Stavebnice LEGO Ideas Motorizovaný maják
<23>Řada LEGO® Ideas – nejoblíbenější modely inspirované fanoušky

Stavebnice LEGO® Ideas ukrývají nespočet modelů navrhnutých samotnými fanoušky LEGO®, pro které hlasují tisíce dalších nadšenců do kreativního tvoření, a poté vyrobených The LEGO Group. Jen těm nejlepším nápadům s nejvyšším počtem hlasů se tak dostane té pocty, že jdou do výroby jako stavebnice a stanou se součástí unikátního světa LEGO® Ideas.

Bohatá nabídka setů LEGO® Ideas, ve které si každý najde to své

Do nabídky setů LEGO® Ideas se dostanou opravdu jen ty nejlepší návrhy, ať už jsou inspirovány kultovními filmy, seriály, hudebním světem, vesmírem nebo jakýmkoliv originálním nápadem, který lze zrealizovat. Můžete se tak těšit na velkou dávku propracovaných stavebnic, u nichž si užijí zábavu i relaxaci samotní stavitelé nebo skupina přátel jakéhokoliv věku.

LEGO Ideas Velké piano
LEGO Ideas Sám doma

Užijte si společné chvíle a relaxujte se stavebnicemi LEGO® Ideas

Stavebnice není pouze hračkou pro děti, o čemž vás přesvědčí také řada LEGO® Ideas zaměřená na fanoušky napříč věku i zálibám. Jejich stavění působí blahodárně na uklidnění mysli, udržuje pozornost i motoriku a v neposlední řadě rozvíjí kreativitu. Váš oblíbený set LEGO® Ideas se tak stane příjemnou aktivitou, jež můžete sdílet se svými blízkými.

LEGO Ideas Dům na stromě

Sety LEGO® Ideas cílí na dospělé stavitele

I dospělí si rádi zahrají a zrelaxují svou mysl. Svou náročností jsou sety LEGO® Ideas vhodné pro starší mládež a dospělé milovníky.

LEGO Ideas Kovárna

Témata z různých oblastí

Stavebnice LEGO® Ideas vynikají tématy z různých oblastí světa. Postavte si dům McCallisterových ze snímku Sám doma nebo třeba autentickou středověkou kovárnu.

LEGO Ideas Medvídek Pú

Udělejte radost blízkým stavebnicí LEGO® Ideas

Unikátní a kreativní modely LEGO® Ideas se stanou skvělým dárkem pro vaše blízké, jež je ve volných chvílích potěší.