Jak funguje MagSafe nabíječka?
MagSafe nabíječka oproti ostatním bezdrátovým nabíječkám využívá speciálních magnetů k přesnému přichycení telefonu při nabíjení. Nabíječku či powerbanku tak můžete víceméně „nosit“ na mobilu a zároveň jej nabíjet, případně lze telefon přicvaknout na nabíjecí stojánek. Výhodou je také 15W rychlonabíjení oproti 7,5W přes Qi.
Chcete iPhone nabíjet i na cestách? Hodit se vám bude MagSafe powerbanka.
MagSafe nabíječka 3v1 vám hravě dobije i příslušenství
Pokud máte celý ekosystém Apple, zajímat vás bude MagSafe nabíječka 3v1, případně 2v1. Běžně jde o stojánek, vyráběný jak oficiálně Applem, tak i jinými výrobci, na který můžete pomocí MagSafe připojit telefon iPhone a zároveň přes bezdrátový standard Qi dobíjet i hodinky Apple Watch nebo sluchátka AirPods.
i
Oficiální MagSafe nabíječka Apple je k dostání v klasickém provedení. Chcete-li zároveň bezdrátově nabíjet i hodinky Apple Watch, zkuste dvojitou nabíječku MagSafe.
Pohlídejte si, se kterými telefony je MagSafe nabíječka kompatibilní
Aby se mohla MagSafe nabíječka k telefonu přichytit a nabíjet celými 15 W, telefon na to musí být uzpůsoben. Proto je MagSafe kompatibilní pouze s telefony Apple iPhone 12 a novějšími. Máte-li však nabíječku MagSafe, iPhone 11 až iPhone 8 můžete nabíjet alespoň přes standard Qi – tedy bez magnetů a výkonem 7,5 W.
Pokud máte starší iPhone, ale chcete využívat magnetického přichycení MagSafe, můžete si zakoupit některý ze stovek MagSafe krytů.
MagSafe nabíječka do auta poslouží jako držák
MagSafe nabíječka do auta může skvěle posloužit jako klasický držák na telefon například pro potřeby GPS. Připojit ji můžete buď přímo do autozapalovače, případně uchytit do ventilace a připojit přes USB-C kabel. Díky magnetickému uchycení si pak můžete být jistí, že vám mobil při jízdě nikam nezapadne.
i
Systém MagSafe nemusíte používat jen pro nabíjení. V prodeji je například i MagSafe peněženka, díky které můžete mít platební karty a drobnou hotovost vždy po ruce.
Skrýt popis