Jak propojit notebook s TV nebo monitorem (NÁVOD)

Zobrazit katalog

Článek

Aktualizováno

Ať už si chcete z notebooku pustit film, rozšířit virtuální pracovní plochu, nebo něco prezentovat třetí straně, určitě se hodí vědět, jak propojit notebook s TV. Protože se podobné postupy vztahují i na propojení notebooku s monitorem, pokryjeme tento proces také. Víte-li, jak na to, nebo ne, náš shrnující článek o drátovém i bezdrátovém připojení notebooku k TV i monitoru vám určitě přijde vhod.

Jak připojit notebook k TV

Jak propojit notebook s TV nebo monitorem – OBSAH

  1. Proces připojení notebooku k TV či monitoru
  2. Propojení notebooku s televizí/monitorem – nastavení obrazovky
  3. Připojení notebooku k monitoru nebo televizi ve Windows
  4. Bezdrátové propojení notebooku s TV
  5. Jak připojit notebook k TV skrze Chromecast
  6. Jak připojit notebook k TV v rámci AirPlay
  7. Možnosti drátového propojení notebooku s televizí či monitorem
  8. Jak propojit notebook s TV, když má každé zařízení jiný konektor?

Proces připojení notebooku k TV a monitoru

Manuální propojení notebooku s televizí či monitorem není žádná věda. Stačí najít, kde se nachází konektor na notebooku, kde na televizi a připojení televizoru k PC uskutečnit příslušným kabelem. Pokud používáte redukci, pochopitelně ji musíte zapojit mezi kabel a vstup zařízení, jejichž konektory vzájemně neodpovídají. Výsledkem vašeho snažení může být například sledování českého Netflixu, který nabízí skvělý obsah v oblasti filmové a seriálové zábavy.

Připojení notebooku k TV – konektory na TV
HDMI je jeden z nejrozšířenějších konektorů a lze téměř s jistotou tvrdit, že budete propojovat notebook s TV právě jeho pomocí.

Propojení notebooku s televizí/monitorem – nastavení obrazovky

Ještě před nastavováním ve Windows je třeba propojení notebooku s TV či monitorem učinit na straně zobrazovadla. Pak už si vystačíte s ovladačem televize a tlačítky na monitoru.

i Co dělat, když po propojení PC s TV (HDMI) nejde obraz?
Pokud vám po připojení počítače k TV nejde obraz, musíte nejprve zvolit správný vstup na televizi a potom nastavit promítání ve Windows 10. Jak obojí udělat, se dočtete níže v tomto článku.

Jestliže problém přetrvává i po správném propojení PC k televizi, může být ve hře vadný konektor, kabel či redukce, pokud ji používáte. Máte-li tu možnost, zkuste některý z propojovacích článků vyměnit a zkontrolujte, zda díky tomu problém zmizel.

Úplně nejdříve ze všeho je ale pochopitelně nutné propojit notebook s monitorem nebo televizí fyzicky. Tento jednoduchý proces popisuje první kapitola článku. Hned potom můžete monitor či televizi vesele nastavovat.

Připojení notebooku k televizi

Pro připojení notebooku k televizi vezměte do ruky ovladač a najděte na něm tlačítko „Source“, případně „Digital/Analog“ nebo „AUX“. Nelze pokrýt všechny eventuality, je proto možné, že se bude na vašem ovladači tlačítko jmenovat jinak, případně tam vůbec nebude. V takovém případě budete nuceni k volbě vstupního zařízení přistoupit skrze hlavní menu televize. Pokud máte její prostředí v angličtině, mělo v názvu odpovídající volby figurovat slovo „input“ neboli česky vstup.

Proces propojení notebooku s televizí – tlačítko na ovladači
Příklad tlačítka, díky němuž budete moci připojit televizi k notebooku (vyznačeno červeně).

V nabídce konektorů vyberte ten, který propojení počítače s televizí zajišťuje, v tomto případě to bude nejspíše HDMI. I těch má ale televize několik, pokud tedy si nepamatujete číslo konektoru, budete se jimi muset proklikat.

Připojení notebooku k monitoru

Monitory obvykle ovladač nemají, mají ale OSD (On Screen Display), ke kterému můžete přistoupit pomocí tlačítek nebo joysticku na přední, boční, případně zadní straně monitoru. Skrze toto nastavení lze upravovat kdejaké parametry, nás ale zajímá vstupní konektor. V rychlosti se seznamte se způsobem navigace v menu a najděte v něm položku, která se týká vstupu (anglicky „input“).

Připojení notebooku k TV ze strany obrazovky
Ať už hledáte nastavení pro připojení televize k počítači na TV ovladači, nebo v menu na obrazovce, hledejte podobnou ikonu, měla by vás vyslat správným směrem.

Stejně jako v případě televize, i v nabídce vstupních konektorů monitoru zvolte ten, který jste zvolili při fyzickém připojení televizoru k počítači. U monitorů to může být kterýkoliv z VGA, DVI, HDMI nebo DisplayPort.

Připojení notebooku k monitoru nebo televizi ve Windows

Po fyzickém propojení notebooku s televizí (nebo monitorem) a jejich nastavení je třeba druhou obrazovku navolit i ve Windows. Máme tři, respektive čtyři způsoby nastavení, z nichž můžeme ve Windows vybírat. Prvním je duplikace, při které uvidíme na obou obrazovkách to samé. To se hodí zejména při prezentacích. Druhou možností je rozšíření – naše pracovní plocha bude z jednoho monitoru plynule pokračovat na druhý.

Připojení notebooku k TV ve Windows
Menu ve Windows 10 pro nastavení obrazovky po propojení notebooku k TV nebo monitoru.

Dvě poslední možnosti zahrnují připojení jen jednoho monitoru. Pokud máme monitorů připojeno víc, můžeme si vybrat, který, případně které z nich budou obsah zobrazovat. Zobrazování obsahu jen na druhé obrazovce je vhodným způsobem při připojení notebooku k monitoru v případě dokování, kdy notebook zastává jen ve funkci výpočetní jednotky a je obklopen standardními kancelářskými periferiemi. Naopak při využití integrovaného displeje v notebooku nemá ani smysl druhý monitor připojovat.

Jak připojit notebook k monitoru či televizi ve Windows 10

Ve Windows 10 je celý proces propojení notebooku a televize či monitoru drasticky usnadněný, stačí proto postupovat dle následujících kroků:

  1. Připojení počítače k televizi či monitoru uskutečněte nejprve fyzicky – kabelem se správným konektorem.
  2. Nastavte připojení PC k TV nebo monitoru v menu zobrazovacího zařízení dle předchozí kapitoly.
  3. Stiskněte klávesovou zkratku Win + P.
  4. Vyberte v levém postranním panelu režim zobrazení, které je zde nazváno promítáním.
i Co dělat, když po propojení PC s TV nejde zvuk přes HDMI?
Že nejde po připojení počítače k televizi zvuk přes DisplayPort nebo HDMI, není nic neobvyklého. Většinou má tento problém snadné řešení. Je třeba zkontrolovat, zda je televize nastavena jako zařízení pro přehrávání. Pokud není, je třeba ji tak nastavit. To není náročné, stačí postupovat následovně:
  1. Kliknout na ovládání hlasitosti na liště ve Windows 10.
  2. Až se zobrazí posuvník, kliknout na název zařízení nad ním.
  3. V zobrazené nabídce vybrat televizor.
Zvuk přes hdmi windows 10
Pokud nejde do televize přes HDMI zvuk, zkuste ve Windows 10 změnit zařízení pro přehrávání..

Přistoupit můžete také k rozšířeným nastavením, která najdete pod položkou „Nastavení zobrazení“ v nabídce, jež se vám ukáže po kliknutí kamkoliv na plochu. Mezi pokročilými volbami zobrazení najdete i následující:

Měřítko a rozložení – umožňuje zvětšit či zmenšit velikost zobrazovaného obsahu. Změna tohoto nastavení ovlivní jak velikost písma, tak prvků ve Windows i v některých aplikacích. Změna měřítka není změnou rozlišení.

Rozlišení – po propojení počítače s TV nebo monitorem by mělo být nastaveno na nejvyšší možné hodnotě, tzv. nativní. Ta je optimální, protože poskytuje nejostřejší obraz, jakého je schopen monitor či televize dosáhnout. Vyšší rozlišení také znamená více virtuálního místa na displeji.

Orientace – monitor můžeme orientovat na šířku nebo na výšku. Je zřejmé, že na šířku je monitor ve výchozím stavu, pokud ale disponuje pivotem, tedy funkcí otočení, můžeme orientaci změnit. Například při práci s dlouhými texty je to nadmíru příhodné

Více displejů – tato nabídka umožňuje výběr identický s tím, který se zobrazí po stisku klávesové zkratky Win + P, o níž jsme psali výše v této kapitole.

Bezdrátové propojení notebooku s TV přes WiFi

Stejně jako lze propojit notebook s televizí drátově, existují i bezdrátová řešení. Ta sice nejsou technicky tak jednoduchá, poskytují ale mnohem vyšší úroveň pohodlí, jelikož k přenosu videa využívají zpravidla síť WiFi.

Bezdrátové propojení notebooku s televizí či monitorem
V nejběžnějších způsobech bezdrátového připojení notebooku k televizi figuruje síť WiFi.

Chromecast

Chromecast je řešení bezdrátového připojení notebooku k TV, které vyvinula společnost Google a které se poslední léta těší značné oblibě. Samotná služba Chromecast je zdarma, k zajištění její funkčnosti však potřebujete zařízení Android TV nebo zařízení Chromecast, které udělá z každé televize chytrou.

Podívejte se, jak propojit TV s PC nebo mobilem pomocí Chromecast.

Služba byla původně vyvinuta s myšlenkou sdílení obsahu z mobilního telefonu do televize s tím, že obraz nebyl přenášen přímo mezi zařízeními, nýbrž Chromecast od telefonu obdržel informace o sdíleném obsahu, který si následně na internetu sám dohledal a zajistil přímý přenos bez smartphonu jako mezičlánku. To stále platí, dnes ale Chromecast nabízí i plnohodnotné zrcadlení obrazovky, které můžete nastavit ve svém prohlížeči Google Chrome, bezdrátově tak připojit notebook k TV nebo monitoru a téměř plně nahradit kabelové spojení.

AirPlay

Služba umožňující bezdrátové propojení zařízení značky Apple se nazývá AirPlay. Není to jen způsob, jak připojit notebook k televizi, nýbrž ucelené bezdrátové sdílení obsahu v rámci ekosystému Apple. I proto můžete AirPlay využít jen se zařízeními Apple a videoobsah streamovat jen z MacBooků či iPhonů, k čemuž budete potřebovat také Apple TV. Apple TV je krabička podobná Chromecastu a zapojuje se taktéž skrze HDMI. Díky tomu ji můžete využít s jakoukoliv televizí či monitorem.

Zda je pro vás Apple TV tím pravým řešením propojení notebooku a TV, se můžete přesvědčit ve videu z kanálu AlzaTech.

i

Možná budete potřebovat udělat screenshot správného nastavení na svém počítači Mac. V našem článku Print screen na Macu vám ukážeme, jak zachytit snímek obrazovky nebo některého okna.

Miracast

Za bezdrátovým standardem Miracast stojí obchodní sdružení WiFi Alliance tvořené a podporované největšími výrobci informačních technologií. Miracast je podobný jako předchozí řešení, na rozdíl od nich ale nepředstavuje ucelenou službu, ale spíše technologii umožňující přenášet obraz z jednoho zařízení na druhé. Od Chromecastu nebo AirPlay se Miracast liší zejména způsobem přenosu – umí využívat nejen místní bezdrátovou síť, ale také WiFi Direct, což je způsob, jak připojit televizi k počítači či jinému zařízení pomocí WiFi, ne skrz router, ale napřímo podobně jako s Bluetooth. Miracast je velmi přístupnou technologií a většina chytrých televizí ho podporuje.

WiDi – Intel Wireless

Způsob, jak připojit notebook k televizi bez drátů, předvedla i společnost Intel. Své řešení označuje jako WiDi – Intel Wireless. Jeho požadavky pro připojení notebooku k TV jsou jednoduché: notebook musí disponovat procesorem Intel a televize musí buď WiDi podporovat, nebo musí být připojení televize k PC zprostředkováno kompatibilním multimediálním centrem. Stejně jako v případě Miracastu, i WiDi je v rámci chytrých televizí značně rozšířeno. Pokud tomu tak ale u vašeho modelu není, můžete použít Intel Wireless Adapter.

Jak připojit notebook k TV – Intel WiDi

DLNA

Do stejné skupiny standardů jako Miracast a WiDi spadá také DLNA. Podporuje ho plno televizí i počítače s Windows 7,8 a 10. DLNA dělí zařízení na server a klienta. Server je zařízení, které data poskytuje, tedy notebook, klient je naopak zobrazovací zařízení, které data přijímá. Už to napovídá, že DLNA není nejintuitivnějším způsobem, jak propojit notebook s TV, dříve však patřil tento standard k nejrozšířenějším. Dnes se nejspíše vyplatí zvolit některou z alternativ, dogmatem to ale není.

Jak připojit notebook k TV skrze Chromecast

  1. Připojte Chromecast k TV, na straně Chromecastu vám bude poskytnut přehledný a intuitivní průvodce nastavením zařízení krok po kroku.
  2. Pokud nemáte na počítači nainstalovaný Google Chrome, můžete ho stáhnout na adrese www.google.com/chrome.
  3. V nainstalovaném prohlížeči Chrome rozklikněte menu, které skrývá ikona tří teček v pravém horním rohu.
  4. V menu klikněte na „Odeslat...“, anglicky „Cast...“.
  5. Pokud se vám zobrazí podmínky a pokud s nimi souhlasíte, potvrďte je tlačítkem „Rozumím“.
  6. Nyní by se vám měl připojený Chromecast zobrazit v seznamu. Klikněte na něj a propojení PC s televizí pomocí Chromecast je hotové.
  7. V horní části stejného okna můžete zvolit, zda chcete odesílat aktuální kartu, nebo celou obrazovku. Druhá volba bude sdílet i prostředí Windows a aplikace mimo Google Chrome.
i

Jak připojit Chromecast k televizi?

Připojit chromecast k televizi je jednoduché. Součástí každého zařízení Chromecast je HDMI konektor pevně připevněný krátkým kabelem, a potom také konektor USB, který slouží pro napájení. Chromecast připojte k televizi jak pomocí HDMI, tak pomocí USB kabelu. Potom ho už stačí jen nastavit.

Jak připojit notebook k TV v rámci AirPlay

  1. Pokud jste tak ještě neučinili, připojte Apple TV ke své televizi.
  2. Otevřete na svém MacBooku Apple Menu (levý horní roh) a následně „Předvolby systému“.
  3. Vyberte „Monitory“.
  4. Ve spodní části okna uvidíte možnost „AirPlay monitor“ nastavenou na „Vypnuto“ – změňte toto nastavení na „Apple TV“.
  5. Aby došlo k zrcadlení, ujistěte se, že máte v záložce „Uspořádání“ aktivní volbu „Zrcadlit monitory“.
  6. Nyní by se vám měla obrazovka MacBooku zobrazit na televizi či monitoru připojeném k Apple TV.

Možnosti drátového propojení notebooku s televizí či monitorem

Ve většině případů je drátové připojení nejméně technicky i finančně náročným způsobem připojení notebooku k monitoru či televizi. Pro jeho realizaci používáme několik druhů kabelů a konektorů, přičemž důležitou součást procesu tvoří samotné zjištění, jakým konektorem disponuje notebook a jakým televize či monitor. Standardně by mělo každé ze zařízení obsahovat odpovídající konektor typu samice, budeme proto používat kabely samec/samec.

Propojení notebooku s televizí – konektory
Standardní notebooky bývají vybaveny alespoň jedním z konektorů HDMI nebo VGA. Pracovní či stylové notebooky mohou pro připojení k monitoru volit rozšířená či alternativní řešení.

VGA: Připojení monitoru k notebooku ze staré školy

VGA je starší, přesto hojně rozšířené rozhraní pro přenos video signálu, které budete možná chtít při propojení notebooku s TV nebo monitorem využít. Jeho největší výhodou je fakt, že ho najdete na téměř každém monitoru, projektoru, notebooku, televizi i počítači, včetně většiny starších kousků.

Propojení notebooku s televizí – VGA
Konektor VGA s jisticím mechanismem sice najdete na řadě notebooků, kvůli jeho analogovému signálu ale není ideální volbou při propojení notebooku s monitorem, případně televizí.

A proč je VGA tak rozšířené? Díky kvalitě obrazu ne. VGA je analogové rozhraní, což znamená, že přenášený obraz je náchylný na rušení a degraduje s narůstající délkou kabelu. Ačkoliv maximální rozlišení 2 048 × 1 536 px při 85 Hz nevypadá tak špatně, vzhledem ke svým ostatním vlastnostem nebude VGA nikdy schopno zajistit obsah tak kvalitní jako jeho digitální protějšky. Rozšířenost tohoto rozhraní tak není jen jeho největší, ale také jedinou výhodou. Pokud můžete, sáhněte při propojování notebooku s televizí či s monitorem po některém z digitálních rozhraní, která vám představíme níže.

DVI: První doteky digitálního přenosu

DVI, jakožto první široce rozšířené rozhraní pro digitální přenos obrazu, se může zdát na první pohled podobné výše zmíněnému VGA. Není tomu tak. Lepším způsobem propojení notebooku s TV nebo monitorem je právě díky podstatě digitálního přenosu. Ten nejenže je odolnější proti rušení, taktéž vykazuje mnohem nižší slábnutí při použití delšího kabelu.

Propojení notebooku s televizí – DVI
Ačkoliv DVI na televizích moc často nenajdeme, je lepším způsobem propojení notebooku s TV díky digitálnímu signálu a snadné redukovatelnosti na HDMI.

Co to znamená? Znamená to, že obraz přenášený digitálně bude na konci kabelu kvalitnější a jeho kvalita bude konzistentnější, DVI lze proto slibovaných 2 560 × 1 600 px při 60 Hz bez problémů věřit. Jaké jsou ale nevýhody? Kromě konektoru, který je ještě větší než u VGA, je to také rozšíření. Zatímco váš stolní počítač a monitor DVI portem disponovat budou, na notebooku a televizi ho najdete jen těžko. Toto naše tvrzení není stoprocentní, protože notebooky i televize s DVI někde určitě existují, k jejich masovému rozšíření však nikdy nedošlo. Pokud náhodou DVI na notebooku máte, určitě ho k propojení notebooku s televizí nebo monitorem použít můžete.

HDMI: Civilizované propojení notebooku s TV, monitorem a vlastně i vším ostatním

Prvním rozšířeným rozhraním pro přenos videa, které není z minulého tisíciletí a jeho konektor vypadá jako kus moderní technologie, je jednoznačně HDMI. Taktéž se jedná o digitální rozhraní, které však stojí na zcela opačném konci škály rozšířenosti než DVI. HDMI port mají téměř všechna zobrazovací i výpočetní zařízení, jedná se proto o celkem příhodný způsob propojení notebooku s TV a monitorem.

Propojení notebooku s televizí – HDMI
HDMI je asi nejlepší způsob, jak propojit notebook a TV, najdeme ho totiž téměř všude.

Oproti DVI má HDMI hned několik výhod. První z nich je menší konektor, díky kterému nejenže kabel nabývá skladnějších rozměrů, ale také se pohodlně vejde i na ultrabooky a další zařízení. Druhou výhodou je současný přenos zvuku, což znamená, že při připojení TV k PC vám stačí jediný kabel pro přenos audia i videa. I proto HDMI reprezentuje moderní a sofistikovaný způsob propojení notebooku s monitorem či televizí.

HDMI má ale několik verzí, přičemž každá výrazně vylepšuje vlastnosti předchozích. Starší a nejrozšířenější verzí je HDMI 1.4, následuje taktéž již hojně používané HDMI 2.0 a HDMI 2.1, které je sice již k dostání, jeho širší použití je ale stále hudbou budoucnosti. Jednotlivé verze se liší v mnoha aspektech, máme pro vás proto přehled alespoň těch základních:

Verze HDMI 1.4 2.0 2.1
Maximální podporované rozlišení 3 840 × 2 160 při 30 Hz 3 840 × 2 160 při 60 Hz 10 240 x 4320 při 120 Hz
Celková propustnost 10,2 Gb/s 18 Gb/s 48 Gb/s

DisplayPort má zatím k dokonalosti nejblíže

Když se zdá, že to už nemůže být lepší, přichází na řadu DisplayPort. Při porovnání s relativně nově představeným HDMI 2.1 se může zdát překonaný, ve vztahu k podobně aktuálním a rozšířeným verzím HDMI 1.4 a 2.0 je však DisplayPort technologií vyspělejší, zavedenou však zejména u desktopových počítačů. Mohl by ale DisplayPort poskytnout vhodný způsob připojení notebooku k televizi či monitoru?

Propojení notebooku s televizí – DisplayPort
Mini DisplayPort (vlevo) se často vyskytuje zejména na profesionálních noteboocích, klasický konektor (vpravo) však najdete jen na stolních počítačích a monitorech.

Určitě, na notebooku se však DisplayPort v běžné podobě moc často nenachází. Když už tam je, má konektor obvykle podobu mini DisplayPortu, případně USB-C s podporou rozhraní Thunderbolt 3. DisplayPort dělá jedním z nejlepších řešení při propojení notebooku s monitorem i TV také široká kompatibilita s ostatními standardy – s pomocí primitivní redukce lze tímto kabelem přenášet signál z HDMI, DVI, a dokonce i VGA.

I DisplayPort, který je populární zejména jako typ propojení počítačů a notebooků s monitory, má svá specifika. Oproti konkurenci dokáže obsluhovat výrazně větší množství zobrazovacích zařízení skrze jediný konektor, což je příhodné zejména při dokování notebooků. Mezi rozšířené verze patří:

Verze DisplayPort 1.2 1.3 1.4
Maximální podporované rozlišení 3 840 × 2 160 při 30 Hz 7 680 × 4 320 při 30 Hz 7 680 × 4 320 při 60 Hz
Celková propustnost 17,28 Gb/s 32,4 Gb/s 32,4 Gb/s
i A jaký způsob připojení PC a televize byste si měli vybrat? Při propojení notebooku s TV byste měli zvolit HDMI, v ideálním případě HDMI 2.0, protože je nejpravděpodobnější, že jím bude vaše televize disponovat. Nezapomeňte se ale podívat i na druhou stranu, tedy na stranu notebooku. I ten by měl HDMI konektorem disponovat, pokud ne, bude třeba zvolit alternativní řešení a spojení zajistit skrze redukce.

Jak propojit notebook s TV, když má každé zařízení jiný konektor?

Jak jsme nastínili výše, jednoduché řešení při připojení notebooku k televizi v případě, že má každé zařízení jiný konektor, představují redukce. Jsou to speciální prvky a způsob, jak připojit televizi k PC pomocí dvou rozdílných konektorů. Jednoduchými, čistě mechanickými redukcemi lze zpravidla propojit standardy, které využívají digitálního signálu. Výjimku tvoří standardy DisplayPort a DVI-I, které mohou přenášet jak analogový, tak digitální signál. Následuje tabulka, která nativní kompatibilitu standardů lépe přibližuje:

VGA DVI-D DVI-I HDMI DisplayPort
VGA × ×
DVI-D ×
DVI-I
HDMI ×
DisplayPort

Nicméně při použití vzájemně nekompatibilních standardů lze propojení TV a PC uskutečnit pomocí redukcí, které obsahují digitálně-analogový nebo analogově-digitální převodník. Do takových redukcí lze z jedné strany přivést například VGA a z druhé vyvést HDMI. Při propojování notebooku a televize či monitoru s využitím jakékoliv redukce platí, že kvalitu bude udávat nejpomalejší článek v zapojení. V případě spojení VGA-HDMI by to tedy bylo VGA.

i V AlzaMagazínu pro vás máme i další články:

Pokud jste si nevěděli s připojením notebooku k TV či monitoru rady, doufáme, že jsme vaše hlavní nejasnosti osvětlili. Po objektivním zhodnocení všech pro a proti je jasné, že nejlepší drátové propojení notebooku a TV poskytuje HDMI, i pohodlí bezdrátového přenosu však má něco do sebe.

4,8 243×
PremiumCord Mini DisplayPort -> HDMI M/F
Redukce DisplayPort Mini na HDMI - se stíněným kabelem, rovné zakončení, délka kabelu 0,17 m
od  281,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MN450f
4,8 222×
PremiumCord GOLD HDMI High Speed propojovací 10m
Video kabel 10m - propojovací, male konektory: 2× HDMI (HDMI 1.4) s přenosovou rychlostí až 4K (3840×2160) při 30Hz, 8 audio/zvukových kanálů, s oboustrannou koncovkou, s pozlacenými konektory, stíněný, rovné zakončení, běžný oplet
od  351,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: WD968i8l
4,8 661×
PremiumCord DVI - HDMI propojovací, stíněný, 2m
Video kabel 2m - propojovací, male konektory: 1× HDMI + 1× DVI-D Single Link s přenosovou rychlostí 1920×1200 při 60Hz, 4,95 Gbit/s, s pozlacenými konektory, stíněný, rovné zakončení
od  165,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: WD960x
4,6 74×
Apple USB-C Digital AV Multiport Adapter s HDMI
Replikátor portů - USB-C (USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)), napájení USB, 1× USB–C 3.2 Gen 1, 1× USB–A 3.2 Gen 1, 1× HDMI 2.0
1 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TL273x2
4,7 287×
AXAGON USB-C 3.2 -> USB-A
Redukce USB-C na USB-A - maximální proud 3 A, kovové tělo, podpora OTG, rychlonabíjení a sync & Charge, rovné zakončení
149,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AG200d55c
4,5 1227×
AlzaPower FlexCore USB-C 3.2 Gen 2 (M) to DisplayPort (F) černý
Redukce - výstup USB-C, vstup DiplayPort, audio a video přenosová rychlost až 80 Gb/s (8K/60Hz), rozlišení až UltraHD 4K@50Hz/60Hz (2160p), Podpora Thunderbolt 3, plochá konstrukce z TPE, ohebný, pro notebooky, tablet PC a jiná zařízení s USB-C konektorem
Koupit s kódem ALZADNY50 225,-
Super cena
449,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: APWCB734b
4,6 19×
HP USB-C to HDMI 2.0 Adapter
Redukce USB-C a HDMI na HDMI - rovné zakončení
649,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: HPBP2503e4h
4,8 2880×
AlzaPower Core Premium HDMI 2.0 High Speed 4K 1m černý
Video kabel oboustranné HDMI/M, rozhranní HDMI 2.0, rozlišení až UltraHD 4K@50Hz/60Hz (2160p), 4 audio stopy / 32 zvukových kanálů, propustnost až 18Gb/s, dynamická synchronizace, propojovací, trojité stínění, pozlacené konektory, univerzální pro televize, notebooky, monitory a jiná zařízení s HDMI konektory, certifikace HDMI
Koupit s kódem ALZADNY25 112,-
Super cena
149,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: APWCB501b
4,8 2880×
AlzaPower Core Premium HDMI 2.0 High Speed 4K 2m černý
Video kabel oboustranné HDMI/M, rozhranní HDMI 2.0, rozlišení až UltraHD 4K@50Hz/60Hz (2160p), 4 audio stopy / 32 zvukových kanálů, propustnost až 18Gb/s, dynamická synchronizace, propojovací, trojité stínění, pozlacené konektory, univerzální pro televize, notebooky, monitory a jiná zařízení s HDMI konektory, certifikace HDMI
Super cena
199,-
Na objednávku – termín upřesníme > 10 ks
Očekáváme 30.09.2024
Objednací kód: APWCB501f
4,8 2880×
AlzaPower Core Premium HDMI 2.0 High Speed 4K 1.5m černý
Video kabel oboustranné HDMI/M, rozhranní HDMI 2.0, rozlišení až UltraHD 4K@50Hz/60Hz (2160p), 4 audio stopy / 32 zvukových kanálů, propustnost až 18Gb/s, dynamická synchronizace, propojovací, trojité stínění, pozlacené konektory, univerzální pro televize, notebooky, monitory a jiná zařízení s HDMI konektory, certifikace HDMI
Super cena
179,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: APWCB501d
4,8 2880×
AlzaPower Core Premium HDMI 2.0 High Speed 4K 3m černý
Video kabel oboustranné HDMI/M, rozhranní HDMI 2.0, rozlišení až UltraHD 4K@50Hz/60Hz (2160p), 4 audio stopy / 32 zvukových kanálů, propustnost až 18Gb/s, dynamická synchronizace, propojovací, trojité stínění, pozlacené konektory, univerzální pro televize, notebooky, monitory a jiná zařízení s HDMI konektory, certifikace HDMI
Koupit s kódem ALZADNY25 187,-
Super cena
249,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: APWCB501h
Vytisknout
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací