Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Fantasy knihy

0

Nejprodávanější

1.
Kniha - Finální kniha zachycující dějiny legendárního herního světa World of Warcraft doplněná nádhernými kresbami a mapami - autor Chris Metzen; Matt Burns, 232 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá
-24%
599,-
456,-

2.
Oheň probuzení Skladem > 10 ks
Kniha – autor Anthony Ryan, 590 stran, česky, pevná s přebalem lesklá
-22%
429,-
334,-

3.
Kniha – Druhý svazek populární série WoW kronik odhalí ještě více detailů o tomto herním vesmíru, jeho historii a mytologii – autor Chris Metzen; Matt Burns; Robert Brooks, 212 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá
-25%
569,-
429,-

Další nejprodávanější
Značky a parametry
aborigine (1)
Academia (1)
Agadah (1)
Akcent (4)
ALBATROS (3)
ALMAN (1)
ALMI (3)
Altar (4)
Argo (75)
Artis Omnis (10)
Banshies (4)
Baronet (7)
BB/art (4)
Belza Marek (1)
BETA - Dobrovský (2)
Bodrov Jan (1)
Brána (2)
Brokilon (39)
Cadmon (1)
Classic (31)
Computer Press (1)
CooBoo (6)
Crew (19)
Čas (1)
Černý drak (5)
Dauphin (1)
Dokořán (1)
Domino (1)
Druhé město (2)
EdiceX (1)
Egmont (1)
Elist (2)
Epocha (81)
Fantom Print (216)
Filip Čenžák (1)
Fragment (5)
Gnóm! (2)
Gorgona (7)
Grada (2)
Harper Collins Publ. UK (3)
Host (32)
Infoa (1)
Jakub Trpiš (1)
Jota (3)
KLIKA (3)
Kniha Zlín (1)
Knižní klub (16)
Kruh (3)
Laser - books, s.r.o. (27)
Leonardo (12)
Little, Brown (1)
Martin Koláček (1)
Metafora, s.r.o. (1)
Mladá fronta (1)
Motto (5)
Motýľ (1)
Mystery Press (1)
Mytago (16)
Nakladatelství Fortna (4)
Naše vojsko (2)
NAVA (2)
Netopejr (2)
Nová vlna (3)
Nugis Finem (1)
Olympia (2)
OMEGA (7)
PageFive (1)
Paseka (3)
Pavel Mervart (1)
Perseus (7)
Petr Šimek (7)
Petrklíč (3)
Pistorius a Olšanská s.r.o. (4)
Plus (1)
Poutník (16)
Prostor (1)
Sládek František (1)
SLOVART (1)
Straky na vrbě (47)
Talpress (75)
TIGRIS (1)
Tomáš Houška (1)
Torst (3)
Triton (65)
U Veverky (1)
Volvox Globator (2)
Vydavateľstvo Hydra (2)
Vydavateľstvo Tatran (1)
XB1 (2)
XYZ (4)
YOLI (7)
Autor
Terry Pratchett (23)

(28. 4. 1948 – 12. 3. 2015)

Sir Terry Pratchett, celým jménem Terence David John Pratchett, je přední anglický autor žánru fantasy. Terryho díla spojují čtenáře po celém světě napříč všemi věkovými generacemi až dodnes. V roce 1998 získal čestný Řád britského impéria v hodnosti Officer za službu literatuře. Královna Alžběta II. jej v roce 2009 jmenovala rytířem, proto smí před jménem používat titul sir.

Nejvíce se proslavil knižní sérií Úžasná Zeměplocha (Discworld), která dohromady zahrnuje 40 knih, povídek, map a dalších publikací. Ohromná humoristická sága o promyšleném fiktivním světě, který se nachází na hřbetě želvy, obsahuje všechny moderní prvky fantasy literatury. Současně paroduje známá díla předních tvůrců fantasy, ale obohacuje dílo také o motivy z mytologie, folklóru a pohádek. Patří sem knihy - Muži ve zbrani (2014), Těžké melodično (1998), Magický prazdroj (1995) a mnohé další.

Mezi další významná díla patří například série příběhů Johnnyho Maxwella, který vidí mrtvé, mimozemšťany a spoustu dalších divných věcí. Kromě fantasy napsal také několik sci-fi příběhů, jako je například Odvrácená strana slunce (The Dark Side of the Sun, 1976) či Strata (1981).

Juraj Červenák (16)

Juraj Červenák

(* 16. června 1974, Žiar nad Hronom, Československo)

Juraj Červenák, známý také pod pseudonymem Thorleif Larssen, je slovenský spisovatel a publicista. Proslavil se rovněž jako autor knižních fantasy sérií a získal mnoho ocenění, například Cenu Istron, Cenu Fantázie a Ceny Akademie sci-fi, fantasy a hororu.

V roce 1994 vydal první díl ságy o Conanovi, poté napsal několik fantasy cyklů, jako je Černokněžník (například knihy Krvavý oheň a Vládca vlkov), Bohatýr, Bivoj (např. tituly Bivoj běsobijceBivoj válečník) a Dobrodružství kapitána Báthoryho (např. Strážcové Varadínu či Ďáblova pevnost).

Napsal také několik samostatných románů. Jedním z nich je i hrdinské fantasy Sekera z bronzu, rouno ze zlata, v němž se hlavním hrdinou stává trójský princ Podarkés z doby bronzové a zlaté. V roce 2010 vyšla další kniha, sbírka povídek a novel, Kámen a krev, která je plná historicko-dobrodružných příběhů čerpajících ze slovanských mýtů a středoevropské historie. Třetí samostatnou knihou je fantasy western Chřestýš Callahan, jenž zavádí čtenáře do arizonského pohraničí – ráje banditů, nájemných vrahů, šlapek, lovců skalpů a indiánských hrdlořezů.

Vladimír Šlechta (14)
George R.R. Martin (11)
Robert Jordan (11)
Andrzej Sapkowski (10)

Andrzej Sapkowski

(* 21. 6. 1948, Polsko)

Andrzej Sapkowski je polský spisovatel, známý především jako tvůrce povídek a románové série o zaklínači Geraltovi z Rivie a princezně Ciri. Jako jeden z nejpopulárnějších autorů slovanské fantasy je velmi oblíbený také v České republice, na Slovensku, v Rusku, Německu, Portugalsku, ve Francii, Švýcarsku i Španělsku. Jeho příběhy se staly předlohou pro filmové i seriálové zpracování, ale na jejich základě vznikla také velmi rozšířená RPG hra pro PC a konzole.

V roce 1999 vyšly nové přeložené geraltovské povídky Zaklínač I - Poslední přání, které se skládají z příběhů ze Stříbrného meče, Věčného ohně, Meče osudu, doplněné kompletní povídkou Hlas rozumu a přiloženou černobílou mapou světa podle Stanislava Komárka. Později vyšlo také pokračování - Zaklínač II. - Meč osudu, Zaklínač III. - Krev elfů, Zaklínač IV. - Čas opovržení, Zaklínač V. - Křest ohněm, Zaklínač VI. - Věž vlaštovky a Zaklínač VII. - Paní jezera.

Jedním z posledních titulů je samostatný román s názvem Zaklínač - Bouřková sezóna (2014), v němž se autor opětně navrací ke svému nejpopulárnějšímu hrdinovi – Zaklínači Geraltovi.

Jana Rečková (10)
Petra Neomillnerová (10)
Richard A. Knaak (10)
František Kotleta (9)

(* 1981, Bruntál)

František Kotleta je současný český spisovatel a představitel sci-fi literatury. O jeho skutečné existenci se však vedou nejrůznější teorie a spory. Kotletův autorský styl je velmi podobný tvorbě Jiřího Kulhánka, ke kterému bývá často přirovnáván.

Své čtenáře si získal trilogií s názvem Bratrstvo krve o upírovi Janu Bezzemkovi. Ten musí čelit invazi z vesmíru a postavit se Kartanům, kteří se rozhodli ovládnout planetu Zemi a její obyvatele zotročit.

Příznivce kontroverzní fantastiky zaujme také dvojdílným románem Perunova krev 1 a Perunova krev 2. Knihy jsou plné napětí, zbraní, kontaktních soubojů a nechybí v nich ani erotika a vytí vlkodlaků.

Jim Butcher (8)
Anthony Ryan (7)
Chloe Neill (7)
Oliver Bowden (7)
Vilma Kadlečková (7)

Vilma Kadlečková

(* 27. května 1971, Praha)

Vilma Kadlečková je přední česká autorka scifi a fantasy próz, příznivkyně československého fandomu a spoluautorkou hry Dračí doupě. Pracovala také jako redaktorka v nakladatelství Harlequin a z domova vykonává pozici překladatelky. Za své literární dílo obdržela několik ocenění, jako je například cena O nejlepší fantasy, O stříbřitělesklý halmochron, Huňáč zelený, Cena Karla Čapka aj.

Od 90. let se věnovala scifi sérii Legendy o Argenitu, která zavádí čtenáře do budoucí historie vesmíru, kde se vyskytuje unikátní nerost s psychotronickými schopnostmi – Argenit. Po tomto cyklu se autorka na nějakou dobu odmlčela a s vydáváním opět začala až od roku 2007.

V současnosti vychází nová scifi pentalogie s názvem Mycelium. První díl, Mycelium I: Jantarové oči (2013), mapuje nový svět na planetě Össe, kde se začalo využívat tamní myceliální technologie. Dále vyšlo čtenářsky úspěšné pokračování Mycelium II: Led pod kůží (2013), Mycelium III: Pád do temnot (2014) a Mycelium IV: Vidění (2014).

Zdeněk Žemlička (7)
Lynn Flewelling (7)
Jeaniene Frost (6)
Markus Heitz (6)
Rachel Caine (6)
Keri Arthur (5)
Mark Lawrence (5)
Miroslav Žamboch (5)


(* 13. ledna 1972 Hranice)


Miroslav Žamboch je současný český autor, který se věnuje převážně fantasy literatuře a science fiction.

,,Miluji příběhy. Existují dobré a špatné příběhy, žádné jiné dělení není podstatné.“

Jeho prozaickou prvotinou je povídka Zpověď válečníka (1995), s níž vyhrál v soutěži O nejlepší fantasy, a se kterou okamžitě získal přízeň českých čtenářů. Povídka je inspirovaná jednou z písní skupiny Lucie.

Napsal také několik rozsáhlých knižních sérií, jako je například Líheň, Koniáš, Bakly - Bez slitování, Agent John Francis Kovář (Prokletí legendy: Dámská hra) či Agent X-Hawk 01. Často se jedná o napínavé romány, novely a povídkové cykly, ve kterých vystupují známí hrdinové, ale objevují se i nové postavy a charaktery. Narazit můžete také na upíry, vlkodlaky, čaroděje, ale i tajné agenty a nemilosrdné zabijáky. Ponořte se do příběhů plných napětí, akce, nečekaných momentů, tajemství a zbraní.

Nalini Singh (5)
Rob Thurman (5)
Andrzej Pilipiuk (5)
Ben Aaronovitch (4)
Jaroslav Mostecký (4)
Larry Correia (4)
Patricia Briggs (4)
Pavel Korněv (4)
Pavel Renčín (4)
Vlado Ríša (4)
Kim Harrison (4)
Brandon Sanderson (3)
Brent Weeks (3)
Brian Staveley (3)
Daniel Abraham (3)
George R. R. Martin (3)

(* 20. září 1948 v Bayonne, New Jersey)

George Raymond Richard Martin je známý americký spisovatel čtenářsky úspěšných románových serií a novel, které spadají do žánru sci-fi a fantasy. Za své knihy získal spisovatelská ocenění Hugo a Nebula, cenu Brama Stokera či World Fantasy Award.

Kult příznivců kolem spisovatele George R. R. Martina se utvořil především po vydání prvních dílů epické ságy Píseň ledu a ohně (A Song of Ice and Fire), podle které byl následně natočen divácky populární seriál kabelové televize HBO. Sám autor se podílí i na scénářích.

Dosud nedokončená sága zahrnuje díly – Hra o trůny, 2000 (A Game of Thrones, 1996), Střet králů, 2001 (A Clash of Kings, 1999), Bouře mečů, 2002 (A Storm of Swords, 2000), Hostina pro vrány, 2006 (A Feast for Crows, 2005) a Tanec s draky, 2012 (A Dance with Dragons, 2011). Nový díl ponese název Vichry zimy (The Winds of Winter), ale zatím je uveřejněno jen několik kapitol.

Napínavá sága si získává čtenáře i diváky po celém světě. Podobně jako u slavných dramat Williama Shakespeara zde figurují hlavní hrdinové s tragickými osudy, láska je vždy předem odsouzená k zániku a do rozepře se dostává tvrdá pravda a milosrdná lež.

Je také autorem novel o rytířích a oblíbených povídkových sbírek, jako je například Píseň pro Lyu, 2002 (A Song for Lya, 1976), Zpěvy hvězd a stínů, 2006 (Songs of Stars and Shadows, 1977), Rytíř Sedmi království (A Knight of the Seven Kingdoms, 2014) a mnohých dalších.

Ilona Andrews (3)
Jana Richterová (3)
Jeff VanderMeer (3)
Jiří Mazurek (3)
Jiří Pavlovský (3)
Jon Sprunk (3)
Juliana Baggottová (3)
Kate A. Boormanová (3)
Kevin Hearne (3)
Luke Scull (3)
Martin D. Antonín (3)
Michael J. Sullivan (3)
Ondřej Jireš (3)
Robert Holdstock (3)
Seanan McGuire (3)
Siri Pettersenová (3)
Stacia Kane (3)
Steven Erikson (3)
Adam Andres (2)
Brian McClellan (2)
Cassie Alexander (2)
Dalibor Vácha (2)
Dan Simmons (2)
David Eddings (2)
Frank Rehfeld (2)
Gail Z. Martin (2)
Christie Golden (2)
Ian Tregillis (2)
J.R. Ward (2)
Jenny Nowak (2)
Leonard Medek (2)
Marie Lu (2)
Martin Moudrý (2)
Meg Cabotová (2)
Michal Ajvaz (2)
Nancy Holder (2)
Peter Newman (2)
Robert Jackson Bennett (2)
Roman Bureš (2)
Sabaa Tahirová (2)
Štěpán Kopřiva (2)

Štěpán Kopřiva

(* 13. 3. 1971, Praha)

Štěpán Kopřiva je český scénárista, režisér a autor komiksových libret, které jsou žánrově na pomezí mezi fantasy, hororem a thrillerem.

Po úspěšném ukončení studií na Střední škole polygrafické v Praze napsal několik drobných próz a románů. Za povídku Dutý plamen obdržel v roce 1996 cenu Karla Čapka. Dále napsal několik filmových scénářů, jako například pro filmy Byl jsem mladistvým intelektuálem, Choking Hazard i pro český televizní seriál Místo nahoře. Je jedním ze spoluzakladatelů populárního komiksového časopisu a nakladatelství CREW, které se specializuje především na tvorbu pro dospělé.

Audio vydavatelství Walker & Volf s.r.o. vydalo 24. června 2014 jedno z nejbrutálnějších děl české fantastiky, dnes již kultovní horor Asfalt (2009) od mága české hororové literární scény Štěpána Kopřivy. Brutálně-satirický horor ASFALT byl nejprve vydán jako rozsáhlý román, pro velkou popularitu se však dočkal mluveného zpracování a byl rozdělen na dvě audioknihy -  Asfalt I. Poslední tři týdny a Asfalt II. Efektivní brutalita.

V roce 2014 vyšel také krvelačný román s názvem Aktivní kovy, který vypráví příběh bývalého superzabijáka galaktické armády.

Tanya Huffová (2)
Tom Pollock (2)
Vladimír Sorokin (2)
Jan Kravčík (2)
Lucie Lukačovičová (2)
Maja Lidia Kossakowska (2)
Patrick Weekes (2)
Susan Ee (2)
Tereza Matoušková (2)
Alan Dean Foster (1)
Aleš Pitzmos (1)
Alex Drescher (1)
Alwyn Hamiltonová (1)
Andy Knocker (1)
Anna Šochová (1)
Antonín Thurnwald (1)
Ari Marmell (1)
Arthur C. Clarke (1)

Arthur C. Clarke

(* 16. prosince 1917, Spojené království – 19. března 2008, Srí Lanka)

Arthur C. Clarke, celým jménem sir Arthur Charles Clarke, se proslavil jako britský představitel vědeckofantastického žánru. Jeho rozsáhlé dílo je někdy označováno také jako tzv. hard science fiction, zejména díky vědecké přesnosti popisů nových technologií i fyzikálních a astronomických jevů. Je držitelem mnoha prestižních ocenění, jako jsou například Hugo Award, Nebula Award či Locus Award. Spolu s Robertem Heinleinem a Isaacem Asimovem tvoří velkou trojku science fiction literatury.

Proslavil se především románem 2001: Vesmírná odysea (soundtrack), jenž byl zároveň prvním dílem čtenářsky úspěšné tetralogie. V roce 1968 vznikl na motivy této knihy stejnojmenný snímek z dílny režiséra Stanleyho Kubricka.

Arthur C. Clarke předkládá čtenářům svých příběhů důmyslně propracované vize o vzdálené budoucnosti a životě vesmírných civilizací. Mezi nejznámější tituly patří například román Město a hvězdy (česky 2014), v němž je přiblížena situace na planetě Zemi po zániku veškerého života. Své představy a sny následně popsal v souboru nejlepších povídek o naší planetě s názvem Zkazky z planety Země (česky 2011).

Blanka Jehlíková (1)
C.C. Hunter (1)
Damian Dibben (1)
Dana Rusková (1)
Darek Šmíd (1)
Darynda Jonesová (1)
Dáša Hábová (1)
David Gaider (1)
David Mack (1)
David Šenk (1)
Douglas Preston (1)
Edwin Abbott (1)
Gregg Hurwitz (1)
Guy de Maupassant (1)
Hanina Veselá (1)
Henrik Fexeus (1)
Chad Corrie (1)
Chris Pierson (1)
Christopher L. Bennett (1)
Ian C. Esslemont (1)
Ivana Kuglerová (1)
Jacek Piekara (1)
Jack Campbell (1)

Jack Campbell

(* 1956, USA)

John G. Hemry, známý pod uměleckým pseudonymem Jack Campbell, je americký autor válečných sci-fi a fantasy románů. Je také vysloužilým důstojníkem vojenského námořnictva Spojených států amerických, což se prolnulo i do jeho autorské tvorby.

Jako Jack Campbell vstoupil do podvědomí čtenářů především díky šestidílné válečné sci-fi sérii Ztracená flotila. Jednotlivé příběhy spojuje postava legendárního kapitána Johna "Black Jacka" Gearyho, který hrdě bojuje v čele své flotily proti různým frakcím lidské i mimozemské rasy. Stoletá válka se Syndiky je vylíčena v dílech – Ztracená flotila: Neochvějný, Ztracená flotila: Smělý, Ztracená flotila: Odvážný, Ztracená flotila: Chrabrý, Ztracená flotila: Neúprosný a Ztracená flotila: Vítězný.

Na čtenářský úspěch předchozí akční sci-fi ságy navázal autor zcela novou sérií – Ztracená flotila: Za hranicí. Aliance kapitána Gearyho totiž v boji konečně zvítězila, poražené Syndikované světy se rozpadly na samostatné sluneční soustavy a vratký mír se zdá být opět ohrožen. Nové příběhy a další napínavé válečné konflikty jsou popsány v knihách – Za hranicí I: Bitevník a Za hranicí II: Ochránce. V březnu roku 2015 na ně naváže očekávané pokračování Ztracená flotila: Tanečník.

James Islington (1)
James S. A. Corey (1)
Jan Urban (1)
Jennifer K. Brownová (1)
Josef Pecinovský (1)
Karin Tidbecková (1)
Karolina Francová (1)
Karolina Limrová (1)
Kat Richardson (1)
Katarína Soyka (1)
Kazuo Ishiguro (1)
Kir Bulyčov (1)
kolektiv autorů (1)
Kristina Hlaváčková (1)
Marie Rejfová (1)
Markéta Dočekalová (1)
Martin Bečan (1)
Martin Sládek (1)
Michael Atamanov (1)
Michaela Mitroci (1)
Michail Achmanov (1)
Mike Resnick (1)
Myke Cole (1)
Neal Stephenson (1)
Nik Perumov (1)
Ondřej Netík (1)
Ondřej S. Nečas (1)
Orson Scott Card (1)
Otomar Dvořák (1)
Paolo Bacigalupi (1)
Pasi Ilmari Jääskeläinen (1)
Paul Auster (1)
Peter McLean (1)
Peter S. Beagle (1)
Peter V. Brett (1)
Petr Heteša (1)

(* 1959, Česká republika)

Petr Heteša je český autor, jehož tvorba zasahuje do oblasti sci-fi a prostředí počítačových her. V jeho dílech se odehrávají nesmiřitelné boje plné akce, napětí a zvratů, které přitahují ke čtení nejednoho fanouška kyberpunkové literatury. Ještě před revolucí si ve spolupráci s Karlem Veverkou připisuje na své konto povídky Nečistá hra, Těšíme se na vás nebo novelu Sítě, kanály a stoky.

Dalším úspěšným počinem Petra Heteši byla v 90. letech povídka Gython ze sbírky Základna 2: Let na měsíc, do které přispěl například i Ondřej Neff. Z nového tisíciletí pochází Spousta času na smrt, který je o Cybrainovi, napůl obřím biologickém počítači. Démoni jsou věční je akční titul, v němž hlavní hrdina bojuje o život.

Do prostředí zdevastované čtvrti vás zavede Nevermore Baltimore a prosperující město New Chrome, v němž se odehrává napínavý konflikt mezi softwarem a drogami, vám představí Sex, drogy & cyb’n’roll z roku 2012. Zajatci Minecraftu je o dvou kamarádech Davidu a Lukáši, kteří jsou vtrženi do děje této světoznámé hry.

Stavy nestavy, bytosti nebytosti je soubor povídek o lidech z města i vesnice a jejich interakcích s anděly a démony. Napínaví Vetřelci z Minecraftu na motivy světoznámé počítačové hry zcela pohltí každého milovníka akce, nebezpečí, humoru a překvapivých zvratů ve věku od 10 do 15 let. Neméně zajímavou je dech beroucí fantasy Z deníku ohnivé démonky o krásné dívce Vivian, která má magické schopnosti.

Petra Kubašková (1)
Petra Stehlíková (1)
Ree Soesbee (1)
René Balický (1)
Richelle Mead (1)

Richelle Mead

(* 12. listopad 1976, Michigan, USA)

Richelle Mead je americkou autorkou fantasy literatury, která je určená především pro dospívající mládež. Již od dětství se zajímala o mytologii a folklór. V současnosti se plně věnuje psaní knih.

Jednou z nejúspěšnějších upírských ság je právě Vampýrská akademie (česky 2009). Hlavními hrdinkami jsou Morojská princezna Lissa a její nejlepší kamarádka Rose, které musí čelit nebezpečným Strigojům a ochránit svět vampýrů. Tato kniha se stala také předlohou pro filmovou adaptaci. Na první díl navazují další pokračování, jako je Mrazivý polibek (česky 2010), Stínem políbená (česky 2010), Krvavý slib (česky 2010), Spoutáni magií (česky 2010) a Poslední oběť (česky 2011).

Na úspěch ságy Vampírská akademie navázala autorka volným pokračováním s názvem Pokrevní pouta (2011). Tato série má rovněž šest dílů.

Další úspěšnou fantasy sérií je Sukuba. Stejně jako předchozí ságy má 6 dílů a je napsaná v ich formě, z pohledu nadpřirozené bytosti Georginy Kincaidové, sukuby ze Seattlu. Jednotlivé díly nesou názvy – Sukuba 1: Trápení, Sukuba 2: Na vrcholu, Sukuba 3: Sny, Sukuba 4: Žár, Sukuba 5: Stíny a Sukuba 6: Odhalená.

Čtenářsky populární se stala také fantasy série Věk X, která se přibližuje scifi. Hlavními hrdiny jsou detektiv Justin March a pretoriánka Mae Koskinenová. Příběh se odehrává v blíže neurčené budoucnosti, která je ohrožena náboženskými extrémisty. Zatím byly vydány dva díly, a to Věk X: Šachovnice bohů a Věk X2: Nesmrtelná koruna.

Robert J. Mrazek (1)
Roman Turčany (1)
Sergej Lukjaněnko (1)
Sylvain Reynard (1)
Thomas Olde Heuvelt (1)
Tomáš Houška (1)
Ursula K. Le Guinová (1)
Victoria Schwabová (1)
Vita Jamborová (1)
Ed McDonald (1)
Gareth Hanrahan (1)
Charlie Jane Andersová; Kelly Barnhillová; Ursula K. Le Guinová; Pat Murphyov... (1)
Chris Metzen; Matt Burns (1)
James Abbot (1)
Karel Kadlec (1)
Pat Murphyová (1)
Rachel Dunne (1)
Antoine Rouaud (1)
David Glockner (1)
Denny Newman (1)
Dušan D. Fabian (1)
Henrich H. Hujbert (1)
Jakub Mařík (1)
Jan Pohunek (1)
Jindřich Rohlík (1)
Jitka Svobodová (1)
Martina Šrámková (1)
Michal Špaček (1)
Petra Lukačovičová (1)
Stanislav Komárek (1)
Stella Gemmell (1)
Vladimír Němec (1)
Zuzana Hloušková (1)
N.K. Jemisinová (1)
Nick Harkaway (1)
Svatopluk Doseděl (1)
Michael Peinkofer (1)
Henry Kuttner (1)
Fiona McIntosh (1)
Tom Perrotta (1)
Matthew Mather (1)
Pierre Pevel (1)
Scott Hawkins (1)
Kameron Hurley (1)
Lawrence Block (1)
Ken Liu (1)
Marek Dvořák (1)
Miroslava Dvořáková (1)
Guillermo del Toro (1)
Daniel Kraus (1)
Počet stran
0 stran
1 500 stran

Série
Dvůr trnů a růží (1)
Dynastie Pampelišek (1)
Draconis Memoria (1)
Píseň krve (6)
Tomáš Kosek (1)
Rok vydání
2003
2018

Nakladatel
Argo (1)
Cooboo (1)
Epocha (1)
FANTOM Print (2)
Host (7)
Laser - books (3)
Triton (1)
Triton + EF (1)
KNIHA ZLIN (1)
Ocenění
Od nositele Nobelovy ceny (1)
Goodreads čtenářská cena (4)
Fantasy (7)
Romány a povídky (1)
Fantasy, Sci-fi (1)
anglicky (7)
česky (925)
slovensky (17)
francouzsky (1)
Zobrazit položky
World of Warcraft Kronika: Svazek II
Kniha – Druhý svazek populární série WoW kronik odhalí ještě více detailů o tomto herním vesmíru, jeho historii a mytologii – autor Chris Metzen; Matt Burns; Robert Brooks, 212 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá

World of Warcraft Kronika: Svazek II - Kniha
-25%
-25% 569,-
429,- bez DPH 390,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP230774
Střet králů: Píseň ledu a ohně 2
Kniha – autor George R. R. Martin, 460 stran, česky, polotuhá flexo

Střet králů: Píseň ledu a ohně 2 - Kniha
-16%
-16% 498,-
420,- bez DPH 382,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes.
Objednací kód: FKP252474
Dvůr křídel a zmaru
Kniha - Závěrečný díl fantasy trilogie Dvůr trnů a růží. - autor Sarah J. Maas, 384 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá

Dvůr křídel a zmaru - Kniha
-16%
-16% 399,-
336,- bez DPH 306,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes.
Objednací kód: FKP0253459
Bouře mečů: Píseň ledu a ohně 3.
Kniha - autor George R.R. Martin, 1132 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá

Bouře mečů: Píseň ledu a ohně 3. - Kniha
-16%
-16% 598,-
500,- bez DPH 455,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP0265626
Královna ohně: Stín krkavce: Kniha třetí
Kniha - Dokonalé zakončení mistrovské fantasy trilogie Stín krkavce. - autor Anthony Ryan, 688 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá

Královna ohně: Stín krkavce: Kniha třetí - Kniha
-35%
-35% 259,-
169,- bez DPH 154,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP218116
Pán prstenů Společenstvo prstenu (ilustrované vydání)
Kniha – autor John Ronald Reuel Tolkien, 476 stran, česky, pevná s přebalem lesklá

Pán prstenů Společenstvo prstenu (ilustrované vydání) - Kniha
-14%
-14% 389,-
333,- bez DPH 303,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes.
Objednací kód: FKP112454
Pán věže: Stín krkavce: Kniha druhá
Kniha - Druhý díl trilogie Stín krkavce. Tváří v tvář hrozbě musí i ta nejzdráhavější ruka nakonec pozvednout meč. - autor Anthony Ryan, 672 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá

Pán věže: Stín krkavce: Kniha druhá - Kniha
-32%
-32% 249,-
169,- bez DPH 154,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP200129
Píseň krve: Stín krkavce: Kniha první
Kniha - Opojný hymnus epické fantasy, první díl ze série Stín krkavce. Sága o válce, intrikách a těžce zkoušené víře… - autor Anthony Ryan; Jakub Kalina, 624 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá

Píseň krve: Stín krkavce: Kniha první - Kniha
-26%
-26% 229,-
169,- bez DPH 154,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes.
Objednací kód: FKP0189702
Pán prstenů Společenstvo prstenu
Kniha – autor John Ronald Reuel Tolkien, 436 stran, česky, pevná s přebalem matná

Pán prstenů Společenstvo prstenu - Kniha
-13%
-13% 298,-
260,- bez DPH 237,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes.
Objednací kód: FKP136151
Pán prstenů Dvě věže
Kniha – autor John Ronald Reuel Tolkien, 388 stran, česky, pevná s přebalem lesklá

Pán prstenů Dvě věže - Kniha
-14%
-14% 389,-
333,- bez DPH 303,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes.
Objednací kód: FKP113244
Pán prstenů Návrat krále
Kniha – autor John Ronald Reuel Tolkien, 512 stran, česky, pevná s přebalem lesklá

Pán prstenů Návrat krále - Kniha
-14%
-14% 389,-
333,- bez DPH 303,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes.
Objednací kód: FKP76441
Pán prstenů 2 Dvě věže
Kniha – autor John Ronald Reuel Tolkien, 366 stran, česky, pevná s přebalem matná

Pán prstenů 2 Dvě věže - Kniha
-13%
-13% 298,-
260,- bez DPH 237,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP151012
Pán prstenů Návrat krále
Kniha – autor John Ronald Reuel Tolkien, 478 stran, česky, pevná bez přebalu matná

Pán prstenů Návrat krále - Kniha
-13%
-13% 298,-
260,- bez DPH 237,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes.
Objednací kód: FKP77063
World of WarCraft Kronika: Svazek III
Kniha - Finální kniha zachycující dějiny legendárního herního světa World of Warcraft doplněná nádhernými kresbami a mapami - autor Chris Metzen; Matt Burns, 232 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá

World of WarCraft Kronika: Svazek III - Kniha
-24%
-24% 599,-
456,- bez DPH 415,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP0273417
Oheň probuzení
Kniha – autor Anthony Ryan, 590 stran, česky, pevná s přebalem lesklá

Oheň probuzení - Kniha
-22%
-22% 429,-
334,- bez DPH 304,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes.
Objednací kód: FKP236875
Faja
Kniha – autor Petra Stehlíková, 450 stran, česky, pevná s přebalem lesklá

Faja - Kniha
-23%
-23% 349,-
269,- bez DPH 245,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes.
Objednací kód: FKP236693
Zaklínač a jeho svět
Kniha – Téměř 200 barevných stran plných nádherných ilustrací a informací o světě Zaklínače, vhodných pro čtenáře i hráče – autor Marcin Batylda, 184 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá

Zaklínač a jeho svět - Kniha
-24%
-24% 549,-
420,- bez DPH 382,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes.
Objednací kód: FKP185455
Tvář vody
Kniha - Neobvyklý a křehký příběh o lásce, svobodě, sebeúctě a rovnováze v přírodě, odehrávající se na pozadí studené války. Filmová podoba získala Oskara za scénář a nejlepší film. - autor Guillermo Del Toro, Daniel Kraus, 352 stran, česky, pevná s přebalem matná

Tvář vody - Kniha
-29%
-29% 349,-
249,- bez DPH 226,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes.
Objednací kód: FKP254097
Zaklínač III. Krev elfů
Kniha – autor Andrzej Sapkowski, 320 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá

Zaklínač III. Krev elfů - Kniha
-8%
-8% 249,-
228,- bez DPH 207,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP115963
Zaklínač I. Poslední přání
Kniha – autor Andrzej Sapkowski, 344 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá

Zaklínač I. Poslední přání - Kniha
-8%
-8% 249,-
228,- bez DPH 207,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP21806
Soumrak: Erevis Cale 1
Kniha – autor Paul Kemp, 256 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá

Soumrak: Erevis Cale 1 - Kniha
-58%
-58% 229,-
97,- bez DPH 88,-
Koupit
Skladem > 20 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP132333
Strach moudrého muže
Kniha – autor Patrick Rothfuss, 1000 stran, česky, pevná s přebalem lesklá

Poslední 4 kusy za tuto cenu
Strach moudrého muže - Kniha
-23%
-23% 548,-
422,- bez DPH 384,-
Koupit
Skladem 4 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP251872
Arrow Generace zmijí
Kniha – autor Clay Griffith; Susan Griffith, 344 stran, česky, pevná s přebalem lesklá

Arrow Generace zmijí - Kniha
-24%
-24% 329,-
251,- bez DPH 228,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP236961
Húrinovy děti
Kniha – autor John Ronald Reuel Tolkien, 206 stran, česky, pevná s přebalem lesklá

Húrinovy děti - Kniha
-13%
-13% 298,-
260,- bez DPH 237,-
Koupit
Skladem 2 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP74479

Horké novinky týdne

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Před 13 hodinami objednala Helena, Praha 15 - Hostivař
Před 15 hodinami objednala Eva, Frýdek-Místek
Před 16 hodinami objednal Adam, Ostrava - Radvanice
Před 19 hodinami objednal Lukáš, Praha
Před 20 hodinami objednal Michal, Velké Přítočno
Před 21 hodinami objednal zákazník, Brno - střed
Před 1 dnem objednala firma, Sezemice
Před 1 dnem objednal zákazník, Zlín
Před 2 dny objednala firma, Hýskov
Před 2 dny objednal Lubomír, Plzeň
Před 2 dny objednal Lubomír, Plzeň
 
Trůn lebek Skladem > 10 ks
386,-Před 3 dny objednal Jan, Vysoká nad Labem

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB2
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi