Zažij rychlé doručení. Elitní výbava pro hráče

Netflix: Vše, co potřebujete vědět

Zobrazit katalog

• Autor: Štěpán Lenk

Americká streamovací společnost Netflix úspěšně expandovala do celého světa a charakteristické červené N se stalo téměř nedílnou součástí životů mnoha z nás. Streamovacím službám ovšem samozřejmě neholdují všichni, stále se najdou tací, kteří si nejsou jisti, zda by se jim předplatné vůbec vyplatilo a zda by zdánlivě nekonečnou knihovnu filmů a seriálů (a nově i mobilních her) vůbec využili. Pokud mezi váhající jedince patříte i vy, mohl by vám s rozhodováním pomoci náš článek, kde se o Netflixu dozvíte všechno potřebné.

Netflix; screenshot: cover

Netflix: Vše, co potřebujete vědět – OBSAH

 1. Co je Netflix?
 2. Netflix kompletně v češtině
 3. Netflix cena
 4. Jak si Netflix vyzkoušet zadarmo?
 5. Netflix hry
 6. Tipy na ty nejlepší filmy, seriály a dokumenty na Netflixu

Co je Netflix?


Netflix je platforma pro streamování filmů a seriálů, která v roce 2021 překročila hranici 200 milionů aktivních uživatelů a funguje ve více než 190 zemích světa. Původně společnost Netflix začínala jako půjčovna DVD, která po USA rozesílala poštou, s masivním rozšířením internetového připojení po roce 2000 ovšem začala obsah i streamovat. Filmový průmysl je však (či přinejmenším tehdy ještě byl) poměrně konzervativní a jednotlivá studia nechtěla o pouštění svých filmů přes internet nic slyšet, Netflix tak získával práva na filmové trháky velmi pomalu a často s velkým regionálním nebo časovým omezením.

I proto se Netflix rozhodl investovat ohromné finanční prostředky do produkce vlastního obsahu, což také mělo zřejmě zásadní podíl na jeho cestě k úspěchu, hned vedle postupného zavádění lokalizovaných verzí v jednotlivých zemích světa. To mimo jiné dokazuje i existence české jazykové mutace a stále větší počet filmů a seriálů nejen s českými titulky, ale také s profesionálním českým dabingem.

Netflix; tv shows, movies: nabídka

Netflix kompletně v češtině


Netflix již dávno není službou pouze pro diváky, kteří vládnou některým ze světových jazyků. V současné době si na této streamovací službě můžete pustit tisíce filmů a seriálů s českými titulky, z nichž několik set na vás bude naší mateřštinou také promlouvat. Netflix v češtině funguje od 11. října 2019 (pozn. pokud Netflix používáte už delší dobu a v českém rozhraní se vám nezobrazuje, musíte přejít do nastavení a češtinu manuálně zapnout).

Jak přepnout nastavení jazyka Netflixu?

Přepnout jazykové rozhraní Netflixu je jednoduché, přesto jsme pro vás nachystali přehledný návod.

Nastavení jazyka na Netflixu

Netflix, nastavení
Na titulní stránce služby Netflix najdete v pravém horním rohu uživatelské nastavení, které po rozkliknutí zobrazí několik voleb. Vyberte položku Účet.
Netflix, nastavení rozhraní
Tato stránka zobrazuje klíčové volby včetně vašich kontaktních a platebních údajů, trvání předplatného nebo rodičovského zámku. V sekci Můj profil si povšimněte volby Jazyk.
Netflix, nastavení angličtiny
Ano, takhle jednoduché to bylo. Vyberte English a po uložení budete mít zpátky úplně kompletní obsah služby Netflix. Pokud vybere Češtinu, uvidíte pouze pořady, které jsou na Netflix opatřeny českými titulky a/nebo dabingem.

Jak zjistit, které filmy a seriály na Netflixu mají český dabing nebo titulky?

Netflix svoji nabídku českého obsahu neustále navyšuje a je pravdou, že občas může být lehký problém s orientací. Právě proto máme jednoduchý trik, kterým si okamžitě vytáhnete například všechno s českým dabingem, protože zrovna nemáte chuť soustředit se na titulky.

 • Přihlaste se do svého profilu na Netflixu.
 • Do prohlížeče poté zadejte adresu www.netflix.com/browse/audio.
 • Načte se speciální stránka, kde můžete v horní části měnit parametry hledání – zvuk, titulky, jazykové mutace.
 • Vyhledaný obsah lze dále ještě třídit podle doporučení Netflixu, roku vydání nebo abecedně.
 • Na stránce bohužel není k dispozici volba pro zobrazení nejnověji přidaného obsahu.

Netflix cena


Netflix je momentálně v České republice dostupný ve třech formách předplatného. Základní (Basic) předplatné vám umožní sledovat filmy a seriály na jednom zařízení ve standardním rozlišení za 199 korun měsíčně. Standardní (Standard) předplatné uživateli umožňuje sledovat až na dvou zařízeních současně ve full HD rozlišení za 259 korun měsíčně. A konečně poslední verze předplatného zvaná Premium vám za 319 korun za měsíc zajistí přístup ke knihovně Netflixu na čtyřech zařízeních současně ve Full HD a Ultra HD (4K) rozlišení.

Netflix: screenshot; knihovna

Jen nepatrný zlomek aktuální nabídky Netflixu.

A pokud přemítáte, jestli ke sledování Netflixu potřebujete nějaké speciální zařízení, můžete být v klidu. Bohatě vám postačí smart HD TV (nebo ideálně rovnou s 4K rozlišením), případně herní konzole nebo běžný telefon či tablet se systémem iOS, Android nebo Windows 10. Anebo můžete skrz jakýkoli webový prohlížeč jít přímo na adresu www.netflix.com (v případě, že ještě nemáte účet, pak se musíte nejprve zaregistrovat a zvolit si plán předplatného) a už můžete klikat na tlačítko „play”.

Mimochodem, pokud si na mobilu nebo tabletu nechcete sjížděním Netflixu plácat mobilní data, máte možnost si své oblíbené filmy a seriály do kýženého mobilního zařízení stáhnout a posléze sledovat offline. Na TV, konzolích nebo PC ovšem podporu offline přehrávání nenajdete.

Jak si Netflix vyzkoušet zadarmo?


Pokud vás Netflix láká, ale pořád si nejste úplně jisti, jestli jej využijete natolik, aby si každý měsíc zasloužil vaše peníze, máme pro vás malý tip. Tuto streamovací službu si totiž můžete vyzkoušet na jeden měsíc zdarma, stačí si akorát vytvořit účet a vaše 30denní zkušební období se samo odstartuje.

Součástí registrace je i zadání platebních údajů, ale nebojte se, Netflix vám peníze poprvé strhne až po uplynutí zmíněných 30 dní, navíc vás sám upozorní na blížící se konec zkušebního měsíce. Můžete se tak svobodně rozhodnout, jestli budete v předplatném pokračovat, nebo službě dáte vale. Netflix v pytli ale rozhodně kupovat nebudete.

Netflix hry


Netflix po streamování filmů a seriálů vykročil i na pole videoherní zábavy, nově totiž svým předplatitelům nabízí 5 exkluzivních mobilních her, které si můžou stáhnout do svých telefonů či tabletů s Androidem. Hry jsou bez reklam, neobsahují žádné mikrotransakce a jsou přímou součástí standardního předplatného – jejich stažení tedy není podmíněno žádným dalším poplatkem. Jediné omezení je, že hry nelze najít a stáhnout z dětských profilů.

Nabídku her naleznete v mobilní aplikaci Netflix pod řádkem Hry Netflix. Je ale možné, že zmíněnou položku ve své aplikaci ještě nevidíte, v takovém případě nepanikařte. Služba se u všech uživatelů zavádí postupně a změny by se měly brzy projevit. Hry ale můžete nainstalovat i přímo přes Obchod Play – návod, jak to udělat (společně s dalšími informacemi o službě Hry Netflix), naleznete na odkazu zde.

Aktuální nabídka her na Netflixu

Nabídka her na Netflixu je zatím poměrně skromná, najdete mezi nimi třeba dvě hry inspirované netflixovskou seriálovou exkluzivitou Stranger Things. Netflix plánuje herní knihovnu v budoucnu postupně rozšiřovat, je tedy možné, že se opět dočkáme nějakého provázání s jejich filmovou a seriálovou tvorbou. Aktuálně ale pod záložkou Hry Netflix naleznete těchto pět titulů.

Tipy na ty nejlepší filmy, seriály a dokumenty na Netflixu


Už víte, jak, kde, na čem a za kolik si Netflix pořídit. Ale co to nejdůležitější? Tedy, na co koukat? Je samozřejmě skvělé, že za pár stovek získáte přístup k tisícům snímků a seriálů, ale jak si v tom má člověk vybrat? Poradit vám může náš pravidelně aktualizovaný přehled filmů, seriálů a dokumentů, kde najdete několik desítek tipů na to nejlepší, co si Netflixu můžete (s českými titulky či dabingem) pustit.

Netflix: nejlepší filmy, seriály, dokumenty

Vybrat si z bohaté nabídky Netflixu nemusí být úplně jednoduché, zejména pokud zrovna nevíte, na co máte chuť. V takové chvíli přijdou vhod naše tipy.

• Zdroje: vlastní

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu.

YouTube | Facebook | Instagram

Co jsme o Netflixu napsali dříve

Netflix konečně mluví česky! – OBSAH

 1. Kdo jako první objevil Netflix CZ?
 2. Netflix CZ 2019: Na co se můžeme těšit?
 3. Jak zjistit, které filmy a seriály na Netflixu mají český dabing nebo titulky?
 4. Kam zmizel kompletní obsah Netflixu?
 5. Netflix vs. HBO GO: cena a nabídka
 6. Hospodářské výsledky Netflixu za 3Q 2019
 7. Na čem Netflix sledovat?

i

Zajímavost: Google hlásí, že hledanost slovního spojení Netflix česky stoupla v tomto týdnu 4násobně.


Kdo jako první objevil Netflix CZ?

Jako první s informací, že Netflix začne vysílat česky, přišla televize Seznam ve svém pořadu Den v ekonomice už 3. října. Co zde zaznělo? Netflix měl údajně na český trh oficiálně vstoupit v nejbližších dnech. Nasvědčovala tomu řada indicií. Zejména akcelerující počet lokalizovaných titulů, který následně vygradoval v úterý 8. 10., kdy Netflix do své knihovny zařadil na 150 českých filmů, a to včetně:

 • Já, Olga Hepnarová
 • Masaryk
 • Kozí příběh
 • Cesta z města
 • Na Stojáka v kině
 • Trabantem až na konec světa

Náznakem blížícího se vstupu na tuzemský trh bylo rovněž přeložení popisků aplikace Netflix v Google Play. A tím ještě indicie nekončily – dle forbes.cz totiž byla česká dabingová studia celé léto plně vytížena tvorbou pro Netflix.

Možná však nikdo netušil, že nástup Netflix CZ byl takhle blízko.

Netflix CZ 2019: Na co se můžeme těšit?

Oficiální vstup Netflixu na český trh znamená kromě kompletního počeštění webu i aplikace také masivní nárůst lokalizovaného obsahu. Aktuálně by mělo být k dispozici zhruba 1 000 titulů, což je zajímavý nárůst při porovnání s letošním dubnem. U mnoha filmů nebo seriálů na Netflixu je i český dabing.

Hlavním benefitem českého Netflixu tak bude lokalizace veškerých originálních titulů. Mluvíme zde o takových peckách, jako je Narcos, Stranger Things, House of Cards nebo chystaném seriálu The Witcher. Mimochodem, posledně jmenovaný bude dostupný nejen s titulky, ale dokonce s již zmíněným českým dabingem.

Řada originálních snímků Netflix na českém trhu zatím nebyla, případně ani nebude mimo službu oficiálně dostupná. Typickým příkladem je mimořádně očekávaný film The Irishman od Martina Scorseseho, který bude mít premiéru 27. listopadu, ale dle všeho ho v tuzemských kinech vůbec neuvidíme.

i

Proč český Netflix dává smysl?
Doposud dominantnímu Netflixu roste konkurence jako houby po dešti – nejnovější konkurence se jmenuje Disney+Apple TV+. Do vlastní tvorby se pouští dokonce i YouTube.

To dokreslují i hospodářské výsledky. Dle webu w4t.cz sice Netflix v roce 2018 vykázal čistý zisk 270 mil. USD, což značí meziroční růst 26 %, na druhé straně však v USA přišel o 130 tisíc uživatelů. Pro další růst se proto musí obrátit na mezinárodní trh. A dle všeho se mu to daří: zatímco v USA ztrácí, celkově se mu dle czechcrunch.cz podařilo v roce 2018 získat další 2,7 milionu předplatitelů.

Český Netflix proto představuje odraz aktuální obchodní strategie: urychlení expanze na zahraničních trzích. Dalším klíčem jsou masivní investice do exkluzivního obsahu, který zákazník jinde nenajde. Už delší dobu se nejedná jen o seriály, Netflix čím dále více nabízí i vlastní filmy.

Kam zmizel kompletní obsah v českém Netflixu?

Netflix je z pohledu zavádění služeb na nové trhy mimořádně zkušená společnost, která má k dispozici mnoho důležitých dat ohledně sledovanosti. Na někoho tak může působit nezvykle, že po přepnutí do českého rozhraní zmizí veškerý obsah, který nemá lokální jazykovou podporu. To znamená, že místo 5 000 filmů a seriálů uvidíte aktuálně „jen“ zhruba 1 000 titulů. Toto číslo sice neustále poroste, ale přesto máme pro vás řešení.

Netflix vs. HBO GO: cena a nabídka titulů

Dle ČSÚ si streamovací a podobné služby aktuálně v České republice předplácí 350 tisíc uživatelů. Na základě výzkumu agentury Nielsen Admosphere (viz Mediaguru.cz) z roku 2017 sleduje Netflix v české republice 7 % diváků, zatímco HBO GO 9 %. Přestože se jedná o starší data, lze spekulovat, že obliba Netflixu i kvůli až doposud chybějící podpoře češtiny zůstala přibližně stejná, zatímco HBO GO díky seriálům jako Hra o trůny, Služebnice či Černobyl svůj náskok navýšilo. Ale to se již brzy určitě změní – jak si stojí Netflix ve srovnání s HBO GO?

Nejprve musíme rozkrýt počet nabízených titulů. U Netflixu je k dispozici více než 5 000 filmů a seriálů. Nicméně s ohledem na náš trh budeme brát v potaz číslo 1 000. Právě tolik je na Netflixu aktuálně k dispozici filmů a seriálů s českou podporou (titulky nebo dabing). Toto číslo však každým dnem roste a celkem realisticky lze očekávat, že zhruba do 6 měsíců HBO GO předežene.

HBO GO sice možná bude časem ztrácet na kvantitě, ale rozhodně boduje ve kvalitě – koneckonců šílenství kolem Hry o trůny (a následné nespokojenosti s koncem) rezonovalo i v tuzemských mainstreamových médiích. HBO GO zároveň zaujme nižší cenou, případně tím, že obsah máte zdarma od svého kabelového operátora, pokud si předplácíte program HBO jako takový.

Netflix na druhou stranu krom větší knihovny nabízí i podporu velmi žádaného 4K rozlišení. Podpora 4K rozlišení je sice součástí jen prémiového balíčku, ale protože jej lze sdílet až ve čtyřech zařízeních, vychází v rámci Netflixu nejlevněji. Samozřejmě za předpokladu, že seženete trojici přátel.


Netflix Basic Netflix Standard Netflix Premium HBO GO
Počet titulů s českou podporou (titulky nebo dabing)1 +1 000 +1 000 +1 000 1 500
Max. kvalita přehrávání SD (480p) Full HD (1080p) 4K Full HD
HDR
Max. počet souběžně přihlášených zařízení 1 2 4 2
Cena 199 Kč 259 Kč 319 Kč 159 Kč

Počet titulů v nabídce HBO GO není přesně znám. Samotné HBO uvádí: „Čeká tu na vás více než 6 200 dílů seriálů – českých i zahraničních. A najdete tu i více než 800 filmů, dokumentů a dětských pořadů.“ Web Živě.cz však upozorňuje, že aktuální velikost knihovny je právě 1 500 snímků. Oproti tomu u Netflixu je počet titulů v nabídce znám, ale každý den narůstá.

Hospodářské výsledky Netflixu za 3Q 2019

Protože se Netflix pohybuje na burze, musí v pravidelných intervalech zveřejňovat své hospodářské výsledky. Z těchto čísel lze vyčíst mnoho zajímavého. Tak například v posledním čtvrtletí se zvedl počet předplatitelů o 6,77 miliónu odběratelů. Celkem si tak Netflix předplácí už 158 miliónů lidí. Čistý zisk Netflixu je i přes masivní investice do vlastní tvorby krásných 665 miliónů dolarů za poslední tři měsíce.

Netflix, hospodářské výsledky
Prohlédněte si hospodářské výsledky a další zajímavá čísla publikovaná přímo Netflixem. Čistý zisk najdete na řádku Net Income, celkový počet odběratelů je označený jako Global Streaming Paid Membership.

Na čem Netflix sledovat?

Netflix lze sledovat na takřka jakémkoliv zařízení s displejem, podmínkou je přístup k internetu. Nejkvalitnější zážitek nabídnou samozřejmě Smart TV. Abyste si Netflix užili v maximální kvalitě, vyplatí se připlatit za 4K televizor s podporou HDR. Ideálně by se mělo jednat o chytrou TV. Některé modely mají dokonce tlačítko Netflix přímo na ovladači, což před lety vypadalo divně, ale nyní se jedná o fajnovou vychytávku. Pokud však takovou televizi nemáte, můžete sáhnout po multimediálním centru, které Netflix dostane i na „hloupou“ TV.

Prostřednictvím aplikace Netflix lze službu sledovat i na chytrých telefonech a tabletech iOS, Android nebo Windows 10. S ohledem na altruistickou cenovou politiku našich operátorů vás jistě potěší, že Netflix lze používat i offline. Vybrané snímky si totiž můžete s předstihem stáhnout přes WiFi pro pozdější přehrání.

A konečně – obsah lze přehrávat i ve webovém prohlížeči na jakémkoliv počítači po přihlášení k vašemu účtu. Zde však není k dispozici offline přehrávání.

65" Samsung UE65TU7092
Televize SMART LED, 165cm, 4K Ultra HD, PQI 2000 (50Hz), HDR10, HDR10+, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 1× USB, LAN, WiFi, DLNA, HbbTV 2.0, herní režim, Apple TV, O2 TV, Netflix, HBO Max, Steam Link, Voyo, Apple Airplay 2, Tizen, repro 20W, Dolby Digital+, en. třída G

-9% 13 990,-
12 790,-
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: WR179e0b
55" LG 55UP7500
Televize SMART LED, 139cm, 4K Ultra HD, 50Hz, Direct LED, HDR10, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 1× USB, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, HbbTV 2.0, herní režim, Apple TV, O2 TV, Netflix, HBO Max, Voyo, Přehrávání 360° videa, WebOS, VESA 300×300, repro 20W, Dolby Digital Plus, en. třída G

9 990,-
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: WK607n6j6
43" Samsung UE43TU7092
Televize SMART LED, 109cm, 4K Ultra HD, PQI 2000 (50Hz), HDR10, HDR10+, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 1× USB, LAN, WiFi, DLNA, HbbTV 2.0, herní režim, Netflix, HBO Max, Steam Link, Voyo, Apple Airplay 2, Tizen, repro 20W, Dolby Digital+, en. třída G

-4% 9 390,-
8 999,-
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: WR179b0b
55" LG OLED55C11
Televize SMART OLED, 139cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HLG, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, HbbTV 2.0, herní režim, hlasové ovládání, Apple TV, O2 TV, Netflix, HBO Max, Voyo, Google Assistent, Přehrávání 360° videa, Amazon Alexa, WebOS, VESA 300×200, repro 40W, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, en. třída G

23 990 Kč Cena s CashBack  Podrobnosti
25 990,-
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: WK612d12b
55" Samsung QE55Q80A
Televize SMART QLED, 139cm, 4K Ultra HD, PQI 3800 (100Hz), Direct LED, HDR10, HDR10+, HLG, lokální stmívání, duální tuner DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 2× USB, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, HbbTV 2.0, herní režim, hlasové ovládání, Apple TV, O2 TV, Netflix, HBO Max, Steam Link, Voyo, Přehrávání 360° videa, Apple Airplay 2, Tizen, VESA 200×200, repro 60W, Dolby Digital Plus, en. třída G

19 490,-
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: WR178n6
32" LG 32LM6370
Televize SMART LED, 81cm, Full HD, 50Hz, Direct LED, HDR10, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV 1.5, Apple TV, O2 TV, Netflix, HBO Max, Voyo, WebOS, VESA 200×200, repro 10W, Dolby Digital Plus, en. třída G

-1% 6 990,-
6 889,-
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: WK607c4b
55" LG OLED55B1
Televize SMART OLED, 139cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HLG, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, HbbTV 2.0, herní režim, hlasové ovládání, Apple TV, O2 TV, Netflix, HBO Max, Voyo, Google Assistent, Přehrávání 360° videa, Amazon Alexa, WebOS, VESA 300×200, repro 40W, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, en. třída G

-8% 26 990,-
24 759,-
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem poslední kus
Objednací kód: WK612d12a
43" Samsung UE43AU7172
Televize SMART LED, 109cm, 4K Ultra HD, PQI 2000 (50Hz), HDR10, HDR10+, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 1× USB, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, HbbTV 2.0, herní režim, Apple TV, O2 TV, Netflix, HBO Max, Steam Link, Voyo, Apple Airplay 2, Tizen, VESA 200×200, repro 20W, Dolby Digital Plus, en. třída G

-6% 9 990,-
9 359,-
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: WR178b3
32" Samsung UE32T4302
Televize SMART LED, 81cm, HD Ready, PQI 900 (50Hz), DVB-T2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 1× USB, WiFi, DLNA, HbbTV 2.0, herní režim, Apple TV, O2 TV, Netflix, HBO Max, Steam Link, Voyo, Apple Airplay 2, párování s mobilním zařízením, Tizen, VESA 100×100, repro 10W, en. třída F

-2% 5 989,-
5 889,-
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: WR179a1
50" Samsung QE50Q60A
Televize SMART QLED, 127cm, 4K Ultra HD, PQI 3100 (50Hz), HDR10, HDR10+, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, USB nahrávání, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, HbbTV 2.0, herní režim, hlasové ovládání, Apple TV, O2 TV, Netflix, HBO Max, Steam Link, Voyo, Apple Airplay 2, Tizen, VESA 200×200, repro 20W, Dolby Digital Plus, en. třída G

-4% 13 990,-
13 390,-
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: WR178m4
0
Vytisknout
P-DC1-WEB24
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací