Během svátku 28.9.  mají všechny pobočky otevřeno, kromě prodejem Brno-Bystrc, Děčín, Frýdek-Místek, Příbram a Kladno.

Dvouletá záruka pro firmy 3D soutěž LEGO

Garmin Fenix 7 vs. Garmin Epix (RECENZE): Které vybrat?

Zobrazit katalog

Recenze

Aktualizováno • Autor: Rungo.cz

Výběr chytrých sportovních hodinek bude každý uživatel podřizovat tomu, co od nich potřebuje, jaký preferuje vzhled a funkce a v neposlední řadě svému rozpočtu. Když se ale potřebujete rozhodnout mezi dvěma top modely předního výrobce, které navíc mají papírově téměř shodnou specifikaci, pak je jasné, že vybírat budete spíše srdcem než hlavou. A přesně takové rozhodování vás bude čekat mezi Garmin Fenix 7 a Garmin Epix druhé generace. Oba modely představují naprostou špičku toho, co můžete od chytrých sportovních hodinek očekávat. Najít zásadní rozdíly není snadné. Výběr tak bude o emocích, detailech a zamýšleném způsobu využití.

Garmin Fenix 7 vs Epix

Garmin Fenix 7 vs. Garmin Epix (RECENZE) – OBSAH

 1. Jedna, nebo tři velikosti?
 2. Prémiové materiály…
 3. …a ještě prémiovější parametry
 4. Síla slunce
 5. Na první pohled i dotyk
 6. Vydrží? Vydrží!
 7. Fenix svítí
 8. Měří (stejně) přesně
 9. GPS
 10. Srdeční tep
 11. Najdi 10 rozdílů

Jedna, nebo tři velikosti?

První zásadní rozdíl mezi řadami Fenix 7 a Epix je samotné provedení hodinek, respektive dostupné varianty obou modelů. Zatímco Garmin Fenix 7 nabídne 3 velikosti (Fenix 7s, Fenix 7 a Fenix 7x), Epix se řídí heslem „jedna velikost pro všechny“.

Takže zatímco Fenix 7 nabízí menší variantu pro ženy a úzké zápěstí nebo naopak přerostlé X-ko pro pořádné chlapáky, Epix sází na zlatý střed a najdete ho pouze ve stejné velikosti jako prostřední model Fenix 7. Tou velikostí je docela univerzálních 47 mm. Fenix 7 si pak můžete pořídit ještě v menší verzi S s velikostí pouzdra 42 mm nebo ve velké verzi X s velikostí pouzdra 51 mm.

garmin-fenix-7-vs-garmin-epix-porovnani

Prémiové materiály…

Další položkou pro rozhodování mohou být použité materiály a s tím spojené některé funkce. U obou modelů můžete vybírat mezi prémiovou verzí Sapphire a verzí sestavenou z běžnějších materiálů. Verze Sapphire nabídne u obou modelů safírové sklo, titanovou lunetu a tělo.

A vyplatí se mít na svých hodinkách prémiové materiály? Safírové sklo bývalo velkou výhodou, ale je potřeba říct, že dnešní generace běžných skel už má obdobnou tvrdost a odolnost proti poškrábání. Navíc safírové sklo má mírně horší průhlednost a nepatrně snižuje jas a čitelnost displeje.

Titanové součásti těla hodinek samozřejmě snižují jejich hmotnost a mohou působit vizuálně lépe než běžné materiály. Nečekejte ale žádnou drastickou redukci váhy, jde o jednotky gramů a u cvalíků, jako je Fenix F7x, to není ani znát. V zásadě jde opět spíše o designový prvek než o skutečnou přidanou hodnotu a rozhodující položku.

garmin-fenix-7-vs-garmin-epix-porovnani

…a ještě prémiovější parametry

A aby toho nebylo čistě o vnější schránce málo, najdete v Sapphire verzích Fenix 7 a Epix také větší interní paměť a multi-band GPS čip. A k čemu tyhle extra funkce jsou? Větší interní paměť se hodí, pokud chcete mít nahrané mapové podklady jak pro Evropu, tak Ameriku najednou. Pokud často cestujete za velkou louži a zpátky, je jasné, že se nechcete obtěžovat neustálým přehráváním mapových podkladů. Jestli trávíte většinu času na jednom kontinentu, tak vás to nejspíš úplně trápit nebude.

Samozřejmě, větší interní paměť můžete využít i k uložení většího množství hudby, ale ani tady nepředpokládám, že si chcete udělat z hodinek juke-box.

Takže rozhodování mezi běžnou a Sapphire verzí je nakonec o nové multi-band GPS. Nebo spíše o tom, jak moc věříte v sílu, potenciál a budoucí rozvoj téhle technologie. A v tuto chvíli je potřeba říct, že je to skutečně více o víře v budoucnost, protože současná verze není radikálně přesnější nebo spolehlivější než běžně dostupný režim GPS.

Osobně věřím v další zlepšování multi-band GPS a přiklonil bych se kvůli tomu k Sapphire verzi, ale pokud se rozhodnete pro verzi běžnou, dostanete skoro stejnou užitnou hodnotu v oblasti GPS měření.

garmin-fenix-7-vs-garmin-epix-porovnani

Síla slunce

A je tu funkce Solar. Konečně zásadní atribut, který odlišuje Fenix 7 od Epix. Solární články integrované do displeje hodinek totiž najdete jen u modelů řady Fenix 7. Jde o novou generaci článků, která slibuje větší efektivitu dobíjení baterie ze slunečního záření, než tomu bylo u předchozího modelu Fenix 6.

Nakolik je pro vás Solar důležitý, posoudíte třeba podle toho, jak dlouhé aktivity plánujete a kolik času hodláte trávit na slunečním světle. Protože pokud je vaše nejčastější aktivita třeba chůze nebo běh v trvání kolem 45–60 minut, pak bude efekt solárního dobíjení téměř zanedbatelný. Ještě horší je to samozřejmě u aktivit pod střechou, jako je cvičení, posilování nebo plavání, kde je účinnost solárního dobíjení čistá nula.

Do hlavní role se může Solar dostat u celodenního výletu během slunečného letního dne, kdy vám dokáže poměrně výrazně prodloužit výdrž vašich Fenix 7. Tedy za předpokladu, že je neschováte pod rukáv. Drtivá většina mých aktivit je v rozmezí 1–4 hodin a protože jak Fenix 7, tak Epix mají skutečně skvělou kapacitu a výdrž baterie, nepovažuji Solar za rozhodující faktor.

Tolik kombinací u Fenixů a tak málo u Epixů

U řady Fenix 7 můžete vybírat ze tří velikostí, běžné nebo Sapphire edice a ještě kombinovat se Solar dobíjením. Sice nejde kombinovat všechno se vším, ale nakonec si můžete ve Fenix rodině vybírat z 22 variant.

Řada Epix vám výběr hodně zjednoduší a rozhodovat se budete jen mezi běžnou a Sapphire edicí v jedné velikosti a bez Solaru.

garmin-fenix-7-vs-garmin-epix-porovnani

Na první pohled i dotyk

Co rozhodně odděluje obě řady, je displej. Epix využívá krásné, jemné AMOLED displeje se zářivým podáním barev, zatímco řada Fenix 7 nabízí osvědčenou technologii MIPS. Obě řady přidávají na displej dotykové ovládání a u obou je možné nastavit jak permanentně zapnutý displej, tak úsporný režim se zapínáním gestem.

Úsporný režim samozřejmě dává větší smysl u Epix, protože AMOLED má vyšší spotřebu energie. Jenže i se stále zapnutým displejem mají Epix velmi dobrou výdrž jak na běžné nošení, tak na aktivní použití. Navíc není na místě ani obava z vypalování displeje jako u předchozích generací AMOLED, protože Garmin na nové verzi významně zapracoval a riziko vypalování se mu podařilo snížit na nulu.

Na Epix je opravdu radost pohledět a díky automatické regulaci jasu je čitelnost displeje velmi dobrá za všech světelných podmínek. Jen je potřeba dávat pozor na překrytí části hodinek třeba rukávem, protože může dojít k zastínění čidla úrovně osvětlení a hodinky si tak myslí, že jsou ve tmě a sníží úroveň podsvícení displeje.

Displej Epix má větší rozlišení než displej Fenix 7, a vejde se tak na něj o něco více informací. Dokonce na něm můžete zobrazit až 8 datových polí, kdežto u Fenix 7 je to pouze 6 datových polí (resp. 7 u varianty Fenix 7x). Mám sice rád hodně údajů, ale v osmi položkách na jedné obrazovce už se začínám trochu ztrácet a není moc situací, kdy je skutečně využiji.

Dotykové ovládání funguje u řady Fenix 7 i Epix skvěle a je dobře použitelné zejména při práci s mapou nebo při procházení jednotlivých grafů. Při většině aktivit nejspíš zvolíte uzamčení dotykového ovládání, aby nedocházelo k nechtěnému přepínání obrazovek nebo dokonce vypnutí aktivity.

Je škoda, že vypnutí dotykového ovládání není v tuto chvíli možné nastavit jen na některé obrazovky a nechat ho aktivní třeba na obrazovku s mapou. Možná se téhle funkce dočkáme v některé další aktualizaci, protože je to samozřejmě věc, po které volá velké množství zákazníků.

Displej je skutečně jedním z hlavních rozhodovacích bodů mezi řadami Fenix 7 a Epix. A tady vřele doporučuji porovnat rozdíly „naživo“, protože z papírové specifikace ani fotek to nemusí být patrné. Epix sice zobrazuje stejná data jako Fenix 7, ale zobrazuje je tak nějak krásněji, zářivěji a radostněji. Není to jen o užitku, ale i o emocích a ty jsou jednoznačně na straně Epix.

garmin-fenix-7-vs-garmin-epix-porovnani

Vydrží? Vydrží!

Baterie a její výdrž je další velké téma, které může ovlivnit výběr mezi jednotlivými modely a řadami chytrých, sportovních hodinek. Epix a Fenix 7 patří v oblasti výdrže k opravdové špičce a kapacita jejich baterie by měla být více než dostatečná pro většinu uživatelů a aktivit.

Výdrž baterie se samozřejmě liší v závislosti na konkrétním modelu, využití solárního dobíjení a způsobu využití. Při běžném použití v režimu chytrých hodinek a se zapnutým měřením aktivity v délce kolem 1 hodiny denně vydrží všechny řady a modely déle než 6 dní na jedno nabití, a to dokonce i se stále zapnutým AMOLED displejem u Epix.

U některých modelů je pak výdrž výrazně delší a dosahuje až na hranici 28 dní na jedno nabití, ale předpokládám, že většina uživatelů nebude mít problém připojit hodinky jednou týdně k dobití baterie a synchronizaci.

Výdrž baterie při zapnuté GPS aktivitě je silně ovlivněná nastavením přesnosti měření a dalšími funkcemi, jako je přehrávání hudby, měření tepu nebo připojení externích senzorů. Při běžném nastavení přesnosti GPS (všechny systémy) se výdrž jednotlivých modelů pohybuje v rozmezí 24–63 hodin.

Na první pohled by se mohlo zdát, že je rozhodnuto a zkrátka a dobře, čím větší výdrž, tím lepší. Jenže ruku na srdce, jak často potřebujete měřit aktivitu delší než 20 hodin?

Na většině maratonů si člověk vystačí s 5 hodinami, na dlouhém triatlonu je obvykle 16–18 hodin dostatečná výdrž, a dokonce i vyznavači ultra-maratonů se často vejdou do 24 hodin. A to je stále ještě ve schopnostech modelů s papírově nejkratší výdrží při nastavení relativně vysoké přesnosti měření a bez využití solárního dobíjení.

Pro lepší srovnání modelů Fenix 7 a Epix uvedu hodnoty výdrže u srovnatelných velikostí hodinek (tedy model Fenix 7 a Epix). Fenix 7 vydrží na jedno nabití měřit GPS aktivitu po dobu přibližně 40 hodin a s využitím solárního dobíjení může tuto dobu prodloužit až na 48 hodin. Epix se pak dostane na 32 hodin s úsporným nastavením displeje (aktivace gestem) nebo na 24 hodin při stále zapnutém displeji.

Výdrž baterie je vynikající u obou modelů všech variant. Na papíře tak může vypadat Fenix 7x Solar jako jasný vítěz se 77 hodinami měření. V reálném životě půjde často o nevyužitou výhodu a je na zvážení, jak často potřebujete měřit aktivity v rozsahu 3 a více dní.

Fenix svítí

V jedné věci ale Fenix 7x rozhodně poráží všechny ostatní námi porovnávané modely a řady. Pouze u něj totiž najdete LED svítilnu integrovanou přímo do těla hodinek. Svítilna je umístěná do horního vrcholu pouzdra a aktivovat ji můžete jednoduše dvojím stiskem tlačítka.

Svítí překvapivě jasně a silně a přímo na hodinkách navíc můžete regulovat intenzitu světla, režimy svícení nebo blikání, a dokonce přepínat mezi bílým a červeným světlem. U modelu Epix byste LED svítilnu hledali marně a budete si muset vystačit s možností přisvícení displejem.

Nakolik je LED svítilna modelu Fenix 7x využitelná v praxi, nechám na vaší představivosti, ale místo čelovky nebo dokonce svítilny na kolo to úplně nebude. A na osvícení klíčové dírky při pozdním návratu z tréninku bohatě stačí i světlo z displeje modelu Epix.

Měří (stejně) přesně

Jak jsou na tom oba modely s přesností měření? Stejně. Nebo přinejmenším skoro stejně. Fenix 7 i Epix využívají stejné čipy pro měření GPS, stejný barometr pro měření tlaku a výšky a stejné senzory pro měření tepové frekvence, okysličení krve a variability srdečního tepu.

Oba modely měří a počítají stejné metriky a poskytují uživateli stejnou sadu fyziologických dat i informací k jednotlivým typům aktivit. Nepatrné rozdíly tak můžeme hledat v oblastech, které jsou ovlivněné samotnou konstrukcí obou modelů.

Subjektivně tak hodnotím Epix jako nepatrně rychlejší při hledání satelitů při spuštění aktivity. Může to být ovlivněno umístěním antény GPS a během několika týdnů testování se rozdíly nikdy nedostaly za hranici několika vteřin. Takže vlastně nepodstatná drobnost.

garmin-fenix-7-vs-garmin-epix-porovnani

GPS

Podobně je to při pohledu na záznam trasy v různých podmínkách. Jak Fenix 7x, tak Epix měří spolehlivě a přesně, a to i ve složitějších podmínkách, jako je hustý les, vysoká zástavba a nebo hustá oblačnost a mlha. Při překrytí paralelně pořízených záznamů sice můžeme mezi oběma modely najít drobné rozdíly, ale ty jsou zkrátka dané technologií GPS a jejími limity.

Celkově je dle mého přesnost měření GPS modelů Fenix 7 a Epix nejvyšší, co jsem zatím u chytrých sportovních hodinek viděl.

Srdeční tep

Přesnost měření tepové frekvence s využitím optických senzorů je opět obdobná u obou modelů. Fenix 7 a Epix mají stejný optický senzor a přesnost jejich měření silně závisí na usazení hodinek na předloktí, odstínu kůže, míře a typu ochlupení, síle podkožního tuku, úrovni prokrvení pokožky a spoustě dalších faktorů.

Garmin Fenix 7 a Epix měří srdeční tep velmi přesně a spolehlivě v běžných situacích a je tak možné je využít ke kontinuálnímu sledování fyziologických metrik spojených se srdeční aktivitou a dýcháním. Spolehlivost měření u aktivit pak může kolísat, a to hlavně podle typu aktivity, okolní teploty, usazení hodinek na zápěstí a četnosti změn srdečního tepu.

Jednou z nejobtížnějších situací pro měření tepu jsou intervalové tréninky ve velmi chladném počasí. Tady opravdu narážíme na limity optického měření a je potřeba s tím počítat.

Zároveň berte v potaz, že Fenix 7 a Epix nejsou žádní plastoví drobečci a při některých aktivitách vede jejich váha k posunům po zápěstí, a tím snížení přesnosti měření nebo dokonce k jeho výpadkům.

Paradoxně ale můžete mít nejlepší výsledky měření s největším modelem Fenix 7x, který se i na drobném zápěstí doslova přisaje a drží, ať už sebou házíte jakkoliv.

Při testování modelů Fenix 7x a Epix byly odchylky měření tepové frekvence minimální, a bude tedy spíše na konkrétním uživateli, aby si hodinky správně usadil na zápěstí a případně dotáhl při některých typech aktivit.

Najdi 10 rozdílů

Srovnávat modely Fenix 7 a Epix je skoro jako oblíbená hra z dětských časopisů – najdi 10 rozdílů. Papírové specifikace jsou v drtivé většině parametrů shodné a shodují se i reálné výsledky testování.

Rozhodování tak bude záležet na emocích, pocitech a osobních preferencích každého uživatele. Mě oslovil krásný displej Epix natolik, že bych za něj byl ochotný obětovat větší kapacitu baterie, solární dobíjení i LED svítilnu, které najdeme u modelu Fenix 7. Řada Sapphire mě pak láká přítomností multi-band GPS, u níž věřím, že se bude dále zlepšovat.

Takže nakonec je to otázka ceny, kterou je člověk ochotný zaplatit za AMOLED displej modelu Epix. A ta cena je aktuálně kolem 5 000 Kč. Přesně tolik totiž dělá rozdíl ceny u srovnatelných modelů Garmin Fenix 7 a Garmin Epix.

i Mohlo by vás zajímat

Jestli chcete skvělé hodinky nabité funkcemi, podívejte se na Fenix 7. A pokud toužíte v zásadě po stejných hodinkách vylepšených o úžasný displej, sáhněte po Garmin Epix.

Rungo.cz

Rungo.cz

Rungo.cz je web o pohybu, radosti, inspiraci a motivaci s dlouholetou tradicí. V současnosti se jedná především o rozsáhlou komunitu těšící se velké podpoře na sociálních sítích, která opustila křídla velkého mediálního korporátu a vydala se vlastní svobodnou cestou. Rodinný přístup při pořádání závodů a mnoho dalšího oceňují běžci, cyklisté nebo také příznivci zdravého životního stylu, stravování a pohybu obecně.

4,5 31×
Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Carbon Gray DLC Titanium/Black Band záruka 36 měsíců
Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, transflektivní MIP displej, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, obchod s aplikacemi, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), max. výdrž baterie 336 h, detekce pádu, materiál pouzdra plast
16 490,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PPfenix7s6
4,5 31×
Garmin Fenix 7S Silver/Graphite Band záruka 36 měsíců
Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, transflektivní MIP displej, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, obchod s aplikacemi, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), max. výdrž baterie 264 h, detekce pádu, materiál pouzdra plast
16 738,-
Skladem 3 ks u dodavatele
Objednací kód: PPfenix7s1
4,5 31×
Garmin Fenix 7S Solar Slate Gray/Black Band záruka 36 měsíců
Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, transflektivní MIP displej, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, obchod s aplikacemi, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), max. výdrž baterie 336 h, detekce pádu, materiál pouzdra plast
16 490,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PPfenix7s4
4,5 31×
Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Dark Bronze Titanium/Shale Gray Band záruka 36 měsíců
Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, transflektivní MIP displej, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, obchod s aplikacemi, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), max. výdrž baterie 336 h, detekce pádu, materiál pouzdra plast
17 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PPfenix7s7
4,5 71×
Garmin Fenix 7 Sapphire Solar Black DLC Titanium/Black Band záruka 36 měsíců
Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, transflektivní MIP displej, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, obchod s aplikacemi, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), max. výdrž baterie 528 h, detekce pádu, materiál pouzdra plast
18 890,-
Na objednávku – termín upřesníme > 5 ks
Očekáváme 28.09.2023
Objednací kód: PPfenix7s12
4,5 71×
Garmin Fenix 7 Silver/Graphite Band záruka 36 měsíců
Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, transflektivní MIP displej, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, obchod s aplikacemi, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), max. výdrž baterie 1368 h, detekce pádu, materiál pouzdra plast
13 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PPfenix7s8
4,5 71×
Garmin Fenix 7 Sapphire Solar Mineral Blue DLC Titanium/Whitestone Band záruka 36 měsíců
Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, transflektivní MIP displej, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, obchod s aplikacemi, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), max. výdrž baterie 528 h, detekce pádu, materiál pouzdra plast
19 190,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PPfenix7s11
4,5 71×
Garmin Fenix 7 Sapphire Solar Carbon Gray DLC Titanium/Black Band záruka 36 měsíců
Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, transflektivní MIP displej, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, obchod s aplikacemi, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), max. výdrž baterie 528 h, detekce pádu, materiál pouzdra plast
17 990,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PPfenix7s10
Garmin Fenix 7X Sapphire Solar Carbon Gray DLC Titanium/Black Band - Chytré hodinky Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,9 96×
Garmin Fenix 7X Sapphire Solar Carbon Gray DLC Titanium/Black Band záruka 36 měsíců
Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, transflektivní MIP displej, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, obchod s aplikacemi, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), detekce pádu, materiál pouzdra plast
20 790,-
Na objednávku – termín upřesníme > 5 ks
Očekáváme 25.09.2023
Objednací kód: PPfenix7s14
4,9 96×
Garmin Fenix 7X Solar Slate Gray/Black Band záruka 36 měsíců
Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, transflektivní MIP displej, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, obchod s aplikacemi, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), max. výdrž baterie 888 h, detekce pádu, materiál pouzdra plast
Super cena
17 990,- Ušetříte 549,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PPfenix7s13
4,9 96×
Garmin Fenix 7X Sapphire Solar Mineral Blue DLC Titanium/Whitestone Band záruka 36 měsíců
Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, transflektivní MIP displej, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, obchod s aplikacemi, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), max. výdrž baterie 888 h, detekce pádu, materiál pouzdra plast
18 990,-
Na objednávku – termín upřesníme 3 ks
Očekáváme 25.09.2023
Objednací kód: PPfenix7s15
4,8 32×
Garmin Epix Glass Silver/Gray Band záruka 36 měsíců
Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, AMOLED displej, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, obchod s aplikacemi, vlastní ciferníky, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), max. výdrž baterie 384 h, detekce pádu, materiál pouzdra plast
19 090,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PPepix2g1
Garmin Epix Sapphire Titan/White Band - Chytré hodinky Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,8 32×
Garmin Epix Sapphire Titan/White Band záruka 36 měsíců
Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, AMOLED displej, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, obchod s aplikacemi, vlastní ciferníky, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), max. výdrž baterie 384 h, detekce pádu, materiál pouzdra plast
20 490,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PPepix2g3
Garmin Epix Sapphire Titan Black/Black Band - Chytré hodinky Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,8 32×
Garmin Epix Sapphire Titan Black/Black Band záruka 36 měsíců
Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, AMOLED displej, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, obchod s aplikacemi, vlastní ciferníky, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), max. výdrž baterie 384 h, detekce pádu, materiál pouzdra plast
21 290,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PPepix2g2
1,0
Garmin Epix Glass Silver/Gray Band + voucher Topo Czech
Chytré hodinky - pro muže i ženy, s ovládáním v češtině, AMOLED displej, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, obchod s aplikacemi, vlastní ciferníky, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), max. výdrž baterie 384 h, detekce pádu, materiál pouzdra plast
18 690,-
Na objednávku – termín upřesníme > 5 ks
Očekáváme 27.10.2023
Objednací kód: PPepix2g1x
Vytisknout
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací