Autosedačky

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Upevnění sedačky
ISOFIX
(342)
ISOFIX - základna se dokupuje zvlášť
(55)
Bezpečnostní pás
(304)
TOP TETHER
(18)
Směr sezení
Otočné o 360°
(123)
Ve směru jízdy
(361)
Zabezpečení dítěte
3bodový pás
(120)
5bodový pás
(247)
Bezpečnostní pás automobilu
(141)
Tlumící pultík
(9)
Vlastnosti
Držák na nápoje
(28)
Ochrana proti bočnímu nárazu
(250)
Snímatelný potah
(332)
Oddělitelný podsedák
(21)
Skupina BESIP
Skupina 0 a 0+
(99)
Skupina I
(237)
Skupina II
(235)
Skupina III
(227)
Skupina III (podsedáky)
(93)
Skupina 0
(66)
Skupina 0+
(75)
Barva
Antracitová
(4)
Béžová
(13)
Bílá
(6)
Bronzová
(1)
Černá
(218)
Červená
(44)
Fialová
(3)
Grafit
(5)
Hnědá
(7)
Khaki
(1)
Korálová
(2)
Modrá
(59)
Oranžová
(1)
Růžová
(29)
Stříbrná
(1)
Světle modrá
(2)
Světle šedá
(2)
Šedá
(175)
Tmavě modrá
(15)
Tmavě šedá
(9)
Tyrkysová
(4)
Vícebarevná
(15)
Vínová
(2)
Zelená
(38)
Žlutá
(6)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Dětská autosedačka je povinnou výbavou pro všechny řidiče převážející malé děti. Při výběru je důležité se zaměřit na bezpečnostní normy, hmotnost a výšku dítěte i upevňovací systém. Jak se tedy autosedačky liší a jak vybrat tu správnou?

Pokračovat

Autosedačka je nutností při jízdě s malými dětmi

Dětská autosedačka je povinnou součástí automobilu, v němž cestují děti o hmotnosti do 36 kg, případně do výšky 150 cm. Výška je přitom důležitějším faktorem, protože bezpečnostní pás nikdy nesmí vést přes krk dítěte. Autosedačka by pak vždy měla odpovídat aktuálnímu věku, velikosti a hmotnosti dítěte.

Jaké výhody autosedačka nabízí?

Ačkoliv je použití dětské sedačky v autě ze zákona povinné, spousta z nás se jistě shodne na tom, že pro bezpečí svých dětí udělá maximum bez ohledu na předpisy. Moderní dětské autosedačky kromě vyšší bezpečnosti při přepravě dětí přináší i řadu dalších výhod.

 • Zabezpečuje dítě při každodenních jízdách.
 • Maximálně chrání dítě v případě nehody.
 • Zabraňuje libovolnému pohybu dítěte ve vozidle.
 • Snadno ji přemístíte do jiného vozu.
 • Zajišťuje pohodlí pro vaši ratolest.

Jaká autosedačka pro vás bude nejlepší?

Při výběru autosedačky je třeba zohlednit několik faktorů. Tím prvním a nejdůležitější je věk, hmotnost a velikost dítěte, pro nějž bude autosedačka určena. Hlavička dítěte nesmí převyšovat autosedačku a dítě by také nemělo být těžší ani lehčí, než je uvedená hmotnost na sedačce. Jak se tedy jednotlivé skupiny autosedaček liší?

Autosedačky pro miminka: vybírat můžete ze čtyř variant

Autosedačky pro miminka bývají základní součástí výbavičky. Vybrat si můžete hned ze čtyř variant, které se liší váhovým rozpětím i tím, jak dlouho vám bude autosedačka sloužit.

 • Autosedačky vajíčka (0–13 kg) jsou vhodné pro novorozence a kojence. Jde o nejbezpečnější autosedačky pro miminka a vždy se používají proti směru jízdy.
 • Dětské autosedačky 0–18 kg jsou určeny pro novorozence, kojence i batolata. Nehodí se pro novorozence s nízkou porodní váhou a nelze je přenášet tak jako vajíčko, ale sloužit vám budou delší dobu.
 • Dětské autosedačky 0–25 kg jsou vhodné pro děti od narození do zhruba 7 let. Tyto rostoucí sedačky jsou rovněž nevhodné pro děti s růstovými odchylkami a počítat je třeba i s opotřebením materiálu.
 • Autosedačky 0-36 kg jsou univerzální a může do nich kojenec, batole i dítě do 12 let, takže pokrývají všechny skupiny autosedaček. Kvůli opotřebení materiálu se však během let může snížit jejich bezpečnost.

i

Rostoucí autosedačky pro miminka často využívají vložky pro novorozence, které miminku poskytnou potřebnou opěru hlavy.

Autosedačka 0-13 kg
Autosedačka 0–13 kg

Autosedačka 0-18 kg
Autosedačka 0–18 kg

Autosedačka 0-25 kg
Autosedačka 0–25 kg

Autosedačka 0-36 kg
Autosedačka 0–36 kg

Autosedačka pro batolata a starší děti by měla být komfortní

Jestliže zvolíte jako první sedačku pro dítě vajíčko, mezi 9 až 18 měsíci jeho věku bude potřeba jej vyměnit za další sedačku. Ta už vám bude sloužit delší dobu a měla by dítěti poskytnout dostatek pohodlí. Opět je možné vybírat z několika variant.

 • Autosedačky 9–18 kg jsou určeny pro batolata a děti do cca 4 let věku. Často mohou být polohovací a jde o velmi bezpečnou skupinu autosedaček.
 • Dětské autosedačky 9–25 kg jsou rovněž vhodné pro batolata a děti předškolního věku. Sloužit vám budou přibližně do 7 let věku dítěte a rovněž mohou být polohovací.
 • Dětské autosedačky 9–36 kg jsou pro batolata až děti do věku 12 let. Sice vydrží dlouho, mohou se ale po tak dlouhé době příliš opotřebovat.

autosedačka Britax
Autosedačka 9–18 kg

autosedačka 9-25 kg
Autosedačka 9–25 kg

autosedačka maxi cosi
Autosedačka 9–36 kg

Autosedačka pro předškoláky a školáky vydrží dlouhou dobu

Poslední skupinou jsou autosedačky pro větší děti. Ty už většinou vydrží sloužit až do doby, než dítě bude moci jezdit bez autosedačky. Za jakých možností lze vybírat?

 • Autosedačky 15–25 kg se hodí pro děti od 3 do 7 let. Jde o méně častou variantu autosedaček, nahrazují je spíše varianty pro dlouhodobější využití.
 • Dětské autosedačky 15–36 kg se hodí pro děti ve věku od 3 do 12 let. Tyto autosedačky nemají vlastní systém popruhů, jsou tedy opravdu vhodné spíše pro větší děti.
 • Dětské autosedačky 22–36 kg jsou určeny pro děti od přibližně 6 do 12 let. Vlastní systém popruhů mít mohou, ale nemusí.
 • Podsedáky jsou vhodné pro děti, kterým už není autosedačka pohodlná. Neposkytují už však takovou ochranu jako autosedačka (například v případě bočního nárazu).

Autosedačka 15-36 kg
Autosedačka 15–36 kg

Autosedačka podsedak
Podsedák

Jaké upevnění může mít dětská sedačka do auta?

Dalším důležitým parametrem při výběru je systém uchycení, kterým se sedačka do automobilu připevňuje. Autosedačky nabízí jak univerzální systém uchycení pomocí pásů, tak i bezpečnější a modernější systém Isofix.

Uchycení dětské autosedačky pomocí pásů

Dětské autosedačky bez Isofixu se dají uchytit pomocí klasických bezpečnostních pásů. To ovšem představuje riziko, že autosedačku neumístíte bezpečně. Tento způsob uchycení je vhodný pro ty z vás, kteří autosedačku moc nevyužívají nebo ji často přemisťují do jiného vozu.

Uchycení dětské sedačky pomocí systému Isofix

Systém Isofix je moderní a bezpečnou variantou pro uchycení dětské sedačky. Tato varianta je sice cenově náročnější, ale vždy budete mít jistotu, že jste autosedačku umístili správně a vaše dítě bude v bezpečí. Nezapomeňte si zkontrolovat, zda je váš automobil opatřen systémem Isofix.

Zabezpečení dítěte závisí i na pásech a umístění autosedačky

Úroveň zabezpečení dítěte určuje taky uchycení dítěte v autosedačce. Rozlišujeme tři možné způsoby uchycení.

 • Tříbodový pás je ukotven ve třech pevných bodech. Používá se spíše v sedačkách pro starší děti. Obecně se dá říct, že poskytuje horší zajištění než pětibodový, velmi ale záleží také na zbytku konstrukce autosedačky.
 • Pětibodový pás drží po zapnutí v pěti pevných bodech. Proto je považován za bezpečnější variantu. Je vhodný zejména pro menší děti (novorozence, batolata, předškoláky).
 • Autosedačka s pultem se rovněž uchycuje pomocí bezpečnostního pásu, ten ale nevede přes tělo dítěte, nýbrž přes pultík. Jde o velmi bezpečný systém poutání, ne všechny děti se ale v této autosedačce cítí komfortně.

Kdy se vozí autosedačka proti směru jízdy, a kdy po směru?

Autosedačka může být umístěna na sedadlo po nebo proti směru jízdy. Zejména u dětí do 18 měsíců se doporučuje model proti směru jízdy. Při čelní srážce je tak totiž lépe chráněna hlava i páteř dítěte. Větším dětem by mohlo být v protisměrné sedačce těsno. Otočná autosedačka (rostoucí obousměrná autosedačka) pak může sloužit oběma způsoby.

i

Pozor! Dětské autosedačky proti směru jízdy nikdy neinstalujte na přední sedadlo při aktivovaném airbagu spolujezdce.

Jak se pozná kvalitní autosedačka? Splňuje bezpečnostní normy

Dětská autosedačka musí splňovat evropské bezpečnostní normy. To, že je vybraný model splňuje, poznáte podle označení ECE R44 nebo i-Size. O kvalitě autosedačky hodně napoví i nezávislé testy, jejichž výsledky doporučujeme před nákupem sledovat. Mezi ty nejserióznější paří ADAC a dTest.

Jaké funkce dětské autosedačky nabízí?

Dětské autosedačky nabízejí mnoho bezpečnostních vychytávek a dalších funkcí pro vyšší komfort dítěte, které mohou hrát při výběru nemalou roli.

 • Nastavitelné bezpečnostní pásy umožní lepší přizpůsobení pásů velikosti dítěte.
 • Funkce polohování umožní naklopit autosedačku do lehu, a tím zaručí větší komfort pro vaše dítě. Polohovací autosedačka je praktickou volbou zejména když jezdíte na delší trasy.
 • Ochrana proti bočnímu nárazu zvyšuje bezpečí dítěte při nárazu.
 • Nastavitelná opěrka hlavy zaručí, že hlavička nebude převyšovat sedačku nebo naopak nebude moc nízko.
 • Snímatelný potah snadno ze sedačky sundáte a vyperete v případě, že jej dítě zašpiní.
 • Držák na nápoj poslouží jako odkládací místo pro lahvičku s pitím, kterou bude mít dítě vždy při ruce.
 • Autosedačka s kolečky je hitem posledních let. Vybavena je praktickým skládacím podvozkem s kolečky, takže poslouží i jako kočárek.

i

Autosedačka může stát spoustu peněz, bazar na internetu však není dobrou volbou, protože nevíte, co má sedačka za sebou. Zavítat však můžete do sekce Dětská autosedačka bazar, kde najdete například rozbalené nebo zánovní zboží.

I design hraje při výběru autosedačky roli

V neposlední řadě je třeba zohlednit také design autosedačky. V současné době jsou sedačky do auta vyráběny v mnoha barevných variantách, takže snadno vyberete autosedačku pro holku i pro kluka. Některé modely pak nabízí i neobvyklé vzory na polstrování, díky nimž se autosedačka stane designovým skvostem.

Nezapomeňte ani na praktické příslušenství k autosedačkám

Autosedačku můžete obohatit o řadu praktického příslušenství pro vyšší komfort dítěte. Z čeho lze vybírat?

 • Fusaky, zavinovačky a deky jsou určeny zejména pro nejmenší miminka. Často mají výřezy na protažení bezpečnostních pásů.
 • Isofix základny a báze slouží k upevnění autosedaček typu vajíčko (0–13 kg) do auta. Vajíčka totiž nedisponují kotevními body, takže pokud chcete využívat výhody Isofixu, bez základny se neobejdete.
 • Podložky pod autosedačky ochrání sedačky automobilu před znečištěním.
 • Potahy na autosedačky jsou praktickým řešením zejména v horkém počasí. Tyto potahy totiž zajišťují, že se dítě v autosedačce tolik nepotí.
 • Hračky na kočárek můžete snadno upevnit i na autosedačku pro nejmenší (vajíčko).
 • Polštářky do auta ocení zejména větší děti na delších cestách.
 • Zrcátka jsou praktickým řešením pro protisměrné sedačky. Díky zrcátku uvidíte z místa řidiče na miminko na zadní sedačce, i když jede proti směru jízdy.

i

Stále si nevíte rady s výběrem té správné autosedačky? Navštivte průvodce výběrem Jak vybrat autosedačku a dozvíte se podrobnější informace.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Podsedák do auta pro děti o hmotnosti 15-36 kg, bezpečnostní skupina III (dle evropských norem ECE), upevnění sedáku zajišťuje systém, zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, instalace ve směru jízdy, snímatelný potah, hmotnost 2,5 kg, barva šedá
1 249,-

2.
Podsedák do auta pro děti o hmotnosti 15-36 kg, bezpečnostní skupina III (dle evropských norem ECE), upevnění sedáku zajišťuje bezpečnostní pás, zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, instalace ve směru jízdy, držák na nápoje a snímatelný potah, hmotnost 3 kg, barva černá a šedá
2 289,-

3.
Autosedačka - pro děti o hmotnosti 15-36 kg, upevnění pomocí ISOFIX (potřeba dokoupit základnu), BESIP Skupina II a Skupina III (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, sezení ve směru jízdy, snímatelný potah, hmotnost 5 kg, šedá barva
2 759,-

Další nejprodávanější
556 položek
4,8 87×
OSANN LUX Isofix Universe 15–36 kg Grey
Podsedák do auta pro děti o hmotnosti 15-36 kg, bezpečnostní skupina III (dle evropských norem ECE), upevnění sedáku zajišťuje systém, zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, instalace ve směru jízdy, snímatelný potah, hmotnost 2,5 kg, barva šedá
1 249,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY10576
Peg Pérego 2-3 Shuttle Crystal Black - Podsedák do auta Varianty
4,8 52×
Peg Pérego 2-3 Shuttle Crystal Black
Podsedák do auta pro děti o hmotnosti 15-36 kg, bezpečnostní skupina III (dle evropských norem ECE), upevnění sedáku zajišťuje bezpečnostní pás, zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, instalace ve směru jízdy, držák na nápoje a snímatelný potah, hmotnost 3 kg, barva černá a šedá
2 289,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY14210
5,0
Britax Römer Adventure Plus Midnight Grey
Autosedačka - pro děti o hmotnosti 15-36 kg, upevnění pomocí ISOFIX (potřeba dokoupit základnu), BESIP Skupina II a Skupina III (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, sezení ve směru jízdy, snímatelný potah, hmotnost 5 kg, šedá barva
Super cena
2 759,- Ušetříte 231,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABYmm014
Compass JUNIOR PLUS 15–36 kg - šedá - Podsedák do auta Varianty
4,0 54×
Compass JUNIOR PLUS 15–36 kg - šedá
Podsedák do auta pro děti o hmotnosti 15-36 kg, bezpečnostní skupina III (dle evropských norem ECE), upevnění sedáku zajišťuje bezpečnostní pás, snímatelný potah, hmotnost 0,48 kg, barva černá a šedá
369,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AUPR1865
Peg Pérego 2-3 Shuttle Licorice - Podsedák do auta Varianty
4,8 52×
Peg Pérego 2-3 Shuttle Licorice
Podsedák do auta pro děti o hmotnosti 15-36 kg, bezpečnostní skupina III (dle evropských norem ECE), upevnění sedáku zajišťuje systém, zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, instalace ve směru jízdy, držák na nápoje a snímatelný potah, hmotnost 3 kg, barva černá
2 489,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY14209
Britax Römer Kidfix M i-Size Storm Grey - Autosedačka Varianty
5,0 11×
Britax Römer Kidfix M i-Size Storm Grey
Autosedačka - pro děti o hmotnosti 15-36 kg, upevnění pomocí ISOFIX a bezpečnostního pásu, BESIP Skupina III (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje bezpečnostní pás automobilu, sezení ve směru jízdy, ochrana proti bočnímu nárazu a snímatelný potah, hmotnost 6,5 kg, šedá barva
Zlevněno -1 %
3 519,- 3 589,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY167243
Bomimi SIGIfix podsedák s isofixem night - Podsedák do auta Varianty
4,8 65×
Bomimi SIGIfix podsedák s isofixem night
Podsedák do auta pro děti o hmotnosti 22-36 kg, bezpečnostní skupina III (dle evropských norem ECE), upevnění sedáku zajišťuje bezpečnostní pás, zabezpečení dítěte zajišťuje Bezpečnostní pás automobilu, instalace ve směru jízdy, snímatelný potah a polstrované ruční opěrky, hmotnost 1,4 kg, barva černá a tmavě šedá
Super cena
889,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls2501
BOMIMI SIGIfix Grafit - Podsedák do auta Varianty
4,8 65×
BOMIMI SIGIfix Grafit
Podsedák do auta pro děti o hmotnosti 22-36 kg, bezpečnostní skupina III (dle evropských norem ECE), upevnění sedáku zajišťuje systém, instalace ve směru jízdy, snímatelný potah, hmotnost 1,75 kg, barva šedá
849,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY9834
5,0
Bomimi SIGIFix i-Size grafit
Podsedák do auta pro děti o hmotnosti 22-36 kg, bezpečnostní skupina III (dle evropských norem ECE), upevnění sedáku zajišťuje systém, zabezpečení dítěte zajišťuje Bezpečnostní pás automobilu, instalace ve směru jízdy, držák na nápoje, snímatelný potah a polstrované ruční opěrky, hmotnost 2,65 kg, barva tmavě šedá
999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls6245
Peg Pérego 2-3 Shuttle Monza - Podsedák do auta Varianty
4,8 52×
Peg Pérego 2-3 Shuttle Monza
Podsedák do auta pro děti o hmotnosti 15-36 kg, bezpečnostní skupina III (dle evropských norem ECE), upevnění sedáku zajišťuje bezpečnostní pás, zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, instalace ve směru jízdy, držák na nápoje a snímatelný potah, hmotnost 3 kg, barva černá a červená
2 289,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY14211
Lionelo Bastiaan i-Size s isofixem Black Grey - Autosedačka Varianty
5,0
Lionelo Bastiaan i-Size s isofixem Black Grey
Autosedačka - pro děti o hmotnosti 0-36 kg, upevnění pomocí ISOFIX a bezpečnostního pásu, s možností nastavení bezpečnostního pásu, BESIP Skupina I, Skupina II a Skupina 0+ (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, otočná o 360°, ochrana proti bočnímu nárazu a snímatelný potah, hmotnost 7 kg, šedá barva
2 899,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HRAls4410
4,6
Britax Römer Adventure Plus Space Black
Autosedačka - pro děti o hmotnosti 15-36 kg, upevnění pomocí bezpečnostního pásu, BESIP Skupina III (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje bezpečnostní pás automobilu, sezení ve směru jízdy, snímatelný potah, hmotnost 5,2 kg, černá barva
2 729,-
Skladem 4 ks
Objednací kód: BABYbr007
BOMIMI SIGIfix Denim - Podsedák do auta
Varianty
4,8 65×
BOMIMI SIGIfix Denim
Podsedák do auta pro děti o hmotnosti 22-36 kg, bezpečnostní skupina III (dle evropských norem ECE), upevnění sedáku zajišťuje bezpečnostní pás, instalace ve směru jízdy, snímatelný potah, hmotnost 1,75 kg, barva modrá
Zlevněno -5 %
799,- 849,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY9833
BabyAuto NAUNA i-size 125-150 black line - Podsedák do auta Varianty
4,7
BabyAuto NAUNA i-size 125-150 black line
Podsedák do auta bezpečnostní skupina III (dle evropských norem ECE), upevnění sedáku zajišťuje systém, zabezpečení dítěte zajišťuje Bezpečnostní pás automobilu, instalace ve směru jízdy, snímatelný potah, barva černá
1 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAkc06022
4,7 18×
BOMIMI SOFI night 22–36 kg
Podsedák do auta pro děti o hmotnosti 22-36 kg, bezpečnostní skupina III (dle evropských norem ECE), upevnění sedáku zajišťuje bezpečnostní pás, instalace ve směru jízdy, snímatelný potah, barva černá
499,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY8363
COMPASS JUNIOR 22-36 kg šedá - Podsedák do auta Varianty
4,5 93×
COMPASS JUNIOR 22-36 kg šedá
Podsedák do auta pro děti o hmotnosti 22-36 kg, bezpečnostní skupina III (dle evropských norem ECE), upevnění sedáku zajišťuje bezpečnostní pás, instalace ve směru jízdy, snímatelný potah, hmotnost 0,25 kg, barva černá a šedá
259,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY9894
Britax Römer Kidfix M i-Size Night Blue - Autosedačka Varianty
5,0 11×
Britax Römer Kidfix M i-Size Night Blue
Autosedačka - upevnění pomocí ISOFIX, s možností nastavení polohy ručních opěrek, BESIP Skupina III (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, sezení ve směru jízdy, polohovací provedení, hmotnost 6,5 kg, modrá barva
4 079,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HRAls5659
5,0
Cybex Pallas G i-Size Plus Lava Grey/mid grey
Autosedačka - pro děti o hmotnosti 9-50 kg, upevnění pomocí ISOFIX, s možností nastavení polohy ručních opěrek, BESIP Skupina II a Skupina III (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje tlumící pultík, sezení ve směru jízdy, ochrana proti bočnímu nárazu, hmotnost 8,95 kg, šedá barva
5 899,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HRAkc06904
4,3
Britax Römer Hi-Liner Midnight Grey
Autosedačka - pro děti o hmotnosti 15-36 kg, upevnění pomocí ISOFIX a bezpečnostního pásu, s možností nastavení sklonu opěradla a bezpečnostního pásu, zabezpečení dítěte zajišťuje bezpečnostní pás automobilu, sezení ve směru jízdy, polohovací provedení, hmotnost 5,9 kg, šedá barva
4 219,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HRAls1704
Lionelo Hugo i-Size s isofixem Black Carbon - Autosedačka Varianty
5,0
Lionelo Hugo i-Size s isofixem Black Carbon
Autosedačka - pro děti o hmotnosti 15-36 kg, upevnění pomocí ISOFIX a bezpečnostního pásu, s možností nastavení polohy ručních opěrek, BESIP Skupina III (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje bezpečnostní pás automobilu, sezení ve směru jízdy, ochrana proti bočnímu nárazu a snímatelný potah, hmotnost 5 kg, černá barva
1 789,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HRAls4406
Compass JUNIOR PLUS 15–36 kg - červená - Podsedák do auta Varianty
4,0 54×
Compass JUNIOR PLUS 15–36 kg - červená
Podsedák do auta pro děti o hmotnosti 15-36 kg, bezpečnostní skupina III (dle evropských norem ECE), upevnění sedáku zajišťuje bezpečnostní pás, instalace ve směru jízdy, snímatelný potah, hmotnost 0,48 kg, barva černá a červená
369,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AUPR1867
Lionelo Hugo i-Size Sporty Black Red - Autosedačka Varianty
5,0
Lionelo Hugo i-Size Sporty Black Red
Autosedačka - pro děti o hmotnosti 15-36 kg, upevnění pomocí ISOFIX a bezpečnostního pásu, BESIP Skupina III (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje bezpečnostní pás automobilu, sezení ve směru jízdy, snímatelný potah, černá barva
1 759,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HRAls5406
Lionelo Bastiaan i-Size s isofixem Pink Baby - Autosedačka Varianty
5,0
Lionelo Bastiaan i-Size s isofixem Pink Baby
Autosedačka - pro děti o hmotnosti 0-36 kg, upevnění pomocí ISOFIX a bezpečnostního pásu, s možností nastavení bezpečnostního pásu, BESIP Skupina I, Skupina II a Skupina 0+ (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, otočná o 360°, ochrana proti bočnímu nárazu a snímatelný potah, hmotnost 7 kg, růžová barva
2 899,-
Skladem 5 ks
Objednací kód: HRAls4408
4,0
Bomimi Sofi grafit
Podsedák do auta pro děti o hmotnosti 22-36 kg, bezpečnostní skupina III (dle evropských norem ECE), upevnění sedáku zajišťuje bezpečnostní pás, zabezpečení dítěte zajišťuje Bezpečnostní pás automobilu, instalace ve směru jízdy, snímatelný potah a polstrované ruční opěrky, hmotnost 0,93 kg, barva šedá
479,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls2498

Autosedačky

autosedačkaPovinnost autosedačky a podsedáku v autě Povinnost autosedačky je jasně vymezena zákonem, který také stanovuje pravidla používání autosedaček a podsedáků. Jak přesně je používání autosedaček definováno a od kdy může mít dítě podsedák, vám přiblížíme v následujícím článku.
Pětibodové pásy autosedačky jsou bezpečnostní pásy, které vedou přes ramena, bedra a mezi nožičkama dítěte. Tento systém poutání je většinou využíván u autosedaček kategorie I a II.
Preeklampsie je závažné onemocnění způsobující až 20 % předčasných porodů. Týká se výhradně těhotných žen a souvisí s poruchou funkce placenty. O tom, co konkrétně preeklampsie je, jaké jsou její projevy a které ženy spadají do rizikové skupiny blíže informuje náš...
těhotenství týden po týdnuTěhotenství týden po týdnu: 5. týden V našem cyklu Těhotenství týden po týdnu jsme se přenesli již do začátku druhého měsíce. Pokud jste dosud ještě nevěděla, že jste těhotná, první příznaky těhotenství jako jsou vynechaná menstruace, bolavá prsa či bolest břicha vám tohle možná napoví. V 5....
Nošení dětí je přirozená činnost, kterou milují děti i maminky. Ergonomická nosítka nebo šátky mohou změnit vás život. Mateřství se stává kontaktnější a jednodušší. Pomůžeme vám s výběrem správného nosítka či šátku, se kterým si nošení zamilujete a poradíme, jak správně...
Zajímalo nás, jak dopadlo v roce 2021 testování dětských autosedaček, a která autosedačka pro konkrétní skupinu dětí byla vyhodnocena jako nejlepší dětská autosedačka. K porovnání jsme si vzali dva velikány, kteří provádějí test autosedaček každoročně a mají naši důvěru...
Více článků Všechny články

Autosedačky

V kategorii Autosedačky máme právě teď na Alza.cz celkem 556 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné autosedačky Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší autosedačky Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší autosedačky Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v autosedačky recenze
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací