Alzaboxy Ať to sviští!
Zobrazit katalog

Genshin Impact; wallpaper: cover

Genshin Impact: update 2.4, nové postavy, lokace a další info

(Update): Článek doplněn o informace ohledně updatu 2.4.

Čínské studio miHoYo s free-to-play open-world RPG Genshin Impact doslova udělalo díru do herního světa. Zejména pro ty, kteří se ve východních hrách příliš neorientují, se tento gacha* titul zjevil z ničeho nic a začal si získávat hráčská srdce. Vývojáři prozatím nepolevují a stabilně vydávají updaty, nové hrdiny a další doplňky. O čem Genshin Impact vlastně je a co můžeme od tohoto titulu očekávat v budoucnu, naleznete v tomto článku.


Autor: Jiří FaitSpeciál


Zdroj obrázku: miHoYo

*Podobně jako loot boxy, hry gacha přimějí hráče utrácet herní měnu za příjem náhodného virtuálního předmětu.

Genshin Impact: Vše, co víme – OBSAH

Genshin Impact: Update 2.4


Aktualizace Genshin Impact 2.4 dorazila 5. ledna na začátku roku 2022 a  shoduje s výročím únorového festivalu Lantern Rite, rozsáhlé oslavy se spoustou aktivit a odměn. Informace naznačovaly, že se festival Lantern Rite během verze 2.4 vrátí a možná bude zahrnovat i opakování nesmírně populární akce Windtrace.

Kromě Lantern Rite se ve verzi 2.4 objevila i nová oblast Enkanomiya. Podle informací z betaverze 2.4 (a leaku na sociální síti reddit) je tato tajemná oblast přístupná z Inazumy, ačkoli má vlastní samostatnou mapu. Enkanomiya údajně funguje na unikátním cyklu den/noc a hráči mohou ručně přepínat mezi Evernight a Whitenight, aby mohli řešit hádanky a upravovat prostředí.

Genshin Impact; screenshot: Enkanomiya

zdroj: reddit

Většina fanoušků spekulovala, že novým regionem bude s největší pravděpodobností Chasm nebo Enkanomiya.

Genshin Impact 2.4 také obsahuje dvě nové postavy – Yun Jin a Shenhe a datamineři odhalili nové skiny pro Keqing a Ningguang, kromě toho také události v hangoutech, nové zbraně a nové vybavení pro Serenitea Pot Genshin Impact. Tyto informace vycházejí z hraní betaverze a nakonec byly oficiálně potvrzeny společností Mihoyo.

Update 2.2

Genshin Impact 2.2 se připravuje na Halloween a přináší tajemný mlžný ostrov, nového přízračného vlčího nepřítele a znovuobjevení nejstrašidelnější postavy hry Genshin: Hu Tao. Kromě toho je tu ale spousta dalších věcí, včetně aranžování květin, boje se starobylými stroji a nových postav v podobě Aloy z Horizon Zero Dawn a ohniváka Thomy.

Version 2.2 "Into the Perilous Labyrinth of Fog" Trailer | Genshin Impact

zdroj: miHoYo

Kromě spousty nových věcí bude také PC a mobilním hráčům zpřístupněna postava Aloy (Horizon Zero Dawn), kterou si již vlastníci PS4 a PS5 mohli odemknout v patchi 2.1.

Kromě nových postav se v updatu 2.2 objeví také navrátilci. Narazíme na harbingera Tartgaliu (5hvězdičkový hydro charakter) a Hu Tao, která třímá halapartnu a její doménou je pyro magie. Co se nového regionu týče, do hry se dostane ostrov Tsurumi, který je opředený strašidelnou mlhou. Ostrov bude rovně sloužit jako primární lokace pro event Labyrinth Warriors. V něm se budou kromě nových monster (Rifthound Whelp) nacházet také speciální truhly s vybavením, takzvané Remarkable Chest.

Update 2.2 rovněž nabídne tři nové zbraně: Polar Star (5hvězdičkový luk), Wavebreaker's Fin (4hvězdičkový claymore) a Mouun's Moon (4hvězdičkový luk). Kromě Labyrinth Warriors do Genshin Impact přibyde také event Shadow of the Ancients a Tuned to the World's Sound. V prvním se budete muset vypořádat s bossem Anomalous Ruin Grader a druhý bude o hudbě, jak už naznačuje video výše.

Více podrobností o aktuálním patchi a dalších novinkách najdete na oficiálních stránkách hry.

Genshin Impact: Nové postavy, oblasti a datum vydání 2.4


Společnost Mihoyo oznámila dvě nové postavy Genshin Impact, které by se měly objevit v aktualizaci 2.4 – Shenhe a Yun Jin. Shenhe je pětihvězdičkový uživatel Cryo Polearm a Yun Jin je čtyřhvězdičkový uživatel Geo Polearm.

Genshin Impact; screenshot: Yun Jin

zdroj: miHoYo

Genshin Impact často před vydáním hry v některých příběhových úkolech upoutává na budoucí hratelné postavy. V případě Shenhe a Yun Jin se ani jedna z těchto dvou postav neobjevila v žádném z předchozích příběhových úkolů.

Datamineři také odhalili soubor s avatarem, který odkazuje na potenciální novou postavu jménem Heizou, ačkoli o ní existuje jen velmi málo informací. Pokud víme, Yae Miko a Ayato se v aktualizaci 2.4 neobjeví. Podle informací z beta verze 2.4 budou pro Keqing a Ningugang vydány skiny večerních šatů. Nová oblast dopadu Genshin se údajně jmenuje Enkanomiya a je to tajná oblast Inazumy, která je zobrazena na samostatné mapě, podobně jako souostroví Zlaté jablko v 1.6.

Datum vydání Genshin Impact 2.4 je 5. ledna 2022, což vychází z typického šestitýdenního plánu aktualizací společnosti Mihoyo. Pokud vás zajímá kompletní výpis úprav a změn, můžete se na patch notes pro verzi 2.4 podívat zde.

Labyrinth Warriors, Shadow of the Ancients a Tuned to the World's Sound

Hlavní novinkou updatu 2.2. je event Labyrinth Warriors, ve které se spolu s „papírovým“ samurajem, Shiki-Taishou, probojujeme pětipatrovým dungeonem s mnoha místnostmi známým jako Mystic Onmyou Chamber. Podobně jako ve Spiral Abyss si budete muset vybrat dva týmy – jeden primární a jeden podpůrný – a také „Shikifuda“, kteří fungují jako bonusy pro určitá patra dungeonů, jež si obvykle vybíráte právě v Spiral Abyss.

V každé místnosti porazíte náhodná monstra, za což získáte měnu, kterou můžete vylepšit Shiki-Taishou, získat lepší Shikifuda nebo si vyzvednout odměny z eventového shopu. V rámci této akce bude také možné získat čtyřhvězdičkovou pyro uživatelku Xinyan, která je nějakým způsobem zapojena do příběhu labyrintu.

Version 2.2 Special Program|Genshin Impact

zdroj: miHoYo

Detailnější představení všech eventů, nových hrdinů a mnoho dalšího naleznete v tomto „speciálním programu“, kterým vás provedou dvojčata a charakter Thoma.

V Shadow of the Ancients jde o porážení „Anomalous Ruin Graders“ – regenerující se verze nepřátelského bosse z dřívějších částí hry. Nejprve budete muset najít materiál na opravu Pursina Spikes pomocí prospecting device, poté budete muset tyto spikes nabít elektrem, zatímco na vás budou útočit, a pak to budete muset udělat znovu při boji s Anomalous Ruin Grader, abyste mu zabránili se opravit.

Hra Tuned to the World's Sound navazuje na rytmickou hru Windchase Festival založenou na lyře, dává nám k dispozici Floral Zither a umožňuje nám hrát písně spolu s různými postavami Genshin Impact. Dreams of Bloom je akce na pěstování/aranžování květin, v níž do svého květináče Serenitea sázíte speciální semínka a získáváte odměny, včetně ozdobného stojanu na květiny a květin, které můžete darovat ostatním hráčům.

Genshin Impact: Recenze


Při svém vydání byl Genshin Impact všeobecně chválen, a to jak hráči, tak recenzenty. I přesto, že se jedná o gacha titul, Genshin Impact je minimálně do prostřední část hry až neobvykle štědrý co se odměn týče, a pokud se obrníte jistou dávkou trpělivosti, můžete si celou hru užít bez toho, aniž byste utratili jedinou korunu. Malebná anime grafika, hudba a hratelnost už jsou „jen“ pomyslné třešničky na dortu.

Příliv posledních negativních uživatelských recenzí (např. na Steamu) má na svědomí jeden z posledních výročních eventů, který byl, podle hráčů, skoupý na odměny.

Jak hodnotí svět?

Game Informer (PC)

Game Informer PC 2. října 2020: „Genshin Impact je rozmarná, podivuhodná země, která oplývá nespoutaným kouzlem a přitažlivostí a kombinuje směšně podmanivou smyčku odměn s neomezeným, nepřetržitým objevováním. V tomto světě jsem si připadal jako dítě, které poprvé navštívilo zábavní park – oslněný, okouzlený a zcela pohlcený. Škoda jen, že tu třpytivou záři nezkalil úpěnlivý monetizační model, ale to jsem ochoten přehlédnout kvůli vstupence do této fascinující říše.“ – 93 %, celá recenze.

IGN (iOS)

IGN iPhone/iPad 13. října 2020: „Genshin Impact je úžasné dobrodružství v otevřeném světě, které se silně inspiruje hrou Breath of the Wild i anime a vytváří něco skutečně výjimečného. I když model gacha zavádí do hry nežádoucí grindování v pozdějších částech, vynikající souboje, návykový průzkum a nádherný svět z ní i přesto dělají jednu z nejzajímavějších her, které jsem za celý rok hrál.“ – 90 %, celá recenze.

PSU (PS4)

PSU PS4 4. října 2020: „Genshin Impact vám jako hra zdarma nabízí více obsahu než většina titulů za plnou cenu. Díky tomu, že toho nabízí tolik, se můžete snadno ztratit v jejím bujném světě, zábavných a vzrušujících soubojích a hlubokém průzkumu. Genshin Impact je snadno jedním z nejlepších překvapení letošního roku a měl by být vzorem pro to, jak by měly být konstruovány budoucí free-to-play tituly.“ – 90 %, celá recenze.

Tato hodnocení jsou platná k 8. 10. 2021.

Genshin Impact: Platformy, cross-play


Genshin Impact je k dispozici zdarma pro Android, iOS, PS4, PS5 a PC. V současné době se neplánuje uvedení hry na konzole Xbox nebo Nintendo. A není k dispozici ani prostřednictvím cloudových platforem.

Ve hře je k dispozici cross-play, ale má to několik háčků. Zaprvé, aby cross-play fungoval, musíte nejprve odemknout možnosti hry více hráčů. Což můžete udělat až po dosažení Adventure ranku 16. Osoba, se kterou chcete hrát, musí mít stejný (nebo vyšší) rank. Pokud tyto požadavky splňujete, můžete hrát s jakýmkoli kamarádem bez ohledu na to, na jaké platformě hraje. Jediným dalším požadavkem je, abyste se s kamarádem, se kterým chcete hrát, nacházeli ve stejném regionu. Každý region má totiž své vlastní servery. Což v praxi znamená, že si nezahrajete s americkým kamarádem, pokud hrajete v České republice.

Genshin Impact: Čeština, česká lokalizace


Jako mnoho jiných asijských titulů, i Genshin Impact se nedočkal překladu do českého jazyka. I když se jedná o poměrně oblíbený titul, ani přesto nelze očekávat, že by se v budoucnu pro hru objevila oficiální (anebo neoficiální) čeština.

Genshin Impact: Gameplay


Genshin Impact je RPG, ve kterém ovládáte jeden charakter, zatímco další tři (pokud je máte) jsou „schovaní“ v partě. Hlavní postava a její herní třída je dána hrou (můžete si vybrat pouze pohlaví), takže ovlivňujete pouze pozdější vývojový směr. Během boje mezi nimi můžete libovolně přepínat a využívat tak jejich jedinečné schopnosti k překonání překážek a poražení nepřátel. Každý hrdina má svou oblíbenou zbraň a element, jež může zásadně změnit průběh boje – mokré nepřátelé lze zmrazit, a efektivněji zelektrizovat ku příkladu. Několik postav můžete do své družiny získat pouhým hraním, ale další, „premiovější“ (hodnotí se podle hvězd) se nacházejí skryté v tzv. Wishes, což jsou něco jako sezónní loot boxy. Všechny postavy, včetně té hlavní, získávají úrovně a vylepšují své skilly a výbavu.

Genshin Impact byl také několikrát přirovnáván k Legend of Zelda: Breath of the Wild díky volnosti pohybu, jež nabízí – můžete téměř kdekoli vyšplhat, doplavat a doletět, pokud máte potřebnou staminu. Nalézají se zde i dialogové volby, ale slouží spíše coby způsob, jak si zjistit něco více o lore světa, momentálním dění a nebo k získání dodatečných informacích o konkrétním questu.

Po celém Teyvatu (herní svět) jsou roztroušeni bossové (jako třeba Stormterror a Electro Hypostasis) a úkoly, za které se odměňují velmi cenné suroviny. Pro zahájení těchto úkolů ale potřebujete zaplatit herní měnou (Resin), která se časem pomalu obnovuje. Splněním těchto výzev hráč postupuje ke zvýšení svého Adventure ranku, což mu následně odemyká nové úkoly, výzvy a zvyšuje tzv. World level. Ten je měřítkem toho, jak silní jsou nepřátelé ve světě a jak vzácné jsou odměny za jejich poražení.

Genshin Impact: Multiplayer, co-op


V Genshin Impact je k dispozici režim pro více hráčů v podobě kooperace. Až 4 hráči mohou hrát společně v tzv. overworldu. Propojení lze provést tak, že požádáte o spojení s jiným hráčem pomocí nabídky u příslušných domainech (dungeonech). Pokud si hráč přeje vyčistit dungeon s dalšími hráči, bude automaticky spárován s ostatními, kteří se chtějí vypořádat se stejným cílem.

Před několika měsíci byl v rámci události nazvané „Windtrace“ ve hře Genshin Impact na omezenou dobu zaveden režim PvP. Event Windtrace byl podobný hře Hide and Seek, kdy „lovec“ musí najít 3 „rebely“, kteří se skrývají v kompaktní oblasti. Jak lovec, tak i rebelové měli za určitých podmínek speciální schopnosti. Událost Windtrace získala od hráčů mnoho pozitivních ohlasů, takže je možné, že miHoYo v budoucnu zavede další PvP eventy.

Genshin Impact: Příběh


Na začátku příběhu Genshin Impact bojují dvojčata s nejmenovaným bohem. Hráči si vyberou, zda chtějí být mužským nebo ženským sourozencem, a ten druhý (nezvolený) se dostane do zajetí, zatímco hráčova postava je oním bohem „označená“ a poslána do země Teyvat, kde se odehrává většina dobrodružství. Hrdina (hrdinka) se po nějaké době znovu probudí a připojí se k pohádkové bytosti jménem Paimon na cestě za ztraceným dvojčetem. Hráčova postava, které se říká Traveler, prozkoumává otevřený svět Teyvatu s užvaněnou Paimon a řadou dalších hratelných postav, které získá buď procházením příběhu, nebo pokud má štěstí při otvírání gacha loot boxů.

První část hlavního příběhu Genshin Impact se týká Stormterroru, kdysi mírumilovného draka, který nyní útočí na království Mondstadt. Spolu s Favoniovými rytíři a bohem větru Barbatosem se Traveler a Paimon snaží Stormterror uklidnit a nastolit v Mondstadtu mír. Cestou hráči spojí své síly s několika startovními postavami hry Genshin Impact, z nichž většina je členy Favoniových rytířů. Představena je také skupina známá jako Fatui, ačkoli jejich motivace nejsou zcela jasné.

Promotional Video - Together on a Long Journey | Genshin Impact

zdroj: miHoYo

Příběh v Genshin Impact se neustále rozvíjí a svět Teyvat se rozšiřuje o nové lokace, města a postavy.

Poté vás hra povede do nových oblastí a nabídne spoustu odpovědí a ještě více otázek na to, co se stalo s vaším sourozencem. Objevíte dodatečné frakce, města a hrdiny, kteří se k vám za jistých okolností také mohou přidat. Hlavní příběhová linka se neustále rozvíjí téměř s každým dalším přidaným patchem.

Genshin Impact: Mikrotransakce


Na rozdíl od jiných gacha mobilních her před vás Genshin Impact každou chvíli nehází upozornění, že „si můžete to a ono zakoupit za skutečné peníze“ a rozdává zdarma loot boxy v poměrně štědrém tempu. Genshin Impact tak působí jako hra, ve které budete utrácet peníze, protože chcete, a ne protože se cítíte povinováni. Což ovšem nemění nic na faktu, že herních měn je v Genshin Impact skutečně mnoho a občas se v nich může hráč ztrácet.

Resin je měna, kterou musíte utratit, abyste získali odměny za některé činnosti vyšší úrovně a která se pomalu doplňuje. Zabrání vám to v power grindu za nejlepší kořistí, ovšem Genshin Impact nabízí přehršel aktivit, jež můžete plnit, takže než se nadějete, máte Resin zase obnovený.

Genshin Impact nabízí několik herních měn, kdy většinou z nich získáváte prakticky za téměř jakoukoli činnost. Výjimkou jsou tzv. Wishes. Ty jsou něco jako sezónní loot boxy, které nabízejí různé odměny – obvykle kombinaci postav a zbraní vzácnějších vlastností. Každý Wish vyžaduje k otevření určitý typ Fate, což jsou malé koule, které někdy získáte při různých činnostech a také v battle passu. Když utratíte Fate za Wish, získáte buď nový předmět, nebo, pokud máte štěstí, postavu.

Jediná další věc, kterou jsme se nezabývali, jsou Genesis Crystals, což je prémiová měna, kterou si můžete koupit pouze za skutečné peníze. Genesis Crystals můžete utratit za některé balíčky surovin nebo je směnit za primogemy a koupit si za ně další Fates, anebo je použít na rychlejší obnovu Resinu.

Genshin Impact: Videa, trailery, screenshoty


Trailery a další videa můžete nalézt na oficiálním YouTube kanále hry a obrazové materiály na homepage stránkách hry Genshin Impact.

Genshin Impact: Hardwarové nároky na PC


Oficiální hardwarové nároky pro Genshin Impact:


Minimální HW požadavky Doporučené HW požadavky
Operační systém Windows 7/8.1/10 64-bit Windows 7/8.1/10 64-bit
Procesor Intel Core i5 Intel Core i7
Grafická karta NVIDIA GeForce GT 1030 NVIDIA GeForce GTX 1060, 6 GB
DirectX DirectX 11.0 DirectX 11.0
Operační paměť 8 GB 16 GB
Pevný disk 30 GB 30 GB

• Zdroj: genshin.mihoyo.com (8. 10. 2021)

S jakým herním PC na Genshin Impact?

Chcete si ulehčit výběr? Níže pro vás máme tipy na vhodné herní počítače podle náročnosti.

Alza Gamebox Ryzen Starter

Základní sestava:

Alza Gamebox Ryzen Starter

Alza GameBox Core RTX2060

Optimální sestava:

Alza GameBox Core RTX2060

Alza Gamebox Ryzen RTX3070

Sestava pro náročné:

Alza Gamebox Ryzen RTX3070

i

• Zdroje: Genshin.mihoyo, PC Gamer, Wiki


PlayStation 5
Herní konzole - k TV, SSD 825 GB, Blu-ray (4K), možnost hraní ve 4K, menu v češtině, 1x herní ovladač - V současné chvíli bohužel z důvodu celosvětové nedostupnosti neznáme konkrétní termín naskladnění zboží. Veškeré objednávky PlayStation 5 jsou odbavovány postupně ze společné fronty podle termínu vytvoření předobjednávky.

Předp. cena
13 490,-
Předobjednat
Přijímáme předobjednávky
Objednací kód: MSX005
PlayStation 5 Digital Edition
Herní konzole - k TV, SSD 825 GB, bez mechaniky (nepřehrává fyzické disky), možnost hraní ve 4K, menu v češtině, 1x herní ovladač - V současné chvíli bohužel neznáme konkrétní termín naskladnění zboží z důvodu celosvětové nedostupnosti. Veškeré zakázky jsou odbavovány postupně podle termínu vytvoření. Předpokládané dodání produktu očekáváme v průběhu roku 2022.

Předp. cena
10 790,-
Předobjednat
Přijímáme předobjednávky
Objednací kód: MSX005DE
Alza Gamebox Ryzen RTX3070
Herní PC AMD Ryzen 5 5600X 4.6 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3070 8GB, RAM 32GB DDR4, SSD 1000 GB + HDD 2 TB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 4× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

45 990,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít zítra od 8:00
Skladem poslední 2 ks
Objednací kód: sklRB4a7t8
Alza GameBox Core RTX3070
Herní PC Intel Core i7 10700F Comet Lake 4.8 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3070 8GB, RAM 32GB DDR4, SSD 1000 GB + HDD 2 TB 7200 ot/min, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 4× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Intel Channel Enthusiast Specialty Bundle - nutno uplatnit do 31.3.2022
+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

-4% 47 990,-
45 990,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít zítra od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklRB4c9g5
Alza GameBox Core RTX3060 Ti+
Herní PC Intel Core i5 10400F Comet Lake 4.3 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti 8GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB + HDD 4 TB 5400 ot/min, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 4× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

37 990,-
Koupit
Můžete mít ihned na 22 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklRB5b2m4
Alza GameBox RTX3060 PLAYzone CEE
Herní PC Intel Core i5 11400F Rocket Lake 4.4 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3060 12GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 3× USB 3.2, 4× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

34 990,-
Koupit
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: sklRB4b11c
Alza GameBox Core RTX3070
Herní PC Intel Core i7 10700F Comet Lake 4.8 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3070 8GB, RAM 32GB DDR4, SSD 1000 GB + HDD 2 TB 7200 ot/min, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 4× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Intel Channel Enthusiast Specialty Bundle - nutno uplatnit do 31.3.2022
+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

-4% 47 990,-
45 990,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít zítra od 8:00
Skladem 4 ks
Objednací kód: sklRB4c9g5w
Alza GameBox Core RTX3060+
Herní PC Intel Core i5 10400F Comet Lake 4.3 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3060 12GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB + HDD 2 TB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 3× USB 3.2, 3× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

36 990,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít zítra od 16:00
Skladem poslední kus
Objednací kód: sklRB5b2m6
Alza BattleBox Ryzen RTX3070 Aorus
Herní PC AMD Ryzen 7 5800X 4.7 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3070 8GB, RAM 32GB DDR4, SSD 1000 GB + HDD 2 TB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 4× USB 3.2, 4× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Pro

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

55 990,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít zítra od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklSCL3070p
Alza GameBox RTX3060 PLAYzone CEE
Herní PC Intel Core i5 11400F Rocket Lake 4.4 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3060 12GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 3× USB 3.2, 4× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

34 990,-
Koupit
Můžete mít zítra od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklRB4b11cw
Alza GameBox Core RTX2060
Herní PC Intel Core i3 10100F Comet Lake 4.3 GHz, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 2× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 11 Home

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

29 990,-
Koupit
Můžete mít zítra od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklRB4a7s4e
0
Vytisknout
P-DC1-WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací