AlzaBoxy Q1 LEGO NOVINKY 2024 leden

Magnetické kostky

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Vhodné od
0,5 let
6 let
-
Materiál
Dřevo
(11)
Magnet
(25)
Plast
(30)
Počet dílků
2 ks
800 ks
-
Téma
Jiné téma
(16)
Zvířata
(12)
Tvary
(6)
Čísla
(2)
Lodě
(2)
Nejnovější objednávky

Magnetické kostky pro děti vytvářejí mnohem kreativnější zábavu než klasické dřevěné kostičky. Díky jednotlivým magnetickým článkům s nimi děti mohou vytvářet nekonečnou škálu obrazců. Mezi nejoblíbenější patří magnetická kostka Geomag Magicube, která jim otevírá dveře do světa geometrie a magnetismu. Magnetické kostičky podporují učení hrou – pořiďte svým ratolestem hračku, která má smysl a mezi ostatními se neztratí.

Pokračovat

Magnetické kostičky pro děti podporují učení hrou

Ptáte se, jaké benefity přinášejí magnetické kostičky a skládačky, s nimiž si děti budou muset poradit? Na rozdíl od dřevěné klasiky nabízejí tyto stavebnice mnohem více možností a větší prostor pro kreativitu. Ať už dítko napadne jakýkoliv vysněný obrazec, magnetické kostky jej dokážou naplnit do puntíku. Tato hračka tak může být výborným nástrojem pro výuku geometrických tvarů, barev a základních fyzikálních principů.

 • Skládání jednotlivých dílků magnetické stavebnice zlepšuje jemné motorické dovednosti dítěte.
 • Magnetické kostičky podporují rozvoj kreativity, kritického a tvořivého myšlení či prostorové uvažování.
 • Jedná se o nenásilnou naučnou hračku, která je pro děti atraktivní a provádí je zákony magnetických jevů.
 • Magnetické kostky pro děti zabaví různé věkové kategorie na dlouhé chvíle, a to i ty nejmenší od půl roku.
Dřevěné magnetické kostky pro děti

Magnetické kostky pro děti drží pohromadě a dají se stavět do všech směrů. Závěrečný model se jen tak nezhroutí a dítě s ním neskončí po prvním neúspěchu.

Přitažlivé magnetické kostky pro nejmenší děti

Nemusíte se obávat závadnosti materiálů ani malých dílků – magnetické kostky pro nejmenší můžete pořídit již od 6 měsíců života. Magnetická stavebnice pro nejmenší je přizpůsobena tomu, aby zabavila a rozvíjela ratolesti od útlého věku. Tyto sety nabízejí širokou škálu smyslových vjemů, navíc mohou děti naučit čísla či abecedu. Magnetická kostka je ideální pro rozvoj jemné motoriky, prostorové představivosti a koordinace oka a ruky.

Magnetické kostky pro děti od 1 roku pořídíte v sadách obsahujících desítky dílků, přičemž jsou dostatečně velké a snadné pro úchop. Starší dítka si poté mohou vyhrát s chytrými stavebnicemi obsahujícími až 1000 kostiček.

Jak vypadají magnetické kostičky pro starší uličníky?

Magnetické kostičky pro děti od 3 nebo 6 let jsou postupně náročnější na dětské motorické schopnosti a představivost. Stavebnice obsahují mnohem menší dílky ve větším počtu, díky čemuž nabízejí mnohem širší škálu 3D obrazců, které z nich lze postavit, a trénují také dětskou trpělivost a logické přemýšlení. Děti mohou magnetické kostičky konstruovat do jednoduchých nebo složitých struktur, učit se o magnetismu a experimentovat s různými kombinacemi.

Magnetická kostka Geomag Magicube – stavebnice pro každého

Magnetická kostka Geomag Magicube a jiné stavebnice této značky patří bezesporu mezi nejpopulárnější konstrukční sady pro děti různých věkových skupin. Díky velice snadnému stavebnímu systému umožňují vytvářet nekonečnou škálu objektů a obrazců. Magnetické kostky Geomag Magicube jsou nejen zábavné, ale také vzdělávací. Pomáhají dětem rozvíjet kreativitu, prostorovou představivost a koordinační schopnosti. Díky unikátnímu designu Geomag kostky mohou děti vytvářet nekonečné variace tvarů, od jednoduchých geometrických postav až po složité a umělecké konstrukce.

i

Magnetická Rubikova kostka

Magnetická Rubikova kostka představuje moderní a inovativní verzi klasické Rubikovy kostky. Tato varianta kombinuje nejen výzvu skládání barevných stran, ale také výhody magnetické technologie, která zajišťuje plynulé otáčení a lepší manipulaci.

Chytré magnetické kostky PIXIO pro děti od 6 let

Chytré magnetické kostky PIXIO jsou nejen fascinující stavebnicí, ale i technologickým zázrakem v oblasti vzdělávacích hraček. Každá kostka je vybavena malými magnety, které umožňují snadné a pevné spojení, a tím podporují tvořivost. Unikátní aspekt této stavebnice tkví v propojení s mobilní aplikací, která rozšiřuje možnosti hry. Aplikace nabízí uživatelům návody pro stavění konkrétních modelů, a tím podněcuje dětskou představivost a učení.


Magnetická kostka Geomag Magicube – kostky
Magnetické kostka Geomag Magicube

Magnetické kostky pro nejmenší
Magnetické kostky pro nejmenší

Magnetické kostičky Pixio
Magnetické kostičky Pixio

Dřevěné magnetické kostky pro děti
Dřevěné magnetické kostky

Podívejte se, co říkají na jednotlivé magnetické kostky recenze ostatních zákazníků.

Tematické magnetické kostičky uspokojí jakékoliv zájmy

Magnetické kostičky lze rozdělit podle témat zájmu – zvířata, dopravní prostředky, budovy, oblíbení hrdinové, výuka barev či abecedy a další. Tyto sety jsou nejčastěji předurčeny pro složení konkrétních obrazců a mají menší počet dílků. Čím více jich však je (až několik stovek), tím větší prostor přenechávají magnetické kostičky dětské fantazii. Tato témata mohou být kombinována podle věku a zájmů dětí, což umožňuje kreativní a vzdělávací hraní.

 • Vytvářejte magnetické obrázky zvířat, stromů nebo jiných přírodních prvků.
 • Inspirujte děti k vytváření magnetických modelů domů, mostů nebo dalších staveb.
 • Pomocí magnetických kostek mohou děti zkoumat různé geometrické tvary a vzory.
 • Děti mohou sestavovat různé dopravní prostředky, jako jsou auta, letadla nebo lodě.
 • Magnetické kostičky poslouží k vytváření různých barevných kombinací a učení se o barvách.
 • Pro starší děti se budou magnetické kostky hodit k vizuálnímu modelování matematických operací.
 • Magnetické kostičky mohou být použity k vytváření písmen a čísel, což podporuje učení abecedy a matematiky.

 • Specifické téma poskytuje jasný směr pro kreativní projekty.
 • Mohou posilovat vzdělávací obsah spojený s konkrétním oborem.
 • Vytvářejí zábavné prostředí pro hry spojené s oblíbeným konceptem.

 • Tematicka sada může být omezující pro jejich vlastní nápady.
 • Specifické téma bývá vhodné jen pro určité věkové skupiny.
 • Tématické sady mohou být určené pro určité situace nebo skupiny.

Univerzální magnetické kostky pro děti podpoří fantazii

Univerzální magnetické kostky představují kreativní hračku, která nespojuje pouze zábavu se vzděláváním, ale nabízí také neomezené možnosti tvorby. Tyto sady obsahují různé tvary a barvy, díky čemuž dětem umožňují vytvářet širokou škálu objektů. Poskytují tak neomezený prostor pro fantazii a rozvoj prostorové představivosti. Univerzální sady magnetických kostek jsou proto ideálním nástrojem pro podporu tvořivosti, a to bez omezení tématu.

 • Univerzální sady umožňují tvorbu bez omezení na konkrétní téma.
 • Podporují kreativitu, jemnou motoriku a prostorovou představivost.
 • Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a jen tak děti neomrzí.

 • Chybí specifický směr pro děti, které preferují konkrétní témata.
 • Pro některé děti může být příliš volný formát složitý a nepřehledný.
 • Vzhledem k všestrannosti nenabízejí tak jedinečné tematické prvky.

Kreslené návody v balení poradí, jak magnetické kostičky skládat. Narazit můžete mimo jiné i na chytré sady, jež umožňují stažení aplikace a přístup ke stovkám nápadů a 3D vizualizací obrazců.

Z jakých materiálů se magnetické kostky pro děti vyrábějí?

Magnetické kostky jsou obvykle vyrobeny z kombinace několika materiálů, které zajišťují jejich funkčnost a bezpečnost. Kromě magnetu jde o dřevo, nebo plast. Dřevěné stavebnice jsou obecně mnohem odolnější, zatímco moderní plast nabídne širší škálu barev a mnohem detailnější zpracování. Platí však, že by magnetická kostka, ať už dřevěná či plastová, neměla nést toxický barevný nátěr či samolepky.

Plastové magnetické kostičky

Lehké a snadno manipulovatelné plastové magnetické kostičky z nezávadných materiálů jsou ideální i pro nejmenší děti. Různé tvary a barvy poskytují široké spektrum možností pro kreativní stavby a rozvoj. Plast je odolný a vhodný pro venkovní i vnitřní použití, jelikož se snadno udržuje.

Dřevěné magnetické kostky pro děti

Dřevěné magnetické kostky poskytují taktílní zážitek a estetický vzhled. Vytvořte s nimi trvanlivé a přírodní konstrukce. Materiál přidává hmotnost a stabilitu k vytvořeným strukturám. Ekologicky šetrné dřevo navíc zajišťuje bezpečnou hru pro děti a dlouhodobou udržitelnost hračky.

i

Magnetické kuličky a jiné přitažlivé stavebnice

Mezi populární magnetické stavebnice nepatří pouze kostičky, ale také magnetické kuličky, tyčinky a spoustu jiných netradičních tvarů, ze kterých mohou ratolesti vytvářet opravdu cokoliv.

Magnetické kostičky do kapsy – snadná zábava na cesty

Vyrážíte na výlet a chcete, aby si neposedné dítko zkrátilo volnou chvíli? Magnetické kostičky ve startovacích balíčcích jsou ideální na cesty, do čekárny u lékaře apod. Jednoduché modely zařídí, že se s nimi děti nebudou nudit, ať už se nacházíte kdekoliv. Na rozdíl od velké stavebnice vám tyto magnetické kostičky nezaberou téměř žádné místo v tašce. Některé sady mohou obsahovat příslušenství nebo speciální úpravy, které poskytují další možnosti hraní.

Cestovní magnetické kostky pro děti

Jednoduché magnetické kostky do kapsy.

Chcete vašim dětem pořídit úžasné Magicube kostky nebo jiné populární modely stavebnic za super cenu? Mrkněte do kategorie levné magnetické kostky, ve které jsme pro vás jednotlivé produkty seřadili podle cen a akcí.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Magicube GREEN Line 8 Skladem > 10 ks u dodavatele
Stavebnice - magnetická, 8 dílků v balení, materiál magnet a plast, vhodná od 1 roku
249,-

2.
Geomag Magicube GREEN Line 16 Skladem 3 ks u dodavatele
Stavebnice - magnetická, 16 dílků v balení, materiál magnet a plast, vhodná od 1 roku
595,-

3.
Stavebnice - magnetická, 90 dílků v balení, materiál plast, vhodná od 6 let, 3D modely, s aplikací
1 019,-

Další nejprodávanější
49 položek
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
5,0
Pixio Bright Animals Smart magnetická
Stavebnice - magnetická, 90 dílků v balení, materiál plast, vhodná od 6 let, 3D modely, s aplikací
1 019,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PIXIO22_09
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
5,0
Pixio Mini Safari Smart magnetická
Stavebnice - magnetická, 137 dílků v balení, téma zvířata, materiál plast, vhodná od 6 let, 3D modely, s aplikací
Super cena
1 689,- Ušetříte 60,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PIXIO22_13
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
5,0
Pixio Orange Animals Smart magnetická
Stavebnice - magnetická, 162 dílků v balení, téma zvířata, materiál plast, vhodná od 6 let, 3D modely, s aplikací
2 129,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PIXIO22_06
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
4,0
Geomag Magicube Free building 64
Stavebnice - magnetická, 64 dílků v balení, vhodná od 1 roku
Super cena
2 345,- Ušetříte 158,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAif11728
4,4
Geomag Magicube GREEN Line 16
Stavebnice - magnetická, 16 dílků v balení, materiál magnet a plast, vhodná od 1 roku
Cenová bomba
595,- Ušetříte 104,-
Skladem 3 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAbz01973
5,0
Magicube GREEN Line 8
Stavebnice - magnetická, 8 dílků v balení, materiál magnet a plast, vhodná od 1 roku
Cenová bomba
249,- Ušetříte 176,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAbz01972
5,0
Geomag Magicube GREEN Line 24
Stavebnice - magnetická, 24 dílků v balení, materiál magnet a plast, vhodná od 1 roku
1 199,-
Skladem 5 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAbz01974
Pixio-400 Smart magnetická - Stavebnice Varianty
4,5
Pixio-400 Smart magnetická
Stavebnice - magnetická, 400 dílků v balení, vhodná od 6 let, 3D modely, s aplikací
4 749,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PIXIO22_04
5,0
Geomag Magicube Prasátko Peppa A day Peppa
Stavebnice - magnetická, 2 dílky v balení, téma pohádky a zvířata, materiál magnet a plast, vhodná od 1 roku
Cenová bomba
115,- Ušetříte 84,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAbz01969
5,0
Pixio Happy Family Smart magnetická
Stavebnice - magnetická, 88 dílků v balení, téma lidé, materiál plast, vhodná od 6 let, 3D modely, s aplikací
1 359,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PIXIO22_08
Pixio-200 Smart magnetická - Stavebnice Varianty
4,5
Pixio-200 Smart magnetická
Stavebnice - magnetická, 200 dílků v balení, materiál plast, vhodná od 6 let, 3D modely, s aplikací
2 489,-
Skladem 1 ks u dodavatele
Objednací kód: PIXIO22_03
5,0
Geomag - Magicube Try Me 24 pcs
Stavebnice - magnetická, 24 dílků v balení, materiál magnet a plast, vhodná od 1 roku
795,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAnk002801
5,0
Geomag Magicube Savana
Stavebnice - magnetická, 3 dílky v balení, materiál plast, vhodná od 1 roku
315,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAif11724
Pixio-100 Smart magnetická - Stavebnice Varianty
4,5
Pixio-100 Smart magnetická
Stavebnice - magnetická, 100 dílků v balení, materiál plast, vhodná od 6 let, 3D modely, s aplikací
1 249,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PIXIO22_02
Pixio-50 Smart magnetická - Stavebnice Varianty
4,5
Pixio-50 Smart magnetická
Stavebnice - magnetická, 50 dílků v balení, materiál plast, vhodná od 6 let, 3D modely, s aplikací
629,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PIXIO22_01
5,0
Magicube Word Building Recycled Clips 79 dílků
Stavebnice - magnetická, 79 dílků v balení, materiál plast, vhodná od 3 let
Super cena
695,- Ušetříte 41,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: HRApv01218
5,0
Pixio Flags Smart magnetická
Stavebnice - magnetická, 111 dílků v balení, téma Státy/Města, materiál plast, vhodná od 6 let, s aplikací
1 619,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PIXIO22_10
5,0
Pixio Mini Monsters Smart magnetická
Stavebnice - magnetická, 100 dílků v balení, materiál plast, vhodná od 6 let, 3D modely, s aplikací
1 379,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PIXIO22_12
5,0
Pixio Black & White Animals Smart magnetická
Stavebnice - magnetická, 195 dílků v balení, téma zvířata, materiál plast, vhodná od 6 let, s aplikací
2 299,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PIXIO22_07
Magicube Tlapková patrola Helikoptéra
Stavebnice - magnetická, 5 dílků v balení, materiál plast, vhodná od 2 let
129,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAif13800
5,0
Pixio Mini Dinos Smart magnetická
Stavebnice - magnetická, 80 dílků v balení, téma dinosauři, materiál plast, vhodná od 6 let, 3D modely, s aplikací
1 169,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PIXIO22_11
Magicube Maths Building 61
Stavebnice - magnetická, 61 dílků v balení, materiál plast, vhodná od 3 let
Cenová bomba
324,- Ušetříte 412,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAbz24593
Geomag Magicube Shapes 25 dílků
Stavebnice - magnetická, 25 dílků v balení, materiál magnet a plast, vhodná od 1 roku
Zlevněno -43 %
596,- 1 039,-
Skladem > 10 ks u dodavatele
Objednací kód: HRApv01199
Magnetická stavebnice TEGU Tints - 42 dílů
Stavebnice - magnetická, dřevěná, 42 dílků v balení, téma tvary, vhodná od 1 roku
3 397,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAdn02961
 

Již neprodáváme

Magnetické kostky

V kategorii Magnetické kostky máme právě teď na Alza.cz celkem 49 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné magnetické kostky Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší magnetické kostky Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší magnetické kostky Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v magnetické kostky recenze
P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací