AlzaBoxy Q1 Aplikace

Jarní fusaky do kočárku

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Umístění
Do kočárku
(53)
Do autosedačky
(30)
Roční období
Jarní
(53)
Letní
(17)
Podzimní
(53)
Zimní
(20)
Vlastnosti
Rostoucí
(2)
Prošívaný
(11)
Stahovací
(25)
Voděodolný
(6)
Vhodný do pračky
(24)
Motiv
Bez motivu
(26)
Zvířata
(12)
Květiny
(3)
Geometrické tvary
(5)
Nápisy
(2)
Barva
Béžová
(4)
Černá
(13)
Hnědá
(1)
Korálová
(1)
Krémová
(2)
Modrá
(3)
Navy
(1)
Růžová
(10)
Světle šedá
(3)
Šedá
(9)
Tmavě šedá
(1)
Vícebarevná
(12)
Zelená
(1)
Materiál
Fleece
(5)
Polyester
(38)
Mikroplyš
(7)
Nylon
(1)
Polyamid
(5)
Nejnovější objednávky

Není nic lepšího, než když se po zimě objeví první jarní paprsky. Ale i přes teplo jaro stále přináší chladné chvíle. A právě pro tyto případy je zde nezbytný pomocník – jarní fusak. Je nejen praktický, ale také útulný a pohodlný. Se správně zvoleným fusakem bude každá procházka pohodlná a bezpečná. Navíc je design fusaku navržen tak, aby dokonale ladil s moderními kočárky, přinášející tak styl a eleganci do každodenních procházek.

Pokračovat

Proč patří jarní fusak do základní výbavy?

Jarní fusak je skvělý doplněk pro všechny rodiče, kteří chtějí, aby jejich miminko bylo v teple během jarních procházek. Jarní fusak do kočárku je ideální volbou pro ty, kteří chtějí flexibilitu během přechodových období. Jeho inteligentní design a prodyšné materiály zajišťují komfort a ochranu proti proměnlivému počasí, zatímco jeho praktičnost a snadná údržba dělají z každého výletu s miminkem příjemný zážitek.

 • Jarní fusaky lze použít v různých povětrnostních podmínkách, poskytují ochranu proti chladnějším jarním ránům a večerům.
 • Jarní fusaky do kočárku jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí a teplotní komfort pro dítě.
 • Většina jarních fusaků je vyrobena z materiálů, které jsou snadno pratelné a rychle schnoucí, jejich údržba je jednoduchá.
 • Materiály použité na jarní fusaky do kočárku jsou často lehké a prodyšné, což zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu.
 • Jarní fusaky lze snadno připevnit do většiny kočárků, čímž se zvyšuje jejich praktičnost a univerzálnost.
 • Ve velmi chladném počasí nemusí jarní fusaky do kočárku poskytovat dostatečnou izolaci a ochranu.
 • V některých případech může být nutné přidat další vrstvy oblečení nebo deku pro zajištění dostatečného tepla.
 • Kvalitní jarní fusaky do kočárku mohou být poměrně nákladné, což může být pro některé rodiny omezující faktor.
 • Vzhledem k jarnímu počasí a proměnlivosti mohou být jarní fusaky častěji znečištěny, což vyžaduje častější praní.
 • Na trhu existuje široký rozsah fusaků různé kvality a může být náročné najít ten správný, který vyhovuje všem potřebám.

Podzimní a jarní fusak, jaký je v nich rozdíl?

Podzimní a jarní fusak jsou často designovány tak, aby vyhovovaly podobnému typu počasí, které může být proměnlivé s chladnějšími rány a teplejšími odpoledni. Výběr fusaku, který je označen jako vhodný pro jaro nebo podzim, vám tedy poskytne flexibilitu a pohodlí potřebné pro tyto přechodné měsíce. Tato univerzálnost znamená, že nemusíte investovat do dvou různých produktů.

Přechodový fusak do kočárku je ideální volbou pro proměnlivé jarní a podzimní počasí, poskytující pohodlí a ochranu vašemu dítěti během chladnějších dnů. Můžete tedy vybírat v rámci všech výrobků takto označených.


jarni fusak do sportaku
Růžový fusak

fusak do kočárku jarní
Celoroční fusak

fusak do kočárku jaro podzim
Fleecový fusak

Jarní fusak Pinkie
Softshellový fusak

Jak vybrat jarní fusak pro miminko?

Vybrat jarní fusak pro miminko může být někdy složité. Ale nebojte se, jsme zde, abychom vám pomohli! Při výběru jarního fusaku je důležité zohlednit několik faktorů. Jde o typ kočárku – hledáte jarní fusak do sportovního kočárku, hluboké korby či autosedačky? Nezapomeňte přihlédnout k materiálu a jeho vlastnostem – ideální jarní fusak by měl být prodyšný, ale zároveň poskytovat dostatečnou ochranu před proměnlivým počasím.

V jakém kočárku lze jarní fusak použít?

Jarní fusak je nezbytným doplňkem pro každého rodiče, který chce své dítě udržet v teple a pohodlí během jarních měsíců. Nejenže fusak poskytuje dítěti teplo a pohodlí, ale také zvyšuje bezpečnost při cestování. Jarní fusak lze použít v různých typech kočárků a autosedaček, což zvyšuje jeho praktičnost a všestrannost. Vybírat byste měli i s ohledem na materiál, aby byl fusak prodyšný a zároveň schopný ochránit vaše dítě před proměnlivým jarním počasím.

 • Jarní fusak do autosedačky vytváří pohodlné a teplé prostředí pro dítě během jízdy v autě, což může být obzvláště užitečné při delších cestách nebo při jízdě v chladnějším počasí. Jeho adaptabilní design zajišťuje snadnou instalaci do různých modelů autosedaček.
 • Jarní fusak do hlubokého kočárku poskytuje optimální teplo a ochranu pro vaše miminko. Nejenže udržuje dítě v teple, ale také přidává další vrstvu polstrování pro větší pohodlí. Navíc je designován tak, aby se snadno přizpůsobil hluboké korbičce, přičemž zohledňuje prostor pro nohy.
 • Jarní fusak do sporťáku je nezbytným doplňkem pro jarní měsíce. Udržuje dítě v teple a zároveň mu umožňuje pohodlně se pohybovat a prozkoumávat svět kolem sebe. Jeho lehká a prodyšná struktura zajišťuje, že dítě zůstane v pohodlí a chráněné.

V jakých rozměrech pořídit jarní fusak do kočárku?

Správné rozměry jsou pro jarní fusak do kočárku jsou klíčové, aby zajistil optimální pohodlí a bezpečnost vašeho dítěte během jarních procházek. Nesprávně zvolené rozměry mohou omezovat pohyb vašeho dítěte nebo naopak mohou způsobit, že se vaše miminko v příliš velkém fusaku ztratí, zároveň pak neposkytuje dostatečný tepelný komfort. Je důležité vybrat fusak, který nejen perfektně padne, ale také umožní snadnou manipulaci.

Jarní fusaky do kočárku mají různou délku a šířku

Rozměry, které mají jarní fusaky do kočárku a je třeba je hlídat, jsou následující. Šířka by měla odpovídat velikosti korby či sporťáku nebo autosedačky, obecně se pohybuje mezi 42 a 64 cm. Délka fusaku by měla být dostatečná na to, aby pokryla celé tělo a zároveň poskytla dostatek prostoru pro nohy, je mezi 60 až 110 cm. Ideální fusak by měl nabízet i možnost úpravy velikosti, což umožní pohodlné používání fusaku jak pro novorozence, tak pro batolata.

Jarní fusaky do kočárku poskytují optimální ochranu od 2,5 měsíce až do 60 měsíců. Charakterizuje je vysoká kvalita materiálů, které jsou prodyšné a zároveň odolné proti větru a vlhkosti.

fusak jarni

Jarní fusak využijete do autosedačky, hluboké korby i sporťáku.

i

Vyberte jarní fusak i do budoucna

Při výběru je také důležité vzít v úvahu také růst vašeho dítěte. Může být vhodné a výhodné zvolit větší jarní fusak, aby vám sloužil déle. Ale opět platí, že fusak by neměl být příliš velký, aby se v něm dítě cítilo bezpečně a pohodlně. Zároveň je důležité zvážit materiál a jeho termoregulační vlastnosti, aby jarní fusak poskytoval komfort a ochranu v každém počasí.

Z jakých materiálů se jarní fusak do kočárku vyrábí?

Materiál, ze kterého se jarní fusak do kočárku vyrábí, hraje klíčovou roli v jeho celkové funkčnosti a pohodlí. Různé materiály nabízejí různé vlastnosti, jako je tepelná izolace, prodyšnost, odolnost proti vodě a snadná údržba. Kombinuje se obvykle bavlna, fleece a polyester, které toto vše zajišťují. Při výběru jarního fusaku je důležité zvážit i specifické klimatické podmínky a individuální potřeby vašeho dítěte.

Díky vhodným materiálům poskytuje lehký fusak do kočárku dítěti optimální teplo a pohodlí během jarních měsíců, aniž by omezoval jeho pohyblivost nebo přidával váhu ke kočárku.

Bezpečné a pohodlné zapínání pro jarní fusak

Jak budete jarní fusak zapínat? Zapínání je důležitou součástí, která zaručuje snadné použití a pohodlí pro rodiče i dítě. Díky správně zvolenému systému zapínání může být obsluha dítěte rychlá, hladká a komfortní. Zároveň kvalitní a spolehlivé zapínání zajišťuje, že fusak zůstane na místě i během pohybu, což přináší další vrstvu bezpečí a ochrany pro nejmenší. Sledujte proto vždy druh a kvalitu zvoleného typu.

 • Pojízdný zip je oblíbený, protože umožňuje rychlé a snadné otevření a uzavření fusaku. Může být také považován za nejbezpečnější variantu, protože snižuje riziko, že by se zip mohl samočinně otevřít a pustit nepříjemné počasí dovnitř.
 • Šněrování je tradiční a flexibilní způsob zapínání, který umožňuje snadné přizpůsobení velikosti fusaku. To může být obzvláště užitečné, pokud se rozměry vašeho dítěte nebo kočárku liší od standardních rozměrů.
 • Suchý zip je další možností. Je tichý a zároveň bezpečný, takže se nemusíte obávat, že by se mohl samočinně otevřít. Tento typ zapínání je také obzvláště užitečný, pokud nechcete rušit spící dítě, a chcete-li mít jistotu pevného zapínání.

jarni fusak do autosedačky
Fusak do autosedačky

jarni fusak do sportaku
Fusak teddy

jarni fusak do kočárku s rukávy
Fusak s rukávy

jarni fusak do sportaku
Lehký fusak

Sledujte vlastnosti, jaké má jarní fusak do kočárku

Jarní fusak do kočárku, který může být rostoucí, prošívaný, stahovací, voděodolný a vhodné do pračky, nabízí širokou škálu výhod, které mohou značně zjednodušit život. V kombinaci tyto vlastnosti zaručují, že produkty jsou nejen praktické a funkční, ale také dlouhodobě udržitelné a snadno se udržují. Tyto vlastnosti zvyšují uživatelský komfort a přispívají k pozitivnímu životnímu stylu.

 • Rostoucí jarní fusaky jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily měnícím se potřebám a rostou společně s uživatelem. Takové vlastnosti jsou obzvláště užitečné u dětského oblečení nebo vybavení, protože děti rychle rostou a často je potřeba oblečení a vybavení pravidelně obměňovat.
 • Prošívané jarní fusaky do kočárku zase přináší nadstandardní komfort a izolační vlastnosti. Díky prošívání je materiál pevnější a lépe drží tvar. Tato vlastnost je obzvláště ceněná u dek, bund a spacích pytlů, kde prošívání pomáhá udržet tělesné teplo.
 • Stahovací prvky nabízí vynikající přizpůsobivost a komfort. Umožňují snadné nastavení velikosti a přilnavosti, což je ideální pro aktivní životní styl nebo pro rychle se měnící počasí.
 • Voděodolnost je klíčovou vlastností pro produkty používané v exteriéru nebo v náročných podmínkách. Materiály odolné vůči vodě chrání nejen samotný produkt, ale vaše maličké před deštěm a sněhem.
 • Jarní fusaky vhodné do pračky pak představují neocenitelnou výhodu v rámci údržby. Ušetří čas a energii, které by byly jinak vynaloženy na ruční praní, a zároveň zajistí, že produkt bude vždy čistý a připravený k dalšímu použití.

Volte jarní fusak do kočárku v barvách

Jarní fusak do kočárku je k dispozici v různých barvách – od růžové přes černou, modrou, béžovou atd., v jedné či více barvách nebo se vzory. Zvolte tu, která se vám nejvíce líbí a která odpovídá stylu vašeho kočárku. Jarní fusak najdete pro holčičky, chlapečky i unisex, nabídka barev i vzorů je široká. Jeho design a funkčnost jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí a ochranu pro vaše dítě během proměnlivého jarního počasí.

i

Jaké motivy může mít jarní fusak do kočárku?

Mezi oblíbené motivy, které zdobí jarní fusak do kočárku, patří zvířata, která přinášejí pocit přirozenosti a živosti, zatímco květinové vzory dodávají prostoru jemnost a romantiku. Geometrické tvary jsou zase synonymem pro modernost a strukturu. Vesmír, se svými nekonečnými možnostmi a tajemnou krásou, inspiruje k odvážnějším výpravám.

Doplňky, které jarní fusaky do kočárku povýší

Kvalitní výbava je základem pro každou aktivitu, ať už se jedná o sport, cestování nebo každodenní nošení. Jednou z nejvíce ceněných vlastností moderních materiálů a výrobků je jejich multifunkčnost a praktičnost. Speciální vlastnosti jako protiskluzová vrstva, rukávy s propracovaným střihem, nebo otvory pro uchycení pásů, přinášejí jarním fusakům výjimečnou hodnotu a zvyšují uživatelský komfort.

 • Protiskluzová vrstva na zadní straně zajišťuje, že jarní fusak zůstane na svém místě a nebude se v kočárku klouzat. Tato vlastnost je zásadní pro bezpečnost, neboť zabraňuje nechtěnému pohybu fusaku, a tím chrání vaše dítě.
 • Rukávy fusaku poskytují další ochranu a pohodlí pro dítě. Umožňují snadný přístup k rukám vašeho dítěte, což je obzvláště praktické během jarních dnů, kdy se počasí může rychle měnit. Rukávy fusaku zajišťují, že ruce vašeho dítěte zůstanou v teple a suchu.
 • Otvory pro uchycení pásů jsou nezbytné pro správné připevnění fusaku k kočárku. Umožňují bezpečné a pevné uchycení fusaku, což je zásadní pro bezpečnost vašeho dítěte. Otvory pro pásy by měly být umístěny tak, aby poskytovaly dostatečnou flexibilitu pro různé typy kočárků.

Hledáte cenově dostupný jarní fusak? Bazar může být tím pravým místem pro váš nákup. V této široké nabídce najdete levnější kousky, které nabídnou příležitost ušetřit váš rozpočet.

Aby jarní fusak vydržel dlouho

Správná údržba a skladování jsou pro jarní fusak klíčové. Fusak by měl být pravidelně čištěn v souladu s doporučením výrobce, obvykle je vhodné používat jemné prací prostředky a vyhýbat se bělení. Důležité je také fusak řádně vysušit, nejlépe na vzduchu mimo přímé sluneční světlo. Při skladování je vhodné jarní fusak do kočárku uložit na suchém a temném místě, aby se zabránilo plísním a blednoucím efektům.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Pinkie fusak Pinkie Softshell Black slabší Skladem > 5 ks u dodavatele
Fusak do kočárku - jarní, podzimní a zimní, stahovací a voděodolný, zapínání na pojízdný zip, materiál polyester, rozměry 52 × 106 cm (Š×D), černá barva
1 290,-

2.
Pinkie Fusak Softshell Grey/Black-slabší Skladem > 5 ks u dodavatele
Fusak do kočárku - jarní a podzimní, voděodolný, zapínání na pojízdný zip, materiál fleece a polyester, černá a šedá barva
1 290,-

3.
Pinkie fusak Shine Gold Grey lehký Skladem > 5 ks u dodavatele
Fusak do kočárku - jarní a podzimní, stahovací, zapínání na pojízdný zip, materiál bavlna, rozměry 45 × 78 cm (Š×D), motiv geometrické tvary
1 190,-

Další nejprodávanější
53 položek
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
Altabebe 2211P-80 tmavě šedá/světle šedá
Fusak do kočárku nebo autosedačky - jarní, podzimní a zimní, rostoucí a prošívaný, zapínání na pojízdný zip, materiál fleece a polyester, protiskluzová vrstva a otvory pro uchycení pásů součástí, světle šedá a tmavě šedá barva
1 199,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAam545
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
Dooky Footmuff DeLuxe Matrix Reflective, vel. S - Fusak do autosedačky Varianty
5,0
Dooky Footmuff DeLuxe Matrix Reflective, vel. S
Fusak do autosedačky nebo kočárku - jarní, podzimní a zimní, prošívaný a vhodný do pračky, zapínání na pojízdný zip, materiál polyester a mikroplyš, otvory pro uchycení pásů součástí, rozměry 40 × 70 cm (Š×D), černá a šedá barva
1 489,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY13574
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
Dooky Footmuff DeLuxe Light Grey Crowns, vel. L - Fusak do kočárku Varianty
5,0
Dooky Footmuff DeLuxe Light Grey Crowns, vel. L
Fusak do kočárku - jarní, podzimní a zimní, prošívaný a stahovací, zapínání na pojízdný zip, materiál polyester a mikroplyš, otvory pro uchycení pásů součástí, rozměry 50 × 98 cm (Š×D), motiv korunky, béžová a šedá barva
1 650,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: BABY13578
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
Dooky Footmuff DeLuxe Knitted Stars, vel. L - Fusak do kočárku Varianty
5,0
Dooky Footmuff DeLuxe Knitted Stars, vel. L
Fusak do kočárku - jarní, podzimní a zimní, prošívaný, stahovací a vhodný do pračky, zapínání na pojízdný zip, materiál bavlna a mikroplyš, otvory pro uchycení pásů součástí, rozměry 50 × 98 cm (Š×D), motiv vesmír, šedá barva
1 950,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: BABY13580
5,0
Pinkie fusak Pinkie Black Comb slabší
Fusak do kočárku - jarní, podzimní a zimní, stahovací, zapínání na pojízdný zip, materiál polyester, rozměry 52 × 106 cm (Š×D), motiv geometrické tvary, černá barva
1 190,-
Skladem 1 ks u dodavatele
Objednací kód: BABYpi007
Dooky Footmuff DeLuxe Grey Stars, vel. S - Fusak do autosedačky Varianty
5,0
Dooky Footmuff DeLuxe Grey Stars, vel. S
Fusak do autosedačky nebo kočárku - jarní, podzimní a zimní, prošívaný a vhodný do pračky, zapínání na pojízdný zip, materiál polyester a mikroplyš, otvory pro uchycení pásů součástí, rozměry 40 × 70 cm (Š×D), motiv vesmír, černá a šedá barva
1 390,-
Skladem 1 ks u dodavatele
Objednací kód: BABY13572
Pinkie fusak Pinkie Softshell Black slabší - Fusak do kočárku Varianty
Pinkie fusak Pinkie Softshell Black slabší
Fusak do kočárku - jarní, podzimní a zimní, stahovací a voděodolný, zapínání na pojízdný zip, materiál polyester, rozměry 52 × 106 cm (Š×D), černá barva
Super cena
1 290,- Ušetříte 50,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: BABYpi009
Pinkie fusak Shine Gold Pink lehký - Fusak do kočárku Varianty
Pinkie fusak Shine Gold Pink lehký
Fusak do kočárku - jarní a podzimní, stahovací, zapínání na pojízdný zip, materiál bavlna, rozměry 52 × 106 cm (Š×D), motiv geometrické tvary, růžová barva
Super cena
1 190,- Ušetříte 50,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: BABYpi013
Pinkie Fusak Softshell Grey/Black-slabší
Fusak do kočárku - jarní a podzimní, voděodolný, zapínání na pojízdný zip, materiál fleece a polyester, černá a šedá barva
Novinka
1 290,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: DRGaaa0541
Pinkie fusak Pinkie Bubble Black slabší
Fusak do kočárku - jarní, podzimní a zimní, stahovací, zapínání na pojízdný zip, materiál polyester, rozměry 52 × 106 cm (Š×D), motiv geometrické tvary, černá barva
Cenová bomba
1 190,- Ušetříte 690,-
Skladem 1 ks u dodavatele
Objednací kód: BABYpi008
7AM Enfant NIDO AIRY PINK ( 0-6m)
Fusak do kočárku nebo autosedačky - jarní a podzimní, prošívaný a vhodný do pračky, zapínání na suchý zip, materiál bavlna a polyester, otvory pro uchycení pásů součástí, rozměry 64 × 86 cm (Š×D), růžová barva
1 599,-
Skladem 2 ks u dodavatele
Objednací kód: BABY18946
Pinkie fusak Shine Gold Black lehký - Fusak do kočárku Varianty
Pinkie fusak Shine Gold Black lehký
Fusak do kočárku - jarní a podzimní, stahovací, zapínání na pojízdný zip, materiál bavlna, rozměry 45 × 78 cm (Š×D), motiv vesmír, černá barva
1 190,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: BABYpi012
Pinkie fusak Pinkie Softshell Cool slabší - Fusak do kočárku Varianty
Pinkie fusak Pinkie Softshell Cool slabší
Fusak do kočárku - jarní, podzimní a zimní, stahovací, zapínání na pojízdný zip, materiál polyester, otvory pro uchycení pásů součástí, rozměry 52 × 106 cm (Š×D), motiv nápisy
1 290,-
Skladem 1 ks u dodavatele
Objednací kód: BABYpi011
Pinkie fusak Shine Gold Grey lehký - Fusak do kočárku Varianty
Pinkie fusak Shine Gold Grey lehký
Fusak do kočárku - jarní a podzimní, stahovací, zapínání na pojízdný zip, materiál bavlna, rozměry 45 × 78 cm (Š×D), motiv geometrické tvary
Super cena
1 190,- Ušetříte 50,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: BABYpi014
7AM Enfant Car seat Cocoon TUNDRA
Fusak do kočárku nebo autosedačky - jarní, podzimní a zimní, vhodný do pračky, zapínání na pojízdný zip, materiál polyester a polyamid, rozměry 51 × 94 cm (Š×D), šedá barva
1 999,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: BABY18942
Pinkie fusak Bugee Softshell Rose slabší
Fusak do kočárku - jarní, podzimní a zimní, stahovací, zapínání na pojízdný zip, materiál polyester a mikroplyš, rozměry 52 × 106 cm (Š×D), motiv květiny
1 290,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: BABYpi010
Dooky Footmuff DeLuxe Grey Stars, vel. L - Fusak do kočárku Varianty
5,0
Dooky Footmuff DeLuxe Grey Stars, vel. L
Fusak do kočárku - jarní, podzimní a zimní, prošívaný a stahovací, zapínání na pojízdný zip, materiál polyester a mikroplyš, otvory pro uchycení pásů součástí, rozměry 50 × 98 cm (Š×D), motiv vesmír, černá a šedá barva
1 550,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: BABY13577
Lionelo Univerzální fusak Frode Grey Dove
Fusak do kočárku - jarní, podzimní a zimní, prošívaný a stahovací, zapínání na pojízdný zip, materiál bavlna, fleece a polyester, otvory pro uchycení pásů součástí, rozměry 45 × 90 cm (Š×D), světle šedá barva
1 429,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls1156
7AM Enfant Car seat Cocoon AIRY PINK
Fusak do kočárku nebo autosedačky - jarní, letní a podzimní, prošívaný a vhodný do pračky, zapínání na pojízdný zip, materiál bavlna a polyester, rozměry 51 × 94 cm (Š×D), růžová barva
1 699,-
Skladem 5 ks u dodavatele
Objednací kód: BABY18941
Beztroska fusak Combi 0-36m black
Fusak do kočárku - jarní, podzimní a zimní, rostoucí, zapínání na pojízdný zip, materiál bavlna a polyester, rozměry 51 × 115 cm (Š×D), černá barva
3 199,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY22545
7AM Enfant Car seat Cocoon PRINT STELLA
Fusak do kočárku nebo autosedačky - jarní, podzimní a zimní, vhodný do pračky, zapínání na pojízdný zip, materiál polyester a polyamid, rozměry 51 × 94 cm (Š×D), motiv obloha, šedá barva
1 999,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: BABY18943
Baby Bites spací vak Baby Summer Navy
Spací pytel pro miminko - letní, zapínání na zip po obvodu, materiál bavlna, motiv zvířata, tmavě modrá barva, délka 98 cm
1 890,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: HRAacfus12
CEBA fusak Raccoon, 42 × 60 cm - Fusak do kočárku Varianty
CEBA fusak Raccoon, 42 × 60 cm
Fusak do kočárku nebo autosedačky - jarní, letní a podzimní, stahovací, šněrovací, materiál bavlna a polyester, otvory pro uchycení pásů součástí, rozměry 42 × 60 cm (Š×D), motiv zvířata, růžová barva
559,-
Skladem poslední kus
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY19118
7AM Enfant Overal AIRY PINK (3-6m) - Fusak do kočárku Varianty
7AM Enfant Overal AIRY PINK (3-6m)
Fusak do kočárku nebo autosedačky - jarní a podzimní, vhodný do pračky, zapínání na pojízdný zip, materiál bavlna, rukávy a otvory pro uchycení pásů součástí, růžová barva
1 999,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: BABY19407
 

Již neprodáváme

Jarní fusaky do kočárku

V kategorii Jarní fusaky do kočárku máme právě teď na Alza.cz celkem 53 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné jarní fusaky do kočárku Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší jarní fusaky do kočárku Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší jarní fusaky do kočárku Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v jarní fusaky do kočárku recenze
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací