Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Mastercard Obchodník roku 2021 Windows 11

Jak správně nabíjet? (NÁVOD)

Zobrazit katalog

Článek

• Autor: Redakce

V dnešní době každý z nás vlastní alespoň jedno elektronické zařízení, které je nutné nabíjet. Nejčastěji to je mobilní telefon, notebook, tablet či MP3 přehrávač. V dnešním článku se podíváme na to, jak vyřešit problém s názvem vybitý telefon a jak nabíjet rychleji. Poradíme, jak správně nabíjet telefon či jaké jsou rozdíly mezi nabíječkami různých zařízení. Řekneme si také, proč je lepší používat originální příslušenství a ulehčíme orientaci mezi jednotlivými konektory. 

Vybitý telefon na nabíječce

Dobíjení elektronických zařízení – OBSAH

 1. Jak správně nabíjet?
 2. Jak nabíjet rychleji?
 3. Micro USB a USB-C – pro mobilní telefony a tablety
 4. Qi – bezdrátové nabíjení
 5. Mini USB – pro MP3, e-booky, případně fotoaparáty
 6. Koncovky pro nabíjení notebooků
 7. Nabíjení v autě
 8. Solární nabíječky
 9. Nabíječky tužkových baterií
 10. Elektrické napětí ve světě

Jak správně nabíjet?

Pro správné nabíjení je třeba respektovat základní pravidla, zejména:

 • Pokud je to možné, používejte originální napájecí kabel a adaptér do zásuvky.
 • V případě zakoupení náhradního adaptéru doporučujeme koupi od stejného výrobce.
 • K dobíjení zařízení využívejte vždy doporučený maximální nabíjecí proud (je uváděný v A).
 • Nenechávejte zařízení v nabíječce zbytečně dlouho po dobití, např. při oblíbeném nabíjení mobilu přes noc.
 • Plánujete-li zařízení delší dobu nevyužívat, baterii nabijte v průměru na 50 % a průběžně ji dobíjejte.
 • Nenabíjejte zařízení při příliš nízkých a naopak vysokých teplotách, doporučujeme nabíjet při pokojové teplotě 20–25° C.
i Zaujaly vás tipy ke správnému nabíjení zařízení? Pak si nenechte ujít náš článek jak správným nabíjením akumulátorů prodloužit jejich životnost.

Čtěte dále a dozvíte se způsoby, jak je možné mobilní zařízení, ale i notebooky a obecně baterie nabíjet a jak nabíjení časově zefektivnit. Poradíme také, co dělat, když vyrážíte do zahraničí, kde se používají jiné typy zásuvek.

Nabíjení notebooku
Nabíjení notebooků může být trochu oříšek. Každý výrobce má svůj vlastní napájecí konektor a s univerzalitou, na kterou jsme si zvykli u mobilů, moc nepochodíme.

Jak nabíjet rychleji?

U nenáročných zařízení si běžně vystačíte s adaptérem, jenž poskytuje proud o velikosti 1 A. Tyto typy nabíječek patří mezi ty nejlevnější a lze s nimi dobíjet i mobilní telefony. Nicméně pro mobily je vhodnější používat na dobíjení adaptéry o výkonu nad 2 A, zpravidla kolem 2,4 A. Jedná se o dražší adaptéry, které v případě, že to zařízení umožňuje, zajistí rychlejší dobití. Běžným standardem se pomalu stává tzv. rychlonabíjení, které nabídne nabíjecí proud až do 6,5 A. Rychlonabíjení je také nejlepší možnou odpovědí na otázku jak rychle nabít mobil.

Nevhodným zvolením adaptéru ale můžete v důsledku také snížit výdrž baterie.

 • Nabíjecí adaptéry vybírejte podle maximálního možného dodávaného proudu uváděného v ampérech,
 • Čím vyšší nabíjecí proud vaše zařízení podporuje, tím rychleji jej také dobijete.
 • Zařízení můžete při nabíjení vypnout, část dobíjené energie se tak hned nespotřebuje.
 • Během nabíjení můžete zapnout letový režim, telefon tak ušetří energii vydanou na komunikaci se sítí či dalšími zařízeními.
 • Stejně jako u nabíjení, i pro rychlejší nabití nechte zařízení při pokojové teplotě.

Pomalé nabíjení mobilního telefonu, obzvláště v případě, že ještě nedávno byla rychlost nabíjení v pořádku, ukazuje na problém. S největší pravděpodobností totiž začíná „odcházet“ baterie telefonu a bude třeba pořídit novou. Totéž platí i v případě, když nabitý mobil rychle ztrácí energii či se sníží kapacita baterie.

i Jak nabít telefon bez nabíječky? Může se stá, že si zapomenete nabíječku doma a široko daleko není k dispozici nikdo, kdo by vám ji půjčil. Pokud máte k dispozici kabel odpovídající vašemu telefonu, stačí jej připojit např. k počítači či do USB portu v autě. V případě, že jste v oblasti, kde není přístup k elektřině, vhodným řešením je zásoba nabitých powerbank nebo přenosný solární panel, k němuž telefon připojíte. Na trhu jsou i ruční USB nabíječky s klikou.

Micro USB a USB-C pro mobilní telefony a tablety

Ač se to na první pohled nejeví jako podstatné, správným výběrem nabíječky lze zajistit rychlejší nabíjení či delší životnost baterie. Jak tedy vybrat správný napájecí adaptér a kabel s odpovídající koncovkou? A s jakými konektory určenými k dobíjení různých zařízení se můžeme setkat?

U mobilních telefonů, které je zpravidla třeba nabíjet dennodenně, je to poměrně jednoduché. Nabíjení iPhonu a iPadu probíhá přes Lightning port, u Androidu přes port USB-C. Tento univerzální konektor se v posledních letech stal nejrozšířenějším standardem mezi napájecími konektory u mobilů, prosazuje se ale i u moderních notebooků. Postupně úplně nahradí dnes již nedostačující microUSB.

i Věděli jste, že je rozdíl mezi standardem a konektorem?

Bavíme-li se o konektorech, standard je verze neboli generace konektoru. Nejrozšířenější standardy jsou USB 3.1 Gen2, USB 3.0 a USB 2.0. Naproti tomu typy konektorů lze od sebe snadno odlišit zrakem, protože mají jiný tvar či velikost. Kupříkladu konektor USB-C lze zapojit oboustranně, USB-A nikoliv.
Ukázka rozdílů mezi konektory micro USB a USB-C
Micro-USB (vlevo) a USB-C (vpravo) od sebe poznáte velmi jednoduše.

USB-C vypadá z obou stran stejně, už se tak nestane, že úspěšně zapojíte kabel až na několikátý pokus. A pokud je navíc standardu USB 3.1, pak zajistí i rychlé nabíjení, při němž z adaptéru putuje proud o více ampérech. U USB-C se ale lze setkat také se standardy USB 3.0 či 2.0. V takových případech však již není součástí DisplayPort či vysoká přenosová rychlost. Vždy si tedy u konektorů USB-C hlídejte standard neboli generaci.

i Související produkty

Qi – způsob nabíjení bez drátu pomocí indukce

Pojem „bezdrátové nabíjení“ zní jako technologie budoucnosti. Ale není tomu tak. Bezdrátové nabíjení je do mobilních telefonů středních a vyšších tříd implementováno již nyní. I přesto, že je takové nabíjení zpravidla pomalejší než pomocí kabelu, mezi uživateli je oblíbené. Existují ale i rychlé bezdrátové nabíječky jako Belkin Boost Up Qi, které nabíjejí rychleji než kabel.

i Technologie zvaná Qi je standardem pro nabíjení od roku 2015, kdy se sdružení v čele s výrobci Samsung, Nokia a dalšími 214 členy dohodlo na jednotném způsobu bezdrátového nabíjení. Přidala se také IKEA, která vyrábí speciální nábytek obsahující možnost nabíjet přístroje pomocí Qi.

Bezdrátové nabíjení telefonů a dnes už i dalších zařízení, např. chytrých hodinek či sluchátek, funguje na principu elektromagnetické indukce, která vzniká mezi dvěma cívkami – v nabíjecí podložce a v samotném zařízení, které touto technologií disponuje. Po ukončení nabíjení může kupříkladu mobilní telefon pomocí indukce říci podložce, že je již nabitý. Ta díky tomu sníží svůj výkon tak, aby telefon udržovala na 100 %, ale zbytečně neplýtvala energií.

Bezdrátové Qi nabíjení
Bezdrátové nabíjení je nejen funkční, ale i stylové.

Pokud váš mobil není kompatibilní se standardem Qi, a přesto byste rádi bezdrátového nabíjení využívali, pořídit si lze speciální kryt nebo samolepku podporující standard Qi, která se propojí s kontakty baterie telefonu.

i Jak na bezdrátové nabíjení?

Mini USB pro MP3, čtečky e-knih, případně fotoaparáty

Konektor typu mini USB v dnešní době ustupuje do pozadí. Využíval se od počátku 21. století a oproti micro USB se vyznačuje větší tloušťkou. I tento důvod stojí za jeho nahrazením novějším standardem micro USB v mobilních telefonech.

Mini USB však i nyní nalezneme u některých starších zařízení. Bezdrátové reproduktory se skrz něj nabíjely a u starších modelů digitálních fotoaparátů sloužil k prezentaci fotek na televizích místo dnes běžného standardu HDMI. Kromě toho konektor mini USB se využíval či stále využívá i při přenosu dat, například v MP3 přehrávačích nebo čtečkách elektronických knih pro přenos hudby či obsahu ke čtení do zařízení.

Kabel s mini USB koncovkou
Zakončení mini USB kabelu.

Nepřeberné množství koncovek pro dobíjení notebooků

Klasických notebookových koncovek existuje řada. Je nepsaným pravidlem, že téměř každý výrobce má svou vlastní speciální koncovku pro nabíjení. Drtivá většina konektorů uváděných na obrázku níže nemá jedinečné označení, pro jednoznačnou identifikaci slouží jméno výrobce, případně řada notebooku.

S koncovkami přenosných PC se ale snad blýská na lepší časy. Acer, výrobce nejen notebooků, totiž před nedávnem začal u svých laptopů používat jednotné konektory napájení. I Apple nedávno přešel od snadno odpojitelného konektoru MagSafe na nově rozšířený USB-C standard.

Koncovky pro nabíjení notebooků
Konektorů pro nabíjení notebooků je celá řada. Prakticky se dá říct, že co výrobce, to vlastní konektor.

Nabíjení v autě je již standardem

Dobíjení mobilních zařízení zapalováním v autě s konektorem USB se dnes těší značné oblibě. Nabíječky do auta nabízí různé hodnoty výstupního elektrického proudu uváděného v ampérech. A čím vyšším počtem ampérů je nabíječka schopna dobíjet mobilní zařízení, tím rychleji jej nabije. Podmínkou však je, aby telefon takový proud podporoval.

Nejlevnější nabíječky poskytují jen základní proud 1 A. Ten ale nabíjí natolik pomalu, že většinou postačí jen pro udržení nenáročné navigace v provozu. Navigace se tedy v mnoha případech při užívání nenabíjí. Proud o velikosti 2.1 A získáte s nabíječkami za cenu 200 Kč a více. Ty již mají dostatečnou sílu pro klasické nabití mobilu za kratší čas než 1A nabíječky do aut či nabíjení GPS navigací i během používání.

Nabíjení v autě
Typický zástupce autonabíječky, kterou připojíte do obvyklé zásuvky, kterou najdete v každém autě.

Solární nabíječky jsou pomalejší, ale nabíjejí i mimo civilizaci

Speciální a poměrně neobvyklou kategorií je solární nabíjení. K dobíjení mobilního telefonu přes USB port využívají solární nabíječky přeměnu sluneční energie na energii elektrickou. Protože počasí dokáže být záludné, i základní modely v sobě mají integrovanou powerbanku pro zajištění plynulého nabíjení. A nevýhody? Dobíjení ze solární energie je časově náročnější. Za dobrých podmínek dokáže nabíječka vygenerovat napětí kolem 300 mA (0,3 A), zatímco zásuvka zvládne 2 A a více.

Solární nabíječka
Solární nabíječky se hodí když vyrážíte tam, kde víte, že nebude zásuvka. Nepatří ale k nejrychlejším.

Některé nabíječky tužkových baterií slouží i jako powerbanky

Nabíječky pro tužkové baterie jsou zažitým standardem na poli dobíjení baterií. Zajišťují převod střídavého proudu z běžné zásuvky na proud stejnosměrný, jímž se nabíjí tužkové baterie především ve variantě AA/AAA. V nabídce jsou také nabíječky, které nevyžadují zásuvku, ale ke zdroji energie je připojíte pomocí USB. Samotným tužkovým bateriím pak můžete také prodloužit výdrž netradičním doplňkem Batteroo, a to až 3×.

Nabíječka tužkových baterií
Investice do nabíjecích tužkových baterií je sice vyšší, v konečném důsledku ale ušetříte. A taky šetříte životní prostředí.
i

Rozdíl mezi stejnosměrným proudem v baterii a střídavým v síti

 • Střídavý proud, jenž je dostupný v klasických zásuvkách, slouží pro napájení většiny zařízení. Od stejnosměrného proudu se liší především tím, že neustále mění svou amplitudu v obvodu (obvodem je myšleno například následující zapojení: zdroj  vodič  vypínač  vodič  žárovka  vodič  zdroj). Amplituda znázorňuje výkyvy směru proudu pomocí tzv. sinusoidy. Díky těmto výkyvům není střídavý proud tak konzistentní jako stejnosměrný. Využití najde v zařízeních, kde nemůže dojít k chybě zaviněné těmito změnami  v motoru, vysavači, světle, zvonku a dalších.
 • Oproti tomu stejnosměrný proud je využíván u zařízení, která potřebují provádět výpočty a nemohou si dovolit chybovat. Hodí se tedy převážně pro počítače, mobilní telefony a další. Jelikož nemění amplitudu, je tedy vhodnější pro podobná zařízení a podílí se na takřka nulové chybovosti případných výpočtů. 

Jak se vyznat v napětí a koncovkách ve světě

Napětí elektrického proudu je udáváno ve voltech a může se lišit dle regionu. Vedle napětí je však potřeba brát v potaz také frekvenci elektrického proudu. V Evropě je dohodnut kmitočet 50 Hz (opakování výkyvu v křivce za určitou dobu) a napětí 230 V, kdežto ve Spojených státech, Kanadě, Mexiku a Brazílii je to 60 Hz a 120 V. Z tohoto důvodu nelze využívat zařízení bez potřebných cestovních adaptérů (pokud to umožňuje nabíječka svým vstupním napětím), případně regulátorů napětí.

Zásuvky ve světě
Před cestou mimo země Evropské unie si je dobré si předem zjistit, jaké zásuvky užívají.

Ve specifických případech je možné se setkat s napětím 380 V využívaným v objektech s předpokládanou vyšší než běžnou zátěží. Zmíněné napětí se používá například k zapojení indukčních desek v domácnostech, ve větších závodech pro pohon elektromotorů, vrtaček apod.

i

Přečtěte si v našem slovníku pojmů o dalších pojmech používaných v souvislosti s nabíjením. Co znamená elektrické napětí, proud, výkon a příkon?

Základem všech napájecích kabelů je fáze a nulový vodič. Volitelně, pokud to zařízení vyžaduje, se využívá i zemnícího vodiče. V Evropě se běžně využívá klasická dvoukolíková vidlice, stejná jako u nás. Jen ve Velké Británii a Irsku je standardem vidlice typu G, tedy trojice obdélníkových kolíků s šestihrannou podstavou.

i Mohlo by vás zajímat

Důležitou radou na závěr, rozhodně je: Ve chvíli, kdy dojde na vybitý mobil (a jakékoliv jiné zařízení) využívejte originální adaptéry, potažmo příslušenství dodávané se zařízením. To z důvodu, že vzájemná kompatibilita je otestována. Použití neoriginální nabíječky může mít za následek snižování životnosti a výdrže baterie, případně trvalé poškození zařízení.

Apple 20W USB-C napájecí adaptér
Nabíječka do sítě kompatibilní s jakýmkoliv USB-C zařízením. Napájecí kabel se prodává zvlášť.

590,- bez DPH 488,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na 34 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: RI012i1b48
AlzaPower Q100 Quick Charge 3.0 černá
Nabíječka do sítě univerzální, 1x USB-A 5V/3A, výkon 18W, s podporou rychlonabíjení 4v1, QC3.0 + BC1.2 + FCP (Huawei), 4Safe - ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí, certifikace Qualcomm Quick Charge 3.0, Smart IC - automatická detekce připojeného zařízení a optimální distribuce výkonu, bez kabelu v balení

266 Kč se slevovým kódem  21ONADNES20
od 279,- bez DPH 231,-
Koupit
Ona dnes
Můžete mít ihned na 35 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: AEY0160
EcoFlow Delta 1300
Nabíjecí stanice s kapacitou 350000 mAh, baterie typu Li-Ion, výstupy: 230V zásuvka, USB-A (QC), USB-A a USB-C, vstupy: IEC C14 a pro solární panel, max. výkon 1800 W, nabíjení solárním panelem a LCD displej

-8% 37 990,-
34 990,- bez DPH 28 917,-
Koupit
Můžete mít ihned na prodejně Pardubice
Skladem > 5 ks
Objednací kód: EF01D02
AlzaPower SolarScout 20000mAh oranžová
Powerbanka s podporou rychlonabíjení, 1x USB-A (max 3A), 1x vstup/výstup USB-C (max 3A), wireless max 10W, solární panel 1.25W, 1x MicroUSB, podpora QC3.0 + PD 3.0 + BC 1.2 + AFC + FCP (Huawei) + SFCP + MTK PE + Apple 2.4A, 6ti násobná bezpečnostní ochrana, LED indikace nabíjení, Qi certifikace, stupeň krytí IPX4, pro mobilní telefony, tablety a jiná podobná zařízení, 1x LED svitílna 120lm, 1x kabel USB na USB-C v balení, součástí zařízení je kompas

1 359 Kč se slevovým kódem  21ONADNES20
1 699,- bez DPH 1 404,-
Koupit
Ona dnes
Na cestě > 5 ks
Očekáváme 20.11.2021
Objednací kód: APWPB161z
AlzaPower Car Charger C520 Fast Charge + Power Delivery černá
Nabíječka do auta univerzální, 30W, 1x USB 2,4A, 1x USB-C 3A, podpora Power Delivery 3.0, podpora rychlonabíjení, 4Safe - ochrana proti přepětí, přetížení a přehřátí, LED indikace nabíjení, hliníkové provedení, bez kabelu v balení

239 Kč se slevovým kódem  21ONADNES20
299,- bez DPH 247,-
Koupit
Ona dnes
Na cestě > 10 ks
Očekáváme 30.11.2021
Objednací kód: APWCCC520b
AlzaPower WF220 Wireless Fast Charger černá
Bezdrátová nabíječka univerzální, Smart Charge 5W, 7.5W, 10W, s podporou rychlonabíjení, 4Safe - ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí, Case friendly (do 8mm), certifikace Qi, LED indikace nabíjení, detekce cizích objektů FOD, Smart IC - automatická detekce připojeného zařízení a optimální distribuce výkonu, pro všechna zařízení podporující bezdrátové nabíjení, včetně Apple iPhone, s kabelem USB-A na USB-C v balení

399 Kč se slevovým kódem  21ONADNES20
od 449,- bez DPH 371,-
Koupit
Ona dnes
Můžete mít ihned na 25 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: APWCC106b
AlzaPower SolarScout 20000mAh zelená
Powerbanka s podporou rychlonabíjení, 1x USB-A (max 3A), 1x vstup/výstup USB-C (max 3A), wireless max 10W, solární panel 1.25W, 1x MicroUSB, podpora QC3.0 + PD 3.0 + BC 1.2 + AFC + FCP (Huawei) + SFCP + MTK PE + Apple 2.4A, 6ti násobná bezpečnostní ochrana, LED indikace nabíjení, Qi certifikace, stupeň krytí IPX4, pro mobilní telefony, tablety a jiná podobná zařízení, 1x LED svitílna 120lm, 1x kabel USB na USB-C v balení, součástí zařízení je kompas

1 359 Kč se slevovým kódem  21ONADNES20
1 699,- bez DPH 1 404,-
Koupit
Ona dnes
Na cestě > 5 ks
Očekáváme 20.11.2021
Objednací kód: APWPB162b
AlzaPower Car Charger X520 Fast Charge stříbrná
Nabíječka do auta univerzální, 28W, 2x USB 2,4A, podpora rychlonabíjení, 4Safe - ochrana proti přepětí, přetížení a přehřátí, LED indikace nabíjení, měděné provedení, bez kabelu v balení

279 Kč se slevovým kódem  21ONADNES20
349,- bez DPH 288,-
Koupit
Ona dnes
Můžete mít ihned na 17 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: APWCC500x
EcoFlow RIVER 600 MAX
Nabíjecí stanice s kapacitou 160000 mAh, baterie typu Li-Ion, výstupy: 230V zásuvka, 12V zásuvka, USB-A (QC), USB-A a USB-C, vstupy: DC a pro solární panel, max. výkon 1200 W, nabíjení solárním panelem a LCD displej

16 990,- bez DPH 14 041,-
Koupit
Můžete mít ihned na prodejně Mělník
Skladem > 5 ks
Objednací kód: EF01D012
Samsung EP-TA20EW USB-C bílá
Nabíječka do sítě s podporou rychlého nabíjení, výstup USB-A (max. 15 W), technologie rychlého nabíjení Fast Charge, součástí balení 1m kabel se zakončením USB-C a USB-A

349,- bez DPH 288,-
Koupit
Můžete mít ihned na 16 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: SAAA0011a1
AlzaPower WF210 Wireless Fast Charger černá
Bezdrátová nabíječka univerzální, Smart Charge 5W, 7.5W, 10W, s podporou rychlonabíjení, 4Safe - ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí, Case friendly (do 8mm), certifikace Qi, LED indikace nabíjení, detekce cizích objektů FOD, Smart IC - automatická detekce připojeného zařízení a optimální distribuce výkonu, pro všechna zařízení podporující bezdrátové nabíjení, včetně Apple iPhone, s kabelem USB-A na MicroUSB v balení

383 Kč se slevovým kódem  21ONADNES20
od 429,- bez DPH 355,-
Koupit
Ona dnes
Můžete mít ihned na 31 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: APWCC105b
AlzaPower Q200 Quick Charge 3.0 černá
Nabíječka do sítě univerzální, 2x USB-A 5V/3A, výkon 36W (celkový), s podporou rychlonabíjení 4v1, QC3.0 + BC1.2 + FCP (Huawei), 4Safe - ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí, certifikace Qualcomm Quick Charge 3.0, Smart IC - automatická detekce připojeného zařízení a optimální distribuce výkonu, bez kabelu v balení

479 Kč se slevovým kódem  21ONADNES20
od 549,- bez DPH 454,-
Koupit
Ona dnes
Můžete mít ihned na 37 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: AEY0163
AlzaPower A100 Fast Charge 20W černá
Nabíječka do sítě univerzální, 1x USB-A, 1x USB-C, výkon 20W, s podporou rychlonabíjení QC3.0, Power Delivery 3.0, 4Safe - ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí, Smart IC - automatická detekce připojeného zařízení a optimální distribuce výkonu, pro mobilní telefony, tablety a další podobná zařízení, bez kabelu v balení

319 Kč se slevovým kódem  21ONADNES20
od 329,- bez DPH 272,-
Koupit
Ona dnes
Můžete mít ihned na 35 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: AEY0204
Samsung Bezdrátová nabíjecí stanice (15W) černá
Bezdrátová nabíječka s podporou rychlého nabíjení, celkový výkon 15 W, vstup USB-C, technologie rychlého nabíjení Fast Charge 2.0, indikace nabíjení, součástí balení 1m kabel se zakončením USB-C

od 1 090,- bez DPH 901,-
Koupit
Můžete mít ihned na 8 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SAAW0105b1
AlzaPower M5CQ Multi Charge QC3.0 bílá
Nabíječka do sítě univerzální, 3x USB-A 5V/2.1A, 1x USB-A 5V/3A, 1x USB-C 5V/A, výkon 63W (celkový), s podporou rychlonabíjení 5v1, QC3.0 + BC1.2 + AFC (Samsung) + FCP (Huawei), 4Safe - ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí, certifikace Qualcomm Quick Charge 3.0, Smart IC - automatická detekce připojeného zařízení a optimální distribuce výkonu, kabel do sítě v balení

639 Kč se slevovým kódem  21ONADNES20
od 599,- bez DPH 495,-
Koupit
Ona dnes
Můžete mít ihned na 33 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: AEY0171
AlzaPower G300 GaN Fast Charge 100W černá
Nabíječka do sítě univerzální, 2x USB-C max 100 W, 2× USB-A max 18 W, rychlonabíjení 5v1, QC3.0 + BC1.2 + AFC (Samsung) + FCP (Huawei) Power Delivery 3.0, 4Safe - ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí, Smart IC - automatická detekce připojeného zařízení a optimální distribuce výkonu, pro notebooky, mobilní telefony a další podobná zařízení, bez kabelu v balení

1 439 Kč se slevovým kódem  21ONADNES20
1 799,- bez DPH 1 487,-
Koupit
Ona dnes
Můžete mít ihned na 37 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: AEY0180
Baseus GaN Quick Travel Charger 65W Black
Nabíječka do sítě s podporou rychlého nabíjení, celkový výkon 65 W, výstupy 1 × USB-C (max. 65 W), 1 × USB-C (max. 30 W) a 1 × USB-A (max. 30 W), technologie rychlého nabíjení Quick Charge, indikace nabíjení

1 199,- bez DPH 991,-
Koupit
Můžete mít ihned na 18 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BASE153
Samsung EP-TA20E bílá
Nabíječka do sítě s podporou rychlého nabíjení, výstup USB-A (max. 15 W), technologie rychlého nabíjení Fast Charge, podpěťová ochrana, přepěťová ochrana, součástí balení 1,5m kabel se zakončením Micro USB a USB-A

399,- bez DPH 330,-
Koupit
Můžete mít ihned na 32 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: SAAC0206
Apple Dvojitá nabíječka MagSafe
Bezdrátová nabíječka - celkový výkon 27 W, vstup Lightning, součástí balení 1m kabel

-25% 3 990,-
2 989,- bez DPH 2 470,-
Koupit
Můžete mít ihned na 14 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: RI012i1b52
AlzaPower A100 Fast Charge 20W bílá
Nabíječka do sítě univerzální, 1x USB-A, 1x USB-C, výkon 20W, s podporou rychlonabíjení QC3.0, Power Delivery 3.0, 4Safe - ochrana proti zkratu, přepětí, přetížení a přehřátí, Smart IC - automatická detekce připojeného zařízení a optimální distribuce výkonu, pro mobilní telefony, tablety a další podobná zařízení, bez kabelu v balení

319 Kč se slevovým kódem  21ONADNES20
od 329,- bez DPH 272,-
Koupit
Ona dnes
Můžete mít ihned na 36 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: AEY0202
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi