LEGO Architecture Tádž Mahal

LEGO® Architecture, to jsou památky i slavné budovy

S řadou LEGO® Architecture můžete cestovat po celém světě. Její součástí jsou významné památky i slavné budovy, které lidi fascinují. Můžete si vybrat, zda bude váš pokoj zdobit Velká pyramida v Gíze, mystický Tádž Mahal nebo panorama Londýna, Paříže či Tokia. Obdivuhodné jsou všechny.

Vzdělávejte se se stavebnicí LEGO® Architecture

Modely z řady LEGO® Architecture slouží nejen jako hračky, ale můžete se spolu s nimi také vzdělávat. Přehledné brožury, které jsou součástí každé stavebnice, obsahují množství fascinujících informací o historii a designu každé stavby. Při stavění tak budete mít ucelenou představu o každé z nich.

Obdivuhodné stavby LEGO Architecture
LEGO Architecture je relax

LEGO® Architecture je relax

Při stavění LEGO® Architecture se dokonale zrelaxujete. Hra s kostkami uklidňuje mysl, rozvíjí kreativitu a zároveň udržuje v kondici vaši jemnou motoriku. Pokud si chcete odpočinout od každodenních starostí, rozvíjet se a následně se vystavenými sběratelskými modely kochat, je LEGO® Architecture správnou volbou.

Skvělý dárek pro architekty

Stavebnice pro dospělé

Stavebnice LEGO® Architecture jsou skvělým dárkem pro studenty architektury i architekty. Dále pro každého nad 13 let, kdo se zajímá o design, cestování či architekturu.

Stavby LEGO Architecture do nejmenšího detailu

Zaměřeno na detaily

Každá památka či budova LEGO® Architecture je vytvořena včetně těch nejmenších detailů. Budete tak moct obdivovat dokonalou repliku každé stavby.

Učte se s LEGO Architecture

Pro fanoušky STEM

STEM je zkratka pro technické obory, které mohou být pro někoho těžko uchopitelné. LEGO® Architecture podporuje jejich pochopení a učení formou hry.