Sportovní kočárky

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Typ kočárku
Sportovní
(366)
Kombinovaný
(5)
Golfový
(28)
Sourozenecký
(2)
Pro dvojčata
(1)
Použití
Do města
(317)
Do terénu
(126)
Vlastnosti
Příslušenství
Držák na pití
(70)
Pláštěnka
(73)
Moskytiéra
(57)
Kola
Polyuretanová
(41)
Gumová
(127)
Počet kol
Čtyřkolka
(328)
Osmikolka
(1)
Hmotnost
5 kg
25 kg
-
Barva
Béžová
(30)
Bílá
(2)
Černá
(121)
Červená
(3)
Fialová
(2)
Grafit
(2)
Hnědá
(14)
Chrom
(5)
Khaki
(2)
Krémová
(1)
Měděná
(2)
Mentolová
(3)
Modrá
(25)
Oranžová
(3)
Růžová
(19)
Růžová zlatá
(1)
Starorůžová
(1)
Stříbrná
(8)
Světle modrá
(4)
Světle šedá
(6)
Šedá
(98)
Šedomodrá
(2)
Tmavě modrá
(4)
Tmavě šedá
(2)
Tyrkysová
(1)
Vícebarevná
(5)
Zelená
(41)
Zlatá
(6)
Žlutá
(9)
Olivová
(12)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Sportovní kočárek využijete ve chvíli, kdy dítě vyroste z hlubokého kočárku. Budete jej pravděpodobně využívat nejdéle, a proto byste při jeho výběru měli zvážit několik aspektů. Sportovní kočárek by měl být kvalitně zpracovaný, dobře ovladatelný a komfortní. Na co dalšího se při výběru zaměřit? Poradíme vám.

Pokračovat

Čím jsou sportovní kočárky charakteristické a jaké mají výhody?

Sportovní kočárky využijete ve chvíli, kdy vaše dítě odroste z hlubokého kočárku a nastane čas koupit nový. Jsou vhodné především pro děti, které již samy sedí. Sedačky se však dají polohovat, tudíž v nich můžete vozit i menší miminko. Kočárek sporťák se hodí pro děti od 6 měsíců do cca 3–4 let. Jaké výhody nabízí?

 • Jsou perfektně skladné.
 • Mají nízkou hmotnost.
 • Velmi dobře se ovládají.
 • Jsou pohodlné i pro starší děti.
 • Sportovní kočárky se hodí i do terénu.
 • Mívají polohovatelné opěrky zad a nohou.

Hledáte sportovní kočárek do terénu, nebo spíše do města? Závisí na tom typ koleček

Před koupí se nejprve zamyslete, zda budete využívat sportovní kočárek do terénu, nebo spíše do města. Roli hraje jak počet koleček, tak i jejich typ a zpracování.

K procházkám se hodí standardní sportovní kočárek, trojkolka je naopak vhodná na sport

U každého typu kočárku převládá jiný typ kol. Sportovní kočárek má standardně 4 kola, výjimečně i 6 kol (vpředu zdvojená). Ovšem hledáte-li skutečně sportovní kočárek, trojkolka dobře drží stabilitu a je lehce ovladatelná. Sportovně založení rodiče ocení kočárky na běhání a in-line bruslení. Máte zájem o běžecké kočárky? Recenze vám pomůžou vybrat spolehlivý kočárek na sport.

Sportovní kočárek na běhání je skvělý parťák pro aktivní rodiče

Běháte rádi? Svého koníčku se nemusíte vzdát ani po narození dítěte. Kočárek na běhání (runner) má bytelnou konstrukci, která vám nebude bránit v pohybu. Jsou pro něj typická tři velká kola, která jsou kvalitně odpružená, takže kočár při pohybu nedrncá. Některé modely disponují praktickou ruční brzdou. Kočárek na běhání může mít i čtyři kola. Dvě velká zadní a dvě menší přední. Čtyřkolový kočár je stabilní a dobře se ovládá.

Máte 4-5leté dítě a chtěli byste s ním běhat? V tom případě si pořiďte sportovní kočárek do 30 kg a vyražte běhat do přírody nebo po cyklostezkách. Kočárek na běhání disponuje držáky na vodu a mobil (dle modelu).

Sportovní kočárek s nafukovacími koly - 3 kola
Sportovní kočárek se 3 koly

Sporťák kočárek do terénu - 4 kola
Sportovní kočárek se 4 koly

Lehký sportovní kočárek do terénu - 6 kol
Sportovní kočárek se 6 koly

i

Sportovní kočárky a stabilita

Jsou sportovní kočárky tříkolky méně stabilní? Opak je pravdou. Stabilitu neovlivňuje počet kol, nebo to, zda se jedná o sportovní kočárek s nafukovacími koly či plastovými. Stabilita kočárku se odvíjí od vyvážení a vzdálenosti mezi jednotlivými koly.

Vybíráme zpracování kol – sportovní kočárek s nafukovacími koly se hodí do terénu

Při výběru koleček zohledněte terén, po kterém budete jezdit. Podle toho se odvíjí vhodné zpracování koleček. Sportovní kočárek s nafukovacími koly a gumovými kolečky je nejoblíbenější.

 • Nafukovací kolečka se perfektně hodí do parků a na lesní cesty. Bohužel je nutné dofukovat gumy.
 • Pogumovaná kolečka také zvládnou i náročnější terén. Kvalitní guma vám zaručuje dlouhou životnost.
 • Pěnová kolečka se vyrábí z pevné a pružící pěny. Nelze je píchnout, tudíž nejsou náročná na údržbu.
 • Plastová kolečka se naopak hodí do města či na silnice, kde se nenachází větší nerovnosti.

Sportovní kočárky mohou mít buď pevná, nebo otočná kolečka

Sportovní kočárky mívají buďto pevná, nebo otočná kolečka. Fixní kolečka jsou typická pro sportovní kočárek do terénu, kterému tak usnadňují jízdu, hůře se však ovládají na rovině. Naproti tomu otočná kolečka jsou vhodná jak k ovládání kočárku na rovině, tak i k manévrování ve velmi úzkém prostoru.

Do členitého terénu jedině sportovní kočárek s velkými koly

V případě, že rádi a často vyrážíte do přírody a nehodláte na tom nic měnit ani po narození vašeho dítěte, zvolte sportovní kočárek s velkými koly. Budete snáze překonávat nerovnosti a překážky, aniž by vaše dítě pociťovalo otřesy a nárazy. Malá kola jsou ideální do města a městké hromadné dopravy.

Chcete-li využívat sportovní kočárek do terénu i do města, myslete na to, aby šla otočná kolečka zaaretovat, tedy zablokovat proti otáčení.

Odpružený sportovní kočárek zajistí komfortnější jízdu po nerovném povrchu

Komfortnější jízdu po nerovném povrchu zajistí odpružený sportovní kočárek. Některé modely nabízí rovněž nastavitelné odpružení, což oceníte zejména v případě, kdy chcete kočárek využívat v terénu i ve městě.

Velký sportovní kočárek pro maximální pohodlí

Každé dítě je jiné. Standardní rozměry nemusí vyhovovat všem. Velký sportovní kočárek je optimálním řešením pro děti, jejichž velikost neodpovídá věku. Při výběru dbejte na to, aby šlo polohovat sportovní kočárek do úplného lehu. Zvláště pokud vaše děťátko ještě samo nesedí, ale už se nevejde do kočárku s hlubokou korbičkou. Velmi praktické jsou sportovní kočárky s otočnou sedačkou. Dítě může jet po i proti směru jízdy.

Jaký je nejlepší sportovní kočárek?

Nejlepší sportovní kočárek je lehký, skladný a s vysokou nosností. Co byste o parametrech měli vědět?

 • Hmotnost zohledněte především v případě, že budete sportovní kočárek často přenášet. K samotné hmotnosti, která se pohybuje od 6 do 13 kg, nezapomeňte připočíst i váhu dítěte.
 • Nosnost se pohybuje obvykle kolem 20 kg, což obvykle odpovídá hmotnosti 3letého dítěte. Můžete si koupit také sportovní kočárek do 25 kg, tudíž by měl vystačit až do 4 let.
 • Skladnost oceníte v případě, kdy často cestujete autem, nebo doma nemáte příliš místa. Zaměřte se na rozměry ve složeném stavu a mechanismus skládání. Některé typy lze složit jednou rukou.

i

Sportovní kočárek pro dvojčata či sourozence je vhodný pro rodiče více dětí. Výhodou je, že na procházku může jít jen jeden člověk. Děti veze buď za sebou, nebo vedle sebe.

Polohovatelný sportovní kočárek pro děti, které ještě samy nesedí, i batolata

Sportovní kočárky umožňují díky polohovatelnosti vozit i děti, které ještě plně nesedí, navíc tak mohou vaše ratolesti během delší procházky či výletu klidně spát. Polohovat se dá většinou opěrka zad a opěrka nohou. Polohování je buďto plynulé, nebo nabízí přibližně 3–4 polohy, ve kterých se opěrka zastaví.

sportovní kočárek do terénu - polohovatelnost

Sportovní kočárek – polohovatelnost opěrky zad a nohou.

Skladný sportovní kočárek umožňuje nastavit směr jízdy dítěte

Skladný sportovní kočárek je velmi multifunkční. Díky dvěma různým systémům si můžete vybírat, zda k vám dítě v kočárku bude čelem, nebo zády. O jaké kočárky se jedná?

 • Sportovní kočárek s přehazovací rukojetí je velmi praktický. Rukojeť můžete mít klasicky za stříškou, tudíž dítě jede po směru jízdy, nebo stačí rukojeť přehodit přes kočárek a mít ji vpředu před dítětem.
 • Sportovní kočárky po i proti směru jízdy jsou založeny na podobném principu. V tomto případě však nepřehazujete rukojeť do různých směrů, ale samotnou sportovní sedačku.

3 vlastnosti, které posunou sportovní kočárek na ještě vyšší úroveň

Chcete-li vlastnit sportovní kočárek s nejlepším vybavením, zaměřte se na další 3 vlastnosti.

 1. Brzdy na rukojeti oceníte zejména v případě, kdy s kočárkem chodíte z kopce nebo jezdíte na bruslích.
 2. Nastavitelná rukojeť do různých výšek se přizpůsobí každému, kdo kočárek zrovna řídí.
 3. Odnímatelné madlo je praktickým doplňkem, když chcete miminko z kočárku vytáhnout.

Sportovní kočárky běžně mívají rukojeť vcelku. Ta umožňuje snazší manipulaci a jednoduché ovládání jednou rukou.

Sportovní kočárky s pětibodovým bezpečnostním pásem jsou maximálně bezpečné

Sportovní kočárky se ve většině případů pyšní pětibodovým bezpečnostním pásem, kterým dítě připoutáte od ramen přes boky až mezi nožičky. Pro starší děti vám postačí i tříbodový bezpečnostní pás. Tím dítě připoutáte přes ramena k pasu, nebo mezi nožičkami do pasu. Pásy by měly být polstrované a jednoduché.

Multifunkční sportovní kočárky – trojkombinace i dvojkombinace využijete od narození

Pokud hledáte multifunkční sportovní kočárky, trojkombinace i dvojkombinace jsou skvělým řešením, jelikož je využijete od narození. V tomto případě je sportovní kočárek součástí kombinovaných kočárků.

 • Dětský kočárek 2v1 zahrnuje kromě sportovního kočárku také hlubokou korbu pro novorozence.
 • Dětský kočárek 3v1 obsahuje kromě sportovní a hluboké korby také dětskou autosedačku.

Sportovní kočárek pro holčičku i chlapečka – vybere si skutečně každý

Ať už vybíráte sportovní kočárek pro holčičku, nebo chlapečka, vybere si skutečně každý. V nabídce naleznete různé odstíny od jednoduchých zemitých barev až po růžový kočárek pro holčičku. Na výběru si dejte skutečně záležet, abyste kočárek mohli využít i pro případné další dítě, které nemusí být stejného pohlaví.

Příslušenství je pro sportovní kočárky jako třešnička na dortu

Příslušenství je pro sportovní kočárky něco jako třešnička na dortu. Udělají z něj naprosto perfektního pomocníka, se kterým budou procházky krásnější i pohodlnější. Mezi doplňky patří především nánožník, úložný košík na drobnosti, držák na láhev, pláštěnka, moskytiéra nebo například slunečník.

i

Pokud chcete ušetřit, ale rádi byste pro své dítě pořídili sportovní kočárek, bazar je skvělá alternativa. Využít můžete také sezónní výprodej sportovních kočárků. Zajímají vás před nákupem názory ostatních zákazníků? Přečtěte si, co říkají na sportovní kočárek recenze.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Kočárek - sportovní, do města a do terénu, sportovní korbička, nafukovací otočná kola s aretací, celoodpružený, odnímatelné madlo/hrazdička, pětibodový bezpečnostní pás, polohování opěrky zad, nastavitelná rukojeť, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rozměry (složený) 84,5 × 36,5 × 47 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, ruční brzda, držák na pití a úložný košík součástí, hmotnost 14,41 kg
8 899,-

2.
Lionelo Annet Plus Dreamin Skladem > 5 ks
Kočárek - sportovní, do města a do terénu, sportovní korbička, pogumovaná otočná kola s aretací, odnímatelné madlo/hrazdička, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, maximální výška rukojeti 105 cm, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rozměry (složený) 44 × 57 × 90 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, nánožník, držák na pití a moskytiéra součástí, hmotnost 10,36 kg
2 989,-

3.
Kočárek - sportovní, do města, sportovní korbička, polyuretanová otočná kola s aretací, odnímatelné madlo/hrazdička, pětibodový bezpečnostní pás, jde složit jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, maximální hmotnost dítěte 15 kg, rozměry (složený) 21 × 51 × 65 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, úložný košík součástí, hmotnost 7,1 kg
-10 %
2 599,-
2 339,-

Další nejprodávanější
366 položek
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
HAUCK Sporťák Runner 2 black - Kočárek
Varianty
4,7 20×
HAUCK Sporťák Runner 2 black
Kočárek - sportovní, hluboká, sportovní korbička, nafukovací otočná kola s aretací, odnímatelné madlo/hrazdička, pětibodový bezpečnostní pás, polohování opěrky nohou do plného lehu, nastavitelná rukojeť, maximální hmotnost dítěte 23 kg, rozměry (složený) 87 × 59 × 47 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, úložný košík součástí, možnost dokoupení korbičky, hmotnost 11,1 kg
Koupit s kódem KOCAREK5 4 825,-
5 079,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY18074
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
VALCO BABY Sport Trend 4 Black Denim - Kočárek
Varianty
3,7
VALCO BABY Sport Trend 4 Black Denim
Kočárek - sportovní, do terénu, sportovní korbička, nafukovací otočná kola s aretací, nastavitelná rukojeť, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rám kočárku, sportovní sedačka, úložný košík součástí, hmotnost 9 kg
8 589,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY6322
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
Hauck Sporťák Runner 3 s ruční brzdou Jungle Green - Kočárek
Varianty
Hauck Sporťák Runner 3 s ruční brzdou Jungle Green
Kočárek - sportovní, do města a do terénu, sportovní korbička, nafukovací otočná kola s aretací, celoodpružený, odnímatelné madlo/hrazdička, pětibodový bezpečnostní pás, polohování opěrky zad, nastavitelná rukojeť, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rozměry (složený) 84,5 × 36,5 × 47 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, ruční brzda, držák na pití a úložný košík součástí, hmotnost 14,41 kg
Koupit s kódem KOCAREK10 8 009,-
Novinka
8 899,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HRAls7212
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
Cybex Talos S Lux SLV Ocean Blue/Navy blue - Kočárek
Varianty
5,0
Cybex Talos S Lux SLV Ocean Blue/Navy blue
Kočárek - sportovní, do terénu, sportovní korbička, gumová kola s aretací, pro vysoké rodiče, odnímatelné madlo/hrazdička, pětibodový bezpečnostní pás, možnost posazení po a proti směru, jde složit jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, nastavitelná rukojeť, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rozměry (složený) 65 × 48,5 × 40 cm (V׊×D), rám kočárku a sportovní sedačka součástí, hmotnost 14,2 kg
Koupit s kódem KOCAREK5 12 626,-
Zlevněno -14 %
13 290,- 15 590,-
Skladem 3 ks
Objednací kód: HRAkc06923
MoMi ESTELLE černý - Kočárek
Varianty
4,6 14×
MoMi ESTELLE černý
Kočárek - sportovní, do města, sportovní korbička, polyuretanová otočná kola s aretací, odnímatelné madlo/hrazdička, pětibodový bezpečnostní pás, jde složit jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, maximální hmotnost dítěte 15 kg, rozměry (složený) 21 × 51 × 65 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, úložný košík součástí, hmotnost 7,1 kg
Zlevněno -10 %
2 339,- 2 599,-
Skladem
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY18752
MoMi ESTELLE zelený se zlatým rámem - Kočárek
Varianty
4,6 13×
MoMi ESTELLE zelený se zlatým rámem
Kočárek - sportovní, do města, sportovní korbička, polyuretanová otočná kola s aretací, odnímatelné madlo/hrazdička, pětibodový bezpečnostní pás, jde složit jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, maximální hmotnost dítěte 15 kg, rozměry (složený) 21 × 51 × 65 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, úložný košík součástí, hmotnost 7,1 kg
Zlevněno -10 %
2 339,- 2 599,-
Skladem
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY18919
Lionelo Annet Plus Stone Caramel - Kočárek
Varianty
4,0
Lionelo Annet Plus Stone Caramel
Kočárek - sportovní, do města, sportovní korbička, pěnová otočná kola s aretací, pro vysoké rodiče, pětibodový bezpečnostní pás, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, maximální výška rukojeti 110 cm, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rozměry (složený) 45 × 58 × 84 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, nánožník, držák na pití a moskytiéra součástí, hmotnost 8 kg
Koupit s kódem KOCAREK10 2 663,-
2 959,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY10277
HAUCK Sporťák Sport blue - Kočárek
Varianty
4,2
HAUCK Sporťák Sport blue
Kočárek - sportovní, do města, hluboká, sportovní korbička, plastová otočná kola s aretací, pětibodový bezpečnostní pás, jde složit jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, maximální hmotnost dítěte 15 kg, rozměry (složený) 81 × 45 × 24 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, úložný košík součástí, možnost dokoupení korbičky, hmotnost 5,9 kg
Zlevněno -15 %
1 487,- 1 749,-
Skladem
Objednací kód: BABY18073
MoMi ESTELLE růžový - Kočárek
Varianty
4,6 14×
MoMi ESTELLE růžový
Kočárek - sportovní, do města, sportovní korbička, polyuretanová otočná kola s aretací, odnímatelné madlo/hrazdička, pětibodový bezpečnostní pás, jde složit jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, maximální hmotnost dítěte 15 kg, rozměry (složený) 21 × 51 × 65 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, úložný košík součástí, hmotnost 7,1 kg
Zlevněno -10 %
2 339,- 2 599,-
Skladem
Objednací kód: BABY18753
MoMi ESTELLE šedý - Kočárek
Varianty
4,6 14×
MoMi ESTELLE šedý
Kočárek - sportovní, do města, sportovní korbička, polyuretanová otočná kola s aretací, odnímatelné madlo/hrazdička, pětibodový bezpečnostní pás, jde složit jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, maximální hmotnost dítěte 15 kg, rozměry (složený) 21 × 51 × 65 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, úložný košík součástí, hmotnost 7,1 kg
Zlevněno -10 %
2 330,- 2 589,-
Skladem
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY18754
HAUCK Sporťák Sport red - Kočárek
Varianty
4,2
HAUCK Sporťák Sport red
Kočárek - sportovní, do města, hluboká, sportovní korbička, plastová otočná kola s aretací, pětibodový bezpečnostní pás, jde složit jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, maximální hmotnost dítěte 15 kg, rozměry (složený) 81 × 45 × 24 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, úložný košík součástí, možnost dokoupení korbičky, hmotnost 5,9 kg
Zlevněno -20 %
1 511,- 1 889,-
Skladem
Objednací kód: BABY18072
Hauck Sporťák CZ Edice Runner 2 Melange grey - Kočárek
Varianty
4,7 20×
Hauck Sporťák CZ Edice Runner 2 Melange grey
Kočárek - sportovní, do města a do terénu, hluboká, sportovní korbička, nafukovací otočná kola s aretací, celoodpružený, pro vysoké rodiče, odnímatelné madlo/hrazdička, pětibodový bezpečnostní pás, polohování opěrky zad do plného lehu, nastavitelná rukojeť, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rozměry (složený) 47 × 59 × 87 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, úložný košík součástí, možnost dokoupení korbičky, hmotnost 11,1 kg
Koupit s kódem KOCAREK10 4 679,-
5 199,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HRAls6249
MoMi Miya 2023 růžový - Kočárek
Varianty
4,5
MoMi Miya 2023 růžový
Kočárek - sportovní, do města a do terénu, sportovní korbička, polyuretanová otočná kola s aretací, celoodpružený, odnímatelné madlo/hrazdička, pětibodový bezpečnostní pás, jde složit jednou rukou, polohování opěrky do plného lehu, maximální výška rukojeti 106 cm, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rám kočárku, sportovní sedačka, nánožník, držák na pití, pláštěnka, moskytiéra a úložný košík součástí, hmotnost 11 kg
Zlevněno -10 %
3 851,- 4 279,-
Skladem
Objednací kód: HRAls1902
HAUCK Runner 2 Mickey Mouse Olive - Kočárek
Varianty
4,7 20×
HAUCK Runner 2 Mickey Mouse Olive
Kočárek - sportovní, do terénu, hluboká, sportovní korbička, nafukovací otočná kola s aretací, pro vysoké rodiče, odnímatelné madlo/hrazdička, jde složit jednou rukou, polohování opěrky zad do plného lehu, nastavitelná rukojeť, maximální výška rukojeti 111 cm, maximální hmotnost dítěte 25 kg, rozměry (složený) 87 × 59 × 47 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, úložný košík součástí, možnost dokoupení korbičky, hmotnost 11,1 kg
Koupit s kódem KOCAREK5 6 032,-
6 349,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BABY23019
MoMi Miya 2023 khaki - Kočárek
Varianty
4,5
MoMi Miya 2023 khaki
Kočárek - sportovní, do města a do terénu, polyuretanová otočná kola s aretací, celoodpružený, odnímatelné madlo/hrazdička, pětibodový bezpečnostní pás, jde složit jednou rukou, polohování opěrky do plného lehu, maximální výška rukojeti 106 cm, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rozměry (složený) 49 × 59 × 90 cm (V׊×D), nánožník, držák na pití, pláštěnka, moskytiéra a úložný košík součástí, hmotnost 11 kg
Zlevněno -15 %
3 901,- 4 589,-
Skladem
Objednací kód: HRAls6233
Cybex Talos S Lux TPE Seashell Beige/Light beige - Kočárek
Varianty
5,0
Cybex Talos S Lux TPE Seashell Beige/Light beige
Kočárek - sportovní, do terénu, sportovní korbička, gumová kola s aretací, celoodpružený, pro vysoké rodiče, odnímatelné madlo/hrazdička, pětibodový bezpečnostní pás, možnost posazení po a proti směru, jde složit jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, nastavitelná rukojeť, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rozměry (složený) 65 × 48,5 × 40 cm (V׊×D), rám kočárku a sportovní sedačka součástí, hmotnost 14,2 kg
Koupit s kódem KOCAREK10 14 031,-
15 590,-
Skladem 1 ks
Objednací kód: HRAkc06925
Thule Urban Glide 2 Majolica Blue on Aluminum - Kočárek
Doručení na
prodejnu zdarma
4,7
Thule Urban Glide 2 Majolica Blue on Aluminum
Kočárek - sportovní, do terénu, sportovní korbička, nafukovací otočná kola s aretací, celoodpružený, pro vysoké rodiče, pětibodový bezpečnostní pás, možnost posazení po a proti směru, jde složit jednou rukou, nastavitelná rukojeť, maximální výška rukojeti 112 cm, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rozměry (složený) 34 × 69 × 87 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, ruční brzda, nánožník a úložný košík součástí, hmotnost 11 kg
21 090,-
Skladem 3 ks u dodavatele
Objednací kód: BABY13264
Cybex Talos S Lux SLV Lava Grey/Mid grey - Kočárek
Varianty
5,0
Cybex Talos S Lux SLV Lava Grey/Mid grey
Kočárek - sportovní, do terénu, sportovní korbička, gumová kola s aretací, pro vysoké rodiče, odnímatelné madlo/hrazdička, pětibodový bezpečnostní pás, možnost posazení po a proti směru, jde složit jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, nastavitelná rukojeť, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rozměry (složený) 65 × 48,5 cm (V׊), rám kočárku, sportovní sedačka, nánožník a úložný košík součástí, hmotnost 14,2 kg
Koupit s kódem KOCAREK5 13 101,-
13 790,-
Skladem 2 ks
Objednací kód: HRAkc06922
Lionelo Annet Tour Dreamin - Kočárek
Varianty
4,0
Lionelo Annet Tour Dreamin
Kočárek - sportovní, do města a do terénu, sportovní korbička, gelová otočná kola s aretací, odnímatelné madlo/hrazdička, polohování opěrky nohou a zad, nastavitelná rukojeť, maximální výška rukojeti 105 cm, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rozměry (složený) 89 × 58 × 45 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, nánožník, držák na pití a moskytiéra součástí, hmotnost 11,5 kg
Koupit s kódem KOCAREK15 3 391,-
3 989,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HRAls1059
LIONELO Anett Blue Denim - Kočárek
Varianty
5,0
LIONELO Anett Blue Denim
Kočárek - sportovní, do města, sportovní korbička, pěnová otočná kola s aretací, odnímatelné madlo/hrazdička, jde složit jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rozměry (složený) 90 × 55 × 26 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, držák na pití a moskytiéra součástí, hmotnost 8 kg
Zlevněno -35 %
3 329,- 5 202,-
Skladem
Objednací kód: BABY167293
MoMi ESTELLE šedý se zlatým rámem - Kočárek
Varianty
4,6 13×
MoMi ESTELLE šedý se zlatým rámem
Kočárek - sportovní, do města, sportovní korbička, polyuretanová otočná kola s aretací, odnímatelné madlo/hrazdička, pětibodový bezpečnostní pás, jde složit jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, maximální hmotnost dítěte 15 kg, rozměry (složený) 21 × 51 × 65 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, úložný košík součástí, hmotnost 7,1 kg
Zlevněno -15 %
2 498,- 2 939,-
Skladem
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY18918
4,3
ZOPA Move Cross Night Black/Black
Kočárek - sportovní, do terénu, gumová otočná kola s aretací, celoodpružený, odnímatelné madlo/hrazdička, jde složit jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad, maximální výška rukojeti 104 cm, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rozměry (složený) 38 × 57 × 68 cm (V׊×D), nánožník a úložný košík součástí, hmotnost 25 kg
6 799,-
Skladem 2 ks
Objednací kód: BABY22950
5,0
HAUCK Sporťák Shopper Neo II grey
Kočárek - sportovní, do města, hluboká, sportovní korbička, plastová otočná kola s aretací, pětibodový bezpečnostní pás, jde složit jednou rukou, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, maximální hmotnost dítěte 23 kg, rozměry (složený) 106 × 54 × 92 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, držák na pití a úložný košík součástí, možnost dokoupení korbičky, hmotnost 7,95 kg
Koupit s kódem KOCAREK5 2 593,-
2 729,-
Skladem 4 ks
Objednací kód: BABY18068
Lionelo Annet Plus Golden Moments - Kočárek
Varianty
4,0
Lionelo Annet Plus Golden Moments
Kočárek - sportovní, do města, sportovní korbička, pěnová otočná kola s aretací, pro vysoké rodiče, pětibodový bezpečnostní pás, polohování opěrky nohou a zad do plného lehu, maximální výška rukojeti 110 cm, maximální hmotnost dítěte 22 kg, rozměry (složený) 45 × 58 × 84 cm (V׊×D), rám kočárku, sportovní sedačka, nánožník, držák na pití a moskytiéra součástí, hmotnost 8 kg
Zlevněno -15 %
3 561,- 4 189,-
Skladem
Objednací kód: HRAls5370
těhotenstvíPreeklampsie – nemoc ohrožující matku i plod Preeklampsie je závažné onemocnění způsobující až 20 % předčasných porodů. Týká se výhradně těhotných žen a souvisí s poruchou funkce placenty. O tom, co konkrétně preeklampsie je, jaké jsou její projevy a které ženy spadají do rizikové skupiny blíže informuje náš...
Letecká doprava je dnes zcela běžná a dostupná, ať už létáme za odpočinkem, nebo pracovně. Ale možná si kladete otázku, jak je to s létáním v těhotenství. Zda létání nepředstavuje riziko pro vaše nenarozené dítě. Cestování letadlem se nemusíte obávat ani když...
Souhrnný průvodce jednotlivými týdny těhotenství vás postupně seznámí s průběhem celého těhotenského období, měsíc za měsícem, týden po týdnu. Dozvíte, co je pro konkrétní týden těhotenství charakteristické, jak probíhá vývoj miminka i jaké změny se odehrávají v matčině...
Těhotenství týden po týdnu: 25. týden 25. týden těhotenství otevírá sedmý měsíc, během kterého vaše miminko roste a sílí natolik, aby zvládlo blížící se porod a následnou adaptaci na život mimo matčino tělo. Zatím má v děloze ještě dostatek prostoru, takže se může všelijak přetáčet i přemísťovat dle...
Dvacátý čtvrtý týden těhotenství ukončuje šestý měsíc gravidity a kromě jiného znamená také přechod do posledního, třetího trimestru. Miminko krásně roste, a jelikož má v děloze ještě dostatek prostoru, může ho využít dle libosti k různým akrobatickým kouskům i ke...
Dvacátý třetí týden těhotenství probíhá před koncem 6. měsíce a jde ještě o relativně klidné období, ve kterém si můžete naplno užívat aktivní pohyby miminka. Vaše děťátko již 23. týden těhotenství začíná rozeznávat zvuky, a je proto důležité na něj často mluvit nebo mu...
Více článků Všechny články
 

Již neprodáváme

Sportovní kočárky

V kategorii Sportovní kočárky máme právě teď na Alza.cz celkem 366 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné sportovní kočárky Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší sportovní kočárky Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší sportovní kočárky Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v sportovní kočárky recenze
P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací