Nejlepší herní telefony 2024 (AKTUALIZOVÁNO)

Zobrazit katalog

Článek

Aktualizováno • Autor: Redakce

Mobilní hraní je oblíbenou kratochvílí a v posledních letech je na vzestupu. A k tomu nejlépe slouží herní telefony, protože pro hraní mají optimalizovaný například výkon, zvuk a speciální herní funkce. Pokud také rádi hrajete hry na mobilu a plánujete si k tomu koupit pořádný stroj, zde si vyberete. Toto jsou momentálně ty nejlepší herní telefony na trhu.

Nejlepší herní telefony 2024

Nejlepší herní telefony – OBSAH

 1. Srovnání herních telefonů s běžnými smartphony
 2. Asus ROG Phone 8 Pro je absolutní špička mezi herními mobily
 3. Xiaomi Black Shark 5 Pro – vytříbené audio a bleskové nabíjení
 4. Nubia Redmagic 9 Pro přichází v přepracovaném futuristickém kabátku
 5. Porovnání nejlepších herních telefonů
 6. Další telefony na hraní her
 7. E-sporty na chytrých telefonech
 8. Starší herní telefony

Srovnání herních telefonů s běžnými smartphony

Herní telefony mají zpravidla lepší parametry než běžné smartphony. V tomto mají navrch:

 • Kvalitní obraz na velkém displeji s vyšší obnovovací frekvencí, než je běžných 60 Hz.
 • Skvěle zvládnuté chlazení, které garantuje dlouhodobý výkon na maximální frekvenci CPU a GPU (u standardního telefonu klesá po zahřátí výkon).
 • Výkonný grafický akcelerátor.
 • Výrazný design a celkově větší rozměry, které umožňují integrovat baterii s vyšší kapacitou.
 • Stereofonní zvuk, který nebývá zkreslený ani při držení telefonu oběma rukama.
 • Některé herní telefony mají konektory umístěny tak, aby hraní bylo pohodlné i během nabíjení.
 • V poslední době se objevují různé herní vychytávky jako například vestavěné dotykové „ovladače“.

Asus ROG Phone 8 Pro je absolutní špička mezi herními mobily

Nejnovějším herním počinem tchajwanského výrobce není nic menšího než Asus ROG Phone 8 Pro. Oproti předchozím modelům zde vidíme trochu jinou filosofii – stále jde o telefon pro ty nejoddanější a nejnáročnější mobilní hráče, Asus se však snaží zavděčit i běžným zákazníkům. Vedle skvělého výkonu zde najdete i vyladěnou fotosoustavu, včetně teleobjektivu a designově jde o solidní kompromis mezi agresivním herním designem a tradičnějším vlajkovým vzhledem.

O nekompromisní výkon se u Asus ROG Phone 8 Pro samozřejmě stará aktuálně nejnovější a nejvýkonnější čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3. Ten je až o 30 % výkonnější a o 20 % efektivnější co do výdrže baterie, než byl jeho předchůdce. Velkou novinkou je také integrace LLM (jazykových modelů pro AI) přímo do čipu. V nejvyšší u nás dostupné konfiguraci je pak herní telefon ROG Phone 8 Pro obdařen 16 GB LPDDR5X RAM paměti a až 512 GB rychlé interní paměti UFS 4.0.

Že se telefon poměrně výrazně designově liší od předchozích modelů, jsme nakousli již výše. Výrobce zvolil konvenčnější design fotomodulu a herní duši Asus ROG Phone 8 Pro tak vizuálně připomíná „jen“ futuristický displej na zádech. I ten však prošel úpravou – letos jde o maticový displej AniMe, který do celkového designu telefonu zapadá mnohem lépe, přičemž stále zachovává široké možnosti přizpůsobení.

Nová generace herního telefonu značí také novou generaci jeho chlazení. Nový systém, označený Asus GameCool 8, je až o 22 % lepší co do účinnosti chlazení. Jak už je zvykem, k telefonu můžete připnout také externí chladič. Ten nejnovější, AeroActive Cooler X, také prošel značnými změnami a nabídne dalších 20 % k účinnosti chlazení. Je přitom výrazně kompaktnější než minulé modely.

i Zuby si brousí na ještě více zákazníků. Asus ROG Phone 8 a 8 Pro mají nový design i čipset se speciálním režimem

Do telefonu výrobce opět použil i staré oblíbené funkce jako ultrazvukové spínače AirTrigger nebo haptická odezva X-Haptics. Baterie má letos o trochu menší kapacitu – 5 500 mAh oproti 6 000 mAh. Výrobce však uvádí, že díky zvýšené efektivitě bude výdrž takřka identická. Mobil by měl konkrétně zvládnout 23 hodin streamování videa, 17 hodin na sociálních sítích a nejméně 3,4 hodiny vysoce náročného hraní.

Jako u řady dalších herních telefonů zde najdete funkci Bypass, díky níž lze mobil připojit do sítě a komponenty budou napájeny přímo – místo toho, aby se energie ukládala do baterií a až pak napájela komponenty. I při častém hraní si tak mobil udržuje vysokou životnost akumulátoru. Nabíjení je jinak 65W, stejně jako u minulého modelu.

ASUS ROG Phone 7 Ultimate

Asus ROG Phone 8 Pro letos nabízí o něco umírněnější, ovšem stále herní vzhled.

Pokud vám přijde cenovka Asus ROG Phone 8 Pro příliš vysoká, zkusit můžete základní model Asus ROG Phone 8. S cenou o pár tisíců nižší nabízí stejné základní parametry jako model Pro. Jen na jeho zádech nenajdete sekundární displej, pouze osvícené logo. Spokojit se dále budete muset s nižší konfigurací. Základní model nabídne 12 GB operační paměti a 256GB interní úložiště.

Xiaomi Black Shark 5 Pro – vytříbené audio a bleskové nabíjení

Další herní telefon přichází z dílen populárního čínského výrobce Xiaomi a jmenuje se Xiaomi Black Shark 5 Pro. Jedná se o již pátého zástupce modelové značky Black Shark a byť nemá nejvýkonnější Snapdragon na trhu, nabídne celou řadu zcela unikátních funkcí.

Žraloka pohání čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, který má k ruce až 12GB LPDDR5 RAM paměti a 6,67" OLED panel s obnovovací frekvenci 144 Hz a certifikací SGS. Telefon se dále chlubí také 720Hz snímkovací frekvencí displeje a speciálním algoritmem TouchControl Master, díky nimž mají dotyky minimální odezvu.

i Nejvýkonnější mobilní telefony 2024

Herní mobil Black Shark 5 Pro dále doslova přetéká herními vychytávkami. V první řadě jsou to například dvě zabudovaná magnetická tlačítka na boční straně telefonu, která mají za úkol přiblížit mobilní gaming k pocitu z hraní na konzoli. Hráče jistě také potěší nové, ještě efektivnější vodní chlazení. Ke snížení teploty napomůže i přepracované uspořádání komponentů tak, aby byly ty nejdůležitější 100% pokryté chladičem.

Hráči ví, že také audio tvoří zážitky. To si samozřejmě uvědomují i v Xiaomi, a tak Black Shark 5 Pro vybavili dvěma stereo reproduktory a sestavou čtyř mikrofonů pro týmovou komunikaci. Díky tomu si tento herní telefon vybojoval první příčku v audio kategorii žebříčku DxOMark.

Xiaomi Black Shark 5 Pro

Xiaomi Black Shark 5 Pro se v zahraničí ukázal v červnu 2023.

Ani vteřinu nazmar – to se snaží Xiaomi Black Shark 5 Pro prosadit svým systémem baterie a nabíjení. Články samotné sice nejsou tak velké (mají kapacitu 4 650 mAh), to pravé kouzlo však nastává u nabíjení. Herní mašina nabídne velmi rychlé 120W nabíjení, a to ve dvou režimech. Mód Ultimate mobil nabije z nuly na sto už za 15 minut a hodí se, když potřebujete nabíjet opravdu rychle. Režim Even je pak o něco šetrnější k baterii a do plna telefon nabije za 24 minut.

Pro hráče je asi nejzajímavější možnost baterii při napájení zcela obejít. I Black Shark 5 Pro totiž umí zapnout režim, kdy se ze sítě budou napájet přímo jednotlivé komponenty a vezmou si přesně tolik, kolik potřebují. Uživatel tak může hrát, jak dlouho chce, aniž by se baterie poškodila. Vzniklé teplo se navíc rozloží po celém telefonu, díky čemuž jej chladič lépe zvládne. Tuto funkci jsme již v minulosti viděli u Asusu a můžeme ji brzy očekávat také u další konkurence.

i

Konkurenci tuhne úsměv. Honor Magic6 Pro dorazí na český trh

Nubia Redmagic 9 Pro přichází v přepracovaném futuristickém kabátku

Do hry o nejlepší herní telefon se přidává také Nubia Redmagic 9 Pro. Telefony Redmagic světem herních telefonů hýbou už nějakou dobu, v Česku to však s jejich dostupností nebylo nikdy nic moc. To už je naštěstí minulost a s malým zpožděním se k nám dostal i devátý model populární herní řady, byť to tak nejdříve nevypadalo.

Parametrově je na tom dost podobně jako letošní ROG Phone. Nejvýkonnější čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, 16 GB paměti RAM a 512 GB interní paměti. Rozdíl byste našli u displeje. Redmagic 8 Pro táhne na o chlup větší úhlopříčku 6,8" za cenu nižší obnovovací frekvence 120 Hz. Stejně jako u zmíněného Asusu zde najdete panel typu AMOLED.

Nubia Redmagic 8 Pro

Zejména u bílé varianty Nubia Redmagic 9 Pro je znát silná inspirace východní designovou filosofií.

Na co tedy telefon láká? Nabízí výrobci vlastní chladící systém ICE 13.0 a 520Hz spínače – přímé srovnání s konkurentem by sice bylo složité, ale dá se předpokládat, že si Asus ROG Phone 8 Pro s obrovským externím chladičem na zádech povede o něco lépe. Ten je však dostupný i pro Redmagic 9 Pro, konkrétně jde o Redmagic Turbo Cooler 4 Pro. Kvůli omezené dostupnosti si jej však u nás v oficiální distribuci nekoupíte.

Nubia Redmagic 9 Pro bezpochyby zaujme také po designové stránce. Telefon se profiluje o něco více jako herní a zejména jeho bílé provedení inspirované kyberpunkem a z nemalé části také východní designovou filosofií má potenciál mnoho hráčů uchvátit. Černé provedení pak nabídne o něco konzervativnější, elegantnější styl. Stále však na první pohled poznáte, že se jedná o vrcholového hráče.

Porovnání nejlepších herních telefonů

Ty nejlepší herní telefony jsme srovnali v následující tabulce.

Vybrané parametry ASUS ROG Phone 8 Pro Xiaomi Black Shark 5 Pro Nubia Red Magic 9 Pro
Displej 6,78" AMOLED 6,67" OLED 6,80" AMOLED
Rozlišení obrazovky 1 080 × 2 400 px, 388 ppi 1 080 × 2 400 px, 394 ppi 1 116 × 2 480 px, 400 ppi
Obnovovací frekvence 165 Hz 144 Hz 120 Hz
Zvuk stereo stereo stereo
Čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3
CPU 1× 3,3 GHz Prime + 3× 3,2 GHz Gold + 2× 3,0 GHz Gold + 2× 2,3 GHz Silver 1× 3,0 GHz Prime + 3× 2,5 GHz Gold + 4× 1,80 GHz Silver 1× 3,3 GHz Prime + 3× 3,2 GHz Gold + 2× 3,0 GHz Gold + 2× 2,3 GHz Silver
GPU Adreno 750 Adreno 730 Adreno 750
RAM 16 GB 8/12 GB 12/16 GB
Interní úložiště 512 GB 128/256 GB 256/512 GB
Zadní fotoaparát 50 Mpx, f/1,9 + 13 Mpx, f/2,2 UW
32 Mpx, f/2,4 (teleobjektiv)
108 Mpx, f/1,75 + 8 Mpx, f/2,2 UW
5 Mpx, f/2,4 (makro)
50 Mpx + 50 Mpx, f/2,2 UW
2 Mpx, f/2,4 (makro)
Přední fotoaparát 32 Mpx 20 Mpx 16 Mpx, pod displejem
Baterie 5 500 mAh 4 650 mAh 6 500 mAh
Nabíjení 65W rychlonabíjení 120W rychlonabíjení 80W rychlonabíjení
Připojení Bluetooth 5.3, WiFi 7, USB-C 3.2 Bluetooth 5.2, WiFi 6, USB-C 2.0 Bluetooth 5.3, WiFi 7, USB-C 3.2
Rozměry 163,8 × 76,8 × 8,9 mm 163,8 × 76,4 × 9,9 mm 164 × 76,4 × 8,9 mm
Váha 225 g 220 g 229 g
Cena 29 990 Kč 22 490 Kč od 23 990 Kč
*Ceny jsou platné k 2. 3. 2024

Další telefony na hraní her

Spousta telefonů sice není přímo označena jako herní, ovšem jejich specifikace jim umožňují bez problému rozjet jakékoliv hry. Zpravidla se jedná o vlajkové lodě jako například:

E-sporty na chytrých telefonech

V posledních letech jsou hry na telefonu velkým hitem a spousta hráčů přechází na mobilní hraní. K dispozici je spousta zajímavých titulů, mezi něž patří například PUBG Mobile, Clash Royale, Brawl Stars, Clash of Clans a mnoho dalších, které hrají denně miliony hráčů po celém světě. Začínají se také konat velké turnaje v těchto mobilních hrách, kde každým rokem stoupá cena, kterou hráči mohou vyhrát.

Podle agentury Business Insider budou mít mobilní hry v příštích letech dokonce až 45% podíl na celém odvětví e-sportu. Lze tak očekávat ještě spoustu dalších herních telefonů, které v blízké budoucnosti dorazí na trh.

i Mohlo by vás zajímat

Pokud na telefonu rádi hrajete hry a berete to vážně, herní telefon je pro vás povinností. S rostoucím trendem e-sportu jsou na herní mobily kladeny stále větší nároky. Zatímco skvělý výkon najdete i u běžných vlajkových lodí, herní telefony mají vždy něco navíc – například odladěný systém, který je pro hraní nezbytností. Můžeme jenom odhadovat, kam se herní telefony dále posunou, jejich budoucnost však vypadá slibně.

Starší herní telefony

Asus ROG Phone 6 vyniká ultrazvukovými ovladači AirTrigger 6

Nejnovějším herním počinem tchajwanského výrobce není nic menšího než Asus ROG Phone 6. V hlavní roli je zde maximální výkon, stylové provedení a v neposlední řadě také množství funkcí pro hráče. Mobil potěší například zcela novým systémem chlazení GameCool 6 nebo unikátní funkcí AirTrigger 6, jejíž obdoby si fanoušci oblíbili již u předchůdců ROG Phone 6.

O nekompromisní výkon se u Asus ROG Phone 6 stará aktuálně nejnovější a nejvýkonnější čipset Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1. Ten je až o 15 % výkonnější a o 20 % efektivnější co do výdrže baterie, než byl jeho předchůdce. V nejvyšší konfiguraci je pak telefon obdařen 16 GB LPDDR5 RAM paměti a až 512 GB rychlé interní paměti UFS 3.1. Nechybí samozřejmě ani populární utilitka Armoury Crate, díky níž si můžete výkon vyladit na míru.

Telefon křičí gamingem již na první pohled díky elegantnímu cyberpunkovému vzhledu, který od předchůdce prošel proměnou. Na zadní straně mobilu najdete RGB logo ROG tvořené panelem Dot Matrix, jehož barvy si můžete upravit dle libosti.

Mobil však nabídne také praktické funkce. Systém AirTrigger 6 nyní podporuje celou řadu nových gest a v neposlední řadě umožňuje otáčení pohledu ve hrách pomocí integrovaného gyroskopu. Hýbání telefonem tak bude přímo pohybovat s vaší herní postavou. Mobil je dále vybavený silnějším vibračním motorem pro lepší haptickou odezvu.

Asus zapracoval také na displeji. Rozměry i technologie sice zůstaly stejné (6,78" AMOLED), herní mobil však jako vůbec první přinesl na trh 165Hz obnovovací frekvenci. Hraní na mobilu by tak mělo být velmi plynulé.

i ASUS ROG Phone 5 (PREVIEW): ultimátní herní monstrum
ASUS ROG Phone 6

Asus ROG Phone 6 opět ukazuje, že i herní mobil může působit elegantně.

Kapacita baterie se u ROG Phone 6 od předchůdce nezměnila. Herní telefon opět nabídne dva 3 000mAh články, a tedy celkovou kapacitu 6 000 mAh. Ta stačí na hodiny hraní, a když šťáva dojde, připraven je 65W adaptér HyperCharge, který ji do 100 % doplní už za 42 minut. USB-C port je tradičně na boku, aby při hraní nepřekážel.

Telefon přichází i ve variantě Asus ROG Phone 6 Pro, která se u nás však neprodává. Nemusíte ale smutnit. O tolik nepřicházíte. ROG Phone 6 Pro má jen o trochu vyšší výkon díky větší kapacitě paměti RAM až 18 GB. Druhou změnu byste pak našli na zádech. Místo panelu Dot Matrix má totiž model 2" sekundární displej zobrazující notifikace, případně upravitelné designové motivy.

Xiaomi Black Shark 4 – pokračování úspěšné herní modelové série Black Shark

V roce 2021 jsme se dočkali také nového herního telefonu společnosti Xiaomi. Nese název Xiaomi Black Shark 4 a nabízí pěknou výbavu na hraní. Záda telefonu pokrývá elegantní design se třemi objektivy fotoaparátu s hlavním 64Mpx senzorem.

Jako zobrazovač slouží 6,67" E4 AMOLED displej s obnovovací frekvencí 144 Hz, kterou lze podle potřeby přepnout také na 60, 90 nebo 120 Hz. Na horní straně je umístěn malý výřez pro 20Mpx selfie kameru. Na boku konstrukce pak výrobce použil vysouvací herní tlačítka reagující na tlak.

i Nejvýkonnější mobilní telefony 2021

I zde se kladl důraz na výkon. Uvnitř nalezneme procesor Qualcomm Snapdragon 870 5G, který sice není tak výkonný jako Snapdragon 888, ale v kombinaci s 12GB RAM pamětí se nepochybně jedná o slušnou startovací pozici pro hraní. Aby se telefon příliš nepřehříval, je vybaven také speciálním kapalinovým chlazením, které dokáže snížit teplotu zařízení až o 18 °C. Součástí je také speciální funkce Xiaomi RAMDISK, která dokáže operační paměť telefonu využít jako disk pro určité aplikace a dosáhnout tak lepšího výkonu.

Xiaomi Black Shark 4

Xiaomi Black Shark 4 je povedený jak po designové stránce, tak po té výkonnostní. Zdroj: techradar.com

Pro dlouhodobou výdrž telefonu zde byla umístěna také 4 500mAh baterie, která podporuje až 120W rychlonabíjení. Do plna se tak mobil dle slov výrobce dokáže nabít za neuvěřitelných 15 minut.

Herní telefon Xiaomi Black Shark 4 se v Číně již prodává, zatím ale není jasné, zda a kdy se dostane na evropský trh.

Realme GT 2 Pro potěší spoustou výkonu a unikátním designem za hubičku

Od společnosti Realme se nám letos dostalo nástupce velmi populárního herního zařízení s názvem Realme GT 2 Pro. Mobil zaujme především poměrem ceny a výkonu, a to díky skvělým parametrům a cenou pod 20 tisíc.

Oproti předchůdci jde v podstatě o přímočaré vylepšení. Displej využívá technologie AMOLED a opět nabídne také 120Hz obnovovací frekvenci. Značně si však polepšil co do úhlopříčky a rozlišení. Panel je nyní 6,7" a pyšní se rozlišením 3 216 × 1 440 px, což nepochybně potěší nejen při gamingu, ale také při sledování filmů a prohlížení multimédií.

Realme GT 2 Pro

Realme GT 2 Pro zaujme i fotoaparátem. Vedle běžných čoček má totiž zabudovaný také mikroskop.

Na výkon si snad ani nejde stěžovat. Mobil nabídne čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 s 12 GB paměti RAM a 256 GB interního úložiště, což sice nejsou ty nejlepší parametry, které jsme v článku zmínili, s cenovkou těsně pod 18 tisíc (v době psaní článku) jsou však výtečné. Při hraní potěší i poměrně velká 5 000mAh baterie s 65W nabíjením.

i Realme GT 2 Pro (RECENZE): design jako z papíru, výkon z jiného světa

Velkou změnou je pro Realme GT 2 Pro design. Nejde ani tak o samotný vzhled jako spíše o materiál telefonu. Na zpracování se podílel proslulý japonský produktový designér Naoto Fukasawa a záda telefonu jsou vyrobena z unikátního recyklovaného + recyklovatelného biopolymeru s účelem imitovat texturu papíru. Ze stejného materiálu je vyrobeno i balení, přičemž jde o jeden z kroků, které Realme podniká směrem k udržitelnosti.

Nubia Redmagic 7 – mobil, jenž pokořil hranici milionu bodů v AnTuTu

Pokud se zajímáte o herní telefony, výkonnostní žebříček AnTuTu pro vás asi nebude nic nového. Právě Nubia Redmagic 7, poslední z vybrané čtveřice telefonů, byl prvním smartphonem, který prorazil hranici milionu bodů v tomto žebříčku a až do vydání pluskové verze nového Snapdragonu mu kraloval. Mobil u nás nekoupíte, za zmínku však jistě stojí.

A jak že se Redmagic 7 na špičku žebříčku dostal? Vděčí za to hlavně čipsetu Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 v kombinaci s až 16 GB RAM. Nejnovější Snapdragon totiž ukázal mezi prvními a na výkon zkrátka nedal dopustit. Hráče krom výkonu potěšil také bočními tlačítky pro gaming, speciálním systémem Magic Write pro rychlejší práci s pamětí a obrovským 6,8" AMOLED panelem s obnovovací frekvencí 165 Hz.

Nubia Redmagic 7

Nubia Redmagic 7 opět nabízí proslulý transparentní design. Ani letos se k nám však v globální distribuci nepodívá. Zdroj: redmagic.gg

Velký důraz klade Nubia, potažmo ZTE, také na chlazení telefonu. Mobil má propracovaný chladicí systém v režii vysokorychlostního ventilátoru a chladičů z pokročilých materiálů, mimo to ale i speciální chladicí jednotku pro nabíjení. Red Magic 7 tak můžete mít na 65W nabíjení mnohem déle beze strachu z přehřátí. Oficiální distribuci u nás telefon bohužel nemá a spousta unikátních funkcí je limitována pouze pro čínský trh.

Asus ROG Phone 8 12GB/256GB Černý - Mobilní telefon Doručení na
prodejnu zdarma
5,0
Asus ROG Phone 8 12GB/256GB Černý
Mobilní telefon - 6,78" AMOLED 2400 × 1080 (165Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 50Mpx (f/1,87) hlavní + 13Mpx širokoúhlý + 32Mpx teleobjektiv, přední kamera 32Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 65W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 5500 mAh, model 2024, Android
26 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AST059b1
Asus ROG Phone 8 12GB/256GB Šedý - Mobilní telefon Doručení na
prodejnu zdarma
5,0
Asus ROG Phone 8 12GB/256GB Šedý
Mobilní telefon - 6,78" AMOLED 2400 × 1080 (165Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 50Mpx (f/1,87) hlavní + 13Mpx širokoúhlý + 32Mpx teleobjektiv, přední kamera 32Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 65W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 5500 mAh, model 2024, Android
26 990,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: AST059b2
Nubia Redmagic 9 Pro 5G 16GB/512GB stříbrná - Mobilní telefon Doručení na
prodejnu zdarma
5,0
Nubia Redmagic 9 Pro 5G 16GB/512GB stříbrná
Mobilní telefon - 6,8" AMOLED 2480 × 1116 (120Hz), operační paměť 16 GB, vnitřní paměť 512 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 50Mpx (f/1,88) hlavní + 50Mpx + 2Mpx makro, přední kamera 16Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, rychlé nabíjení 80W, baterie 6500 mAh, EU distribuce, model 2023, Android
Novinka
29 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ZTE2081c2
Nubia Redmagic 9 Pro 5G 16GB/512GB černá - Mobilní telefon Doručení na
prodejnu zdarma
5,0
Nubia Redmagic 9 Pro 5G 16GB/512GB černá
Mobilní telefon - 6,8" AMOLED 2480 × 1116 (120Hz), operační paměť 16 GB, vnitřní paměť 512 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 50Mpx (f/1,88) hlavní + 50Mpx širokoúhlý + 2Mpx makro, přední kamera 16Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, rychlé nabíjení 80W, baterie 6500 mAh, EU distribuce, model 2023, Android
29 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ZTE2081c1
Nubia Redmagic 9 Pro 5G 12GB/256GB černá - Mobilní telefon Doručení na
prodejnu zdarma
5,0
Nubia Redmagic 9 Pro 5G 12GB/256GB černá
Mobilní telefon - 6,8" AMOLED 2480 × 1116 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 50Mpx (f/1,88) hlavní + 50Mpx širokoúhlý + 2Mpx makro, přední kamera 16Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, rychlé nabíjení 80W, baterie 6500 mAh, EU distribuce, model 2023, Android
23 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ZTE2081b1
Nubia Redmagic 8S Pro 5G 12GB/256GB stříbrná - Mobilní telefon Doručení na
prodejnu zdarma
Nubia Redmagic 8S Pro 5G 12GB/256GB stříbrná
Mobilní telefon - 6,8" AMOLED 2480 × 1116 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, fotoaparát: 50Mpx (f/1,88) hlavní + 8Mpx širokoúhlý + 2Mpx makro, přední kamera 16Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, Jack (3,5mm) a USB-C, rychlé nabíjení 65W, baterie 6000 mAh, model 2023, Android
22 590,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ZTE2080b1
4,9 262×
Xiaomi 14 12GB/512GB černý
Mobilní telefon - 6,36" AMOLED 2670 × 1200 (120Hz), operační paměť 12 GB, vnitřní paměť 512 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 50Mpx (f/1,6) hlavní + 50Mpx širokoúhlý + 32Mpx teleobjektiv, přední kamera 32Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 90W, bezdrátové nabíjení 50W, baterie 4610 mAh, model 2024, Android
Zlevněno -18 %
19 990,- 24 490,-
Skladem
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: XI285c1
Samsung Galaxy S24 8GB/256GB černá - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 121×
Samsung Galaxy S24 8GB/256GB černá
Mobilní telefon - 6,2" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Samsung Exynos 2400, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 10Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení 25W, bezdrátové nabíjení 15W, baterie 4000 mAh, model 2024, Android
23 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0259c2
OnePlus 12 5G 16GB/512GB zelená - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9 56×
OnePlus 12 5G 16GB/512GB zelená
Mobilní telefon - 6,82" AMOLED 3168 × 1440 (120Hz), operační paměť 16 GB, vnitřní paměť 512 GB, Dual SIM + eSIM, procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3, fotoaparát: 50Mpx (f/1,6) hlavní + 48Mpx širokoúhlý + 64Mpx teleobjektiv, přední kamera 32Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP65, rychlé nabíjení 100W, bezdrátové nabíjení 50W, baterie 5400 mAh, model 2024, Android
Zlevněno -10 %
23 990,- 26 656,-
Skladem
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ONE0092c2
iPhone 15 Pro 128GB přírodní titan - Mobilní telefon
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 335×
iPhone 15 Pro 128GB přírodní titan - s výkupním bonusem 2 500 Kč
Mobilní telefon - 6,1" Super Retina XDR OLED 2556 × 1179 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, single SIM + eSIM, procesor Apple A17 Pro, fotoaparát: 48Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 12Mpx teleobjektiv, přední kamera 12Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP68, rychlé nabíjení, bezdrátové nabíjení 15W, model 2023, iOS
27 249,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RI047b4
4,9 30×
Nothing Phone (2a) 8GB/128GB black
Mobilní telefon - 6,7" AMOLED 2412 × 1080, operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 7200 Pro, fotoaparát: 50Mpx (f/2,2) hlavní + 50Mpx teleobjektiv, přední kamera 32Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rychlé nabíjení 45W, baterie 5000 mAh, model 2024, Android
7 989,-
Skladem 2 ks
Objednací kód: NOTHa06b1
4,9 30×
Nothing Phone (2a) 8GB/128GB milk
Mobilní telefon - 6,7" AMOLED 2412 × 1080, operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, dual SIM, procesor MediaTek Dimensity 7200 Pro, fotoaparát: 50Mpx (f/2,2) hlavní + 50Mpx teleobjektiv, přední kamera 32Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rychlé nabíjení 45W, baterie 5000 mAh, model 2024, Android
7 989,-
Na objednávku – termín upřesníme > 5 ks
Očekáváme 19.06.2024
Objednací kód: NOTHa06b2
4,9 138×
Samsung Galaxy A55 5G 8GB/128GB modrá
Mobilní telefon - 6,6" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, hybridní slot, procesor Samsung Exynos 1480, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 5Mpx makro, přední kamera 32Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP67, rychlé nabíjení 25W, baterie 5000 mAh, model 2024, Android
Zlevněno -16 %
9 990,- 11 990,-
Skladem
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0263b1
4,9 138×
Samsung Galaxy A55 5G 8GB/128GB fialová
Mobilní telefon - 6,6" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, hybridní slot, procesor Samsung Exynos 1480, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 5Mpx makro, přední kamera 32Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP67, rychlé nabíjení 25W, baterie 5000 mAh, model 2024, Android
Zlevněno -16 %
9 990,- 11 990,-
Skladem
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0263b2
4,9 138×
Samsung Galaxy A55 5G 8GB/128GB modročerná
Mobilní telefon - 6,6" AMOLED 2340 × 1080 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 128 GB, hybridní slot, procesor Samsung Exynos 1480, fotoaparát: 50Mpx (f/1,8) hlavní + 12Mpx širokoúhlý + 5Mpx makro, přední kamera 32Mpx, čtečka otisků prstů, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, voděodolný dle IP67, rychlé nabíjení 25W, baterie 5000 mAh, model 2024, Android
Zlevněno -16 %
9 990,- 11 990,-
Skladem
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SAMO0263b3
4,9 14×
HONOR Magic6 Lite 5G 8GB/256GB černý
Mobilní telefon - 6,78" AMOLED 2652 × 1200 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1, fotoaparát: 108Mpx (f/1,75) hlavní + 5Mpx širokoúhlý + 2Mpx makro, přední kamera 16Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rychlé nabíjení, baterie 5300 mAh, model 2024, Android
+Dárek Nabíječka do sítě Honor SuperCharge Power Adapter(Max 66W) EU v hodnotě 589,-
7 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: UM327b1
4,9 14×
HONOR Magic6 Lite 5G 8GB/256GB zelený
Mobilní telefon - 6,78" AMOLED 2652 × 1200 (120Hz), operační paměť 8 GB, vnitřní paměť 256 GB, dual SIM, procesor Qualcomm Snapdragon 6 Gen 1, fotoaparát: 108Mpx (f/1,75) hlavní + 5Mpx širokoúhlý + 2Mpx makro, přední kamera 16Mpx, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, rychlé nabíjení, baterie 5300 mAh, model 2024, Android
+Dárek Nabíječka do sítě Honor SuperCharge Power Adapter(Max 66W) EU v hodnotě 589,-
7 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: UM327b2
Vytisknout
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací