Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 510 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Nakupování budoucnosti HP + média Alza NEO

Myčky Miele

MIELE logo
Zásoba PowerDisku na půl roku zdarma
Voucher na Miele UltraTabs
Myčky Miele

Hlavní přednosti myček Miele

Vysoce efektivní mytí při nízké spotřebě energií

Myčky na nádobí Miele vynikají svou úsporností při dosahování dlouhodobě nejlepších výsledků mytí a sušení. Více než polovina z nich je označena energetickým štítkem s třídou A+++ s roční spotřebou elektrické energie 237 kWh a roční spotřebou vody 2 716 l. To vše při nejvyšší třídě sušení, A.

Myčky Miele reagují na snahu o globální snížení spotřeby vody

Naučit se šetřit vodou je výzva pro současnou i budoucí generaci. Myčky Miele ale mají v tomto směru již splněno. Se svou rekordně nízkou spotřebou vody již od 6,5 l v rámci programu Automatika spotřebují méně vody, než je běžně napuštěno v kuchyňském dřezu na umytí pár hrnečků a talířků.

Připojením k přívodu teplé vody ušetří myčka Miele až 50 % energie

Myčka Miele nabízí možnost připojení k přívodu teplé vody do 65 °C. Tím snížíte spotřebu elektrické energie nejen na ohřev vody, ale i na celkový provoz, protože se tak zkrátí délka mycího cyklu. Při programu Eco tak myčka Miele zvládne umýt nádobí s neuvěřitelně nízkou spotřebou 0,45 kWh.

Zobrazit další důvody

Miele myčka nemusí čekat na své spuštění až do večera

Díky automatickému rozpoznání míry naplnění dokáže Miele myčka stanovit potřebné množství vody i energie pro úsporné, ale zároveň účinné umytí nádobí. Se spuštěním mycího programu tak není nutné vyčkávat na konec dne nebo na toho úplně posledního strávníka.

AutoDos s PowerDiskem - myčka Miele má novou funkci dávkování

S inovativním systémem AutoDos nová myčka Miele zvládne to, co běžné myčky neumí. Díky integrovanému PowerDisku zvolí pro každé mytí vždy optimální dávku mycího prostředku, aby byl výsledek mytí a sušení perfektní. Naplněný PowerDisk vydrží až 20 mycích cyklů v programu Eko 50 °C.

Volba mycího programu podle odhadované spotřeby vody a energie

Při výběru myčky nádobí Miele s funkcí Eko získáte možnost volby programu dle přibližné spotřeby vody a elektrické energie. Údaje se zobrazí na dotykovém displeji. Můžete se tak rozhodnout pro nejšetrnější variantu. Po skončení mytí lze zobrazit informace o skutečné spotřebě.

Knock2open - jedinečný systém otevírání bez madla

Pokud si zařizujete interiér bez madel, nemusíte v případě myčky dělat kompromisy. Vestavná myčka Miele s kouzelnou funkcí Knock2open žádné madlo nepotřebuje. Stačí pouze jemně dvakrát poklepat na horní část čelních dvířek. Tím se aktivuje automatické otevírání a dvířka se mírně otevřou.

BrilliantLight - dokonale osvětlený vnitřní prostor

Díky komfortnímu doplňku BrillantLight pro Miele myčku vestavnou bude váš pracovní prostor vždy perfektně nasvícen. Jedná se o čtyři integrované Power LED diody ve dvířkách myčky. Vkládání a vyjímání nádobí z mycích košů tak bude maximálně pohodlné a přehledné.

Myčka Miele nádobí dokonale vysuší díky funkci AutoOpen

Funkce AutoOpen zajistí ještě lepší výsledek sušení nádobí. Po dokončení mycího programu myčka Miele automaticky otevře dvířka. Tím dojde k odpaření přebytečné vlhkosti, která by se jinak na nádobí opět srážela. Kuchyňskou linku před vlhkostí chrání speciální úprava vedení horkého vzduchu.

AutoClose - zavírání dvířek myčky nebylo nikdy jednodušší

Se skvělou funkcí automatického zavírání dvířek AutoClose u myčky Miele vestavné si budete rozumět okamžitě. Díky tomuto doplňkovému prvku stačí pouze mírný kontakt mezi dvířky a přístrojem. Zbytek práce zajistí motorový pohon, který už sám myčku zcela uzavře.

Miele myčka umyje nádobí na předem naplánovanou hodinu

Prostřednictvím funkce předvolba startu lze na Miele myčce až s 24hodinovým předstihem naplánovat čas spuštění mycího programu. Této výhody můžete využívat, pokud chcete mít po návratu z práce nebo výletu právě umyté nádobí nebo pokud v domácnosti využíváte noční proud.

MobileControl - mějte o myčce okamžitý přehled

Propojte svůj chytrý telefon nebo tablet s myčkou nádobí Miele prostřednictvím funkce MobileControl. Díky aplikaci Miele@mobile a připojení spotřebiče do systému Miele@home tak bez ohledu na to, kde právě jste, získáte o myčce okamžitý přehled a můžete ji kdykoliv spustit.

QuickPowerWash s tabletami UltraTabsMulti - kombinace, s níž myčka Miele vítězí

V rychlosti a efektivnosti mytí hledá myčka Miele soupeře jen těžko. S novým mycím programem QuickPowerWash v kombinaci s tabletami UltraTabsMulti, které se dokonale rozpustí již během 2 až 3 minut, zvládne běžně špinavé nádobí umýt a usušit za necelou hodinu.

Systém Waterproof - záruka ochrany proti poškození myčky Miele vodou

Všechny myčky Miele jsou díky systému Waterproof chráněny před poškozením vodou. Společnost Miele na případné závady způsobené vadou tohoto systému poskytuje doživotní záruku. Podmínkou je předchozí odborná instalace spotřebiče.

Tichý a spolehlivý pomocník do vaší domácnosti

S hlučností začínající od 38 dB se Miele myčka nádobí řadí mezi jednoznačně nejtišší spotřebiče svého druhu. Její provoz je tišší než tlumený hovor v místnosti. Miele myčka nádobí je mimořádně kvalitní spotřebič, který zaručuje vždy rychle, účinně a šetrně umyté nádobí.


Vybavení se může lišit v závislosti na modelu.

Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
MIELE G 5430 SCi SL Active BW Na cestě 2 ks Očekáváme 05.06.2021
Vestavná myčka úzká s panelem, energetická třída A+, 9 sad nádobí, hlučnost 46 dB, šuplík na příbory, odložený start, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, vodní senzor, senzor naplnění, dětská pojistka, comfort, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 80,5 cm, šířka 44,8 cm, hloubka 57 cm, vyrobeno v České republice
25 990,-

2.
MIELE G 5000 SCi Active ED Na cestě 2 ks Očekáváme 06.06.2021
Vestavná myčka s panelem, energetická třída A++, 14 sad nádobí, hlučnost 45 dB, šuplík na příbory, odložený start, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, vodní senzor, senzor naplnění, dětská pojistka, comfort, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 80,5 cm, šířka 59,8 cm, hloubka 57 cm, vyrobeno v České republice
24 990,-

33 položek
MIELE G 5210 SCi Active Plus OS
Vestavná myčka s panelem, energetická třída A+++, 14 sad nádobí, hlučnost 45 dB, šuplík na příbory, odložený start, automatické otevírání dveří, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, vodní senzor, senzor naplnění, dětská pojistka, comfort, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 80,5 cm, šířka 59,8 cm, hloubka 57 cm, vyrobeno v České republice

27 990,- bez DPH 23 132,-
Koupit
Skladem 2 ks
Můžete mít zítra od 9:30
Objednací kód: MIEWM18
MIELE G 5260 SCVi Active Plus
Vestavná myčka plně integrovaná, energetická třída A+++, 14 sad nádobí, hlučnost 45 dB, šuplík na příbory, odložený start, automatické otevírání dveří, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, vodní senzor, senzor naplnění, comfort, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 80,5 cm, šířka 59,8 cm, hloubka 57 cm, vyrobeno v České republice

29 990,- bez DPH 24 785,-
Koupit
Na cestě 3 ks
Očekáváme 25.03.2021
Objednací kód: MIEWM22
MIELE G 7150 SCVi
Vestavná myčka plně integrovaná, energetická třída A+++, 14 sad nádobí, hlučnost 44 dB, šuplík na příbory, odložený start, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, senzor naplnění, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 80,5 cm, šířka 59,8 cm, hloubka 57 cm, vyrobeno v Německu

37 990,- bez DPH 31 397,-
Koupit
Na cestě 1 ks
Očekáváme 15.04.2021
Objednací kód: Mie455
MIELE G 5430 SCi SL Active BW
Vestavná myčka úzká s panelem, energetická třída A+, 9 sad nádobí, hlučnost 46 dB, šuplík na příbory, odložený start, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, vodní senzor, senzor naplnění, dětská pojistka, comfort, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 80,5 cm, šířka 44,8 cm, hloubka 57 cm, vyrobeno v České republice

25 990,- bez DPH 21 479,-
Koupit
Na cestě 2 ks
Očekáváme 05.06.2021
Objednací kód: MIEWM13
MIELE G 5000 SCi Active ED
Vestavná myčka s panelem, energetická třída A++, 14 sad nádobí, hlučnost 45 dB, šuplík na příbory, odložený start, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, vodní senzor, senzor naplnění, dětská pojistka, comfort, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 80,5 cm, šířka 59,8 cm, hloubka 57 cm, vyrobeno v České republice

24 990,- bez DPH 20 653,-
Koupit
Na cestě 2 ks
Očekáváme 06.06.2021
Objednací kód: MIEWM15
MIELE G 7590 SCVi AutoDos
Vestavná myčka plně integrovaná, energetická třída A+++, 14 sad nádobí, hlučnost 42 dB, šuplík na příbory, odložený start, automatické dávkování čistícího prostředku, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, senzor naplnění, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 80,5 cm, šířka 59,8 cm, hloubka 57 cm, vyrobeno v Německu

59 990,- bez DPH 49 579,-
Koupit
Na cestě 3 ks
Očekáváme 05.03.2021
Objednací kód: Mie459
MIELE G 7315 SCi XXL AutoDos
Vestavná myčka s panelem, energetická třída A+++, 14 sad nádobí, hlučnost 43 dB, šuplík na příbory, odložený start, automatické otevírání dveří, automatické dávkování čistícího prostředku, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, senzor naplnění, dětská pojistka, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 84,5 cm, šířka 59,8 cm, hloubka 57 cm, vyrobeno v Německu

42 990,- bez DPH 35 529,-
Koupit
Na cestě 2 ks
Očekáváme 15.04.2021
Objednací kód: Mie452
MIELE G 7365 SCVi XXL AutoDos
Vestavná myčka plně integrovaná, energetická třída A+++, 14 sad nádobí, hlučnost 43 dB, šuplík na příbory, odložený start, automatické otevírání dveří, automatické dávkování čistícího prostředku, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, senzor naplnění, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 84,5 cm, šířka 59,8 cm, hloubka 57 cm, vyrobeno v Německu

44 990,- bez DPH 37 182,-
Koupit
Na cestě 1 ks
Očekáváme 15.04.2021
Objednací kód: Mie458
MIELE G 7100 SCi ED
Vestavná myčka s panelem, energetická třída A+++, 14 sad nádobí, hlučnost 44 dB, šuplík na příbory, odložený start, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, senzor naplnění, dětská pojistka, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 80,5 cm, šířka 59,8 cm, hloubka 57 cm, vyrobeno v Německu

35 990,- bez DPH 29 744,-
Koupit
Na cestě 1 ks
Očekáváme 15.04.2021
Objednací kód: Mie450
MIELE G 5210 SCi Active Plus ED
Vestavná myčka s panelem, energetická třída A+++, 14 sad nádobí, hlučnost 45 dB, šuplík na příbory, odložený start, automatické otevírání dveří, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, vodní senzor, senzor naplnění, dětská pojistka, comfort, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 80,5 cm, šířka 59,8 cm, hloubka 57 cm, vyrobeno v České republice

29 990,- bez DPH 24 785,-
Koupit
Na cestě 2 ks
Očekáváme 22.04.2021
Objednací kód: MIEWM20
MIELE G 7310 SC AutoDos (bílá)
Myčka s panelem, energetická třída A+++, 14 sad nádobí, hlučnost 43 dB, šuplík na příbory, odložený start, automatické dávkování čistícího prostředku, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, senzor naplnění, dětská pojistka, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 84,5 cm, šířka 59,8 cm, hloubka 60 cm, vyrobeno v Německu

31 990,- bez DPH 26 438,-
Koupit
Na cestě 1 ks
Očekáváme 11.03.2021
Objednací kód: Mie463
MIELE G 5430 SC SL Active
Myčka úzká energetická třída A+, 9 sad nádobí, hlučnost 46 dB, šuplík na příbory, odložený start, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, vodní senzor, senzor naplnění, dětská pojistka, comfort, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 84,5 cm, šířka 44,8 cm, hloubka 60 cm, vyrobeno v České republice

18 990,- bez DPH 15 694,-
Koupit
Na cestě 2 ks
Očekáváme 30.04.2021
Objednací kód: MIEWM12
MIELE G 5215 SCi XXL Active Plus
Vestavná myčka s panelem, energetická třída A+++, 14 sad nádobí, hlučnost 45 dB, šuplík na příbory, odložený start, automatické otevírání dveří, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, vodní senzor, senzor naplnění, dětská pojistka, comfort, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 84,5 cm, šířka 59,8 cm, hloubka 57 cm, vyrobeno v Německu

31 990,- bez DPH 26 438,-
Koupit
Na cestě 2 ks
Očekáváme 15.04.2021
Objednací kód: MIEWM21
MIELE G 5210 SC Active Plus BW
Myčka s panelem, energetická třída A+++, 14 sad nádobí, hlučnost 45 dB, šuplík na příbory, odložený start, automatické otevírání dveří, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, vodní senzor, senzor naplnění, dětská pojistka, comfort, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 84,5 cm, šířka 59,8 cm, hloubka 60 cm, vyrobeno v České republice

21 990,- bez DPH 18 174,-
Koupit
Na cestě 2 ks
Očekáváme 25.03.2021
Objednací kód: MIEWM10
MIELE G 5000 SC Active BW
Myčka s panelem, energetická třída A++, 14 sad nádobí, hlučnost 45 dB, šuplík na příbory, odložený start, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, vodní senzor, senzor naplnění, dětská pojistka, comfort, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 84,5 cm, šířka 59,8 cm, hloubka 60 cm, vyrobeno v České republice

16 990,- bez DPH 14 041,-
Koupit
Na cestě 3 ks
Očekáváme 06.06.2021
Objednací kód: MIEWM09
MIELE G 5481 SCVi SL Active
Vestavná myčka úzká plně integrovaná, energetická třída A+, 9 sad nádobí, hlučnost 46 dB, šuplík na příbory, odložený start, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, vodní senzor, senzor naplnění, dětská pojistka, comfort, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 80,5 cm, šířka 44,8 cm, hloubka 57 cm, vyrobeno v České republice

27 990,- bez DPH 23 132,-
Koupit
Na cestě 1 ks
Očekáváme 04.03.2021
Objednací kód: MIEWM25
MIELE G 7310 SCi AutoDos
Vestavná myčka s panelem, energetická třída A+++, 14 sad nádobí, hlučnost 43 dB, šuplík na příbory, odložený start, automatické otevírání dveří, automatické dávkování čistícího prostředku, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, senzor naplnění, dětská pojistka, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 80,5 cm, šířka 59,8 cm, hloubka 57 cm, vyrobeno v Německu

40 990,- bez DPH 33 876,-
Koupit
Na cestě 1 ks
Očekáváme 15.04.2021
Objednací kód: Mie451
MIELE G 7595 SCVi XXL AutoDos
Vestavná myčka plně integrovaná, energetická třída A+++, 14 sad nádobí, hlučnost 42 dB, šuplík na příbory, odložený start, automatické otevírání dveří, automatické dávkování čistícího prostředku, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, senzor naplnění, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 84,5 cm, šířka 59,8 cm, hloubka 57 cm, vyrobeno v Německu

61 990,- bez DPH 51 231,-
Koupit
Na cestě 2 ks
Očekáváme 05.03.2021
Objednací kód: Mie460
MIELE G 5210 SCi Active Plus BW
Vestavná myčka s panelem, energetická třída A+++, 14 sad nádobí, hlučnost 45 dB, šuplík na příbory, odložený start, automatické otevírání dveří, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, vodní senzor, senzor naplnění, dětská pojistka, comfort, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 80,5 cm, šířka 59,8 cm, hloubka 57 cm, vyrobeno v České republice

27 990,- bez DPH 23 132,-
Koupit
Na cestě 1 ks
Očekáváme 18.03.2021
Objednací kód: MIEWM19
MIELE G 7965 SCVi XXL AutoDos
Vestavná myčka plně integrovaná, energetická třída A+++, 14 sad nádobí, hlučnost 42 dB, šuplík na příbory, odložený start, automatické otevírání dveří, automatické dávkování čistícího prostředku, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, senzor naplnění, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 84,5 cm, šířka 59,8 cm, hloubka 57 cm, vyrobeno v Německu

74 990,- bez DPH 61 975,-
Koupit
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: Mie462
MIELE G 7360 SCVi AutoDos
Vestavná myčka plně integrovaná, energetická třída A+++, 14 sad nádobí, hlučnost 43 dB, šuplík na příbory, odložený start, automatické dávkování čistícího prostředku, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, senzor naplnění, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 80,5 cm, šířka 59,8 cm, hloubka 57 cm, vyrobeno v Německu

42 990,- bez DPH 35 529,-
Koupit
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: Mie457
MIELE G 7155 SCVi XXL
Vestavná myčka plně integrovaná, energetická třída A+++, 14 sad nádobí, hlučnost 44 dB, šuplík na příbory, odložený start, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, senzor naplnění, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 84,5 cm, šířka 59,8 cm, hloubka 57 cm, vyrobeno v Německu

39 990,- bez DPH 33 050,-
Koupit
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: Mie456
MIELE G 7910 SCi AutoDos
Vestavná myčka s panelem, energetická třída A+++, 14 sad nádobí, hlučnost 42 dB, šuplík na příbory, odložený start, automatické otevírání dveří, automatické dávkování čistícího prostředku, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, senzor naplnění, dětská pojistka, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 80,5 cm, šířka 59,8 cm, hloubka 57 cm, vyrobeno v Německu

68 990,- bez DPH 57 017,-
Koupit
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: Mie454
MIELE G 5050 SCVi Active
Vestavná myčka plně integrovaná, energetická třída A++, 14 sad nádobí, hlučnost 45 dB, šuplík na příbory, odložený start, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, vodní senzor, senzor naplnění, comfort, program na ochranu skla, připojení teplé vody, quick powerwash a systém waterproof, výška 80,5 cm, šířka 59,8 cm, hloubka 57 cm, vyrobeno v České republice

24 990,- bez DPH 20 653,-
Koupit
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: MIEWM16
Voucher na Miele UltraTabs Zakoupíte-li si myčku Miele s programem QuickPowerWash, získáte dárkový voucher na tablety UltraTabs...
Svému novému spotřebiči Miele můžete jednoduše zajistit autorizovaný servis na 5 nebo 10 let. Stačí...
Na trhu je první autonomní dávkování mycího prostředku pro myčky na světě. Až na vložení a vyskládání...

Myčky Miele

V kategorii Myčky Miele máme právě teď na Alza.cz celkem 33 produktů.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):


Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB22
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi