AlzaPlus+ AlzaPlus+

Grid (RECENZE) – Sázka na závodní arkádovou jistotu

Zobrazit katalog

Recenze

Aktualizováno

Závodní série Grid, dříve vycházející pod názvem TOCA Race Driver, v posledních letech oscilovala mezi arkádou a simulací. Předchozí díly jako Grid Autosport nebo GRID 2 nebyly vyloženě špatné, ale očividná nerozhodnost vývojářů byla na výsledku znát. Možná právě proto přicházejí britští Codemasters s restartem série, který si jednoduše říká Grid. Jak se tento návrat do arkádové závodní stopy povedl, zjistíte v naší recenzi.

Recenze (PS4 Pro)Dojmy z Gamescomu 2019NovinkyOznámení


• Žánr: Arkáda Závody • Multiplayer: Ano (online) • Vývojář: Codemasters • Vydavatel: Codemasters • Platformy a Datum vydání: PC, PS4, Xbox One (11. října 2019), Stadia • Homepage: www.codemasters.com/game/grid/ • Čeština:  Ne


Části článku:


Obsah recenze Grid (PS4 Pro)

 1. Grid je závodní arkáda jako řemen
 2. Hodně zábavy, avšak málo obsahu
 3. Profesionální závodění pro všechny
 4. Umělá inteligence je hlavním tahákem Gridu
 5. Vizuálně Grid neurazí, ani nenadchne
 6. Recenze Grid: závěrečné hodnocení
 7. HW nároky pro Grid PC

Grid je závodní arkáda jako řemen

• Recenze: 15. 10. 2019 • Autor: Filip Němec

Když dojde na závodní hry, není mi cizí žádný ze směrů, ale nemusíte mi mířit na hlavu tankovací pistolí, abych prozradil, že raději dám přednost arkádě. Proto mě návrat série Grid ke svým kořenům potěšil. Podobně jsem byl potěšen i samotným úvodem hry, který ctí jednoduchost a přímočarost. Ihned jsem byl vhozen do tří jednokolových závodů představujících základní typy obsahu a zejména silně arkádový jízdní model. Pak už následovala přehledná úvodní nabídka, přes kterou jsem se prokliknul až k tomu hlavnímu – kariéře.

Grid; gameplay: recenze
Grid sází na jednoduchost. To nemusí být některým hráčům po chuti, pokud ale hledáte rychlé a přístupné závody, letošní Grid si rozhodně oblíbíte.

Žádné rádoby emotivní filmečky o jezdci, který se může vyšplhat až na vrchol závodního trůnu. Žádné nastavování přezdívek, tvorba jezdce či úvodní povídání, které jinak autoři z Codemasters vměstnají snad do každé druhé závodní hry. Jen pestrá paleta závodů napříč šestkou závodních směrů. Pokud toužíte po něčem komplexnějším, patrně budete tímto přímočarým postupem zaskočeni, mě však Grid v tomto ohledu dává vše, co si žádám.

Nejde však jen o úvodní klam. Po celou kariéru se po vás v podstatě nic nechce, sami si totiž už od počátku můžete vybrat, jakým směrem se vydáte. Navíc jde libovolně přeskakovat z jednotlivých druhů závodů. Z nadupaných supersportů tak stisknutím jedné klávesy přeskočíte do pomalých závodů s Miglia Mini. Odlišné druhy závodů samozřejmě vyžadují jiné vozy a ty si musíte pochopitelně koupit za vyhrané peníze, jenže hra je tak štědrá, že vaše virtuální peněženka nikdy nebude prázdná, díky čemuž se vyhnete jakémukoli grindu (grindu v Gridu, chápete?), což velmi chválím.

Grid; gameplay: miglia mini Grid; gameplay: jedi f1000
Na rozdíl od jiných her nemusíte na začátku kariéry závodit v plečkách jako Miglia Mini. Pokud ale na ně máte chuť, vždy se můžete pustit do retro soubojů v kategorii Invitational.

Hodně zábavy, avšak málo obsahu

Kde bohužel Gridu konkurence ujíždí, je množství obsahu. Kariéra sice nabídne přibližně stovku závodů, ty se však odehrávají pouze na 12 skutečných i fiktivních okruzích, a tak jedinou proměnnou schopnou závodění ozvláštnit je množství vozidel, které ale není příliš oslnivé. Celkem jich je sice 70, ale po rozdělení do jednotlivých tříd dostanete k dispozici v průměru 15 aut, což už na dnešní dobu není zrovna extrémně široká nabídka. Čistě pro srovnání připomeňme, že například Forza Horizon 4 představila už v základu 450 aut.

Jistou roli v tom může hrát také fakt, že Grid vůbec poprvé v sérii přináší poměrně realistické ničení karosérie, s čímž má logicky mnoho výrobců problémy. Když totiž děláte luxusní sporťáky, nechcete, aby se kdekoli, třeba i v počítačové hře, vaše auta ukazovala například s utrženým nárazníkem. Nemohu se však ubránit pocitu, že prakticky jako vše od Codemasters (čest výjimce jménem F1), je také Grid do jisté míry vývojářskou rychlokvaškou, protože toto studio zcela očividně jede především na kvantitu. Jinak řečeno okruhů, vozů i herních režimů mohlo být ve hře podstatně více.

Grid; gameplay: model poškození Grid; gameplay: shangai okruh Grid; gameplay: havana okruh
Obr. 1 Při zapnutém modelu poškození není problém zničit auto tak, že nedojedete ani do cíle. Obr. 2 Noční okruh v Šanghaji. Obr. 3 Městský okruh v Havaně.

Závodní okruhy ale vyloženě hanět nemohu. Obvyklý mix licencovaných a zcela vymyšlených tratí funguje velmi dobře, podíváme se tak například do slunného San Franciska, moderní Šanghaje nebo na několik smyček legendárního (a skutečného) Silverstone, zatímco čistě smyšlený okruh Okutama má také co nabídnout. Jednotlivé tratě navíc nabízí různé varianty, takže jejich paleta není zase až tak žalostná. Co se dalšího obsahu týče, autoři majitelům season passu slibují v příštích šesti měsících přes 90 nových závodů do kariéry.

Profesionální závodění pro všechny

Dobře, už víme, že kariéra je strohá, ale hezky úderná a Grid vás pravděpodobně nepotěší menším počtem vozů. Ale jak se vlastně ten nový Grid hraje? Je jízda zábavná? Je! Jestli jste však milovníky realistických závodů, které Codemasters také velmi dobře umí, rychle narazíte do hradby toho nejčistšího arkádového zážitku. V opačném případě si však hraní nového Gridu užijete. V mnoha ohledech však jde jízdní model až moc daleko. Rozdíly mezi jednotlivými vozy stejné třídy prakticky nepoznáte, stále však i úplný začátečník rozezná bestiální sílu osmiválcové zadokolky Chevrolet Camaro a vysoký, přesto ale uhlazený výkon Porsche 911 v jakékoli úpravě.

Grid; gameplay: vizuální tuning Grid; gameplay: pohled z auta
Obr 2. Modely vozů jsou průměrné. Obr 2. Gridu nechybí ani všechny oblíbené úhly kamery, přičemž ten z očí řidiče se opravdu povedl.

Pravdou však je, že vyznavači ryze arkádových závodů ani výrazné rozdíly mezi jednotlivými vozy nevyžadují a důležitější je, oproti závodním simulátorům, přesednout do jiného vozu a během jednoho kola prorůst s jeho podvozkem v jedno. Přesně to Grid nabízí, a přestože v pauzovacím menu najdete posuvníky, upravující či dokonce vypínající pomocníky, jako je ABS nebo kontrola trakce, na arkádovém prožitku jejich úplné vypnutí moc neubere.

I přes jeho nezpochybnitelnou zábavnost však nedokážu jízdní model Gridu vychválit do nebes. Je pravdou, že auta nepůsobí jen jako krabice na čtyřech kolech a autoři očividně pracují s proměnnými jako váha vozu či jeho náhon, nemohu se však ubránit pocitu, že auta často po silnici spíše plavou. Dalo se očekávat, že Grid co do jízdního modelu nepřekoná krále arkádových závodů Forzu Horizon 4, ale čistě za sebe musím říct, že i takový nízkorozpočtový Wreckfest je na tom o něco lépe. Ježdění je zábavné, ale necítíte z něj tu surovost kol trhajících asfalt, přechody mezi jednotlivými povrchy či drifty, které se dají lehce vyvolat, ale o to těžší je jejich úspěšné ukočírování.

GRID - okruh Silverstone gameplay I GEM

Závod na střední obtížnost s kompletně vypnutými asistenty.

Umělá inteligence je hlavním tahákem Gridu

Požitek ze samotného závodění ale výrazným způsobem zlepšuje umělá inteligence, která je opravdu velmi povedená. Nejste to vy versus celý závodní rošt, pro oponenty jste jen jedním z mnoha, a tak můžete vidět potyčky mezi jednotlivými jezdci či hromadné havárie v ostrých zatáčkách, kterým se sotva vyhnete. Stejně tak ale můžete poštvat ostatní jezdce proti sobě, Grid totiž přichází s tzv. Nemesis systémem, nejde však o nic tak komplexního jako představilo Middle-earth: Shadow of Mordor.

Grid; gameplay: pohled zpět Grid; gameplay: barcelona
Codemasters patří k těm nejzkušenějším, takže na rozdíl od některých konkurenčních titulů vás při hraní Gridu nebude trápit podvádějící umělá inteligence, jež vás v posledním kole začne náhle dohánět, přestože jedete stále bezchybně.

Stačí pouze nepříjemně dotírat na jednoho ze závodníků či do něj jednou výrazněji ťuknout a ten se ihned stane vaším úhlavním nepřítelem, který zapomene na výsledek závodu, zrudne mu před očima a jediné, s čím se spokojí, bude vaše vyjetí z trati. Takoví nepřátelé jsou pak velmi důvtipní a budou do vás narážet přesně takovým způsobem, abyste dostali smyk nebo ideálně ze závodu vyřazující hodiny. Tato novinka se mi hodně líbí, protože arkádové vyznění hry nijak nepenalizuje narážení do protivníků a další agresivní prvky, které jsou v realističtějších titulech trestány, přesto si díky Nemesis systému budete muset hlídat své chování na trati.

Grid; gameplay: audi R8 Grid; gameplay: mexiko
Prvních pár zatáček se jede plech na plech a mnohdy i nechtěně si zde vytvoříte první protivníky.

Zde pak využijete také velmi stručný management týmu, který spočívá pouze v tom, že můžete z připravené nabídky najmout jednoho dalšího závodníka do vašeho týmu. Právě toho pak jde přivolat stiskem jednoho tlačítka v momentě, kdy vám na zadní spoiler dýchá vaše Nemesis a vy potřebujete parťáka, který by vám s pronásledujícím pomohl. Sice bych se bez tohoto jednoduchého řízení týmu obešel, ale jde vlastně o příjemné zpestření a při samotných závodech se nějaký bodyguard docela hodí.

Vizuálně Grid neurazí, ani nenadchne

Při hraní plné hry jsem pochopil, proč mi prezentující na Gamescomu tolik nutil závody v dešti. Protože jsou zkrátka nádherné. Autorům se efekty kapek tekoucí po kameře povedly stejně dobře jako spršky dešťové vody cákající od zadních kol. Bohužel Grid dokáže vizuálně zapůsobit právě jen díky nejrůznějším speciálním efektům. Noční závod v neonové Šanghaji je líbivý stejně jako barevné konfety a ohňostroje na konci závodu, ale když tato pozlátka před sebou nemáte, vypadá Grid přinejlepším nadprůměrně.

Grid; gameplay: západ slunce Grid; gameplay: shangai déšť Grid; gameplay: průjezd cílem
Hrátky s nejrůznějšími efekty či počasím dokáží vykouzlit nádherné scenérie, jako celek ale Grid nepředvádí na PlayStationu 4 Pro nic revolučního.

Začíná mi být už trapné v každé druhé recenzi závodní hry zmiňovat Forzu Horizon 4 jako etalon kvality, nicméně ani po stránce vizuálu Codemasters nepřekonali své rovněž britské kolegy z Playground Games. Také okruhy by mohly být podstatně detailnější a s lepšími texturami. Kde naopak musím pět chválu, jsou skvěle rozhýbaní diváci ,naklánějící se přes hrazení kolem trati a dychtící zahlédnout svého závodního favorita, či další drobnosti, jako jsou kamery zavěšené nad tratí, jež se přirozeně natáčejí podle pohybu pod nimi projíždějících vozidel.

Letošní Grid je zkrátka dobrou hrou, ale žádnou revolucí. A vlastně ani evolucí ne. Autoři se prostě vrátili tam, kde začali a udělali to… nadprůměrně. Oslnivá není ani nabídka herních režimů, kde mi žalostně chybí například splitscreen či propracovanější multiplayer a zapomenout nemohu ani na občasné propady snímkování ve vypjatých chvílích. To je něco, co po měsíčním odložení hry zkrátka nechcete. Prodávat se Grid za nižší cenovku, nebál bych se mířit s hodnocením výše, avšak v konkurenci například letošního Wreckfestu, který vytvořilo podstatně menší studio, nemohu hodnotit lépe.

Tato recenze byla napsaná pro PlayStation 4 Pro verzi.

• Zdroje: Vlastní

Recenze Grid: závěrečné hodnocení

    Hodnocení 69 % GEM
Hlavní parametry: Hratelnost
80 %
Audiovizuální zpracování
65 %
Znovuhratelnost
85 %
Grid; recenze

Klady

 • Zábavná arkádová hratelnost
 • Vynikající umělá inteligence
 • Systém Nemesis
 • Mix skutečných i smyšlených okruhů
 • Efekty deště či západu slunce
 • Skvěle rozpohybovaní diváci podél trati

Zápory

 • Propady snímkování
 • Slabý vozový park
 • Jízdní model mohl být ještě lepší
Filip Němec

Filip Němec

Hry byly mým nejlepším přítelem i milenkou již od dětství. O hrách jsem začal psát už na střední škole, čímž jsem vysedávání u herních strojů ospravedlňoval nejdříve před rodiči i přítelkyní a nyní před manželkou. V minulosti jsem ve formě textu i herních pořadů přispíval pro magazíny jako Games.cz, Eurogamer.cz či Zing.cz. V Alza Magazínu a GEMu mám na starosti herní konzole všeho druhu, videoobsah a z her pak zejména závody. V osobní rovině jsem navíc hlavním strůjcem vyostřených diskusí mezi konzolisty a PC Master Race, do které jsem se nenápadně také přidal, přestože moje herní srdce bije zejména pro pohodlné gaučové hraní.

Grid – Dojmy z Gamescomu 2019

 1. Po více než deseti letech opět na startovním roštu
 2. Nový Grid je nekompromisní arkádou
 3. Profesionálním jezdcem během chvilky
 4. HW nároky pro Grid PC

Po více než deseti letech opět na startovním roštu

• Dojmy z GC 2019: 29. 8. 2019 • Autor: Filip Němec

Jakožto fanoušek arkádových závodů jsem byl mrzutý z toho, že po vynikajícím Gridu z roku 2008 nepřišlo další, rovněž stejně arkádové pokračování. Codemasters však uposlechli volání poptávky, kterou aktuálně uspokojuje pouze Forza Horizon 4 (byť jde o trošku jiný závodní směr) a zároveň (ne)uspokojuje Need for Speed. Proto jsem se na schůzku v útulném stánku THQ vyloženě těšil. Mávnutím ruky jsem přešel fakt, že jsme začali o deset minut později, protože prezentující vývojář prý řešil důležitý hovor. Trošku mě vyvedlo z míry, že další telefonáty přicházely i v průběhu schůzky, nervózního tvůrce jsem však uklidnil, že sérii GRID znám jako své boty, nasadil si sluchátka a vyrazil do košaté nabídky závodů na vlastní pěst.

Grid; screenshot: camaro
Grid opět nabídne jak licencované tratě, tak i smyšlené městské okruhy.

Nový Grid je nekompromisní arkádou

Zatáčkou jsem proletěl jako rozžhavený nůž máslem a bez jakékoli ztráty trakce či náznaku ustřeleného zadku, který je většinou pro podobnou zatáčku charakteristický. Téměř 500 koní pod kapotou běželo touto zákrutou jako nezastavitelný stroj a po potvrzení mé domněnky za dalšími zatáčkami jsem měl jasno – letošní Grid hraje na tu nejvíce arkádovou notu. Po skončení prvního závodu jsem si na chvíli sundal sluchátka a dal se do řeči s prezentujícím vývojářem, který mou jízdu sledoval, jak jsem si sám všiml, s mírným respektem.

Začal prohlášením, že se rozhodli udělat Grid co nejvíce „přístupným”, což je moc pěkné marketingové maskování, ale v překladu to zkrátka znamená, že se ještě více přiklonili k arkádě. Nemyslete si však, že závod probíhá, jako byste sledovali dětskou autodráhu s pevně danými kolejemi. Pořád tu počítáte s odstředivou silou a svou roli hraje také přední či zadní náhon vozu. Na škále od jedné do desíti bych však arkádovost Gridu ohodnotil pěknou osmičkou.

Grid; screenshot: porsche
Největším lákadlem Gridu budou opět licencované tratě a reálné vozy.

Záměrně píši pěknou, protože GRID se hraje opravdu dobře. Při řízení cítíte výkon vozu a stejně tak jeho váhu, která se projeví zejména v zatáčkách. Nepotřeboval jsem však ani minutu na to, abych se s ovládáním sžil. Po první zatáčce je jasné, co vám hra dovolí a jak máte řídit, což je velký rozdíl například oproti NFS: Heat, kde jsem si musel na ovládání dobrých pár minut zvykat. Takže nakonec autoři mají pravdu, když tvrdí, že nový Grid bude přístupnější. Pustíte hru, sednete si a jezdíte jako Fernando Alonso, který se mimochodem na vývoji hry také podílel.

Grid; screenshot: chevrolette
Za zmínku stojí také umělá inteligence, která je na vysoké úrovni. Ostatní závodníci se nesnaží porazit pouze vás, ale jako ve skutečném závodě se jede o každou příčku a vše působí velmi přirozeně.

Profesionálním jezdcem během chvilky

Licencované okruhy budou mít i tentokrát ve hře své místo, ale ryze arkádový jízdní model se dle mého hodí i na smyšlené městské okruhy. Grid působí jako ideální mix pro toho, kdo se chce cítit jako závodní profík a prohánět skutečné vozy na reálných, ale i smyšlených tratích a přitom se skvěle bavit. A kdyby se náhodou něco nepovedlo, pořád je tu možnost vrátit čas.

V říjnu vycházející Grid tak v podstatě dělá to stejné, co jeho přes deset let starý předchůdce, ale v tomto případě nemám potřebu autorům vyčítat přílišné lpění na minulosti, jako jsem to udělal v případě Need for Speed: Heat. Poslední Grid vyšel tak dávno, že naopak oceňuji návrat k něčemu, co mi opravdu hodně chybělo. A protože mě nastavení hry nepustilo do úprav ovládání a asistentů, třeba při recenzování zjistím, že v rámci jízdního modelu se nakonec výrazné změny udály.

Grid; screenshot: déšť
Z vizuální prezentace mě nejvíce zaujal déšť a jeho ulpívání na vozovce.

Grafika je dle očekávání na takové úrovni, jakou v Codemasters zvládnou. Tedy je velmi dobrá, ale na konkurenci (v tomto případě obě Forzy, Project Cars 2 či GT: Sport), zkrátka nemá. Samotná trať ale vypadá velmi hezky a oceňují například diváky naklánějící se přes hrazení. To je něco nového a velmi svěžího. Dobře působí i částicové efekty, déšť nebo sluneční svit, ale jako celek nebude Grid po grafické stránce trhat rekordy a to skoro opomíjím fakt, že se demo velmi často zasekávalo. To snad ale autoři do plné hry, která vychází 11. října na PC, PS4 a Xbox One, opraví.

• Zdroje: Vlastní (Gamescom 2019)

Grid – Novinky

 1. (8. 7. 2019) Grid odložen na 11. října
 2. HW nároky pro Grid PC

Grid odložen na 11. října

• Novinka: 8. 7. 2019 • Autor: Filip Němec

Dodnes vlastně pořádně nevíme, jestli nový Grid (dříve známý jako TOCA Race Driver) bude spíše arkádou či simulátorem. Namísto nových informací jsme se však dozvěděli, že původní datum vydání 13. září, autoři nestihnou, Grid tak vyjde 11. října, tedy o necelý měsíc později. Důvod není nikterak neobvyklý, autoři zkrátka potřebují více času na práci a protože si jsou vědomi toho, že toho o hře ještě moc nevíme (vlastně prakticky nic), ve svém blogovém příspěvku slíbili, že se již brzy dočkáme nových informací a snad i pořádných gameplay záběrů. Na blogu pak také zmiňují, že Grid bude i nadále startovním titulem pro streamovací službu Google Stadia.

• Zdroje: Codemasters, PushSquare

Grid – Oznámení

 1. Codemaster oznamují další díl ze série Grid
 2. Jezděte jako Fernando Alonso
 3. HW nároky pro Grid PC

Codemaster oznamují další díl ze série Grid

• Oznámení: 23. 5. 2019 • Autor: Filip Němec

Vydavatelství a zároveň vývojářské studio Codemasters oznámilo závodní hru Grid. Jak už jednoduchý a přímočarý název napovídá, dost možná půjde o restart série (dříve známá jako TOCA Race Driver), která v minulých letech oscilovala mezi arkádou a simulací. Co má však název bez číslovky i podtitulu přesně znamenat, zatím jasné není. Autoři se sice podělili ododatečné informace, jedná se však o počáteční marketingové průpovídky, jež oznamují propracovaný jízdní model, chytrou umělou inteligenci a detailní systém poškození vozu ovlivňující nejen vzhled, ale i výkon. Tedy samé revoluční novinky, že?

Grid – oznamující trailer

Z traileru toho moc nevyčteme. Lze však usuzovat, že se do série vrátí přetáčení času zpět.

Zpozornět bychom měli nad prohlášením, že jízdní model má nabídnout realistické prvky, avšak na své by si měli přijít také hráči vyžadující arkádovou hratelnost. To může znít na první pohled jako závodní kočkopes, jako kdyby se autoři nemohli rozhodnout, pro jakou cílovku vlastně hru vytvářejí. Ve výsledku bych ale spíše sázel na jízdní model podobný například tomu, co dlouhodobě předvádí série Forza Horizon. Ten je totiž silně arkádový, ale pracuje s reálnými problémy vozů, od dostředivé síly, vlivu jízdního povrchu až po zásadní vliv vybraného náhonu.

Jezděte jako Fernando Alonso

Obsahově pak nový Grid působí alespoň na papíře vcelku dobře. Navštívit bychom měli lokace jako Japonsko, Španělsko, USA, Kuba, Austrálie nebo třeba Malajsie a Čína. Zde si zazávodíme jak na okruzích, tak i v přírodě či ulicích. Přislíbeno je přes 70 vozidel, což je v porovnání třeba s Forzou Horizon 4 se 450 vozy hodně malé číslo, překvapit nás ale může jejich detailní zpracování. V rámci závodních tříd se pak dočkáme klasik, jako jsou vozy třídy GT, Group 7 speciály nebo Touring Cars.

Grid; screenshot: Chevrolet Camaro Grid; screenshot: Ferrari
Vozový park zatím nijak nevyčnívá z průměru, menší nabídku vozů však autoři mohou dohnat jejich reálným zpracováním a odpovídajícími technickými specifikacemi.

V posledních letech je standardem, že na závodních hrách spolupracují profesionální jezdci a v případě Gridu tomu není jinak. Tím hlavním partnerem je řidič Formule 1 Fernando Alonso, díky čemuž si nejen budeme moci zazávodit v jeho Renaultu R26, ale také otestovat své řidičské dovednosti ve Fernando Alonso Challenge. „Grid je pro mě perfektní hra a jsem potěšen, že studio do hry přidalo mě i můj závodní tým,“ sdělil Alonso serveru autosport.com Vyzkoušet jeho výzvu budeme moci už 13. září, kdy Grid vychází na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

• Zdroje: Autosport, Eurogamer.netMetro.co.uk

HW nároky pro Grid PC


Minimální HW požadavky Doporučené HW požadavky
Operační systém Windows 10 64-bit Windows 10 64-bit
Procesor Intel i3 2130 / AMD FX4300 Intel i5 8600k / AMD Ryzen 5 2600x
Grafická karta Nvidia GT 640 / HD7750 Nvidia GTX 1080 / RX590
DirectX 12.0 12.0
Operační paměť 8 GB 16 GB
Pevný disk 100 GB 100 GB
i Mohlo by vás zajímat

Grid vychází 11. října 2019 na PC, PS4 a Xbox One. Dostupný by měl být také na službě Google Stadia. O novinkách vás budeme informovat.

4,7
GRID 2 (PC) DIGITAL
Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: sportovní,

155,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE002188
Vytisknout
P-DC1-WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací