Aktuální rychlost doručení: 
AlzaBoxy
Prodejny
Partnerská odběrná místa
Doručení na adresu

0-1 den
0-1 den
1-2 dny
0-2 dny
Vánoční trháky Alza pro firmy
Zobrazit katalog

Nejlepší sluchátka

Nejlepší sluchátka 2022

Článek

• Autor: Jiří V. Matýsek

Hudba, podcasty, audioknihy – pro mnoho z nás naprosto nepostradatelná součást našich životů. A díky rozmachu streamovacích služeb navíc snad nikdy nebyla dostupnější. Stačí pár kliků a hned najdeme svou oblíbenou skladbu nebo album. A aby byl náš poslech co nejkvalitnější, je potřeba mít odpovídající výbavu. Dnes se proto zaměříme na ta nejlepší sluchátka, která můžete na trhu v roce 2022 sehnat. Vybrali jsme a srovnali pro vás modely v pěti kategoriích rozdělených podle účelu jejich použití. Kromě samotného srovnání ale přidáváme i tipy, jak vybrat ta nejlepší sluchátka pro vaše potřeby. Tak která sluchátka vám nabídnou maximum?

Nejlepší sluchátka (PŘEHLED) – OBSAH

Sluchátkové trendy 2022

Sluchátkům v poslední době rozhodně vládne bezdrátovost a stále více dominují Bluetooth sluchátka z kategorie True Wireless, která nespojuje žádný kabel a i mezi sebou komunikují pomocí Bluetooth. Důvodem rostoucí oblíbenosti True Wireless sluchátek, jejichž nejznámějším zástupcem jsou Apple AirPods, je jejich praktičnost: Jsou malá, lehká (i v nabíjecím pouzdře je strčíte do kapsy) a neobtěžují kabely.

A protože už ani zdaleka neplatí to, že by jejich zvuk musel být nutně horší kvality, vzali je na milost i příznivci velmi kvalitního poslechu. I z toho důvodu obsadila bezdrátová sluchátka i nejvyšší kategorii Hi-Fi, která díky tomu skýtá velký prostor pro polemiky: Může být něco Hi-Fi, když to nemá drát? Myslíme si, že může, a trendy tomu napovídají. Bluetooth jako takové už má dostatečně široké pásmo na to, aby přeneslo větší objem dat.

V této kategorii se nicméně setkáváme s možností odpojitelných kabelů, kdy je sluchátka možné jednoduše připojit i k receiveru. Trendu vyšli vstříc i výrobci mobilních telefonů. Mnoho aktuálních modelů už ani nedává uživatelům jinou šanci, protože nemají klasický sluchátkový 3,5mm jack. Řešení jsou dvě: nepohodlná redukce nebo pohodlné Bluetooth.

Nejlepší sluchátka

Neméně výrazným trendem je tzv. ANC. Pod touto zkratkou se skrývají slova Active Noise Cancellation, v překladu aktivní potlačení hluku. V praxi se jedná o odfiltrování nechtěného okolního hluku (zvuk dopravních prostředků, ruch na ulici nebo v kanceláři), který posluchači nabídne ničím nerušený poslech.

Pokročilé podoby ANC navíc dokáží filtrování nechtěných zvuků odstupňovat podle situace. Díky tomu je bezpečné sluchátka s ANC používat i venku na ulici, do uší vpustí jen to, co je podstatné – snáze se totiž eliminují periodicky se opakující zvuky. Přijíždějící sanitku či zvonící tramvaj ale nepřeslechnete.

Výhodou tohoto typu sluchátek je i to, že není třeba vytáčet hlasitost do červených čísel, abychom přehlušili okolí. Z dlouhodobého hlediska tak šetří sluch. Další informace o této technologii najdete v článku Sluchátka s aktivním potlačením hluku (ANC): Jak fungují a která vybrat.

Na co se zaměřit při výběru sluchátek?

Otázka položená v titulku této kapitoly je obsáhlejší, než by se na první pohled mohlo zdát. Výběr skutečně dobrých sluchátek, s nimiž budete spokojeni a budete je rádi používat, se totiž odvíjí od řady faktorů. Zásadní jsou zejména dvě otázky:

 • K jakému účelu budete sluchátka využívat?
 • Jak nároční posluchači jste?

Při odpovědi na první otázku je třeba se rozhodnout, k čemu vám vlastně budou sluchátka sloužit. Budete poslouchat hudbu z gramofonu v tichu domova, poslouží vám sluchátka na ukrácení dlouhé chvíle při cestě do práce, nebo vám budou pumpovat energii do žil při sportu? Každá činnost vyžaduje něco trochu jiného, sportovní sluchátka musí mít jiné vlastnosti než ta, která budete mít na uších doma v křesle.

Druhá otázka v sobě zahrnuje úvahy typu: Poslouchám mluvené slovo, taneční hudbu nebo jazz (či cokoliv jiného)? Je mi jedno, jak to zní, hlavně když to hraje? Nebo je pro vás důležité každé cinknutí? Každá sluchátka mají svoji zvukovou charakteristiku, na DJských sluchátkách koncipovaných na taneční hudbu bude prostě klasika znít divně. Opět je to ale záležitost osobních preferencí – sami nejspíše víte, co se vám líbí a co je pro vás symbolem dobrého zvuku. Při výběru sluchátek se rozhodně vyplácí pročíst si recenze, ať už odborné, které sluchátka podrobí nejrůznějším poslechovým testům, tak i ty uživatelské. Vytvoříte si tak představu o tom, jak konkrétní sluchátka hrají.

Nejlepší Bluetooth sluchátka do uší

Bezdrátová Bluetooth sluchátka poslech hudby doslova uvolnila a ta, která mají design tzv. do uší (nebo špunty) tento přístup dotáhla k dokonalosti. Maličká, lehoučká, absolutně bez drátů – to je hlavní výhoda tohoto typu sluchátek. Velkou předností je i praktická možnost ovládat je pomocí dotyku, poklepání či gest, přímo na sluchátkách. K úpravě hlasitosti, přijetí telefonního hovoru nebo přeskočení skladby tak není třeba hledat telefon. Navíc mají docela slušný dosah signálu, takže zdroj hudby může být klidně v jiné místnosti. Která sluchátka tedy nabídnou naprosto uvolněný poslech?

Apple AirPods Pro 2022

Apple AirPods Pro 2022

 • Ikonický design
 • Skvělá souhra s iPhonem
 • Pokročilé ANC i Spatial audio

Apple AirPods Pro 2022 úspěšně navazují na oblíbená sluchátka od společnosti Apple a celý koncept vylepšují, kde se jen dá. Ikonický design sluchátek se stopkami zůstal zachován, přibylo ale dotykové ovládání hlasitosti, které první generaci chybělo. Ty skutečně podstatné změny se nicméně odehrály uvnitř. Apple AirPods Pro 2022 nyní pohání nový čip H2, který vylepšuje jak kvalitu zvuku, tak i dvojnásobně zpřesňuje ANC, jenž je navíc adaptibilní a samo upravuje svou intenzitu podle prostředí. Díky podpoře Bluetooth LE audio mohou být sluchátka připojená k více zařízením souběžně, což usnadňuje jejich přepínání. Na jedno nabití vydrží až 6 hodin, dodávané pouzdro pak tuto dobu prodlouží až na 30 hodin. Pouzdro navíc nově obsahuje karabinku na poutko a takové vnější reproduktor, takže lépe uslyšíte zvuk, který bude vydávat při hledání. Více o AirPods Pro 2022 v recenzi AirPods Pro 2022 (RECENZE): nové špunty s ještě delší výdrží a lepším ovládáním.


Apple AirPods Pro 2022 Sluchátka Apple
Sony WF-1000XM4

Sony True Wireless WF-1000XM4

 • Frekvenční rozsah 20 Hz – 40 000 Hz
 • Poslech až 24 hodin (s nabíjecím pouzdrem)
 • Ergonomický design

Bezdrátová Bluetooth sluchátka Sony True Wireless WF-1000XM4 jsou nejnovější verzí oblíbených sluchátek od Sony. Stejně jako u předchozí varianty, i tady se o zvuk starají 6mm měniče, nerušený zážitek z poslechu pak zajistí pokročilé ANC. Stabilní připojení zprostředkuje Bluetooth 5.2 s podporou kodeků AAC, LDAC a SBC a sluchátka podporují i Hi-Res audio. K tomu nabídnou ergonomický design, který skvěle padne do uší a dobře drží – v balení jsou dodávány hned tři velikosti nástavců do uší. Ovládání je řešeno pomocí dotykových ploch, přičemž jejich funkce si lze přizpůsobit v mobilní aplikaci. Součástí jsou i všesměrové mikrofony. Užitečnou funkcí je rychlonabíjení – za pět minut nabíjení v pouzdře získáte 1 hodinu poslechu. Samotné pouzdro pak lze dobíjet i bezdrátově.

Sony WF-1000XM4 Sluchátka Sony
Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2

 • Skvělý zvuk vhodný pro široké spektrum žánrů
 • Dlouhá výdrž na jedno nabití
 • Neotřelý design

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 patří k nejlépe hodnoceným sluchátkům loňského roku. Nejsou levná, to opravdu ne, ale zato nabídnou špičkovou kvalitu, jež potěší i ty, kteří bezdrátovým špuntům zrovna neholdují. Sluchátka mají frekvenční rozsah od 5 do 21 000 Hz, což znamená, že jim nedělají problém ani hluboké tóny. O kvalitě svědčí i podpora pokročilého aptX kodeku. Samozřejmostí je dnes u bezdrátových sluchátek ANC a potěší i 28 hodin přehrávání (díky dodávanému nabíjecímu pouzdru). Odolnost je certifikována na úroveň IPx4, což je vcelku běžná ochrana proti vlhkosti (pot, lehký déšť), dovedeme si ale představit, že by to mohlo být o něco lepší. Opomenout bychom neměli ani design, který působí střídmě, jednoduše, ale zároveň luxusně.

Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2 Sluchátka Sennheiser

Nejlepší Bluetooth sluchátka přes hlavu

Lehkost a téměř se chce napsat nenápadnost Bluetooth sluchátek do uší byla zpočátku výsadou jen lehkých sluchátek určených pro nenáročný poslech. Poměrně nově ale začala tato technologie opanovat i segment náhlavních sluchátek určených na soustředěný poslech. Velkou výhodou náhlavních sluchátek je, že i z důvodu své konstrukce lépe izolují okolní hluk. V kombinaci s ANC vás uzavřou do vlastní zvukové bubliny, v níž vás nebude rušit nic – ani okolí, ani všudypřítomné kabely. Která jsou podle nás ta nejlepší Bluetooth sluchátka přes hlavu?

Sony WH-1000XM5

Sony WH-1000XM5

 • 30 hodin na jediné nabití se zapnutým ANC
 • Podpora NFC a hlasových asistentů
 • Další model z oblíbené řady

Bezdrátová náhlavní sluchátka Sony WH-1000XM5 vylepšují už tak skvělý a mnoha cenami ověnčený loňský model z řady WH-1000XM. Sony přikročilo k drobným designovým úpravám: Na první pohled je vidět subtilnější hlavový most, který je navíc velice flexibilní. O pohodlí se starají náušníky vyrobené z nově vyvinuté měkké přiléhavé kůže, která uši pevně obemkne a tlačí ještě méně. Použité ANC je podle výrobce tím nejlepším, co vyrobil. Okolní hluk snímají čtyři mikrofony na každé mušli. Jsou tak schopné zachytit a hlavně odfiltrovat větší množství rušivých zvuků. ANC se navíc automaticky optimalizuje podle okolí. Samozřejmostí je i funkce handsfree. Na jedno nabití sluchátka vydrží hrát až 30 hodin se zapnutým ANC. Skvělé je i rychlé nabíjení. Pokud spěcháte, za tři minuty máte k dispozici další tři hodiny poslechu. Více v článku Sony WH-1000XM5 – další sluchátka roku z dílny japonského výrobce?

Sony WH-1000XM5 Sluchátka Sony
Apple AirPods Max

Apple AirPods Max

 • Prostorový zvuk
 • Snadné propojení s Apple ekosystémem
 • Vysoce odolné materiály

Apple AirPods Max jsou prvními náhlavními sluchátky od společnosti Apple. A ačkoliv se do srdcí milovníků sluchátek Apple zapsal hlavně svými AirPods do uší, AirPods Max nijak neošidil. Konstrukce velkých měničů vychází z klasických sloupových reprosoustav, zvuková reprodukce je tak vysoce detailní v celém frekvenčním rozsahu a nezkreslená ani při vyšších hlasitostech. K dispozici je i adaptabilní ekvalizér, který mimo jiné upravuje zvuk podle dolehnutí náušníků sluchátek. Plně nabitá sluchátka zvládnou 20 hodin používání. Pokud máte naspěch, 5 minut nabíjení stačí na 90 minut dalšího přehrávání. Samozřejmostí je ANC a zajímavou volbou pro ovládání je použití korunky známé z Apple Watch. Zaujmou svým střídmým designem a provedením: Jsou vyrobena z velice odolné kombinace hliníku a oceli a lze je koupit v několika barvách. Velké náušníky tvoří pohodlná paměťová pěna potažená prodyšnou síťovinou. Více v článku AirPods Max: Apple představil svá první náhlavní sluchátka.

Apple AirPods Max Sluchátka Beats
Bose Noise Cancelling Headphones

Bose Noise Cancelling Headphones 700

 • Funkce rozšířené reality Bose AR
 • 4 citlivé mikrofony pro hlasovou komunikaci
 • Moderní design

Projev sluchátek Bose Noise Cancelling Headphones si potrpí na výrazné basy, budou proto ideální pro aktuální trendy hudby. Nutností je přítomnost ANC a zajímavou a zatím nepříliš využívanou novinkou je tzv. rozšířená realita. Ta v případě Bose využívá integrované senzory monitorující polohu vaší hlavy a pohyb těla a v kombinaci s aplikacemi, které využívají další informace, jako např. vaši současnou lokaci, vám sluchátka pouštějí hudbu zvolenou na míru, aniž byste se museli o cokoliv starat. Je-li pro vás důležitý i samotný design sluchátek, Bose Noise Cancelling Headphones se vám budou líbit. Nabídnou zajímavý kulatý vzhled s poměrně úzkým hlavovým mostem. I s Bose Noise Cancelling Headphones pak lze bez problémů strávit dlouhé hodiny.

Bose NCH 700 Sluchátka Bose

Nejlepší sportovní sluchátka

Sportovní sluchátka kladou důraz na jiné parametry než ta pro klidný a soustředěný poslech. Zásadní je pohodlí při delším nošení a také to, aby dobře držela. Sportovní sluchátka nesmí vypadávat z uší ani při náročnějším pohybu. Důležitou vlastností je rovněž odolnost vůči vnějším vlivům, zejména vlhkosti, tedy proti potu a dešti. Která sportovní sluchátka vám nejlépe nadopují do žil energii i na náročný trénink?

Beats PowerBeats Pro

Beats PowerBeats Pro

 • Ergonomické držáky za uši
 • Odolnost proti dešti, potu a prachu
 • Rychlonabíjení

Beats PowerBeats Pro byla navržena tak, aby dobře sloužila při sportu a pohybu. I z toho důvodu hraje hlavní roli ergonomie, zejména pohodlné držáky za uši, které sluchátka udrží přesně tam, kde mají být. Zvýšená je také odolnost (certifikovaná na IPx4), která vám umožní sportovat prakticky za každého počasí. Příjemnou vychytávkou je automatické spuštění hudby po nasazení sluchátek do uší a rozhodně potěší přítomnost hands-free. Při plném nabití zvládnou fungovat devět hodin, ale stačí jim pět minut v nabíječce, abyste si dobu přehrávání prodloužili o další hodinu a půl. Zvuk sluchátek vás patřičně nabudí a podpoří další sportovní výkony.

Beats PowerBeats Pro Sluchátka Beats
JBL Reflect Flow Pro

JBL Reflect Flow Pro

 • Pohodlná, ale pevně drží v uších
 • Vyvážený zvukový projev
 • Moderní design

Sluchátka JBL Reflect Flow Pro zdatně spojují elegantní design s funkcionalitami sportovních sluchátek. V uších dobře drží a nezapomnělo se ani na zvukový projev. Ten je vyrovnaný a bez větších problémů si poradí se všemi hudebními žánry i mluveným slovem v podcastech. Příjemně překvapí průrazné basy. Samozřejmostí je integrovaný mikrofon a podpora hands-free hovorů. Méně obvyklé už je dnes použití hardwarových tlačítek k ovládání, nicméně jsou tu a vyžadují trochu intenzivnější stisknutí. Při doplňování energie z pouzdra vydrží solidních 30 hodin a nabídnou ochranu proti vlhkosti IPx8. JBL Reflect Flow Pro jsou ale v každém případě sluchátka, která vám budou spolehlivě dodávat energii při sportu i odpočinku.

JBL Reflect Flow Pro Sluchátka JBL
Samsung Galaxy Buds2 Pro

Samsung Galaxy Buds2 Pro

 • Univerzální sluchátka
 • Podpora Hi-Res audio i 7.1 zvuku
 • Výdrž až 18 hodin

Samsung Galaxy Buds2 Pro navazují na oblíbená True-Wireless sluchátka od Samsungu a opět přináší pohodlí i skvělý zvuk. A obojí určitě oceníte i při sportu, ale rozhodně nejen při něm. Sluchátka nabídnou certifikaci IPx7, což znamená, že si poradí s deštěm i potem. K dispozici je samozřejmě ANC, takže vás nebude rušit např. hluk posilovny. Samotný zvuk je špičkový, Samsung poprvé využívá vlastní kodek pro zpracování audia. V praxi budou sluchátka pracovat s až 256× více zvukovými daty. S Galaxy Buds2 Pro si vychutnáte hudbu ve vysokém rozlišení a dokonce i 7.1 prostorový zvuk. Sluchátka se dodávají s nabíjecím pouzdrem, které zajistí až 18 hodin poslechu. Více o sluchátkách se dočtete v článku Samsung Galaxy Buds2 Pro (PREVIEW): kompaktní sluchátka s vytříbeným zvukem.

Samsung Galaxy Buds2 Pro Sluchátka Samsung

i

Zvláště drobnější sluchátka potřebují pro ochranu a přenášení ochranné pouzdro. Široký výběr barev, designů a typů nabízí také značka AlzaGuard.

Nejlepší herní sluchátka

Herní sluchátka jsou zpravidla součástí širší kategorie sluchátek náhlavních. Základní požadavek, samozřejmě kromě kvality zvuku samotného, je v tomto případě kladen na pohodlí, a to i při delších herních sessions. Nezbytností je mikrofon pro in-game komunikaci. Zásadní novinkou poslední doby je schopnost herních sluchátek lépe pracovat s prostorovým zvukem. Přispívá to jak k většímu pohlcení hrou, tak k lepší prostorové orientaci v herním světě. A která sluchátka na hraní, ať už na PC, nebo konzolích, doporučujeme?

Logitech G PRO X

Logitech G PRO X

 • Sluchátka pro profesionální gaming
 • Výborná zvuková kvalita
 • Prémiová konstrukce

Sluchátka Logitech G Pro X byla navržena ve spolupráci s profesionálními hráči. Odpovídají tak jejich potřebám jak v oblasti zvuku, tak konstrukce. Sluchátka nabízí vysokou odolnost díky použití hliníku a oceli a celkově jsou velmi mohutná. Nejsou proto příliš vhodná na přenášení nebo např. poslech hudby na cestách. Zde je orientace na gaming naprosto jasná. Na druhou stranu, sluchátka se mohou opřít o vlastní externí zvukovou USB kartu, která se stará o to, aby byl zvuk za všech okolností perfektní – a to i ve variantě 7.1, kterou headset rovněž podporuje. Frekvenční rozsah od 20 Hz do 20 kHz je dostatečný, v podání prostřednictvím 50mm měničů nebývale realistický. S nastavením zvuku vám pomohou přednastavené herní profily.

Logitech G PRO X Sluchátka Logitech
Razer Blackshark V2 Pro

Razer Blackshark V2 Pro

 • Vhodná pro hudbu i hraní her
 • Mohutné provedení
 • Odpojitelný kabel i mikrofon

Razer Blackshark V2 Pro patří mezi nejoblíbenější herní sluchátka na trhu. Jejich velkým kladem je univerzalita – pokud chcete poslouchat hudbu a nesedět u počítače, stačí odpojit kabel a spolehnout se na radiofrekvenční přenos, podobně se dá odpojit i mikrofon. Uzavřená konstrukce a náušníky, které ucho pevně obemknou, jsou zárukou výborné zvukové izolace – vy se tak budete moci ponořit přímo do herního dění. Frekvenční rozsah od 12 Hz až po 28 000 Hz je zárukou skvělého a detailního zvukového podání. Sluchátka lze používat nejen s PC, ale i s herními konzolemi PlayStation a Nintendo Switch.

Razer Blackshark V2 Pro Sluchátka Razer
HyperX Cloud Alpha Wireless

HyperX Cloud Alpha Wireless

 • Obří výdrž baterie až 300 hodin
 • Frekvenční rozsah 15–21 000 Hz
 • Prostorový zvuk 7.1

Bezdrátová herní sluchátka HyperX Cloud Alpha Wireless se svým drátovým kolegům spolehlivě vyrovnají a navíc dokážou i překvapit. Například těžko uvěřitelnou výdrží baterie až 300 hodin. Pohodlné náušníky dobře zakryjí ucho a okamžitě vás uzavřou v herním světě. Herní headset disponuje velice slušným dynamickým rozsahem od 15 Hz do 21 kHz, který je tak ideální nejen na zvukové efekty ve hrách, ale i na poslech hudby všech žánrů. Samozřejmostí je citlivý odpojitelný mikrofon, který se může pyšnit certifikací pro Discord a TimeSpeak. Co se připojení k PC nebo konzoli týče, připraven je radiofrekvenční přijímač.

HyperX Cloud Alpha Wireless Sluchátka HyperX

Nejlepší Hi-Fi sluchátka

Pro ty nejnáročnější je určena kategorie Hi-Fi sluchátek. Nabídnou excelentní zvuk, často velmi luxusní vzhled a leckteré zajímavé technologie. Některým hlasům navzdory i do této kategorie prorazila bezdrátovost – natolik se rozšířil datový tok, který je možné přes Bluetooth přenést. Tento fakt jsme v našem výběru rovněž zohlednili. Která sluchátka vám přinesou hudbu v té nejvyšší kvalitě bez kompromisů?

Beyerdynamic DT 990 PRO

Beyerdynamic DT 990 PRO

 • Sluchátka studiové kvality
 • Široký dynamický rozsah 5 Hz až 35 kHz
 • Vysoké pohodlí i při delším nošení

Sluchátka Beyerdynamic DT 990 PRO splňují náročné studiové standardy – a to už je dostatečně pádný důvod, aby zaujala i nejnáročnější posluchače. Využívají otevřené konstrukce, což znamená, že jsou schopná zajistit nijak nezkreslený zvukový projev. Zvuk bude přesně takový, jak to zamýšleli tvůrci vaší oblíbené hudby. Jednoduchý design je navržen tak, aby byla sluchátka pohodlná i při delším nošení. Náušníky samotné, ale také široký hlavový most, jsou polstrované, sluchátka jsou tak velmi komfortní. Jedná se o klasický drátový model. Kabel má dostatečnou délku 3 m a je zakončen 6,3mm jackem pro připojení k profesionálním zvukovým zařízením.

Beyerdynamic DT 990 PRO Sluchátek Beyerdynamic
Sennheiser HD 660S

Sennheiser HD 660S

 • Audiofilská sluchátka pro náročné
 • Ručně vybírané reproduktory
 • Elegantní design

Sluchátka Sennheiser HD 660S splňují i ty nejnáročnější nároky tzv. audiofilů. Sennheiser navrhl nový typ reproduktorů. Ty díky speciálně vyrobenému materiálu z nerezové oceli poskytují lepší kontrolu nad pohybem membrány a v kombinaci s lehoučkou hliníkovou cívkou zaručují tu nejvyšší impulzní odezvu. Reproduktory jsou navíc při výrobě sluchátek ručně tříděny a vybírány. Sluchátka nabídnou impedanci 150 ohmů, což zajistí, že je lze používat i s kvalitními mobilními přehrávači. Kombinací všech těchto prvků vzniká přirozený, prokreslený zvuk, který vám umožní se na vaše hudební favority podívat v úplně jiném světle. Samotné provedení sluchátek je elegantní a nabídne lehkou konstrukci, která nijak netíží ani netlačí při nošení.

Sennheiser HD 660S Sluchátka Sennheiser
AKG K271 MKII

AKG K271 MKII

 • Studiové parametry
 • Uzavřená konstrukce
 • Automatické ztlumení po sundání z hlavy

Náhlavní sluchátka AKG K271 MKII spojují studiové parametry s dostupnou cenou. Mají uzavřenou konstrukci, skvěle izolují okolí a zároveň ani nepouští zvuk ven. Jsou tak ideální pro přesnou práci, kdy hraje roli každý detail. Vysoká citlivost 104 dB a nízká impedance 55 ohmů umožňuje používání sluchátek i s méně výkonnými zdroji zvuku, jako jsou např. mobilní telefony, tablety a další. Doménou sluchátek je sice studiová práce, vychutnáte si v nich ale i hudbu ve špičkové kvalitě. A navíc velice dlouho díky pohodlnému polstrování náušníků. Hlavová čelenka je nastavitelná. Součástí balení je 3m rovný a 5m kroucený kabel s 3pinovým mini XLR konektorem. Samozřejmostí je i šroubovatelná 6,3mm jack redukce.

AKG K271 MKII Sluchátka AKG
0
Vytisknout
P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací