Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Naše pobočky jsou aktuálně otevřeny od pondělí do soboty pouze pro výdej zboží.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 347 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Alzabox Vánoce HP, média Ochranné pomůcky
Zobrazit katalog

MARKETINGOVÁ KAMPAŇ
„NÁKUP ZDARMA“

 1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

  1. Obchodní společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440, DIČ CZ27082440, sídlem Praha 7, Jankovcova 1522/53, PSČ 170 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8573, (dále jen „Alza“) organizuje v termínu od 00:01 hodin dne 1. 10. 2018 do 23:59 hodin dne 11. 11. 2018 (dále jen „Doba konání“) marketingovou kampaň zvanou „NÁKUP ZDARMA“ (dále jen „Kampaň“) a tímto stanoví pravidla a podmínky Kampaně, které jsou k dispozici na internetové stránce www.alza.cz/nakup-zdarma.

  2. Alza upozorňuje na skutečnost, že i na tuto Kampaň se vztahují podmínky pro reklamní sdělení, které Alza uvádí na internetové stránce www.alza.cz/reklama.

 2. ZÁKLADNÍ PODMÍNKY KAMPANĚ

  1. Zákazník z České republiky, fyzická osoba starší 18 let, spotřebitel nebo fyzická osoba podnikatel, která zakoupí zboží výhradně pro svou osobní potřebu, mimo podnikatelskou činnost (dále jen „Účastník“), pokud splní podmínky Kampaně uvedené v těchto pravidlech v Době konání, může získat výhru (dále jen „Výhra“):

   1. Má-li kompletně a pravdivě vyplněnou registraci na Alze (jí provozovaném e-shopu www.alza.cz), tj. sdělí Alze své kontaktní údaje, zejména své jméno, příjmení, adresu včetně země, e-mail a mobilní telefon;
   2. V Době konání nakoupí a uhradí zboží z e-shopu Alzy prostřednictvím webových stránek, mobilních webových stránek nebo mobilní aplikace (dále jen „Objednávka“) v minimální hodnotě 2.000,- Kč (slovy: dva tisíce korun českých) vč. DPH. Za nákup a úhradu zboží není možné považovat dobití AlzaKreditu. V případě, že součástí Objednávky bude i dobití AlzaKreditu, bude od celkové ceny toto dobití odečteno. Objednávku není možné vytvořit formou asistovaného nákupu nebo telefonicky.
  2. Z Kampaně budou vyloučeni ti, kteří:

   1. Nesplní podmínky Kampaně uvedené v těchto pravidlech;
   2. K platbě použijí platební kartu, které nejsou oprávnění držitelé;
   3. Budou jednat v rozporu se zákonem a/nebo s dobrými mravy a/nebo se dopustí podvodného jednání v souvislosti s Kampaní;
   4. Uvedou v Kampani nepravdivé nebo neúplné informace.
  3. V případě vyloučení Účastníka nemá takový Účastník právo na náhradu nákladů či škody, která by mu mohla vzniknout.

  4. Alza výslovně zákazníky upozorňuje, že tato Kampaň není určena pro podnikající právnické osoby.

 3. DALŠÍ PODMÍNKY KAMPANĚ

  1. Účastníci Kampaně, kteří splní podmínky uvedené v těchto pravidlech a mají zájem se Kampaně zúčastnit, si musí stáhnout do mobilního telefonu nejnovější verzi mobilní aplikace Alza.cz, která je dostupná pro operační systémy Android a iOS (dále jen „aplikace“). Účastník se musí do aplikace přihlásit. Přihlášení je možné pouze prostřednictvím totožného e-mailu, který Účastník zadal při Objednávce. V aplikaci si Účastník zároveň může zobrazit historii všech Objednávek, které učinil.

  2. Po přihlášení do aplikace se Účastníkovi objeví ve vrchní části aplikace zelený pruh, který po kliknutí Účastníka přesměruje na soutěžní stránku, kde se mu zobrazí loga zabalených dárečků, která po rozkliknutí odhalí Účastníkovi jeho Výhru, která mu bude náhodně vybrána informačním systémem Alzy.

  3. Výhry, které je možné v kampani získat jsou následující:

   1. Vedlejší Výhry - Slevové poukazy na vybrané segmenty pro další nákup na Alze (dále jen „Vedlejší Výhra“);
    • šek na nákup v hodnotě 800 Kč při nákupu na 8 000 Kč na velké spotřebiče;
    • šek na nákup v hodnotě 400 Kč při nákupu na 3 000 Kč na domácí spotřebiče;
    • šek na nákup v hodnotě 300 Kč při nákupu na 3 000 Kč na segment hobby;
    • šek na nákup v hodnotě 150 Kč při nákupu na 2 000 Kč na hračky;
    • šek na nákup v hodnotě 500 Kč při nákupu na 10 000 Kč na herní zónu;
    • šek na nákup v hodnotě 450 Kč při nákupu na 7 000 Kč na mobilní telefony;
    • šek na nákup v hodnotě 600 Kč při nákupu na 15 000 Kč na notebooky;
    • šek na nákup v hodnotě 250 Kč při nákupu na 2 500 Kč na sport;
    • šek na nákup v hodnotě 500 Kč při nákupu na 12 000 Kč na televize;
    • šek na nákup v hodnotě 200 Kč při nákupu na 2 000 Kč na hodinky;
   2. Hlavní Výhry - Slevový poukaz v hodnotě Objednávky pro další nákup na Alze, maximálně však v hodnotě 50.000,- Kč (slovy: padesát tisíc korun českých) vč. DPH (dále jen „Hlavní Výhra“).
  4. Hlavní Výhra je do Kampaně zařazena v počtu až 10 ks denně. Vedlejší Výhru získá každý Účastník, který se do Kampaně zapojí.

  5. Každý den se může Účastník zúčastnit Kampaně pouze jedenkrát, a to nejpozději do 11. 11. 2018. V případě, že Účastník v jeden den vytvoří více Objednávek, musí se s každou jednotlivou Objednávkou zúčastnit Kampaně v jiný den. S jednou Objednávkou se tedy může Účastník zúčastnit Kampaně každý den pouze jednou.

  6. V případě, že Účastník získá Vedlejší výhru, bude mu slevový poukaz zobrazen ihned přímo v aplikaci, a to společně s informací, do kdy je možné slevový poukaz použít.

  7. V případě, že nedojde k odstoupení od Objednávky do 14 dnů a Účastník získá Hlavní výhru, obdrží nejdříve 15. den (v případě platby zboží na dobírku nejdříve 20. den) instrukce, jakým způsobem a do jakého data Hlavní výhru uplatnit.

  8. Účastník bere na vědomí, že v případě, kdy získá Hlavní Výhru, mohou nastat následující situace:

   1. Účastník částečně odstoupí od kupní smlouvy na zboží, které bylo předmětem Objednávky (vrátí Alze pouze některé zboží z Objednávky). V takovém případě Účastník obdrží od Alzy slevový poukaz v hodnotě zboží, od kterého nebylo odstoupeno.

   2. Účastník po získání Hlavní výhry do Objednávky přidá další zboží, tedy rozšíří kupní smlouvu. V takovém případě Účastník obdrží slevový poukaz v hodnotě původní Objednávky (tedy bez přidaného zboží), se kterou se Kampaně původně účastnil.

  9. Výhru není možné vyměnit za peníze, a to ani v případě, kdy Účastník odstoupí od kupní smlouvy, na jejíž úhradu Výhru uplatnil. V takovém případě Účastník obdrží slevový poukaz odpovídající hodnotě Výhry. Výhra zároveň není určena k dalšímu prodeji.

  10. Na poskytnutí Výhry nemá Účastník garantovaný nárok.

 4. OSOBNÍ ÚDAJE

  1. Správcem osobních údajů Účastníka je Alza. Kontakt na Alzu je na www.alza.cz/kontakt

  2. Účelem zpracování osobních údajů Účastníka je řádná účast v Kampani a s tím související činnosti jako jsou např. vyhodnocení Účastníků, kontrola a vyhodnocení splnění podmínek Kampaně ze strany Účastníků, veřejné vyhlášení výherce Výhry (zejména na webových stránkách a sociálních sítích Alzy) a kontaktování výherce Výhry.

  3. Právním základem zpracování je oprávněný zájem Alzy na tom, aby osobními údaji Účastníka za výše uvedenými účely disponovala, neboť každý Účastník se Kampaně účastní dobrovolně a pokud by Alza osobní údaje údaje Účastníka nemohla za výše uvedenými způsoby zpracovávat, tak by Kampaň nevyhlašovala. Proti zpracování osobních údajů tímto způsobem je možné vznést námitku prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře (alza.cz/kontakt > ostatní > osobní údaje > vznesení námitky).

  4. Další podmínky zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.alza.cz/privacy-policy

 5. ZÁVĚREČNÉ USTANOVENÍ

  1. Alza prohlašuje, že není odpovědná za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.

  2. Alza si vyhrazuje právo měnit podmínky Kampaně, případně Kampaň zrušit.

  3. Účastník nemá právo na náhradu nákladů spojenou s účastí v Kampani.

  4. Tato pravidla Kampaně nabývají účinnosti dnem jejich vyhlášení, přičemž každý Účastník svým zařazením do Kampaně vyjadřuje souhlas s těmito pravidly.

  5. Veškeré případné spory, které vyplývají z této Kampaně nebo vzniklé v souvislosti s ní, řeší výhradně Alza.

V Praze, dne 24. 10. 2018

0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
WEB7
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi