Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Myčky Miele

0
MIELE logo
Myčky MIELE

Hlavní přednosti myček Miele

Dopřejte si nejlepší energetickou účinnost

Myčky značky Miele dosahují nejlepších výsledků mytí a sušení v kombinaci s extrémně nízkou spotřebou energií. Pro příklad uvádíme reálná čísla myčky spadající do energetické třídy A+++: roční spotřeba energie činí 237 kWh, roční spotřeba vody potom 2716 litrů, třída sušení A.

Miele se podílí na celosvětovém snížení spotřeby vody až o 85 %

Myčky Miele totiž myjí nádobí čistou vodou se spotřebou již od 6,5 litru vody při nastaveném programu Automatika, což je o dost méně vody, než je v napuštěném kuchyňském dřezu. Co vás jistě nepřekvapí je i snížená spotřeba energie, která při programu Eco dosahuje hodnoty 0,83 kWh.

I vaše myčka může být inteligentní

S pomocí funkce EcoStart a časovače FlexiTimer můžete využívat různé denní tarify a pokud jen trochu důvěřujete svojí myčce, necháte výběr vhodného tarifu na ní. Naprogramovat můžete tři různé tarify s tím, že jediné, co musíte definovat, je doba, kdy musí bezpodmínečně spuštěný program skončit. Myčka pak sama vyhodnotí, který z tarifů je v době jeho spuštění nejvýhodnější.

Zobrazit další důvody

Připojte svoji myčku k přívodu teplé vody a ušetřete až 50 % energie

Myčku můžete připojit k teplé vodě do 60 °C, čímž snížíte spotřebu elektřiny a snížíte dobu mytí až o 10 %. Spotřeba elektrické energie je při zvoleném programu Eco 0,45 kWh.

Automatické zjištění objemu špinavého nádobí u myček Miele

Myčka Miele dokáže automaticky rozpoznat, do jaké míry je naplněna a dle toho stanoví spotřebu vody i elektrické energie. Se spuštěním mycího programu už nemusíte nikdy otálet, objem myčky nemusí být pro spuštění zcela naplněn.

Pokročilá funkce Eko

Myčky Miele s funkcí Eko umí na displeji zobrazit příslušné informace o zvoleném programu, jaká přibližně bude spotřeba vody a elektrické energie. Můžete se tak kdykoliv rozhodnout pro úspornější variantu. Po skončení programu můžete na displeji zobrazit informace o skutečné spotřebě.

Informace o odhadované a reálné spotřebně před a po dokončení mycího cyklu

Myčky Miele s funkcí Eko umí na displeji zobrazit příslušné informace o zvoleném programu, jaká přibližně bude spotřeba vody a elektrické energie. Můžete se tak kdykoliv rozhodnout pro úspornější variantu. Po skončení programu můžete na displeji zobrazit informace o skutečné spotřebě.

Myčky Miele bez madel s otevíracím systémem Knock2Open

Perfektní designový doplněk v podobě myčky Miele bez madel s otevíracím systémem Knock2Open, díky kterému se dvířka otevírají téměř sama. Jemným dvojitým poklepáním na dvířka plně vestavné myčky se aktivuje automatické otevírání, při kterém se dvířka mírně otevřou.

LED osvětlení BrilliantLight

BrilliantLight, to je perfektní osvětlení vaší myčky. Dvířka myčky obsahují integrované LED diody, kterými kompletně nasvítí vnitřní prostor myčky. Pracovní odkládací prostor je perfektně nasvícen a vše je připraveno pro pohodlné vkládání a vyjímání nádobí z mycích košů.

Funkce AutoOpen pro automatické otevření dvířek myček Miele

Sušení s funkcí AutoOpen představuje automatické otevření dvířek myčky po dokončení mycího programu. Veškeré nádobí obsažené v mycím koši je dokonale suché. Speciální úprava vedení vzduchu chrání pracovní desku kuchyňské linky před vlhkostí.

Automatické zavírání dvířek AutoClose

Automatické zavírání dvířek AutoClose způsobí zcela jemné elegantní a pohodlné dovření dvířek myčky. Stačí mírný kontakt mezi dvířky a přístrojem a motorový pohon uzavře myčku zcela samočinně.

Funkce ComfortClose

Funkce ComfortClose představuje pohodlné a lehké otevírání a zavírání dvířek myčky, přičemž při pohybu zůstanou v libovolné požadované poloze.

Patentovaný zásobník soli exkluzivně u myček Miele

Exkluzivně u modelů myček značky Miele naleznete patentovaný zásobník soli integrovaný do dvířek myčky, který lze pohodlně doplnit vestoje při pootevřených dvířkách.

Funkce TimeControl pro aktuální informace o stavu mytí

Mějte aktuální stav programu mytí vždy pod kontrolou. S funkcí TimeControl to bude hračka. Přehledný LED displej vás informuje o konci programu. Jednotlivé diody v průběhu programu hodinu před ukončením postupně v intervalu 20 minut směrem zleva doprava zhasínají. Po skončení programu funkce AutoOpen automaticky pootevře dvířka. Myčky se systémem TimeControl se hodí pro všechny typy vestavby, na výšku i se zarovnanou soklovou lištou.

Vysoký komfort je u myček Miele samozřejmostí

Komfort v extra třídě spojuje vysoce přesvědčivý design s intuitivním a snadným ovládáním zleva doprava pomocí ovládacích políček na nerezovém panelu. Zvolené nastavení lze kontrolovat pomocí LED indikátorů. Snadné čištění je podpořeno hladkým povrchem panelu.

I mytí nádobí lze předem naplánovat

Za pomoci funkce předvolba startu si můžete až s 24hodinovým předstihem naplánovat, kdy má začít mytí. Této výhody využijete nejen v případě čerpání nočního proudu, ale také například když chcete přijít z práce a mít vše čisté. Na přehledném displeji uvidíte, v kolik hodin má aktuálně spuštěný program končit.

Aplikace Miele@mobile pro váš smartphone u všech myček Miele s funkcí MobileControl

Propojte svůj chytrý telefon s myčkou pomocí funkce MobileControl a aplikace Miele@mobile pomocí připojení přístroje do systému Miele@home. Pomocí tabletu či mobilního zařízení získáte okamžitý přehled o myčce či aktuálním programu. Můžete pohodlně vybírat a aktivovat programy, i když nejste doma.

Variabilní patentovaná příborová zásuvka 3D+

Variabilní patentovaná příborová zásuvka 3D+ přizpůsobí svoji šířku, výšku i hloubku vašim potřebám. Díky sklopným hřebenovým řadám ve stření části zásuvky lze vyčlenit více místa pro větší kuchyňské náčiní. Díky přestavitelným postranním dílům lze do horního koše spolehlivě a bezpečně umístit i sklenice na víno, které mají delší stopku.

Košové uspořádání Comfort

U základní varianty umožňuje košové uspořádání Comfort výškově nastavit horní koš, který disponuje pevnou hřebenovou řadou. Spodní koš je typu MultiComfort a má dvě hřebenové řady.

Košové uspořádání ExtraComfort

Košové uspořádání ExtraComfort disponuje rukojeťmi a sklopnou hřebenovou řadou ve spodním koši vpravo dole. Vzadu zboku ve spodním koši naleznete výškově nastavitelné držáky na sklenice.

Košové uspořádání MaxiComfort

Košové uspořádání MaxiComfort disponuje nerezovými rukojeťmi u spodních košů MultiComfort, které jsou vyjímatelné. Spodní koš také disponuje čtyřmi výškově nastavitelnými držáky na sklenice, sklopným držákem na láhve a sklopným držákem na sklenice.

Výškově nastavitelný horní koš u všech myček Miele

Všechny myčky značky Miele jsou vybaveny výškově nastavitelným horním košem, a to dokonce i v šikmé poloze. Celkem si můžete vybrat z 9 poloh, abyste optimálně využili celý vnitřní prostor myčky.

Výškově nastavitelný držák na sklenice

Slavili jste narozeniny, přišlo hodně hostů, pili jste víno a máte hodně špinavých sklenic od vína? Výborně. To není pro myčky Miele žádný problém. Horní mycí koš umožňuje výškově nastavit držák na sklenice na levé straně tak, aby se do něj vlezlo maximální množství nádobí.

Intuitivní značení jednotlivých oblastí mycího koše FlexAssist

Jednotlivé značící prvky zobrazují, kterými částmi koše můžete pohnout, aby došlo k optimálnímu přizpůsobení koše dle vašich aktuálních požadavků. Malé barevné vlaječky s malými symboly značí, k čemu je která oblast koše v rámci nejlepšího uspořádání nejlépe využitelná a zároveň je lze využít i jako rukojeti.

Systém Waterproof Miele pro maximální záruku při poškození vodou

Systém Waterproof Miele poskytuje maximální záruku na všechny myčky k ochraně proti poškození vodou. Pokud by se náhodou nějaká taková závada vyskytla, jste s reklamací zaručeně v právu! Předpokladem pro uplatnění reklamace je však předchozí instalace spotřebiče odborníkem. Na tyto závady poskytuje Miele doživotní záruku.

Mimořádná kvalita a nízká úroveň hluku je pro myčky Miele standard

Mimořádně tiché a mimořádně kvalitní, to jsou myčky Miele. Dokážou totiž umýt nádobí, i když vás maličký potomek spí. S hlučností od 41 dB se řadí mezi mimořádně tiché a vždy podají ty nejlepší výsledky. Myčky mají dokonce nižší hlučnost, než je běžný hovor.

Dokonalý mycí efekt v kombinaci s programem QuickPowerWash a tabletami UltraTabsMulti

Neporazitelné myčky Miele opět obstály v souboji svých kolegyň. Proti novému mycímu programu QuickPowerWash v kombinaci s mycími tabletami UltraTabsMulti není soupeře. Běžně špinavé nádobí zvládne myčka Miele umýt a usušit za pouhých 58 minut. Speciálně vyvinuté tablety se rozpouští za 2-3 minuty, a proto myčky dosahují třídy mytí A.

Prvotřídní péče o sklenice díky technologii Perfect GlassCare

Máte rádi svoje sklenice? A víte, že měkká voda na ně působí agresivně? Proto jsou myčky Miele vybaveny technologií Perfect GlassCare, které o sklenice šetrně pečují.

Mytí nádobí v noci bez hlubu s extra tichým programem

Extra tichý program dosahuje hlučnosti pouhých 38 dB a je tak tichý, že můžete nádobí klidně mýt i v noci, zároveň využívat noční proud a nikoho nevzbudíte.

Bez bakterií a bez obav

Hygienická čistota potvrzená institutem pro aplikovaný výzkum. Kojenecké lahve, nádobí, prkénka od masa a jiné nádobí zůstane dokonale čisté a bez jakýchkoliv zárodků nebezpečných bakterií.

Moderní extra úsporný program

Extra úsporný program využijete pro šetrné zacházení nejen s obnovitelnými zdroji, ale i s vaší peněženkou. Tento program lze individuálně nastavit tak, aby došlo k úspoře elektrické energie úpravou teploty vody, nebo dobou mytí.

Vysoká úroveň sušení u myček Miele

Extra suché? Ano, veškeré nádobí v koši. Díky delšímu sušení a vyšší teplotě oplachování zůstane vaše nádobí dokonale suché. Dokonce i sklenice a plastové dózy.

Chytrá funkce SensorDry pro optimální výsledek sušení

Víte, že nejen okolní teplota a množství nádobí v myčce mohou ovlivňovat proces sušení? Program Automatika obsahuje funkci SensorDry, která zjistí veškeré okolnosti a dle nich upraví program tak, aby došlo k optimálnímu výsledku sušení.

Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací na stránce.
Pokud máte dotaz, či požadavek, využijte zákaznické podpory.
Chybí Vám něco? Je něco uvedeno špatně?

Nejprodávanější

1.
Myčka kapacita 14 sad nádobí, energetická třída A++, 5 programů, příborová zásuvka 3D, ComfortClose, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, odložený start
-16%
24 990,-
20 990,-

12
MIELE G 4930 SC Jubilee nerez
Myčka kapacita 14 sad nádobí, energetická třída A++, 5 programů, příborová zásuvka 3D, ComfortClose, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, odložený start

MIELE G 4930 SC Jubilee nerez - Myčka
A++ -16%
-16% 24 990,-
20 990,- bez DPH 17 347,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Skladem > 5 ks
Objednací kód: Mie151
MIELE G 6000 SC Jubilee A+++
Myčka kapacita 14 sad nádobí, energetická třída A+++, 6 programů, 1/2 náplň, 3D příborová zásuvka, AutoSensor, Agent detergentů, SensorDry, ComfortClose, systém Waterproof, připojení na teplou vodu, odložený start až 24hod., 84.5x59.8x60cm

+ ZDARMA Digitální předplatné Gurmet

MIELE G 6000 SC Jubilee A+++ - Myčka
A+++
23 990,- bez DPH 19 826,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Skladem 2 ks
Objednací kód: Mie153
MIELE G 6060 SCVi ED Jubilee A+++
Myčka vestavná, kapacita 14 sad nádobí, energetická třída A+++, 6 programů, hlučnost 44dB, příborová zásuvka 3D+, ComfortClose, AutoOpen, připojení na teplou vodu, Waterproof systém VxŠxH 80.5x59.8x57cm

MIELE G 6060 SCVi ED Jubilee A+++ - Myčka
A+++
32 990,- bez DPH 27 264,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Skladem 2 ks
Objednací kód: Mie364
MIELE G 4263 Active SCVi
Myčka vestavná, 14 sad nádobí, A+, třída sušení A, příborová zásuvka,ComfortClose, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, hlučnost 46dB, 5 programů, odložený start, spotřeba vody 13.5l v programu ECO a 13.5l v programu Automatika, spotřeba el. energie 1050Wh v programu ECO a 590Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 80.5x59.8x57cm

MIELE G 4263 Active SCVi - Myčka
A+
23 990,- bez DPH 19 826,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Skladem 1 ks
Objednací kód: Mie394
MIELE G 4930 Jubilee SCi bílá
Myčka vestavná, 14 sad nádobí, A++, třída sušení A, 3D příborová zásuvka, ComfortClose, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, dětská pojistka, hlučnost 45dB, 5 programů, odložený start, spotřeba vody 9.9l v programu ECO a 6.5l v programu Automatika, spotřeba el. energie 940Wh v programu ECO a 590Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 80.5x59.8x57cm

MIELE G 4930 Jubilee SCi bílá - Myčka
A++
25 990,- bez DPH 21 479,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Skladem 1 ks
Objednací kód: Mie390
MIELE G 6620 SC EcoFlex
Myčka A+++, 14 sad nádobí, 3D+ příborová zásuvka, Perfect GlassCare, program QuickPowerWash, ComfortClose, AutoOpen, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, hlučnost 44dB, 6 programů, odložený start, rozměr 60x85x60cm

MIELE G 6620 SC EcoFlex - Myčka
A+++
25 990,- bez DPH 21 479,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: Mie147
MIELE G 6620 SCi nerez/clst
Myčka vestavná, 14 sad nádobí, A+++, třída sušení A, 3D+ příborová zásuvka, Perfect GlassCare, ComfortClose, AutoOpen, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, dětská pojistka, hlučnost 44dB, 6 programů, odložený start, spotřeba vody 9.7l v progmaru ECO a 6.5l v programu automatika, spotřeba el. energie 750Wh v programu ECO a 450Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 80.5x59.8x57cm

MIELE G 6620 SCi nerez/clst - Myčka
A+++
35 990,- bez DPH 29 744,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Na objednávku do 5 pracovních dnů
Objednací kód: Mie366
MIELE G 4203 Active SC
Myčka A+, 14 souprav, hlučnost 46dB, 5 programů, Autosenzor, systém Waterproof, příborová zásuvka, sklopné nástavce ve spodním koši, ComfortClose, možnost připojení na teplou vodu, VxŠxH 85x60x60cm

MIELE G 4203 Active SC - Myčka
1× A+
16 990,- bez DPH 14 041,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Na objednávku do 7 dnů
Objednací kód: Mie139
MIELE G 4203 Active
Myčka kapacita 13 sad nádobí, energetická třída A+, 5 programů, příborový koš, AutoSensor, ComfortClose, systém Waterproof, připojení na teplou vodu, odložený start až 24hod., 84.5x59.8x60cm

MIELE G 4203 Active - Myčka
A+
16 990,- bez DPH 14 041,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Na objednávku do 7 dnů
Objednací kód: Mie152
MIELE G 4930 SC Jubilee bílá
Myčka kapacita 14 sad nádobí, energetická třída A++, 5 programů, příborová zásuvka 3D, ComfortClose, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, odložený start

MIELE G 4930 SC Jubilee bílá - Myčka
A++
20 990,- bez DPH 17 347,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Na objednávku do 4 pracovních dnů
Objednací kód: Mie150
MIELE G 4203 SCi Active nerez
Myčka vestavná, A+, 14 sad, hlučnost 46dB, 6 programů (Jemný, Krátký), příborová zásuvka, výškově nastavitelný horní koš, technika AutoSensor, systém Waterproof, zavírání dvířek ComfortClose, přívod na teplou vodu (do 60°C), časová předvolba až 24hod., povrch panelu CleanSteel

MIELE G 4203 SCi Active nerez - Myčka
1× A+
23 990,- bez DPH 19 826,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Na objednávku do 5 pracovních dnů
Objednací kód: Mie145
MIELE G 4722 SCi nerez/clst
Myčka vestavná, 9 sad nádobí, A++, třída sušení A, příborová zásuvka, Perfect GlassCare, AutoOpen, ComfortClose, FlexiTimer s funkcí EcoStart, QuickPowerWash, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, dětská pojistka, hlučnost 46dB, 6 programů, odložený start, spotřeba vody 8.7l v programu ECO a 6l v programu Automatika, spotřeba el. energie 700Wh v programu ECO, VxŠxH 84.5x44.8x57cm

MIELE G 4722 SCi nerez/clst - Myčka
A++
31 990,- bez DPH 26 438,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Na objednávku do 5 pracovních dnů
Objednací kód: Mie378
MIELE G 6735 SCi XXL bílá
Myčka vestavná, 14 sad nádobí, A+++, třída sušení A, 3D+ příborová zásuvka, Perfect GlassCare, ComfortClose, AutoOpen, FlexiTimer s funkcí EcoStart, QuickPowerWash, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, dětská pojistka, hlučnost 44dB, 9 programů, odložený start, spotřeba vody 9.7l v programu ECO a 6.5l v programu Automatika, spotřeba el. energie 750Wh v programu ECO a 450Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 84.5x59.8x57cm

MIELE G 6735 SCi XXL bílá - Myčka
A+++
37 990,- bez DPH 31 397,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Na objednávku do 5 pracovních dnů
Objednací kód: Mie372
MIELE G 4782 SCVi
Myčka vestavná, 9 sad nádobí, A++, třída sušení A, příborová zásuvka, Perfect GlassCare, PerfectClose, QuickPowerWash, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, hlučnost 46dB, 6 programů, odložený start, spotřeba vody 8.7l v progmaru ECO a 6l v programu Automatika, spotřeba el. energie 780Wh v programu ECO a 520Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 84.5x44.8x57cm

MIELE G 4782 SCVi - Myčka
A++
33 990,- bez DPH 28 091,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Na objednávku do 5 pracovních dnů
Objednací kód: Mie387
MIELE G 6890 SCVi K2O
Myčka vestavná, 14 sad nádobí, A+++, třída sušení A, 3D+ příborová zásuvka, Perfect GlassCare, AutoClose, AutoOpen, Knock2open, FlexiTimer s funkcí EcoStart, QuickPowerWash, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, zásobník soli ve dvířkách, WiFiConnect, hlučnost 41dB, 11 programů, odložený start, spotřeba vody 9.9l v progmaru ECO a 6.5l v programu Automatika, spotřeba el. energie 670Wh v programu ECO a 490Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 80.5x59.8x57cm

MIELE G 6890 SCVi K2O - Myčka
A+++
57 990,- bez DPH 47 926,-
Koupit
Na objednávku do 5 pracovních dnů
Objednací kód: Mie383
MIELE G 6760 SCVi
Myčka vestavná, 14 sad nádobí, A+++, třída sušení A, 3D+ příborová zásuvka, Perfect GlassCare, ComfortClose, AutoOpen, FlexiTimer s funkcí EcoStart, QuickPowerWash, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, hlučnost 44dB, 9 programů, odložený start, spotřeba vody 9.9l v progmaru ECO a 6.5l v programu Automatika, spotřeba el. energie 670Wh v programu ECO a 490Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 80.5x59.8x57cm

MIELE G 6760 SCVi - Myčka
A+++
42 990,- bez DPH 35 529,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Na objednávku do 5 pracovních dnů
Objednací kód: Mie381
MIELE G 6660 SCVi
Myčka vestavná, 14 sad nádobí, A+++, třída sušení A, 3D+ příborová zásuvka, Perfect GlassCare, ComfortClose, AutoOpen, FlexiTimer s funkcí EcoStart, QuickPowerWash, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, hlučnost 44dB, 6 programů, odložený start, spotřeba vody 9.7l v progmaru ECO a 6.5l v programu Automatika, spotřeba el. energie 750Wh v programu ECO a 450Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 80.5x59.8x57cm

MIELE G 6660 SCVi - Myčka
A+++
37 990,- bez DPH 31 397,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Na objednávku do 5 pracovních dnů
Objednací kód: Mie380
MIELE G 4268 Active SCVi XXL
Myčka vestavná, 14 sad nádobí, A+, třída sušení A, příborová zásuvka, ComfortClose, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, hlučnost 46dB, 5 programů, odložený start, spotřeba vody 13.5l v programu ECO a 13.5l v programu Automatika, spotřeba el. energie 1050Wh v programu ECO a 590Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 84.5x59.8x57cm

MIELE G 4268 Active SCVi XXL - Myčka
A+
25 990,- bez DPH 21 479,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Na objednávku do 5 pracovních dnů
Objednací kód: Mie396
MIELE G 4263 Active Vi
Myčka vestavná, 13 sad nádobí, A+, třída sušení A, příborový koš, ComfortClose, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, hlučnost 46dB, 5 programů, odložený start, spotřeba vody 13.5l v programu ECO a 13.5l v programu Automatika, spotřeba el. energie 1040Wh v programu ECO a 580Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 80.5x59.8x57cm

MIELE G 4263 Active Vi - Myčka
A+
23 990,- bez DPH 19 826,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Na objednávku do 5 pracovních dnů
Objednací kód: Mie395
MIELE G 6000 Jubilee A+++ SCi nerez/cs
Myčka vestavná, 14 sad nádobí, A+++, třída sušení A, 3D příborová zásuvka, Perfect GlassCare, ComfortClose, AutoOpen, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, dětská pojistka, hlučnost 44dB, 6 programů, odložený start, spotřeba vody 9.7l v programu ECO a 6.5l v programu Automatika, spotřeba el. energie 840Wh v programu ECO a 490Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 80.5x59.8x57cm

MIELE G 6000 Jubilee A+++ SCi nerez/cs - Myčka
A+++
30 990,- bez DPH 25 612,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Na objednávku do 5 pracovních dnů
Objednací kód: Mie393
MIELE G 4930 Jubilee SCi černá
Myčka vestavná, 14 sad nádobí, A++, třída sušení A, 3D příborová zásuvka, ComfortClose, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, dětská pojistka, hlučnost 45dB, 5 programů, odložený start, spotřeba vody 9.9l v programu ECO a 6.5l v programu Automatika, spotřeba el. energie 940Wh v programu ECO a 590Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 80.5x59.8x57cm

MIELE G 4930 Jubilee SCi černá - Myčka
A++
25 990,- bez DPH 21 479,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Na objednávku do 5 pracovních dnů
Objednací kód: Mie391
MIELE G 6725 SCi XXL nerez/clst
Myčka vestavná, 14 sad nádobí, A+++, třída sušení A, 3D+ příborová zásuvka, Perfect GlassCare, ComfortClose, AutoOpen, akumulátor tepla EcoTech, FlexiTimer s funkcí EcoStart, QuickPowerWash, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, dětská pojistka, hlučnost 44dB, 9 programů, odložený start, spotřeba vody 9.9l v progmaru ECO a 6.5l v programu Automatika, spotřeba el. energie 670Wh v programu ECO a 490Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 84.5x59.8x57cm

MIELE G 6725 SCi XXL nerez/clst - Myčka
A+++
40 990,- bez DPH 33 876,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Na objednávku do 5 pracovních dnů
Objednací kód: Mie369
MIELE G 6720 SCi nerez/clst
Myčka vestavná, 14 sad nádobí, A+++, třída sušení A, 3D+ příborová zásuvka, Perfect GlassCare, ComfortClose, AutoOpen, akumulátor tepla EcoTech, FlexiTimer s funkcí EcoStart, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, dětská pojistka, hlučnost 44dB, 9 programů, odložený start, spotřeba vody 9.9l v progmaru ECO a 6.5l v programu Automatika, spotřeba el. energie 670Wh v programu ECO a 490Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 80.5x59.8x57cm

MIELE G 6720 SCi nerez/clst - Myčka
A+++
38 990,- bez DPH 32 223,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Na objednávku do 5 pracovních dnů
Objednací kód: Mie368
MIELE G 6620 SCi bílá
Myčka vestavná, 14 sad nádobí, A+++, třída sušení A, 3D+ příborová zásuvka, Perfect GlassCare, ComfortClose, AutoOpen, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, dětská pojistka, hlučnost 44dB, 6 programů, odložený start, spotřeba vody 9.7l v progmaru ECO a 6.5l v programu automatika, spotřeba el. energie 750Wh v programu ECO a 450Wh v programu ECO s připojením na teplou vodu, VxŠxH 80.5x59.8x57cm

MIELE G 6620 SCi bílá - Myčka
A+++
32 990,- bez DPH 27 264,-
Koupit
Zboží na Třetinku
Na objednávku do 5 pracovních dnů
Objednací kód: Mie367

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Před 6 dny objednal Filip, Hostivice

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB20
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi