Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Nakupování budoucnosti Windows 11 přichází

Microsoft 365

Microsoft 365 (dříve Office 365) je nejnovější zástupce oblíbeného kancelářského balíku od společnosti Microsoft. Jde o předplatné nejen aplikací Office, které jsou k dispozici ve variantě pro jednotlivce, rodiny, ale i různě velké firmy. Co nového Microsoft 365 přináší a proč si ho pořídit? Čtěte dále.

Pokračovat

Co je Microsoft 365 a jaké má výhody?

Microsoft 365 můžete znát pod starším názvem Office 365. Jedná se o roční předplatné kancelářských aplikací, kdy výměnou za pravidelné platby získáváte vždy aktuální verzi všech aplikací. I přes změnu názvu má však Microsoft 365 stejnou cenu, přihlašování a funkce jako Office 365. Umožní vám vytvářet textové dokumenty, tabulky, grafy, prezentace a mnohem více.

Výhody Microsoft 365

Společnost Microsoft již dlouhou dobu dělá náš kancelářský život s excelovými tabulkami, powerpointovými prezentacemi nebo týmovými spoluprácemi mnohem jednodušší. Stejně tak nám může pomoci v osobním životě. Co vše nabízí novinka Microsoft 365? A jaké jsou největší výhody samotného balíčku Microsoft 365?

  • Vhodný pro počítače s OS Windows a macOS i pro mobilní zařízení s OS Android nebo iOS.
  • Vaše soubory budou vždy zálohované a chráněné.
  • Získáte 1 TB místa v cloudovém úložišti OneDrive.
  • Vždy nejnovější a aktuální software.
  • 60 minut měsíčně na volání přes Skype na mobily nebo pevné linky.
  • Sdílení obsahu s více uživateli včetně společné práce na jednom dokumentu současně.
  • Nízké vstupní náklady i při používání ve firmách s platbou na měsíční nebo roční bázi.

Získejte navíc 3 měsíce předplatného Microsoft 365 při nákupu vybraných zařízení

Společnost Microsoft nyní nově nabízí uživatelům Microsoft 365 pro rodiny a Microsoft 365 pro jednotlivce hned 3 měsíce licence navíc. Za cenu ročního předplatného tak získáte rovnou 15 měsíců komfortních služeb včetně oblíbeného cloudového úložiště OneDrive. Nakupte svůj nový notebook s roční licencí Microsoft 365 pro jednotlivce nebo rodiny a získáte licenci hned na 15 měsíců.

Microsoft 365 aplikace

Předplatné Microsoft 365 obsahuje široké množství užitečných programů, které zjednodušují veškeré produktivní aktivity v práci, doma i na cestách. Pojďme se společně podívat na ty hlavní.

Microsoft Word

Microsoft Word je textový editor, který usnadňuje psaní veškerých textů. Díky vylepšeným funkcím si text můžete překládat do cizího jazyka, zkontrolovat gramatiku a pravopis a studentům pomůže s hledáním zdrojů pro jejich eseje. Dokumenty si také můžete zkrášlit obrázky, různými písmy či grafy a tabulkami z aplikace Microsoft Excel.

Microsoft Excel

Microsoft Excel je tabulkový procesor, který umožňuje importovat libovolná data, analyzovat je a vytvořit z nich šikovný graf či tabulku. Je vhodný pro začátečníky i pokročilé, a to díky připraveným šablonám a intuitivním funkcím, jež vám ušetří čas.

i

Pracujete-li s velkými objemy dat, je vhodnější Microsoft Access, který se zaměřuje právě na správu databází. Kromě nich však můžete vytvářet i vysoce funkční podnikové aplikace pro růst vaší firmy.

Microsoft PowerPoint

Microsoft PowerPoint se hodí k přípravě prezentací pro jakoukoliv situaci. Snadné šablony, animace a přechody ovládne hravě každý a ohromí každé publikum. Funkci nahrávání hlasu mohou například využít učitelé a připravit pro své žáky poutavou přednášku na doma – možností je mnoho.

Zatímco aplikace PowerPoint umožňuje vytvářet oslňující prezentace, program Microsoft Publisher se specializuje na jednoduchou tvorbu plakátů, přání či jiných grafických designů.

Microsoft Outlook

Aplikace Microsoft Outlook je užitečnou kombinací osobního e-mailu, kalendáře a kontaktů. Usnadňuje komunikaci a práci ať už jste kdekoliv díky bezplatné aplikaci na iOS i Android. Microsoft Outlook se také stará o zabezpečení a šifrování vašich emailů za účelem ochrany dat.

Microsoft OneDrive

Microsoft OneDrive je bezpečné cloudové úložiště pro veškerá vaše důležitá data, ke kterým potřebuje častý přístup nebo o ně nechcete přijít. Umožňuje pracovat na dokumentu odkudkoliv nebo jej sdílet s kolegou a pracovat společně zároveň – stačí s nimi sdílet odkaz.

i

Součástí je i chráněná oblast služby OneDrive Osobní trezor, kam můžete ukládat nejdůležitější nebo citlivé soubory a fotky.

Microsoft Teams

Microsoft Teams je výtečnou aplikací pro spolupráci mezi více lidmi. Umožňuje vytváření skupinových schůzek, hovorů a chatů s kompletním přehledem o všech sdílených souborech. Kromě toho můžete v reálném čase pracovat na všech dokumentech společně.

Pro komunikaci s rodinou a přáteli doporučujeme aplikaci Microsoft Skype, která nabízí chatování i hlasové a videohovory zdarma z PC, chytrého telefonu i herní konzole Xbox.

Microsoft 365 – licence jako základ všeho

Kancelářský balík Microsoft 365 máte na výběr hned v několika variantách. Mezi nejoblíbenější patří Microsoft 365 pro rodiny, jednotlivce a firmy. V tabulce naleznete přehled výhod, aplikací a benefitů dle licence.

Microsoft 365 verze Microsoft 365 pro rodiny Microsoft 365 pro jednotlivce Microsoft 365 pro firmy Standard
Počet uživatelů až 6 osob 1 osoba 1 osoba
Zařízení Všechna vaše zařízení 1 PC / Mac, 1 mobilní zařízení Všechna vaše zařízení
Cloudové úložiště OneDrive 1 TB místa v úložišti na osobu 1 TB místa v úložišti 1 TB místa v úložišti
Word / Excel / PowerPoint
Outlook
Publisher / Access (pouze pro PC) (pouze pro PC) (pouze pro PC)
Skype na 60 minut měsíčně na uživatele
Microsoft Teams
SharePoint / Skype pro firmy / Exchange
Microsoft Zabezpečení rodiny
Technická podpora

Speciální licence Microsoft 365

Microsoft nabízí speciální kancelářské balíky i pro školy a velké podniky. Taková rozsáhlá licence zaručí aplikace Microsoft 365 pro každého učitele, studenta nebo zaměstnance. Firmy navíc mohou získat programy na analýzu dat a extra zabezpečení a školy naopak Minecraft: Education Edition.

Licence pro velké podniky — Microsoft 365 vs. Office 365

Jediné licence pod názvem Office 365 jsou nyní určené pouze pro velké podniky a organizace – jedná se především o plány Office 365 E1, E3 a E5 – ale i ty mají svou Microsoft 365 obdobu. Ta nabídne několik služeb navíc, počínaje Microsoft Intune pro správu pracoviště, vylepšeného operačního systému Windows 10 Enterprise, Windows Analytics, pokročilého zabezpečení a více.

i

Jste studentem na vysoké škole či univerzitě? Před koupí licence se přesvědčte, jestli vaše instituce nenabízí Microsoft 365 zdarma.

Microsoft 365 vs. Microsoft Office 2019

Kromě ročního předplatného licence nabízí Microsoft také jednorázovou licenci pod názvem Microsoft Office 2019. Cena je vyšší, ale jednorázová – licence je trvalá. Nevýhodou však je absence aktualizací (získáte pouze bezpečnostní aktualizace, jn nové funkce) a cloudového úložiště OneDrive.

Detailnější informace nejen o licencování produktů Microsoft 365 a Office pro vás máme článek jak vybrat Microsoft Office.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Kancelářský software Microsoft 365 určený pro 5 zařízení, maximální počet uživatelů v rámci licence: 1 uživatel, přenositelná, obsahuje aplikace: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher, OneDrive a Skype, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence", Originální produkt MS (nejedná se o druhotnou licenci) + ZDARMA 2 dárky v hodnotě 1 348,-
1 790,-

2.
Microsoft 365 pro jednotlivce CZ (BOX) Skladem > 5 ks a na 36 prodejnách
Kancelářský software Microsoft 365 určený pro 5 zařízení, maximální počet uživatelů v rámci licence: 1 uživatel, přenositelná, obsahuje aplikace: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher, OneDrive a Skype, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: všechny EU jazyky, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, Originální produkt MS (nejedná se o druhotnou licenci) + ZDARMA Instalace na dálku Alza služby v hodnotě 599,-
1 789,-

3.
Kancelářský software Microsoft 365 určený pro 5 zařízení, maximální počet uživatelů v rámci licence: 6 uživatelů, přenositelná, obsahuje aplikace: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, OneDrive a Skype, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence", Originální produkt MS (nejedná se o druhotnou licenci) + ZDARMA 2 dárky v hodnotě 1 348,-
1 790,-

Další nejprodávanější
6 položek
Microsoft 365 pro jednotlivce CZ (BOX)
Kancelářský software Microsoft 365 určený pro 5 zařízení, maximální počet uživatelů v rámci licence: 1 uživatel, přenositelná, obsahuje aplikace: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher, OneDrive a Skype, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: všechny EU jazyky, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, Originální produkt MS (nejedná se o druhotnou licenci)

+ ZDARMA Instalace na dálku Alza služby

1 789,- bez DPH 1 479,-
Koupit
Můžete mít ihned na 36 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SWOFPECZb
Microsoft 365 pro rodiny CZ (BOX)
Kancelářský software Microsoft 365 určený pro 5 zařízení, maximální počet uživatelů v rámci licence: 6 uživatelů, přenositelná, obsahuje aplikace: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, OneDrive a Skype, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: všechny EU jazyky, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, Originální produkt MS (nejedná se o druhotnou licenci)

+ ZDARMA Internet Security KASPERSKY
+ ZDARMA Instalace na dálku Alza služby

1 790,- bez DPH 1 479,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na 9 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SWOFFACZb
Microsoft 365 Family (15 měsíců, 6 uživatelů) + Kaspersky Internet Security (12 měsíců, 1 uživatel)
Kancelářský software , Originální produkt MS (nejedná se o druhotnou licenci)

-23% 3 239,-
2 490,- bez DPH 2 058,-
Koupit
Dostupné do 3 hodin
Objednací kód: M365F15BUN
Microsoft 365 pro jednotlivce (elektronická licence)
Kancelářský software Microsoft 365 určený pro 5 zařízení, maximální počet uživatelů v rámci licence: 1 uživatel, přenositelná, obsahuje aplikace: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher, OneDrive a Skype, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence", Originální produkt MS (nejedná se o druhotnou licenci)

+ ZDARMA Internet Security KASPERSKY
+ ZDARMA Instalace na dálku Alza služby

1 790,- bez DPH 1 479,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWOFPEe
Microsoft 365 pro rodiny (elektronická licence)
Kancelářský software Microsoft 365 určený pro 5 zařízení, maximální počet uživatelů v rámci licence: 6 uživatelů, přenositelná, obsahuje aplikace: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, OneDrive a Skype, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence", Originální produkt MS (nejedná se o druhotnou licenci)

+ ZDARMA Internet Security KASPERSKY
+ ZDARMA Instalace na dálku Alza služby

1 790,- bez DPH 1 479,-
Koupit
Akční cena
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWOFFAe_EU
Microsoft 365 Business Standard CZ (elektronická licence)
Kancelářský software Microsoft 365 určený pro 5 zařízení, maximální počet uživatelů v rámci licence: 1 uživatel, přenositelná, obsahuje aplikace: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher, OneDrive, SharePoint Workspace a Teams, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence", Originální produkt MS (nejedná se o druhotnou licenci)

+ ZDARMA Internet Security KASPERSKY
+ ZDARMA Instalace na dálku Alza služby

3 990,- bez DPH 3 298,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWOFBSe
článekMicrosoft Access (NÁVOD): využijete data na maximum V Accessu můžete vytvořit a sdílet databázi během pár sekund. Stačí importovat informace a Access se...
Microsoft 365 (dříve Office 365) je nejnovější zástupce oblíbeného kancelářského balíku od společnosti...
Máme pro vás nachystaný přehled hned 10 zajímavých funkcí operačního systému Windows 10. Jde zejména o...
cloudové službyMicrosoft Account – jediný účet pro Windows, Xbox nebo Skype Od přístupu k oblíbeným produktům a aplikacím Microsoft až po možnost mít obsah po ruce i na cestách –...
Microsoft oznámil příchod nové aplikace Microsoft Family Safety, která nabízí například sledování aktivit...
Pokud se chcete naučit základy používání Microsoft Office PowerPoint, určitě využijte tohoto návodu, který...
Více článků Všechny články
 

Již neprodáváme

Microsoft 365

V kategorii Microsoft 365 máme právě teď na Alza.cz celkem 6 produktů.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné microsoft 365

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi