Cenové bomby jsou tady! Vyber si z produktů za extrémně nízké ceny a přesvědč se sám!

AlzaPlus+ Snoubenky smrti

Sci-fi audioknihy

Sci-fi audioknihy (ve formě elektronické licence) si můžete okamžitě stáhnout do svého počítače nebo chytrého zařízení.Pokračovat

4 důvody, proč nakupovat Sci-fi audioknihy na Alza.cz

  • Sci-fi audioknihy ihned ke stažení.
  • Máme pořádně širokou nabídku produktů i doplňkových služeb.
  • Potřebujete poradit? Naše zákaznická podpora je tu pro vás 24 hodin denně.
  • U každého produktu najdete všechny důležité informace. U některých z nich i uživatelské recenze, které vám pomohou s výběrem.

Usnadněte si výběr. Využijte předpřipravené filtry pro kategorii: Sci-fi audioknihy

Hledáte nejlepší Sci-fi audioknihy? Prohlédněte si produkty seřazené podle prodejnosti, případně dejte na recenze od ostatních uživatelů.

Nejlevnější vs. nejdražší Sci-fi audioknihy

Pokud vás zajímá zboží z hlediska ceny, podívejte se na nejlevnější Sci-fi audioknihy, nebo zvolte typ řazení od nejdražšího.

Skrýt popis

Nejprodávanější

1.
Děti Duny Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 - Potomci božského otce zdědili nejen jeho schopnosti, ale i vizi budoucnosti... Třetí pokračování legendárního sci-fi románu Duna, nominované na prestižní cenu Hugo, se spolu se Spasitelem Duny stalo předlohou televizní minisérie Děti planety Duna. - autor Frank Herbert, čte Marek Holý a Zuzana Slavíková
459,-

2.
LEGIE VI: Pán hor Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 - Vítejte ve vesmíru, kde poslední nadějí lidstva na záchranu okupované planety je nákladní loď Kraksna a její svébytná posádka. - autor Kristýna Sněgoňová, čte Martin Stránský
299,-

3.
Mycelium VI: Vrstva ticha Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 - autor Vilma Kadlečková, čte Jaroslav Plesl, Marcel Vašinka, Martin Zahálka, Gabriela Mikulková, Dana Pešková, Jaromíra Mílová, Jan Plouhar, Andrea Černá a Kristýna Frejová
699,-

Další nejprodávanější
66 položek
LEGIE VI: Pán hor
Audiokniha MP3 - Vítejte ve vesmíru, kde poslední nadějí lidstva na záchranu okupované planety je nákladní loď Kraksna a její svébytná posádka. - autor Kristýna Sněgoňová, čte Martin Stránský , 7hod. 41min.

299,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD01391
LEGIE: Operace Thümmel
Audiokniha MP3 - Vítejte v sérii Legie - space opeře temné, akční i zábavné, jak jen to chladný vesmír dovolí. - autor František Kotleta, čte Martin Stránský , 7hod. 44min.

299,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD00313
LEGIE IV: Rudý vrabčák
Audiokniha MP3 - Vesmír je kruté místo. To poznala posádka lodi Kraksna v den, kdy Zemi obsadili mimozemšťané. Čtvrtý díl sci-fi série Legie. - autor František Kotleta, čte Martin Stránský , 6hod. 43min.

299,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD01126
LEGIE V: Aga
Audiokniha MP3 - Nejobávanější členka vesmírné lodi Kraksna byla unesena. Kapitán Moravec vyráží na záchrannou misi, která je podle zbytku posádky nejpitomějším nápadem... - autor František Kotleta, čte Martin Stránský , 7hod. 47min.

299,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD01311
Underground
Audiokniha MP3 - František Kotleta v podobě, v jaké ho neznáte, v postpunkovém románu, futuristickém, temném a divokém jako podzemí stanic U-metra. - autor František Kotleta, čte Petr Kubes , 8hod. 42min.

272,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD00304
Ve stínu slunce
Audiokniha MP3 - Když se v první polovině 22. století začnou ztrácet kosmické lodě, vypadá to, že za to mohou piráti, povstalci z kolonií nebo nezměrné hlubiny vesmíru. Lidstvo ale velmi rychle zjistí, že je již celé měsíce ve válce, o které nemělo nejmenší tušení. - autor Jakub Mařík, čte Luboš Ondráček , 8hod. 59min.

272,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD00341
Underground II: Revoluce
Audiokniha MP3 - Svět se ponořil do temnoty, ale Praha City je šťastné město plné neonů a milionů spokojených lidí. Vítejte v postapunkovém světě Františka Kotlety, který očaroval tisíce českých čtenářů a stal se bestsellerem lockdownů v roce 2020, 2044, 2056, 2077 a v doplněné verzi i v roce 2103. - autor František Kotleta, čte Petr Burian , 9hod. 12min.

349,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD00432
LEGIE III: Šprti a frajeři
Audiokniha MP3 - Vítejte v sérii Legie – světě Františka Kotlety a Kristýny Sněgoňové, space opeře temné, akční i zábavné, jak jen to chladný vesmír dovolí. - autor Kristýna Sněgoňová, čte Martin Stránský , 7hod. 36min.

299,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD00361
Ultimus
Audiokniha MP3 - Na odvrácené straně Měsíce stojí Ultimus, vězení pro nejhorší zločince obydlených světů. Sem přijíždějí Kuba Nedomý a Dědek Čuchák, starožitníci se sídlem v Arkádii, v roli robotických specialistů. - autor Ondřej Neff, čte Saša Rašilov , 12hod. 57min.

349,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD01232
V ledovém sevření
Audiokniha MP3 - Uvězněná vesmírná loď skrývá hrozbu i naději pro celé lidstvo. - autor Jakub Mařík, čte Luboš Ondráček , 10hod. 2min.

299,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD00378
Spát v moři hvězd - Kniha I.
Audiokniha MP3 - Začátek epické vesmírné ságy od autora bestsellerové série Odkaz Dračích jezdců. - autor Christopher Paolini, čte Kajetán Písařovic , 23hod. 10min.

399,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD01172
LEGIE II: Amanda
Audiokniha MP3 - Vítejte v sérii Legie – nové space opeře temné, akční i zábavné, jak jen to chladný vesmír dovolí. - autor Kristýna Sněgoňová, čte Martin Stránský , 7hod. 25min.

299,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD00336
Mycelium V: Hlasy a hvězdy
Audiokniha MP3 - Lucas ví, odkud je nejlepší vrátit úder… Pokračování české fantasy série Mycelium. - autor Vilma Kadlečková, čte Jaroslav Plesl , 25hod. 50min.

499,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B876
Mycelium VI: Vrstva ticha
Audiokniha MP3 - autor Vilma Kadlečková, čte Jaroslav Plesl, Marcel Vašinka, Martin Zahálka, Gabriela Mikulková, Dana Pešková, Jaromíra Mílová, Jan Plouhar, Andrea Černá a Kristýna Frejová , 31hod. 6min.

699,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1D655
Válka starého muže
Audiokniha MP3 - Když člověk konečně dosáhl hvězd, zjistil, že jen málo planet je vhodných k životu a že ve vzdáleném vesmíru zuří o každou z nich krvavá válka mezi mnoha technicky vyspělými rasami. První díl sci-fi série Koloniální války. - autor John Scalzi, čte Petr Neskusil , 10hod. 17min.

349,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD00081
Poslední kolonie
Audiokniha MP3 - John Perry, hrdina Scalziho kultovního románu Válka starého muže, se usadil se svou ženou a dcerou v jedné z mnoha kolonií, obývaných lidmi. Třetí díl sci-fi série Koloniální války. - autor John Scalzi, čte Petr Neskusil , 10hod. 56min.

349,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD01171
Toulavá země
Audiokniha MP3 - Imaginativní povídková sbírka od autora bestselleru Problém tří těles. V těchto příbězích o sluneční smrti, mimozemských civilizacích nebo cestování časem a vesmírem najdou čtenáři podnětné meditace o technologii i umění, kontrastech rozlehlosti a mikroskopičnosti světů, ale i o nekonečném boji mezi životem a smrtí. - autor Liou Cch'-sin, čte Zbyšek Horák , 15hod. 13min.

399,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD01124
Spát v moři hvězd - Kniha II.
Audiokniha MP3 - Strhující závěr epické vesmírné ságy od autora bestsellerové série Odkaz Dračích jezdců. - autor Christopher Paolini, čte Kajetán Písařovic , 13hod. 33min.

399,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD01195
Země v troskách
Audiokniha MP3 - Kristýna Sněgoňová se vrací do kulis svého nejúspěšnějšího románu a přináší příběh, který rozvíjí fascinující svět měst v oblacích. - autor Kristýna Sněgoňová, čte MARTIN PREISS , 10hod. 23min.

379,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD01181
Brigády duchů
Audiokniha MP3 - Brigády duchů jsou zvláštní útvary Koloniálních obranných sil (KOS), elitní jednotky, jejichž příslušníci jsou vytvořeni z DNA zemřelých a proměněni v dokonalé vojáky, vysílané na ne-jobtížnější mise KOSu. Druhý díl sci-fi série Koloniální války. - autor John Scalzi, čte Petr Neskusil , 11hod. 50min.

349,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD01120
Nesmrtelnost
Audiokniha MP3 - Příběh ze světa bestsellerové trilogie Vzpomínka na Zemi. Pao-šu s požehnáním autora oceňované sci-fi ságy Liou Cch’-sina rozvíjí zápletku konfliktu mezi lidstvem a Trisolarany, jakož i původ a důsledky principu temného lesa. - autor Pao-šu, čte Zbyšek Horák , 10hod. 18min.

349,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD00369
Krásky a vetřelci
Audiokniha MP3 - Stvůry z vesmíru v nejlepším akčním čtení. V této sbírce povídek vás čekají ostřílení autoři, krásky, krasavci, emzáci i hnusáci a jako bonus komiks o holkách z bombardéru, nacistech a létajících talířích. - autor Alžběta Bílková, čte Terezie Taberyová , 19hod. 10min.

499,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD01125
Kód Zeta
Audiokniha MP3 - Povídka z antologie Ve stínu apokalypsy - autor František Kotleta, čte René Šmotek , 1hod. 17min.

109,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1C405
Projekt Kronos
Audiokniha MP3 - Být hrdinou není ve skutečnosti ani zdaleka takové, jak se o tom píše v komiksech… - autor Pavel Bareš, čte Ondřej Novák , 18hod. 15min.

369,-
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AUD00429

Sci-fi audioknihy

e-knihyStephen King: Knihy krále hororů a napínavých thrillerů Každý fanoušek literárních hororů a thrillerů už musel na jméno Stephen King narazit. Jeho mrazivě podmanivému...
Literární žánry jsou labyrintem, v němž dokáže zabloudit každý milovník knih. Náš slovník by mohl...

Horké novinky týdne

Sci-fi audioknihy

V kategorii Sci-fi audioknihy máme právě teď na Alza.cz celkem 66 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné sci-fi audioknihy Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší sci-fi audioknihy Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší sci-fi audioknihy Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v sci-fi audioknihy recenze

P-DC1-WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací