Microsoft CSP – flexibilní měsíční předplatné programů Microsoft!

Zobrazit katalog

Sponzorovaný článek

Aktualizováno

Společnost Microsoft přichází na trh s revolučním řešením pro elektronické licence svého vlastního softwaru. Začlenění Alza.cz do programu zvaného Cloud Solution Provider umožní zákazníkům využívat flexibilní měsíční předplatné populárních programů Microsoft Office 365, Microsoft OneDrive a mnohých dalších. Jaké výhody přináší tato unikátní licenční služba do firemního prostředí? Proč vsadit právě na systém měsíčního pronájmu licencí?

Microsoft Cloud Solution Provider (CSP) – OBSAH ČLÁNKU

  1. Co je to Microsoft Cloud Solution Provider (CSP)?
  2. Jaké výhody s Microsoft CSP software získáte?
  3. Bezpečné cloudové úložiště pro firmy Microsoft OneDrive
  4. Microsoft Office 365 Business (Premium) – aplikace Office a další služby
  5. Výhodný balík Microsoft 365 Business
  6. Jak uplatnit Cloud Solutions Provider (CSP) licence Microsoft?

Co je to Microsoft Cloud Solution Provider (CSP)?

Microsoft Cloud Solution Provider, zkráceně CSP, je poměrně nová, všestranná licenční služba, díky níž zákazníci (firmy, ale také jednotlivci) získají pružné předplatné cloudových řešení společnosti Microsoft. Jedná se zejména o programy populárního balíku Office 365, bezpečné cloudové úložiště OneDrive, SharePoint Online, Exchange, Project, Skype for Business a další.

Jaké výhody s Microsoft CSP software získáte?

Systém ročního předplatného elektronických licencí softwaru je zejména ve firemním prostředí často nerealizovatelný. Vzhledem k velice proměnlivému počtu pracovníků a časově omezeným projektům zůstává tradiční, dlouhodobé (12, 24 nebo 36 měsíců) předplatné pravidelně nevyužito. V důsledku toho pak vy nebo vaše firma zbytečně přicházíte o peníze. Program Microsoft CSP řeší celou situaci jednoduše – jednotlivé licence požadovaného softwaru máte možnost zakoupit pouze na 1 měsíc a až v případě potřeby tento „pronájem programů“ prodloužíte. Našlo se pro daný program využití pouze v rané fázi projektu? Tak zkrátka jeho licenci po dvou měsících zrušte nebo přesuňte na jiného zaměstnance! Rozrostl se váš tým o další pracovníky? Během několika okamžiků aktivujte licence nové!     

Microsoft CSP; elektronické licence; měsíční předplatné
Flexibilita patří mezi ty největší výhody měsíčního předplatného licencí Microsoft.

Kromě úspory na straně nákladů a vysoké flexibility však získáte ještě další nezanedbatelné výhody. Jedná se především o jistotu, že používaný program bude vždy v té nejaktuálnější verzi. To s sebou přináší mimo jiné maximální bezpečnost zpracovávaných dat, ale i práce jako takové. V kombinaci s certifikovaným cloudovým úložištěm Microsoft máte dále zajištěno také splnění závazných požadavků na software z oblasti GDPR. Všechny CSP licence lze spravovat (aktivovat, přenášet, rušit či prodlužovat) v jednotném, a hlavně přehledném webovém rozhraní.

i

Cena měsíčního předplatného CSP licencí Microsoft je předem známá a fixní na celý 1 rok!

Bezpečné cloudové úložiště pro firmy Microsoft OneDrive

S elektronickou licencí Microsoft OneDrive – Plan 1 pro firmy získáte měsíční předplatné certifikovaného cloudového úložiště OneDrive o kapacitě 1 TB. Jedná se o úložiště pro všechny typy dat – nemusíte se proto omezovat kapacitou svého pevného či přenosného disku. Pohodlně ukládejte své podnikatelské plány, schémata, tabulky, databáze, dokumenty a další soubory do ověřeného a bezpečného prostředí. Samozřejmostí je možnost rychlého sdílení obsahu úložiště svým spolupracovníkům ve firmě nebo obchodním partnerům, stačit vám k tomu bude pár kliknutí. Z toho důvodu představuje OneDrive ideálního prostředníka týmové spolupráce.

Další výhodou cloudového úložiště OneDrive je funkce online synchronizace souborů. V případě, že s některým souborem ve svém úložišti pracujete, měníte jej, budou tyto změny téměř v reálném čase promítnuty také na všech dalších připojených zařízeních. Jedinou podmínkou synchronizace je aktivní internetové připojení na těchto zařízeních. Přistupovat k úložišti OneDrive je možné z libovolného typu zařízení – tablet, notebook, stolní počítač, chytrý telefon – soubory vytvořené na domácím PC lze tak bez jakékoliv režie prezentovat na pracovním tabletu/projektoru v kanceláři. Ve chvíli, kdy se vaše úložiště začne plnit, oceníte funkci rychlého vyhledávání, díky níž se k požadovanému souboru dostanete v nejkratším možném čase.

Microsoft Office 365 Business (Premium) – aplikace Office a další služby

Elektronická licence Microsoft Office 365 Business obsahuje měsíční předplatné plně nainstalovaných aplikací Office 365 pro 5 telefonů, 5 tabletů a 5 počítačů nebo Mac. Základem jsou konkrétně aplikace Outlook, Word, Excel, OneNote a PowerPoint, s nimiž buď tvoříte rozsáhlé dokumenty, získáváte přehled o komplexních datech, budujete efektivní komunikaci, anebo vytváříte poutavé prezentace. Dále jsou součástí předplatného ještě profesionální aplikace Publisher a Access (dostupné pouze pro počítače).

Microsoft CSP; elektronické licence; měsíční předplatné
Licence Microsoft Office 365 Business obsahuje mimo jiné i pokročilé aplikace Microsoft Publisher či Microsoft Access a 1 TB cloudového úložiště OneDrive.

Publisher je nástroj určený k tvorbě profesionálních, vizuálně propracovaných publikací, které ve vašich klientech bezpochyby zanechají dojem. Náročná softwarová řešení však často vyžadují také databázové aplikace – pro tyto potřeby je tady Access, skrze nějž tyto aplikace zvládnete vytvořit, maximálně přizpůsobit svému firemnímu prostředí a také dále sdílet. Aby toho nebylo málo, s elektronickou licencí Microsoft Office 365 Business získáte navíc ještě měsíční předplatné cloudového úložiště Microsoft OneDrive pro firmy o kapacitě 1 TB. Všechny soubory vytvářené aplikacemi Office 365 tak můžete pohodlně a bezpečně sdílet. Podrobněji se pak výhodám cloudového ukládání a softwaru OneDrive věnujeme v předchozí kapitole.

Prémiová verze Microsoft Office 365 Business

Pro náročnější jednotlivce a větší firemní zákazníky byla vytvořena prémiová verze elektronické licence Microsoft Office 365 Business Premium. Kromě toho, že přebírá všechny aplikace a funkcionality klasického předplatného Microsoft Office 365 Business, nabízí navíc ještě sadu tří podpůrných aplikací a služeb – SharePoint, Exchange a Teams. Pokud to tedy s budováním, ochranou a podporou své firmy myslíte opravdu vážně, je pro vás toto prémiové měsíční předplatné ideálním řešením.

  • Microsoft Exchange – většina firemních zázemí vyžaduje firemní e-mail a sdílený kalendář. Služba Microsoft Exchange nabízí inteligentní poštovní schránku o kapacitě 50 GB na ověřené platformě, vlastní doménu (jméno@název_firmy.cz) a přehlednou správu sdíleného kalendáře a schůzek.
  • Microsoft Teams – základním heslem této aplikace je bezpochyby týmová spolupráce. Jedná se o centrum pro aplikace Office 365, s nímž maximalizujete pracovní výkon celého týmu. Videokonference, konferenční hovory, skupinové chaty a spolupráce na dokumentech / prezentacích / tabulkách odkudkoliv a kdykoliv.
  • Microsoft SharePoint – jak už samotný název napovídá, aplikace SharePoint zprostředkovává sdílení obsahu mezi lidmi, s nimiž pracujete, a rychlý přístup k firemním/týmovým webům, portálům a dalším zdrojům informací.

Výhodný balík Microsoft 365 Business

Licence Microsoft 365 Business nabízí výhodné měsíční předplatné těch nejlepších nástrojů pro zvýšení produktivity, zabezpečení a správu zařízení v menších a středních podnicích. Obsahuje kompletní sadu aplikací a služeb Office 365, tedy včetně profesionálního firemního e-mailu a kalendáře Exchange, aplikací SharePoint, Teams nebo Skype for Business a cloudového uložiště OneDrive o kapacitě 1 TB. Velký důraz je však kladen i na bezpečnost. Pokročilé mechanizmy ochrany vytváří bezpečné prostředí pro všechna vaše či firemní data, a to jak na počítačích, tak i na chytrých telefonech. Součástí Microsoft 365 Business je upgrade na profesionální verzi operačního systému pro váš stolní počítač či notebook – Windows 10 Pro.

Microsoft CSP; elektronické licence; měsíční předplatné
Microsoft 365 Business nabízí výhodné měsíční předplatné většiny profesionálních aplikací a služeb Microsoft.

Jak uplatnit Cloud Solutions Provider (CSP) licence Microsoft?

Aby byl celý proces aktivace a uplatnění CSP licencí zakoupených na Alza.cz co nejjednodušší, připravili jsme pro vás podrobný návod. V našem článku Návod na uplatnění Cloud Solutions Provider (CSP) licencí Microsoft se dozvíte, jak postupovat při aktivaci CSP elektronické licence krok za krokem.

i V AlzaMagazínu pro vás máme i další články:

Pro drtivou většinu dnešních uživatelů je systém měsíčního předplatného CSP licencí Microsoft cenově výhodnou, snadno použitelnou, a především pak funkční záležitostí. Ať už se tedy považujete za menšího či většího firemního zákazníka, nebo jen hledáte flexibilní řešení pro několik počítačů v domácnosti, neotálejte a sáhněte po řešení, které se za každé situace maximálně přizpůsobí vašim požadavkům!

Microsoft 365 Business Premium (měsíční předplatné)
Kancelářský software Microsoft 365 určený pro 1 zařízení, obsahuje aplikace: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access a SharePoint Workspace, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro firmy, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem, Originální produkt MS (nejedná se o druhotnou licenci)
679,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: SWMM0373
Microsoft 365 Business Standard (měsíční předplatné)
Kancelářský software Microsoft 365 určený pro 5 zařízení, obsahuje aplikace: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Publisher a OneDrive, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, lic. klíč bude doručen emailem, Originální produkt MS (nejedná se o druhotnou licenci)
389,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: SWMM0444
Microsoft OneDrive - Plan 1 (měsíční předplatné) pro firmy - neobsahuje desktopovou aplikaci
Kancelářský software Microsoft OneDrive určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro firmy, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem, Originální produkt MS (nejedná se o druhotnou licenci)
159,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: SWMM0475
Microsoft Windows 10 Enterprise E5 (měsíční předplatné)
Kancelářský software Microsoft Windows 10 určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro firmy, určeno pro PC, lic. klíč bude doručen emailem, Originální produkt MS (nejedná se o druhotnou licenci)
409,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: SWMM0563
Microsoft Exchange Online - Plan 2 (měsíční předplatné) - neobsahuje desktopovou aplikaci
Kancelářský software Microsoft Exchange určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, typ software: administrativa, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro firmy, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem, Originální produkt MS (nejedná se o druhotnou licenci)
249,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: SWMM0347
Microsoft 365 E3 (měsíční předplatné)
Kancelářský software Microsoft 365 určený pro 1 zařízení, obsahuje aplikace: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access, Skype a SharePoint Workspace, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro firmy, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem, Originální produkt MS (nejedná se o druhotnou licenci)
1 289,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: SWMM0375
1,0
Microsoft SharePoint Online - Plan 1 (měsíční předplatné) - neobsahuje desktopovou aplikaci
Kancelářský software Microsoft SharePoint určený pro 1 zařízení, obsahuje aplikace: SharePoint Workspace, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem, Originální produkt MS (nejedná se o druhotnou licenci)
159,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: SWMM0529
Vytisknout
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací