AlzaBoxy Q1 AP+ plus nový vizuál

Netflix: Vše, co potřebujete vědět

Zobrazit katalog

• Autor: Štěpán Lenk

(Update): Doplněno o informace o poplatku za sdílení účtu s dalšími uživateli.

Americká streamovací společnost Netflix úspěšně expandovala do celého světa a charakteristické červené N se stalo součástí životů mnoha z nás. Streamovacím službám ale samozřejmě neholdují všichni, stále se najdou tací, kteří si nejsou jisti, zda by se jim předplatné vůbec vyplatilo a zda by zdánlivě nekonečnou knihovnu filmů a seriálů (a nově i mobilních her) vůbec využili. Pokud mezi váhající jedince patříte i vy, přečtěte si náš článek, kde se o Netflixu dozvíte všechno potřebné.

Netflix; screenshot: cover

zdroj: Netflix

Netflix: Vše, co potřebujete vědět – OBSAH

 1. Co je Netflix?
 2. Netflix kompletně v češtině
 3. Netflix cena
 4. Netflix: Poplatek za sdílení účtu
 5. Lze si Netflix vyzkoušet zadarmo?
 6. Netflix hry
 7. Tipy na ty nejlepší filmy, seriály a dokumenty na Netflixu
 8. Netflix novinky

Co je Netflix?


Netflix je platforma pro streamování filmů a seriálů, která na začátku roku 2023 překročila hranici 230 milionů aktivních uživatelů a funguje ve více než 190 zemích světa. Původně společnost Netflix začínala jako půjčovna DVD, která po USA rozesílala poštou, s masivním rozšířením internetového připojení po roce 2000 ovšem začala obsah i streamovat. Filmový průmysl je však (či přinejmenším tehdy ještě byl) poměrně konzervativní a jednotlivá studia nechtěla o pouštění svých filmů přes internet nic slyšet, Netflix tak získával práva na filmové trháky velmi pomalu a často s velkým regionálním nebo časovým omezením.

I proto se Netflix rozhodl investovat ohromné finanční prostředky do produkce vlastního obsahu, což také mělo zřejmě zásadní podíl na jeho cestě k úspěchu, hned vedle postupného zavádění lokalizovaných verzí v jednotlivých zemích světa. To mimo jiné dokazuje i existence české jazykové mutace a stále větší počet filmů a seriálů nejen s českými titulky, ale také s profesionálním českým dabingem.

Netflix; tv shows, movies: nabídka

Netflix kompletně v češtině


Netflix již dávno není službou pouze pro diváky, kteří vládnou některým ze světových jazyků. V současné době si na této streamovací službě můžete pustit tisíce filmů a seriálů s českými titulky, z nichž několik set na vás bude naší mateřštinou také promlouvat. Netflix v češtině funguje od 11. října 2019 (pozn. pokud Netflix používáte už delší dobu a v českém rozhraní se vám nezobrazuje, musíte přejít do nastavení a češtinu manuálně zapnout).

Jak přepnout nastavení jazyka Netflixu?

Přepnout jazykové rozhraní Netflixu je jednoduché, přesto jsme pro vás nachystali přehledný návod.

Nastavení jazyka na Netflixu

Netflix, nastavení
Na titulní stránce služby Netflix najdete v pravém horním rohu uživatelské nastavení, které po rozkliknutí zobrazí několik voleb. Vyberte položku Účet.
Netflix, nastavení rozhraní
Tato stránka zobrazuje klíčové volby včetně vašich kontaktních a platebních údajů, trvání předplatného nebo rodičovského zámku. V sekci Můj profil si povšimněte volby Jazyk.
Netflix, nastavení angličtiny
Ano, takhle jednoduché to bylo. Vyberte English a po uložení budete mít zpátky úplně kompletní obsah služby Netflix. Pokud vybere Češtinu, uvidíte pouze pořady, které jsou na Netflix opatřeny českými titulky a/nebo dabingem.

Jak zjistit, které filmy a seriály na Netflixu mají český dabing nebo titulky?

Netflix svoji nabídku českého obsahu neustále navyšuje a je pravdou, že občas může být lehký problém s orientací. Právě proto máme jednoduchý trik, kterým si okamžitě vytáhnete například všechno s českým dabingem, protože zrovna nemáte chuť soustředit se na titulky.

 • Přihlaste se do svého profilu na Netflixu.
 • Do prohlížeče poté zadejte adresu www.netflix.com/browse/audio.
 • Načte se speciální stránka, kde můžete v horní části měnit parametry hledání – zvuk, titulky, jazykové mutace.
 • Vyhledaný obsah lze dále ještě třídit podle doporučení Netflixu, roku vydání nebo abecedně.
 • Na stránce bohužel není k dispozici volba pro zobrazení nejnověji přidaného obsahu.

Netflix cena


Netflix je momentálně v České republice dostupný ve třech formách předplatného. 

 • Základní (Basic) předplatné stojí 199 korun měsíčně a umožní vám sledovat filmy a seriály na jednom zařízení ve standardním rozlišení. 
 • Standardní (Standard) předplatné stojí 259 korun měsíčně a svým uživatelům umožňuje sledovat až na dvou zařízeních současně ve full HD. 
 • Premium stojí 319 korun měsíčně a zajistí vám přístup ke knihovně Netflixu na čtyřech zařízeních současně ve Full HD a Ultra HD (4K) rozlišení. 
Služba Min. cena* Max. cena* Komentář Více informací Oficiální web
Netflix 199 Kč 319 Kč Premium až 4 zařízení pro sledování současně a 4K rozlišení. Netflix.com
Disney+ 199 Kč 239 Kč Min. cenu získáte při roční platbě 2390 Kč. Disney+
HBO Max 199 Kč 132 Kč Nižší cena pro stávající předplatitele a nové zákazníky. HBO Max
Apple TV+ 199 Kč 339 Kč Vyšší cena je pro tarif Apple One. Ta obsahuje tři další Apple služby. Apple TV+; Apple One
SkyShowtime 119 Kč 179 Kč Nižší cena při roční platbě 1429 Kč SkyShowtime
Amazon Prime
79.99 Kč
Jednotná cena, nejnižší na CZ trhu. Prime Video

*Měsíční platby. Pokud vyžadována roční platba, rozpočítáno na měsíce s upozorněním v části „Komentář“. Tabulka aktualizována 17.1.2024. 

Streamovací služba ovšem pozvolna zavádí další typy předplatného, jako je například Netflix Basic with ads, který divákům zprostředkuje obsah za nižší cenu, ale s reklamami. Toto předplatné u nás zatím není dostupné, podle prvních zpráv ze světa o něj ale příliš velký zájem není.

Netflix: screenshot; knihovna

zdroj: vlastní

Jen nepatrný zlomek aktuální nabídky Netflixu.

Pokud přemítáte, jestli ke sledování Netflixu potřebujete nějaké speciální zařízení, můžete být v klidu. Bohatě vám postačí smart HD TV (nebo ideálně rovnou s 4K rozlišením), případně herní konzole nebo běžný telefon či tablet se systémem iOS, Android nebo Windows 10. Anebo můžete skrz jakýkoli webový prohlížeč jít přímo na adresu www.netflix.com (v případě, že ještě nemáte účet, pak se musíte nejprve zaregistrovat a zvolit si plán předplatného) a už můžete klikat na tlačítko „play“.

Mimochodem, pokud si na mobilu nebo tabletu nechcete sjížděním Netflixu plácat mobilní data, máte možnost si své oblíbené filmy a seriály do kýženého mobilního zařízení stáhnout a posléze sledovat offline. Na TV, konzolích nebo PC ovšem podporu offline přehrávání nenajdete.

Netflix: Poplatek za sdílení účtu


Poplatek za sdílení účtu/hesla s dalšími osobami byl po měsících avizování zaveden už i v České republice. Pokud tedy ke svému účtu chcete přidat dalšího člena, výše vašeho předplatného naroste o měsíční poplatek 79 Kč za každého uživatele účtu žijícího mimo vaši domácnost. 

Přidat nové členy mimo domácnost (IP adresu hlavního účtu) ovšem mohou pouze majitelé předplatného Standard a Premium, přičemž Standard umožňuje přidat jednoho uživatele navíc a Premium dva. Basic Předplatné tuto možnost nenabízí vůbec.

Majitel hlavního účtu může změny u stávajících uživatelů nebo přidání zcela nového člena provést přímo v nastavení aplikace Netflix na webu, případně na smart TV. Dotyčným osobám, kterých se tyto změny přímo dotknou, přijde e-mailová pozvánka s patřičnými informacemi a instrukcemi.

Lze si Netflix vyzkoušet zadarmo?


Ačkoli dříve Netflix nabízel bezplatné 30denní zkušební období po vytvoření nové registrace, aktuálně už streamovací služba tuto možnost nenabízí. Jedinou variantou, jak si Netflix vyzkoušet, je tak zaplacení předplatného, které ovšem v případě vaší nespokojenosti můžete kdykoli zrušit.

Netflix hry


Netflix po streamování filmů a seriálů vykročil i na pole videoherní zábavy, svým předplatitelům totiž nabízí vcelku solidní počet exkluzivní mobilní her, které si můžou stáhnout do svých telefonů či tabletů s Androidem. Hry jsou bez reklam, neobsahují žádné mikrotransakce a jsou přímou součástí standardního předplatného – jejich stažení tedy není podmíněno žádným dalším poplatkem. Jediné omezení je, že hry nelze najít a stáhnout z dětských profilů.

Nabídku her naleznete v mobilní aplikaci Netflix pod řádkem Hry Netflix. Hry ale můžete nainstalovat i přímo přes Obchod Play – návod, jak to udělat (společně s dalšími informacemi o službě Hry Netflix), naleznete na odkazu zde.

Aktuální nabídka her na Netflixu

Nabídka her na Netflixu se utěšeně rozrůstá a je pravidelně obohacována o nové tituly nejrůznějších žánrů, mezi kterými najdete třeba několik her inspirovaných netflixovskou seriálovou exkluzivitou Stranger Things.  

Netflix ale plánuje svou herní knihovnu nadále rozšiřovat, o čemž svědčí i nákup několika herních studií, jmenovitě Night School, Next Games, Boss Fight Entertainment. Aktuálně tak v nabídce herní knihovny Netflixu můžete nalézt více než 40 titulů.

Trailer: Stranger Things 1984

zdroj: Netflix

Jedním z exkluzivních herních titulů na Netflixu je i stylová retro adaptace seriálového hitu Stranger Things.

Aktuální seznam všech dostupných her na Netflixu si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách.

Tipy na ty nejlepší filmy, seriály a dokumenty na Netflixu


Už víte, jak, kde, na čem a za kolik si Netflix pořídit. Ale co to nejdůležitější? Tedy, na co koukat? Je samozřejmě skvělé, že za pár stovek získáte přístup k tisícům snímků a seriálů, ale jak si v tom má člověk vybrat? Poradit vám může náš pravidelně aktualizovaný přehled filmů, seriálů a dokumentů, kde najdete několik desítek tipů na to nejlepší, co si Netflixu můžete (s českými titulky či dabingem) pustit.

Netflix: nejlepší filmy, seriály, dokumenty

Vybrat si z bohaté nabídky Netflixu nemusí být úplně jednoduché, zejména pokud zrovna nevíte, na co máte chuť. V takové chvíli přijdou vhod naše tipy.

Netflix novinky


Nestíháte sledovat, co na Netflixu vychází nového? Nevadí, mrkněte na náš samostatný novinkový článek! Ten představuje aktuální výběr z těch nejzajímavějších filmů, seriálů a dokumentů, které se daný měsíc na Netflixu objeví, včetně data vydání a krátkého infa.

• Zdroje: vlastní

i Mohlo by vás zajímat

Co jsme o Netflixu napsali dříve

Netflix konečně mluví česky! – OBSAH

 1. Kam zmizel kompletní obsah Netflixu?
 2. Netflix vs. HBO GO: cena a nabídka
 3. Na čem Netflix sledovat?

i

Proč český Netflix dává smysl?
Doposud dominantnímu Netflixu roste konkurence jako houby po dešti – nejnovější konkurence se jmenuje Disney+Apple TV+. Do vlastní tvorby se pouští dokonce i YouTube.

To dokreslují i hospodářské výsledky. Dle webu w4t.cz sice Netflix v roce 2018 vykázal čistý zisk 270 mil. USD, což značí meziroční růst 26 %, na druhé straně však v USA přišel o 130 tisíc uživatelů. Pro další růst se proto musí obrátit na mezinárodní trh. A dle všeho se mu to daří: zatímco v USA ztrácí, celkově se mu dle czechcrunch.cz podařilo v roce 2018 získat další 2,7 milionu předplatitelů.

Český Netflix proto představuje odraz aktuální obchodní strategie: urychlení expanze na zahraničních trzích. Dalším klíčem jsou masivní investice do exkluzivního obsahu, který zákazník jinde nenajde. Už delší dobu se nejedná jen o seriály, Netflix čím dále více nabízí i vlastní filmy.

Kam zmizel kompletní obsah v českém Netflixu?

Netflix je z pohledu zavádění služeb na nové trhy mimořádně zkušená společnost, která má k dispozici mnoho důležitých dat ohledně sledovanosti. Na někoho tak může působit nezvykle, že po přepnutí do českého rozhraní zmizí veškerý obsah, který nemá lokální jazykovou podporu. To znamená, že místo 5 000 filmů a seriálů uvidíte aktuálně „jen“ zhruba 1 000 titulů. Toto číslo sice neustále poroste, ale přesto máme pro vás řešení.

Netflix vs. HBO GO: cena a nabídka titulů

Dle ČSÚ si streamovací a podobné služby aktuálně v České republice předplácí 350 tisíc uživatelů. Na základě výzkumu agentury Nielsen Admosphere (viz Mediaguru.cz) z roku 2017 sleduje Netflix v české republice 7 % diváků, zatímco HBO GO 9 %. Přestože se jedná o starší data, lze spekulovat, že obliba Netflixu i kvůli až doposud chybějící podpoře češtiny zůstala přibližně stejná, zatímco HBO GO díky seriálům jako Hra o trůny, Služebnice či Černobyl svůj náskok navýšilo. Ale to se již brzy určitě změní – jak si stojí Netflix ve srovnání s HBO GO?

Nejprve musíme rozkrýt počet nabízených titulů. U Netflixu je k dispozici více než 5 000 filmů a seriálů. Nicméně s ohledem na náš trh budeme brát v potaz číslo 1 000. Právě tolik je na Netflixu aktuálně k dispozici filmů a seriálů s českou podporou (titulky nebo dabing). Toto číslo však každým dnem roste a celkem realisticky lze očekávat, že zhruba do 6 měsíců HBO GO předežene.

HBO GO sice možná bude časem ztrácet na kvantitě, ale rozhodně boduje ve kvalitě – koneckonců šílenství kolem Hry o trůny (a následné nespokojenosti s koncem) rezonovalo i v tuzemských mainstreamových médiích. HBO GO zároveň zaujme nižší cenou, případně tím, že obsah máte zdarma od svého kabelového operátora, pokud si předplácíte program HBO jako takový.

Netflix na druhou stranu krom větší knihovny nabízí i podporu velmi žádaného 4K rozlišení. Podpora 4K rozlišení je sice součástí jen prémiového balíčku, ale protože jej lze sdílet až ve čtyřech zařízeních, vychází v rámci Netflixu nejlevněji. Samozřejmě za předpokladu, že seženete trojici přátel.


Netflix Basic Netflix Standard Netflix Premium HBO GO
Počet titulů s českou podporou (titulky nebo dabing)1 +1 000 +1 000 +1 000 1 500
Max. kvalita přehrávání SD (480p) Full HD (1080p) 4K Full HD
HDR
Max. počet souběžně přihlášených zařízení 1 2 4 2
Cena 199 Kč 259 Kč 319 Kč 159 Kč

Počet titulů v nabídce HBO GO není přesně znám. Samotné HBO uvádí: „Čeká tu na vás více než 6 200 dílů seriálů – českých i zahraničních. A najdete tu i více než 800 filmů, dokumentů a dětských pořadů.“ Web Živě.cz však upozorňuje, že aktuální velikost knihovny je právě 1 500 snímků. Oproti tomu u Netflixu je počet titulů v nabídce znám, ale každý den narůstá.

Na čem Netflix sledovat?

Netflix lze sledovat na takřka jakémkoliv zařízení s displejem, podmínkou je přístup k internetu. Nejkvalitnější zážitek nabídnou samozřejmě Smart TV. Abyste si Netflix užili v maximální kvalitě, vyplatí se připlatit za 4K televizor s podporou HDR. Ideálně by se mělo jednat o chytrou TV. Některé modely mají dokonce tlačítko Netflix přímo na ovladači, což před lety vypadalo divně, ale nyní se jedná o fajnovou vychytávku. Pokud však takovou televizi nemáte, můžete sáhnout po multimediálním centru, které Netflix dostane i na „hloupou“ TV.

Prostřednictvím aplikace Netflix lze službu sledovat i na chytrých telefonech a tabletech iOS, Android nebo Windows 10. S ohledem na altruistickou cenovou politiku našich operátorů vás jistě potěší, že Netflix lze používat i offline. Vybrané snímky si totiž můžete s předstihem stáhnout přes WiFi pro pozdější přehrání.

A konečně – obsah lze přehrávat i ve webovém prohlížeči na jakémkoliv počítači po přihlášení k vašemu účtu. Zde však není k dispozici offline přehrávání.

3,1 33×
Netflix předplacená karta v hodnotě 1000Kč
Pořiďte si Netflix předplatné pro sebe, nebo ho věnujte jako dárek.
1 000,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: EPAY0006
3,1 33×
Netflix předplacená karta v hodnotě 400Kč
Pořiďte si Netflix předplatné pro sebe, nebo ho věnujte jako dárek.
400,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: EPAY0005
4,6 15×
32" TCL 32S5400A
Televize SMART ANDROID LED, 81cm, HD Ready, PPI 400 (50Hz), Direct LED, HDR10, lokální stmívání, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 1× USB, CI+, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Chromecast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Google Assistent, párování s mobilním zařízením, VESA 100×100, Dolby Digital Plus, en. třída F
+Dárek Předplatné SledovaniTV na 6 měsíců - registrace na www.sledovanitv.cz/tcl v hodnotě 1 500,-
Zlevněno -5 %
4 399,- 4 649,-
Skladem
Dovezeme, nainstalujeme na zeď, zapojíme.
Info
Objednací kód: WK690a11h1
65" Sencor SLE 65US801TCSB - Televize Doprava
zdarma
5,0
65" Sencor SLE 65US801TCSB
Televize SMART LED, 165cm, 4K Ultra HD, 50Hz, Direct LED, HDR10, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, USB nahrávání, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV, hlasové ovládání, Apple Airplay 2, párování s mobilním zařízením, WebOS, VESA 300×200, repro 16 W, Dolby Digital Plus, en. třída G
11 990,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: WS544sg0a
4,5 67×
32" TCL 32S5200
Televize SMART ANDROID LED, 81cm, HD Ready, PPI 300, Direct LED, HDR10, lokální stmívání, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 1× USB, CI+, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Chromecast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Google Assistent, párování s mobilním zařízením, VESA 100×100, Dolby Digital Plus, en. třída G
+Dárek Předplatné SledovaniTV na 6 měsíců - registrace na www.sledovanitv.cz/tcl v hodnotě 1 500,-
Zlevněno -6 %
3 990,- 4 259,-
Skladem
Dovezeme, nainstalujeme na zeď, zapojíme.
Info
Objednací kód: WK690a130
43" Sencor SLE 43US700TCSB - Televize Doprava
zdarma
3,5
43" Sencor SLE 43US700TCSB
Televize SMART LED, 109cm, 4K Ultra HD, 50Hz, Direct LED, HDR10, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, LAN, WiFi, Bluetooth, Miracast, HbbTV, párování s mobilním zařízením, Vidaa, VESA 200×200, Dolby Digital Plus
6 999,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, nainstalujeme na zeď, zapojíme.
Info
Objednací kód: WS540e9a3
4,6 70×
43" Samsung UE43CU7172
Televize SMART LED, 109cm, 4K Ultra HD, 50Hz, HDR10, HDR10+, HLG, 3× HDMI, 1× USB, WiFi, Bluetooth, DLNA, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Přehrávání 360° videa, Apple Airplay 2, párování s mobilním zařízením, Tizen, VESA 200×200, Dolby Digital Plus, en. třída G
7 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, nainstalujeme na zeď, zapojíme.
Info
Objednací kód: WR176b3
4,7 21×
43" TCL 43P638
Televize Google TV, LED, 109cm, 4K Ultra HD, PPI 2400 (50Hz), Direct LED, HDR10, HLG, Dolby Vision, lokální stmívání, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 1× USB, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Chromecast, Miracast, HbbTV 2.0, hlasové ovládání, Google Assistent, Amazon Alexa, párování s mobilním zařízením, VESA 200×200, Dolby Atmos, Dolby Digital AC4, DTS HD, en. třída F
+Dárek Předplatné SledovaniTV na 6 měsíců - registrace na www.sledovanitv.cz/tcl v hodnotě 1 500,-
Zlevněno -5 %
7 290,- 7 689,-
Skladem
Dovezeme, nainstalujeme na zeď, zapojíme.
Info
Objednací kód: WK690b7c5
4,5 96×
32" LG 32LQ6300
Televize SMART LED, 81cm, Full HD, 50Hz, Direct LED, HDR10, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 1× USB, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, HbbTV 2.0, herní režim, hlasové ovládání, Google Assistent, Přehrávání 360° videa, Amazon Alexa, WebOS, VESA 200×200, repro 10 W, Dolby Digital 2,0, en. třída F
5 490,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, nainstalujeme na zeď, zapojíme.
Info
Objednací kód: WK607c4f
3,9 13×
24" Sencor SLE 24S801TCSB
Televize SMART LED, 61cm, HD Ready, 50Hz, Direct LED, HDR10, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, LAN, WiFi, Bluetooth, Miracast, HbbTV 1.5, hlasové ovládání, WebOS, VESA 100×100, repro 16 W, Dolby Digital Plus, en. třída E
3 889,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: WS524g5i
4,8 33×
50" TCL 50C644 + 3 roky záruka po registraci
Televize Google TV, QLED, 127cm, 4K Ultra HD, 50Hz, Direct LED, HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision, lokální stmívání, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 1× USB, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Chromecast, Miracast, hlasové ovládání, Google Assistent, párování s mobilním zařízením, VESA 200×200, Dolby Atmos, Dolby Digital AC4, DTS HD, en. třída G
+2 dárky v hodnotě 4 490,-
Zlevněno -13 %
9 990,- 11 490,-
Skladem
Dovezeme, nainstalujeme na zeď, zapojíme.
Info
Objednací kód: WK690b9h01
Vytisknout
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací