MARKETINGOVÁ KAMPAŇ DÁRKOVÝ KOŠ

Zobrazit katalog
 1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ
  1. Obchodní společnost Alza.cz a.s., IČ 27082440, DIČ CZ27082440, sídlem Praha 7, Jankovcova 1522/53, PSČ 170 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8573, (dále jen „Alza“) organizuje v termínu od 00:00 hodin dne 23. 11. 2015 do 23:59 hodin dne 23. 12. 2015 (dále jen „Doba konání“) marketingovou kampaň zvanou „Dárkový koš“ (dále jen „Kampaň“) a tímto stanoví pravidla a podmínky Kampaně, které jsou k dispozici na internetové stránce www.alza.cz/darkovykos.
  2. Alza upozorňuje na skutečnost, že i na tuto kampaň se vztahují podmínky pro reklamní sdělení, které Alza uvádí na internetové stránce www.alza.cz/reklama.
  3. Aktuální sortiment elektronického obsahu nabízeného v rámci Kampaně je k dispozici na internetové stránce www.alza.cz/darkovykos.
 2. DEFINICE
  1. Alza v Kampani používá termín „dárkový koš“, což je označení pro soubor elektronického obsahu sestávajícího ze dvou audio knih, dvou elektronických knih, dvou časopisů v elektronické podobě a jedněch novin v elektronické podobě, který je ohodnocen na částku ve výši 1818,- Kč vč. DPH, vycházíme-li z cen jednotlivých titulů před začátkem Kampaně (dále jen „Dárkový koš“).
  2. Alza neposkytuje žádné peníze účastníkům v Kampani a Dárkový koš nelze v Kampani ani po ní vyměnit za peníze, Dárkový koš je neměnný a nevratný ani není možné jej nahradit jiným dárkem a zároveň není určen k dalšímu prodeji.
 3. ZÁKLADNÍ PODMÍNKY ÚČASTI V SOUTĚŽI
  1. Vybraný zákazník z České republiky (dále jen „Účastník“), pokud splní podmínky Kampaně uvedené v těchto pravidlech v Době konání, může získat Dárkový koš, zejména nikoliv však výlučně:
   1. Má kompletně a pravdivě vyplněnou registraci na Alze (jí provozovaném eshopu), tj. sdělí Alze své kontaktní údaje, zejména své jméno, příjmení, adresu, email (tj. email, na který přijde informace s instrukcemi pro využití Dárkového koše) a mobilní telefon (dále jen „Registrace“);
   2. V Době konání nakoupí a uhradí jakýkoliv produkt a/nebo službu z eshopu Alzy v minimální hodnotě 2.000,- Kč vč. DPH (dále jen „Nákup“).
   3. S jedním nákupem na jeden daňový doklad a jednu registraci má Účastník možnost získat jen jeden Dárkový koš.
  2. Z Kampaně budou vyloučeni ti, kteří:
   1. Nesplní podmínky Kampaně uvedené v těchto pravidlech;
   2. Budou chtít uplatnit Kód pro získání Dárkového koše po 31. 1. 2016;
   3. Budou jednat v rozporu se zákonem a/nebo s dobrými mravy a/nebo se dopustí podvodného jednání v souvislosti s Kampaní;
   4. Uvedou v Kampani nepravdivé nebo neúplné informace.
  3. V případě vyloučení Účastníka, nemá takový Účastník právo na náhradu nákladů či škody, která by mu mohla vzniknout.
 4. DÁRKOVÝ KOŠ
  1. Při objednávání zboží a/nebo služeb je nutné postupovat v souladu s podmínkami eshopu Alzy.
  2. V případě, že Účastník neodstoupí od Nákupu v zákonné lhůtě, obdrží od Alzy email s instrukcemi, jak získat Dárkový koš a od kdy jej Účastník může poprvé využít.
  3. Dárkový koš může získat přímo Účastník, případně tento Dárkový koš darovat třetí osobě, která má na Alze kompletně vyplněnou Registraci a to prostřednictvím funkce darování v košíku na Alze (jí provozovaném eshopu).
  4. Dárkový koš však vždy slouží výhradně pro soukromou potřebu Účastníka, případně jím obdarované osoby a na jeho užití se vztahují všeobecné obchodní podmínky Alzy, zejména pravidla užívání elektronického obsahu.
 5. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ
  1. Alza nenese žádnou odpovědnost za rychlost ani přenos dat prostřednictvím sítě internet.
  2. Alza prohlašuje, že není odpovědná za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.
  3. Alza si vyhrazuje právo měnit podmínky Kampaně a případně Kampaň zrušit.
  4. Účastník nemá právo na náhradu nákladů spojenou s účastí v Kampani.
  5. Tato pravidla Kampaně nabývají účinnosti dnem jejich vyhlášení.

V Praze, dne 23. 11. 2015

P-DC1-WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací