Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká
Rychlé dárky do obálky Síťové prvky únor
Zobrazit katalog
Immortals Fenyx Rising; wallpaper: cover

Immortals Fenyx Rising: Vše, co víme

Speciál: • Autor: Filip Němec

Akční adventura Immortals Fenyx Rising (původně oznámena pod názvem Gods & Monsters) patřila k nejpříjemnějším překvapením loňského roku. V mnoha ohledech až příliš okatou inspiraci sériemi Assassin's Creed a The Legend of Zelda vyvážili autoři ze studia Ubisoft Québec originální dávkou humoru mísící popkulturní narážky s řeckou mytologií a výsledný mix tak je nakonec vcelku originální. Vše, co o Immortals Fenyx Rising a chystaných rozšířeních potřebujete vědět, najdete v tomto článku.


Alza Magazín

Nejnovější updaty

(19. 11. 2020) Článek doplněn o informace k season passu a obsahu DLC po vydání titulu.


(22. 10. 2020) Článek vytvořen, obsahuje základní informace a podrobnosti ohledně platforem a data vydání. Nastiňuje gameplay a příběh Immortals Fenyx Rising a naleznete zde i dosud publikované oficiální videa a screenshoty.

Immortals Fenyx Rising: Vše, co víme – OBSAH

Immortals Fenyx Rising: Základní informace

Alza Magazín

Immortals Fenyx Rising (hra)

Akční adventuru Immortals Fenyx Rising (dříve známá jako Gods & Monsters) vyvíjí studio Ubisoft Québec a vydává společnost Ubisoft. Hra vychází 3. 12. 2020 na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Switch a Stadii. Titul vychází s českou lokalizací a neobsahuje multiplayer. | Homepage


Články: Recenze | Speciál: Vše, co víme | Recenze DLC A New God

Akční adventura Immortals Fenyx Rising vás vezme do prostředí řeckých bájí a pověstí, v nichž se chopíte hrdiny (či hrdinky) jménem Fenyx, abyste pomohli olympským bohům proti titánu Tyfónovi. Tento démonický záporák obsadil Zlatý ostrov sloužící jako domov božských bytostí a zaplavil jej svými příšerami, jež svou přítomností sužují různorodé regiony zasvěcené nejznámějším nebešťanům. Postupným osvobozováním lokací bude možné naklonit si bohy na svou stranu a oni vám za to propůjčí některé své vlastnosti či artefakty.

Hratelnost je založena na tradičních ubisoftích principech – Immortals Fenyx Rising nabízí zábavný soubojový systém okořeněný o nadlidské dovednosti hlavní postavy, průzkum rozmanitého světa a navíc se setkáte s řadou různě náročných hádanek a prostorových puzzlů. Hratelnost kopírující principy sérií Assassin's Creed a The Legend of Zelda ale skvěle doplňuje originální humor, který i přes velkou inspiraci zmíněnými sériemi nakonec z Immortals Fenyx Rising dělá skvělý herní zážitek, který si navíc můžete užít s českými titulky. Hra vyšla 3. prosince 2020 a v průběhu roku 2021 dostane tři příběhová rozšíření. První s názvem A New God vyšlo 28. ledna.

Immortals Fenyx Rising; screenshot: minotaurus
Immortals Fenyx Rising byl oznámen původně pod jménem Gods and Monsters na E3 2019 během tiskové konference Ubisoft.

Immortals Fenyx Rising: Recenze


Immortals Fenyx Rising si podle ohlasů zveřejněných například na severu Metacritic oblíbili hráči i kritikové. Našlo se i spousta takových, kteří ubisoftí verzi slavného hitu The Legend of Zelda: Breath of the Wild považovali za nejzajímavější hru roku 2020 od tohoto francouzského vydavatele. To, zda se Fenyx dočkal pozitivních či lehce negativních ohlasů, záviselo především na tom, zda hodnotitelé považovali jeho podobnost s poslední Zeldou za inspiraci, či za nepokrytou kopírku. Většina se však shodla, že Immortals Fenyx Rising přináší dostatek svého. Pozitivní body hra získala za povedený soubojový systém (do značné míry vypůjčený z Assassin's Creed), nápadité hádanky a vizuálně krásný a obsahově dostatečně zaplněný svět.

Náš redaktor, Filip Němec, hodnotil hru takto: „Immortals Fenyx Rising je neskutečně zábavnou výpravou do řecké mytologie, která vás vtáhne do poutavého světa řeckých bájí a pověstí. Od návratu do reality vás bude odrazovat nejen skvělá hratelnost, ale také velmi vtipný příběh vynahrazující fakt, že většinu herních mechanik autoři okopírovali z jiných her.“ Celá recenze.

Immortals Fenyx Rising: Datum vydání, platformy, edice


Immortals Fenyx Rising měl původně vyjít již na začátku roku 2020, ale nakonec se kvůli interním problémům ve vydavatelství Ubisoft jeho vypuštění na trh posunulo až na 3. prosince. Hra vyšla na PC (Uplay, Epic Store), PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a Switch. K dispozici je také na streamovací službě Google Stadia, s níž Ubisoft dlouhodobě spolupracuje, ale v ČR prozatím není dostupná.

Ubisoft nevydal Immortals Fenyx Rising v žádné našlapané sběratelské edici obsahující fyzické artefakty, ale nadšenci mohou investovat do tzv. Shadowmaster Edition, v níž dostanou tematické předměty na motivy vládce podsvětí Háda, případně do Gold Edition, jež obsahuje mimo Shadowmaster bonusů také Season Pass a další epické předměty do hry jako Orionovu zbroj či duhová křídla.

Immortals Fenyx Rising; screenshot: gryf
Bojovat s příšerami budete v Immortals Fenyx Rising také ve vzduchu.

Immortals Fenyx Rising: Čeština, česká lokalizace


Ubisoft k naší smůle bohužel přestává lokalizovat své hry do češtiny, Immortals Fenyx Rising je nicméně jednou z posledních her, které ještě oficiální české titulky nabízí. České titulky obsahují i jednotlivá DLC.

Immortals Fenyx Rising: Příběh


Základní myšlenkou děje Immortals Fenyx Rising je souboj mladého hrdiny Fenyxe, kterého si řečtí bohové vyvolili za svého šampiona (a zachránce) proti titánovi Tyfónovi, jenž začal terorizovat Zlatý ostrov, domovinu Olympanů. Postupně se budeme seznamovat s nejznámějšími postavami antického panteonu, jako byl Zeus, Prometheus, Afrodita, Athéna, Ares, Hermes a další, kteří nám budou pomáhat v boji proti mýtickým nestvůrám sloužícím ústřednímu záporákovi.

Vývojáři při vymýšlení fiktivního příběhu využili své znalosti nabyté při studiu reálií pro tvorbu Assassin's Creed Odyssey, přičemž významně popustili uzdu své fantazii. V průběhu epického dobrodružství narazíme na mnoho odkazů spojených s řeckými bájemi a pověstmi. Objevit by se měly spojitosti s polobohy (Hérakles, Odysseus) a nejznámějšími monstry (Medúza, Harpyje, Mínotaurus). Díky nadsázce a neotřelým vtipům však autoři velmi šikovně promísí reálie řecké mytologie se současným světem a popkulturou.

Immortals Fenyx Rising: Official World Premiere Trailer | Ubisoft Forward 2020

V traileru k Immortals Fenyx Rising si vychutnáte epické souboje s mýtickými řeckými monstry, jež budeme bez milosti cupovat také v plné hře.

Immortals Fenyx Rising: Gameplay


Herní principy Immortals Fenyx Rising jsou založeny na akčně adventurním základu, upravování výbavy (čímž se mění statistiky Fenyxe), řešení prostorových puzzlů a volném pohybu po otevřené mapě Zlatého ostrova. Najdou se mnozí, kteří budou tvrdit, že Fenyxova dobrodružství až okatě kopírují mechaniky switchové exkluzivity The Legend of Zelda: Breath of the Wild, o níž tvůrci hovoří jako o své inspiraci.

Základem hratelnosti je kvalitní zážitek z mlátičkových soubojů s různorodými monstry, proti nimž budete využívat množství božských schopností. Jádrem soubojového systému jsou principy převzaté z Assassin's Creed Odyssey, jež autoři Immortals Fenyx Rising okořenili o fantasy prvky. Nadlidské dovednosti bude třeba využívat také při pohybu po krajině (na Daidalových křídlech či na hřbetě různých zvířat) nebo při řešení různorodých hádanek, u nichž najdeme principy metroidvanie, tedy nutnost se pro jejich úspěšné zvládnutí naučit některou magickou schopnost.

Immortals Fenyx Rising: Gameplay Overview

V oficiálním vývojářském deníčku k Immortals Fenyx Rising vás tvůrci seznámí se základními stavebními kameny jejich mytologické výpravy antickým panteonem.

Immortals Fenyx Rising: Herní svět, rozsah a délka hry


V průběhu hraní Immortals Fenyx Rising se postupně propracujeme celým Zlatým ostrovem, jenž je tvořen sedmi regiony zasvěcenými nejdůležitějším bohům řeckého panteonu. Každý z nich má svou specifickou podobu, atributy a vlastnosti, takže u Hefaista budou hlavními kulisami továrny a mechanické stroje, zatímco u Afrodity se budeme kochat romantickou a pestrobarevnou krajinou. V každém regionu najdeme řadu skrytých míst, jež Fenyx objeví pomocí rozšiřujících se dovedností (metroidvania přístup), prostorových puzzlů a dalších zajímavých lokací odhalujících tajemství ostrova.

Pokud půjdete pouze po příběhových misích, závěrečné titulky uvidíte zhruba po 25 hodinách hraní, jestli se však pokusíte vyzobat všechny vedlejší questy, posbírat veškerou božskou výbavu a splnit připravené výzvy, herní doba se může vyšplhat možná až na dvojnásobek. Po dohrání příběhu se vám také odemkne režim New Game +, kdy si můžete hru projít znovu od začátku, avšak s veškerou nasbíranou výbavou, vylepšeními života či výdrže a požehnáním od jednotlivých bohů. Ideální příležitost na zvýšení obtížnosti a zdolání pořádné výzvy.

Immortals Fenyx Rising; screenshot: Daidalos, křídla
Po zlatém ostrově se v Immortals Fenyx Rising budeme prohánět na svém hřebci nebo na křídlech, jež sestrojil bájný Daidalos.

Immortals Fenyx Rising: Multiplayer


Hra je silně zaměřena na příběh a z toho důvodu neobsahuje multiplayer. Jakékoliv online prvky nejsou plánovány ani v nadcházejících rozšířeních, které se mají soustředit pouze na příběh.

Immortals Fenyx Rising; screenshot: harpie
Příšerám v Immortals Fenyx Rising musíme čelit sami, tedy bez multiplayeru.

Immortals Fenyx Rising: Season Pass, DLC, updaty


Ubisoft podobně jako u jiných svých her dodatečný obsah zahrnul do Season Passu, který je dostupný samostatně za 1099 Kč, ale je také součástí tzv. Gold Edice. Pro Immortals Fenyx Rising jsou připraveny tři příběhová rozšíření, přičemž první z nich s názvem A new God již vyšlo 28. 1. 2021 (recenze). A new God vás zavede na Olymp, kde musí Fenyx projít zkouškami jednotlivých bohů, aby mohl usednout po jejich boku.

Druhé DLC Myths of Eastern Realm nás přenese do čínské mytologie, kde se setkáme s novým hrdinou jménem Ku. Mimo nový svět se můžeme těšit na neokoukané exotické příšery a unikátní východní kulturu. Další postavu poznáme také ve třetím DLC The Lost Gods, jímž nás provede Ash, hrdina vyvolený Fenyxem. Mimo novou dějovou linku dostaneme také odlišný herní styl. The Lost Gods totiž pojali tvůrci jako izometrickou rubačku ve stylu Diabla, takže mytologický svět poznáme i z jiné perspektivy. Více informací se dozvíte z blogu Ubisoftu.

Vedle toho je svět Immortals Fenyx Rising nárazově obohacován bezplatnými upgrady, přinášející nové možnosti, jako režim New Game+, ale i nový obsah. Od vydání hry tak fanoušci Immortals Fenyx Rising mohou ve hře najít nové výzvy či vedlejší úkoly.

Immortals Fenyx Rising: Post Launch & Season Pass | WIP Gameplay Capture Trailer

Mimo velkých příběhových DLC vás Immortals Fenyx Rising potěší pravidelnými výzvami, v nichž budete moct porovnat své dovednosti s ostatními hráči.

Immortals Fenyx Rising: Videa, trailery, screenshoty


V této kapitole najdete nejnovější screenshoty Immortals Fenyx Rising, trailery přibližující příběh a vývojářské či novinářské gameplaye ukazující podstatné prvky hratelnosti.

Oficiální screenshoty a obrázky, galerie

Immortals Fenyx Rising; screenshot: Afrodita
Immortals Fenyx Rising; screenshot: Fenyx, obličej Immortals Fenyx Rising; screenshot: gold edition Immortals Fenyx Rising; screenshot: harpie
Immortals Fenyx Rising; screenshot: medůza Immortals Fenyx Rising; screenshot: region Afrodita Immortals Fenyx Rising; screenshot: region Ares
Immortals Fenyx Rising; screenshot: region Athena Immortals Fenyx Rising; screenshot: region Hefaistos Immortals Fenyx Rising; screenshot: region Hermes
Immortals Fenyx Rising; screenshot: region Tyfón Immortals Fenyx Rising; screenshot: region Zeus Immortals Fenyx Rising; screenshot: zbroj

(17. 11. 2020): Immortals Fenyx Rising: Post Launch & Season Pass | WIP Gameplay Capture Trailer

Immortals Fenyx Rising: Post Launch & Season Pass | WIP Gameplay Capture Trailer

(10. 9. 2020): Immortals Fenyx Rising: Official World Premiere Trailer | Ubisoft Forward 2020

Immortals Fenyx Rising: Official World Premiere Trailer | Ubisoft Forward 2020

(10. 9. 2020): Immortals Fenyx Rising: Gameplay Overview

Immortals Fenyx Rising: Gameplay Overview

(10. 9. 2020): Immortals Fenyx Rising: Gameplay Walkthrough | Ubisoft Forward 2020

Immortals Fenyx Rising: Gameplay Walkthrough | Ubisoft Forward 2020

(10. 6. 2019): Gods & Monsters: E3 2019 Official World Premiere Cinematic Trailer

Gods & Monsters: E3 2019 Official World Premiere Cinematic Trailer

Immortals Fenyx Rising: Hardwarové nároky na PC


Oficiální HW nároky:


Minimální HW požadavky (720p/30 fps) Doporučené HW požadavky (1080p/30 fps) Doporučené HW požadavky (1080p/60 fps) Ultra HW požadavky (1440p/60 fps) Ultra 4K HW požadavky (4K/30 fps)
Operační systém Windows 7 64-bit Windows 10 64-bit Windows 10 64-bit Windows 10 64-bit Windows 10 64-bit
Procesor Intel Core i5-2400 3.1GHz / AMD FX-6300 Intel Core i7-3770 4-Core 3.4GHz / AMD FX-8350 Intel Core i7-6700 / AMD Ryzen 7 1700 Intel Core i7-8700K / AMD Ryzen 5 3600X Intel Core i7-8700K / AMD Ryzen 7 3700X
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 660 (2 GB) / Radeon R9 285 (3 GB) NVIDIA GeForce GTX 970 (4 GB) / Radeon R9 290X (4 GB) NVIDIA GeForce GTX 1070 (8 GB) / AMD RX Vega 56 (8 GB) NVIDIA GeForce RTX 2070 Super (8 GB) / AMD RX 5700 (8 GB) GeForce RTX 2070 (8 GB) / AMD RX Vega 56 (8 GB)
Operační paměť 8 GB 8 GB 16 GB 16 GB 16 GB
Pevný disk 28 GB 28 GB 28 GB 28 GB 28 GB

• Zdroj: ubisoft.com (19. 2. 2021)

i

To jsou tedy veškeré podstatné informace, které v současné chvíli o Immortals Fenyx Rising máme. Tento speciál budeme pravidelně aktualizovat s tím, jak se budou objevovat nové detaily nejen z oficiálních zdrojů.

• Zdroje: ubisoft.com/en-us/game/immortals-fenyx-rising, news.ubisoft.com


Immortals: Fenyx Rising - Nintendo Switch
Hra na konzoli - Nintendo Switch, krabicová verze, české titulky, žánr: akční - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii.

1 699,- bez DPH 1 404,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 8:00
Objednací kód: NSW586
Immortals: Fenyx Rising - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii.

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Immortals: Fenyx Rising - A Tale of Fire and Lightning - PS4/PS5

1 699,- bez DPH 1 404,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 8:00
Objednací kód: MSX726
Immortals: Fenyx Rising - Gold Edition - Xbox
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, české titulky, žánr: akční a adventura - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii. Gold Edition obsahuje základní hru + Season Pass.

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Immortals: Fenyx Rising - A Tale of Fire and Lightning - Xbox

-4% 2 499,-
2 399,- bez DPH 1 983,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 8:00
Objednací kód: MXO675g
Immortals: Fenyx Rising - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii.

1 699,- bez DPH 1 404,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 8:00
Objednací kód: PSV0012
Immortals: Fenyx Rising - Hra na PC
-6%
Immortals: Fenyx Rising
Hra na PC - krabicová verze, české titulky, žánr: akční - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii.

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Immortals: Fenyx Rising - A Tale of Fire and Lightning

-6% 1 599,-
1 499,- bez DPH 1 239,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 8:00
Objednací kód: WG1198
Immortals: Fenyx Rising - Xbox
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, české titulky, žánr: akční a adventura - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii.

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Immortals: Fenyx Rising - A Tale of Fire and Lightning - Xbox

1 699,- bez DPH 1 404,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 8:00
Objednací kód: MXO675
Immortals: Fenyx Rising - Xbox Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, české titulky, žánr: akční a adventura - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii.

1 829,- bez DPH 1 512,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1671
Immortals: Fenyx Rising - Gold Edition - Xbox Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, české titulky, žánr: akční a adventura - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii.

2 599,- bez DPH 2 148,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1670
Immortals: Fenyx Rising - Season Pass - Xbox Digital
Herní doplněk / DLC - Xbox One S/Xbox One X, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční, pro uplatnění je vyžadována základní hra - Hrajte jako Fenyx, nový okřídlený polobůh na výpravě za záchranou řeckých bohů a jejich domova před temnou kletbou. Bojujte proti bájným příšerám, ovládněte legendární síly bohů a porazte v epickém souboji Týfóna, nejnebezpečnějšího titána v řecké mytologii.

1 049,- bez DPH 867,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1674
Immortals: Fenyx Rising - Colossal Credits Pack (4100) - Xbox Digital
Herní doplněk / kredit - Xbox One S/Xbox One X, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční

919,- bez DPH 760,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1675
Immortals: Fenyx Rising - Large Credits Pack (2250) - Xbox Digital
Herní doplněk / kredit - Xbox One S/Xbox One X, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční

529,- bez DPH 437,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1676
Immortals: Fenyx Rising - Medium Credits Pack (1050) - Xbox Digital
Herní doplněk / kredit - Xbox One S/Xbox One X, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční

259,- bez DPH 214,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1677
Immortals: Fenyx Rising - Overflowing Credits Pack (6500) - Xbox Digital
Herní doplněk / kredit - Xbox One S/Xbox One X, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční

1 299,- bez DPH 1 074,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1678
Immortals: Fenyx Rising - Small Credits Pack (500) - Xbox Digital
Herní doplněk / kredit - Xbox One S/Xbox One X, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: Akční

129,- bez DPH 107,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1679
-27% 1 688,-
1 238,- bez DPH 1 023,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE005060
Assassins Creed Odyssey Season Pass - PC DIGITAL - Herní doplněk
-9%
Assassins Creed Odyssey Season Pass - PC DIGITAL
Herní doplněk / DLC - elektronická licence, klíč pro Uplay, žánr: Dobrodružná, pro uplatnění je vyžadována základní hra

-9% 756,-
685,- bez DPH 566,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE005059
Assassins Creed Valhalla - PS5 - Hra na konzoli
-16%
Assassins Creed Valhalla - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a adventura - vžijte se do postavy Eivora, neohroženého vikingského válečníka, a díky propracovaným RPG mechanikám budujte vlastní osadu a rozvíjejte svou jedinečnou vikingskou ságu.

-16% 1 699,-
1 419,- bez DPH 1 173,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 8:00
Objednací kód: PSV0026
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
WEB8
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi