Immax NEO: mozek zabezpečení, chytré domácnosti i osvětlení

Zobrazit katalog

Sponzorovaný článek

Aktualizováno

Máloco je v životě tak důležité jako bezpečné zázemí – domov, kde je vše takové, jaké chceme. Se zařizováním tohoto prostředí vám pomůže systém Immax NEO kombinující domácí zabezpečovací systém s inteligentním řízením chytrého osvětlení. Instalace i párování Immax NEO s telefonem probíhá rychle, během několika desítek minut proto můžete mít domov zabezpečen i osvětlen podle vlastních představ. Pojďme se na inteligentní domácnost v podání společnosti Immax podívat blíže.

Immax NEO – OBSAH

  1. Immax NEO SMART SECURITY KIT má vše, co potřebujete
  2. S Immax NEO ovládnete domácnost mobilem i hlasem
  3. Immax NEO nezná v zabezpečení kompromisy
  4. Chytré osvětlení Immax NEO: důležité pro design i bezpečnost

Immax NEO SMART SECURITY KIT má vše, co potřebujete

Nejlepším produktem, jaký si můžete v rámci řady Immax NEO pořídit, je NEO SMART SECURITY KIT. To je základní, přesto velmi obsáhlá sada zařízení, která nabídne vše, co k zabezpečení domova potřebujete. Mozkem systému je Immax NEO SMART BRIDGE + ALARM, jenž řídí všechny procesy instalované chytré domácnosti.

Immax NEO Smart Security Kit
V balení Immax NEO SMART SECURITY KIT najdete vše, co k zabezpečení chytré domácnosti potřebujete. Rozšíření je ale také snadné.

Je postaven na moderní otevřené technologii ZigBee, díky níž bude v blízké budoucnosti možné propojit všechna domácí chytrá zařízení. Tím vznikne jednotný, snadno ovladatelný a bezpečný nadsystém, jenž vám umožní jednoduše kontrolovat nejen alarm a osvětlení, ale také vytápění, chytré přístroje, spotřebiče a vlastně vše, co odvětví chytrých domácností přinese.

Immax NEO je kompatibilní s virtuálními asistenty Amazon Alexa a Google Assistant.

S Immax NEO ovládnete domácnost mobilem i hlasem

Immax NEO je moderní systém, a tak nepřekvapí, že nabízí adekvátní způsob ovládání. Immax NEO lze ovládat mobilní aplikací dostupnou pro Android i iOS. Skrze ni můžete zapínat i vypínat svítidla, žárovky a podobná zařízení, kontrolovat a nastavovat zabezpečovací prvky nebo vytvářet osvětlovací scény pro různé pokoje, časy i nálady.

Mobilní aplikace Immax NEO
Osvětlení řízené Immax NEO si můžete telefonem přizpůsobit skutečně snadno. 

Z hlediska uživatelské přívětivosti je aplikace Immax NEO přizpůsobitelná, funkční ikony v ní lze totiž libovolně přemisťovat tak, aby co nejlépe odpovídaly četnosti používání či vašim osobním preferencím. A navíc aplikace podporuje kýžené ovládání hlasem, takže vše, co si například změna režimu osvětlení žádá, je zvolání odpovídajícího příkazu.

Immax NEO nezná v zabezpečení kompromisy

V případě Immax NEO jde vysoké zabezpečení domova ruku v ruce s pohodlím jeho nastavení. Na moment se ještě zastavíme u mobilní aplikace. V její nabídce je více než jednoduchá konfigurace zabezpečení, nabízí totiž také například intuitivní automatizační systém, který vám umožní nastavování funkčnosti alarmu v závislosti na dni v týdnu a denní době. Můžete si tak kupříkladu nastavit automatické zapnutí alarmu po odchodu do práce.

Zabezpečení Immax NEO
S aplikací Immax NEO máte pod palcem také kompletní zabezpečení své chytré domácnosti.

Úroveň zabezpečení Immax NEO se odvíjí od prvků, které máte v systému zařazeny. Základní sada Immax NEO SMART SECURITY KIT obsahuje jeden pohybový senzor, dvě magnetická čidla na okna a dveře, kódovací klávesnici a Immax NEO SMART klíčenku. Samozřejmostí je přítomnost mozku celého systému NEO SMART BRIDGE + ALARM, který všechny senzory propojuje a řídí a umožňuje libovolné rozšíření systému.

Ze samostatně prodávaných bezpečnostních prvků pro Immax NEO lze vyzdvihnout zejména dva – pohybový senzor 4 v 1 a kompatibilní Smart Home kameru. Oba jsou NEO SMART BRIDGE + ALARM i mobilní aplikací plně podporovány. Senzor 4 v 1 je schopen snímat pohyb, intenzitu osvětlení, úroveň vlhkosti a teplotu. Kromě toho, že tím poskytuje vysokou úroveň zabezpečení (i proti požáru), pokud máte chytře řešené také topení, může senzor teploty sloužit ke skutečné kontrole teploty v domácnosti. Společně se senzorem vlhkosti může být například dobrým pomocníkem v boji s plísněmi, i když nejste doma.

i Kromě mobilní aplikace lze systém Immax NEO ovládat též tabletem, počítačem nebo ovladačem.

Naopak použití kamery kompatibilní s chytrou domácností představuje nejvyšší míru ochrany proti neoprávněnému vstupu. Kameru můžete skrze mobilní aplikaci ovládat a samozřejmě díky ní také sledovat, co se v bytě děje, když tam nejste a neměl by tam být ani nikdo jiný. Brzy bude dostupný též dveřní zvonek s kamerou nebo chytrý zámek pro vzdálené zamykání dveří.

Chytré osvětlení Immax NEO: důležité pro design i bezpečnost

Pokud doma máte chytrá svítidla, nic vám nebrání je propojit právě se systémem Immax NEO. Ten je totiž kompatibilní s celou řadou osvětlovacích systémů jiných výrobců, které dokáže ovládat a využívat k různým funkcím. Mohou plnit účel stroze osvětlovací, designový, nebo zabezpečovací. V případě posledního typu uplatnění můžete systém Immax NEO využít k simulování přítomnosti, když nejste doma. Stačí nechat několikrát denně rozsvítit, a zloději si na váš byt nechají rychle zajít chuť.

Podívejte se, co chytré osvětlení Immax NEO umožňuje.

Pak je tu ale efektní i užitečná funkce designového osvětlení. Pokud máte svítidla Immax NEO, můžete je používat i bez SMART BRIDGE + ALARM. Jiné funkce než zapnutí/vypnutí, stmívání a změna barvy vám ale budou zapovězeny. Jestliže však SMART BRIDGE + ALARM máte, otevře se vám i řada dalších funkcí kontrolovaných skrze mobilní aplikaci.

Immax NEO - nálady
Díky Immax NEO můžete chytré podsvícení situovat do různých motivů podle času, nálady či dalších kritérií.

Osvětlení lze se systémem Immax NEO kontrolovat do skutečně vysoké míry, a často zcela automaticky. Můžete tedy vytvořit profily podle místností, denní doby či nálady. V nich lze nastavit intenzitu, tepelné zabarvení či nastavení barevných tónů světla. V praxi tedy můžete mít byt ráno osvětlený bíle pro snadné vstávání, večer ale mohou svítidla a žárovky zářit teplejšími barvami, aby byla omezena složka modrého světla a vám se lépe spalo. Způsobů využití je samozřejmě mnohem více a jak s možnostmi, které vám Immax NEO nabízí, naložíte vy, není otázka, na kterou bychom dokázali odpovědět.

i V AlzaMagazínu pro vás máme i další články:

Systém chytrého řízení osvětlení a zabezpečení Immax NEO je univerzální řešení připravené na budoucnost i s ní spojené rozšiřování chytré domácnosti. Spolehlivě posílí pohodu i bezpečí vašeho domova.

Vytisknout
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací