LEGO Star Wars pre-order

Sportovní kočárky

Sportovní kočárek využijete ve chvíli, kdy dítě vyroste z hlubokého kočárku. Budete jej pravděpodobně využívat nejdéle, a proto byste při jeho výběru měli zvážit několik aspektů. Sportovní kočárek by měl být kvalitně zpracovaný, dobře ovladatelný a komfortní. Na co dalšího se při výběru zaměřit? Poradíme vám.

Pokračovat

Čím jsou sportovní kočárky charakteristické a jaké mají výhody?

Sportovní kočárky využijete ve chvíli, kdy vaše dítě odroste z hlubokého kočárku a nastane čas koupit nový. Jsou vhodné především pro děti, které již samy sedí. Sedačky se však dají polohovat, tudíž v nich můžete vozit i menší miminko. Kočárek sporťák se hodí pro děti od 6 měsíců do cca 3–4 let. Jaké výhody nabízí?

 • Jsou perfektně skladné.
 • Mají nízkou hmotnost.
 • Velmi dobře se ovládají.
 • Jsou pohodlné i pro starší děti.
 • Sportovní kočárky se hodí i do terénu.
 • Mívají polohovatelné opěrky zad a nohou.

Hledáte sportovní kočárek do terénu, nebo spíše do města? Závisí na tom typ koleček

Před koupí se nejprve zamyslete, zda budete využívat sportovní kočárek do terénu, nebo spíše do města. Roli hraje jak počet koleček, tak i jejich typ a zpracování.

K procházkám se hodí standardní sportovní kočárek, trojkolka je naopak vhodná na sport

U každého typu kočárku převládá jiný typ kol. Sportovní kočárek má standardně 4 kola, výjimečně i 6 kol (vpředu zdvojená). Ovšem hledáte-li skutečně sportovní kočárek, trojkolka dobře drží stabilitu a je lehce ovladatelná. Sportovně založení rodiče ocení kočárky na běhání a in-line bruslení. Máte zájem o běžecké kočárky? Recenze vám pomůžou vybrat spolehlivý kočárek na sport.

Sportovní kočárek na běhání je skvělý parťák pro aktivní rodiče

Běháte rádi? Svého koníčku se nemusíte vzdát ani po narození dítěte. Kočárek na běhání (runner) má bytelnou konstrukci, která vám nebude bránit v pohybu. Jsou pro něj typická tři velká kola, která jsou kvalitně odpružená, takže kočár při pohybu nedrncá. Některé modely disponují praktickou ruční brzdou. Kočárek na běhání může mít i čtyři kola. Dvě velká zadní a dvě menší přední. Čtyřkolový kočár je stabilní a dobře se ovládá.

Máte 4-5leté dítě a chtěli byste s ním běhat? V tom případě si pořiďte sportovní kočárek do 30 kg a vyražte běhat do přírody nebo po cyklostezkách. Kočárek na běhání disponuje držáky na vodu a mobil (dle modelu).

Sportovní kočárek s nafukovacími koly - 3 kola
Sportovní kočárek se 3 koly

Sporťák kočárek do terénu - 4 kola
Sportovní kočárek se 4 koly

Lehký sportovní kočárek do terénu - 6 kol
Sportovní kočárek se 6 koly

i

Sportovní kočárky a stabilita

Jsou sportovní kočárky tříkolky méně stabilní? Opak je pravdou. Stabilitu neovlivňuje počet kol, nebo to, zda se jedná o sportovní kočárek s nafukovacími koly či plastovými. Stabilita kočárku se odvíjí od vyvážení a vzdálenosti mezi jednotlivými koly.

Vybíráme zpracování kol – sportovní kočárek s nafukovacími koly se hodí do terénu

Při výběru koleček zohledněte terén, po kterém budete jezdit. Podle toho se odvíjí vhodné zpracování koleček. Sportovní kočárek s nafukovacími koly a gumovými kolečky je nejoblíbenější.

 • Nafukovací kolečka se perfektně hodí do parků a na lesní cesty. Bohužel je nutné dofukovat gumy.
 • Pogumovaná kolečka také zvládnou i náročnější terén. Kvalitní guma vám zaručuje dlouhou životnost.
 • Pěnová kolečka se vyrábí z pevné a pružící pěny. Nelze je píchnout, tudíž nejsou náročná na údržbu.
 • Plastová kolečka se naopak hodí do města či na silnice, kde se nenachází větší nerovnosti.

Sportovní kočárky mohou mít buď pevná, nebo otočná kolečka

Sportovní kočárky mívají buďto pevná, nebo otočná kolečka. Fixní kolečka jsou typická pro sportovní kočárek do terénu, kterému tak usnadňují jízdu, hůře se však ovládají na rovině. Naproti tomu otočná kolečka jsou vhodná jak k ovládání kočárku na rovině, tak i k manévrování ve velmi úzkém prostoru.

Do členitého terénu jedině sportovní kočárek s velkými koly

V případě, že rádi a často vyrážíte do přírody a nehodláte na tom nic měnit ani po narození vašeho dítěte, zvolte sportovní kočárek s velkými koly. Budete snáze překonávat nerovnosti a překážky, aniž by vaše dítě pociťovalo otřesy a nárazy. Malá kola jsou ideální do města a městké hromadné dopravy.

Chcete-li využívat sportovní kočárek do terénu i do města, myslete na to, aby šla otočná kolečka zaaretovat, tedy zablokovat proti otáčení.

Odpružený sportovní kočárek zajistí komfortnější jízdu po nerovném povrchu

Komfortnější jízdu po nerovném povrchu zajistí odpružený sportovní kočárek. Některé modely nabízí rovněž nastavitelné odpružení, což oceníte zejména v případě, kdy chcete kočárek využívat v terénu i ve městě.

Velký sportovní kočárek pro maximální pohodlí

Každé dítě je jiné. Standardní rozměry nemusí vyhovovat všem. Velký sportovní kočárek je optimálním řešením pro děti, jejichž velikost neodpovídá věku. Při výběru dbejte na to, aby šlo polohovat sportovní kočárek do úplného lehu. Zvláště pokud vaše děťátko ještě samo nesedí, ale už se nevejde do kočárku s hlubokou korbičkou. Velmi praktické jsou sportovní kočárky s otočnou sedačkou. Dítě může jet po i proti směru jízdy.

Jaký je nejlepší sportovní kočárek?

Nejlepší sportovní kočárek je lehký, skladný a s vysokou nosností. Co byste o parametrech měli vědět?

 • Hmotnost zohledněte především v případě, že budete sportovní kočárek často přenášet. K samotné hmotnosti, která se pohybuje od 6 do 13 kg, nezapomeňte připočíst i váhu dítěte.
 • Nosnost se pohybuje obvykle kolem 20 kg, což obvykle odpovídá hmotnosti 3letého dítěte. Můžete si koupit také sportovní kočárek do 25 kg, tudíž by měl vystačit až do 4 let.
 • Skladnost oceníte v případě, kdy často cestujete autem, nebo doma nemáte příliš místa. Zaměřte se na rozměry ve složeném stavu a mechanismus skládání. Některé typy lze složit jednou rukou.

i

Sportovní kočárek pro dvojčata či sourozence je vhodný pro rodiče více dětí. Výhodou je, že na procházku může jít jen jeden člověk. Děti veze buď za sebou, nebo vedle sebe.

Polohovatelný sportovní kočárek pro děti, které ještě samy nesedí, i batolata

Sportovní kočárky umožňují díky polohovatelnosti vozit i děti, které ještě plně nesedí, navíc tak mohou vaše ratolesti během delší procházky či výletu klidně spát. Polohovat se dá většinou opěrka zad a opěrka nohou. Polohování je buďto plynulé, nebo nabízí přibližně 3–4 polohy, ve kterých se opěrka zastaví.

sportovní kočárek do terénu - polohovatelnost

Sportovní kočárek – polohovatelnost opěrky zad a nohou.

Skladný sportovní kočárek umožňuje nastavit směr jízdy dítěte

Skladný sportovní kočárek je velmi multifunkční. Díky dvěma různým systémům si můžete vybírat, zda k vám dítě v kočárku bude čelem, nebo zády. O jaké kočárky se jedná?

 • Sportovní kočárek s přehazovací rukojetí je velmi praktický. Rukojeť můžete mít klasicky za stříškou, tudíž dítě jede po směru jízdy, nebo stačí rukojeť přehodit přes kočárek a mít ji vpředu před dítětem.
 • Sportovní kočárky po i proti směru jízdy jsou založeny na podobném principu. V tomto případě však nepřehazujete rukojeť do různých směrů, ale samotnou sportovní sedačku.

3 vlastnosti, které posunou sportovní kočárek na ještě vyšší úroveň

Chcete-li vlastnit sportovní kočárek s nejlepším vybavením, zaměřte se na další 3 vlastnosti.

 1. Brzdy na rukojeti oceníte zejména v případě, kdy s kočárkem chodíte z kopce nebo jezdíte na bruslích.
 2. Nastavitelná rukojeť do různých výšek se přizpůsobí každému, kdo kočárek zrovna řídí.
 3. Odnímatelné madlo je praktickým doplňkem, když chcete miminko z kočárku vytáhnout.

Sportovní kočárky běžně mívají rukojeť vcelku. Ta umožňuje snazší manipulaci a jednoduché ovládání jednou rukou.

Sportovní kočárky s pětibodovým bezpečnostním pásem jsou maximálně bezpečné

Sportovní kočárky se ve většině případů pyšní pětibodovým bezpečnostním pásem, kterým dítě připoutáte od ramen přes boky až mezi nožičky. Pro starší děti vám postačí i tříbodový bezpečnostní pás. Tím dítě připoutáte přes ramena k pasu, nebo mezi nožičkami do pasu. Pásy by měly být polstrované a jednoduché.

Multifunkční sportovní kočárky – trojkombinace i dvojkombinace využijete od narození

Pokud hledáte multifunkční sportovní kočárky, trojkombinace i dvojkombinace jsou skvělým řešením, jelikož je využijete od narození. V tomto případě je sportovní kočárek součástí kombinovaných kočárků.

 • Dětský kočárek 2v1 zahrnuje kromě sportovního kočárku také hlubokou korbu pro novorozence.
 • Dětský kočárek 3v1 obsahuje kromě sportovní a hluboké korby také dětskou autosedačku.

Sportovní kočárek pro holčičku i chlapečka – vybere si skutečně každý

Ať už vybíráte sportovní kočárek pro holčičku, nebo chlapečka, vybere si skutečně každý. V nabídce naleznete různé odstíny od jednoduchých zemitých barev až po růžový kočárek pro holčičku. Na výběru si dejte skutečně záležet, abyste kočárek mohli využít i pro případné další dítě, které nemusí být stejného pohlaví.

Příslušenství je pro sportovní kočárky jako třešnička na dortu

Příslušenství je pro sportovní kočárky něco jako třešnička na dortu. Udělají z něj naprosto perfektního pomocníka, se kterým budou procházky krásnější i pohodlnější. Mezi doplňky patří především nánožník, úložný košík na drobnosti, držák na láhev, pláštěnka, moskytiéra nebo například slunečník.

i

Pokud chcete ušetřit, ale rádi byste pro své dítě pořídili sportovní kočárek, bazar je skvělá alternativa. Využít můžete také sezónní výprodej sportovních kočárků. Zajímají vás před nákupem názory ostatních zákazníků? Přečtěte si, co říkají na sportovní kočárek recenze.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Kočárek sportovní do terénu, pogumovaná otočná kola s aretací, max. výška rukojeti 11,2 cm, složení jednou rukou, polohování opěrky nohou do plného lehu, pro děti do 23 kg, hmotnost 11,55 kg
5 719,-

2.
Kinderkraft Cruiser 2020 pink Skladem > 5 ks a na 2 prodejnách
Kočárek sportovní do města, pogumovaná otočná kola s aretací, max. výška rukojeti 106 cm, celoodpružený, polohování opěrky nohou a zad, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 15 kg, hmotnost 7,6 kg
2 899,-

3.
Kočárek sportovní do města a do terénu, pěnová otočná kola s aretací, složení jednou rukou, celoodpružený, polohování opěrky nohou a zad, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 15 kg, hmotnost 9 kg
3 489,-

Další nejprodávanější
168 položek
Lidovka
HAUCK Sporťák Runner Black/Neon Yellow
Kočárek sportovní do terénu, nafukovací otočná kola s aretací, celoodpružený, polohování opěrky zad do plného lehu, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 23 kg, hmotnost 10,7 kg

4 999,- bez DPH 4 131,-
1 ks
Můžete mít dnes od 16:00
Skladem 5 ks
Objednací kód: BABY18316
Zlatá střední cesta
VALCO BABY Sport Trend 4 Black Denim - Kočárek Varianty
VALCO BABY Sport Trend 4 Black Denim
Kočárek sportovní do terénu, nafukovací otočná kola s aretací, pro děti do 22 kg, hmotnost 9 kg

10 990,- bez DPH 9 083,-
1 ks
Můžete mít dnes od 10:30
Skladem 1 ks
Objednací kód: BABY6322
Pro náročné
CYBEX Balios S Lux SLV Deep Black 2021 - Kočárek Varianty
CYBEX Balios S Lux SLV Deep Black 2021
Kočárek sportovní do města a do terénu, pogumovaná otočná kola s aretací, posazení po a proti směru, složení jednou rukou, celoodpružený, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 17 kg, hmotnost 11,7 kg

12 990,- bez DPH 10 736,-
1 ks
Můžete mít dnes od 16:00
Skladem 1 ks
Objednací kód: BABY13690
Kinderkraft Cruiser 2020 pink - Kočárek Varianty
Kinderkraft Cruiser 2020 pink
Kočárek sportovní do města, pogumovaná otočná kola s aretací, max. výška rukojeti 106 cm, celoodpružený, polohování opěrky nohou a zad, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 15 kg, hmotnost 7,6 kg

2 899,- bez DPH 2 396,-
1 ks
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY9957
JOIE Litetrax E gray flannel - Kočárek Varianty
JOIE Litetrax E gray flannel
Kočárek sportovní do města a do terénu, pěnová otočná kola s aretací, složení jednou rukou, celoodpružený, polohování opěrky nohou a zad, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 15 kg, hmotnost 9 kg

3 489,- bez DPH 2 883,-
1 ks
Můžete mít dnes od 10:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY11899
HAUCK Sporťák Rapid 3R black
Kočárek sportovní do terénu, pogumovaná otočná kola s aretací, max. výška rukojeti 11,2 cm, složení jednou rukou, polohování opěrky nohou do plného lehu, pro děti do 23 kg, hmotnost 11,55 kg

5 719,- bez DPH 4 726,-
1 ks
Můžete mít dnes od 10:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY18067
Zopa Move Silver Grey / Silver
Kočárek sportovní, pogumovaná otočná kola s aretací, polohování opěrky nohou a zad, odnímatelné madlo/hrazdička, hmotnost 10 kg

-4% 7 189,-
6 929,- bez DPH 5 726,-
1 ks
Můžete mít dnes od 10:30
Skladem 5 ks
Objednací kód: BABY9055
JOIE Pact gray flannel
Kočárek golfový, vhodný pro děti do 19,5 kg, plastová kola, odnímatelné madlo/hrazdička, polohovatelná opěrka nohou, uzamykatelná kola (možnost aretace), polohovatelná zádová opěrka a pětibodový bezpečnostní pás, úložný košík na drobnosti a pláštěnka

4 589,- bez DPH 3 793,-
1 ks
Můžete mít dnes od 10:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KSPL564
KINDERKRAFT Kočárek sportovní All Road Bird Pattern - Kočárek
Varianty
KINDERKRAFT Kočárek sportovní All Road Bird Pattern
Kočárek sportovní do města a do terénu, pěnová otočná kola s aretací, max. výška rukojeti 106 cm, posazení po a proti směru, celoodpružený, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 15 kg, hmotnost 11,6 kg

-7% 5 589,-
5 199,- bez DPH 4 297,-
1 ks
Můžete mít dnes od 10:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY13805
MoMi ESTELLE černý - Kočárek
Varianty
MoMi ESTELLE černý
Kočárek sportovní do města, polyuretanová otočná kola s aretací, složení jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 15 kg, hmotnost 7,1 kg

3 390,- bez DPH 2 802,-
1 ks
Můžete mít dnes od 10:30
Skladem 2 ks
Objednací kód: BABY18752
THULE URBAN GLIDE 2 BLACK ON BLACK SINGLE 2021 - Kočárek Varianty
THULE URBAN GLIDE 2 BLACK ON BLACK SINGLE 2021
Kočárek sportovní do terénu, nafukovací otočná kola s aretací, max. výška rukojeti 112 cm (pro vysoké rodiče), polohování opěrky zad, pro děti do 34 kg, hmotnost 11,4 kg

16 990,- bez DPH 14 041,-
1 ks
Můžete mít dnes od 10:30
Skladem 3 ks
Objednací kód: BABY13262
THULE URBAN GLIDE 2 MAJOLICA BLUE SINGLE 2021 - Kočárek Varianty
THULE URBAN GLIDE 2 MAJOLICA BLUE SINGLE 2021
Kočárek sportovní do terénu, nafukovací otočná kola s aretací, max. výška rukojeti 112 cm (pro vysoké rodiče), polohování opěrky zad, pro děti do 30 kg, hmotnost 11,4 kg

17 890,- bez DPH 14 785,-
1 ks
Můžete mít dnes od 10:30
Skladem 5 ks
Objednací kód: BABY13264
CYBEX Balios S Lux BLK Navy Blue 2021 - Kočárek Varianty
CYBEX Balios S Lux BLK Navy Blue 2021
Kočárek sportovní do města a do terénu, pogumovaná otočná kola s aretací, posazení po a proti směru, složení jednou rukou, celoodpružený, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 17 kg, hmotnost 11,7 kg

11 090,- bez DPH 9 165,-
1 ks
Můžete mít dnes od 10:30
Skladem 1 ks
Objednací kód: BABY13681
JOIE Mytrax Flex Pavement - Kočárek Varianty
JOIE Mytrax Flex Pavement
Kočárek sportovní do města, pěnová otočná kola s aretací, složení jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 15 kg, hmotnost 12 kg

-2% 8 289,-
8 139,- bez DPH 6 726,-
1 ks
Můžete mít dnes od 10:30
Skladem 2 ks
Objednací kód: BABY3444
MoMi ESTELLE šedý - Kočárek
Varianty
MoMi ESTELLE šedý
Kočárek sportovní do města, polyuretanová otočná kola s aretací, složení jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 15 kg, hmotnost 7,1 kg

3 389,- bez DPH 2 801,-
1 ks
Můžete mít dnes od 11:15
Skladem 2 ks
Objednací kód: BABY18754
JOIE Mytrax Flex Gray Flannel - Kočárek Varianty
JOIE Mytrax Flex Gray Flannel
Kočárek sportovní do města, pěnová otočná kola s aretací, složení jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 15 kg, hmotnost 12 kg

7 989,- bez DPH 6 602,-
1 ks
Můžete mít dnes od 10:30
Skladem 3 ks
Objednací kód: BABY3442
JOIE Litetrax 4 S Coal - Kočárek Varianty
JOIE Litetrax 4 S Coal
Kočárek sportovní do města, gumová otočná kola s aretací, složení jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 15 kg, hmotnost 10,72 kg

6 489,- bez DPH 5 363,-
1 ks
Můžete mít dnes od 10:30
Skladem 2 ks
Objednací kód: BABY3440
JOIE Litetrax E coal - Kočárek
Varianty
JOIE Litetrax E coal
Kočárek sportovní do města, plastová otočná kola s aretací, složení jednou rukou, celoodpružený, polohování opěrky nohou a zad, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 15 kg, hmotnost 9 kg

-8% 3 489,-
3 199,- bez DPH 2 644,-
1 ks
Můžete mít dnes od 10:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY11898
JOIE Mytrax Flex Laurel - Kočárek Varianty
JOIE Mytrax Flex Laurel
Kočárek sportovní do města, pěnová otočná kola s aretací, složení jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 15 kg, hmotnost 12 kg

7 989,- bez DPH 6 602,-
1 ks
Můžete mít dnes od 10:30
Skladem 2 ks
Objednací kód: BABY3443
Britax Römer B-Agile M - Grey - Kočárek Varianty
Britax Römer B-Agile M - Grey
Kočárek sportovní do města a do terénu, pogumovaná otočná kola s aretací, max. výška rukojeti 102 cm, složení jednou rukou, celoodpružený, polohování opěrky nohou a zad, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 22 kg, hmotnost 10 kg

7 489,- bez DPH 6 189,-
1 ks
Můžete mít dnes od 10:30
Skladem 2 ks
Objednací kód: BABY9458
PETITE&MARS Cross Ultimate Grey - Kočárek Varianty
PETITE&MARS Cross Ultimate Grey
Kočárek sportovní do města, gumová otočná kola, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, pro děti do 22 kg, hmotnost 7,8 kg

6 009,- bez DPH 4 966,-
1 ks
Můžete mít dnes od 10:30
Skladem 2 ks
Objednací kód: BABY18227
Zopa Move Night Black / Black
Kočárek sportovní do města, pogumovaná otočná kola s aretací, posazení po a proti směru, polohování opěrky nohou a zad, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 22 kg, hmotnost 10 kg

7 189,- bez DPH 5 941,-
1 ks
Můžete mít dnes od 10:30
Skladem 4 ks
Objednací kód: BABY9050
JOIE Litetrax 4 DLX Gray Flannel - Kočárek Varianty
JOIE Litetrax 4 DLX Gray Flannel
Kočárek sportovní do města, pěnová otočná kola s aretací, složení jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 15 kg, hmotnost 9,8 kg

6 289,- bez DPH 5 198,-
1 ks
Můžete mít dnes od 10:30
Skladem 4 ks
Objednací kód: BABY3439
Britax Römer B-Agile M -Navy - Kočárek Varianty
Britax Römer B-Agile M -Navy
Kočárek sportovní do města a do terénu, pogumovaná otočná kola s aretací, max. výška rukojeti 102 cm, složení jednou rukou, celoodpružený, polohování opěrky nohou a zad, odnímatelné madlo/hrazdička, pro děti do 22 kg, hmotnost 10 kg

6 379,- bez DPH 5 272,-
1 ks
Můžete mít dnes od 10:30
Skladem 3 ks
Objednací kód: BABY9461
těhotenstvíPreeklampsie – nemoc ohrožující matku i plod Preeklampsie je závažné onemocnění způsobující až 20 % předčasných porodů. Týká se výhradně těhotných žen...
Letecká doprava je dnes zcela běžná a dostupná, ať už létáme za odpočinkem, nebo pracovně. Ale možná si...
Souhrnný průvodce jednotlivými týdny těhotenství vás postupně seznámí s průběhem celého těhotenského...
Těhotenství týden po týdnu: 25. týden 25. týden těhotenství otevírá sedmý měsíc, během kterého vaše miminko roste a sílí natolik, aby zvládlo...
Dvacátý čtvrtý týden těhotenství ukončuje šestý měsíc gravidity a kromě jiného znamená také přechod do...
Dvacátý třetí týden těhotenství probíhá před koncem 6. měsíce a jde ještě o relativně klidné období, ve...
Více článků Všechny články
 

Již neprodáváme

Sportovní kočárky

V kategorii Sportovní kočárky máme právě teď na Alza.cz celkem 168 produktů.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné sportovní kočárky Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší sportovní kočárky Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší sportovní kočárky Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v sportovní kočárky recenze

Výhodné pořízení elektroniky bez provozních starostí.

Tisíce produktů ihned k odběru na našich pobočkách.

Rozbalené, zánovní a použité zboží

Zboží za lepší ceny a nadstandardní služby pro firmy

Kontaktujte nás na WhatsAppu

Kontaktujte nás na Messengeru


P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací