Vánoční přípravy Dárky na poslední chvíli

Huawei Watch GT 2 (RECENZE) – nový favorit na scéně

Zobrazit katalog

Recenze

Aktualizováno

Chytré hodinky technologického giganta Huawei by se daly spočítat na prstech jedné ruky. O to větší pozornost si jednotlivé modely samozřejmě zaslouží. V naší redakci jsme se rozhodli podívat na nejnovější model s názvem Huawei Watch GT 2, který je nečekaně povedeným přírůstkem. Přikládáme také videorecenzi, kterou vytvořili kolegové z AlzaTechu.


Huawei Watch GT 2 (RECENZE) – OBSAH

 1. Huawei Watch GT 2 dělají radost už designem
 2. Systém a ovládání Huawei Watch GT 2
 3. Sportovní režimy, běžecké kurzy a vodotěsnost
 4. Mnoho funkcí a ohromující výdrž
 5. Vše o zdraví přímo na zápěstí
 6. Huawei Watch GT 2 – specifikace, dostupnost a cena

Huawei Watch GT 2 dělají radost už designem

Na propagačních materiálech vypadají atraktivně snad každé chytré hodinky. V realitě však některé modely nemile překvapí dojmem levných materiálů a nesolidním zpracováním. To ale rozhodně není případ hodinek Huawei Watch GT 2, jejichž konstrukce naopak působí nenadále kvalitně a prémiově. Námi testovaná 46mm sportovní edice má kromě celokovového těla také nádhernou přední lunetu, která na rozdíl od mnoha jiných chytrých hodinek vypadá opravdu stylově.

Jak už možná víte z našeho preview, hodinky Huawei Watch GT 2 jsou k dispozici hned ve dvou velikostech – 46 mm a 42 mm. Ačkoliv větší modely chytrých hodinek zpravidla míří na muže, 46mm podoba už přece jen může být příliš rozměrná, a hubenější pánové by tak měli zvážit i menší velikost. Tloušťka těla je naopak mimořádně malá, a zatímco 46mm podoba nabízí 10,7 mm, u 42mm získáme dokonce jen 9,4 mm.

huawei; smartwatch; wearables; chytre hodinky; watch gt 2;
Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 mají vestavěný barometr.

Dle velikosti se pochopitelně liší také rozměr dotykového AMOLED displeje. Zatímco 46mm velikost je opatřena 1,39palcovou zobrazovací jednotkou s rozlišením 454 × 454 pixelů, u 42mm verze si vystačíme s 1,2 palce a 390 × 390 pixely. Ve výsledku tak dostáváme naprosto ohromující obraz s famózními barvami, věrnou černou a parádní ostrostí. Velmi dobrá je také čitelnost na slunci, byť transflektivnímu displeji se AMOLED v tomto ohledu jen tak nevyrovná.

Jako u většiny chytrých hodinek, také Huawei Watch GT 2 nabízí možnost zvolit si jeden z mnoha různých ciferníků. Ať už tedy upřednostníte elegantní ručičky, nebo sportovní digitálky, s vlastním výběrem budete jednoduše spokojeni. Zklamat naopak může chybějící možnost editovat části ciferníků, takže například ukazatel aktuální teploty nelze nahradit datem či jiným preferovaným údajem. K dispozici je také funkce Always-on pro nepřetržité zobrazení analogového nebo digitálního ciferníku. Zde si však již nelze vybrat konkrétní design a k dispozici jsou (zatím) pouze dvě základní podoby, takže se uživatel musí trochu uskromnit.

Pásek je vyroben z fluoroelastomeru a v podstatě jej lze přirovnat ke kvalitní gumě. Oproti modelům Garminu tak řemínek působí spíše tužším dojmem, avšak zůstává zcela pohodlný a dle našeho testovaní je i poměrně odolný. Řemínek je zároveň snadno vyměnitelný, celá procedura zabere jen několik málo vteřin.

huawei; smartwatch; wearables; chytre hodinky; watch gt 2;
Přehled všech představených edicí chytrých hodinek Huawei Watch GT 2. 

Systém a ovládání Huawei Watch GT 2

Operační systém je v recenzích často opomíjen. Proto zde alespoň ve stručnosti zmiňme, že Huawei Watch GT 2 nabízí velmi přehledný systém, ve kterém mezi aplikacemi listujeme táhnutím do stran. Potěší také dosti povedený design všech aplikací, a prohlížení různých údajů, dat či křivek je tak ihned o něco příjemnější. Z hlavní obrazovky máme přístup také k upozorněním (táhnutím nahoru) nebo různým funkcím (táhnutím dolů), jako je třeba režim nerušit, nastavení nebo spuštění budíku. S Huawei Watch GT 2 navíc budík vyřešíme přímo v hodinkách, ať už jde o nastavení času, nebo samotné zapnutí či vypnutí.

Na pravé straně hodinek najdeme dvě vyvýšená tlačítka, která se mačkají velice pohodlně. Zatímco horním „čudlíkem“ spustíme menu nebo se vrátíme na hlavní obrazovku, funkce spodního tlačítka vás možná překvapí. Slouží totiž především k předem vybrané funkci, k níž tak máme kdykoliv okamžitý přístup. Pro samotnou navigaci v menu (například krok zpět) tedy využijete zejména dotykové obrazovky.

huawei; smartwatch; wearables; chytre hodinky; watch gt 2;
Přehled sportovních režimů chytrých hodinek Huawei Watch GT 2.

Sportovní režimy, běžecké kurzy a vodotěsnost

Přestože mají chytré hodinky Huawei Watch GT 2 mnoho jiných předností, uživatele rozhodně neomezí ani v oblasti sportu. Na výběr máme rovnou patnáct režimů, jmenovitě běhání venku, běhání uvnitř (běžecký pás), chůze venku, chůze uvnitř, cyklistika venku, cyklistika uvnitř, plavání v bazénu, plavání v otevřené vodě, převýšení, turistika, přespolní běh, triatlon, eliptický trenažér, veslovací trenažér a jiné.

Ani to ale není vše, a fanoušci běhání si navíc mohou vybrat hned ze třinácti odlišných kurzů. Ty nabízí různé zaměření, a každý sportovec si tak vybere podle svých cílů. K dispozici je například kurz běhu na zlepšení aerobní výdrže, kurz dlouhého běhu v pomalém tempu nebo kurz věnovaný spalování tuků. Některé kurzy jsou navíc k dispozici v několika obtížnostech, a vyberou si tak pokročilí i úplní začátečníci. V rámci kurzů nás hlasový asistent naviguje a v úvodu například doporučuje aktivitu ke správnému zahřátí. Asistent však není k dispozici v češtině, a vystačit si tak musíme pouze s angličtinou.

Vzhledem ke zmíněným sportovním režimům nepřekvapí ani vodotěsnost 5 ATM, která dovoluje umývání rukou, sprchování či plavání. Ve vodě bychom se však měli vyhýbat hlubším ponorům a používání kovových nebo kožených pásků.

huawei; smartwatch; wearables; chytre hodinky; watch gt 2;
Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 budou vaším parťákem při kdejaké sportovní aktivitě.

U některých aktivit pochopitelně využijeme také vestavěné moduly GPS a GLONASS, které snadno zaznamenají naši trasu i bez telefonu poblíž. GPS je poměrně spolehlivá, avšak docela rychle vybíjí baterii, a tak je třeba si rozmyslet, zda ji skutečně potřebujeme. Dále nechybí ani pokročilé funkce, jako je třeba VO2max, barometr, výškoměr nebo kompas.

Mnoho funkcí a ohromující výdrž

Vedle funkcí uvedených výše se můžeme spolehnout také na notifikace, kalendář, počasí, alarm, stopky, odpočítávání, baterku či funkci najdi můj telefon. Dále je k dispozici telefonování, které funguje skrze Bluetooth připojení k mobilnímu telefonu. Přestože právě volání jsem původně považoval za určitý přežitek, v praxi se ukázalo jako velmi užitečná vychytávka. Ať už si připravujete snídani, nechcete vstávat od počítače, nebo jste třeba na zahradě, jediným stisknutím můžete vyřídit kdejaký příchozí hovor. Potěší také kvalita zvuku, a jedinou nevýhodou zůstává fakt, že volání podporuje pouze 46mm verze hodinek Huawei Watch GT 2.

huawei; smartwatch; wearables; chytre hodinky; watch gt 2;
Vlevo předpověď počasí, vpravo pohled na zadní stranu hodinek Huawei Watch GT 2.

Vnitřní paměť 2 GB dále umožňuje nahrání stovek písniček, takže hudbu můžeme poslouchat opravdu kdykoliv, třeba skrze bezdrátová sluchátka. S oblíbenou muzikou se tak vydáme třeba na maraton, aniž bychom museli tahat těžký telefon. Nejmodernější verze Bluetooth 5.1 navíc nabízí velmi slušný dosah, a nemusíme se tak bát ani vzdálení na několik desítek metrů.

Huawei Watch GT 2 v sobě ukrývají vůbec první čip pro nositelnou elektroniku od samotné společnosti Huawei – Kirin A1. Ten zajišťuje dokonale plynulý chod, což u chytrých hodinek stále není samozřejmostí (některé levnější modely se trhají vcelku pravidelně). Z hlediska výdrže jsme se dočkali zcela famózních 14 dní u 46mm a poloviční výdrže u 42mm verze. V praxi nám větší model vydržel zhruba 12 dní, avšak samozřejmě vždy záleží na používaných funkcích, zejména pak GPS. Ocenit také musíme povedenou magnetickou nabíječku, která celé nabíjení do značné míry usnadňuje.

huawei; smartwatch; wearables; chytre hodinky; watch gt 2;
Ukázka z běžného nošení hodinek Huawei Watch GT 2.

Vše o zdraví přímo na zápěstí

Chytré hodinky značky Huawei nabízí hned několik propracovaných aplikací zaměřených na zdravotní funkce. TruSleep 2.0 zhodnotí spánek a poměrně přesně rozezná i 6 běžných spánkových poruch. HUAWEI TruSeen s novou verzí 3.5 pro změnu zajišťuje přesné a nepřetržité sledování tepové frekvence, kterou běžný uživatel využije zejména při sportu, u nějž rozezná ideální tempo.

O sledování „stresu“ se zase stará HUAWEI TrueRelax, byť ve skutečnosti nejde ani tak o sledování psychického stresu, jako spíše o celkovou zátěž těla. Zátěž se zpravidla měří v klidu a závisí na variabilitě srdečního tepu, kterou zvládají měřit jen některé typy hodinek. V případě větší zátěže pak můžeme využít připravená dechová cvičení, a své tělo tak snadno zklidnit. Na druhou stranu Huawei Watch GT 2 neumí funkci Body Battery, kterou typicky najdeme u hodinek Garmin. Ta zobrazuje zbývající energii uživatele vypočítanou z celkové zátěže a kvality spánku, což uživateli usnadňuje další plánování. V případě hodinek Huawei Watch GT 2 je také třeba dodat, že měření stresu vyžaduje telefon s Androidem.

huawei; smartwatch; wearables; chytre hodinky; watch gt 2;
Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 monitorují stres (zátěž) i spánek.

Huawei Watch GT 2 – specifikace, dostupnost a cena

Ať už zrovna pracujete, sportujete, nebo spíte, Huawei Watch GT 2 mají funkce pro každou vaši aktivitu. V době psaní tohoto textu navíc vychází na krásných 6 000 Kč, což z nich dělá jednu z nejzajímavějších současných nabídek. K dispozici je přitom hned několik variant, a tak se nakonec zdá, že si vybere úplně každý.

chytré hodinky; smartwatch; wearables; Huawei GT 2;

Huawei Watch GT 2

Chytré hodinky

Kvalitní zpracování, překrásný displej, výdrž až 14 dní či mnoho chytrých a sportovních funkcí. Huawei Watch GT 2 jsou zkrátka prvotřídními chytrými hodinkami, které vás svou všestranností uspokojí téměř v každém myslitelném ohledu. 

Klady

 • Stylový design
 • Špičkový AMOLED displej
 • Mnoho funkcí
 • Výdrž 7 až 14 dní
 • Výborný poměr cena/výkon

Zápory

 • Části ciferníků nelze měnit
 • Menší model nemá volání
Michal Mikle

Daniel Hlas

Po absolvování IT střední školy a filozofie na FF OSU, pokračuji studiem psychologie na FF UPOL. Právě poznávání věd technických a humanitních, dvou zdánlivě protikladných světů, je mi inspirací v životě i autorské tvorbě. V rámci více než desetileté publikační činnosti jsem psal o všemožných žánrech, od počítačových her přes software a hardware až po recenze knih nebo sportovní potřeby.

Zatímco někteří výrobci uvádí chytré hodinky jako na běžícím pásu (například Xiaomi nebo Garmin), společnost Huawei volí diametrálně odlišný přístup. Proto jsme na trhu nositelné elektroniky od této značky dosud viděli jen několik málo modelů, a o to více pozornosti si také vysloužila právě představená novinka Huawei Watch GT 2.

Huawei Watch GT 2 (PREVIEW) – Obsah

 1. 14denní výdrž? Pro Huawei Watch GT 2 žádný problém
 2. Sportovní i elegantní. Vyberte si podle svého
 3. Huawei Watch GT 2 monitoruje i méně známé sporty
 4. Volání, hudba i hlídání stresu
 5. Huawei Watch GT 2: dostupnost a cena

14denní výdrž? Pro Huawei Watch GT 2 žádný problém

Nastává konec každodenního nabíjení a neustálého sledování aktuálního stavu baterie. Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 totiž zachovávají tolik oblíbenou přednost svého předchůdce, a tak i tentokrát potěší neuvěřitelnou 14denní výdrží. V dnešní hektické době a při nutnosti dobíjet celou řadu zařízení (smartphone, notebook, tablet) tak máme alespoň o jednu starost méně.

Na trhu lze sice dohledat i chytré hodinky s vyšší výdrží, než nabízí Huawei Watch GT 2, jedná se však o hodnotu dosažitelnou pouze při sledování času, tedy nikoliv všedním užíváním. Naopak zde uváděná 2týdenní hodnota platí pro zcela běžný provoz, takže by nás po zakoupení už nemělo nic překvapit. Výdrž se však liší dle zvolené verze a zatímco 46mm varianta slibuje 2týdenní výdrž, elegantnější 42mm sérii musíme dobít „už“ po týdnu. Při neustále zapnutém GPS a sledování tepu se výdrž sníží na 30 hodin (a 15 hodin u 42 mm), což je sice razantní snížení, avšak u těchto funkcí zcela běžné.

Samotná společnost Huawei dlouhou výdrž Huawei Watch GT 2 vysvětluje svým novým a vůbec prvním čipem pro nositelnou elektroniku Kirin A1. Ten kombinuje nízkou spotřebu energie s vysokým výkonem, který navíc optimalizuje přesně dle aktuální potřeby.

huawei; smartwatch; wearables; chytre hodinky; watch gt 2;
Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 mají inovativní čip Kirin A1.

Sportovní i elegantní. Vyberte si podle svého

Pryč je doba, kdy byly chytré hodinky příliš velké, těžké a design hrál až druhé housle. Dnes se výrobci naopak snaží čím dál tím více cílit na vzhled, který je svými parametry pomalu zaměnitelný s klasickými modely. Přesto je mnoho chytrých hodinek stále příliš masivních a častým neduhem je také široký rámeček s nepříliš velkým displejem uprostřed. A právě s tím se u Huawei Watch GT 2 nesetkáme.

Stejně jako u první verze Huawei Watch GT, i tentokrát se setkáváme s velikostmi 42 a 46 mm. Podíváme-li se ale na přesné rozměry Huawei Watch GT 2, všimneme si důležitých rozdílů. Tělo se oproti předchozímu modelu zmenšilo: u 46mm velikosti dostáváme průměr 45,9 mm místo původních 46,5 mm, zatímco tloušťka 10,7 mm znamená ztenčení o 0,1 mm. Větší rozdíly ovšem najdeme u 42mm verze, kde místo původních 42,8 mm získáme příjemných 41,8 mm. Zvláště obdivuhodná je přitom malá tloušťka, kde se z 10,5 mm dostáváme na fantastických 9,4 mm.

huawei; smartwatch; wearables; chytre hodinky; watch gt 2;
Přehled všech představených edicí chytrých hodinek Huawei Watch GT 2. 

Nejedná se přitom o pouhé zmenšení hodinek, o čemž vypovídá zachování jak totožné výdrže, tak velikosti displeje. Právě displej u 46mm verze Huawei Watch GT 2 znovu odpovídá 1,39 palce a špičkovému rozlišení 454 × 454 px, zatímco 42mm modely nabízí 1,2 palce s odpovídajícím rozlišením 390 × 390 px. I tentokrát naše oči spočinou na AMOLED dotykovém displeji, který je sice dražší, avšak nabízí famózní barvy, nejvěrnější černou a mimo jiné také nejlepší možnou čitelnost na sluníčku.

Stejně jako předchozí model, i chytré hodinky Huawei Watch GT 2 byly představeny v několika verzích. 46mm velikost nabízí edici sportovní (Black Stainless Steel), klasickou (Stainless Steel) a elitní (Titanium Grey Stainless Steel). Menší 42mm verzi chybí prstenec s čísly, a působí tak mnohem elegantněji. Pořídit si ji můžeme ve sportovní (Black Stainless Steel), klasické (Stainless Steel) a elegantní (Rose God Stainless Steel) edici. Edice se vedle odlišného pouzdra liší také vzhledem řemínků, kde se rozšířil výběr z původních šesti barev na osm. Řemínky jsou navíc vyměnitelné.

huawei; smartwatch; wearables; chytre hodinky; watch gt 2;
Huawei Watch GT 2 jsou vodotěsné do 50 metrů a umožňují i monitoring plavání.

Huawei Watch GT 2 monitoruje i méně známé sporty

Přestože na trhu najdeme mnoho chytrých hodinek slibujících monitorování sportovních aktivit, mnohdy jsme nuceni spokojit se s několika málo režimy (sporty), které se výrobce zrovna rozhodl nabídnout. Některé sporty bývají podporovány častěji než jiné a jsou to právě chytré hodinky Huawei Watch GT 2, které vedle standardních režimů nabízí i některé bonusové. Jde například o veslovací trenažér, a dokonce i triatlon. Je však také pravda, že u jiných hodinek můžeme najít zase jiné sporty, jako je třeba lyžování. Pro člověka, který aktivně dělá některý z těchto sportů, je při výběru nových hodinek taková podpora často klíčová. Díky vodotěsnosti 5 ATM můžeme s hodinkami zároveň plavat a svůj výkon si jednoduše nechat změřit. Při plavání však nejsou doporučovány kovové a kožené pásky.

Z běžnějších režimů tu najdeme cyklistiku, běhání, eliptický trenažér, zatímco při turistice zase oceníme zabudovaný barometr zaznamenávající tlak, výškoměr, kompas a samozřejmě také technologie GPS a GLONASS. Jmenované funkce doplňuje režim volného tréninku, využitelný pro vše ostatní. Vedle měření všech důležitých údajů nabízí Huawei Watch GT 2 i tréninková doporučení. Předinstalováno je také přes 10 běžeckých kurzů a k dispozici je i namluvený průvodce. Jde kupříkladu o kurz pro začátečníky, pro hubnoucí uživatele či ty, kteří chtějí zvýšit svou vytrvalost. Vedle přímého sportování využívají Huawei Watch GT 2 vylepšené verze TruSeen™ 3.5 pro zaznamenávání tepové frekvence po celý den. Samozřejmostí je pak monitoring celkové pohybové aktivity, ať už jde o počet kroků, nebo třeba spálené kalorie.

huawei; smartwatch; wearables; chytre hodinky; watch gt 2;
Trénujete na veslovacím trenažéru? Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 budou vaším chytrým asistentem.

Volání, hudba i hlídání stresu

Huawei Watch GT 2 jsou výbornou volbou také pro nesportovce. Vedle klasických funkcí, jako jsou notifikace, SMS zprávy, e-maily, kalendář, počasí, alarm, stopky, časovač nebo hledání telefonu, lze skrze novou verzi Bluetooth 5.1 také telefonovat. Dále chytré hodinky Huawei Watch GT 2 nabízí poslech hudby a díky vnitřnímu úložišti 2 GB zvládnou pojmout až 500 skladeb. Ty lze následně přehrát prostřednictvím bezdrátových sluchátek, čímž vzniká výborná kombinace třeba pro nerušené běhání. Nechybí ani Always-on režim, tedy neustálé zobrazování nejdůležitějších informací, aniž by bylo potřeba hodinky probouzet.

V současné hektické době zaujme také funkce monitorování stresu. Ta je zřejmě spíše orientační, protože je vypočítávána skrze jiné měřitelné údaje, přesto se však takový údaj může hodit. O přehled celodenního stresu se stará technologie TruRelax™, která umožní rozpoznat, kdy je třeba dát si dechové cvičení nebo si provětrat hlavu. Důležitou úlohu v životě hraje samozřejmě také spánek, a tak Huawei Watch GT 2 nabízí funkci Huawei TruSleep™ 2.0, která rozezná šest častých problémů spánku a umí navíc doporučit i návrhy na zlepšení. Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 podporují chytré telefony s operačními systémy Android 4.4, iOS 9.0 a novějšími verzemi.

huawei; smartwatch; wearables; chytre hodinky; watch gt 2;
Huawei Watch GT 2: vlevo měření stresu (42 mm), vpravo celodenní přehled aktivit (46 mm).


Huawei Watch GT 2: dostupnost a cena

Česká cena chytrých hodinek Huawei Watch GT 2 zatím nebyla stanovena. Při představení však byla prozrazena cena zahraniční, což pro základní orientaci samozřejmě stačí. Za větší 46mm verzi zaplatíme 249 euro, tedy zhruba 6 500 Kč. Za menší velikost, 42 mm, z peněženek vytáhneme 229 euro, tedy asi 6 000 Kč. Začátek prodeje se očekává již v říjnu 2019. Zatím bohužel není jisté, které edice u nás budou dostupné.

Huawei Watch GT 2 jsou opravdu povedené hodinky, které zachovávají výborný displej i špičkovou výdrž, zatímco nabízí všechny důležité chytré funkce od volání přes nepřetržité sledování tepu až po monitoring pohybu, spánku nebo stresu. Zároveň tento model obdržel nový čip, kompaktnější tělo, a ve finále tak máme k dispozici hodinky, které nejsou zbytečně masivní. Vzhledem k nabízeným parametrům je cena relativně nízká a určitě zde můžeme ocenit poměr cena/výkon.

i Mohlo by vás zajímat

Huawei Watch GT 2 46 mm Black Strap
Chytré hodinky - pánské s měřením tepu ze zápěstí, monitoring spánku, telefonování odmítnutí a/nebo přijetí hovoru na spárovaném telefonu, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), kompatibilní s iOS a Android, kapacita úložiště 4 GB, materiál řemínku: silikon, materiál pouzdra: plast

3 051 Kč se slevovým kódem  DARKY10
3 390,- bez DPH 2 802,-
Koupit
Vánoční trháky
Můžete mít ihned na 35 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HU4692b1
Huawei Watch GT 2 46 mm Brown Leather Strap
Chytré hodinky - pánské s měřením tepu ze zápěstí, monitoring spánku, telefonování odmítnutí a/nebo přijetí hovoru na spárovaném telefonu, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), kompatibilní s iOS a Android, kapacita úložiště 4 GB, materiál řemínku: kůže, materiál pouzdra: plast

3 051 Kč se slevovým kódem  DARKY10
3 390,- bez DPH 2 802,-
Koupit
Vánoční trháky
Můžete mít ihned na 31 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HU4692b2
Huawei Watch GT 2 42 mm Rose Gold
Chytré hodinky - dámské s měřením tepu ze zápěstí, monitoring spánku, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), kompatibilní s iOS a Android, kapacita úložiště 4 GB, materiál řemínku: ostatní kovy, materiál pouzdra: ocel

3 690,- bez DPH 3 050,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na 21 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HU4692b4
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi