LEGO Art stavebnice pro dospělé

Vytvořte si své vlastní umělecké dílo s řadou stavebnic LEGO® Art

Stavebnice LEGO® Art nabízejí skvělou příležitost, jak si vyzdobit váš osobní prostor oblíbeným motivem z pohádky či filmu, abstraktními vzory nebo kontinenty a stylovými portréty hvězd. Je jen na vás, který kousek vás uchvátí. Díky několika možnostem sestavení můžete být ještě vynalézavější a vytvořit si vlastní a jedinečné umělecké dílo z kostek, které se ukrývá v každém projektu LEGO® Art.

LEGO® Art – zažijte radost z kreativního tvoření a relaxujte

Probuďte v sobě umělce a zažijte netradiční kreativní zážitek, se kterým se můžete podělit i s vašimi blízkými. Stavebnice LEGO® Art jsou náročnými mozaikami na sestavení, ale zároveň si u nich perfektně odpočinete od každodenních starostí a strastí. Navíc jsou vhodné jako dárek pro každého uměleckého a hudebního fanouška. Ponořte se do světa, kde existuje jen radost z tvoření LEGO® Art.

LEGO Art pro dospělé stavitele
LEGO Art Elvis Presley

Jedinečný prvek interiéru pro pokročilé stavitele LEGO® Art

Stavebnice LEGO® Art jsou speciálně upravené nástěnné mozaiky, které si můžete vystavit v kanceláři i doma. Součástí balení je návod, který vždy nabízí několik různých variací motivů i barevných kombinací. Záleží jen na vás, čemu dáte přednost. Každá sada LEGO® Art obsahuje velké množství kvalitně zpracovaných dílků, které po odpočinku můžete opět prostřídat a mít nový obrázek.

LEGO Art hudební doprovod

Sestavte si ojedinělé dílo za doprovodu hudby

Ke každé kreativní sadě LEGO® Art získáte informační brožuru i hudební doprovod, který vás perfektně vtáhne do tvoření.

LEGO Art The Rolling Stones

LEGO® Art – skvělý dárek pro vaše blízké

Pokud víte, co mají vaši blízcí rádi, stanou se stavebnice LEGO® Art jedinečným osobním dárkem, který rozhodně neskončí na dně skříně.

LEGO Art kreativní sada

Udržujte se ve formě se stavebnicí LEGO® Art

Řada LEGO® Art je především prostředkem k relaxaci. Přispívá však i k rozvoji fantazie, kreativity a k udržení jemné motoriky.