Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Nejvýhodnější doručení domů Partnerská odběrná místa Česká pošta
dnes nebo zítra dnes nebo zítra 1-2 dny 1-2 dny 1-2 dny 1-2 dny
Black Friday je zpět a s ním až 80% slevy! Nepropásněte ideální čas na nákup, nyní navíc s dopravou zdarma!

Myčky Miele

Zobrazit katalog
Cena
-
Stav zboží
Značka
(45)
Provedení
Volně stojící myčky nádobí
(7)
Vestavné myčky nádobí
(32)
Plně vestavné myčky nádobí
(6)
Výklenek
Šířka 45 cm a výška od 81 cm
(6)
Šířka 60 cm a výška od 81 cm
(28)
Šířka 60 cm a výška od 85 cm: XXL myčka nádobí
(10)
Vlastnosti koše
Příborová zásuvka 3D+
(19)
Patentovaná 3D příborová zásuvka
(10)
Originální příborová zásuvka
(13)
Příborový koš
(5)
Oblast MultiComfort
(37)
Výškově nastavitelný horní koš
(44)
Držák na sklenice FlexCare
(19)
Programy mytí a možnosti
Standardní programy
(45)
QuickPowerWash
(23)
Program péče o sklenice Jemný
(45)
Program Hygiena
(9)
Program Solární úsporný
(16)
Komfortní prvky
AutoClose
(6)
Časová předvolba až 24h
(40)
Knock2open
(4)
Zásobník soli ve dvířkách
(11)
Ekologie
Časovač FlexiTimer s funkcí EcoStart
(2)
Připojení teplé vody
(42)
Poloviční naplnění
(8)
Lepší výsledek
Sušení AutoOpen
(25)
Perfect GlassCare
(27)
SensorDry
(28)
Před 2 hodinami objednala firma, Praha 10 - Záběhlice
Před 6 hodinami objednal zákazník, Úžice (Areál ProLogis Park)
Před 6 dny objednal Petr, Hrob
0
MIELE logo
Myčky MIELE

Hlavní přednosti myček Miele

Dopřejte si nejlepší energetickou účinnost

Myčky značky Miele dosahují nejlepších výsledků mytí a sušení v kombinaci s extrémně nízkou spotřebou energií. Pro příklad uvádíme reálná čísla myčky spadající do energetické třídy A+++: roční spotřeba energie činí 237 kWh, roční spotřeba vody potom 2716 litrů, třída sušení A.

Miele se podílí na celosvětovém snížení spotřeby vody až o 85 %

Myčky Miele totiž myjí nádobí čistou vodou se spotřebou již od 6,5 litru vody při nastaveném programu Automatika, což je o dost méně vody, než je v napuštěném kuchyňském dřezu. Co vás jistě nepřekvapí je i snížená spotřeba energie, která při programu Eco dosahuje hodnoty 0,83 kWh.

I vaše myčka může být inteligentní

S pomocí funkce EcoStart a časovače FlexiTimer můžete využívat různé denní tarify a pokud jen trochu důvěřujete svojí myčce, necháte výběr vhodného tarifu na ní. Naprogramovat můžete tři různé tarify s tím, že jediné, co musíte definovat, je doba, kdy musí bezpodmínečně spuštěný program skončit. Myčka pak sama vyhodnotí, který z tarifů je v době jeho spuštění nejvýhodnější.

Zobrazit další důvody

Připojte svoji myčku k přívodu teplé vody a ušetřete až 50 % energie

Myčku můžete připojit k teplé vodě do 60 °C, čímž snížíte spotřebu elektřiny a snížíte dobu mytí až o 10 %. Spotřeba elektrické energie je při zvoleném programu Eco 0,45 kWh.

Automatické zjištění objemu špinavého nádobí u myček Miele

Myčka Miele dokáže automaticky rozpoznat, do jaké míry je naplněna a dle toho stanoví spotřebu vody i elektrické energie. Se spuštěním mycího programu už nemusíte nikdy otálet, objem myčky nemusí být pro spuštění zcela naplněn.

Pokročilá funkce Eko

Myčky Miele s funkcí Eko umí na displeji zobrazit příslušné informace o zvoleném programu, jaká přibližně bude spotřeba vody a elektrické energie. Můžete se tak kdykoliv rozhodnout pro úspornější variantu. Po skončení programu můžete na displeji zobrazit informace o skutečné spotřebě.

Informace o odhadované a reálné spotřebně před a po dokončení mycího cyklu

Myčky Miele s funkcí Eko umí na displeji zobrazit příslušné informace o zvoleném programu, jaká přibližně bude spotřeba vody a elektrické energie. Můžete se tak kdykoliv rozhodnout pro úspornější variantu. Po skončení programu můžete na displeji zobrazit informace o skutečné spotřebě.

Myčky Miele bez madel s otevíracím systémem Knock2Open

Perfektní designový doplněk v podobě myčky Miele bez madel s otevíracím systémem Knock2Open, díky kterému se dvířka otevírají téměř sama. Jemným dvojitým poklepáním na dvířka plně vestavné myčky se aktivuje automatické otevírání, při kterém se dvířka mírně otevřou.

LED osvětlení BrilliantLight

BrilliantLight, to je perfektní osvětlení vaší myčky. Dvířka myčky obsahují integrované LED diody, kterými kompletně nasvítí vnitřní prostor myčky. Pracovní odkládací prostor je perfektně nasvícen a vše je připraveno pro pohodlné vkládání a vyjímání nádobí z mycích košů.

Funkce AutoOpen pro automatické otevření dvířek myček Miele

Sušení s funkcí AutoOpen představuje automatické otevření dvířek myčky po dokončení mycího programu. Veškeré nádobí obsažené v mycím koši je dokonale suché. Speciální úprava vedení vzduchu chrání pracovní desku kuchyňské linky před vlhkostí.

Automatické zavírání dvířek AutoClose

Automatické zavírání dvířek AutoClose způsobí zcela jemné elegantní a pohodlné dovření dvířek myčky. Stačí mírný kontakt mezi dvířky a přístrojem a motorový pohon uzavře myčku zcela samočinně.

Funkce ComfortClose

Funkce ComfortClose představuje pohodlné a lehké otevírání a zavírání dvířek myčky, přičemž při pohybu zůstanou v libovolné požadované poloze.

Patentovaný zásobník soli exkluzivně u myček Miele

Exkluzivně u modelů myček značky Miele naleznete patentovaný zásobník soli integrovaný do dvířek myčky, který lze pohodlně doplnit vestoje při pootevřených dvířkách.

Funkce TimeControl pro aktuální informace o stavu mytí

Mějte aktuální stav programu mytí vždy pod kontrolou. S funkcí TimeControl to bude hračka. Přehledný LED displej vás informuje o konci programu. Jednotlivé diody v průběhu programu hodinu před ukončením postupně v intervalu 20 minut směrem zleva doprava zhasínají. Po skončení programu funkce AutoOpen automaticky pootevře dvířka. Myčky se systémem TimeControl se hodí pro všechny typy vestavby, na výšku i se zarovnanou soklovou lištou.

Vysoký komfort je u myček Miele samozřejmostí

Komfort v extra třídě spojuje vysoce přesvědčivý design s intuitivním a snadným ovládáním zleva doprava pomocí ovládacích políček na nerezovém panelu. Zvolené nastavení lze kontrolovat pomocí LED indikátorů. Snadné čištění je podpořeno hladkým povrchem panelu.

I mytí nádobí lze předem naplánovat

Za pomoci funkce předvolba startu si můžete až s 24hodinovým předstihem naplánovat, kdy má začít mytí. Této výhody využijete nejen v případě čerpání nočního proudu, ale také například když chcete přijít z práce a mít vše čisté. Na přehledném displeji uvidíte, v kolik hodin má aktuálně spuštěný program končit.

Aplikace Miele@mobile pro váš smartphone u všech myček Miele s funkcí MobileControl

Propojte svůj chytrý telefon s myčkou pomocí funkce MobileControl a aplikace Miele@mobile pomocí připojení přístroje do systému Miele@home. Pomocí tabletu či mobilního zařízení získáte okamžitý přehled o myčce či aktuálním programu. Můžete pohodlně vybírat a aktivovat programy, i když nejste doma.

Variabilní patentovaná příborová zásuvka 3D+

Variabilní patentovaná příborová zásuvka 3D+ přizpůsobí svoji šířku, výšku i hloubku vašim potřebám. Díky sklopným hřebenovým řadám ve stření části zásuvky lze vyčlenit více místa pro větší kuchyňské náčiní. Díky přestavitelným postranním dílům lze do horního koše spolehlivě a bezpečně umístit i sklenice na víno, které mají delší stopku.

Košové uspořádání Comfort

U základní varianty umožňuje košové uspořádání Comfort výškově nastavit horní koš, který disponuje pevnou hřebenovou řadou. Spodní koš je typu MultiComfort a má dvě hřebenové řady.

Košové uspořádání ExtraComfort

Košové uspořádání ExtraComfort disponuje rukojeťmi a sklopnou hřebenovou řadou ve spodním koši vpravo dole. Vzadu zboku ve spodním koši naleznete výškově nastavitelné držáky na sklenice.

Košové uspořádání MaxiComfort

Košové uspořádání MaxiComfort disponuje nerezovými rukojeťmi u spodních košů MultiComfort, které jsou vyjímatelné. Spodní koš také disponuje čtyřmi výškově nastavitelnými držáky na sklenice, sklopným držákem na láhve a sklopným držákem na sklenice.

Výškově nastavitelný horní koš u všech myček Miele

Všechny myčky značky Miele jsou vybaveny výškově nastavitelným horním košem, a to dokonce i v šikmé poloze. Celkem si můžete vybrat z 9 poloh, abyste optimálně využili celý vnitřní prostor myčky.

Výškově nastavitelný držák na sklenice

Slavili jste narozeniny, přišlo hodně hostů, pili jste víno a máte hodně špinavých sklenic od vína? Výborně. To není pro myčky Miele žádný problém. Horní mycí koš umožňuje výškově nastavit držák na sklenice na levé straně tak, aby se do něj vlezlo maximální množství nádobí.

Intuitivní značení jednotlivých oblastí mycího koše FlexAssist

Jednotlivé značící prvky zobrazují, kterými částmi koše můžete pohnout, aby došlo k optimálnímu přizpůsobení koše dle vašich aktuálních požadavků. Malé barevné vlaječky s malými symboly značí, k čemu je která oblast koše v rámci nejlepšího uspořádání nejlépe využitelná a zároveň je lze využít i jako rukojeti.

Systém Waterproof Miele pro maximální záruku při poškození vodou

Systém Waterproof Miele poskytuje maximální záruku na všechny myčky k ochraně proti poškození vodou. Pokud by se náhodou nějaká taková závada vyskytla, jste s reklamací zaručeně v právu! Předpokladem pro uplatnění reklamace je však předchozí instalace spotřebiče odborníkem. Na tyto závady poskytuje Miele doživotní záruku.

Mimořádná kvalita a nízká úroveň hluku je pro myčky Miele standard

Mimořádně tiché a mimořádně kvalitní, to jsou myčky Miele. Dokážou totiž umýt nádobí, i když vás maličký potomek spí. S hlučností od 41 dB se řadí mezi mimořádně tiché a vždy podají ty nejlepší výsledky. Myčky mají dokonce nižší hlučnost, než je běžný hovor.

Dokonalý mycí efekt v kombinaci s programem QuickPowerWash a tabletami UltraTabsMulti

Neporazitelné myčky Miele opět obstály v souboji svých kolegyň. Proti novému mycímu programu QuickPowerWash v kombinaci s mycími tabletami UltraTabsMulti není soupeře. Běžně špinavé nádobí zvládne myčka Miele umýt a usušit za pouhých 58 minut. Speciálně vyvinuté tablety se rozpouští za 2-3 minuty, a proto myčky dosahují třídy mytí A.

Prvotřídní péče o sklenice díky technologii Perfect GlassCare

Máte rádi svoje sklenice? A víte, že měkká voda na ně působí agresivně? Proto jsou myčky Miele vybaveny technologií Perfect GlassCare, které o sklenice šetrně pečují.

Mytí nádobí v noci bez hlubu s extra tichým programem

Extra tichý program dosahuje hlučnosti pouhých 38 dB a je tak tichý, že můžete nádobí klidně mýt i v noci, zároveň využívat noční proud a nikoho nevzbudíte.

Bez bakterií a bez obav

Hygienická čistota potvrzená institutem pro aplikovaný výzkum. Kojenecké lahve, nádobí, prkénka od masa a jiné nádobí zůstane dokonale čisté a bez jakýchkoliv zárodků nebezpečných bakterií.

Moderní extra úsporný program

Extra úsporný program využijete pro šetrné zacházení nejen s obnovitelnými zdroji, ale i s vaší peněženkou. Tento program lze individuálně nastavit tak, aby došlo k úspoře elektrické energie úpravou teploty vody, nebo dobou mytí.

Vysoká úroveň sušení u myček Miele

Extra suché? Ano, veškeré nádobí v koši. Díky delšímu sušení a vyšší teplotě oplachování zůstane vaše nádobí dokonale suché. Dokonce i sklenice a plastové dózy.

Chytrá funkce SensorDry pro optimální výsledek sušení

Víte, že nejen okolní teplota a množství nádobí v myčce mohou ovlivňovat proces sušení? Program Automatika obsahuje funkci SensorDry, která zjistí veškeré okolnosti a dle nich upraví program tak, aby došlo k optimálnímu výsledku sušení.

Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací na stránce.
Pokud máte dotaz, či požadavek, využijte zákaznické podpory.
Chybí Vám něco? Je něco uvedeno špatně?

Nejprodávanější

1.
Myčka vestavná, A+, 14 sad, hlučnost 46dB, 6 programů (Jemný, Krátký), příborová zásuvka, výškově nastavitelný horní koš, technika AutoSensor, systém Waterproof, zavírání dvířek ComfortClose, přívod na teplou vodu (do 60°C), časová předvolba až 24hod., povrch panelu CleanSteel
24 990,-

2.
MIELE G 4203 Active SC Skladem 1 ks
Myčka A+, 14 souprav, hlučnost 46dB, 5 programů, Autosenzor, systém Waterproof, příborová zásuvka, sklopné nástavce ve spodním koši, ComfortClose, možnost připojení na teplou vodu, VxŠxH 84,5x59,8x60cm + ZDARMA Digitální předplatné Gurmet v hodnotě 87,-
16 990,-

45 položek
Provedení
Volně stojící myčky nádobí (7)
Vestavné myčky nádobí (32)
Plně vestavné myčky nádobí (6)
Výklenek
Šířka 45 cm a výška od 81 cm (6)
Šířka 60 cm a výška od 81 cm (28)
Šířka 60 cm a výška od 85 cm: XXL myčka nádobí (10)
Vlastnosti koše
Příborová zásuvka 3D+ (19)

Výhoda flexibility: polohovatelný střední díl vybavený sklopnou hřebenovou řadou nabízí místo pro velké příbory.

Patentovaná 3D příborová zásuvka (10)

I pro neskladné příbory: patentovanou příborovou zásuvku lze libovolně nastavit do výšky, šířky i hloubky.

Originální příborová zásuvka (13)

Všechny příbory jsou uloženy samostatně, nečistota je odstraněna bezezbytku a příbory jsou perfektně osušeny.

Příborový koš (5)

Velmi variabilní: Příborový koš můžete flexibilně nasadit na přední hřebenovou řadu spodního koše.

Oblast MultiComfort (37)

Pro jakékoliv nádobí: do variabilního spodního koše se vejdou i velké hrnce nebo neskladné nádobí.

Výškově nastavitelný horní koš (44)

Řada variant: ve všech myčkách nádobí můžete upravit snadno a variabilně výšku horního koše.

Držák na sklenice FlexCare (19)

Jedinečně bezpečné a šetrné umístění: integrované silikonové polstrování a nopková struktura.

Programy mytí a možnosti
Standardní programy (45)
QuickPowerWash (23)
Program péče o sklenice Jemný (45)

Jemně a šetrně: program myje mírně znečištěné nádobí citlivé na vysokou teplotu.

Program Hygiena (9)

Hygienicky čisté: Kojenecké láhve, prkénka na krájení atd. jsou bez choroboplodných zárodků a mimořádně čisté.

Program Solární úsporný (16)
Extra tichý (17)

Tak tiché: program myje nádobí s hlučností o hodnotě pouhých 38 dB(A), které téměř nevnímáme.

Možnost mytí Krátký (40)

Když máte naspěch: s touto možností mytí můžete zkrátit dobu chodu až o 50 %.

Možnost mytí Dole intenzivní (8)

Silný, ale šetrný: tuto možnost zesílení čisticí síly ve spodním koši můžete aktivovat volitelně.

Možnost mytí Extra úsporný (17)

Vybírejte s rozmyslem: tato možnost mytí umožňuje navíc snížení spotřeby elektrické energie úpravou teploty.

Možnost mytí Extra suché (8)

Zaručeně suché: s touto možností mytí bude vše dokonale suché – i sklenice a plastové nádobí.

Komfortní prvky
AutoClose (6)

Stačí lehký kontakt: systém AutoClose zavře motorem poháněná dvířka zcela sám.

Časová předvolba až 24h (40)

Chytré: ukazatel zbytkového času. Pomocí předvolby startu můžete zadat spuštění myčky až 24 hodin předem.

Knock2open (4)
Zásobník soli ve dvířkách (11)

Skutečný komfort: zásobník soli můžete pohodlně doplňovat vestoje s pootevřenými dvířky.

Ekologie
Časovač FlexiTimer s funkcí EcoStart (2)

Chytré: pomocí funkce EcoStart za vás vybere myčka nádobí nejvhodnější tarif vždy automaticky.

Připojení teplé vody (42)

Úspora energie až 50 %7: Každá myčka nádobí Miele je vybavena přívodem teplé vody do 60°C.

Poloviční naplnění (8)

Myčku nemusíte naplnit celou: automatické rozpoznání stupně naplnění přizpůsobí množství vody a energie.

Lepší výsledek
Sušení AutoOpen (25)

Myčku nemusíte naplnit celou: automatické rozpoznání stupně naplnění přizpůsobí množství vody a energie.

Perfect GlassCare (27)

Opatrně a jemně: technologie zajistí šetrnou péči o vaše sklenice.

SensorDry (28)

Už žádné zbytky: program zajistí vysušení nádobí i za nepříznivých okolností.

Zobrazit položky
MIELE G 4203 SCi Active nerez + Prodloužená záruka 10 let po registraci
Myčka vestavná, A+, 14 sad, hlučnost 46dB, 6 programů (Jemný, Krátký), příborová zásuvka, výškově nastavitelný horní koš, technika AutoSensor, systém Waterproof, zavírání dvířek ComfortClose, přívod na teplou vodu (do 60°C), časová předvolba až 24hod., povrch panelu CleanSteel

24 990,- bez DPH 20 653,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Skladem 5 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: Mie145
MIELE G 4203 Active SC
Myčka A+, 14 souprav, hlučnost 46dB, 5 programů, Autosenzor, systém Waterproof, příborová zásuvka, sklopné nástavce ve spodním koši, ComfortClose, možnost připojení na teplou vodu, VxŠxH 84,5x59,8x60cm

+ ZDARMA Digitální předplatné Gurmet

16 990,- bez DPH 14 041,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Skladem 1 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: Mie139
MIELE G 6620 SC EcoFlex
Myčka A+++, 14 sad nádobí, 3D+ příborová zásuvka, Perfect GlassCare, program QuickPowerWash, ComfortClose, AutoOpen, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, hlučnost 44dB, 6 programů, odložený start, rozměr 60x85x60cm

+ ZDARMA Digitální předplatné Gurmet

Poslední 3 kusy za tuto cenu
25 990,- bez DPH 21 479,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Skladem 3 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: Mie147
MIELE G 6000 SC Jubilee A+++
Myčka kapacita 14 sad nádobí, energetická třída A+++, 6 programů, 1/2 náplň, 3D příborová zásuvka, AutoSensor, Agent detergentů, SensorDry, ComfortClose, systém Waterproof, připojení na teplou vodu, odložený start až 24hod., 84.5x59.8x60cm

+ ZDARMA Digitální předplatné Gurmet

23 990,- bez DPH 19 826,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Skladem > 5 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: Mie153
MIELE G 4930 SC Jubilee nerez
Myčka kapacita 14 sad nádobí, energetická třída A++, 5 programů, příborová zásuvka 3D, ComfortClose, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, odložený start

24 990,- bez DPH 20 653,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Skladem 1 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: Mie151
MIELE G 4263 Active SCVi + Prodloužená záruka 10 let po registraci
Myčka vestavná, 14 sad nádobí, A+, třída sušení A, příborová zásuvka,ComfortClose, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, hlučnost 46dB, 5 programů, odložený start, spotřeba vody 13.5l v programu ECO a 13.5l v programu Automatika, spotřeba el. energie 1050Wh v programu ECO a 590Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 80.5x59.8x57cm

Poslední kus za tuto cenu
24 990,- bez DPH 20 653,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Skladem 1 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: Mie394
MIELE G 6000 Jubilee A+++ SCi nerez/cs
Myčka vestavná, 14 sad nádobí, A+++, třída sušení A, 3D příborová zásuvka, Perfect GlassCare, ComfortClose, AutoOpen, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, dětská pojistka, hlučnost 44dB, 6 programů, odložený start, spotřeba vody 9.7l v programu ECO a 6.5l v programu Automatika, spotřeba el. energie 840Wh v programu ECO a 490Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 80.5x59.8x57cm

30 990,- bez DPH 25 612,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Skladem 2 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: Mie393
MIELE G 6825 SCi XXL nerez/clst
Myčka vestavná, 14 sad nádobí, A+++, třída sušení A, 3D+ příborová zásuvka, Perfect GlassCare, ComfortClose, AutoOpen, FlexiTimer s funkcí EcoStart, QuickPowerWash, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, dětská pojistka, zásobník soli ve dvířkách, WiFiConnect, hlučnost 41dB, 11 programů, odložený start, spotřeba vody 9.9l v programu ECO a 6.5l v programu Automatika, spotřeba el. energie 670Wh v programu ECO a 490Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 84.5x59.8x57cm

48 990,- bez DPH 40 488,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Skladem 1 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: Mie375
MIELE G 6765 SCVi XXL
Myčka vestavná, 14 sad nádobí, A+++, třída sušení A, 3D+ příborová zásuvka, Perfect GlassCare, ComfortClose, AutoOpen, FlexiTimer s funkcí EcoStart, QuickPowerWash, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, hlučnost 44dB, 9 programů, odložený start, spotřeba vody 9.9l v progmaru ECO a 6.5l v programu Automatika, spotřeba el. energie 670Wh v programu ECO a 490Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 84.5x59.8x57cm

Poslední kus za tuto cenu
44 990,- bez DPH 37 182,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Skladem 1 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: Mie382
MIELE G 4203 Active
Myčka kapacita 13 sad nádobí, energetická třída A+, 5 programů, příborový koš, AutoSensor, ComfortClose, systém Waterproof, připojení na teplou vodu, odložený start až 24hod., 84.5x59.8x60cm

+ ZDARMA Digitální předplatné Gurmet

Poslední kus za tuto cenu
16 990,- bez DPH 14 041,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Skladem 1 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: Mie152
MIELE G 4820 SCi nerez/clst
Myčka vestavná, 9 sad nádobí, A+++, třída sušení A, příborová zásuvka, Perfect GlassCare, AutoOpen, ComfortClose, FlexiTimer s funkcí EcoStart, QuickPowerWash, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, dětská pojistka, hlučnost 45dB, 9 programů, odložený start, spotřeba vody 8.7l v programu ECO a 6l v programu Automatika, spotřeba el. energie 620Wh v programu ECO a 390Wh v programu ECO a připojení na teplou vodu, VxŠxH 84.5x44.8x57cm

39 990,- bez DPH 33 050,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Skladem 1 ks
Můžete mít zítra
Objednací kód: Mie379
MIELE G 4910 i nerez/clst
Myčka vestavná, A++, 13 sad, 46dB, 9.9 litru, ComfortClose, oběhové turbotermické sušení, agent detergentů, příborový koš, AutoSensor, VxŠxH 80.5x59.8x57cm

MIELE G 4910 i nerez/clst - Myčka
-11%
-11% 27 990,-
24 911,- bez DPH 20 588,-
Koupit
Použité skladem
Můžete mít zítra
Objednací kód: Mie033
MIELE G 4203 SCi Active nerez
Myčka vestavná, A+, 14 sad, hlučnost 46dB, 6 programů (Jemný, Krátký), příborová zásuvka, výškově nastavitelný horní koš, technika AutoSensor, systém Waterproof, zavírání dvířek ComfortClose, přívod na teplou vodu (do 60°C), časová předvolba až 24hod., povrch panelu CleanSteel

MIELE G 4203 SCi Active nerez - Myčka
-14%
-14% 24 990,-
21 491,- bez DPH 17 761,-
Koupit
Použité skladem
Můžete mít zítra
Objednací kód: Mie145
MIELE G 4930 SC Jubilee nerez
Myčka kapacita 14 sad nádobí, energetická třída A++, 5 programů, příborová zásuvka 3D, ComfortClose, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, odložený start

MIELE G 4930 SC Jubilee nerez - Myčka
-14%
-14% 24 990,-
21 491,- bez DPH 17 761,-
Koupit
Použité skladem
Můžete mít zítra
Objednací kód: Mie151
MIELE G 6760 SCVi
Myčka vestavná, 14 sad nádobí, A+++, třída sušení A, 3D+ příborová zásuvka, Perfect GlassCare, ComfortClose, AutoOpen, FlexiTimer s funkcí EcoStart, QuickPowerWash, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, hlučnost 44dB, 9 programů, odložený start, spotřeba vody 9.9l v programu ECO a 6.5l v programu Automatika, spotřeba el. energie 670Wh v programu ECO a 490Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 80.5x59.8x57cm

-5% 42 990,-
40 840,- bez DPH 33 752,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít zítra
Objednací kód: Mie381
MIELE G 4263 Active SCVi
Myčka vestavná, 14 sad nádobí, A+, třída sušení A, příborová zásuvka,ComfortClose, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, hlučnost 46dB, 5 programů, odložený start, spotřeba vody 13.5l v programu ECO a 13.5l v programu Automatika, spotřeba el. energie 1050Wh v programu ECO a 590Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 80.5x59.8x57cm

-6% 24 990,-
23 491,- bez DPH 19 414,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít zítra
Objednací kód: Mie394
MIELE G 6720 SCi nerez/clst
Myčka vestavná, 14 sad nádobí, A+++, třída sušení A, 3D+ příborová zásuvka, Perfect GlassCare, ComfortClose, AutoOpen, akumulátor tepla EcoTech, FlexiTimer s funkcí EcoStart, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, dětská pojistka, hlučnost 44dB, 9 programů, odložený start, spotřeba vody 9.9l v progmaru ECO a 6.5l v programu Automatika, spotřeba el. energie 670Wh v programu ECO a 490Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 80.5x59.8x57cm

38 990,- bez DPH 32 223,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Na cestě 1 ks
Očekáváme 20.12.2018
Objednací kód: Mie368
MIELE G 6060 SCVi ED Jubilee A+++
Myčka vestavná, kapacita 14 sad nádobí, energetická třída A+++, 6 programů, hlučnost 44dB, příborová zásuvka 3D+, ComfortClose, AutoOpen, připojení na teplou vodu, Waterproof systém VxŠxH 80.5x59.8x57cm

32 990,- bez DPH 27 264,-
Info
Není dostupné
Objednací kód: Mie364
MIELE G 6725 SCi XXL nerez/clst
Myčka vestavná, 14 sad nádobí, A+++, třída sušení A, 3D+ příborová zásuvka, Perfect GlassCare, ComfortClose, AutoOpen, akumulátor tepla EcoTech, FlexiTimer s funkcí EcoStart, QuickPowerWash, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, dětská pojistka, hlučnost 44dB, 9 programů, odložený start, spotřeba vody 9.9l v progmaru ECO a 6.5l v programu Automatika, spotřeba el. energie 670Wh v programu ECO a 490Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 84.5x59.8x57cm

40 990,- bez DPH 33 876,-
Info
Není dostupné
Objednací kód: Mie369
MIELE G 6820 SCi nerez/clst
Myčka vestavná, 14 sad nádobí, A+++, třída sušení A, 3D+ příborová zásuvka, Perfect GlassCare, ComfortClose, AutoOpen, FlexiTimer s funkcí EcoStart, QuickPowerWash, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, dětská pojistka, WiFiConnect, hlučnost 41dB, 11 programů, odložený start, spotřeba vody 9.9l v programu ECO a 6.5l v programu Automatika, spotřeba el. energie 670Wh v programu ECO a 490Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 80.5x59.8x57cm

46 990,- bez DPH 38 835,-
Info
Není dostupné
Objednací kód: Mie374
MIELE G 6760 SCVi
Myčka vestavná, 14 sad nádobí, A+++, třída sušení A, 3D+ příborová zásuvka, Perfect GlassCare, ComfortClose, AutoOpen, FlexiTimer s funkcí EcoStart, QuickPowerWash, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, hlučnost 44dB, 9 programů, odložený start, spotřeba vody 9.9l v programu ECO a 6.5l v programu Automatika, spotřeba el. energie 670Wh v programu ECO a 490Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 80.5x59.8x57cm

42 990,- bez DPH 35 529,-
Info
Není dostupné
Objednací kód: Mie381
MIELE G 4930 SC Jubilee bílá
Myčka kapacita 14 sad nádobí, energetická třída A++, 5 programů, příborová zásuvka 3D, ComfortClose, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, odložený start

20 990,- bez DPH 17 347,-
Info
Není dostupné
Objednací kód: Mie150
MIELE G 4930 Jubilee SCi bílá
Myčka vestavná, 14 sad nádobí, A++, třída sušení A, 3D příborová zásuvka, ComfortClose, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, dětská pojistka, hlučnost 45dB, 5 programů, odložený start, spotřeba vody 9.9l v programu ECO a 6.5l v programu Automatika, spotřeba el. energie 940Wh v programu ECO a 590Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 80.5x59.8x57cm

25 990,- bez DPH 21 479,-
Info
Není dostupné
Objednací kód: Mie390
MIELE G 6997 SCVi XXL K2O
Myčka vestavná, 14 sad nádobí, A+++, třída sušení A, 3D+ příborová zásuvka, Perfect GlassCare, AutoClose, AutoOpen, Knock2open, FlexiTimer s funkcí EcoStart, QuickPowerWash, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, zásobník soli ve dvířkách, WiFiConnect, hlučnost 41dB, 13 programů, odmočení, předmytí, odložený start, spotřeba vody 9.9l v progmaru ECO a 6.5l v programu Automatika, spotřeba el. energie 670Wh v programu ECO a 490Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 84.5x59.8x57cm

72 990,- bez DPH 60 322,-
Info
Není dostupné
Objednací kód: Mie386

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB6
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi