Kotoučové pily

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Kotoučová pila je zkrátka skvělý nástroj pro všechny, kteří potřebují řezat. A nejenom dřevo. Pila si poradí i s dalšími materiály. Existuje mnoho různých typů kotoučových pil, které se liší svým účelem, velikostí a výkonem. Cítíte, že by se vám taková pila hodila, ale nevíte si rady s výběrem? Podívejte se, proč je při výběru důležitý počet otáček, hmotnost, úhel a hloubka řezu či samotný kotouč.

Pokračovat

Ideální kotoučová pila je cestou k dokonalé práci

Správná kotoučová pila vám jednoznačně pomůže, aby vaše práce byla bezchybná a mohli jste na sebe být opravdu pyšní. Jedná se o nezbytný nástroj do vaší dílny, pokud potřebujete efektivně řezat různé materiály od dřeva přes plast až po kov. Ruční kotoučová pila navíc nabízí flexibilitu a ušetří vám spoustu prostoru. Kotouče jsou vyrobeny z různých materiálů, včetně oceli, hliníku, diamantu a karbidu a používají se k řezání různých materiálů.

  • Lze použít pro řezání různých materiálů.
  • Kromě napájení ze sítě můžete sáhnout i po flexibilnější akumulátorové pile bez kabelu.
  • Umožňuje rovnoměrný řez.

  • Akumulátorová pila je méně výkonná a musíte ji pravidelně nabíjet.
  • Kotoučová pila není určena pro tvarový řez.

Kotoučová pila má několik důležitých vlastností

Aby byla vaše kotoučová pila skutečně nápomocná, musíte si vybrat tu správnou. Při volbě se určitě zaměřte na její výkon, počet otáček, hloubku a úhel řezu a také materiál, který plánujete zpracovávat. Pojďme společně rozebrat, jak je kotoučová pila těmito parametry ovlivněna. V potaz také musíte vzít, jak plánujete pilu používat a které materiály by měla být schopna přeřezat. Poté už budete mít jasno, po jakém nástroji sáhnout.

i

Malá ruční kotoučová pila vs. stolní pila

Obecně se kotoučová pila dělí na dva typy. Malá ruční kotoučová pila a stolní pila. Obě varianty mají své výhody i nevýhody. Největší výhodou ruční je její flexibilita. Stolní kotoučová pila zase nabízí vyšší výkon, a tím pádem si poradí s více materiály.

Jaký výkon by kotoučová pila měla mít?

Podle výkonu se kotoučová pila dělí na varianty hobbyprofesionální. Hobby kotoučové pily se výkonem pohybují okolo 600–1 200 W. Obecně vám tento výkon postačí k řezání menších dřevěných desek a plastu. Profesionální pily již pracují s výkonem v rozmezí 1 000–1 700 W a poslouží ke zpracování většího množství dřeva. A u dřeva to samozřejmě nekončí. Při řezání kovů o větším průměru rovněž oceníte vyšší výkon.

Hobby kotoučová pila bývá méně odolná. Její součástí jsou i plastové díly, které jsou náchylnější k ulomení. Navíc pily disponují omezenějším počtem funkcí a hodí se spíše pro nenáročné uživatele.

Kotoučová pila je definována počtem otáček

Když hledáte, která kotoučová pila bude pro vás nejvhodnější, určitě by vás mělo zajímat, jaký je její počet otáček. Tento údaj se uvádí jako počet otáček za minutu. Rychlost otáček totiž nejenže ovlivňuje rychlost práce, ale také její kvalitu. Obecně platí, že pro řezání měkkých materiálů, jako je dřevo a plast, je vhodný nižší počet otáček. Nižší počet otáček pomáhá zabránit třepení materiálu. Pro řezání tvrdších materiálů je potřebný vyšší počet otáček.

i

Počet otáček udává, jak bude mít kotoučová pila kvalitní řez

Levnější kotoučová pila dokáže fungovat i s 2 500 otáčkami za minutu. Musíte však počítat s tím, že váš řez nebude tak kvalitní a při práci budete pomalejší. Pro maximální přesnost sáhněte raději po výkonnějším stroji.

Kotoučová pila jedině se správným kotoučem

Kvalitní pilové kotouče rozhodnou, jak kvalitní bude vaše kotoučová pila. Jedná se o hlavní součást pily. Najdete je v nejrůznějších velikostech. Vždy ale dbejte na to, aby pilový kotouč pasoval na vaši pilu. Průměr kotouče ovlivňuje výkon stroje. Neméně důležitý je prořez, který určuje, jak velký materiál pila zpracuje. Kotouče se vyrábějí v různých průměrech, tloušťkách a materiálech, aby vyhovovaly různým potřebám.

U nás najdete pilové kotouče na dřevo a na kov. Kotouč o průměru 160 mm umožní řezat dřevo široké cca 5 cm a s větším 190mm kotoučem zvládnete i 6,5 cm široký materiál, což už lze považovat za poměrně robustní věc.

Na jaký pohon kotoučová pila řeže?

Obecně je kotoučová pila poháněna buď kabelem z elektrické sítě, nebo akumulátorem. Pokud chcete, aby vaše pila krájela materiál jako papír, zvolte raději elektrickou variantu. Akumulátorová kotoučová pila vám sice umožňuje pracovat v jakékoliv pozici a kdekoliv, její výkon je však nižší. Vždy se zamyslete, k čemu pilu máte. Elektrický pohon je tichý a snadný k údržbě. Bohužel jste však závislý na elektřině.

i

Akumulátorová kotoučová pila a výdrž baterie

Pokud zvolíte akumulátorovou variantu, zkontrolujte si kapacitu baterie. Jestli pracujete často a v delších časových úsecích, bude se jednat o velmi důležitý parametr, který byste při výběru měli jednoznačně zohlednit.

Hloubka a úhel řezu kotoučové pily

Zcela jistě vás také zajímá, jakou hloubku a úhel řezu kotoučové pily nabízejí. Hloubka řezu vám napoví maximální tloušťku materiálu, který ještě dokážete nařezat. Vždy záleží na materiálu, který plánujete zpracovávat. Pro specifické úhlové řezy si zkontrolujte, v jakých úhlech dokáže kotoučová pila ještě fungovat. Abyste udrželi ideální úhel, budou se vám hodit také kapovací lišty, o kterých píšeme v sekci s příslušenstvím.

Ruční kotoučová pila by neměla být těžká. Hmotnost takové pily je velmi důležitá, jelikož ji budete držet v ruce dlouhé minuty. A u práce se určitě nechcete úplně strhat. Také ulevíte svým zádům, které jsou při takové práci namáhány.

Okružní pila pro každého kutila

Okružní kotoučová pila zapadne do dílny všech, kteří potřebují řezat různé materiály, ale nepotřebují k tomu nutně velkou stolní pilu, která zabírá mnoho prostoru. Dá se říct, že s okružní pilou zvládnete téměř jakoukoliv menší až středně velkou práci. Pokládání podlahy, tesařina, realizace různých dřevěných staveb. Díky nám budete přesně vědět, jaké parametry si při výběru pohlídat a sáhnete po ideálním nástroji, který pozvedne vaši práci na novou úroveň.

i

Zajímá vás, jaké má vaše vybraná kotoučová pila recenze? Podívejte se, co na ni říkají naši zákazníci. Jejich zkušenosti vám mohou pomoci s vašim výběrem. Vždy však berte v potaz všechna důležitá kritéria.

A jakými vlastnostmi vás okružní pila překvapí?

Okružní pila nabízí celou řadu funkcí. Kotoučová pila je důležitým nástrojem pro přesné řezání různých materiálů a s tím souvisí řada zajímavých vlastností, funkcí a vychytávek. Může se jednat o nastavení úhlu řezu, LED osvětlení pracovní plochy, adaptér pro odvod prachu či laserový směrovací paprsek pro přesnou práci. Každý z těchto prvků stojí za tím, že kotoučová pila je všestranné zařízení.

  • Většina kotoučových pil umožňuje nastavit hloubku a úhel řezu. Tato flexibilita umožňuje uživateli provádět řezy různých rozměrů a tvorbu zkosených hran, což rozšiřuje možnosti použití pily v různých situacích a pro různé potřeby.
  • LED osvětlení poskytuje jasné a cílené osvětlení pracovní plochy, což umožňuje uživateli lépe vidět řeznou linii. Tato funkce je zvláště užitečná v špatně osvětlených prostorech nebo při detailních pracích, kde je vyžadována maximální přesnost.
  • Adaptér pro odvod prachu zajišťuje efektivní odstranění prachu a pilin z pracovního místa. Tato funkce nejenže udržuje pracovní prostředí čisté a usnadňuje vidění řezné linie, ale také přispívá k ochraně zdraví uživatele tím, že minimalizuje inhalaci prachu.
  • Laserový směrovací paprsek představuje přesnou vodící linii pro řezání. Tato inovativní funkce pomáhá uživateli rychle a snadno zarovnat materiál s kotoučem, což výrazně zvyšuje přesnost řezu a zefektivňuje celý proces práce.

Stolní kotoučová pila na pořádnou práci

Stolní kotoučová pila je tady pro každého, kdo potřebuje maximální výkon a pracuje s opravdu velkými materiály ve velkém objemu. Cirkulárky fungují díky napájení ze sítě a dokáží řezat větší kusy dřeva, kovu či jiné materiály. Samotný kotouč je usazen přímo ve stole, takže máte zároveň dost prostoru na manipulaci. Stolní kotoučové pily jsou větší a stabilnější než ruční kotoučové pily a poskytují větší přesnost řezu.

Stolní pily mají různé provedení. Narazíte na cirkulární, ponornou a klasickou stolní okružní pilu. Opět zvolte variantu, která nejvíce vyhovuje vašim potřebám. Při používání stolní kotoučové pily je důležité dodržovat bezpečnostní pokyny, abyste se vyhnuli zranění.

Ruční kotoučová pila poskytuje maximální pohodlí

Ruční kotoučová pila je malý a přenosný typ kotoučové pily. Obvykle mají motor o výkonu 50 až 1 000 wattů a kotouč o průměru 10 až 20  cm. Ruční kotoučové pily jsou vhodné pro řezání dřeva, plastů a měkkých kovů. Ruční kotoučové pily tvoří motor, kotouč, základna, která poskytuje stabilitu, rukojeť a ochranný kryt před odletujícími úlomky materiálu. Pokud chcete jednoduché přenosné zařízení a nevyžadujete velký výkon, je tato pila přímo pro vás.

i

Bazar nabízí skvělé kotoučové pily

U nás najdete také levné kotoučové pily. Pokud nepotřebujete úplně nové zařízení, můžete se podívat, jestli zrovna nenabízíme nějakou rozbalenou. U všech rozbalených produktů garantujeme maximální kvalitu.

Jaké kvalitní příslušenství nabízí kotoučová pila?

Příslušenství ke kotoučovým pilám je nedílnou součástí každé kotoučové pily. Bez něj prostě nedáte ani řez. K příslušenství však nepatří pouze náhradní pilové kotouče. Abyste nemuseli kotouče měnit příliš často, určitě se vám vyplatí kotoučová bruska s diamantovým brusným kotoučem. Na větší projekty oceníte i stavební kozu. Svěrky se používají k zajištění materiálu na místě před řezem.

Příslušenství kotoučová pila

Příslušenstív ke kotoučové pile jako je podstavec jsou užitečnými nástroji, které vám jednoznačně zpříjemní práci.

i

Kotoučová pila potřebuje řádnou údržbu

Aby vaše kotoučová pila vydržela co nejdéle, budete se o ni muset pořádně starat. Údržba kotoučové pily zahrnuje pravidelné čištění od prachu a nečistot, kontrolu a případnou výměnu řezného kotouče a mazání pohyblivých částí.

Při práci budete potřebovat správné pracovní oděvy

Pracovní oděvy a ochranné prvky se určitě hodí, když pracujete s takovým zařízením, jako je kotoučová pila. Je nezbytné dodržovat bezpečnostní opatření. Používání ochranných brýlí chrání oči před pilinami a prachem. Sluchátka či chrániče sluchu snižují riziko poškození sluchu způsobeného hlasitým hlukem. Pracovní rukavice zabraňují poranění a zvyšují uchop. Dále je důležité používat ochranné štíty a zajištění pilového kotouče.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
FERRIDA CS 1815 Skladem 3 ks
Okružní pila příkon 1500W, šíře kotouče 185mm, vnitřní šíře kotouče 20mm, možnost náklonu řezu 45° na obě strany, pomocná vodící lišta s pravítkem, nastavitelná ocelová základna, ergonomická pogumovaná rukojeť, kryt kotouče, v balení pilový kotouč 185mm, váha 3.6kg, délka kabelu 2m
1 699,-

2.
Okružní pila s elektrickým pohonem, 1200 W, počet otáček až 5500 ot/min, hloubka řezu až 55 mm, průměr kotouče 165 mm, ergonomická rukojeť, adaptér pro odvod prachu a nastavení úhlu řezu, hmotnost 3,8 kg, pilový kotouč jako součást balení
1 399,-

3.
Okružní pila s elektrickým pohonem, 1400 W, počet otáček až 5500 ot/min, hloubka řezu až 70 mm, průměr kotouče 190 mm, ergonomická rukojeť, rychloupínací páčka, adaptér pro odvod prachu, nastavení úhlu řezu a ochranný kryt, hmotnost 4,2 kg, pilový kotouč jako součást balení
3 599,-

Další nejprodávanější
92 položek
Naše značka TOP kvalita za super cenu
AlzaTools CCS20V BatteryONE 20V + 2,4A nabíječka + 2Ah baterie
Okružní pila - 20 V, pro kotouče o průměru 165 × 20 mm × 1,6 mm, počet zubů 24, max. otáčky 4200 rpm, s vodicím laserem, třída laseru 2, hloubka řezu 51 mm při 90°/37 mm při 45°, uhlíkový typ motoru, hmotnost 2,3 kg, součástí balení vodicí lišta a klíč na povolení kotouče + akumulátor 20 V, kapacita 2 Ah a nabíječka 2,4 A, kompatibilní se systémem BatteryONE 20V
Super cena
2 399,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BUNATPT013
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
4,6
Einhell Pila ruční okružní TE-CS 165
Okružní pila s elektrickým pohonem, 1200 W, počet otáček až 5500 ot/min, hloubka řezu až 55 mm, průměr kotouče 165 mm, ergonomická rukojeť, adaptér pro odvod prachu a nastavení úhlu řezu, hmotnost 3,8 kg, pilový kotouč jako součást balení
Cenová bomba
1 399,- Ušetříte 391,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOF011a
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
4,5
BOSCH GKS 235 Turbo Professional 0.601.5A2.001
Okružní pila s elektrickým pohonem, 2050 W, počet otáček až 5300 ot/min, hloubka řezu až 85 mm, průměr kotouče 235 mm, adaptér pro odvod prachu, nastavení úhlu řezu a ochranný kryt, hmotnost 7,5 kg, pilový kotouč jako součást balení
6 219,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOC075o
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
Bosch GKS 18V-68 C Professional, bez AKU, karton 0.601.6B5.000
Okružní pila s akumulátorovým pohonem, 1800 W, počet otáček až 5000 ot/min, hloubka řezu až 70 mm, průměr kotouče 190 mm, ergonomická rukojeť a nastavení úhlu řezu, hmotnost 4 kg, pilový kotouč a boční vodítko jako součást balení
8 469,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOCh0565
4,5 28×
FERRIDA CS 1815
Okružní pila příkon 1500W, šíře kotouče 185mm, vnitřní šíře kotouče 20mm, možnost náklonu řezu 45° na obě strany, pomocná vodící lišta s pravítkem, nastavitelná ocelová základna, ergonomická pogumovaná rukojeť, kryt kotouče, v balení pilový kotouč 185mm, váha 3.6kg, délka kabelu 2m
Super cena
1 699,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: FRDGT012
4,8 29×
BOSCH Okružní pila GKS 190 Professional 0.601.623.000
Okružní pila s elektrickým pohonem, 1400 W, počet otáček až 5500 ot/min, hloubka řezu až 70 mm, průměr kotouče 190 mm, ergonomická rukojeť, rychloupínací páčka, adaptér pro odvod prachu, nastavení úhlu řezu a ochranný kryt, hmotnost 4,2 kg, pilový kotouč jako součást balení
3 599,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOC075n
4,8 41×
BOSCH PKS 55 A 0.603.501.020
Okružní pila s elektrickým pohonem, 1200 W, počet otáček až 5600 ot/min, hloubka řezu až 55 mm, průměr kotouče 160 mm, ergonomická rukojeť, pilový kotouč jako součást balení
2 599,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOC075d
4,0
Black+Decker CS1250LA
Okružní pila s elektrickým pohonem, 1250 W, počet otáček až 5300 ot/min, hloubka řezu až 66 mm, průměr kotouče 190 mm, nastavení úhlu řezu a ochranný kryt, hmotnost 3,2 kg, pilový kotouč jako součást balení
2 169,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BODK189
5,0
PowerPlus POWESET4
Okružní pila s elektrickým pohonem,, počet otáček až 5500 ot/min, hloubka řezu až 65 mm, průměr kotouče 185 mm, ergonomická rukojeť a adaptér pro odvod prachu, hmotnost 3,8 kg, přepravní kufr a pilový kotouč jako součást balení
2 549,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PWPSET68
4,4
AlzaTools CCS20V BatteryONE 20V
Okružní pila - 20 V, pro kotouče o průměru 165 × 20 mm × 1,6 mm, počet zubů 24, max. otáčky 4200 rpm, s vodicím laserem, třída laseru 2, hloubka řezu 51 mm při 90°/37 mm při 45°, uhlíkový typ motoru, hmotnost 2,3 kg, součástí balení vodicí lišta a klíč na povolení kotouče, bez aku a nabíječky, kompatibilní se systémem BatteryONE 20V, 3 roky záruka
Super cena
1 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ATPT013
5,0
BOSCH Okružní pila GKS 600 Professional 0.601.6A9.020
Okružní pila s elektrickým pohonem, 1200 W, počet otáček až 5200 ot/min, hloubka řezu až 55 mm, průměr kotouče 165 mm, rychloupínací páčka, adaptér pro odvod prachu, nastavení úhlu řezu a ochranný kryt, hmotnost 3,6 kg, pilový kotouč jako součást balení
2 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOFAC9h2
4,8 18×
BOSCH GKS 12V-26 Professional bez AKU 0.601.6A1.001
Okružní pila s akumulátorovým pohonem,, počet otáček až 1400 ot/min, hloubka řezu až 26,5 mm, průměr kotouče 85 mm, led osvětlení pracovní plochy, ergonomická rukojeť, adaptér pro odvod prachu, nastavení úhlu řezu a ochranný kryt, hmotnost 1,4 kg, pilový kotouč jako součást balení
3 069,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOFAC8a13
4,3
Scheppach PL 55
Okružní pila s elektrickým pohonem, 1200 W, počet otáček až 5500 ot/min, hloubka řezu až 55 mm, průměr kotouče 160 mm, adaptér pro odvod prachu a nastavení úhlu řezu, hmotnost 7,1 kg
4 549,-
Skladem 2 ks
Objednací kód: GAR357a
5,0
FIELDMANN FDK 201302
Okružní pila s elektrický a ruční m pohonem, 1200 W, počet otáček až 4500 ot/min, hloubka řezu až 45 mm, průměr kotouče 185 mm, nastavení úhlu řezu, ochranný kryt a laserový paprsek, hmotnost 4,89 kg, pilový kotouč jako součást balení
1 389,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: FIELD123
4,8 41×
BOSCH PKS 55 0.603.500.020
Okružní pila s elektrickým pohonem, 1200 W, počet otáček až 5600 ot/min, hloubka řezu až 55 mm, průměr kotouče 160 mm, ergonomická rukojeť, nastavení úhlu řezu a ochranný kryt, hmotnost 3,9 kg
2 239,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOFAC9q7
5,0
Bosch GKS 185-LI (bez aku) Professional 0.601.6C1.221
Okružní pila s akumulátorovým pohonem,, počet otáček až 5000 ot/min, hloubka řezu až 57 mm, průměr kotouče 165 mm, ergonomická rukojeť, adaptér pro odvod prachu, nastavení úhlu řezu a ochranný kryt, hmotnost 2,8 kg, pilový kotouč a boční vodítko jako součást balení
4 869,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOCh0734
5,0
BOSCH UniversalCirc 18V-53 (bez aku a nabíječky, karton), 0.603.3B1.400
Okružní pila s akumulátorovým pohonem,, počet otáček až 4300 ot/min, hloubka řezu až 53 mm, průměr kotouče 160 mm, ergonomická rukojeť, adaptér pro odvod prachu a nastavení úhlu řezu, hmotnost 2,9 kg, pilový kotouč a boční vodítko jako součást balení
2 199,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOCh08409
3,0
Bosch GTS 10 J 0.601.B30.500
Stolní pila kotoučová o výkonu 1800W, 3650ot/min, kotouč 254mm
19 690,-
Skladem 2 ks
Objednací kód: BOFAC9y4
4,0
FIELDMANN FDPP 200705-E
Okružní pila s elektrickým pohonem, 705 W, počet otáček až 4500 ot/min, průměr kotouče 89 mm, ergonomická rukojeť a laserový paprsek, hmotnost 4,4 kg, přepravní kufr, pilový kotouč, hex klíč a boční vodítko jako součást balení
Cenová bomba
1 559,- Ušetříte 240,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: FIELD196
3,0
FIELDMANN FDK 200802-E
Okružní pila s elektrickým pohonem, 800 W, počet otáček až 4500 ot/min, hloubka řezu až 45 mm, průměr kotouče 140 mm, ochranný kryt, hmotnost 2,75 kg, pilový kotouč jako součást balení
Cenová bomba
849,- Ušetříte 100,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: FIELD122
5,0
Einhell Okružní pila TE-CS 18/165-1 Li-Solo (bez aku)
Okružní pila s akumulátorovým pohonem,, počet otáček až 4200 ot/min, hloubka řezu až 54 mm, průměr kotouče 165 mm, led osvětlení pracovní plochy, adaptér pro odvod prachu a nastavení úhlu řezu, pilový kotouč jako součást balení
2 299,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOF227
4,7
AlzaTools PRO CBCS20V Brushless BatteryONE 20V
Okružní pila - 20 V, pro kotouče o průměru 165 × 20 mm × 1,6 mm, počet zubů 24, max. otáčky 4200 rpm, s vodicím laserem, třída laseru 2, hloubka řezu 51 mm při 90°/37 mm při 45°, bezuhlíkový typ motoru, hmotnost 2,8 kg, součástí balení vodicí lišta a klíč na povolení kotouče, bez aku a nabíječky, kompatibilní se systémem BatteryONE 20V, 5 let záruka
Super cena
2 799,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ATPT014
5,0
POWX0562 - Ponorná pila 1 200W - SET
Okružní pila s elektrickým pohonem, 1200 W, počet otáček až 5200 ot/min, hloubka řezu až 50 mm, průměr kotouče 165 mm, ergonomická rukojeť a nastavení úhlu řezu, hmotnost 8,9 kg, pilový kotouč jako součást balení
3 899,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LCx978
4,5
EXTOL PREMIUM s laserem, zanořovací, 89mm, 705W 8893023
Okružní pila s elektrickým pohonem, 705 W, počet otáček až 4500 ot/min, hloubka řezu až 29 mm, průměr kotouče 89 mm, ergonomická rukojeť, adaptér pro odvod prachu a laserový paprsek, hmotnost 2,2 kg, přepravní kufr, pilový kotouč a boční vodítko jako součást balení
2 189,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MADZ830

Kotoučové pily

Objevte v sobě kutila s nářadím Einhell Už jste slyšeli o baterii Power X-Change od společnosti Einhell? Dokáže s naprostou lehkostí pohánět veškerou dílenskou a zahradní techniku. Díky jednomu typu baterie ušetříte nejen hromadu času, ale i peněz.
Značka Bosch Professional zahrnuje nářadí a příslušenství pro profesionály a řemeslníky. Po všech stránkách je připravené na zvýšenou zátěž a každodenní používání. Že vás řemeslo neživí, a přesto držíte brusku, vrtačku či aku šroubovák v ruce několikrát týdně a máte na...

Kotoučové pily

V kategorii Kotoučové pily máme právě teď na Alza.cz celkem 92 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné kotoučové pily Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší kotoučové pily Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší kotoučové pily Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v kotoučové pily recenze
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací