Během svátků 5.7. a 6.7. mají všechny naše pobočky otevřeno.

Získejte doručení ZDARMA na rok pouze za 25 Kč měsíčně! Více informací

AlzaPlus+ AlzaPlus+

Detektivky, thrillery – Audioknihy

 

Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Královražda na Křivoklátě Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 - Přemysl II. Otakar slaví patnácté výročí korunovace českým králem. Jeho manželka Kunhuta mu spolu s několika předními velmoži uchystá jako překvapení okázalou oslavu na Křivoklátě, kam se sjedou nejen jeho věrní stoupenci, ale také řada zahraničních spojenců. Mezi hosty je i Oldřich z Chlumu se svým pomocníkem panošem Otu. - autor Vlastimil Vondruška, čte Martin Zahálka
349,-

2.
Mizející dívky Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 - První díl z plánované dvanáctidílné série s vyšetřovatelkou Josie Quinnovou, která se stala bestsellerem jak v USA, tak ve Velké Británii a dalších zemích světa. - autor Lisa Reganová, čte Zuzana Slavíková
399,-

3.
Hadrový panák Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 - Audiokniha Hadrový panák – nejúspěšnější krimithriller roku 2017 a taktéž celosvětový čtenářský hit přeložený do více než třiceti jazyků. - autor Daniel Cole, čte Martin Stránský
329,-

Další nejprodávanější
776 položek
Počátek
Audiokniha MP3 - Fantasticky vynalézavý román od nejpopulárnějšího autora thrillerů na světě. - Dan Brown, čte Martin Sláma, 19hod. 27min.

299,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD00180
Královražda na Křivoklátě
Audiokniha MP3 - Přemysl II. Otakar slaví patnácté výročí korunovace českým králem. Jeho manželka Kunhuta mu spolu s několika předními velmoži uchystá jako překvapení okázalou oslavu na Křivoklátě, kam se sjedou nejen jeho věrní stoupenci, ale také řada zahraničních spojenců. Mezi hosty je i Oldřich z Chlumu se svým pomocníkem panošem Otu. - autor Vlastimil Vondruška, čte Martin Zahálka , 12hod. 37min.

349,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD01305
Mizející dívky
Audiokniha MP3 - První díl z plánované dvanáctidílné série s vyšetřovatelkou Josie Quinnovou, která se stala bestsellerem jak v USA, tak ve Velké Británii a dalších zemích světa. - autor Lisa Reganová, čte Zuzana Slavíková , 12hod. 8min.

399,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1C437
Dívka v ledu
Audiokniha MP3 - Zmrzlé tělo mladé ženy vyvolává spoustu otázek a málo odpovědí. První případ Eriky Fosterové od autora bestsellerů Roberta Bryndzy. - autor Robert Bryndza, čte Martin Stránský , 11hod. 57min.

399,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1C064
Nemesis
Audiokniha MP3 - Audiokniha roku 2013: Nejlepší hudba, vícehlasá četba. - Jo Nesbo, čte Igor Bareš, Táňa Vilhelmová, Ladislav Frej, Jan Vondráček, Magdaléna Borová, Oldřich Kaiser, Kamil Halbich, David Matásek, Oldřich Vlach, Lenka Vlasáková, Dana Batulková, Norbert Lichý, Lada Jelínková, Růžena Merunková, Ctirad Götz, Petr Pelzer, Matouš Ruml , Pavel Tesař, Ladislav Županič, Lukáš Hlavica, Dana Černá, Otakar Brousek st. , Václav Neužil, Ivan Řezáč, 4hod. 56min.

329,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKI158
Netopýr
Audiokniha MP3 - První díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. Nejoblíbenější norský notorik chytá sériového vraha u protinožců. - Jo Nesbo, čte Hynek Čermák, 10hod. 51min.

299,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKI155
Muž, který hledal svůj stín
Audiokniha MP3 – Pátý díl jedné z nejúspěšnějších thrillerových sérií Milénium – autor David Lagercrantz, čte Martin Stránský, délka 14 hodin 1 minuta, 14hod. 1min.

349,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A592
Thrillery Dana Browna za výhodnou cenu
Audiokniha MP3 - Balíček audioknih krále mysteriózních thrillerů Dana Browna. - Dan Brown, různí interpreti, 83 hod. 34 min.,

1 121,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ584
Hadrový panák
Audiokniha MP3 - Audiokniha Hadrový panák – nejúspěšnější krimithriller roku 2017 a taktéž celosvětový čtenářský hit přeložený do více než třiceti jazyků. - autor Daniel Cole, čte Martin Stránský , 13hod. 19min.

329,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD01323
Muži, kteří nenávidí ženy
Audiokniha MP3 - První díl kultovního detektivního románu z trilogie Milénium. - Stieg Larsson, čte Martin Stránský, 14hod. 37min.

299,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKI112
Dívka v pavoučí síti
Audiokniha MP3 - Adrenalinem nabitý, brilantně složitý a naprosto pohlcující příběh je inspirován Larssonovou trilogií Millennium. Potetovaná hackerka Lisbeth Salanderová a novinář Mikael Blomkvist, duo které nadchlo miliony čtenářů po celém světě, je zpět., 14hod. 43min.

339,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ843
TO
Audiokniha MP3 - Audiokniha roku 2017: Vícehlasá četba, absolutní vítěz. Kultovní horor o podobách zla a nejniternějších lidských děsech. - Stephen King, čte Pavel Soukup, Jitka Ježková, Jan Zadražil, David Novotný, Jan Vondráček, Michal Zelenka, Vasil Fridrich, 51hod. 46min.

897,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A710
Dívka, která musí zemřít (MILÉNIUM 6)
Audiokniha MP3 - Šestý a závěrečný díl série Milénium. Lisbeth Salanderová je připravená, už nebude čekat, konečně se pomstí a vypořádá s minulostí. - autor David Lagercrantz, čte Martin Stránský , 12hod. 20min.

349,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B669
Žena v kleci
Audiokniha MP3 - První případ komisaře Carla Morcka z oddělení Q. Celosvětový bestseller a předloha pro filmový thriller., 9hod. 21min.

279,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKI109
Kanibal z Nine Elms
Audiokniha MP3 - Už jednou vrahovi unikla. Dokáže to i podruhé? Autor krimi bestsellerů Robert Bryndza představuje novou vyšetřovatelkou Kate Marshallovou. - autor Robert Bryndza, čte Martin Stránský , 12hod. 49min.

399,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B798
Propast smrti
Audiokniha MP3 - Nový thriller Roberta Bryndzy z bestsellerové série s Kate Marschallovou vám ukáže, jak hluboká může být Propast smrti. - autor Robert Bryndza, čte Martin Stránský , 10hod. 43min.

399,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1D214
Artemis
Audiokniha MP3 - Napínavá noir kriminálka odehrávající se na Měsíci od autora hitu Marťan. - Andy Weir, čte Tereza Dočkalová, 9hod. 22min.

319,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B033
Lazar
Audiokniha MP3 - Nový díl úspěšné krimi série, jejímž hlavním hrdinou je detektiv Joona Linna. - Lars Kepler, čte Pavel Rímský, 19hod. 45min.

369,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B126
Žízeň
Audiokniha MP3 - Pokračování bestsellerové detektivní série. Harry Hole je zpět v plné síle a se vší parádou. - autor Jo Nesbo, čte David Matásek , 19hod. 33min.

349,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B508
Hypnotizér
Audiokniha MP3 - Kriminální román, thriller, který odhaluje temné stránky lidské duše a otvírá bránu do pekla lidského zatracení. - Lars KEPLER, čte Pavel Rímský, 16hod. 31min.

299,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA955
Vzkaz v láhvi
Audiokniha MP3 Jussi Adler-Olsen, čte Igor Bareš, 15hod. 2min.

299,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A026
Dívka, která si hrála s ohněm
Audiokniha MP3 - Druhý díl trilogie Milénium odkrývá minulý a současný život Lisbeth Salanderové, tajemné punkerky a hackerky. - Stieg Larsson, čte Martin Stránský, 14hod. 45min.

299,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKI113
Lovec králíků
Audiokniha MP3 - Mistr thrilleru Lars Kepler je zpět s novým knižním trhákem o komisaři Joonovi Linnovi. - Lars Kepler, čte Pavel Rímský, 20hod. 45min.

329,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A426
Policie
Audiokniha MP3 - Na místech, kde bylo v minulosti spácháno několik vražd, jež nebyly objasněny, jsou nalezeni mrtví policisté, kteří tyto zločiny tehdy vyšetřovali. Desátý díl nejúspěšnější severské krimi série Harry Hole. - autor Jo Nesbo, čte Hynek Čermák, 14hod. 4min.

339,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ740

Detektivky, thrillery – Audioknihy

Rozhovor s Lisou Reganovou nejen o knize Nečekané přiznání Úspěšná série tajemných příběhů pokračuje. Přečtěte si rozhovor se spisovatelkou Lisou Reganovou o psaní i...
V knižním světě je snadné se ztratit. A to nejen mezi řádky právě rozečteného příběhu, ale především v...
e-knihyStephen King: Knihy krále hororů a napínavých thrillerů Každý fanoušek literárních hororů a thrillerů už musel na jméno Stephen King narazit. Jeho mrazivě...
Literární žánry jsou labyrintem, v němž dokáže zabloudit každý milovník knih. Náš slovník by mohl...
Více článků

Detektivky, thrillery – Audioknihy

V kategorii Detektivky, thrillery – Audioknihy máme právě teď na Alza.cz celkem 776 produktů.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné detektivky, thrillery – Audioknihy Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší detektivky, thrillery – Audioknihy Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v detektivky, thrillery – Audioknihy recenze

P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací