Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny
Vánoční trháky Zachumlejte miminko do tepla!

Autosedačky

Dětská autosedačka je povinnou výbavou pro všechny řidiče převážející malé děti. Při výběru je důležité se zaměřit na bezpečnostní normy, hmotnost a výšku dítěte i upevňovací systém. Jak se tedy autosedačky liší a jak vybrat tu správnou?

Pokračovat

Autosedačka je nutností při jízdě s malými dětmi

Dětská autosedačka je povinnou součástí automobilu, v němž cestují děti o hmotnosti do 36 kg, případně do výšky 150 cm. Výška je přitom důležitějším faktorem, protože bezpečnostní pás nikdy nesmí vést přes krk dítěte. Autosedačka by pak vždy měla odpovídat aktuálnímu věku, velikosti a hmotnosti dítěte.

Jaké výhody autosedačka nabízí?

Ačkoliv je použití dětské sedačky v autě ze zákona povinné, spousta z nás se jistě shodne na tom, že pro bezpečí svých dětí udělá maximum bez ohledu na předpisy. Moderní dětské autosedačky kromě vyšší bezpečnosti při přepravě dětí přináší i řadu dalších výhod.

 • Zabezpečuje dítě při každodenních jízdách.
 • Maximálně chrání dítě v případě nehody.
 • Zabraňuje libovolnému pohybu dítěte ve vozidle.
 • Snadno ji přemístíte do jiného vozu.
 • Zajišťuje pohodlí pro vaši ratolest.

Jaká autosedačka pro vás bude nejlepší?

Při výběru autosedačky je třeba zohlednit několik faktorů. Tím prvním a nejdůležitější je věk, hmotnost a velikost dítěte, pro nějž bude autosedačka určena. Hlavička dítěte nesmí převyšovat autosedačku a dítě by také nemělo být těžší ani lehčí, než je uvedená hmotnost na sedačce. Jak se tedy jednotlivé skupiny autosedaček liší?

Autosedačky pro miminka: vybírat můžete ze čtyř variant

Autosedačky pro miminka bývají základní součástí výbavičky. Vybrat si můžete hned ze čtyř variant, které se liší váhovým rozpětím i tím, jak dlouho vám bude autosedačka sloužit.

 • Autosedačky vajíčka (0–13 kg) jsou vhodné pro novorozence a kojence. Jde o nejbezpečnější autosedačky pro miminka a vždy se používají proti směru jízdy.
 • Dětské autosedačky 0–18 kg jsou určeny pro novorozence, kojence i batolata. Nehodí se pro novorozence s nízkou porodní váhou a nelze je přenášet tak jako vajíčko, ale sloužit vám budou delší dobu.
 • Dětské autosedačky 0–25 kg jsou vhodné pro děti od narození do zhruba 7 let. Tyto rostoucí sedačky jsou rovněž nevhodné pro děti s růstovými odchylkami a počítat je třeba i s opotřebením materiálu.
 • Autosedačky 0-36 kg jsou univerzální a může do nich kojenec, batole i dítě do 12 let, takže pokrývají všechny skupiny autosedaček. Kvůli opotřebení materiálu se však během let může snížit jejich bezpečnost.

i

Rostoucí autosedačky pro miminka často využívají vložky pro novorozence, které miminku poskytnou potřebnou opěru hlavy.

Autosedačka 0-13 kg
Autosedačka 0–13 kg

Autosedačka 0-18 kg
Autosedačka 0–18 kg

Autosedačka 0-25 kg
Autosedačka 0–25 kg

Autosedačka 0-36 kg
Autosedačka 0–36 kg

Autosedačka pro batolata a starší děti by měla být komfortní

Jestliže zvolíte jako první sedačku pro dítě vajíčko, mezi 9 až 18 měsíci jeho věku bude potřeba jej vyměnit za další sedačku. Ta už vám bude sloužit delší dobu a měla by dítěti poskytnout dostatek pohodlí. Opět je možné vybírat z několika variant.

 • Autosedačky 9–18 kg jsou určeny pro batolata a děti do cca 4 let věku. Často mohou být polohovací a jde o velmi bezpečnou skupinu autosedaček.
 • Dětské autosedačky 9–25 kg jsou rovněž vhodné pro batolata a děti předškolního věku. Sloužit vám budou přibližně do 7 let věku dítěte a rovněž mohou být polohovací.
 • Dětské autosedačky 9–36 kg jsou pro batolata až děti do věku 12 let. Sice vydrží dlouho, mohou se ale po tak dlouhé době příliš opotřebovat.

autosedačka Britax
Autosedačka 9–18 kg

autosedačka 9-25 kg
Autosedačka 9–25 kg

autosedačka maxi cosi
Autosedačka 9–36 kg

Autosedačka pro předškoláky a školáky vydrží dlouhou dobu

Poslední skupinou jsou autosedačky pro větší děti. Ty už většinou vydrží sloužit až do doby, než dítě bude moci jezdit bez autosedačky. Za jakých možností lze vybírat?

 • Autosedačky 15–25 kg se hodí pro děti od 3 do 7 let. Jde o méně častou variantu autosedaček, nahrazují je spíše varianty pro dlouhodobější využití.
 • Dětské autosedačky 15–36 kg se hodí pro děti ve věku od 3 do 12 let. Tyto autosedačky nemají vlastní systém popruhů, jsou tedy opravdu vhodné spíše pro větší děti.
 • Dětské autosedačky 22–36 kg jsou určeny pro děti od přibližně 6 do 12 let. Vlastní systém popruhů mít mohou, ale nemusí.
 • Podsedáky jsou vhodné pro děti, kterým už není autosedačka pohodlná. Neposkytují už však takovou ochranu jako autosedačka (například v případě bočního nárazu).

Autosedačka 15-36 kg
Autosedačka 15–36 kg

Autosedačka podsedak
Podsedák

Jaké upevnění může mít dětská sedačka do auta?

Dalším důležitým parametrem při výběru je systém uchycení, kterým se sedačka do automobilu připevňuje. Autosedačky nabízí jak univerzální systém uchycení pomocí pásů, tak i bezpečnější a modernější systém Isofix.

Uchycení dětské autosedačky pomocí pásů

Dětské autosedačky bez Isofixu se dají uchytit pomocí klasických bezpečnostních pásů. To ovšem představuje riziko, že autosedačku neumístíte bezpečně. Tento způsob uchycení je vhodný pro ty z vás, kteří autosedačku moc nevyužívají nebo ji často přemisťují do jiného vozu.

Uchycení dětské sedačky pomocí systému Isofix

Systém Isofix je moderní a bezpečnou variantou pro uchycení dětské sedačky. Tato varianta je sice cenově náročnější, ale vždy budete mít jistotu, že jste autosedačku umístili správně a vaše dítě bude v bezpečí. Nezapomeňte si zkontrolovat, zda je váš automobil opatřen systémem Isofix.

Zabezpečení dítěte závisí i na pásech a umístění autosedačky

Úroveň zabezpečení dítěte určuje taky uchycení dítěte v autosedačce. Rozlišujeme tři možné způsoby uchycení.

 • Tříbodový pás je ukotven ve třech pevných bodech. Používá se spíše v sedačkách pro starší děti. Obecně se dá říct, že poskytuje horší zajištění než pětibodový, velmi ale záleží také na zbytku konstrukce autosedačky.
 • Pětibodový pás drží po zapnutí v pěti pevných bodech. Proto je považován za bezpečnější variantu. Je vhodný zejména pro menší děti (novorozence, batolata, předškoláky).
 • Autosedačka s pultem se rovněž uchycuje pomocí bezpečnostního pásu, ten ale nevede přes tělo dítěte, nýbrž přes pultík. Jde o velmi bezpečný systém poutání, ne všechny děti se ale v této autosedačce cítí komfortně.

Kdy se vozí autosedačka proti směru jízdy, a kdy po směru?

Autosedačka může být umístěna na sedadlo po nebo proti směru jízdy. Zejména u dětí do 18 měsíců se doporučuje model proti směru jízdy. Při čelní srážce je tak totiž lépe chráněna hlava i páteř dítěte. Větším dětem by mohlo být v protisměrné sedačce těsno. Otočná autosedačka (rostoucí obousměrná autosedačka) pak může sloužit oběma způsoby.

i

Pozor! Dětské autosedačky proti směru jízdy nikdy neinstalujte na přední sedadlo při aktivovaném airbagu spolujezdce.

Jak se pozná kvalitní autosedačka? Splňuje bezpečnostní normy

Dětská autosedačka musí splňovat evropské bezpečnostní normy. To, že je vybraný model splňuje, poznáte podle označení ECE R44 nebo i-Size. O kvalitě autosedačky hodně napoví i nezávislé testy, jejichž výsledky doporučujeme před nákupem sledovat. Mezi ty nejserióznější paří ADAC a dTest.

Jaké funkce dětské autosedačky nabízí?

Dětské autosedačky nabízejí mnoho bezpečnostních vychytávek a dalších funkcí pro vyšší komfort dítěte, které mohou hrát při výběru nemalou roli.

 • Nastavitelné bezpečnostní pásy umožní lepší přizpůsobení pásů velikosti dítěte.
 • Funkce polohování umožní naklopit autosedačku do lehu, a tím zaručí větší komfort pro vaše dítě. Polohovací autosedačka je praktickou volbou zejména když jezdíte na delší trasy.
 • Ochrana proti bočnímu nárazu zvyšuje bezpečí dítěte při nárazu.
 • Nastavitelná opěrka hlavy zaručí, že hlavička nebude převyšovat sedačku nebo naopak nebude moc nízko.
 • Snímatelný potah snadno ze sedačky sundáte a vyperete v případě, že jej dítě zašpiní.
 • Držák na nápoj poslouží jako odkládací místo pro lahvičku s pitím, kterou bude mít dítě vždy při ruce.
 • Autosedačka s kolečky je hitem posledních let. Vybavena je praktickým skládacím podvozkem s kolečky, takže poslouží i jako kočárek.

i

Autosedačka může stát spoustu peněz, bazar na internetu však není dobrou volbou, protože nevíte, co má sedačka za sebou. Zavítat však můžete do sekce Dětská autosedačka bazar, kde najdete například rozbalené nebo zánovní zboží.

I design hraje při výběru autosedačky roli

V neposlední řadě je třeba zohlednit také design autosedačky. V současné době jsou sedačky do auta vyráběny v mnoha barevných variantách, takže snadno vyberete autosedačku pro holku i pro kluka. Některé modely pak nabízí i neobvyklé vzory na polstrování, díky nimž se autosedačka stane designovým skvostem.

Nezapomeňte ani na praktické příslušenství k autosedačkám

Autosedačku můžete obohatit o řadu praktického příslušenství pro vyšší komfort dítěte. Z čeho lze vybírat?

 • Fusaky, zavinovačky a deky jsou určeny zejména pro nejmenší miminka. Často mají výřezy na protažení bezpečnostních pásů.
 • Isofix základny a báze slouží k upevnění autosedaček typu vajíčko (0–13 kg) do auta. Vajíčka totiž nedisponují kotevními body, takže pokud chcete využívat výhody Isofixu, bez základny se neobejdete.
 • Podložky pod autosedačky ochrání sedačky automobilu před znečištěním.
 • Potahy na autosedačky jsou praktickým řešením zejména v horkém počasí. Tyto potahy totiž zajišťují, že se dítě v autosedačce tolik nepotí.
 • Hračky na kočárek můžete snadno upevnit i na autosedačku pro nejmenší (vajíčko).
 • Polštářky do auta ocení zejména větší děti na delších cestách.
 • Zrcátka jsou praktickým řešením pro protisměrné sedačky. Díky zrcátku uvidíte z místa řidiče na miminko na zadní sedačce, i když jede proti směru jízdy.

i

Stále si nevíte rady s výběrem té správné autosedačky? Navštivte průvodce výběrem Jak vybrat autosedačku a dozvíte se podrobnější informace.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
OSANN LUX Isofix Universe 15–36 kg Grey Skladem > 5 ks a na 6 prodejnách
Podsedák do auta pro děti o hmotnosti 15-36 kg, bezpečnostní skupina III (dle evropských norem ECE), upevnění sedáku zajišťuje systém isofix se základnou, zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, instalace ve směru jízdy, snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 2,5 kg, barva šedá
od 1 065,-

2.
Podsedák do auta pro děti o hmotnosti 15-36 kg, bezpečnostní skupina III (dle evropských norem ECE), upevnění sedáku zajišťuje bezpečnostní pás, zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, instalace ve směru jízdy, držák na nápoje a snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 3 kg, barva černá a šedá
od 1 756,-

3.
NANIA Topo Easyfix Red 15-36 kg Skladem 5 ks a na 3 prodejnách
Autosedačka pro děti o hmotnosti 22-36 kg , autosedačka je bezpečnostní skupina III (podsedáky) (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, instalace ve směru jízdy, snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 2,5 kg, barva červená
849,-

Další nejprodávanější
390 položek
OSANN LUX Isofix Universe 15–36 kg Grey
Podsedák do auta pro děti o hmotnosti 15-36 kg, bezpečnostní skupina III (dle evropských norem ECE), upevnění sedáku zajišťuje systém isofix se základnou, zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, instalace ve směru jízdy, snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 2,5 kg, barva šedá

od 1 065,- bez DPH 926,-
1 ks
Koupit
Můžete mít ihned na 6 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY10576
JOIE i-Spin 360° E coal 61–105 cm - Autosedačka Varianty
JOIE i-Spin 360° E coal 61–105 cm
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-18 kg, upevnění sedačky zajišťuje systém isofix se základnou, autosedačka je bezpečnostní skupina 0 a 0+ a skupina I (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, autosedačka je otočná o 360°, naklápění sedačky do lehu, nastavitelná poloha opěrek a snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 14,22 kg, barva černá

9 989,- bez DPH 8 686,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 9:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY10772
JOIE Stages coal 0–25 kg - Autosedačka Varianty
JOIE Stages coal 0–25 kg
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-25 kg, upevnění sedačky zajišťuje bezpečnostní pás, autosedačka je bezpečnostní skupina 0 a 0+, skupina I a skupina II (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, instalace ve směru jízdy a proti směru jízdy, instalace ve směru jízdy a proti směru jízdy, naklápění sedačky do lehu, nastavitelná poloha opěrek a snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 9,7 kg, barva šedá

5 489,- bez DPH 4 773,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 9:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY10782
Britax Römer Evolva 123 SL SICT - Grey Marble - Autosedačka
Varianty
Britax Römer Evolva 123 SL SICT - Grey Marble
Autosedačka pro děti o hmotnosti 9-36 kg, upevnění sedačky zajišťuje systém isofix se základnou, autosedačka je bezpečnostní skupina I, skupina II a skupina III (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, instalace ve směru jízdy, naklápění sedačky do lehu, ochrana proti bočnímu nárazu, nastavitelná poloha opěrek, nastavitelný bezpečnostní pás a snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 8,6 kg, barva šedá

od 5 786,- bez DPH 5 031,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 9:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY7910
Peg Pérego 2-3 Shuttle Crystal Black 2021 - Podsedák do auta
Varianty
Peg Pérego 2-3 Shuttle Crystal Black 2021
Podsedák do auta pro děti o hmotnosti 15-36 kg, bezpečnostní skupina III (dle evropských norem ECE), upevnění sedáku zajišťuje bezpečnostní pás, zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, instalace ve směru jízdy, držák na nápoje a snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 3 kg, barva černá a šedá

od 1 756,- bez DPH 1 527,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 9:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY14210
JOIE i-Spin 360° E grey flannel 61–105 cm - Autosedačka Varianty
JOIE i-Spin 360° E grey flannel 61–105 cm
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-18 kg, upevnění sedačky zajišťuje systém isofix se základnou, autosedačka je bezpečnostní skupina 0 a 0+ a skupina I (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, autosedačka je otočná o 360°, naklápění sedačky do lehu, nastavitelná poloha opěrek a snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 14,22 kg, barva šedá

9 989,- bez DPH 8 686,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 9:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY10773
JOIE Spin 360° ember 0–18 kg
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-18 kg, upevnění sedačky zajišťuje systém isofix se základnou, autosedačka je bezpečnostní skupina 0 a 0+ a skupina I (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, autosedačka je otočná o 360°, naklápění sedačky do lehu, nastavitelná poloha opěrek a snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 12 kg, barva černá a šedá

7 589,- bez DPH 6 599,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY10781
Peg Pérego 2-3 Shuttle Licorice 2021 - Podsedák do auta
Varianty
Peg Pérego 2-3 Shuttle Licorice 2021
Podsedák do auta pro děti o hmotnosti 15-36 kg, bezpečnostní skupina III (dle evropských norem ECE), upevnění sedáku zajišťuje systém isofix se základnou, zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, instalace ve směru jízdy, držák na nápoje a snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 3 kg, barva černá

od 1 960,- bez DPH 1 704,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 9:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY14209
CARETERO Mokki 2019 SPS dark green - Autosedačka
Varianty
CARETERO Mokki 2019 SPS dark green
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-36 kg, upevnění sedačky zajišťuje systém isofix se základnou, autosedačka je bezpečnostní skupina 0 a 0+, skupina I, skupina II a skupina III (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, autosedačka je otočná o 360°, naklápění sedačky do lehu, ochrana proti bočnímu nárazu, nastavitelný bezpečnostní pás a snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 9,5 kg, barva vícebarevná

od 3 440,- bez DPH 2 991,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 9:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY9604
CARETERO Puma Isofix graphite 2017 - Podsedák do auta
Varianty
CARETERO Puma Isofix graphite 2017
Podsedák do auta pro děti o hmotnosti 15-36 kg, bezpečnostní skupina III (dle evropských norem ECE), upevnění sedáku zajišťuje bezpečnostní pás, instalace ve směru jízdy, snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 3 kg, barva šedá

od 1 159,- bez DPH 1 008,-
1 ks
Koupit
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY9618
JOIE Stages grey flannel 0–25 kg - Autosedačka Varianty
JOIE Stages grey flannel 0–25 kg
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-25 kg, upevnění sedačky zajišťuje bezpečnostní pás, autosedačka je bezpečnostní skupina 0 a 0+, skupina I a skupina II (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, instalace ve směru jízdy a proti směru jízdy, instalace ve směru jízdy a proti směru jízdy, naklápění sedačky do lehu, nastavitelná poloha opěrek a snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 9,7 kg, barva šedá

5 489,- bez DPH 4 773,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 9:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY10783
BeSafe iZi Flex FIX i-Size Metallic Mélange 02                     - Autosedačka Varianty
BeSafe iZi Flex FIX i-Size Metallic Mélange 02
Autosedačka pro děti o hmotnosti 15-36 kg, upevnění sedačky zajišťuje bezpečnostní pás, autosedačka je bezpečnostní skupina II a skupina III (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, instalace ve směru jízdy, ochrana proti bočnímu nárazu, nastavitelná poloha opěrek a snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 7 kg, barva šedá

7 799,- bez DPH 6 782,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 9:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY9927
Britax Römer Discovery SL - Cosmos Black, 2019
Autosedačka pro děti o hmotnosti 15-36 kg, upevnění sedačky zajišťuje systém isofix se základnou, autosedačka je bezpečnostní skupina II a skupina III (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, instalace ve směru jízdy, nastavitelná poloha opěrek, nastavitelný bezpečnostní pás a snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 4,3 kg, barva černá

2 151 Kč se slevovým kódem  DARKY10
od 2 218,- bez DPH 1 929,-
1 ks
Koupit
Vánoční trháky
Můžete mít dnes od 9:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY8281
Britax Römer Kidfix SL Black Series Cosmos Black - Autosedačka
Varianty
Britax Römer Kidfix SL Black Series Cosmos Black
Autosedačka pro děti o hmotnosti 15-36 kg, upevnění sedačky zajišťuje systém isofix se základnou, autosedačka je bezpečnostní skupina II a skupina III (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, instalace ve směru jízdy, nastavitelná poloha opěrek a snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 7 kg, barva černá

od 3 179,- bez DPH 2 764,-
1 ks
Koupit
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY9987
Britax Römer Discovery SL - Storm Grey
Autosedačka pro děti o hmotnosti 15-36 kg, upevnění sedačky zajišťuje systém isofix se základnou, autosedačka je bezpečnostní skupina II a skupina III (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, instalace ve směru jízdy, nastavitelná poloha opěrek, nastavitelný bezpečnostní pás a snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 4,3 kg, barva šedá

2 331 Kč se slevovým kódem  DARKY10
od 2 143,- bez DPH 1 863,-
1 ks
Koupit
Vánoční trháky
Můžete mít dnes od 9:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY8282
Britax Römer Kidfix 2 R - Wine Rose - Autosedačka
Varianty
Britax Römer Kidfix 2 R - Wine Rose
Autosedačka pro děti o hmotnosti 15-36 kg, upevnění sedačky zajišťuje systém isofix se základnou, autosedačka je bezpečnostní skupina II a skupina III (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, instalace ve směru jízdy, snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 7 kg, barva růžová

od 4 330,- bez DPH 3 765,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 10:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY8162
Britax Römer Kidfix SL Black Series Moonlight Blue - Autosedačka
Varianty
Britax Römer Kidfix SL Black Series Moonlight Blue
Autosedačka pro děti o hmotnosti 15-36 kg, upevnění sedačky zajišťuje systém isofix se základnou, autosedačka je bezpečnostní skupina II a skupina III (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, instalace ve směru jízdy, nastavitelná poloha opěrek a snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 7 kg, barva modrá

od 3 148,- bez DPH 2 737,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 9:15
Skladem 4 ks
Objednací kód: BABY9986
JOIE i-Spin Safe coal 40–105 cm
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-18 kg, upevnění sedačky zajišťuje systém isofix se základnou, autosedačka je bezpečnostní skupina 0 a 0+ a skupina I (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, instalace proti směru jízdy, naklápění sedačky do lehu, nastavitelná poloha opěrek a snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 14,22 kg, barva černá

9 389,- bez DPH 8 164,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY10776
Peg Pérego 2-3 Shuttle Monza 2021 - Podsedák do auta
Varianty
Peg Pérego 2-3 Shuttle Monza 2021
Podsedák do auta pro děti o hmotnosti 15-36 kg, bezpečnostní skupina III (dle evropských norem ECE), upevnění sedáku zajišťuje bezpečnostní pás, zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, instalace ve směru jízdy, držák na nápoje a snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 3 kg, barva černá a červená

od 1 772,- bez DPH 1 541,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 9:15
Skladem 5 ks
Objednací kód: BABY14211
JOIE Every Stage FX gray flannel 0–36 kg - Autosedačka
Varianty
JOIE Every Stage FX gray flannel 0–36 kg
Autosedačka pro děti o hmotnosti 0-36 kg, upevnění sedačky zajišťuje bezpečnostní pás, autosedačka je bezpečnostní skupina 0 a 0+, skupina I, skupina II a skupina III (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, instalace proti směru jízdy, naklápění sedačky do lehu, ochrana proti bočnímu nárazu, nastavitelná poloha opěrek a snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 13,9 kg, barva šedá

7 989,- bez DPH 6 947,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 9:15
Skladem 2 ks
Objednací kód: BABY10760
Britax Römer Kidfix SL Black Series Storm Grey - Autosedačka
Varianty
Britax Römer Kidfix SL Black Series Storm Grey
Autosedačka pro děti o hmotnosti 15-36 kg, upevnění sedačky zajišťuje systém isofix se základnou, autosedačka je bezpečnostní skupina II a skupina III (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, instalace ve směru jízdy, nastavitelná poloha opěrek a snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 7 kg, barva šedá

od 3 193,- bez DPH 2 777,-
1 ks
Koupit
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY9985
Compass JUNIOR PLUS 15–36 kg - šedá - Podsedák do auta Varianty
Compass JUNIOR PLUS 15–36 kg - šedá
Podsedák do auta pro děti o hmotnosti 15-36 kg, bezpečnostní skupina III (dle evropských norem ECE), upevnění sedáku zajišťuje bezpečnostní pás, snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 0,48 kg, barva černá a šedá

339,- bez DPH 295,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 9:15
Skladem > 10 ks
Objednací kód: AUPR1865
JOIE Traver dark pewter 15–36 kg
Autosedačka pro děti o hmotnosti 15-36 kg, upevnění sedačky zajišťuje bezpečnostní pás, autosedačka je bezpečnostní skupina II a skupina III (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, instalace ve směru jízdy, nastavitelná poloha opěrek a snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 5,8 kg, barva šedá

3 789,- bez DPH 3 295,-
1 ks
Koupit
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY10784
Britax Römer Kidfix 2 S - Blue Marble
Autosedačka pro děti o hmotnosti 15-36 kg, upevnění sedačky zajišťuje systém isofix se základnou, autosedačka je bezpečnostní skupina II a skupina III (dle evropských norem ECE), zabezpečení dítěte zajišťuje 3bodový pás, instalace ve směru jízdy, snímatelný (pratelný) potah, hmotnost 7,2 kg, barva černá a modrá

od 5 615,- bez DPH 4 883,-
1 ks
Koupit
Můžete mít dnes od 9:15
Skladem 2 ks
Objednací kód: BABY8163

Autosedačky

novorozenecká vložkaJak na správné a pohodlné nošení miminka Nošení dětí je přirozená činnost, kterou milují děti i maminky. Ergonomická nosítka nebo šátky mohou...
Povinnost autosedačky je jasně vymezena zákonem, který také stanovuje pravidla používání autosedaček a...
Zajímalo nás, jak dopadlo v roce 2021 testování dětských autosedaček, a která autosedačka pro konkrétní...
těhotenstvíPreeklampsie – nemoc ohrožující matku i plod Preeklampsie je závažné onemocnění způsobující až 20 % předčasných porodů. Týká se výhradně těhotných žen...
Souhrnný průvodce jednotlivými týdny těhotenství vás postupně seznámí s průběhem celého těhotenského...
Zvláště prvorodičky trápí ke konci těhotenství seznam věcí, které by si měly sbalit do porodnice. Kdy...
Více článků Všechny články

Horké novinky týdne

Autosedačky

V kategorii Autosedačky máme právě teď na Alza.cz celkem 390 produktů.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné autosedačky Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší autosedačky Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší autosedačky Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v autosedačky recenze

Výhodné pořízení elektroniky bez provozních starostí.

Tisíce produktů ihned k odběru na našich pobočkách.

Rozbalené, zánovní a použité zboží

Nakup zboží ve více lidech a získej parádní slevu!

Zboží za lepší ceny a nadstandardní služby pro firmy

Kontaktujte nás na WhatsAppu

Kontaktujte nás na Messengeru


Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi