AP+ slevy v app AP+ slevy
Zobrazit katalog

PRAVIDLA SOUTĚŽE
„Vyhrajte sáňky plné produktů“

 1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

  1. Obchodní společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440, DIČ CZ27082440, sídlem Praha 7, Jankovcova 1522/53, PSČ 170 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8573, (dále jen „Alza“) organizuje v termínu od 00:01 hodin dne 3. 12. 2018 do 23:59 hodin dne 16. 12. 2018 (dále jen „Doba konání“) soutěž nazvanou "Vyhraj sáňky plné produktů“ (dále jen „Soutěž“), a tímto stanoví pravidla a podmínky Soutěže, které jsou k dispozici na internetové stránce https://www.alza.cz/maxi/vyhrajte-sanky-plne-produktu-podminky.

  2. Alza upozorňuje na skutečnost, že i na tuto Soutěž se vztahují podmínky pro reklamní sdělení, které Alza uvádí na internetové stránce www.alza.cz/reklama.

 2. ZÁKLADNÍ PODMÍNKY SOUTĚŽE

  1. 1 vybraný zákazník z České republiky, (dále jen „Účastník“), pokud splní podmínky Soutěže uvedené v těchto pravidlech v Době konání, může získat sáňky a výběr produktů od společnosti Unilever, konkrétně se jedná o následující produkty (vždy 1 balení): SAVO Univerzální ubrousky Levandule 30 ks, Cif krém original 500 ml, Savo Bez Chlóru Víceúčelový sprej 750 ml, vonné perličky Coccolino Intense Pearls Pink 250 g, wc blok Domestos Power 5 Ocean 3× 55 g, prací duokapsle Surf Color Tropical 14 ks, prací gel Surf Color Fruity fiesta 2,8 l, aviváž Coccolino Creations Honeysuckle 1,45 l a tablety do myčky Sunlight All in One Regular 78 ks (dále jen "Výhra"), zejména nikoliv však výlučně:

   1. Má-li kompletně a pravdivě vyplněnou registraci na Alze (jí provozovaném e-shopu), tj. sdělí Alze své kontaktní údaje, zejména své jméno, příjmení, adresu včetně země, e-mail a mobilní telefon, a zároveň má povolené zasílání e-mailových pobídek;

   2. V Době konání Soutěže nakoupí a uhradí produkty značky Cif, Coccolino, Domestos nebo Savo z e-shopu Alza.cz v hodnotě nad 299 Kč (dále jen „Zboží“). Nevztahuje se tedy na nákup učiněný telefonicky a formou asistovaného prodeje.


  2. Ze Soutěže budou vyloučeni ti, kteří:

   1. Nesplní podmínky Soutěže uvedené v těchto pravidlech;

   2. K platbě použijí kartu, které nejsou oprávnění držitelé;

   3. Budou jednat v rozporu se zákonem a/nebo s dobrými mravy a/nebo se dopustí podvodného jednání v souvislosti s Soutěží;

   4. Uvedou v Soutěži nepravdivé nebo neúplné informace.

   5. Jsou v pracovním nebo obdobném poměru ve vztahu k Alze, jakož i k osobám s Alzou personálně a majetkově spjatými, včetně jejich příbuzných a osob jim blízkých.

  3. V případě vyloučení Účastníka nemá takový Účastník právo na náhradu nákladů či škody, která by mu mohla vzniknout.

  4. Alza výslovně zákazníky upozorňuje, že tato Soutěž není určena pro podnikatele, tedy v souladu s všeobecnými obchodními podmínkami Alzy není určená mj. pro kupující, kteří mají ve své registraci vyplněné své identifikační číslo.

 3. PODROBNÁ PRAVIDLA SOUTĚŽE

  1. Účastník se zúčastní Soutěže tím, že v Době konání zakoupí Zboží v hodnotě nad 299 Kč.

  2. Každý Účastník, který splní podmínky Soutěže, bude automaticky zařazen do slosování.

  3. Po skončení soutěže proběhne losování výherce ze všech Účastníků, kteří v Době konání zakoupili Zboží a splnili podmínky Soutěže.

  4. Výhercem se stává Účastník, který bude Alza vylosován prostřednictvím náhodného mechanismu 14 dní po ukončení soutěže.

  5. Výherci budou kontaktováni prostřednictvím e-mailové adresy, kterou Alza sdělili při zákaznické registraci. V e-mailu Účastník obdrží informace ohledně specifikace výhry a jejím předání. Do 30 dnů ode dne vylosování výherců obdrží Účastník Výhru.

  6. Do slosování o výhru nebude zařazen Účastník, který ve lhůtě 14 dnů ode dne nákupu Zboží odstoupí od smlouvy.

  7. Alza.cz výslovně uvádí, že Výhru není možné proplatit v hotovosti, není určena k dalšímu prodeji a Účastník není oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u Výhry.

 4. OSOBNÍ ÚDAJE

  Jakmile Účastník projeví zájem účastnit se Soutěže (viz 3.1 podmínek Soutěže) dává Alze ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, v platném a účinném znění (dále jen "Zákon"), souhlas se zpracováním svých osobních údajů, v rozsahu zejména jméno, příjmení, datum narození, adresa, e-mailová adresa a kontaktní telefon za účelem prověření jeho účasti v Soutěži a předání Výhry. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů je dobrovolný. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení Alze a má za následek vyloučení Účastníka z další účasti v Soutěži, včetně ztráty nároku na předání Výhry, stane-li se tak před jejím převzetím. Účastník má zároveň dle ust. § 12 Zákona právo přístupu k těmto svým osobním údajům a dle ust. § 21 tamtéž právo na vysvětlení, právo je opravit, zablokovat nebo požadovat jejich doplnění či likvidaci.
 5. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

  1. Alza prohlašuje, že není odpovědná za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.

  2. Alza si vyhrazuje právo měnit podmínky Soutěže, nahradit ceny v Soutěži za ceny podobného typu nebo odpovídající hodnotě, případně Soutěž zcela zrušit.

  3. Účastník nemá právo na náhradu nákladů spojenou s účastí v Soutěži.

  4. Tato pravidla Soutěže nabývají účinnosti dnem jejich vyhlášení, přičemž každý Účastník svým zařazením do Soutěže vyjadřuje souhlas s těmito pravidly.

  5. Veškeré případné spory, které vyplývají z této Soutěže nebo vzniklé v souvislosti s ní, řeší výhradně Alza.

V Praze, dne 3. 12. 2018

P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací