Dvouletá záruka pro firmy AP+ plus nový vizuál
Zobrazit katalog

MARKETINGOVÁ SOUTĚŽ
„Nakup Finish a vyhraj iPhone XS“


 1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ


  1. Obchodní společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440, DIČ CZ27082440, sídlem Praha 7, Jankovcova 1522/53, PSČ 170 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8573, (dále jen „Alza“) organizuje v termínu od 00:01 hodin dne 25. 3. 2019 do 23:59 hodin dne 7. 4. 2019 (dále jen „Doba konání“) marketingovou soutěž zvanou „Nakup Finish a vyhraj iPhone XS“ (dále jen „Kampaň“) a tímto stanoví pravidla a podmínky Soutěže, které jsou k dispozici na internetové stránce https://www.alza.cz/maxi/nakup-finish-a-vyhraj-iphone-xs-podminky.


  2. Alza upozorňuje na skutečnost, že i na tuto Kampaň se vztahují podmínky pro reklamní sdělení, které Alza uvádí na internetové stránce www.alza.cz/reklama.
 2. ZÁKLADNÍ PODMÍNKY KAMPANĚ


  1. Vybraný zákazník z České republiky, fyzická osoba starší 18 let, spotřebitel (dále jen „Účastník“), pokud splní podmínky Kampaně uvedené v těchto pravidlech v Době konání, může získat výhru:


   1. Má-li kompletně a pravdivě vyplněnou registraci na Alze (jí provozovaném e-shopu), tj. sdělí Alze své kontaktní údaje, zejména své jméno, příjmení, adresu včetně země, e-mail a mobilní telefon;


   2. V Době konání nakoupí a uhradí zboží z e-shopu dostupného z www.alza.cz, kdy v rámci jedné objednávky bude nakoupeno a uhrazeno libovolné zboží - značky Finish v minimální hodnotě 299 Kč vč. DPH (dále jen „Zboží“). Nevztahuje se tedy na nákup učiněný telefonicky a formou asistovaného prodeje.


   3. Vloží číslo soutěžní objednávky, tj. takové ve které proběhl nákup Zboží, jako komentář k soutěžnímu postu na profilu Alza.cz na sociální síti Facebook.
  2. Z Kampaně budou vyloučeni ti, kteří:


   1. Nesplní podmínky Kampaně uvedené v těchto pravidlech;


   2. K platbě použijí kartu, které nejsou oprávnění držitelé;


   3. Budou jednat v rozporu se zákonem a/nebo s dobrými mravy a/nebo se dopustí podvodného jednání v souvislosti s Kampaní;


   4. Uvedou v Kampani nepravdivé nebo neúplné informace.


   5. Jsou v pracovním nebo obdobném poměru ve vztahu k Alze, jakož i k osobám s Alzou personálně a majetkově spjatými, včetně jejich příbuzných a osob jim blízkých.
  3. V případě vyloučení Účastníka nemá takový Účastník právo na náhradu nákladů či škody, která by mu mohla vzniknout.


  4. Alza výslovně zákazníky upozorňuje, že tato Kampaň není určena pro podnikatele, tedy v souladu s všeobecnými obchodními podmínkami Alzy není určená mj. pro kupující, kteří mají ve své registraci vyplněné své identifikační číslo.
 3. PODROBNÉ PODMÍNKY ÚČASTI V SOUTĚŽI


  1. Účastník, který splní podmínky pro účast v Kampani uvedené v těchto pravidlech, se automaticky zařadí do slosování o výhru. V případě, že Účastník nemá zájem být zařazen do slosování, může Alzu kontaktovat na telefonním čísle 225 340 111 a požádat o vyřazení z Kampaně.

  2. Účastník, který odstoupí od kupní smlouvy, nebude zařazen do slosování o výhru. 


  3. Každý Účastník se může do Soutěže zapojit po Dobu trvání i víckrát.


  4. Výběr výherce proběhne prostřednictvím náhodného losua to 14 dní po skončení Kampaně, tj. 22. 4. 2019.


  5. Účastník, který se stane výhercem, bude o této skutečnosti neprodleně informován prostřednictvím služby Facebook Messenger, a to na Facebookovém účtu, pod kterým zveřejnil soutěžní komentář.


  6. Pokud se nepodaří výherce zastihnout do 7 dnů od okamžiku, kdy mu byla odeslána zpráva o výhře, bude vybrán náhradní výherce.
 4. VÝHRA V KAMPANI


  1. Předmětem výhry v Kampanije 1× mobilní telefon Apple iPhone XS s kapacitou 64 GB ve stříbrné barvě (dále jen "Výhra").


  2. Výhru není možné vyměnit za peníze, a zároveň Výhra není určena k dalšímu prodeji.


  3. Na poskytnutí Výhry nemá Účastník garantovaný nárok.


  4. Výhra bude zaslána výherci na adresu, kterou si prostřednictvím služby Facebook Messenger domluví.
 5. OSOBNÍ ÚDAJE


   1. Správcem osobních údajů Účastníka je Alza. Kontakt na Alzu je na www.alza.cz/kontakt.

   1. Účelem zpracování osobních údajů Účastníka je řádná účast v Kampani a s tím související činnosti jako jsou např. vyhodnocení Účastníků, kontrola a vyhodnocení splnění podmínek Kampaně ze strany Účastníků, veřejné vyhlášení výherce Výhry (zejména na webových stránkách a sociálních sítích Alzy) a kontaktování výherce Výhry.

   1. Právním základem zpracování je oprávněný zájem Alzy na tom, aby osobními údaji Účastníka za výše uvedenými účely disponovala, neboť každý Účastník se Kampaně účastní dobrovolně a pokud by Alza osobní údaje Účastníka nemohla za výše uvedenými způsoby zpracovávat, tak by Kampaň nevyhlašovala. Proti zpracování osobních údajů tímto způsobem je možné vznést námitku prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře (alza.cz/kontakt > ostatní > osobní údaje > vznesení námitky).

   1. Další podmínky zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.alza.cz/privacy-policy.


 6. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ


  1. Alza prohlašuje, že není odpovědná za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.


  2. Alza si vyhrazuje právo měnit podmínky Kampaně, nahradit Výhry v Kampani za Výhryy podobného typu nebo odpovídající hodnotě, případně Kampaň zcela zrušit.


  3. Účastník nemá právo na náhradu nákladů spojenou s účastí v Kampani.


  4. Tato pravidla Kampaně nabývají účinnosti dnem jejich vyhlášení, přičemž každý Účastník svým zařazením do Kampaně vyjadřuje souhlas s těmito pravidly.


  5. Veškeré případné spory, které vyplývají z této Kampaně nebo vzniklé v souvislosti s ní, řeší výhradně Alza.

  6. Facebook není pořadatelem soutěže, nijak ji nesponzoruje, ani s ní nesouvisí. 
V Praze, dne 25. 3. 2019

P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací