Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Nakupování budoucnosti Namočte se do slev

Nejlepší herní telefony 2021 (AKTUALIZOVÁNO)

Zobrazit katalog

Článek

Aktualizováno

Mobilní hraní je oblíbenou kratochvílí a v posledních letech je na vzestupu. A k tomu nejlépe slouží herní telefony, protože mají optimalizovaný například výkon, zvuk nebo některé funkce. Také rádi hrajete hry na mobilu a plánujete si k tomu koupit pořádný stroj? Zde si vyberete. Toto jsou momentálně ty nejlepší herní telefony na trhu.

Nejlepší herní telefony – OBSAH

 1. Čím se odlišují herní telefony od obyčejných?
 2. ASUS ROG Phone 5 – telefon, který přetéká výkonem
 3. Xiaomi Black Shark 4 – pokračování úspěšné herní modelové série Black Shark
 4. Realme GT 5G – výkonný telefon za skvělou cenou
 5. Lenovo Legion Duel 2 – stvořen pro hráče
 6. Porovnání nejlepších herních telefonů
 7. Další telefony na hraní her
 8. E-sporty na chytrých telefonech
 9. Starší herní telefony

Srovnání herních telefonů s běžnými smartphony 

Herní telefony mají zpravidla lepší parametry než běžné smartphony. V tomto mají navrch:

 • Kvalitní obraz na velkém displeji s vyšší obnovovací frekvencí, než je běžných 60 Hz.
 • Skvěle zvládnuté chlazení, které garantuje dlouhodobý výkon na maximální frekvenci CPU a GPU (u standardního telefonu klesá po zahřátí výkon).
 • Výkonný grafický akcelerátor.
 • Výrazný design a celkově větší rozměry, které umožňují integrovat baterii s vyšší kapacitou.
 • Stereofonní zvuk, který nebývá zkreslený ani při držení telefonu oběma rukama.
 • Některé herní telefony mají konektory umístěny tak, aby hraní bylo pohodlné i během nabíjení.

ASUS ROG Phone 5 – telefon, který přetéká výkonem

Hráči mobilních her se v březnu 2021 dočkali nového modelu herního telefonu tchajwanského výrobce, ASUS ROG Phone 5. Výkon zařízení dodává nejlepší a nejvýkonnější procesor pro mobilní telefony s Androidem, a to Qualcomm Snapdragon 888. Asistuje mu až 16GB RAM paměť, což ve výsledku tvoří více než dostatek výkonu pro jakoukoliv mobilní hru. Při takové dávce síly je potřeba také kvalitní chlazení. Z tohoto důvodu výrobce nově přemístil procesor z vrchní části telefonu více do středu. Zde se nachází speciální grafitový plát, odpařovací komora a měděný chladič, které telefon udržují v požadované provozní teplotě mnohem efektivněji.

Hráči budou mít k dispozici i možnost systémového nastavení výkonu telefonu, kde je na výběr z několika různých režimů. Mezi herní režimy patří například X Mode+, X Mode nebo Advanced, po jejichž aktivaci se maximalizuje samotný výkon. Sníží se například zpoždění dotyku nebo dojde ke zlepšení obnovovací frekvence displeje.

Dobrá výdrž je u herních telefonů nepochybně žádoucí, zde byly umístěny dva 3 000mAh články, které tedy dohromady vytváří kapacitu 6 000 mAh. Telefon tak vydrží několik hodin intenzivního hraní bez nutnosti nabíjení. Konkrétně je to až deset hodin hraní League of Legends Wild Rift nebo sedm a půl hodiny v případě Call of Duty Mobile. Samozřejmě v praxi se mohou časy u jednotlivých uživatelů lišit v závislosti na dalších faktorech, jako je nastavení dalších parametrů, v principu budou ale hodnoty podobné.

Nechybí pak ani podpora 65W rychlonabíjení, díky čemuž se ASUS ROG Phone 5 nabije z nuly na 100 % za velmi pěkných 51 minut. Skvělá je přitom nejen rychlost, ale i fakt, že USB-C konektor se opět nachází i na boku zařízení a díky tomu kabel při hře nepřekáží.

Tchajwanský výrobce ale neslevil ani na přední straně, kde najdeme 6,78" AMOLED displej od Samsungu s obnovovací frekvencí 144 Hz a technologií HDR 10+, což je pro hraní mobilních her naprosto ideální. Hezký zážitek zajišťuje také zvukový systém GameFX, a to zásluhou symetrických duálních reproduktorů v horní a dolní části zařízení. Telefon se díky nim také umístil na druhém místě v audio žebříčku DxOMark, což je nepochybně alespoň do jisté míry vypovídající.

i ASUS ROG Phone 5 (PREVIEW): ultimátní herní monstrum
ASUS ROG Phone 5 - bílý ASUS ROG Phone 5 - černý

Na bocích telefonu jsou umístěna speciální hrací tlačítka pro ještě větší zážitek ze hraní.

Společnost si dala záležet nejen na výběru těch nejlepších komponentů, ale i na designu. Již u předchozích modelů jsme mohli vidět poměrně agresivní vzhled, ale tentokrát záda zařízení zdobí futuristický Dotted-matrix design s malým LED panelem, který ve dvou přechodných barvách vyobrazuje logo společnosti.

Součástí telefonu jsou také speciální tlačítka Air Triggers, která se nachází na levé a pravé straně společně s tlačítkem pro vypínání a ovládání hlasitosti. Nahrazují fyzická trigger tlačítka, jež si uživatelé musí za normálních okolností k telefonům dokupovat.

Xiaomi Black Shark 4 – pokračování úspěšné herní modelové série Black Shark

V roce 2021 jsme se dočkali také nového herního telefonu společnosti Xiaomi. Nese název Xiaomi Black Shark 4 a nabízí pěknou výbavu na hraní. Záda telefonu pokrývá elegantní design se třemi objektivy fotoaparátu s hlavním 64Mpx senzorem.

Jako zobrazovač slouží 6,67" E4 AMOLED displej s obnovovací frekvencí 144 Hz, kterou lze podle potřeby přepnout také na 60, 90 nebo 120 Hz. Na horní straně je umístěn malý výřez pro 20Mpx selfie kameru. Na boku konstrukce pak výrobce použil vysouvací herní tlačítka reagující na tlak.

i Nejvýkonnější mobilní telefony 2021

I zde se kladl důraz na výkon. Uvnitř nalezneme procesor Qualcomm Snapdragon 870 5G, který sice není tak výkonný jako Snapdragon 888, ale v kombinaci s 12GB RAM pamětí se nepochybně jedná o slušnou startovací pozici pro hraní. Aby se telefon příliš nepřehříval, je vybaven také speciálním kapalinovým chlazením, které dokáže snížit teplotu zařízení až o 18 °C. Součástí je také speciální funkce Xiaomi RAMDISK, která dokáže operační paměť telefonu využít jako disk pro určité aplikace a dosáhnout tak lepšího výkonu.

Xiaomi Black Shark 4

Xiaomi Black Shark 4 je povedený jak po designové stránce, tak po té výkonnostní. Zdroj: techradar.com

Pro dlouhodobou výdrž telefonu zde byla umístěna také 4 500mAh baterie, která podporuje až 120W rychlonabíjení. Do plna se tak mobil dle slov výrobce dokáže nabít za neuvěřitelných 15 minut.

Herní telefon Xiaomi Black Shark 4 se v Číně již prodává, zatím ale není jasné, zda a kdy se dostane na evropský trh.

Realme GT 5G – výkonný telefon za skvělou cenou

Společnost Realme v nedávné době představila unikátní výkonný model, který nese název Realme GT 5G. Již samotný název herního smartphonu naznačuje, že se jedná o model s dobrou výbavou, a také tomu tak je. Překvapí nejen kvalitními komponenty, ale i příjemnou cenou.

Přední stranu zdobí velký 6,43" Super AMOLED displej s technologií od Samsungu disponující obnovovací frekvencí 120 Hz. Na zadních skleněných zádech poté najdeme 3 objektivy s hlavním 64Mpx snímačem, kterému asistuje 8Mpx objektiv a 2Mpx makro snímač.

Realme GT 5G

Realme GT 5G svým designem cílí zejména na mladé uživatele. Krom klasické modré nabízí také žlutou variantu se zadní stranou pokrytou veganskou kůží.

Hlavním tahákem telefonu Realme GT je jeho samotný výkon. Ten dodává jeden z nejvýkonnějších mobilních čipsetů Qualcomm Snapdragon 888, který společně s 12GB RAM pamětí dokáže rozjet i ty nejnovější mobilní hry.

i Realme GT (PREVIEW): ultimátní dávka výkonu za skvělou cenu

Výrobce myslel také na chlazení a zavedeno zde bylo speciální vodní chlazení, které je složeno z výparníkových komor a velkoplošného chladiče. Díky tomu se telefon dokáže ochladit až o 15 stupňů. Velice příjemná je také samotná cena telefonu, která nepřesahuje částku 15 000 korun.

Lenovo Legion Duel 2 – stvořen pro hráče

Společnost Lenovo představila již druhý herní model, a to s označením Legion Duel 2. Své vybavení přizpůsobila přímo na míru pro hráče mobilních her. Zaujme nejen velice povedeným designem, ale také svým výkonem a spoustou užitečných funkcí.

Tomu, že je Lenovo Legion Duel 2 pravým herním telefonem, nasvědčuje již velký 6,92" AMOLED displej s obnovovací frekvencí 144 Hz a podporou HDR10+. Výřez, na který jsme u většiny telefonů zvyklí, zde nenajdeme. Telefon totiž disponuje 40Mpx vysouvací selfie kamerou netradičně na boku. Po stranách zařízení se nachází také unikátní ultrazvuková tlačítka, která jsou doplněna tlačítky na zádech telefonu.

Lenovo Legion Duel 2

Záda telefonu jsou rozdělena na dvě části a uprostřed můžeme vidět RGB logo Legion a dva objektivy, hlavní a širokoúhlého fotoaparátu. Zdroj: lenovo.com

Skvělé funkce doplňuje špičkový výkon díky čipsetu Qualcomm Snapdragon 888, který s 18GB RAM pamětí dodává zařízení neskutečný výkon. Za zmínku stojí také unikátní chlazení samotného telefonu, jež funguje pomocí dvojitého zadního větráčku a měděných pasivních chladicích prvků. Nechybí zde ani 5 500mAh baterie s podporou až 90W rychlonabíjení, díky němuž se smartphone zvládne nabít z 0 na 100 % za pouhých 30 minut.

Porovnání nejlepších herních telefonů

Srovnání vybraných herních telefonů není úplně jednoduché, protože u některých v tuto chvíli neznáme klíčový parametr, a to cenu. Porovnání ostatních parametrů ale vypadá následovně:

Vybrané parametry ASUS ROG Phone 5 Xiaomi Black Shark 4 Realme GT 5G Lenovo Legion Duel 2
Displej 6,78" AMOLED 6,67" AMOLED 6,43" Super AMOLED 6,92" AMOLED
Rozlišení obrazovky 1 080 × 2 448 px 1 080 × 2 400 px 1 080 × 2 400 px 1 080 × 2 460 px
Obnovovací frekvence 144 Hz 144 Hz 120 Hz 144 Hz
Zvuk stereo DTS:X stereo stereo stereo
Čipset Qualcomm Snapdragon 888 Qualcomm Snapdragon 870 5G Qualcomm Snapdragon 888 5G Qualcomm Snapdragon 888 5G
CPU 1× 2,84 GHz Kryo + 3× 2,42 GHz Kryo + 4× 1,8 GHz Kryo 1× 3,2 GHz Kryo + 3× 2,42 GHz Kryo + 4× 1,80 GHz Kryo 1× 2,84 GHz Kryo + 3× 2,42 GHz Kryo + 4× 1,8 GHz Kryo 1× 2,84 GHz Kryo + 3× 2,42 GHz Kryo + 4× 1,8 GHz Kryo
GPU Adreno 660 Adreno 650 Adreno 660 Adreno 660
Paměť 8/128 GB,
12/256 GB, 16/256 GB
6/128 GB, 8/128 GB, 12/128 GB
12/256 GB
8/128 GB,
12/256 GB
12/256 GB,
16/512 GB
Zadní fotoaparát 64 Mpx, f/1,8 + 13 Mpx UW (125°)
5 Mpx (macro)
48 Mpx, f/1,8 + 8 Mpx, f/2,2 UW
5 Mpx, f/2,4 (macro)
64 Mpx, f/1,8 + 8 Mpx, f/2,3 UW
2 Mpx, f/2,4 (macro)
64 Mpx, f/1,9 + 16 Mpx, f/2,2 UW
Přední fotoaparát 24 Mpx, f/2,5 20 Mpx, f/2,0 16 Mpx, f/2,5 44 Mpx, f/2,0
Baterie 6 000 mAh 4 500 mAh 4 500 mAh 5 500 mAh
Nabíjení 65W rychlonabíjení 120W rychlonabíjení 65W rychlonabíjení 90W rychlonabíjení
Připojení Bluetooth 5.2, USB-C Bluetooth 5.2, USB-C Bluetooth 5.2, USB-C Bluetooth 5.2, USB-C
Rozměry 172,8 × 77,3 × 10,3 mm 163,8 × 76,4 × 9,9 mm 158,5 × 73,3 × 8,4 mm 176 × 78,5 × 9,9 mm
Váha 238 g 210 g 186 g 259 g
Cena 23 990 Kč* +- 10 000 Kč** 14 499 Kč* +- 21 000 Kč**
*Ceny jsou platné k 15. 8. 2021 **Cena je pouze spekulativní

Další telefony na hraní her

Spousta telefonů sice není přímo označena jako herní, ovšem jejich specifikace jim umožňují bez problému rozjet jakékoliv hry. Zpravidla se jedná o vlajkové lodě jako například:

E-sporty na chytrých telefonech

Ačkoliv bylo mobilními hrami v minulosti opovrhováno, v posledních letech můžeme říct, že hry jsou na telefonu velkým hitem a spousta hráčů přechází na mobilní hraní. V nedávné době se představila spousta zajímavých titulů, mezi něž patří například PUBG Mobile, Clash Royale, Brawl Stars, Clash of Clans a mnoho dalších, které hrají denně milióny hráčů po celém světě. Začínají se také konat velké turnaje v těchto mobilních hrách, kde každým rokem stoupá cena, kterou hráči mohou vyhrát.

Podle agentury Business Insider budou mít mobilní hry v příštích letech dokonce až 45% podíl na celém odvětví e-sportu. Lze tak očekávat ještě spoustu dalších novinek, které nás letos mohou překvapit.

i Mohlo by vás zajímat

Pokud na telefonu rádi hrajete hry a berete to vážně, herní telefon je pro vás povinností. S rostoucím trendem e-sportu jsou na herní mobily kladeny stále větší nároky. Zatímco skvělý výkon najdete i u běžných vlajkových lodí, herní telefony mají vždy něco navíc, například odladěný systém, který je pro hraní nezbytností. Můžeme jenom odhadovat, kam se herní telefony dále posunou, jejich budoucnost však vypadá slibně.

Starší herní telefony

ASUS ROG Phone III –⁠ neskutečný výkon a plno dalších funkcí

Pokud jste uživatel, který hledá ten nejvíce namakaný a nejvýkonnější herní telefon, tak budete s ASUS ROG Phone III nadmíru spokojeni. Jednou ze skvělých věcí, kterých si na telefonu všimneme, je nejen neskutečný výkon, ale také opět povedený design. Společnost se oproti předchozímu modelu vydala o něco méně agresivním směrem, a telefon je tak vybaven velice elegantním designem. Přední stranu telefonu zdobí velký AMOLED displej s úhlopříčkou 6,6" a Full HD+ rozlišením s obnovovací frekvencí 144 Hz, která patří mezi ty nejlepší. Uživatele také zajisté potěší zlepšená kalibrace barev, která zajistí lepší zážitek z hraní.

To, co je na telefonu nejzajímavější, je samozřejmě jeho vnitřek. Uvnitř ROG Phone 3 totiž nalezneme procesor Qualcomm Snapdragon 865+, který běží na obnovovací frekvenci 5,1 GHz. V kombinaci s rychlou 16GB RAM se jedná o opravdu velkou dávku výkonu. Podle posledního benchmarku AnTuTu dosáhl telefon neuvěřitelných 650 000 bodů. Tento herní telefon má uvnitř zabudované také pasivní chlazení a ani při plném výkonu se nijak zásadně nepřehřívá.

ASUS ROG Phone III

ASUS ROG Phone III je jak po designové, tak po výkonnostní stránce velice povedeným telefonem.

Uživatele také potěší 512GB vnitřní uložiště, díky němuž není potřeba SD karty. Telefon podporuje i připojení 5G a WiFi 6. Hráči si audio budou moci užít i bez sluchátek, a to díky hlasitým reproduktorům, které dokážou ohlušit až polovinu místnosti. Společnost ASUS si také dala velice záležet na volbě baterie, takže uvnitř nalezneme 6000mAh akumulátor, který při běžném používání telefonu vydrží až slušné 3 dny.

i Asus ZenUI – grafické prostředí telefonů Asus

Na zadní části telefonu nalezneme nejen svítící logo telefonu, ale hlavně fotoaparát se třemi objektivy. Oproti předchozímu modelu zde přibyl jeden 5Mpx objektiv pro makro snímky. Vylepšena byla také hlavní 64Mpx kamera a nechybí zde ani 13Mpx širokoúhlý objektiv.

Xiaomi Black Shark 3 Pro –⁠ herní telefon s mechanickými tlačítky a dechberoucím výkonem

Herní telefon Xiaomi Black Shark 3 Pro je díky svému futuristickému designu velice pěkným zařízením. Přední stranu této herní mašiny zdobí 7,1" AMOLED displej s obnovovací frekvencí 90 Hz. Na zádech jsou velice zajímavě rozvržené tři fotoaparáty. Hlavní 64Mpx, ultraširoký 13Mpx a 5Mpx hloubkový. Jeho hlavní předností ovšem nebudou fotoaparáty, ale výkon.

Herní telefon Black Shark 3 Pro pohání čipset Qualcomm Snapdragon 865 s podporou 5G připojení. V kombinaci se 12GB operační pamětí je výkonu více než dost, byť vnitřní uložiště je pouhých 256 GB. Takovou porci výkonu však musí chladit speciální kapalinové chlazení, které ochlazuje důležité komponenty ze spodní a vrchní strany.

i Xiaomi Black Shark 3 a 3 Pro (PREVIEW): herní dravci vyplouvají na povrch

Společnost Xiaomi přišla u tohoto modelu s velkou novinkou, a to vysouvacími mechanickými tlačítky. Ta se vysouvají při spuštění kompatibilní hry, a nahrazují tak mechanický ovladač, který si většina hráčů mobilních her musí dokupovat. Tlačítka jsou při běžném používání telefonu zasunutá a nepřekáží.

Xiaomi Black Shark 3 Pro

Tlačítka se nachází na boční straně telefonu v horních krajích. Při nepoužívání jsou zasunutá a nijak uživateli nepřekáží v dalším používání telefonu.

Telefon je také vybaven 5 000mAh baterií a velkou výhodou je 65W rychlé nabíjení, se kterým se telefon do 100 % nabije za pouhých 38 minut.

Nubia Red Magic 5G –⁠ první Esports displej s obnovovací frekvencí 144 Hz

Společnost Nubia vydává do své herní řady RedMagic nové herní modely každého půl roku. Nejnovější model nese jméno Red Magic 5G a přináší spoustu novinek. Hlavní rozdíl oproti předchozímu modelu můžeme vidět v designu. Jedná se o mnohem klidnější a jednodušší design, který už tak uživatele nebije do očí. Jde o kombinaci černé a odstínů šedé barvy. Druhá verze je celočervená, takže si uživatel může vybrat, jak intenzivní barva telefonu mu vyhovuje.

Na přední straně Red Magic 5G nalezneme 6,65" Full HD+ AMOLED displej s obnovovací frekvencí 144 Hz. V době, kdy telefon vyšel, se jednalo o úplně první nejen herní mobil, který tuto obnovovací frekvenci nabízel. Na zadní straně se nachází 3 fotoaparáty. Hlavní 64Mpx doprovázený širokoúhlým 8Mpx a nakonec 2Mpx makro objektiv.

Xiaomi Black Shark 3 Pro

Telefon je vybaven třemi designy. Na levé straně můžeme vidět celočervený vzhled. Na pravé straně se nachází kombinace černé a šedé barvy a uprostřed červeno-černý design. Zdroj: gsmarena.com

Po výkonové stránce je telefon také slušně vybaven. Uvnitř se nachází čip Qualcomm Snapdragon 865, který má k ruce 16 GB operační paměti. V rámci tohoto modelu se zde nachází aktivní chlazení vzduchem. Dle výrobce se tak teplota procesoru může snížit až o 18 stupňů. Chlazení se aktivuje i při nabíjení, aby mohlo být rychlonabíjení co nejefektivnější. Uvnitř se nachází také 4 500mAh baterie s podporou 55W rychlonabíjení.

i Nubia Red Magic 5G je první telefon se 144Hz displejem (NOVINKA)

Lenovo Legion Duel –⁠ bokem výsuvná kamera a 90W nabíjení

Společnost Lenovo nám představila svůj první herní telefon nesoucí název Lenovo Legion Duel. Pozornost upoutá už svým vzhledem, a to především díky zajímavým barvám a nevšedním tvarům telefonu.

Na zadní straně Lenovo Legion Duel totiž nalezneme 2 fotoaparáty, které jsou umístěny téměř přímo uprostřed zad telefonu. Nachází se zde hlavní 64Mpx a širokoúhlý 16Mpx objektiv. Telefon je vybaven také přední selfie periskopickou kamerou, která se vysouvá z boku telefonu.

i Nejvýkonnější mobilní telefony 2020

Na přední straně nalezneme 6,65" AMOLED Full HD+ displej s obnovovací frekvencí 144 Hz. Zabudována je v něm také čtečka otisku prstů. Po výkonové stránce je na tom telefon taky moc dobře, i zde se totiž nachází nejvýkonnější mobilní herní procesor Qualcomm Snapdragon 865+, který tentokrát doprovází 16 GB operační paměti. Vnitřní paměť dosahuje kapacity 512 GB a nechybí zde ani podpora WiFi 6 a samozřejmě 5G. Telefon se chladí pasivně a uživatelé mohou využívat triggery na boku zařízení, které slouží jako náhrada za mechanická tlačítka.

Lenovo Legion Duel

Už od prvního pohledu se dá potvrdit, že věta STYLISH OUTSIDE, SAVAGE INSIDE je opravdu pravdivá. Zdroj: news.lenovo.com

Také herní telefon Lenovo Legion Duel se pyšní 5 000mAh baterií, která podporuje bleskurychlé 90W rychlonabíjení. Baterie je rozdělena na 2 články, kdy každý z nich má kapacitu 2 500 mAh. Díky rychlonabíjení se vám však oba články baterie nabijí do plna za pouhých 30 minut.

Porovnání: ASUS ROG Phone III, Xiaomi Black Shark 3 Pro, Red Magic 5G, Lenovo Legion Duel

Srovnání vybraných herních telefonů není úplně jednoduché, protože v tuto chvíli neznáme klíčový parametr, kterým je cena. Výrobci tak sice dávají na odiv vynikající hardwarové parametry (skoro na úrovni herních notebooků), ale prozatím neznáme konečnou cenu všech modelů. Jejich parametry jsou následující:

Vybrané parametry ASUS ROG Phone III Xiaomi Black Shark 3 Pro Nubia Redmagic 5G Lenovo Legion Duel
Displej 6,59" AMOLED 7,1" AMOLED 6,65" AMOLED 6,65" AMOLED
Rozlišení obrazovky 1 080 × 2 340 px, 19,5 : 9 1 440 × 3 120 px, 19,5 : 9 1 080 × 2 340 px, 19,5 : 9 1 080 × 2 340 px, 19,5 : 9
Obnovovací frekvence 144 Hz 90 Hz 144 Hz 144 Hz
Zvuk stereo DTS:X stereo stereo stereo
Čipset Qualcomm Snapdragon 865+ Qualcomm Snapdragon 865 Qualcomm Snapdragon 865+ Qualcomm Snapdragon 865+
CPU 1× 3,1 GHz Kryo + 3× 2,42 GHz Kryo + 4× 1,8 GHz Kryo 1× 2,84 GHz Kryo + 3× 2,42 GHz Kryo + 4× 1,80 GHz Kryo 1× 2,84 GHz Kryo + 3× 2,42 GHz Kryo + 4× 1,8 GHz Kryo 1× 3,09 GHz Kryo + 3× 2,42 GHz Kryo + 4× 1,8 GHz Kryo
GPU Adreno 650 Adreno 650 Adreno 650 Adreno 650
Paměť 8/128 GB, 12/128 GB, 12/256 GB, 12/512 GB, 16/512 GB 8/256 GB,
12/256 GB, 12/512 GB
8/128 GB, 12/128 GB,
12/256 GB,
16/256 GB 
12/256 GB,
16/512 GB
Zadní fotoaparát 64 Mpx, f/1,8 + 13 Mpx UW (125°)
5 Mpx (macro)
64 Mpx, f/1,8 + 13 Mpx, f/2,3 UW
5 Mpx, f/2,2 (depth)
64 Mpx, f/1,8
8 Mpx, f/2,0 UW
2 Mpx, macro
64 Mpx, f/1,9 16 Mpx, f/2,2 UW
Přední fotoaparát 24 Mpx, f/2,0 20 Mpx, f/2,2 8 Mpx, f/2,0 20 Mpx, f/2,2
Baterie 6 000 mAh 5 000 mAh 4 500 mAh 5 000 mAh
Nabíjení 30W rychlonabíjení 65W rychlonabíjení 55W rychlonabíjení 90W rychlonabíjení
Připojení Bluetooth 5.1, USB-C Bluetooth 5.0, USB-C Bluetooth 5.1, USB-C Bluetooth 5.0, USB-C
Rozměry 171 × 78 × 9,9 mm 177,8 × 83,3 × 10,1 mm 168,6 × 78 × 9,8 mm 169,2 × 78,5× 9,9 mm
Váha 240 g 253 g 218 g 239 g
Cena 31 990 Kč* +- 19 000 Kč** 18 990 Kč* 11 500 Kč**
*Ceny jsou platné k 28. 9. 2020 **Cena je pouze spekulativní
Realme GT 5GRealme GT 5GRealme GT 5G
Asus ROG Phone 5 12GB/256GB černá
Mobilní telefon - 6,78" AMOLED 2448 × 1080, 144Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 888 8jádrový, RAM 12 GB, interní paměť 256 GB, zadní fotoaparát 64 Mpx (f/1,8) + 13 Mpx (f/2,4) + 5 Mpx (f/2), přední fotoaparát 24 Mpx, elektronická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků v displeji, dual SIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 65W, baterie 6000 mAh, Android 11

+ ZDARMA Digitální předplatné Hospodářské noviny - roční
+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice

-4% 23 990,-
22 990,- bez DPH 19 000,-
Koupit
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Skladem 2 ks
Objednací kód: AST044c2
Asus ROG Phone 5 12GB/256GB bílá
Mobilní telefon - 6,78" AMOLED 2448 × 1080, 144Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 888 8jádrový, RAM 12 GB, interní paměť 256 GB, zadní fotoaparát 64 Mpx (f/1,8) + 13 Mpx (f/2,4) + 5 Mpx (f/2), přední fotoaparát 24 Mpx, elektronická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků v displeji, dual SIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 65W, baterie 6000 mAh, Android 11

+ ZDARMA Digitální předplatné Hospodářské noviny - roční
+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice

-4% 23 990,-
22 990,- bez DPH 19 000,-
Koupit
Na objednávku do 21 dnů
Objednací kód: AST044c1
Asus ROG Phone 5 128GB černá
Mobilní telefon - 6,78" AMOLED 2448 × 1080, 144Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 888 8jádrový, RAM 8 GB, interní paměť 128 GB, zadní fotoaparát 64 Mpx (f/1,8) + 13 Mpx (f/2,4) + 5 Mpx (f/2), přední fotoaparát 24 Mpx, elektronická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků v displeji, dual SIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 65W, baterie 6000 mAh, Android 11

+ ZDARMA Digitální předplatné Hospodářské noviny - roční
+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice

-7% 21 490,-
19 990,- bez DPH 16 521,-
Koupit
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Skladem 5 ks
Objednací kód: AST044b2
Asus ROG Phone 5 128GB bílá
Mobilní telefon - 6,78" AMOLED 2448 × 1080, 144Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 888 8jádrový, RAM 8 GB, interní paměť 128 GB, zadní fotoaparát 64 Mpx (f/1,8) + 13 Mpx (f/2,4) + 5 Mpx (f/2), přední fotoaparát 24 Mpx, elektronická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků v displeji, dual SIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 65W, baterie 6000 mAh, Android 11

+ ZDARMA Digitální předplatné Hospodářské noviny - roční
+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice

-7% 21 490,-
19 990,- bez DPH 16 521,-
Koupit
Můžete mít zítra od 8:00
Skladem 4 ks
Objednací kód: AST044b1
Realme GT 5G DualSIM 128GB modrá
Mobilní telefon - 6,4" AMOLED 2400 × 1080, 120Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 888 8jádrový, RAM 8 GB, interní paměť 128 GB, zadní fotoaparát 64 Mpx (f/1,8) + 8 Mpx (f/2,3) + 2 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 16 Mpx, elektronická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků v displeji, dual SIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 65W, baterie 4500 mAh, Android 11

+ ZDARMA Digitální předplatné Hospodářské noviny - roční
+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice

-8% 12 999,-
11 999,- bez DPH 9 917,-
Koupit
Můžete mít ihned na 6 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: REAM022b1
Realme GT 5G DualSIM 256GB žlutá
Mobilní telefon - 6,4" AMOLED 2400 × 1080, 120Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 888 8jádrový, RAM 12 GB, interní paměť 256 GB, zadní fotoaparát 64 Mpx (f/1,8) + 8 Mpx (f/2,3) + 2 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 16 Mpx, elektronická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků v displeji, dual SIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 65W, baterie 4500 mAh, Android 11

+ ZDARMA Digitální předplatné Hospodářské noviny - roční
+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice

14 499,- bez DPH 11 983,-
Koupit
Můžete mít ihned na 4 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: REAM022c1
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 256GB černá
Mobilní telefon - 6,8" AMOLED 3200 × 1440, 120Hz, procesor Samsung Exynos 2100 8jádrový, RAM 12 GB, interní paměť 256 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 108 Mpx (f/1,8) + 10 Mpx (f/2,4) + 12 Mpx (f/2,2), přední fotoaparát 40 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čtečka otisků v displeji, voděodolný dle IP68, Dual SIM + eSIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, reverzní nabíjení 4,5W, stylus, baterie 5000 mAh, Android 11

+ ZDARMA Digitální předplatné Hospodářské noviny - roční
+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice

29 990 Kč Cena s CashBack  Podrobnosti
34 990,- bez DPH 28 917,-
Koupit
NEO pronájem
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: SAMO0209c1
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 256GB stříbrná
Mobilní telefon - 6,8" AMOLED 3200 × 1440, 120Hz, procesor Samsung Exynos 2100 8jádrový, RAM 12 GB, interní paměť 256 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 108 Mpx (f/1,8) + 10 Mpx (f/2,4) + 12 Mpx (f/2,2), přední fotoaparát 40 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čtečka otisků v displeji, voděodolný dle IP68, Dual SIM + eSIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, reverzní nabíjení 4,5W, stylus, baterie 5000 mAh, Android 11

+ ZDARMA Bezdrátová sluchátka Samsung
+ ZDARMA Digitální předplatné Hospodářské noviny - roční
+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice

29 990 Kč Cena s CashBack  Podrobnosti
34 990,- bez DPH 28 917,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít dnes od 20:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SAMO0209c2
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 128GB stříbrná
Mobilní telefon - 6,8" AMOLED 3200 × 1440, 120Hz, procesor Samsung Exynos 2100 8jádrový, RAM 12 GB, interní paměť 128 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 108 Mpx (f/1,8) + 10 Mpx (f/2,4) + 12 Mpx (f/2,2), přední fotoaparát 40 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čtečka otisků v displeji, voděodolný dle IP68, Dual SIM + eSIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, reverzní nabíjení 4,5W, stylus, baterie 5000 mAh, Android 11

+ ZDARMA Bezdrátová sluchátka Samsung
+ ZDARMA Poukaz Kurz focení mobilem ON-LINE - Základy focení a kompozice

28 499 Kč Cena s CashBack  Podrobnosti
33 499,- bez DPH 27 685,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít zítra od 8:00
Skladem poslední 2 ks
Objednací kód: SAMO0209b2
iPhone 12 Pro Max 512GB grafitově šedá
Mobilní telefon - 6,7" OLED 2778 × 1284, procesor Apple A14 Bionic 6jádrový, interní paměť 512 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 12 Mpx (f/1,6) + 12 Mpx (f/2,2) + 12 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 12 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, UWB, Lightning port, voděodolný dle IP68, single SIM + eSIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 3687 mAh, iOS 14

-11% 42 990,-
38 190,- bez DPH 31 562,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít ihned na 6 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: RI035d3
iPhone 12 Pro Max 512GB zlatá
Mobilní telefon - 6,7" OLED 2778 × 1284, procesor Apple A14 Bionic 6jádrový, interní paměť 512 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 12 Mpx (f/1,6) + 12 Mpx (f/2,2) + 12 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 12 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, UWB, Lightning port, voděodolný dle IP68, single SIM + eSIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 3687 mAh, iOS 14

-11% 42 990,-
38 190,- bez DPH 31 562,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít ihned na 8 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: RI035d4
iPhone 12 Pro Max 256GB grafitově šedá
Mobilní telefon - 6,7" OLED 2778 × 1284, procesor Apple A14 Bionic 6jádrový, interní paměť 256 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 12 Mpx (f/1,6) + 12 Mpx (f/2,2) + 12 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 12 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, UWB, Lightning port, voděodolný dle IP68, single SIM + eSIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 3687 mAh, iOS 14

-14% 36 990,-
31 990,- bez DPH 26 438,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít ihned na 10 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: RI035c3
iPhone 12 Pro Max 256GB zlatá
Mobilní telefon - 6,7" OLED 2778 × 1284, procesor Apple A14 Bionic 6jádrový, interní paměť 256 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 12 Mpx (f/1,6) + 12 Mpx (f/2,2) + 12 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 12 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, UWB, Lightning port, voděodolný dle IP68, single SIM + eSIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 3687 mAh, iOS 14

-14% 36 990,-
31 990,- bez DPH 26 438,-
Koupit
NEO pronájem
Na objednávku do 21 dnů
Objednací kód: RI035c4
iPhone 12 Pro Max 256GB stříbrná
Mobilní telefon - 6,7" OLED 2778 × 1284, procesor Apple A14 Bionic 6jádrový, interní paměť 256 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 12 Mpx (f/1,6) + 12 Mpx (f/2,2) + 12 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 12 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, UWB, Lightning port, voděodolný dle IP68, single SIM + eSIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 3687 mAh, iOS 14

-14% 36 990,-
31 990,- bez DPH 26 438,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít ihned na 6 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: RI035c2
iPhone 12 Pro Max 128GB tichomořsky modrá
Mobilní telefon - 6,7" OLED 2778 × 1284, procesor Apple A14 Bionic 6jádrový, interní paměť 128 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 12 Mpx (f/1,6) + 12 Mpx (f/2,2) + 12 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 12 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, UWB, Lightning port, voděodolný dle IP68, single SIM + eSIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 3687 mAh, iOS 14

-15% 33 990,-
28 990,- bez DPH 23 959,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít ihned na 15 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: RI035b1
iPhone 12 Pro Max 256GB zlatá
Mobilní telefon - 6,7" OLED 2778 × 1284, procesor Apple A14 Bionic 6jádrový, interní paměť 256 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 12 Mpx (f/1,6) + 12 Mpx (f/2,2) + 12 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 12 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, UWB, Lightning port, voděodolný dle IP68, single SIM + eSIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 3687 mAh, iOS 14

-14% 36 990,-
31 990,- bez DPH 26 438,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít dnes od 20:15
Skladem 5 ks
Objednací kód: HRI035c4
iPhone 12 Pro 512GB stříbrná
Mobilní telefon - 6,1" OLED 2532 × 1170, procesor Apple A14 Bionic 6jádrový, interní paměť 512 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 12 Mpx (f/1,6) + 12 Mpx (f/2) + 12 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 12 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, UWB, Lightning port, voděodolný dle IP68, single SIM + eSIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 2815 mAh, iOS 14

-13% 38 990,-
33 990,- bez DPH 28 091,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít v pátek 24.9. od 8:00
Skladem poslední kus
Objednací kód: HRI034d2
iPhone 12 Pro 256GB šedá
Mobilní telefon - 6,1" OLED 2532 × 1170, procesor Apple A14 Bionic 6jádrový, interní paměť 256 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 12 Mpx (f/1,6) + 12 Mpx (f/2) + 12 Mpx (f/2,4), přední fotoaparát 12 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, UWB, Lightning port, voděodolný dle IP68, single SIM + eSIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 20W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 2815 mAh, iOS 14

-12% 32 990,-
28 990,- bez DPH 23 959,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít v pátek 24.9. od 8:00
Skladem 3 ks
Objednací kód: HRI034c3
Asus ROG Phone 3 Strix Edition černá
Mobilní telefon - 6,59" AMOLED 2340 × 1080, 144Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 865 8jádrový, RAM 8 GB, interní paměť 256 GB, zadní fotoaparát 64 Mpx (f/1,8) + 13 Mpx (f/2,4) + 5 Mpx (f/2), přední fotoaparát 24 Mpx, elektronická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čtečka otisků v displeji, dual SIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 30W, reverzní nabíjení 10W, baterie 6000 mAh, Android 10

+ ZDARMA Digitální předplatné Hospodářské noviny - roční

-20% 19 890,-
15 990,- bez DPH 13 215,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: AST041d1
Asus ROG Phone 3 12GB/512GB černá
Mobilní telefon - 6,59" AMOLED 2340 × 1080, 144Hz, procesor Qualcomm Snapdragon 865+ 8jádrový, RAM 12 GB, interní paměť 512 GB, zadní fotoaparát 64 Mpx (f/1,8) + 13 Mpx (f/2,4) + 5 Mpx (f/2), přední fotoaparát 24 Mpx, elektronická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, 5G, USB-C, čtečka otisků v displeji, dual SIM, neblokovaný, rychlé nabíjení 30W, reverzní nabíjení 10W, baterie 6000 mAh, Android 10

+ ZDARMA Digitální předplatné Hospodářské noviny - roční

-26% 28 990,-
21 490,- bez DPH 17 760,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 20:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: AST041b1
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB23
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi