi-logo-2.jpg

Final Fantasy XVI (RECENZE – Souhrn)

Studio Square Enix (Creative Business Unit III) vydalo v pořadí již 16. díl slavné série Final Fantasy. Na rozdíl od patnáctého dílu, který kombinoval „high fantasy“ prvky se sci-fi modernem, se tento díl přesunul do středověkých kulis, kde bráníme mladého prince nadaného nadpřirozenou silou a přitom zachráníme jedno (nebo více) království. Vše podstatné, co o Final Fantasy XVI víme, naleznete v následujících řádcích. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jagged-alliance-3-special-cover-nahled.jpg

Jagged Alliance 3 (RECENZE – Souhrn)

Taktické sérii Jagged Alliance se v posledních letech moc nevedlo. Každý její nový díl byl vyloženým průšvihem, což naštěstí změnil Jagged Alliance 3, jehož vývoj se dostal do rukou „otci“ původní série. Na jakých platformách si ho zahrajete, jak vypadá po stránce gameplaye, nač se zaměřil příběh, jak dopadlo hodnocení a mnohem více najdete v našem speciálu. Přečíst více »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/warhammer-40000-darktide-mesto-nahled.jpg

Warhammer 40,000: Darktide – Vše, co víme

Fanoušci univerza Warhammeru 40,000 dlouho volali po vzniku řádné kooperační akce z jejich oblíbeného vesmíru. Nakonec se práce na něm ujala švédská vývojářská společnost Fatshark mající na svědomí vydařený Warhammer: Vermintide. Co vše o Warhammer 40,000: Darktide víme, najdete v našem článku.

Přečíst více »
P-DC1-WEB02
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací