Zobrazit katalog

Nejlepší sluchátka

Nejlepší sluchátka 2024

Hudba, podcasty, audioknihy – pro mnoho z nás naprosto nepostradatelná součást našich životů. A díky rozmachu streamovacích služeb navíc snad nikdy nebyla dostupnější. Stačí pár kliků a hned najdeme svou oblíbenou skladbu nebo album. A aby byl náš poslech co nejkvalitnější, je potřeba mít odpovídající výbavu. Dnes se proto zaměříme na ta nejlepší sluchátka, která můžete na trhu v roce 2024 sehnat. Vybrali jsme a srovnali pro vás modely v pěti kategoriích rozdělených podle účelu jejich použití. Kromě samotného srovnání ale přidáváme i tipy, jak vybrat ta nejlepší sluchátka pro vaše potřeby. Tak která sluchátka vám nabídnou maximum?


Autor: Redakce • Aktualizováno: 6. června 2024


Nejlepší sluchátka (PŘEHLED) – OBSAH

Sluchátkové trendy 2024

Sluchátkům v poslední době rozhodně vládne bezdrátovost a stále více dominují Bluetooth sluchátka z kategorie True Wireless, která nespojuje žádný kabel a i mezi sebou komunikují pomocí Bluetooth. Důvodem rostoucí oblíbenosti True Wireless sluchátek, jejichž nejznámějším zástupcem jsou Apple AirPods, je jejich praktičnost: Jsou malá, lehká (i v nabíjecím pouzdře je strčíte do kapsy) a neobtěžují kabely.

A protože už ani zdaleka neplatí to, že by jejich zvuk musel být nutně horší kvality, vzali je na milost i příznivci velmi kvalitního poslechu. I z toho důvodu obsadila bezdrátová sluchátka i nejvyšší kategorii Hi-Fi, která díky tomu skýtá velký prostor pro polemiky: Může být něco Hi-Fi, když to nemá drát? Myslíme si, že může, a trendy tomu napovídají. Bluetooth jako takové už má dostatečně široké pásmo na to, aby přeneslo větší objem dat.

V této kategorii se nicméně setkáváme s možností odpojitelných kabelů, kdy je sluchátka možné jednoduše připojit i k receiveru. Trendu vyšli vstříc i výrobci mobilních telefonů. Mnoho aktuálních modelů už ani nedává uživatelům jinou šanci, protože nemají klasický sluchátkový 3,5mm jack. Řešení jsou dvě: nepohodlná redukce nebo pohodlné Bluetooth.

Nejlepší sluchátka

Neméně výrazným trendem je tzv. ANC. Pod touto zkratkou se skrývají slova Active Noise Cancellation, v překladu aktivní potlačení hluku. V praxi se jedná o odfiltrování nechtěného okolního hluku (zvuk dopravních prostředků, ruch na ulici nebo v kanceláři), který posluchači nabídne ničím nerušený poslech.

Pokročilé podoby ANC navíc dokáží filtrování nechtěných zvuků odstupňovat podle situace. Díky tomu je bezpečné sluchátka s ANC používat i venku na ulici, do uší vpustí jen to, co je podstatné – snáze se totiž eliminují periodicky se opakující zvuky. Přijíždějící sanitku či zvonící tramvaj ale nepřeslechnete.

Výhodou tohoto typu sluchátek je i to, že není třeba vytáčet hlasitost do červených čísel, abychom přehlušili okolí. Z dlouhodobého hlediska tak šetří sluch. Další informace o této technologii najdete v článku Sluchátka s aktivním potlačením hluku (ANC): Jak fungují a která vybrat.

Na co se zaměřit při výběru sluchátek?

Otázka položená v titulku této kapitoly je obsáhlejší, než by se na první pohled mohlo zdát. Výběr skutečně dobrých sluchátek, s nimiž budete spokojeni a budete je rádi používat, se totiž odvíjí od řady faktorů. Zásadní jsou zejména dvě otázky:

 • K jakému účelu budete sluchátka využívat?
 • Jak nároční posluchači jste?

Při odpovědi na první otázku je třeba se rozhodnout, k čemu vám vlastně budou sluchátka sloužit. Budete poslouchat hudbu z gramofonu v tichu domova, poslouží vám sluchátka na ukrácení dlouhé chvíle při cestě do práce, nebo vám budou pumpovat energii do žil při sportu? Každá činnost vyžaduje něco trochu jiného, sportovní sluchátka musí mít jiné vlastnosti než ta, která budete mít na uších doma v křesle.

Druhá otázka v sobě zahrnuje úvahy typu: Poslouchám mluvené slovo, taneční hudbu nebo jazz (či cokoliv jiného)? Je mi jedno, jak to zní, hlavně když to hraje? Nebo je pro vás důležité každé cinknutí? Každá sluchátka mají svoji zvukovou charakteristiku, na DJských sluchátkách koncipovaných na taneční hudbu bude prostě klasika znít divně. Opět je to ale záležitost osobních preferencí – sami nejspíše víte, co se vám líbí a co je pro vás symbolem dobrého zvuku. Při výběru sluchátek se rozhodně vyplácí pročíst si recenze, ať už odborné, které sluchátka podrobí nejrůznějším poslechovým testům, tak i ty uživatelské. Vytvoříte si tak představu o tom, jak konkrétní sluchátka hrají.

Nejlepší Bluetooth sluchátka do uší

Bezdrátová Bluetooth sluchátka poslech hudby doslova uvolnila a ta, která mají design tzv. do uší (nebo špunty) tento přístup dotáhla k dokonalosti. Maličká, lehoučká, absolutně bez drátů – to je hlavní výhoda tohoto typu sluchátek. Velkou předností je i praktická možnost ovládat je pomocí dotyku, poklepání či gest, přímo na sluchátkách. K úpravě hlasitosti, přijetí telefonního hovoru nebo přeskočení skladby tak není třeba hledat telefon. Navíc mají docela slušný dosah signálu, takže zdroj hudby může být klidně v jiné místnosti. Která sluchátka tedy nabídnou naprosto uvolněný poslech?

Apple AirPods Pro 2022

Apple AirPods Pro (2. generace)

 • Ikonický design
 • Skvělá souhra s iPhonem
 • Pokročilé ANC i Spatial audio

Apple AirPods Pro 2022 úspěšně navazují na oblíbená sluchátka od společnosti Apple a celý koncept vylepšují, kde se jen dá. Ikonický design sluchátek se stopkami zůstal zachován, přibylo ale dotykové ovládání hlasitosti, které první generaci chybělo. Ty skutečně podstatné změny se nicméně odehrály uvnitř. Apple AirPods Pro 2022 nyní pohání nový čip H2, který vylepšuje jak kvalitu zvuku, tak i dvojnásobně zpřesňuje ANC, jenž je navíc adaptibilní a samo upravuje svou intenzitu podle prostředí. Díky podpoře Bluetooth LE audio mohou být sluchátka připojená k více zařízením souběžně, což usnadňuje jejich přepínání. Na jedno nabití vydrží až 6 hodin, dodávané pouzdro pak tuto dobu prodlouží až na 30 hodin. Pouzdro navíc nově obsahuje karabinku na poutko a takové vnější reproduktor, takže lépe uslyšíte zvuk, který bude vydávat při hledání. Více o AirPods Pro 2022 v recenzi AirPods Pro 2022 (RECENZE): nové špunty s ještě delší výdrží a lepším ovládáním.


Apple AirPods Pro (2. generace) Sluchátka Apple
Sony True Wireless WF-WF-1000XM5

Sony Noise Cancelling WF-1000XM5

 • Frekvenční rozsah 20 Hz – 40 kHz
 • Poslech až 24 hodin (s pouzdrem)
 • Luxusní design

Další generací bezdrátových Noise Cancelling a zároveň True Wireless sluchátek Sony pro rok 2023 jsou WF-1000XM5. Vysoce kvalitní reprodukci zvuku zajišťují měniče Dynamic Driver X a nechybí samozřejmě pokročilé ANC. O stabilní připojení se stará Bluetooth 5.3 s podporou kodeků AAC, LDAC a SBC a sluchátka podporují i Hi-Res audio. U modelu Sony WF-1000XM5 se povedl i design či výdrž, která spolu s pouzdrem činí až 24 hodin. Samotné špunty pak vydrží na jedno nabití až 8 hodin, přičemž díky rychlému nabíjení se sťáva na 60 min poslechu dobije za 3 minuty. Sluchátka je pak možné dobíjet i bezdrátově.

Sony WF-1000XM5 Sluchátka Sony
Samsung Galaxy Buds2 Pro

Samsung Galaxy Buds2 Pro

 • Univerzální sluchátka
 • Podpora Hi-Res audio i 7.1 zvuku
 • Výdrž až 18 hodin

Samsung Galaxy Buds2 Pro navazují na oblíbená True-Wireless sluchátka od Samsungu a opět přináší pohodlí i skvělý zvuk. A obojí určitě oceníte i při sportu, ale rozhodně nejen při něm. Sluchátka nabídnou certifikaci IPx7, což znamená, že si poradí s deštěm i potem. K dispozici je samozřejmě ANC, takže vás nebude rušit např. hluk posilovny. Samotný zvuk je špičkový, Samsung poprvé využívá vlastní kodek pro zpracování audia. V praxi budou sluchátka pracovat s až 256× více zvukovými daty. S Galaxy Buds2 Pro si vychutnáte hudbu ve vysokém rozlišení a dokonce i 7.1 prostorový zvuk. Sluchátka se dodávají s nabíjecím pouzdrem, které zajistí až 18 hodin poslechu. Více o sluchátkách se dočtete v článku Samsung Galaxy Buds2 Pro (PREVIEW): kompaktní sluchátka s vytříbeným zvukem.

Samsung Galaxy Buds2 Pro Sluchátka Samsung

Nejlepší Bluetooth sluchátka přes hlavu

Lehkost a téměř se chce napsat nenápadnost Bluetooth sluchátek do uší byla zpočátku výsadou jen lehkých sluchátek určených pro nenáročný poslech. Poměrně nově ale začala tato technologie opanovat i segment náhlavních sluchátek určených na soustředěný poslech. Velkou výhodou náhlavních sluchátek je, že i z důvodu své konstrukce lépe izolují okolní hluk. V kombinaci s ANC vás uzavřou do vlastní zvukové bubliny, v níž vás nebude rušit nic – ani okolí, ani všudypřítomné kabely. Která jsou podle nás ta nejlepší Bluetooth sluchátka přes hlavu?

Sony WH-1000XM5

Sony WH-1000XM5

 • 30 hodin na jediné nabití se zapnutým ANC
 • Podpora NFC a hlasových asistentů
 • Další model z oblíbené řady

Bezdrátová náhlavní sluchátka Sony WH-1000XM5 vylepšují už tak skvělý a mnoha cenami ověnčený loňský model z řady WH-1000XM. Sony přikročilo k drobným designovým úpravám: Na první pohled je vidět subtilnější hlavový most, který je navíc velice flexibilní. O pohodlí se starají náušníky vyrobené z nově vyvinuté měkké přiléhavé kůže, která uši pevně obemkne a tlačí ještě méně. Použité ANC je podle výrobce tím nejlepším, co vyrobil. Okolní hluk snímají čtyři mikrofony na každé mušli. Jsou tak schopné zachytit a hlavně odfiltrovat větší množství rušivých zvuků. ANC se navíc automaticky optimalizuje podle okolí. Samozřejmostí je i funkce hands-free. Na jedno nabití sluchátka vydrží hrát až 30 hodin se zapnutým ANC. Skvělé je i rychlé nabíjení. Pokud spěcháte, za tři minuty máte k dispozici další tři hodiny poslechu. Více v článku Sony WH-1000XM5 – další sluchátka roku z dílny japonského výrobce?

Sony WH-1000XM5 Sluchátka Sony
Bowers & Wilkins PX7S2

Bowers & Wilkins PX7S2

 • ANC díky čtyřem mikrofonům
 • Náušníky z paměťové pěny
 • 40mm měniče

Věhlasná značka si v segmentu sluchátek pro běžné nošení drží svůj vysoký standard. O skvělou reprodukci se starají velké 40mm měniče. Podpora kodeků je široká, nechybí nic podstatného - aptX Adaptive, aptX HD, AAC a SBC. Na uších vás tlačit nebudou, hlavový most je polstrovaný a náušníky pokryty paměťovou pěnou. Mimo kvalitní hudební projev se budou hodit i na pohodlné vyřizování hovorů. S volajícím se uslyšíte dobře díky ANC a sestavě hned několika mikrofonů. Naopak pro dobré slyšení vašeho okolí stačí aktivovat ambientní zvuk. Celková doba poslechu může dosáhnout až 30 hodin, poté stačí nabíjet jen 15 minut pro získání dalších 7 hodin. V balení je krom napájecího USB-C kabelu i ten s koncovkou 3,5mm jack pro drátové spojení se zařízením.

Bowers & Wilkins PX7S2 Sluchátka Bowers & Wilkins
BOSE QuietComfort Ultra Headphones

BOSE QuietComfort Ultra Headphones

 • Stylová konstrukce, 2 barevné varianty
 • 24 hodin výdrž na baterii
 • Aplikace Bose Music pro nastavení ekvalizéru

Společnost Bose si pro zájemce o kvalitní Bluetooth sluchátka připravila nový model QuietComfort Ultra. Masivní náušníky obejmou ucho a ve spojení s aktivním potlačením hluku zajistí naprosto nerušený poslech. V případě potřeby rychle přepnete na režim prostupnosti. Mikrofon samozřejmě bez potíží přenese váš hlas při telefonních hovorech, a to v perfektní kvalitě. Veškeré potřebné ovládací prvky najdete na náušnících. Na plnou kapacitu baterie vydrží hrát až 24 hodin. Sluchátka podporují nejnovější Bluetooth 5.3 a třeba i kvalitní kodek aptX Adaptive. Bose QuietComfort Ultra jsou v prodeji v černém a bílém barevném provedení. Více jsme psali v článku Bose QuietComfort Ultra Headphones: krystalicky čistý zvuk i v rušném prostředí.

BOSE QuietComfort Ultra Headphones Sluchátka Bose

Nejlepší sportovní sluchátka

Sportovní sluchátka kladou důraz na jiné parametry než ta pro klidný a soustředěný poslech. Zásadní je pohodlí při delším nošení a také to, aby dobře držela. Sportovní sluchátka nesmí vypadávat z uší ani při náročnějším pohybu. Důležitou vlastností je rovněž odolnost vůči vnějším vlivům, zejména vlhkosti, tedy proti potu a dešti. Která sportovní sluchátka vám nejlépe nadopují do žil energii i na náročný trénink?

Bose Ultra Open Earbuds

Bose Ultra Open Earbuds

 • Otevřená konstrukce
 • Auto Volume
 • 27 hodin poslechu

Sluchátka Bose Ultra Open Earbuds mají otevřenou konstrukci, díky které bezpečně vnímáte své okolí. Tuto patentovanou technologii označují jako OpenAudio. Nezasouvají se do ucha, ale skrze manžetu se ovinou kolem ušního boltce. Zvuk vedou vzduchem, což je ve srovnání s vedením přes kost vhodnější pro kvalitnější reprodukci zvuku. S funkcí Auto Volume vám sluchátka vždy naservírují takovou hlasitost, že uslyšíte i v hlučném prostředí. Spojení s telefonem pak probíhá přes nejnovější verzi standardu Bluetooth 5.3 a díky mikrofonům vyřídíte hovor přímo ze sluchátek. Sportovat s nimi můžete i v dešti, mají odolnost IPX4. Celkově jsou připravena na 27 hodin poslechu. Samotná sluchátka mají výdrž 7,5 hodin, dalších 19,5 hodin jim přidá dobíjecí pouzdro.

Bose Ultra Open Earbuds Sluchátka Bose
Bowers & Wilkins Pi7 S2

Bowers & Wilkins Pi7 S2

 • Hi-Res audio
 • 24bitový bezztrátový přenos
 • Trojice mikrofonů

Špičková sportovní True Wireless sluchátka od Bowers & Wilkins se hodí pro poslech Hi-Res audia, tedy krystalicky čistých tónů. Mají 9,2mm měniče a podporují kodeky aptX, aptX HD, AAC a SBC. Každé ze sluchátek má trojici mikrofonů, a to nejen na volání, ale i pro potlačení hluku. V balení jsou 3 různé velikosti náušníků, takže budou bezpečně držet v uších většině uživatelům. Sluchátka drží odolnost IP54 a hrají až 5 hodin, pouzdro pak přidává dalších 16 hodin. V rámci bezdrátového spojení přes Bluetooth 5.0 se můžete spolehnout na bezztrátový 24bitový přenos. Pouzdro lze dobíjet i položením na bezdrátovou nabíječku. K dostání jsou 3 barevné varianty – černá, bílá a modrá.

Bowers & Wilkins Pi7 S2 Sluchátka Bowers & Wilkins
Shokz OpenRun PRO mini

Shokz OpenRun PRO mini

 • Kostní vedení zvuku
 • Odolnost IP55
 • Mikrofon potlačující hluk

Sluchátka Shokz profitují z bezpečného uchycení skrze čelenku. Hlavní jejich předností je však to, že zvuk je veden přes kost a není potřeba je mít zasunuté v uších. Proto ani po delší době nedochází k nepříjemným otlakům. Nenechte se ale zmást použitím na běh a další sportovní aktivity, bezpečně je lze použít třeba i pro vysoce kvalitní telefonování s duálním mikrofonem a běžný poslech hudby ve městě. Díky technologii TurboPitch bude basová složka dostatečně důrazná. Celkem až 10 hodin mohou přehrávat hudbu bez nutnosti jejich napájení. Následně stačí 5 minut na nabíječce pro dalších 1,5 hodiny poslechu.

Shokz OpenRun PRO mini Sluchátka SHOKZ

i

Zvláště drobnější sluchátka potřebují pro ochranu a přenášení ochranné pouzdro. Široký výběr barev, designů a typů nabízí také značka AlzaGuard.

Nejlepší herní sluchátka

Herní sluchátka jsou zpravidla součástí širší kategorie sluchátek náhlavních. Základní požadavek, samozřejmě kromě kvality zvuku samotného, je v tomto případě kladen na pohodlí, a to i při delších herních sessions. Nezbytností je mikrofon pro in-game komunikaci. Zásadní novinkou poslední doby je schopnost herních sluchátek lépe pracovat s prostorovým zvukem. Přispívá to jak k většímu pohlcení hrou, tak k lepší prostorové orientaci v herním světě. A která sluchátka na hraní, ať už na PC, nebo konzolích, doporučujeme?

Logitech G PRO X

Logitech G PRO X 2 Lightspeed

 • Sluchátka pro profesionální gaming
 • Výborná zvuková kvalita
 • Prémiová konstrukce

Sluchátka uzavřené konstrukce Logitech G Pro X 2 byla navržena ve spolupráci s profesionálními hráči. Odpovídají tak jejich potřebám jak v oblasti zvuku, tak jejich provedení. Sluchátka nabízí vysokou odolnost díky použití hliníku a oceli a celkově jsou velmi mohutná. Nejsou proto příliš vhodná na přenášení nebo např. poslech hudby na cestách. Zde je orientace na herní sféru naprosto jasná. O zvukovou kvalitu se starají nové 50mm grafenové měniče. Nabídnou frekvenční rozsah od 20 Hz do 20 kHz a připojit je můžete třemi způsoby: pomocí bezdrátového připojení LIGHTSPEED, Bluetooth nebo kabelové připojení pomocí dodávaného kabelu s 3,5mm jackem. Samozřejmostí je odnímatelný mikrofon i výměnné látkové náušníky.

Logitech G PRO X 2 Lightspeed Sluchátka Logitech
Razer Blackshark V2 Pro

Razer Blackshark V2 Pro

 • Vhodná pro hudbu i hraní her
 • Mohutné provedení
 • Odpojitelný kabel i mikrofon

Razer Blackshark V2 Pro patří mezi nejoblíbenější herní sluchátka na trhu. Jejich velkým kladem je univerzalita – pokud chcete poslouchat hudbu a nesedět u počítače, stačí odpojit kabel a spolehnout se na radiofrekvenční přenos, podobně se dá odpojit i mikrofon. Uzavřená konstrukce a náušníky, které ucho pevně obemknou, jsou zárukou výborné zvukové izolace – vy se tak budete moci ponořit přímo do herního dění. Frekvenční rozsah od 12 Hz až po 28 000 Hz je zárukou skvělého a detailního zvukového podání. Sluchátka lze používat nejen s PC, ale i s herními konzolemi PlayStation a Nintendo Switch.

Razer Blackshark V2 Pro Sluchátka Razer
HyperX Cloud Alpha Wireless

HyperX Cloud Alpha Wireless

 • Obří výdrž baterie až 300 hodin
 • Frekvenční rozsah 15–21 000 Hz
 • Prostorový zvuk 7.1

Bezdrátová herní sluchátka HyperX Cloud Alpha Wireless se svým drátovým kolegům spolehlivě vyrovnají a navíc dokážou i překvapit. Například těžko uvěřitelnou výdrží baterie až 300 hodin. Pohodlné náušníky dobře zakryjí ucho a okamžitě vás uzavřou v herním světě. Herní headset disponuje velice slušným dynamickým rozsahem od 15 Hz do 21 kHz, který je tak ideální nejen na zvukové efekty ve hrách, ale i na poslech hudby všech žánrů. Samozřejmostí je citlivý odpojitelný mikrofon, který se může pyšnit certifikací pro Discord a TimeSpeak. Co se připojení k PC nebo konzoli týče, připraven je radiofrekvenční přijímač.

HyperX Cloud Alpha Wireless Sluchátka HyperX

Nejlepší Hi-Fi sluchátka

Pro ty nejnáročnější je určena kategorie Hi-Fi sluchátek. Nabídnou excelentní zvuk, často velmi luxusní vzhled a leckteré zajímavé technologie. Některým hlasům navzdory i do této kategorie prorazila bezdrátovost – natolik se rozšířil datový tok, který je možné přes Bluetooth přenést. Tento fakt jsme v našem výběru rovněž zohlednili. Která sluchátka vám přinesou hudbu v té nejvyšší kvalitě bez kompromisů?

AKG K240 STUDIO

AKG K240 STUDIO

 • Měniče Varimotion 
 • Široký frekvenční rozsah
 • Nízká cena

AKG K240 STUDIO mají luxusní nádech. Jejich pohodlné náušníky jsou totiž zvenčí zdobeny zlatou barvou. Chlubí se vysokým frekvenčním rozsahem 15 - 25 000 Hz. Měniče zvané Varimotion mají průměr 30 mm. Technologie membrány je promyšlená. Tloušťka totiž není po celé ploše stejná, ale tenčí okrajová část je elastická a pomáhá přenosu jemných vibrací. Reprodukce hudby je na vynikající úrovni, obzvlášť s ohledem na cenu sluchátek. Čisté výšky, stejně tak hutné basy vyniknou a dají přesně ten pocit z hudby, který má být. Standardní kabel má délku 3 metry, ale můžete ho vyměnit třeba za kroucený o délce 5 metrů.

AKG K240 STUDIO Sluchátka AKG
Sennheiser HD660S2

Sennheiser HD660S2

 • Audiofilská sluchátka pro náročné
 • 38mm měniče
 • Lehká konstrukce

Další audiofilská sluchátka pochází z dílny Sennheiseru. Velmi kvalitně prokreslený zvuk kombinují s pohodlnými náušníky pokrývající celé ucho. Použít je lze kdekoliv, vhodné jsou i pro hraní počítačových a konzolových her. Podpora Hi-Res audia zaručuje vytříbený poslech. Široký frekvenční rozsah se pohybuje mezi 8 až 41 500 Hz. Plusem je citlivost 104 dB/mW, díky níž není problém přehrávat hudbu i z méně výkonnějších zdrojů. Velikost měničů se zastavila na 38 mm. Praktický je dostatečně dlouhý odnímatelný kabel v délce 1,8 metru i relativně nízká hmotnost 260 gramů. 

Sennheiser HD660S2 Sluchátka Sennheiser
Audio-technica ATH-AD700X

Audio-technica ATH-AD700X

 • 3D technologie hlavového mostu
 • Ideální na poslech klasiky a jazzu
 • Špičkový zvuk

Sluchátka Audio-technica ATH-AD700X kombinují pohodlné nošení s maximálním zvukovým zážitkem. Mají skutečně lehkou hliníkovou konstrukci. Pohodlnému nošení napomáhá také propracovaný hlavový most, jenž se zvládne přizpůsobit jakémukoliv tvaru hlavy. Zvuk vás pohltí, jelikož uši vám sluchátka zakryjí obrovskými 53mm měniči. Nastavení zvukového profilu je neutrální, detailní zvukové představení bude nejlépe vyhovovat těm, co poslouchají klasickou hudbu a jazz. Na hutné basy to rozhodně není. Plusem je určitě i jejich dva metry dlouhý kabel. Frekvenční rozsah sluchátek se pohybuje v rozmezí 5-30 000 Hz. Samozřejmostí je možnost redukce na 6,5mm jack konektor.

Audio-technica ATH-AD700X Sluchátka Audio-technica
Vytisknout
P-DC1-WEB01
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací